Zbraň (Battle Royale) | Fortnite wiki | Fandom, Fortnite – Databáze střelných zbraní na internetu – zbraně ve filmech, televizních a videohrách

Čtrnácté zbraně

The Nejlepší zbraně ve Fortnite Pomůže vám dostat se do závěrečného kruhu bouře a zajistit to sladké vítězství Royale, pokud hrajete své karty správně.

Fortnite Wiki

Vítejte ve Fortnite Wiki! Neváhejte a prozkoumejte a přispějte k wiki s odkazy, články, kategoriemi, šablonami a hezkými obrázky! Nezapomeňte dodržovat naše pravidla a pokyny! Podívejte se na stránku komunity!

Nemáte účet?

Fortnite Wiki

Zbraň (Battle Royale)

Zbraň (Battle Royale)

Podrobnosti

Rarita

Neobvyklé
Vzácný
Epické
Legendární
Mýtický
Exotický

Zbraně jsou primární metodou pro poškození škod a odstranění protivníků ve Fortnite: Battle Royale. Zbraně jsou rozptýleny po mapě a lze je získat různými metodami, v různých režimech. Přesahují různé kategorie a rarity.

Obsah

Přehled []

Zbraň není v Battle Royale přísně definovaná kategorie, ale lze ji odvodit z různých kategorií položek ve hře. Obecně platí, že zbraň musí:

 • Být schopen ovlivnit ostatní hráče, ať už je to poškozuje, nebo přerušit jejich pohyb nebo činy.
 • Mít schopnost buď vystřelit kulku, projektil nějakého druhu, nebo přímo zaútočit.

Položka je však vždy klasifikována jako zbraň, pokud může:

 • Načíst, ať už se jedná o vnitřní munici nebo střelivo nalezeno jako vyzvednutí.
 • Zamířit dolů památky, buď s rozsahem, nebo zoomem.
 • Přímo upravujte škody hráčům.
 • Být klasifikován jako jeden podle hry prostřednictvím názvu kategorie.

Recenze expertů GameSpot

Kategorie [ ]

Kategorie zbraní nejsou hra přísně definovány. Existují však kategorie, které jsou definitivně kategorie zbraní, jako obsah kategorie, fit stanovená pravidla zbraně. Jiné kategorie mají položky, které mohou být klasifikovány jako zbraně, ale také obsahují některé, které jsou nejednoznačné, nebo vůbec ne zbraně (tyto budou zadány).

Obvykle používejte Střední kulky .

Obvykle používejte Šipky .

Obvykle používejte Rakety , Pokud nějaké munice.

Obvykle používejte Střední kulky .

Obvykle používejte Lehké kulky , ačkoli tato třída je rozmanitá.

Obvykle používejte Skořápky .

Obvykle používejte Těžké kulky .

Obvykle používejte Lehké kulky .

Může zahrnovat alternativní útok namísto zaměření památek.

Nepoužívejte munici.

Statistika [ ]

Statistický Příklad Popis Poznámky
Statistiky uvedené uvedené
Rarita Běžný Síla zbraně a její šance na kapku ve srovnání se zbraněmi stejně jako oni. Čím vyšší je vzácnost, tím silnější je zbraň. A Neobvyklé zbraň jednoho typu, nemusí být silnější nebo těžší najít než a Běžný verze jiného.

Některé zbraně mají výrazně odlišné statistiky nebo modely v závislosti nebo vzácnosti.

Munice []

Munice se používá k opětovnému načtení mnoha typů zbraní. Munice může být buď vnitřní nebo vnější, přičemž nejběžnější je vnější munice. Externí munice se nachází jako podlahová kořist a používá se k opětovnému načtení zbraní, které používají odpovídající typ munice:

Vnitřní munice se používá pro zbraně, které se znovu načtějí pomocí vyzvednutí:

Pojmenování konvencí []

Některé zbraně mají předpony, které diktují, jak budou fungovat:

Trivia []

 • Taktical je přípona aplikovaná na několik zbraní, ale nakonec znamená velmi málo.
  • Například taktická SMG, taktická útočná puška a taktická brokovnice mají velmi malé podobnosti nebo rozdíly mezi jejich běžnými protějšky. Jako takový se používá pouze k rozlišení zbraní v jejich individuálních třídách.

