Zaměňte Fallout 4 na hru 2022 s těmito 10 mody, Fallout 4 – Seznam Ultimate Graphics Modding v roce 2023 na Fallout 4 Nexus – Mods and Community

Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte

Nikdy jsem nebyl opravdu ohromen původní grafikou a animací Fallout 4 a nyní si myslím, že tato hra skutečně potřebuje přepracování grafiky 2022, aby udržel krok. Je to dobrý okamžik začít Modding nyní v letech 2022/2023, protože v posledních 2 letech bylo vydáno mnoho skvělých modů, které skutečně mohou poskytnout grafiku další geny, jak jsme viděli v Modded Fallout 4.

Proměňte Fallout 4 na hru 2022 s těmito 10 mody

Fallout 4 byl vydán v roce 2015, byl pro Studios Bethesda několika způsoby mezníkem pro Bethesda Studios.

Vývoj her Bethesdy, sestávající ze starších svitků a franšíz Fallout, měl nemocnou pověst datované hry. Například boj Skyrimů byl na základě standardů z roku 2011 pouze subpar, navzdory masivním vylepšením, která provedla v Scrolls 4: Oblivion.

Pro Fallout 4 však tým Todda Howarda vytáhl všechny zastávky tím, že zavolal na ID software, talent za Doom, aby pomohl zlepšit zbraň z Fallout 3 a New Vegas.

Z velké části díky jejich úsilí v oblasti zbraní a vizuálů se titul ve srovnání s předchůdci cítí mnohem modernější. Kromě toho se to stane, že má největší specializovanou komunitu mod na Nexus, sekundu pouze pro Skyrim. S mnoha mody a vylepšeními, ze kterých si můžete vybrat, může být hra přiblížit ke střelci 2022.

Všimněte si, že tento Modlist předpokládá, že hráči již připojili stabilitu a modingové náležitosti, jako je neoficiální náplast, F4SE a pomocník ENB.

Lehký Fallout 4 Modlist, který dává hře moderní AAA člověka

1) Nevzdělaný střelec

Nevzdělaný střelec dělá dvě oddělené věci. Za prvé, přidává setrvačnost do zbraní, když pohybujete kamerou kolem pro větší pocit mobility a ponoření. Za druhé, přidává správnou funkci naklonění, jak se nachází v jako Rainbow Six: Extraction.

Fallout 4 již obsahuje funkci pečeného nakládání, která se vrací, když hráči zakrývají objekty a snaží se zaměřit za roh. Nevzdělaný střelec zefektivňuje tuto funkci, aby byla ve výchozím nastavení ručně přepínaná na obou stranách s Q a E.

2) Jednoduchý dopad

Jak již bylo zmíněno, boj Fallout 4 je obrovským zlepšením oproti předchůdcům. Zajímavé je, že jednoduchý dopad na papír nedělá nic velkého.

V první řadě to jemně zlepšuje vizuální prvky jak pro palebné a palivové střelby, přidáním prominentnějšího tlamacího záblesku, chvění kamery a rozmazání bez překročení přes palubu. Za druhé, přidává zvukovou zpětnou vazbu k hitům ​​a zabíjení, jak se nachází v moderních hrách pro střelce pro více hráčů, inspirované tipy MOD ‘KILL TIPS A HIT Zvuky.’

Pouze s těmito změnami se tento mod samo o sobě způsobuje, že taktilní zpětná vazba a celkový oomph střelců se cítí mnohem modernější a poutavější.

3) Oprava reverb a atmosféry

Ti, kteří upravili Skyrim, si budou pamatovat podobně pojmenovaný SSE Mod (později nahrazený audio revizí 2). Podobně se respektující mod a atmosféru na Fallout 4 dělá přesně, jak by naznačoval název.

Opravuje a utahuje zvukovou scénu Fallout 4 tak, aby byl logicky konzistentnější bez změny základních zvukových efektů. Toto je vítaná změna vnímaná téměř okamžitě, díky mnoha klenbám a dalším takovým nastavením, která dobře reagují na vysoký akustický rozsah.

4) Kombinované zbraně a kombinované paže – expanze

Spolu s nedávno vydaným rozšiřovacím modulem přidává kombinovaná zbraně 17 nových zbraní a distribuuje je po celém světě her. Zjevnou upozorněním je, že ve většině případů je ve většině případů pochybná. Téměř všechny přidané zbraně, jako jsou Barrett M82A1 a SPAS-12, existovaly v 80. letech v našem světě.

Pokud se však můžete podívat kolem této nevýhody, kvalita tohoto mod je téměř žádná. Každá zbraň paží na dotek modernosti do atompunk světa spadů. Všechny střelné zbraně přicházejí s apartmány vlastních rozsahů a jiných rozšíření.

