Zdarma online deskové hry pro hraní s přáteli v roce 2023, 10 nejlepších online deskových her, které můžete hrát ve svém prohlížeči | Dicebreaker

10 nejlepších online deskových her, které můžete hrát ve svém prohlížeči

Contents

Tip pro tip: Můžete také přehrávat kutilskou verzi Hády, kdo výběrem a zobrazením náhodných obrázků lidí nebo pomocí jiných účastníků zoomu jako postavy.

Zdarma online deskové hry pro hraní s přáteli v roce 2023

Našli jste náš seznam nejlepších Online deskové hry hrát s přáteli.

Online deskové hry jsou webové nebo aplikace založené na verzích populárních desek nebo karetních her. Například bitevní loď, osadníci Catana a Boggle. Účelem těchto her je umožnit přátelům, členům rodiny, členům komunity nebo spolupracovníků, aby spolu hráli, aniž by byli fyzicky ve stejném prostoru.

Tyto aktivity jsou příkladem online her pro týmy a online skupinové hry a jsou podobné hráčům v oblasti budování týmů. Tyto hry také dobře fungují pro virtuální hry.

Online-board-hry

Tento seznam obsahuje:

 • Multiplayer online deskové hry
 • Online deskové hry pro hraní na Zoom
 • zdarma online hry pro hraní s přáteli
 • Online deskové hry pro děti
 • Online karetní hry hrát s přáteli
 • stolní hry hrát online se spolupracovníky
 • weby pro hraní deskových her s přáteli

Seznam online deskových her pro hraní s přáteli

Od šachů po hádání, koho na lístku na jízdu, zde je seznam moderních a klasických deskových her, které můžete hrát online s přáteli, příbuznými nebo kolegy, abyste měli čas a zůstali v kontaktu v kontaktu.

1. Rozptyly

ScatterGorries je slova, která vyzývá hráče, aby vymysleli slova, která se hodí do určitých kategorií a začínají konkrétním dopisem. Aktivita se také stane jednou z nejjednodušších online deskových her na Zoom. Zatímco tradiční desková hra zahrnuje seznamy, dopisové zemí, časovač a složky tajemství, jediné zásoby, které jsou skutečně potřebné k hraní, jsou seznam kategorií a způsob, jak generovat náhodná písmena.

Chcete -li hrát hru na Zoom, nechte jednoho hráče vytáhnout ScatterGorIsOnline.síť a sdílet obrazovku. Web automaticky vybere dopis a výzvy a časy hry. Web můžete také použít k hraní online s přáteli bez použití zoomu a můžete generovat výzvy ve více než tuctu jazyků.

2. Monopol

Monopoly je jednou z nejoblíbenějších deskových her, které si hrají s rodinou a přáteli, což je zřejmou volbou pro hraní deskových her online. Existuje několik způsobů, jak hrát monopolní hry online, včetně stahování aplikací nebo přehrávání stolních simulátorů. Rento má tendenci být nejjednodušší možností. Tento web umožňuje až šest hráčů a má funkci pozvat přátele na Facebooku a také možnosti stahování pro smartphony a konzoly videoher. Uživatelé si mohou vybrat z různých desek, kostek a pěšců, aby hru udržela zajímavou.

Chcete naše nejlepší tipy pro budování šťastnějších týmů?

Zadejte svůj e -mail, abyste mohli začít.

3. Hrabat

Scrabble je jednou z nejlepších online her zdarma hrát s přáteli. Existuje mnoho způsobů, jak hrát na webu klasickou slovní hru, včetně použití slov aplikace s přáteli nebo diy-ing vlastní deska v listech Google. Pogo však nabízí nejvíce bezproblémovou online verzi hry. Budete se muset zaregistrovat na účet zdarma a pozvat své přátele do vaší hry, ale Pogo nezobrazuje tolik reklam jako někteří konkurenti a také zahrnuje zábavné mini hry a odměny.

