Zandalari Troll Druid formy v bitvě o Azeroth – News – ledové žíly, Zandalari Druid Forms – Kompletní průvodce

Formy Zandalari Druid – Kompletní průvodce

Položky budou mít popisy, které označují, ze které sezóny jsou v náplasti 10.2.
Například následující vesta Kinslayera nyní ukazuje, že položka pochází z Dragonflight Season 2 s úrovní upgrade: Champion 3/8, jak můžete vidět níže.

Páni, Zandalari Troll Druid formy v bitvě o Azeroth

Můžete zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejňte příspěvek s vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek bude vyžadovat schválení moderátora, než bude viditelný.

Nedávno procházení 0 členů

Žádní registrovaní uživatelé prohlíží si tuto stránku.

Podobný obsah

Personál

Obrázek kredit: Magdalena.
Blizzard šel do nadcházejících změn mnichů Mistweaver pro 10.2, když se zabývají zpětnou vazbou hráče a představují, jaké jsou jejich plány pro specifikaci. Ponoří se do nové sady vrstvy, konkrétně vyloučí poškození.
Mistweaver (zdroj)
Ahoj Mistweavers!
Máme několik aktualizací naplánovaných pro strážce snu a rádi bychom zde sdíleli některé z našich myšlenek.
Aktualizace obrannosti a léčení elixíru
Mistweaver je skrytější, než bychom chtěli, zejména pro léčitele založeného na melee a jeho obranná sada nástrojů je založena hlavně na aktivním používání kouzel. Nemáme pocit, že je vhodné požádat Mistweavers, aby aktivně spravovali téměř každou část své obranné soupravy, aby hráli na nejvyšší úrovni, takže chceme prozkoumat pasivitu pro uzdravení Elixir.
Souhlasíme také, že existuje prostor pro zlepšení se současným aktualizovaným pasivním designem a hráči mohou očekávat aktualizace v nadcházejících sestavách PTR, které mají poskytnout hodnotu, zatímco není nutný nízký zdravotní účinek.
Tato pasivní aktualizace nám také dává prostor pro provedení úprav bez namáhání klíčového vazebného prostoru k určitému osobnímu obrannému prvku sady nástrojů Mistweavera, který se v současné době používá – jmenovitě vyloučit poškození.
Vyloučit poškození
Bylo provedeno několik změn, které vyloučily poškození, aby se zvýšila jeho životaschopnost pro Mistweaver a plně ji integrovala do soupravy. Nejedná se o off-globální možnost, jako je léčení Elixír, takže to může být mnohem působivější a zároveň snižovat celkový APM potřebný k optimálně hraní Mistweaver v napjatých okamžicích. Je to trochu kompromis, ale doufáme, že celkový pocit je jako uzdravení elixíru, ale punchier. Kromě toho bude odstraněna uklidňující mlha pro vyloučení.
Také si myslíme, že to může pomoci třídnímu talentovanému stromu cítit se uspokojivěji se projít, protože vyloučení škodlivé talenty bude spíše lákavou možností. Doufejme, že tyto aktualizace v celkovém stavu pomohou Mistweaver defenzivně a zároveň je uspokojivější a přístupnější.
Strážci snu úrovně
Jsme si vědomi několika problémů s funkcemi, včetně některých uzdravovacích kouzel, která se do jeho akumulace nepočítají. Veškeré uzdravení (kromě jiných akumulátorů, jako je samotná Chi Harmony a lekce hněvu) má přispět k konečnému uzdravení. Chystáme se to řešit v budoucích sestavách PTR.
Děkujeme a těšíme se na vaši trvalou zpětnou vazbu!

Personál

Blizzard reagoval na zpětnou vazbu týkající se drobností přicházejících v Dragonflight Season 3 a oznamuje změny přicházející na Nymueovy rozpadající se vřeteno a Rashok roztavené srdce.
Nymueovo rozpadající se vřeteno
(Zdroj)
Zpětná vazba pro mě je, že s tímto drobností se necítí zábavná, s nímž si ve svém současném stavu hraje zábavné a cítí se jako špatný poškození s nevýrazným mistrovským buffem
Děkujeme za data zpětné vazby a testování. V dalším sestavení je několik změn:
Kanál se snížil na 3 sekundy s odpovídajícími úpravami na poškození a doba trvání mistrovských hodnot se zvýšila na 18 s mistrovstvím se zvýšilo o ~ 40% i po změnách trvání a kanálu; Aktuální hodnota na PTR je v podstatě chyba související s účetnictvím o poškození ztraceného rotace za sekundy, byla také zvýšena v menší míře bonusové poškození zakořeněné cíle se zvýšilo na 50% Rashokovo roztavené srdce
(Zdroj)
Zdá se, že tato úroveň nájezdu není nedostatek dobrých uzdravovacích drobností. Možná bychom na chvíli houpali Rashokovu cetku.
V nadcházejících týdnech budou uzdravení drobností vidět úpravy ladění.
Rashokovo roztavené srdce poskytlo více energie, než bychom se jim líbilo, a bude vyžadovat některé změny mimo redukci Mana Restore.

Položky budou mít popisy, které označují, ze které sezóny jsou v náplasti 10.2.
Například následující vesta Kinslayera nyní ukazuje, že položka pochází z Dragonflight Season 2 s úrovní upgrade: Champion 3/8, jak můžete vidět níže.