  Úvod

  Fortnite covernart.jpg

  Fortnite je videohra z roku 2017 vyvinutá společnostmi Epic Games. Hra byla vydána jako různé softwarové balíčky s různými herními režimy, které jinak sdílejí stejný obecný herní a herní stroj. Herní režimy zahrnují Fortnite: Save the World, kooperativní střelec-přepravní hra pro až čtyři hráče, aby odbojovali zombie podobné slupky a bránili předměty s opevněním, které mohou postavit, a Fortnite Battle Royale, bezplatná bitva Royale hra, kde až 100 hráčů bojuje ve stále více malých prostorech, aby byli poslední osobou, která stojí, velmi podobná PlayerUnknown’s Battlegrounds. Oba herní režimy byly vydány v roce 2017 jako tituly včasného přístupu; Uložit svět je k dispozici pouze pro Microsoft Windows, MacOS, PlayStation 4 a Xbox One, zatímco Battle Royale byl vydán pro tyto platformy, Nintendo Switch a zařízení iOS s podporou Android očekávaný v polovině roku 2018.

  Hráči mohou ve Fortnite používat řadu různých střelných zbraní, z nichž každá má vlastní statistiky, schopnosti a výhody. Většina zbraní má silnou podobnost s střelnými zbraněmi v reálném světě, i když s některými karikaturami a zjednodušující se změny. Některé zbraně jsou jakési „frankunguny“, to znamená, že mají vlastnosti několika odlišných zbraní smíchaných dohromady.

  Varianty ve hře přicházejí společné, neobvyklé, vzácné, epické, legendární a mýtické varianty, označené barvami šedá, zelená, modrá, fialová, oranžová a zlaté, mýty je v tuto chvíli exkluzivní vzácností zachránit svět AVALIBALIVNÍ POUZE pro hrdiny a vedoucí přeživší.

  Munice je často dělena typy zbraní, ale také se může lišit v závislosti na herním režimu. V bitvě Royale všechny pušky používají jako vyrovnávací opatření střední kulky. Ve společnosti Save The World jsou lehké kulky obvykle uloženy na kola pistole a malé středně pokročilé pušky do 5 až 5.56x45mm NATO, střední kulky jsou pro většinu vyhrazeny .30 a 7.62 pušek a kulometů a větší kola pistole v rozmezí .45 AKT .357 Magnum a těžké kulky se obvykle používají pro zbraně, z nichž zastřelí .338 Lapua až .50 BMG a kola pistole z .44 Magnum až .50 AE. Sbolata Sligs jsou obvykle zamýšleny jako Buckshot a Birdshot, i když některé zbraně používají skutečné střely ohňostroje a slimáky místo obvyklého Buckshot.

  Hra vstoupila do předčasného přístupu k vydání 25. července 2017 po několika letech o vývoji a očekává se, že v roce 2018 provede úplné vydání zdarma k hře. V současné době je pouze režim Battle Royale zdarma, přičemž kampaň PVE ušetří svět odemčený po nákupu balení zakladatele.

  Tato stránka se pokusí pokrýt modely zbraní použitých ve hře, protože některé hry ve hře sdílejí stejné modely a zatímco jiné mají různé modely v závislosti na jejich vzácnosti.

  Pistole

  Hybridní pistole Beretta/Colt

  Nejslabší a nejzákladnější pistole, jednoduše nazývané „pistole“, se podobá podobnosti s řadou M1911 a Beretta 92, i když její přední a zadní zaměřovače jsou do značné míry přehnané a zdá se, že model ve hře nemá žádnou bezpečnost na zádech přilnavosti. Slide Lock se také zdá být mnohem kratší a dále dopředu na těle zbraně, hlavně kvůli karikaturní povaze zbraně. Je k dispozici v běžných, neobvyklých a vzácných verzích. Používá lehké kulky a nabízí slabé až střední poškození. V Save The World je to hlavní model pro sérii „poloautomatické pistole“. Série obsahuje různé modely pro epické a legendární verze s názvem „Vendetta“ a „Jacal“. Tyto verze mají nikl, leptané povrchové úpravy a perly vyryté rukojeti, které obsahují obrázek jakalopu, odtud jméno.