Přidáno plus: Pokud hrajete Scrabble online, nikdo z vašich přátel nebude závodit, aby chytil slovník nebo „náhodně“ zaklepal na dopisy.

4. Codenames

Codenames je jednou z nejlepších deskových her pro více hráčů. Nastavení online her je jednoduché. Nejprve vytvořte nastavení místnosti a vyladit nastavení a preference. Poté pošlete odkaz přátelům, připojte se k videohovoru a začněte hrát. Od této chvíle hráči sledují normální hrací pravidla rozdělením do červeného týmu a modrého týmu, přijímají náznaky o kódových jmenů od Spymaster a pokoušejí se identifikovat karty kódových jmen, které patří agentům ve správném týmu.

5. Vodítko

Clue, také známá jako Cluedo, je klasická hra Whodunit, která vyzývá hráče, aby lovili podrobnosti o zločinu. Online verze hry pro více hráčů je k dispozici prostřednictvím Google Play, App Store, Nintendo Switch nebo Steam. Kromě klasického prostředí MR. Hráči těla mohou hráči řešit záhady v nových lokalitách, jako je hrad Dracula nebo Hollywood. Digitální verze Clueda využívá klasické mechanismy pro dýchání a poznámek o notách a přidává živou grafiku a schopnost hrát si s přáteli po celém světě.

6. Život

Vy a vaši přátelé můžete hrát animovanou 3D verzi hry života na Google Play, The App Store nebo Steam. Digitální deska zahrnuje spinner, prostory, mini-hry a také animované šortky, které ilustrují herní akce, jako je promoce, dítě nebo koupi domu. Některé předplatné také odemkněte další témata desky. Verze hry pro více hráčů také hostí funkci chatu, která účastníkům umožňuje posílat si navzájem emotikony po celou dobu zážitku.

7. Bitevní loď

Battleship je hádací a paměťová hra, která má hráče závodit, aby se navzájem potopili lodě. V online verzi hry z papírenských her najdete náhodného soupeře, vyzvat přítele nebo zahájit online turnaj. Místo lodí hra používá barevné lebky. Také, pokud hrajete hru pravidelně, můžete vydělat mince za obchodování s emodži a vlastními avatary.

Můžete také hrát bitevní loď pomocí tabulky pomocí níže uvedené šablony.

Tabulka bitevní herní deska

8. Jablka na jablka a karty proti lidskosti

Jablka k jablkám a kartám proti lidskosti jsou nejvyhledávanějšími online karetními hrami, které si můžete hrát s přáteli. Bohužel, nalezení digitálních verzí hry může být složité. Jednou z nejlepších možností je Knockoff All Bad Cards, která také nabízí rodinnější verzi hry. Jednoduše spusťte novou hru, zadejte svou přezdívku a pošlete URL odkazu na herní odkaz na maximálně 50 hráčů. Jména dalších účastníků se objeví v horní části herní obrazovky a ostatní hráči budou moci kliknout na karty a vybrat odpovědi. Základní balíček je zdarma pro všechny uživatele, ale darování peněz na hru, protože podporovatel odemkne desítky expanzních balíčků s tématem popkultury.

9. Hádej kdo

Hádejte, kdo je jednou z nejjednodušších a nejrychlejších online deskových her, které si můžete hrát s přáteli. Crazy Games nabízí digitální verzi klasiky deskové hry, která obsahuje režim pro více hráčů. Chcete -li hrát hru s přítelem, mohou uživatelé vytvořit soukromý pokoj a odeslat odkaz a heslo jinému hráči. Hra začíná tím, že každý hráč vybere postavu a poté vybere ze seznamu již existujících otázek. Poté, co druhý hráč reaguje na otázku, program automaticky eliminuje možnosti podle toho. Na konci hry program pojmenuje vítěze a přiřadí skóre.

Tip pro tip: Můžete také přehrávat kutilskou verzi Hády, kdo výběrem a zobrazením náhodných obrázků lidí nebo pomocí jiných účastníků zoomu jako postavy.