5) Lepší lokalizační poškození a volitelné přepravy hraní

Samohláska „nejrealističtější revize poškození, kterou najdete na celém Nexus“, je tento mod balíček, který přidává několik funkcí k koření vanilkového pádu, volitelně s vlastními vylepšeními AI. To sahá od prvku automatického uložení po brokovnici.

Z nesčetných vylepšení a doplňků jsou nejdůležitější:

 • Skriptované headshots, které dokážou instakill na základě cílového závodu, přilby a použitého ráže.
 • Šance na živé rozebírání laserových zbraní.
 • Vyvážená funkce backstab a tajné zabíjení.
 • Krvácející systém, který pracuje na nepřátelích i hráčích.
 • Nepřátelská reakce na zásahy do zbraní – včetně držení, ohromujícího, knock -backs a knockdowns.

6) NAC X

Z „L00ping“, autor Nat pro Skyrim a Nao pro Oblivion, NAC X patří mezi nejrealističtější revize počasí pro post-apokalyptické společenství Massachusetts.

Dodává se s zcela novou paletou počasí, která má 40 různých druhů počasí, vlastní oblohy, cloudové a dešťové textury, deset originálních variací radstorm a realistické noci.

7) elfx

Zatímco NAC X pracuje na své magii na vnějším počasí, vylepšená světla a FX jsou jednorázovým komplexním interiérovým osvětlením od Anamorfus. Stejně jako autorův podobně pojmenovaný MOD ve Skyrimu, Elfx odstraňuje nadměrné okolní vnitřní světlo, aby se dotkl dramatu.

Přidané zdroje světla, změny hodnoty osvětlení a další okolní účinky se nezaměřují na realismus, jako na vytvoření dramatické scény.

8) reaktor ENB

Reaktor je v závislosti na posledních dvou modech pro interiérové ​​a exteriérové ​​osvětlení, je jedním z nejnovějších předvoleb ENB přidaných do neustále se rozšiřující knihovny Fallout 4 mods. Přednastavená ocenění sedí na 300+ doprovodů do dvou týdnů od svého počátečního vydání.

Pokud skončíte pomocí tohoto ENB, nezapomeňte chytit bezplatnou opravu ENB z karty souborů NAC X.

9) Luxorovo léto

Pro přepracování flóry spadů je na Nexus k dispozici mnoho možností. Většina ručích pro skutečnou trávu, jedno a hotové řešení, které ponechává stromy na samotě. Pro vášnivého hráče, který nevadí odchýlit se od původního vzhledu divočiny v Massachusetts, je však LUXORovo léto nejnovějším stromem bohatým na strom a trávu, který si můžete vyhledávat.

Jasné vizuální efekty MOD jsou podobné Far Cry: New Dawn nebo Fallout 76 Západní Virginie a prvotřídní, pokud jde o detaily textury.

10) baterka s pip-boy

Poslední kus hádanky se opět stane dalším mod, jehož rozsah se zdá být klamně krotký a konkrétní. Proměnit pip-boy na zaměřenější baterku se zázraky pro svou vizuální věrnost.

Zatímco podobné mody nefungují také dobře ve Fallout New Vegas nebo Fallout 3, rezidentní baterství této hry plně využívá schopnosti bodového osvětlení motoru vylepšeného tvorby. S temnými nocími NAC X a tmavšími interiéry ELFX se baterka také zvyšuje pocit průzkumu, jak by nebyla žádná jiná kombinace modu.

Poznámka: Tento článek odráží autorovy názory.

Fallout 4 – seznam Ultimate Graphics Modding Seznam 2023

Průvodce, který je navržen od základů, aby získal nejlépe vypadající grafiku pro Fallout 4 v roce 2022. Hra byla vydána v roce 2015 a od té doby bylo vydáno mnoho, mnoho modů. Tato příručka se snaží zaměřit na nejlépe vypadající grafiku pro moderní PC. Nyní s Wabbajack Auto-Installer!