  Fortnite Best Weapons Seznam úrovní pro kapitolu 4 sezóna 3

  The Nejlepší zbraně ve Fortnite Pomůže vám dostat se do závěrečného kruhu bouře a zajistit to sladké vítězství Royale, pokud hrajete své karty správně.

  Vzhledem k tomu, že je tolik zbraní a předmětů, které se neustále přidávají, klenuté a nevhodné ve Fortnite, jsme vytvořili Seznam úrovní nejlepších zbraní v aktuálním Kapitola 4 sezóna 3 Aktualizujte, aby vám pomohla zajistit eliminace, nebo se vyhněte se sestřelením.

  Toto je průvodce Pro bitvu Royale režim Fortnite, Proto se tedy odůvodnění a statistiky pro každou uvedenou zbraň nevztahují, pokud hrajete na SAVE SVĚT.

  Fortnite Wilds

  • Nejlepší zbraně ve Fortnite vysvětlily
  • Nejlepší zbraně v seznamu Fortnite pro kapitolu 4 sezóna 3
  • Seznam klenutých zbraní z kapitoly 4 sezóna 2

  Nejlepší zbraně v seznamu Fortnite pro kapitolu 4 sezóna 3

  Existují 28 zbraní V současné kapitole 4 sezóna 3 verze Fortnite. Zatímco Chug Cannon lze technicky klasifikovat jako zbraň, nezpůsobuje to poškození, takže jsme ho nezahrnuli do hodnocení našich zbraní.

  Ve srovnání s předchozí sezónou má sezóna 3 mnohem více soustředěný kořistní fond, takže to, co si vyberete, by mohlo dojít k osobním preferencím, spíše než o poškození čísel. Nezapomeňte si přečíst zdůvodnění každé zbraně níže, abyste zjistili, co si o tom myslíme!

  Tady je naše Fortnite Best Weapons Seznam úrovní pro kapitolu 4 sezóna 3:

  Zbraň Úroveň Rarity Uvažování Obrázek
  Heisted Run N ‘Gun SMG SS-Tier Exotický Způsobuje velké poškození v blízkém dosahu, ale heisted Run N ‘Gun SMG je ve skutečnosti tak dobrý kvůli efektu facku, který získáte, zatímco ho držíte, a že se znovu načte, když sprintingujete. Je to jedna z nejjednodušších smrtelných zbraní pro hráče.
  Vylepšená brokovnice SS-Tier Mýtický Bubnová brokovnice je již absolutní zvíře, ale vylepšená brokovnice opravdu zvyšuje věci. Hlavní rozdíl je v rozpětí střel, který je vážně snížen v upgradované verzi. Uvidíte to z mnohem menší sítě, která vám umožní soustředit. Pokud jde o DPS, vylepšená brokovnice je ve své třídě. Dokud narazíte na své záběry, to je.
  Relik’s MK-alfa Assault Rifle SS-Tier Mýtický Toto je nejlepší verze útočné pušky MK-Alpha ve Fortnite. Další podrobnosti o tom, proč je tato zbraň tak dobrá.
  Assault Rifle Mk-Alpha S úrovní Běžný
  Neobvyklé
  Vzácný
  Epické
  Legendární
  Assault Rifle MK-Alpha byla přidána krátce po začátku sezóny 3, poté, co byla vyměněna s červeným okem. Tato zbraň rychle vystřelí a má extrémně vysokou stabilitu a nízký zpětný ráz. Z tohoto důvodu můžete klepnout na tlačítko Fire a vystřelit poloautomaticky s bezkonkurenční přesností. V současné době je to opravdu nejlepší zbraň ve hře.
  Mammoth pistole S úrovní Běžný
  Neobvyklé
  Vzácný
  Epické
  Legendární
  Pistole Mammoth se rychle objevuje jako jedna z nejlepších zbraní ve Fortnite. Způsobuje obrovské poškození s hlavami a nese těžké munici. Nemá ani absolutně žádný pokles kulky, což znamená, že můžete zasáhnout cíle, pokud je můžete vidět. Mnoho z nich provozuje pistoli Mammoth s rozšířením, které umožňuje pistolí rychle načíst, když jsou prázdné. Vzhledem k tomu, že tato zbraň má pouze jedno kolo, budete tuto podporu využít s každým opětovným načtením. Mammoth brokovnice ve Fortnite
  Výbušná opakovací puška S úrovní Běžný
  Neobvyklé
  Vzácný
  Epické
  Legendární
  Tato mocná odstřelovací puška je podobná pušky Excalibur, protože její kulky explodují při nárazu. To znamená, že ani nemusíte zasáhnout soupeře přímo, abyste je poškodili, takže je můžete také použít k jejich nalákání z úkrytu a zničit také vozidla a struktury. Přidejte skutečnost, že je neuvěřitelně snadné použití, výbušná opakovací puška je jednou z nejlepších obyčejných zbraní ve hře.
  Šokující brokovnice S úrovní Běžný
  Neobvyklé
  Vzácný
  Epické
  Legendární
  Toto je velmi pomalá palebná brokovnice, která by měla být používána pouze v blízkém dosahu, ale chlapec to zabalí silný úder. Podobně jako u brokovnice Thunder jsou čísla poškození na čerpadle Havoc fantastická, ale opravdu se musíte ujistit, že jste přesní, kvůli pomalému vytažení a rychlosti ohně.
  Šokupová brokovnice S úrovní Exotický Toto je exotická verze automatické brokovnice Maven, díky čemuž je dobrá ve středním dosahu i na krátkém dosahu. Má také skvělý čas zotavení mezi výstřely, díky čemuž je pro hráče více odpouštějící. Tato živá verze však dává váš pepřový efekt, když je důsledně vystřelen, a zvyšuje rychlost ohně s každým výstřelem a změní ji na něco jako brokovnice a SMG hybrid.
  Benderův lesklý kovový paprsek S úrovní Mýtický V rámci nedávné spolupráce Futurama byl přidán Bender’s Shiny Metal Raygun. Musí být nabitý a poté uvolnit laserový paprsek, který rychle poškozuje a stabilní. Má neomezenou munici, a přestože může být obtížné ovládat, je to skvělá střední řada. Bender
  Vylepšená puška Flapjack S úrovní Mýtický Vylepšená puška Flapjack lze nalézt pouze v trezorech, což znamená, že budete muset vyloučit vysokou kartu, abyste ji získali. Jakmile to máte, uvidíte, jak užitečné to může být, zejména v režimu sestavení. Absolutně skartuje struktury a může být propuštěno na absurdní množství času, než bude nutné znovu načíst.
  Taktická pistole S úrovní Běžný
  Neobvyklé
  Vzácný
  Epické
  Legendární
  S multiplikátorem s 2x hlavy, snadným použitím, slušným rozsahem a jejich hojností na mapě je těžké se pokazit s taktickou pistolí. V zásadě to funguje jako SMG, ale se spoustou výhod, které přicházejí s pistolí – včetně rozšiřování světla prstů.
  Boj s SMG S úrovní Vzácný
  Epické
  Legendární
  Bojová SMG je nutností pro ty, kteří chtějí vložit rychlou zbraň do svého druhého slotu. Má výrazně vyšší DPS než ostatní SMG, s jen o něco delší načtení. To lze zkrátit pomocí rozšíření světla prstů. Co dělá boj s SMG tak dobrým, je jeho stabilita. Je to zpětný ráz, je relativně snadné ovládat, což znamená, že jej lze dokonce použít ve středním doletu, pokud se ocitnete v špetce.
  Zdávka HighCard potlačila útočnou pušku S úrovní Mýtický Zbraň HighCard je mýtickou verzí obyčejné potlačené pušky, která z ní činí nejlepší verzi tohoto vynikajícího dostupného střediska. Stejně jako pravidelná varianta obětuje určité poškození, aby přidal tlumič, což znamená, že na kompasu není žádný červený výkyv. Vzhledem k tomu, že je to mýty, které je snadno ovládatelné, budete s tím stejně způsobit hodně škod bez ohledu na ztrátu poškození čísel.
  Zmatek potlačila útočná puška A-Tier Běžný
  Neobvyklé
  Vzácný
  Epické
  Legendární
  Tato zbraň obětuje určité poškození, aby přidala tlumič, což znamená. Díky tomu je skvělý pro boj středního dosahu, kde si můžete vybrat cíle, když se snaží určit, kde jsou vystřeleny. Mějte na paměti, že ve středním dosahu jsou lepší poškození zbraní, ale ztratíte tento užitečný tlumič.