10. Pictionary

Pictionary je jednou z nejlepších online deskových her pro děti. Tato hra kresby je umělejší verzí Charades a má sklon být přátelský k rodině. Drawize je jednou z nejlepších platforem pro multiplayer online pictionary. Můžete vytvořit soukromý pokoj pro sebe a další hráče, poté se střídat a hádat k kresebům, které se objevují v reálném čase.

Nebo můžete také přehrávat virtuální pictionary pomocí funkce digitální tabule na platformě videokonferencí.

Pro tip: Nezapomeňte chytit snímky obrazovky nejpamátnějších čmáranic!

11. Tabu

Taboo je slovní hra, která zahrnuje hráče popisující termín pro jejich tým uhodnout, aniž by použili některá z uvedených podobných slov. Existuje digitální verze hry s názvem Etabu, která je k dispozici ve verzi PC a smartphone, která obsahuje sociální komponentu. Pro nejlepší výsledky by účastníci měli hrát hru společně na softwaru. Gamemasters může také vytvořit verzi hry pro kutily pomocí šablony bezplatného prezentace.

12. Pandemický

Pandemic je jednou z nejlepších deskových her, která se hraje online se spolupracovníky, protože hra se točí více kolem týmové práce a spolupráce než konkurence. Předmětem hry je, aby si každý hráč vybral roli a spolupracoval na zastavení celosvětové epidemie. Online verze hry je k dispozici na různých platformách včetně smartphonů, stolních a videoher a může podporovat dva až pět hráčů.

13. Jízdenka

Ticket to Ride je desková hra s tématem vlakem, která zve hráče, aby postavili železniční trať spojující dva náhodně vybrané destinace. Digitální verze hry má režim pro pass-and-play, který umožňuje uživatelům vyzvat až čtyři další účastníky v reálném čase a uživatelé mohou hrát také s velkou komunitou cizinců. Hra zahrnuje výukové programy a poznámky ve hře, které pomáhají začátečníkům a možnostem přístupnosti. Platforma také dává hráčům možnost zakoupit další mapy do nastavení, jako je Indie, Německo, Švýcarsko nebo Amerika 1900.

14. Boggle

Boggle je milovaná slova, která se snadno hraje s online přáteli. Chcete -li zahájit hru, nejprve si vyberte z formátů 4 × 4, 5 × 5 nebo 6 × 6. Poté pošlete účastníkům kód hry PIN. Jakmile časovač začne, hráči loví slova, aby do krabice zadali. Nezapomeňte, že podle pravidel Boggle musí být dopisy uvnitř slov sousedí. Tato verze hry je zdarma a můžete hrát tolik kol, kolik byste chtěli.

15. Osadníci Catana

Osadníci společnosti Catan je světová stavební hra, kde hráči vyhrávají body na základě dosažení určitých milníků v rámci vytvořených civilizací. Catan Universe je oficiální online verze deskové hry pro více hráčů pro Windows, Mac, iOS a Android. Hra přichází ve verzi karetní hry nebo deskové hry až pro tři hráče, s dostupnými možnostmi bezplatných možností a zahrnuje grafiku s vysokým rozlišením a bezproblémové animace.

16. Riziko

Steam nabízí digitální verzi rizika strategické hry zvané riziko: Globální nadvláda. Základní verze je zdarma a dodržuje tradiční formát a pravidla rizika a hráči mohou odemknout nové mapy a alternativní pravidla provedením prémiového nákupu. Režim pro více hráčů umožňuje účastníkům hrát si s přáteli a hostit bitvy online.

17. Šachy

Šachy je konečná desková hra s dvěma osobami. Šachy.Com nabízí hráčům možnost zahájit hru s přítelem a také schopnost se vyrovnat proti náhodnému nebo počítačovému soupeři. Uživatelé mohou přizpůsobit úroveň obtížnosti, počet kol nebo času a mohou také koordinovat online turnaje. Stránka také pořádá čtyři hráčské šachy, cvičební cvičení, stejně jako denní hádanky a bitvy puzzle.