Ember soud bude k dispozici každý den místo jednou týdně v náplasti 10.2.
Malá změna v položce databáze Garrtalent naznačuje, že Ember Court ze Shadowlands bude k dispozici denně na rozdíl od jednou týdně v nadcházející aktualizaci.

Crimson Glimmerfur je nová hora přicházející na obchodní místo v Patch 10.2!
Fox Mount zmiňuje Velkého otce zimy, takže předpokládáme, že bude k dispozici před prosincem.
Crimson Glimmerfur
„Jeden z oblíbených tvorů velkého otce Winter.”

Formy Zandalari Druid – Kompletní průvodce

Všechny obrázky, které potřebujete vidět, než znovu ověřte Druid do Zandalari!
Ne, vážně, to je něco opravdu vynikajícího! Jen se na každého podívejte blíže!

1/7. Forma medvěda: Mocná želva

Formy Zandalari Druid

Kdo by si myslel, že medvěd bude mít zobák! Kdo by si myslel, že by to měl na zádech obrovské hroty! Toto impozantní stvoření je pánem prehistorické džungle, perfektní pro estetiku Zandalari.

Formy Zandalari Druid

Inspirací za velkolepý Zandalari Bear Form je Gastonia-ačkoli ne největší čtyřúhelníkový dinosaurus vůbec, je to jeden z nejznámějších jeho času. Krátce od dlouhého ocasu to opravdu vypadá velmi podobně jako forma medvěda.

2/7. Forma kočky: šupinatá a děsivá

Formy Zandalari Druid

Forma kočky Zandalari Cat Druid není nic jako roztomilá nadýchaná koťata nebo jejich mazlivá rodiče. Je to děsivé a je to šupinace – přesně to, co by mělo být. Být těžko založený na jakémkoli skutečném stvoření, je to stejně jedinečné jako Zandalari Bear for Wowovy ekosystémy.

Formy Zandalari Druid

Pravděpodobně nejbližší příbuzný, který má toto děsivé stvoření, je Lurker ze hry Turok (2008) – napůl ještěrka, napůl kočka džungle, to je to, co tato forma kočky v zásadě musí být. Klaty vám však nepomáhají chybu: pod těmito studenými měřítky je troll!

Rovněž stojí za zmínku, že estetika Turok se zdá být velmi vlivný během vytváření Zandalariho: Postoje a obecný vzhled Zandalari Trollů se podobají těm Slugů z Turoku: Evoluce – Mighty Humaniods z džungle říše.

3/7. Moonkin: Arakkoa Spy

Formy Zandalari Druid

Forma Zandalari Moonkin Druid vypadá jako modrá arakkoa! Má peří, křídla, vzpřímené držení těla – musí to pocházet z Draenoru! Zandalari trollové samozřejmě nikdy nebyli ve starém Outlandu (pokud tam neberete svou novou postavu pro vyrovnání), ale podobnost je zřejmá!

Formy Zandalari Druid

Jaká perfektní příležitost stát se arakkoa bojovat za hordu! Bohužel, vaše přestrojení není bezvadné, jak vám vaše kly dávají pryč najednou, ale i tak zůstává nejbližší, co se můžete dostat k hratelnému závodu Birdman.

4/7. Inkarnace Moonkin: Arakkoa King

Formy Zandalari Druid

Přestože se pravidelný Zandalari Moonkin setkal se smíšeným recepcí, protože je to divné, inkarnační forma je něco, co se lidem obecně líbí. Hlavně, protože to vyřeší největší problém z prvního: směšný vzhled! Má mnoho předmětů Zandalari šperky všude, nějaká brnění, druh rituální koruny – tyto se zvyšují do palety, estetika formy úplnější.

Možná, mocná civilizace starověkého Draenoru a Island Empire of Zandalari má opravdu něco společného a tato druidová forma je jen první náznak něčeho většího.

5/7. Cestování: Velociraptor!

Formy Zandalari Druid

Na základě nejznámější siluety dinosaurů vypadá cestovní forma Zandalari svěží a úžasně. Přestože postrádá barevné variace, hodí se k jakémukoli trollu Druid fantasticky dobře. A ano, tmavýspear by byl mnohem šťastnější, kdyby podobně vypadající cestovní forma.

Formy Zandalari Druid

Zjevnou inspirací je Velociraptor. To bylo vyobrazeno mnoha způsoby, ale nejznámější je původní Jurassic Park. Nejmenší ještěrku tam – nyní se můžete stát jedním! S extra kly, samozřejmě!

6/7. Let: Staňte se pterrodaxem

Formy Zandalari Druid

V BFA jsme již viděli několik pterrodaxů a také jsme měli několik příležitostí stát se dinosaurem. Ale stále nemáme příležitost stát se pterrodaxem! Nyní se splní sen: Přestože je letové formy Zandalari výrazně menší než Gargantuanské hory jako Cobalt Pterrodax a Dazar’Alor Windreaver, stále je to prehistrorický Sky Terror. A opravdu, nebylo by to divné, kdybyste se najednou zvětšili v letové formě?

Formy Zandalari Druid

Docela zřejmé, ale přesto: pterodactyl je kmotr této formy tohoto druid. Mighty Flying Dinosaur nebyl největší ze své příbuznosti, ale nedaleko toho.