  Cybertron Cannon A-Tier Mýtický Cybertron Cannon je výjimečný pro to, aby se poškodilo šplouchnutí skupin nepřátel, téměř na jakoukoli vzdálenost. Pokud jde o dosah, ve skutečnosti není žádný pokles, a zatímco výstřely pomalu střílejí, způsobují 110 poškození nepřátelům zachyceným ve výbuchu. Pokud potřebujete vyplavit tým z krytu, opravdu není nic lepšího než Cybertron Cannon.
  Bubnový brokovnice A-Tier Běžný
  Neobvyklé
  Vzácný
  Epické
  Legendární
  Brokovnice bubnu je zpět a je jasné vidět, proč je to fanoušek oblíbený. Toto je nejrychlejší střelecká brokovnice ve hře, takže je naprosto smrtící v těsné řadě. Po prvním výstřelu to do značné míry neguje potřebu vyměnit SMG. Jediné klepání proti této zbrani je ve výkonu poškození, která opravdu klesá na dosah. To se dá očekávat u brokovnice, ale vzhledem k rychlé rychlosti střelby můžete stále poškodit útěk z nepřátel a těch ve středním rozsahu. Shotgun Siphon Augment opravdu dobře páruje s brokovnicí bubnu, takže to zkuste zkusit.
  Flapjack puška A-Tier Běžný
  Neobvyklé
  Vzácný
  Epické
  Legendární
  Tato zbraň se primárně daří v režimu sestavení, vzhledem k tomu, že její masivní velikost klipu vám umožní pršet nataženým ohněm na strukturách. Je to skvělé také pro sundávání vozidel, ale může být složité ovládat, pokud jde o jeho zpětný ráz. Je to to, co z některých okolností dělá skvělou zbraň, ale ne jiné. Ve střední řadě můžete opravdu potrestat nepřátele, ale výsledky začnou klesat, protože cíle se dostanou dále.
  Šokupová brokovnice A-Tier Exotický Stejně jako jeho těžká brokovnice pravidelná verze, brožura pro paluka máš pouze vypálí jedinou kulku. Díky tomu je to dobré ve středním dosahu, ale může být také efektivní na dlouhém dosahu – což je neobvykle dobrá vlastnost pro brokovnici. Nedoporučujeme jej však používat jako svou zbraň s dlouhým doletem, pokud si ve svém inventáři nechcete vytvořit další prostor.
  Samopal A-Tier Běžný
  Neobvyklé
  Vzácný
  Epické
  Legendární
  Skvělá standardní zbraň, kterou máte ve vašem arzenálu pro boje s krátkým dosahem, kvůli své rychlé míře ohně. Také dobré pro poškození slabých struktur. Pokud nebyly k dispozici lepší možnosti SMG, ohodnotili bychom tuto zbraň ještě vyšší.
  Ostrá zubní brokovnice A-Tier Neobvyklé
  Vzácný
  Epické
  Legendární
  Dobré poškození na médiu, ale zejména krátký dosah. Je to velmi silná brokovnice, která může dokonce zabít jedním headshotem, ale je to také velmi pomalé. To znamená, že potřebujete vynikající přesnost, abyste změnili ostrou brokovnici na to nejlepší, co může být. Hit jednou a poté rychle přepněte na rychlou palbu, pokud si nejste jisti ve svých schopnostech hlavy.
  Tepelná DMR B-Tier Běžný
  Neobvyklé
  Vzácný
  Epické
  Legendární
  Tepelný DMR by byl na tomto seznamu mnohem vyšší, kdyby byl MK-alfa nejen přidán, ale jak to stojí, tepelný DMR má stále nějaké nahoru. Tepelný rozsah je nesmírně užitečný pro pozorování nepřátel, zejména v novém biome džungle. Jako zbraň je to naprosto v pořádku, ale jeho pomalá rychlost a pokles kulky může ztěžovat zasažení nepřátel na dlouhé vzdálenosti. Najděte si však jeden za nejvyšší raritu a budete mít mnohem lepší čas. Jen se ujistěte, že své snímky silně vedete při sledování pohyblivých cílů.
  Shadow Tracker B-Tier Exotický Zbraň B-Tier pro svůj dobrý poškození, ale my ji řadíme více kvůli jeho schopnosti označit nepřítele po přistání hit, který je zvláště užitečný v duos, tria a čety.
  Maven Auto Shotgun B-Tier Běžný
  Neobvyklé
  Vzácný
  Epické
  Legendární
  Další brokovnice, která způsobí dobré poškození ve středním dosahu! Podobně jako bojová brokovnice, ale má tendenci být více odpouštějícím těm, kteří mají menší přesnost, kvůli jeho doba zotavení mezi výstřely.
  Kinetický bumerang C-Tier Epické Kinetický bumerang je zpět ve Fortnite poté, co byl několik týdnů klenut. Je to slušná možnost na začátku hry, vzhledem k tomu, že má mírné uzamčení a způsobí slušné poškození. Jakmile si však můžete vyzvednout nějaké lepší zbraně na dálku, pravděpodobně vyměníte Boomerang.
  Shotkule páky-akce C-Tier Běžný
  Neobvyklé
  Vzácný
  Epické
  Legendární
  Shotkující páka-akce ve skutečnosti nemá mnoho použití s ​​ohledem na další brokovnice, které jsou ve hře. Má slušnou škodu při středním doletu, ale nízká rychlost ohně. Není to také nejjednodušší kontrolu, ale vzhledem k tomu, že je to snadno nejběžnější brokovnice ve hře, budete si chtít zvyknout na to, jak to vystřelí. Akční brokovnice páky ve Fortnite
  Shebová nádoba C-Tier Vzácný Pokud rádi vytáhnete své nepřátele ze struktur nebo je způsobíte, že je panika! Pravděpodobně někoho nevylučují, pokud nejsou nízko na zdraví a štíty, ale jsou skvělí pro to, že se ucpali a přepnuli na jinou zbraň, aby dokončili prchající / zpanikařený nepřítel.
  Wildwasp Jar C-Tier Vzácný Nádoba WildWasp zní na papíře dobře, protože jsou to v podstatě malé naváděcí projektily, které se budou odplatit na nepřátele. V praxi jsou však mnohem méně užitečné a v současné době se zdá být ve většině situací docela neúčinné. Z tohoto důvodu se sklenice WildWasp nejlépe používají k dezorientu nepřátel a k jejich vytažení z krytu. Zvažte vyzvednutí zbraní WildWASP, abyste je mohli naskládat ve svém inventáři. Posílání pěti nebo šesti sklenic v týmu je může opravdu poslat do paniky.
  Shockwave granát C-Tier Epické Dobré pro klepání nepřítele do bouře během posledního kruhu, ale je nejlépe zvyklé na rychlé posílení přes mapu.