18. dáma

Checkers je klasická desková hra, která se snadno hraje s partnerem online. FreeboardGames.Org nabízí základní verzi zábavy, kterou můžete hrát s přítelem sdílením odkazu. Hraní se vyskytuje v režimu snadného tažení a místnost obsahuje textový lišt chatu, takže můžete poblahopřát svému příteli k chytrému tahu nebo láskyplně odpadky.

19. Sagrada

Sagrada je desková hra založená na umění a umění, která vyzývá hráče k navrhování nejkrásnějšího okna vitráže ve španělské slavné La Sagrada Familia. Pravidla hry diktují, která mohou hráči Dice použít, protože do slotů se vejde pouze určitá čísla bez trestu. Digitální verze hry zahrnuje zářivé barvy a uklidňující zvuky a má kooperační režim, který na stejné hře pojme více „navrhovatelů“.

20. Mysterium

Mysterium je nadpřirozené strategické hry, které vyzývají účastníky vyřešit tajemství vraždy. Hra pojme až sedm účastníků a hráči se mohou rozhodnout, že jsou buď duchem, který pronásleduje sídlo, nebo jedna z mnoha psychiků. Hráči spolupracují na interpretaci vizí a vyřešení tajemství. Funkce chat ve hře umožňuje účastníkům komunikovat a sdílet nebo odhalit teorie a hra zahrnuje také hádanky a grafiku, které hru udržují zajímavou a vzrušující.

Weby pro hraní deskových her s přáteli

Pokud jsou noci virtuální deskové hry hitem mezi vaší skupinou přátel, možná budete chtít rozvětvovat a přepnout hry. Zde je seznam platforem online deskových her, které hostují různé typy her s nabídkou pro více hráčů.

1. Desková hra aréna

Desková hra aréna je jedním z nejpopulárnějších webů s online hrami a platforma se účtuje jako „největší desková hra na světě.„Stránka pořádá stovky her v desítkách jazyků, které lze přehrát prostřednictvím webového prohlížeče nebo mobilního zařízení. Hráči se mohou připojit k hrám z celého světa a užívat si času spolu s přáteli. Platforma dává možnost hry v reálném čase nebo tahu, což znamená, že hráči v různých časových pásech nebo na konfliktních plánech se mohou společně bavit ve svém vlastním tempu.

2. Stolní

Talctetopia je online aréna pro deskové hry. Stránka pořádá stovky titulů, od obecných deskových her, jako jsou hady a žebříky, po modernější nabídky, jako je WingsSpan. Adresář je filtrovatelný podle věku, počtu hráčů, čas hraní a jazyk, což usnadňuje objevení perfektní hry pro vaši skupinu. Domovská stránka také uvádí kategorie, jako jsou nově vydané, snadné učení, spolupráce a klasika. Uživatelé mohou snadno zahájit soukromou hru s přáteli a návštěvníci stránek mohou také hledat podle místnosti nebo hráče, aby nalezení správné skupiny usnadnilo.

3. Stolní simulátor

Simulátor stolního masa poskytuje uživatelům přístup k klasikům, jako jsou šachy, poker, čínské dámy a backgammon, jakož i schopnost vytvářet vlastní desky nebo koupit nezávisle vyvinuté RPG nebo společenské hry. Až 10 hráčů se může připojit ke stolu a režim týmu zahrnuje funkce hlasového a textového chatu. Grafika je vysoká a animovaná a jednou z nejzábavnějších funkcí platformy je schopnost převrátit desku, když hra jde špatně.

4. Pogo

Pogo je online herní platforma, která nabízí mnoho typů her, včetně deskových her, karetních her, slovních her, mahjongů, skrytých objektů a hádanek. Registrace je zdarma a web nabízí režimy pro více hráčů a také online výzvy. Nejvíce pozoruhodně, Pogo hostí jednu z nejlepších online her pro multiplayer Scrabble.

