Zbraně | Elden Ring Wiki, Elden Ring Weapons List | Všechny statistiky zbraní a kde je najít

Elden Ring zbraně

Šílenství

Zbraně | Elden Ring Wiki

Zbraně V Elden Ring jsou kousky ofenzivního vybavení, které je používán postavou hráče k způsobení škody proti nepřátelům a šéfům. Elden Ring má 308 Zbraně Z nových kategorií a také některé vracející se z předchozích Duše hry.

Stiskněte a podržte tlačítko Interact (Triangle/Y) a tlačítko Attack (R1/RB) na dvě ruky vybavené zbraně.

užitečné odkazy

 • Zvláštní vybavení získané z vzpomínkových položek viz vzpomínky
 • Informace o posílení postavení zbraní naleznete v upgradu prostřednictvím řemeslného zpracování. Mechanika se mírně liší kvůli popel války.
 • Seznam dostupných štítů naleznete na Shields.
 • Seznam všech dostupných sad brnění naleznete v brnění.
 • Viz dovednosti seznam všech dostupných dovedností a jejich účinků.
 • Viz tabulka porovnání zbraní pro minimalistický pohled na všechny zbraně na úrovni maximálního upgradu
 • Viz párové zbraně pro speciální pohyby spojené s dvojím ovládáním.
 • Viz Vnější kalkulačka zbraní a všechny statistiky zbraní [SRC]
 • Informace o obchodování online naleznete v obchodě.

Co jsou to vzpomínky?

Vzpomínka nebo šéfové zbraně, jsou speciální zbraně používané a upuštěny demi-bohy a šéfy. Tyto typy Zbraně mít schopnost držet další síly a efekty, poskytovat další výhody a výhody během boje.

Lze je získat uplatněním vzpomínky na čtečku prstů Enia a výběrem jednoho z poskytnutých možností. Každá vzpomínka poskytuje pevnou sadu různých možností, ze kterých si musí hráč vybrat (vzpomínka bude ztracena po uplatnění).

Tyto zbraně jsou cenné odměny a obvykle mají vynikající sadu statistik ve srovnání s pravidelnými Zbraně. Mají také připojenou jedinečnou dovednost, která doplní jejich již zvýšené statistiky.

Všechny legendární zbraně v Elden Ring

Chcete -li odemknout legendární trofej a úspěch, budete muset získat následující zbraně:

 1. Devourerova žezlo
 2. Greatsword roubovanou čepelí
 3. Sword of Night and Flame
 4. Ruins Greatsword
 5. Meč Marais Executioner
 6. Temný měsíc Greatsword
 7. Šroub Gransaxe
 8. Eclipse Shotel
 9. Golden Order Greatsword

Typy zbraní Elden

Požadavky na zbraně a škálování

Stejně jako předchozí ze softwarových titulů, všechny Zbraně v Elden Ring mít statistické požadavky, které musí být splněny, aby se zbraň mohla efektivně ovládat. Pokud nesplníte její požadavky, nemůžete například použít dovednost zbraně.

Měřítko je, kolik poškození je přidáno do zbraně kvůli vaší investici do konkrétní statistiky, jako je například síla nebo obratnost. Elden Ring to také zpracovává podobným způsobem jako franšíza Souls, přičemž „s“ je nejlepší škálování, následované „a“, „b“, „c“, „d“ a „e“.

Stručně řečeno, čím lepší je dopis, tím více škod budete způsobit investováním do zadaného statistiky škálování. Některé zbraně mají více než jednu statistiku škálování, takže věnujte pozornost tomu, co se jedná o to, a ujistěte se, že zvýšíte ty, které vám poskytují nejvíce poškození na investovaném bodě atributu.

Pokud změníte, můžete změnit měřítko na zbraních Válečný popel v závislosti na tom Bloky Našli jste. Například pokud zbraň naplníte Těžký Infuze odstraní každé škálování kromě STR a upgradujte škálování Stru na zbrani.

Typy poškození zbraní

Všechny zbraně v Elden Ring mít jeden nebo více typů poškození. Například dlouhé meče způsobují poškození standardních i propíchnutí. Je to proto, že jeho normální útoky jsou považovány za standardní poškození, zatímco jeho (R2/RB) útok je tah, což způsobuje propíchnutí poškození. Vědět, jaké typy poškození vaše zvolená zbraň může mít prospěch, protože mnoho nepřátel je slabé nebo odolné vůči určitým typům poškození.

Kromě toho můžete změnit typ poškození mnoha zbraní v Elden Ring tím, že do nich vysíláte válečné popel z nabídky Ashes of War v místě milosti. Výběr zbraně v této nabídce vám ukáže, který válečný popel můžete použít na svou zbraň od těch, které v současné době vlastníte.