Požadavky DLC

Název DLC
Automatron
Workshop pustiny
Far Harbor
Workshop constaptions
Workshop Vault-Tec
Nuka World
HI-RES Texture Pack
Obsah Creation Club

Oprávnění a kredity

Kredity a povolení k distribuci

 • Aktiva jiného uživatele všechna aktiva v tomto souboru patří autorovi, nebo pocházejí od zdrojů MODER bez volného použití
 • Nahrajte povolení, které za žádných okolností nesmíte nahrát tento soubor na jiné weby
 • Povolení k úpravě Musíte ode mě získat povolení, než budete moci upravit mé soubory, abyste je vylepšili
 • Povolení konverze nemáte povoleno převést tento soubor tak, aby za žádných okolností pracoval na jiných hrách
 • Oprávnění k použití aktiv musíte ode mě získat povolení, než budete moci používat některá z aktiv v tomto souboru
 • Oprávnění používání aktiv v modech/souborech, které se prodávají
 • Oprávnění používání aktiv v modech/souborech, které získávají dárcovské body, nemáte povoleno získat darovací body za vaše mody, pokud používají moje aktiva
 • Povolení modifikace konzoly Tento mod nebude k dispozici na Bethesdě.síť pro uživatele konzoly

Poznámky k autorovi

Tento autor neposkytl žádné další poznámky týkající se oprávnění souboru

Soubory kredity

Tento autor v tomto souboru nepřipisoval nikomu jinému

Systém dárcových bodů

Tento mod je ne rozhodl se získat dárcovské body

Verze 2.0

 • Verze 2.0 je významné zlepšení oproti starému 1.2 verze, s následujícími funkcemi:
 • – Lepší grafika a ENB.
 • – Lepší snímky a stabilita. Super hladký FPS/výkon ve srovnání se starým Modlistem.
 • – Lepší Lod. Také vestavěný LOD v Modlistu.
 • – Pro vylepšení nejsou potřebné žádné další externí nástroje. Všechno se děje již ve vestavěných souborech MO2 INI.
 • – Lepší přehled toho, co bylo nainstalováno s rozpěrkami MODLIST v MO2.
 • – Snadnější instalace vlastních modů. Také snadnější odstranit vybrání modů, které nechcete. (jako moderní zbraně/brnění)
 • Oprava:
 • – Při přepínání zbraní pevné mikroúhelníky.
 • – Pevný odtok výkonu v některých městech.
 • – Opravena nekonzistentnost LOD.
 • – Pevná stabilita a mnoho problémů s CTD.

Verze 1.2

 • Aktualizováno některé mody a popisy ze zpětné vazby uživatele. Díky Eveyone!

Verze 1.1

 • První vydání. Tento seznam mod byl důkladně testován před uvolněním, takže je z jeho 1.0 beta fáze. Opraveno mnoho věcí, jako jsou rozbité odkazy, pokyny, obrázky atd

Verze 1.0

 • Verze beta při psaní tutoriálu. Vyžaduje testování. (Počkejte na 1.1 závěrečné vydání)

Přímé dary přijaté

Tento průvodce Ultimate Graphics je také k dispozici pro speciální vydání/a Edice Nniversary zde!

2.Verze 0 je nyní vydána s Wabbajack Auto-Installer!

Verze 2.0 je významné zlepšení oproti starému 1.2 verze, s následujícími funkcemi:

– Lepší grafika a ENB.
– Lepší snímky a stabilita. Super hladký FPS/výkon ve srovnání se starým Modlistem.
– Lepší Lod. Také vestavěný LOD v Modlistu.
– Pro vylepšení nejsou potřebné žádné další externí nástroje. Všechno se děje již ve vestavěných souborech MO2 INI.
– Lepší přehled toho, co bylo nainstalováno s rozpěrkami MODLIST v MO2.
– Snadnější instalace vlastních modů. Také snadnější odstranit vybrání modů, které nechcete. (jako moderní zbraně/brnění)

Oprava:
– Při přepínání zbraní pevné mikroúhelníky.
– Pevný odtok výkonu v některých městech.
– Opravena nekonzistentnost LOD.
– Pevná stabilita a mnoho problémů s CTD.

Chcete zjistit, které mody jsou zahrnuty nejprve před instalací? Mám v sekci souborů seznam Excel se všemi mody, objednávkami načítání, odkazy atd. Z tohoto seznamu.

Nezapomeňte také, že můžete na konci zakázat všechny mody, které se vám nelíbí. Ale také Armorsmith prodloužené nebo zbrojní klíčová slova, protože všechny tyto mody se zdají být velmi horkou diskusí po celou dobu v sekci / Discord. Tip pro výrobce mod: Nedělejte z něj těžký požadavek, prosím!

Klikněte a otevřete snímky miniatur a získejte lepší pohled na kvalitu textury!

WABBAJACK AUTO-INSTALLER? Co je to?
WABBAJACK je nástroj, který vám umožňuje nainstalovat automatizované předem vygenerované seznamy velkých mod.
Normálně před WABBAJACK Ruční instalace vždy trvala obrovské množství času, protože lidé si museli stáhnout každý jednotlivý mod, a já jsem musel vysvětlit, jak provést úplný průvodce nainstalovat mod od MOD. Tento seznam Wabbajack je automatickou instalací pro víceméně 98% celého Modlistu, který budeme používat, takže to znamená! Poté, co je třeba udělat jen několik manuálních kroků, které lze provést za 5-10 minut.