5. Hrací karty

Hrajnice je webová stránka virtuálního stolu, která nabízí základní karty a deskové hry, jako jsou Backgammon, Chess, Cribbage, Rummy a Spades. Tato stránka také hostí žertující Hazard, hra podobná kartám proti lidskosti, kde hráči vytvářejí komické proužky s náhodnými panely z populárního webového komiksu a štěstí. Navíc, hrací karty také dávají návštěvníkům možnost vytvořit vlastní karetní hru. Hrát hry s přáteli, uživatelé

6. Papírové hry

Papergames je online herní portál, který nabízí klasiku, jako je bitevní loď, tic-tac-toe a spojuje čtyři. Ačkoli hry jsou základní a výběr je malý, standardní verze je zdarma a zahrnuje funkci chatu. Uživatelé mohou vytvářet soukromé pokoje a uspořádat turnaje pro stovky účastníků. Stránka je přátelská k dítěti a bezpečná pro práci a uživatelé mohou také upgradovat na herní zážitek bez přidání za měsíční poplatek za předplatné.

7. Google Play nebo App Store

Možná budete chtít hrát hry s přáteli na cestách, na rozdíl od parkování před notebookem nebo stolním počítačem. Google Play a App Store mají celou řadu aplikací deskových her, které si můžete koupit nebo stahovat zdarma a hrát si s přáteli prostřednictvím mobilního zařízení.

Poslední myšlenky

Hraní deskových her je jednou z nejjednodušších skupinových aktivit, ale logistika hraní spolu, zatímco daleko od sebe může způsobit, že úkol se zdá být náročný nebo nemožný. Díky technologii a odhodlání vývojářů, kteří milují deskové hry, existuje celá řada jedinečných a klasických online deskových her, které si mohou hrát s přáteli, rodinou a odlehlými spolupracovníky.

FAQ: Online deskové hry

Zde jsou odpovědi na běžné otázky týkající se online deskových her.

Co jsou online deskové hry?

Online deskové hry jsou digitální verze klasických skupinových her, jako je život, pikce nebo jablka. Tyto hry pro více hráčů jsou hratelné prostřednictvím webových stránek, aplikací nebo konzol videoher.

Jaké jsou nějaké dobré deskové hry pro více hráčů?

Mezi dobré online deskové hry pro více hráčů patří Scrabble, Scattergories, Codenames a Pandemic.

Jaké jsou nejlepší weby pro deskové hry online?

Mezi nejlepší online deskové weby patří stolní hra, aréna deskových her, hrací karty a simulátor stolního stolu.

Jak hrajete online deskové hry?

Chcete -li hrát online deskové hry, nejprve vyberte hru, kterou si můžete hrát, a najít platformu, na které si ji přehrajete, nebo přejít na online platformu deskových her a vybrat si možnost z adresáře. Dále vytvořte soukromý pokoj a sdílejte odkaz nebo kód místnosti se svými přáteli. Některé platformy nabízejí funkce chatu, ale možná budete chtít také zahájit videohovor před zahájením hry, abyste mohli mít tváří v tvář času s ostatními hráči.

Autor Avatar

Marketingový koordinátor ve společnosti TeamBuilding.com.
Odborník na budování týmu. Angela má mistra výtvarného umění v kreativním psaní a pracovala jako komunitní manažer s Yelpem, aby naplánoval události pro firmy.

10 nejlepších online deskových her, které můžete hrát ve svém prohlížeči

Je pravda, že je všeobecně uznáno, že deskové hry jsou osobně lepší. Pravidelné sdružování herní skupiny – nebo nedávno – však vůbec – může být někdy frustrující a komplikovanou záležitostí žonglování kalendářů, cestování a vyřezávání dostatek času na to, abyste něco od začátku přehrávali od začátku do konce. Naštěstí nyní existují stovky skvělých online deskových her, které lze přehrávat přes internet, což vám a vaší skupině umožňuje překonat některé z tradičních překážek, jak si užívat pravidelné herní relace bez ohledu na to, jak daleko jste od sebe.