Například, pokud používáte válečný popel: gravitas na svém dlouhém meči, přidáte magické poškození zbraně na vrchol ostatních typů poškození. Slotting tohoto válečného popela také změní škálování dlouhého meče z Str d a Dex d na str d, dex e a int c, což vám umožní lépe využívat váš inteligenční atribut. Díky tomu je škoda magie dobrým typem pro ty, kteří používají čarodějství, protože ty jsou silnější, tím více inteligence máte.

 • Další informace naleznete na stránce typů poškození

Upgrady zbraní

Upgrady zbraní v Elden Ring se provádějí u Smithing Table. Zde budete moci používat runy a kovářské kameny, které jste shromáždili, abyste upgradovali pravidelné zbraně a pochmurné kovářské kameny pro upgrade jedinečných zbraní.

Když upgradujete zbraň, přejde ze základní verze na verzi „+1“ stejné zbraně, což naznačuje, že byla upgradována 1 čas. To nejen zvyšuje poškození zbraně, ale v některých případech to také zlepší celkové škálování zbraně. Například, když upgradujete Longsword na Longsword +1, škálování síly se ve skutečnosti zlepšuje z D na C, což zlepšuje poškození, které získáte z investování do síly.

Na rozdíl od her Souls neexistují žádné „drahokamy“ ani jiné materiály, které používáte ke změně typu poškození zbraní. Místo toho používáte válečný popel a whetblades, které najdete v celé hře. Ty mohou být také přiřazeny nebo odstraněny z vaší zbraně, což vám umožní vyzkoušet mnoho různých verzí vaší současné zbraně, abyste viděli, co se vám líbí nejlépe.

 • Další informace o tomto tématu naleznete na stránce upgradů

Rámečky zbraně

Níže jsou uvedeny některá zařízení pro parry rámu, která je stále v předběžném testování. Jsou uvedeny se začátkem rámce parry a počtem parry rámečků.
(Začátek rámu parry/počet parry rámečků)

 • Parry + DAGGERS: 12/9
 • Parry + pěsti: 13/5
 • Parry + drápy: 13/5
 • Parry + zakřivené meče: 12/5
 • Parry + Thrusting Swords: 13/5

Zbraňové dovednosti a popel války

Většina zbraní v Elden Ring Přijďte s dovedností zbraně, kterou lze použít stisknutím tlačítka L2. Tyto dovednosti konzumují FP, když jsou použity, což je modrá lišta umístěná pod vaší HP lištou, a každá spotřebovává jiná částka na základě jejich relativní síly. Některé dovednosti mohou být dokonce „nabity“ držením L2, což je nutí používat více FP, ale se zvýšeným poškozením nebo účinností.

Většina zbraní v Eldenově prstenu může mít nahrazeno jejich dovednosti zbraní tím. To lze provést na místě milosti v nabídce Ashes of War. To vám umožní smíchat a porovnat dovednosti se zbraní, kterou chcete používat, i když ne všechny válečné popel na všech zbraních. Určitý válečný popel je omezen pouze na konkrétní typ zbraně.

Používání válečného popela není trvalá změna a může být kdykoli vrácena revizí místa milosti a „nezvýšením“ vaší zbraně. Nebo jej můžete nahradit jiným válečným popelem. Mějte na paměti, že mnoho válečných popel vám také umožňuje změnit typ poškození zbraně nebo jen škálování, jako pokud vyberete „Keen“ nebo „kvalita“. To však není povinné a vy můžete udržet své „standardní“ škálování, pokud to nechcete změnit, a stále můžete použít dovednosti zbraně stejně.

Všimněte si, že ne všechny zbraně umožňují použití válečného popela, jako jsou ty, které mají jedinečné zbraně, jako je reduvia.

 • Další informace naleznete na stránce Ashes of War
 • Další informace naleznete na stránce dovedností

Typy zbraní

Elden Ring All Weapons Seznam

Minimalistický pohled na všechny zbraně na úrovni maximálního upgradu naleznete na porovnávací tabulce zbraní

DAGGERS

Rovné meče

Greatswords

Kolosální meče

Tahné meče

Těžké tahy meče

Zakřivené meče

Zakřivené skvělé meče

Katanas

Twinblades

Sekery

GREADAXES

Hammers

Flails

Skvělé kladiva

Kolosální zbraně

Spears

Skvělé kopí

Halberds

Reapers

Biče

Pěsti

Drápy

Lehké luky

Luky

Greatbows

Čaňky

Ballisty

Glinstone Staves

Posvátná těsnění

Pochodně

Nástroje

Připojte se k registru diskuse o stránce a upravte wiki!