Vítejte na 2022/2023!
Je docela těžké tomu uvěřit, ale Fallout 4 již datuje od 10. listopadu 2015, takže v roce 2023 je tato hra už 8 let!

Nikdy jsem nebyl opravdu ohromen původní grafikou a animací Fallout 4 a nyní si myslím, že tato hra skutečně potřebuje přepracování grafiky 2022, aby udržel krok. Je to dobrý okamžik začít Modding nyní v letech 2022/2023, protože v posledních 2 letech bylo vydáno mnoho skvělých modů, které skutečně mohou poskytnout grafiku další geny, jak jsme viděli v Modded Fallout 4.

Jako zkušený model Skyrim, World of Fallout 4 byl pro mě docela nový, ale existuje také mnoho, mnoho podobností, pokud jde o Modding. Máte mo2, skriptové prodlužovače, enb, texturní mody, mody osvětlení, mody počasí, mody/NPC mody atd. Stále však existují určité rozdíly, které nejsou tak přímé, a během instalace některých modů jsem se musel googlovat hodně problémů. Doufám, že s tímto návodem 2022 Ultimate Graphics, který vás zachrání před veškerým řešením problémů, a umožní vám jednoduše postupovat podle pokynů z této příručky. Kromě písemného průvodce má každá část také video tutoriály!

Sledovali jste také můj Skyrim 2022 Ultimate Graphics Guide? Dobré zprávy! Tento Fallout 4 2022/2023 Ultimate Graphics Guide nyní má také automatizovaný instalační program Wabbajack!

Videa s některými konečnými výsledky:

Modlist Review by DroppediceCream:

Tento tutoriál vyžaduje základní hru Fallout 4 + All DLC !

Doporučené/minimální specifikace systému:
PROCESOR: Nedávné (ish) i5 se slušnými hodinami
RAM: 16 GB
GPU: GTX 1080 Ti
(nebo něco podobného od AMD. Všimněte si, že AMD má obecně těžší čas běžet ENB a další mody než Intel/Nvidia.)
HDD/SSD: +-150 GB

Testováno a pracuje na Windows 10 a 11


Všimněte si, že tato příručka je většinou zaměřena na kvalitu grafiky/textury a vyžaduje dobrý moderní PC!

Takže ano, čtete to správně! Pro zaručené 60+ FPS se všemi těmito mody/ enb/ a 4K textury se doporučuje GTX 1080ti! A to je pro 1080p/1440p. Pro 4K bych dokonce doporučil RTX 2080 nebo lepší! Chci to upozornit na forehand, abych zabránil zklamáním rámců na starším hardwaru. Vnitřní místa jsou obvykle hladká jako máslo, ale venkovní plochy se spoustou vegetace by mohly být s tímto seznamem modu někdy velmi výkonné.
Pokud nemáte tyto doporučené specifikace, pak zjistěte, zda jste s framerate spokojeni. GTX 1070 v příkladu může získat 60 fps uvnitř a 45+ venku. (Pro mě osobně by to bylo v pořádku, ale opět je to jen na vás.)

(Informace o autorovi pro ty, kteří se starají)
Já jsem Roderick, (predcaliber), narozen v roce 1986, a jsem z Nizozemska. Hraji videohry od konce 80. let a Modding Games a vytváření věcí s jeho editorem od prvního Unreal zpět v roce 1998. Pravděpodobně jsem většinou známý z mého kanálu YouTube, který je také většinou založen na Moddingu Skyrim, se spoustou dalších obsahu v průběhu let. Pokud máte zájem, podívejte se na kanál YT zde.

Vždy jsem každý rok vytvářel seznamy mod a seznamy Skyrim (SE) a zdá se, že jsem jedním z mála, kteří také vytvářejí výuková videa, aby zcela vysvětlili, jak nainstalovat/nakonfigurovat vše ze seznamů modi. Tato videa se stala velmi populární, a to je většinou to, co způsobilo, že můj kanál YouTube rostl na to, co je dnes (62k subs a 6000 členů Discordu v době psaní. 01/Jan/2022) Koupil jsem si Fallout 4 ve vydání, ale abych byl upřímný, nebyl jsem opravdu ohromen při hraní. O 6 let později na konci roku 2021 jsem se konečně rozhodl začít zkoušet Modding Fallout 4, který byl pro mě známý terén kvůli Skyrimu Moddingovi, a poprvé jsem nestanoval hru! S grafikou (a zbraně) se tato hra cítí tolik odlišně.