  Seznam klenutých zbraní z kapitoly 4 sezóna 2

  S novou sezónou Fortnite přichází otřes v kořistném bazénu – k lepšímu a k horšímu. Některé z vašich oblíbených zbraní již nemusí být hratelné na aktuální verzi neustále se měnícího ostrova, takže jsme sestavili všechny zbraně níže, které byly na začátku kapitoly 4 klenuté, sezóna 3.

  Zde je seznam klenuté zbraně z kapitoly 4 sezóny 2 ve Fortnite:

  • Cobra Dmr
  • Bojová brokovnice
  • MYTICKÝ ZVÝŠENÍ SHOTGUN
  • Dragonův dechový odstřelovač
  • Heisted Explosive Assault Rifle
  • Assault Rifle Red-Eye
  • Přetaktovaná pulzní puška
  • Lock-on Pistol
  • Twin Mag SMG
  • Chug Splash
  • Shield Bubble
  • Shield Keg

  Webové střelci ODM Gear a Spider-Man byli také klenuté na konci kapitoly 4 sezóny 2.

  Nyní, když víte vše o zbraních ve Fortnite Kapitola 4 Sezóna 3, měli byste si prohlédnout naši stránku o nalezení Cybertron Cannon. Jinde jsou deatils o tom, jak odemknout purradise meowscles, což je speciální odemknutí kůže pro tuto sezónu.