Moje hlavní uchopení se zbraněmi této hry: Normální zbraně jsou dražší a únavnější na upgrade než speciální zbraně, některé pochmurné zbraně jsou jen normální zbraně bez flexibility a poškození (např. Crystal Dagger vs dýka s magickou afinitou), nástroje tak špatné, sát, nástroje, tak špatně,. Poškození na kušech, černý luk trochu poráží účel krátkých luků a nejhorší ze všech, míra poklesu za zemědělské zbraně.
Jen můj názor na to, na čem by měli pracovat, ne konkrétní fakta.

Používáte -li seningy jiné než holé pěsti, jste pavián, protože to nebylo to, jak vám Miyazaki zamýšlel hrát hru

Může to znít zřejmé, ale klíčem k tomu, aby vaše zbraně zasáhly co nejtěžší, je tvrdě investovat své statistiky do jakéhokoli stupnice zbraní (A, B, C, D a E). Pokuste se získat 450-700 na svou zbraň AR, než se obáváte o svou módu. Těžké brnění má velkou negaci poškození, ale je téměř překážkou, pokud má váš soupeř opravdu vysokou zbraň AR v PvP.

Bylo by úžasné posvátné pečetí, aby se podpořila služebníky zaklínače

Pontiff Knight Curved Sword je zbraň v Dark Souls 3.

Zakřivený meč ovládaný rytíři papeže, frigidní duchové, kteří v Irithyll přetrvávají.

Zdá se, že velká čepel je snědena hmyzem, takže je lehká, ale také křehká.

Schopnost: Frost Blade
Proveďte velký rotující pohyb, abyste mohli upoutat čepel s mrazem, a následujte se silným útokem, který seká s obří čepelí z mrazu.

Pontiff Knight
Zakřivený meč
Ikona WP PhysicalTack
Ikona 123 Fyzikální obranná štít 45
ICON MAGIONBONUS

Ikona magického obranného štítu
30
Ikona Firebonus

Ikona štít hasičské obrany
25
Ikona Lightningbonus
– Ikona Bleghtning Defense Shield 25
Ikona Darkbonus

Ikona tmavého obranného štítu
30
Ikona WP kritická
100 ikon WP stabilita 30
Hmotnost ikon 3.5
Ikona durabilitiy
90
Požadavky a bonus
Síla ikon 22

ICON Dexterity 22

ICON Intelligence 22

Ikona Faith 22
D d – –
12 18 10 –
typ zbraně ikona zakřivená poškození meče typ ikony lomítka
Ikona ikony dovedností Frost Blade Ikona FP stojí 8 (-/14)

Pontiff Knight Curved Sword je zbraň v Dark Souls 3.

Zakřivený meč ovládaný rytíři papeže, frigidní duchové, kteří v Irithyll přetrvávají.

Zdá se, že velká čepel je snědena hmyzem, takže je lehká, ale také křehká.

Schopnost: Frost Blade
Proveďte velký rotující pohyb, abyste mohli upoutat čepel s mrazem, a následujte se silným útokem, který seká s obří čepelí z mrazu.

Nelze být buffed nebo infuze.
Posíleno twinklingovým titanitem.
Nejvyšší trvanlivost všech zakřivených mečů.
Má nejdelší obouruční rozsah ze všech zakřivených mečů.

Pontiff Knight Curved Sword +5:
2 statistiky
12/18/10/0 = 273 AR = základní statistiky
26/18/10/0 = 319 AR = Str softcap
12/40/10/0 = 347 AR = dex softcap
26/40/10/0 = 392 AR = celkový softcap
40/40/10/0 = 403 AR
Po softcapech dostane méně než 2 AR na úroveň.
Nemá prospěch z vysokého INT navzdory základnímu požadavku.

Poloha/kde najít

Upustil pontiffeový rytíři v Irithyll nebo koupil od Greirat nebo od svatyně Handmaid, pokud je dán Greirat’s Ashes, za 6000 duší, jakmile se vrátí ze svého prvního výletu

Moveset a videa:

(Pokud vaše jméno není na tomto seznamu, nezveřejňujte prosím videa zde. Pokud si přejete zveřejnit videa, klikněte na odkaz a aplikujte v vlákně)

Pontiff Knight Curved Sword Moveset
??

Tabulka upgradu meče Pontiff Knight
Attack ValueBonus parametr Bonus Pomocné účinky Snížení poškození (%)
název
Ikona WP PhysicalTack

Ikona WP Poidbld
Ikona WP Frost
Ikona WP BLEED

Ikona WP PhysicalDef

Ikona WP MagicDef

Ikona WP Firedef

Ikona WP LightningDef

Ikona WP DarkDef
Pravidelné 123 – – – – – D D – – – – – 45 30 25 25 30
Pravidelné +1 136 – – – – – D C – – – – 45 30 25 25 30
Pravidelné +2 146 – – – – – D C – – – – 45 30 25 25 30
Pravidelné +3 171 – – – – – D C – – – – 45 30 25 25 30
Pravidelné +4 192 – – – – – D C – – – – 45 30 25 25 30
Pravidelné +5 214 – – – – – D C – – – – 45 30 25 25 30

Proč není zlomený rovný meč v této hře?