Nový moding nebo jen líný?
Toto video zahrnuje všechny pokyny!

Příprava
Než začnete, ujistěte se, že váš Fallout4 je čistý! (Pokud se jedná o váš první modding, můžete to přeskočit.)

Kroky k řádné odinstalaci:

Zbavte se svého současného manažera mod
Nezapomeňte nejprve odinstalovat všechny mody od vašeho manažera mod, kterou používáte. (Nexus, Vortex nebo Mod Organizer). V případě organizátoru MOD (2) mohou být jiná data, která chcete odstranit Váš uživatel* je váš uživatelský účet Windows. V mém případě: C: \ Users \ PredCaliber \ AppData \ Local \ Modorganizer

Získejte čistou verzi vašeho Fallout 4.

Přejděte na svou páru, klikněte pravým tlačítkem na Fallout 4 a vyberte Odinstalovat. Odstraňte zbývající věci ve složce \ Steam \ SteamApps \ Common \ Fallout 4. (Uložte si snímky obrazovky, pokud jste nějaké vytvořili;))

Odstraňte staré soubory Ini
Přejděte na své x: \ Users \*Váš uživatel*\ Dokumenty \ moje hry \ Fallout4, a smazat tam vše. Pokud nemáte verzi Steam, jen abyste se ujistili, že si vytvoříte zálohu ze složky hry Save Game. Pokud máte parní verzi, Steam by měla automaticky vytvořit zálohu vašich ukládacích her v cloudu. ​

Instalace Fallout 4 Clean
Poté, co budete mít čistý list a žádná stopa starého Modded Fallout 4, můžete nyní bezpečně nainstalovat Fallout 4 od páry. Neinstalujte jej do souborů X: \ Program (x86) nebo v jakékoli složce C: \ Windows!

START FALOUT 4 alespoň jednou + Fallout 4 Nastavení spouštěče

Nastavte vše na Max Nastavení ve spouštěče Fallout 4 a spusťte Fallout 4 alespoň 1 čas pro generování souborů INI.
Spusťte hru alespoň jednou, abyste vytvořili požadované .INI KONFINNĚNÉ POZORU. Pokud jste před tímto tutoriálem použili mody, s největší pravděpodobností máte také hru ukládání ukládání. Pokud ano, pak nejlépe spusťte novou hru, abyste se ujistili, že nedostanete žádné problémy s kompatibilitou. Použijte tuto novou hru prázdné ukládání k testování vašich modů až do konce tutoriálu, abyste byli stoprocentně jistí, že můžete snadno vyřešit problémy, pokud by se něco mohlo pokazit. (Na konci tutoriálu můžete samozřejmě načíst své staré Savegames.)

Instalace seznamu Wabbajack
Zkušení modurátoři, postupujte podle níže uvedených kroků. Noví moderníci, líní lidé a všichni ostatní, jen sledujte video na začátku tutoriálu. Je to jednodušší!

Instalace Wabbajack

Stáhněte si soubor nastavení Wabbajack zde.
Stáhněte si seznam wabbajack ze sekce souborů na této ModPage. (Stáhněte si odkaz na novou kartu zde)

Někde vytvořte novou složku, kde si stáhnete a uložíte Wabbajack.exe.
Poznámka: Nevytvářejte složku ve složce hry Fallout 4, programové soubory (x86), C: \ Programové soubory, C: \ Users nebo C: \ Windows. Vytvořte zkratku do této složky na ploše a vytvořte také zkratku ke složce hry Fallout 4 pro rychlý přístup. (Takže vaše herní složka je složka \ Steam \ Steapps \ Common \ Fallout 4. )

Poté spusťte stažený wabbajack.exe.

Vyhledejte Fallout 4 a po připravenosti k instalaci wabbajack klikněte na velké tlačítko „Instalace z disku“. V místě instalace vyberte prázdnou složku, která není pod soubory C: \ Program, C: \ Users nebo C: \ Windows.
Neinstalujte tento seznam ve složce Steam, Fallout 4 nebo ve složce, která obsahuje Wabbajack.exe.