Nejlepší online deskové hry

 • Codenames
 • Diplomacie
 • Kreslení
 • Catan Universe
 • Android: Netrunner
 • Dominion
 • Klíč
 • Secret Hitler
 • Zapomenuté vody
 • Aréna deskové hry/stolní

Zatímco aplikace deskové hry nabízejí vyhrazený zážitek, který můžete vzít s sebou na telefon nebo PC, mnoho online deskových her nevyžaduje, abyste si vůbec něco stáhli, poskytují úhledné a leštěné zážitky, které můžete načíst do svého internetového prohlížeče a spustit hraní během několika sekund. Mnoho také také zvládne tvrdou práci za vzpomínku na pravidla a usnadňuje se připojit nové hráče a naučit se hrát. Ještě lepší je, že mnoho z nich je k dispozici také zdarma!

Ať už chcete při uzamčení přivést oblíbenou skupinu herní skupiny, najděte novou skupinu, se kterou si můžete hrát, nebo vyzkoušet něco, co ještě musíte hrát, tyto online deskové hry vám umožní skočit přímo dovnitř a přehrávat.

Minesweeper se setká s tabu, Codenames se stal příslušenstvím kolekcí deskových her pro Hobbyho nováčky i veterány od té doby, co poprvé na scénu v roce 2015 propukl na scénu. Pokud jste nějakým způsobem zmeškali okamžité moderní klasiku, je to hra vybíravé frázování: týmy to střídají, aby uhodly slova na mřížce karet, pečlivě vedena ke svým skrytým špiony – a pryč od jejich soupeřů – jejich vodítkem – dárce je jednoslovné náznaky. Pokoušet se gesto při několika odpovědích s jediným vodítkem je klíčem k vítězství a snaží se najít perfektní věc, která propojuje „les“, „včely“ a „slunce“ (příroda? Květ? Žlutá?) nebo „Olympus“, „Planet“ a „Velký třesk“ (snad Jupiter? Nebo je to příliš mnoho úseku?).

Diplomacie je klasika žánru velké strategie, která se objevuje v 50. letech 20. století jako hra nevyzpytatelného spiknutí a brutální zrady. Hráči se pokoušejí vést svůj evropský národ k vítězství tím, že dobývají mapu a vytvářejí neklidné aliance, aby se dostali dopředu. Spojení je nezbytné k vynucení jednotek soupeře z regionů, ale akce jsou předkládány tajně a všechny řešeny současně, přičemž hráči slibují, že si navzájem pomáhají navzájem, pouze otočit zrádce a napadnout je další. Není divu, že je to považováno za reálného přátelství.

Osobně lhát svým přátelům – dokonce i v kontextu deskové hry – může pochopitelně cítit nepříjemně. Naštěstí diplomacie založená na prohlížeči Backstabbr nabízí způsob, jak se zapojit do napjaté taktiky a sociální strategie hry s přidanou vrstvou oddělení. Hra je přesně stejná jako na stolním stole, ale přímé interakce hráčů jsou omezeny na „tiskovou“ komunikaci-představují šanci naklonit se do roleplay a na počátku 20. století a zabývat se stále pasivně agresivními agresivními raketami na „můj drahý car“ , „Kolegové Evropané“ nebo „nevítaný soused“. Natažený časový rámec online hry také umožňuje, aby se politické machinace cítily méně intenzivní, s zatáčkami hrajícími se během dní a týdnů, spíše než minut a hodin.

Backstabbr nabízí způsob, jak více lidí zažít nadčasovou klasiku s některými z jejích černých aspektů změkčených – jen natolik, aby to bylo zábavné, spíše než rozzuřené, stejně. Epic sociální strategie se stále postaví jako desková hra jako žádný jiný a jeho online protějšek může být nejlepším způsobem, jak hrát dnes.