Elden Ring se bohužel pokazil dvě věci:
Za prvé: zbraně se necítí jedinečné. Za druhé: dýky, drápy, flaily a některé další třídy jsou zcela převyšovány

11 +1 10 -1

Spears stále potřebuje tolik lásky, pohyb je tak depresivní (kromě vás krátký kopí, jsi supernova v galaxii odpadků)

Poté, co jsem hrál ER po dobu několika stovek hodin a vrátil se do DS3, všiml jsem si, jak moc chci DS3 zbraně v této hře, i když jen pro jejich design. Obzvláště některé z větších zbraní v této hře vypadaly mnohem lépe než v ER, dívám se na věci jako Black Knight Great Sword nebo GreatAxe, Ledo’s Greathemmer.
Zbraně v ER vypadají buď, jako by seděli v bažině po několik století, jako by je někdo ručně vytvořil bez dostatečných dovedností/materiálů.

Všechno se shoduje s holými pěstmi
Nejsilnější maximální zbraň na maximální úrovni?

Myslím, že by bylo opravdu hezké, kdyby poskvrně vložili zbraň (pokud je dostatečně velká) na zem, pokud jste na volnoběh více než, řekněme, 5 sekund.

Seznam přání DLC? Roh podobný těm, které používají stráže v táborech. Válečný popel je výbuch rohů .

Kdo jiný chce hrudník pro všechny přístupy, kterou můžete použít k přenosu zbraní mezi toony? Chci zjistit, jestli mohu spustit celou hru (nepočítám NG+, protože do té doby nejste ani na základním problému, ani na základní úrovni, pokud neuděláte běh na úrovni bez), ale podle čas, kdy je najdete, už jste do hry dobře.

Jsem si jistý, že budou lidé křičí o tom, jak je to nejhorší nápad vůbec a / nebo konec všech věcí dobrých ve vesmíru (ahoj internet), ale přemýšlejte o tom: s výjimkou nástrojů a Frenzyflame Seal, Každá zbraň ve hře má požadavky statistiky a téměř všechny mají také váhy. I když jste dali novému toonovi nějaké věci pozdní hry, řekl, že Toon bude stále muset splnit požadavky a / nebo vybavit zatížení, aby byl schopen použít a neměl v tomto procesu zděšený pohyb. Také právě proto, že běhy RL1 jsou nejen možné, ale poměrně populární mezi vážnou stránkou komunity ER, úroveň může být často špatným ukazatelem očekávaného vybavení a dohazování se vezme v úvahu pouze úroveň, takže to, co by to mohlo dokonce dovolit, to nebylo, aby to nebylo „T, pokud jde o PVP?

I když to otevírá příležitosti k zneužívání, bylo by to tak jednoduché jako přidání „přenesené“ značky do všeho, co je z krabice vyvezeno jiným toonem, než ten, kdo ho tam vložil, a vyrábět to tak, aby přenesl zařízení Nesledujte hráče do invazí nebo arény (nebo jednoduše deaktivují schopnost dělat buď při použití jakýchkoli převedených věcí). Skyrim měl „ukradenou“ značku a konfiskační systém, který odstranil cokoli se značkou, pokud jste skončili ve vězení, a to se nyní blíží 14 let – jsem si jistý, že i z toho může implementovat něco podobného jako anti -cheat. Měl by být potřebný člověk.

Elden Ring zbraně

Seznam zbraní

Seznam brnění

Umístění

Sestavy

Úkoly

Položky

Šéfové

Kompletní seznam všech zbraní v Elden Ring; Zahrnovali jsme také statistiky, jako je fyzické poškození, magie, oheň, svatý, osvětlení a další. Kliknutím/klepnutím na kterýkoli z obrázků můžete zobrazit ještě více informací o této konkrétní zbrani, jako jsou sestavení, kde najít, a dokonce i upgrady.

Seznam zbraní Elden

Někteří nepřátelé budou slabí na konkrétní typy poškození a každá zbraň má s ním spojený vlastní typ poškození. Je také možné změnit typ poškození vaší zbraně pomocí Ashes of War. Při zapojení brutálního nepřítele by bylo doporučeno naplánovat, jakou zbraň budete pro boj používat. Níže budeme uvádět všechny zbraně nalezené ve hře.

Krvácet

Jed

Omrzlina

Spát

Šílenství

Zvyšování zaklínadla

Síla

Šikovnost

inteligence

Víra

Arcane

Astrolog

Bandita

Vyznavač

Hrdina

Vězeň

Prorok

Samuraj

Tulák

Bojovník