Umístění stahování bude automaticky vyplněno. To lze změnit, pokud je to preferováno, poté klikněte na tlačítko se šipkou hry a zahájíte proces.
Přijměte požadavek API Nexusmods API, pokud je to požádáno, poté Wabbajack nyní automaticky stáhne a nainstaluje všechny potřebné mod.
Pokud nemáte Premium Nexus, budete muset ručně kliknout na stahování s MOD Manager pro všechny mody, ale Wabbajack je stále nainstaluje. Po dokončení Wabbajack uvidíte buď obrazovku Green Instalation Complete Obrace nebo červená instalace. Pokud je úspěšný, pokračujte v manuálních krocích po sekci Wabbajack, pokud se to nezdaří, nebojte se a mějte prosím na vědomí následující níže:

Pokud vaše instalace Wabbajack selže:
Určitě je možné a někdy i normální, že instalace Wabbajack několikrát selže, což může být trochu frustrující. K tomu může dojít například proto, že určité časy odkazu na odkaz nebo dočasně nejsou k dispozici pro připojení. Ale nebojte se, všechno je v mezipaměti, takže nemusíte začít znovu s indexováním/kompilací, pokud wabbajack selže. Obvykle je problém vyřešen pouhým restartováním Wabbajack a znovu spusťte instalační program. Dobrým tipem je přejít do nabídky Nastavení (je to ikona malé převodovky v pravém horním rohu vedle verze NR) a zaškrtněte políčko: Použijte síťové řešení (pomalý) . To je spolehlivější a pomáhá pro mnoho lidí. Pokud při instalaci stále zabíráte chyby, klikněte na tlačítko pro logout pro NexusMods v nabídce Nastavení, počkejte 5 sekund a přihlaste se zpět dovnitř. Poslední věc, kterou můžete vyzkoušet, je restart PC a poté zkuste výše uvedené kroky.

Jakmile je konečně úspěšný, měli byste vidět kompletní obrazovku, jako je tato:

Ještě nezačněte hru, bude to havarovat bez dalších kroků a manuálních modů! Nezapomeňte tedy nejprve sledovat níže uvedenou část.

Manuální kroky po Wabbajack
Zkušení modurátoři, postupujte podle níže uvedených kroků. Noví moderníci, líní lidé a všichni ostatní, jen sledujte video. Je to jednodušší!

Otevřete následující:
1: Vaše hlavní herní složka Fallout4 se nachází na \ Steam \ Steapps \ Common \ Fallout 4
2: Program MO2 v nainstalovaných souborech z Wabbajacku, nazvaný Modorganizer.exe a vytvořte k tomu zkratku
3: Někde vytvořte složku a pojmenujte ji manuální mody.


1: Instalace prodlužování skriptu Fallout 4 (F4SE)
Stáhněte si F4SE odtud a nainstalujte jej, jako byste normálně nainstalovali F4SE. (Podívejte se na video, pokud nevíte jak)

2: soubory ENB
Stáhněte si následující mody a zkopírujte soubory do hlavní hry:
– Stáhněte si binární soubory ENB zde, poté otevřete archiv a kopírujte a vložte d3d11.DLL a D3DCOMPILER_46E.DLL do vaší hlavní hry.
– Stáhněte si reaktor enb pro Fallout 4 zde. Také zde zkopírujte soubory z archivu do vaší hlavní složky hry.

3: Poslední kroky
– Restartujte svůj počítač, jen abyste si jisti, že jste vše vyčistili od vašich úloh a RAM.
– Vytvořte zkratku pro svůj modorganizer2.Exe z nainstalovaného seznamu Wabbajack, protože se jedná o soubor, který od nynějška použijeme.
– Spusťte opětovné spuštění spouštěče Fallout 4 v MO2 a ujistěte se, že všechna nastavení jsou znovu na Max.
– Od nynějška odtud spusťte pouze hru s F4SE. Pokud nevíte, o čem mluvím, podívejte se na video tutoriál.

Dobrou praxí je nyní zajistit, abyste zakázali překrytí páry, a ujistěte se, že jste pozastavili automatické aktualizaci Fallout 4. Důvodem je to, že F4SE a některé další mody přestanou fungovat a je třeba je znovu aktualizovat, a to může trvat dny. Yikes! Nezapomeňte tedy zakázat aktualizace v páře. Udělejte to tak, že jdete do Steam, RightClick Fallout 4, vyberte Vlastnosti, aktualizace a vyberte možnost Aktualizovat pouze tuto hru, když ji spustím. Spolec bude spuštěn pouze s F4SE z MO2, Steam to nevidí jako „spuštění hry“ od Fallout4.Exe nebo Fallout4 Laucher.exe nejsou spuštěny.

Nastavení ” Aktualizujte tuto hru pouze tehdy, když ji spustím ” v Steam:

A je to!

Líbil se můj seznam? Poté prosím tuto stránku schválíte, nebo se přihlaste na můj kanál YouTube!
Pokud se vám to moc líbí, můžete také zanechat malý dar 🙂

Best Fallout 4 Mods (2023)

Nejlepší Fallout 4 Mods 2020

S mody, můžete udělat hodně ve Fallout 4. Spuštěno v roce 2015 je stále osvěžující hrát Fallout 4 s jedinečnými mody, které nabízejí jedinečné vylepšení a úpravy. Velká otázka je Jaké jsou nejlepší mody Fallout 4 pro PC?

Obsah

Pokud hledáte odpověď na některé z nejchladnějších modů, které můžete vyzkoušet ve Fallout 4, pak vám tato příručka pomůže při vyřezávání cesty ven. Už jsou to roky, co je mnoho modů venku s různým novým obsahem, který jste zmeškali. S pomocí tohoto průvodce PC Mod Fallout můžete do svého seznamu přidat 10 nejlepších modů Best Fallout 4. Stejně jako mody přidávají další funkce, Mod, který přidává psa, zlepšuje řemeslné a konstrukce, grafický mod, přidává novou hudbu atd. Také jsem přidal kroky, jak nainstalovat mody do Fallout, jaké jsou nezbytné kroky, aby se zabránilo chybám a pádám.

Nejlepší mody ve Fallout 4 (2023)

Instalace modů ve Fallout 4 je na PC jednoduchá. Díky nástrojům a vývojářům Mod Manager za tím nabízí pravidelnou podporu, aby byl svůj výkon stabilní. Pokud jste tedy připraveni vyzkoušet nějaké nové mody ve Fallout 4, pokračujte ve čtení. Chcete -li ušetřit čas níže, jsou odkazy na skoky, pokud hledáte konkrétní mod, jako je to, jak přidat psa do Fallout 4? Poté kliknutím na odkaz si přečtěte pokyny ke stažení a instalaci bez posouvání stránky. Začněme některými z nejlepších modů, které můžete nainstalovat ve Fallout 4 v roce 2022:

 • Zbroj a zbraně MODS: Armorsmith se rozšířil
 • Mods systému počasí:- True Storm
 • Mods přizpůsobení znaků: BoxSlide and Looking Menu
 • Osadovací mody: Homemaker, Place všude, SIM osady
 • Opravy: neoficiální spad 4 patch
 • Grafické a výkonné mody: Vylepšená mapa s viditelnými silnicemi, optimalizace textury pro vysokou grafiku
 • Správce modů: Mod Konfigurace nabídky

Armorsmith se rozšířil

Armorsmith rozšířil mod

Cítíte se nedostatečně nebo příliš náročný, pak tento Fallout Mod změní všechno. Přidává zbroj a zbraně. Ostatní mody to mohou použít k vázání svých zbraní a brnění. Není třeba používat chemickou stanici. Docela rozsáhlý mod s tunou funkcí a je to jeden z nejlepších vyzkoušet. Získejte hlubší přizpůsobení zbraní a změňte brnění. Přináší asi šestnáct funkcí, aby se rozšířilo způsob, jakým se vám líbí přizpůsobení ve Fallout 4 pro vaši postavu i pro psa. Spolu s Armorsmith Extended také stáhněte Awkcr Mod, hlavní soubor pro vytvoření a úpravu brnění. Pomáhá uživatelům vytvořit standardizovaný rámec klíčových slov pro zbroje a záznamy o zbraních.

Skutečné bouře

True Storms Mod

Pro mnoho herních prostředí přidává více zábavy, na 5. nejlepším nejlepším modu Skyrim v roce 2015 je True Storm Mod nutností vyzkoušet mod pro Fallout 4. Ve hře přidává přírodní jevy, jako jsou těžké deště, prachové bouře, deště záření atd. Získejte více jedinečných scénářů počasí, zvukové efekty, textury a další. Mod Storm System vám může pomoci přidat do hry zajímavé období. S jednoduchým nastavením zapnuto i mimo něj můžete upravit déšť nebo přidat nějakou drsnou sezónu, abyste přidali dotek reality ve Fallout 4.

Nabídka bodového a vzhledu

Nabídka bodového a vzhledu

Je to jiné mít jedinečný avatar ve videohrách a tyto dva mody rozšíří přizpůsobení ve Fallout 4. Bodyslide je snadno použitelný nástroj, který umožňuje přizpůsobení tvaru těla a oblečení. Můžete si vytvořit jedinečný tvar těla. Pomocí mod můžete upravit stávající oblečení a dát své postavě jedinečný vzhled, o kterém jste snili. Vyhledává menu Mod zaměření na obličej, účes, oči, obličejové barvy atd. Přidává vylepšení vytváření znaků, která vám umožňuje vybrat různé přizpůsobení ze seznamu funkcí.

Homemaker – rozšířená osady

Homemaker - rozšířená osady

Rozšiřte svůj systém osídlení pomocí tohoto mod, získejte přibližně 1000 nových objektů pro řemeslo, včetně automobilů, pouličních osvětlení, ledniček, domácího výzdoby atd. Pokud hrajete Fallout 4, pak je tento mod nutností, protože rozšiřuje vaši schopnost dělat lepší osady. Nejnovější verze přináší nové sady sestavení, jsou to – městské cihlové budovy, pobřežní molo chatrče, domy institutu, skleníky, bunkry, večeře a sklady.

Neoficiální spad 4 patch

Neoficiální spad 4 patch

Jak říká název, oprava řeší různé hlavní chyby Fallout 4. Ne podle tvůrců her, tato oprava přináší řadu oprav, aby hra byla práce hladce než dříve. Položení omezení stanoveného vývojáři, opravy opravuje problémy s mody. Je vzrušující vyzkoušet nové mody, ale co kdyby havarovali a dali problémy. Oprava můžete použít k vyřešení problému a později vyzkoušet různé nové nebo staré mody.

Umístěte všude

Místo všude mod

Řemeslné a konstrukce jsou dva primární úkoly ve Fallout 4, protože přeživší spravující vaše nastavení vám dá naději, že budete žít prostřednictvím devastace. Ale co když jste naštvaní tím, že nejste schopni umístit předměty na své oblíbené místo. Některá omezení ve hře, která vám neumožňuje umístit a stavět předměty kdekoli a označit je jako červená místa. Díky tomuto modu, který poruší tento limit. Jde o to ještě dále, což nám umožňuje stavět a umístit objekty téměř kdekoli. Ve vzduchu, vodě, uvnitř jiných předmětů atd. Přepněte do režimu dílny a vytvořte svůj svět. Mod také umožňuje pohyblivé objekty šrotu (žluté barvy). Pokud chcete rozšířit hranice pro více prostoru, zkuste postavit vysoko spolu s místem kdekoli.

SIMovy osady

Sim Settlements Mod

Udělejte osídlení mnohem prospěšnější a vzrušující pomocí tohoto mod in Fallout 4. Tím se odemkne objekty sestavovací zóny a řeknou osadníkům, jaký typ budov musí postavit v různých oblastech vašeho vypořádání. Přidává také progresivní systém, odemkne odměny za pomoc osídlením a dalším. Je to jeden z nejlepších modů, které se můžete pokusit rozšířit obsah hry a mít simulační druh funkce ve hře bez nutnosti zakoupit expanzi. Nastavení průmyslových oblastí, obytných, zemědělství atd. A nechte osadce postavit si vlastní domy.

Vylepšená mapa s viditelnými silnicemi

Vylepšená mapa s viditelnými silnicemi

Nalezení těžko hleditelných způsobů, pak tento mod vyřeší váš problém. Mod zvyšuje smlouvu na zviditelnění silnice. Funguje také na různých jiných prvcích a krajinách. S větší jasností můžete chodit a chytit potřebné předměty nebo prozkoumat skryté oblasti ve Fallout 4. Must-Have Mod, který může zvýšit vaši navigaci a průzkum ve hře. Můžete získat jasný pohled na silnice, stopy, topografii, vodní linie, mapové značky, moře, mřížky atd. Se třemi úrovní jasu sledují klíčové oblasti a prozkoumejte, co jste nikdy předtím neviděli.

Nejlepší Fallout 4 Optimalizace textury MOD

Nejlepší Fallout 4 Optimalizace textury MOD

Chcete zlepšit grafiku Fallout 4, pak tento mod provede práci. Sníží texturu pomocí správné komprese bez poškození celkové grafické kvality. Vysoce užitečný mod pro hráče, kteří hledají realističtější prostředí ve hře. Funguje to na zlepšení FPS, aniž by zničila velkou část vizuální věrnosti. Mod nahrazuje textury s vysokým rozlišením velikostí a komprimovaných. Opravením problému s vanilkovým uměleckým stylem bude modi optimalizace textury přinést výkon a kvalitu vedle sebe. Posílí vaše FPS a funguje také dobře na počítačích středního rozsahu.

Fallout 4 Nejlepší konfigurace nabídky

Fallout 4 Nejlepší konfigurace nabídky

Chcete spravovat každý Fallout 4 Mod z jednoho místa? Pak je to ten, který váš problém trvale vyřeší. Mod Configuration Menu nebo Mod Configuration Menu je druh centrálního ovládacího panelu pro správu modů ve hře. V nabídce pauzy můžete přistupovat ke všem modem, můžete snadno zálohovat všechna vlastní nastavení zkopírováním souborů ModSettings Ini umístěných v datech> MCM> Nastavení. Je to druh švýcarského nože pro hráče, kteří mohou spravovat mody.

Aktualizujeme spoustu nových nových modů na tuto příručku, zůstaňte naladěni pro další aktualizace.