Počet hráčů: 2-7

3. Kreslení

Nakreslete a hádejte svou cestu k provazujícímu nesprávné komunikaci v tomto Telestrations-A-like

Online knihovna deskových her Rocketcrab sdružuje řadu populárních společenských her ve formě přátelské k mobilu a nabízí rozbočovač založené na prohlížeči pro oblíbené od sociální dedukční hry Spyfall po otočení třetích stran na skupinových hrách a jen jeden.

Jedna z standout her, které jsou k dispozici zdarma, je drawphone, hra podobná hitům ​​deskové hry Telestrations – sama založená na nádherně pojmenované hře veřejné domény Eat Poop You Cat. V souladu se svým názvem hraje drawphone jako telefon telefonu, ale s kresbami: Každý hráč něco nakreslí a poté předá „papír“ svému virtuálnímu sousedovi, který hádá, co předchozí osoba nakreslila, než se odhad stane stopami pro další Doodler – a tak dále, dokud všichni nepřispěli k řetězci obrázků a odhadů.

Bez žádných skutečných bodů je odměna vidět, jak blízko (nebo daleko) se konečný odhad dostal k původní výzvě. Ne zvlášť, jak se často ukázalo – což způsobuje, že se zkomplikovaná nedorozumění a nesprávné interpretace ještě zábavnější.

Počet hráčů: 4+

4. Catan Universe

Urovnejte ostrov při surfování po webu

Catan je všude, od oficiálních bot a zejména bez oficiálních pivních plechovek po stoly hollywoodských hvězd a (v určitém okamžiku) dokonce i stříbrná obrazovka. Je tedy jen přirozené, že klasika deskových her má také na internetu pevnou přítomnost.

Catan Universe přináší Klaus Teuberův obchodování a budování hit do PC a telefonů jako aplikace, která replikuje původní Catan, a také několik z mnoha jeho expanzí z posledních 25 plus let a dokonce i některé jedinečné varianty.

Android: Netrunner měl sakra posmrtného života. Přes milovanou hru živých karet o hackerech a megakorporačních systémech, které prasknou, aby byly oficiálně zrušeny na konci roku 2018, se podařilo žít ve fyzické podobě díky komunitnímu projektu Nisei a v vhodnosti digitální módy s online verzí Jinteki.

Jinteki nabízí úplný katalog karet NetRunnera pro hráče, aby stavěli digitální paluby a vyzkoušeli se v zápasech dvou hráčů, jakož i ve výběru různých formátů dostupných prostřednictvím aplikace založené na prohlížeči.

Původní DeckBuilder – a stále schopen držet své vlastní proti mnoha novějším záznamům v žánru, který se vynořil – Dominion začíná hráče malou hromadou karet a umožňuje jim vybudovat balíček získáním nových karet, které jsou přidány k jejich jejich zlikvidujte hromadu a nakonec jezdete zpět do ruky.

Je to hra s neustálým dynamikou, když si vybudujete akcie výkonnějších karet, abyste získali více bodů a více měny, abyste získali silnější karty … a tak dále. Část přitažlivosti Dominion – a mnoho, mnoho expanzí vydaných pro Donalda X. Vlivná základní hra Vaccarino od roku 2008 – je schopnost kombinovat jiný výběr karet v každé hře, a to jak na sdíleném trhu.

Online protějšek Dominion nabízí základní sadu zdarma – sám o sobě představuje dostatek karet, které se promíchají a porovnávají celé hodiny rozmanité hry – ale také představuje šanci experimentovat s více než tuctem expanzí hry za relativně malý měsíční poplatek za předplatné. Je tu šance prohlédnout si databázi karty a označit karty, které jste obeznámeni, nebo zvláště máte rádi nebo nelíbí, a vytvořit vlastní tabulky s přáteli nebo převzít cizince přes internet.

Stejně jako samotná Dominion, online deska není nejvíce honosná zkušeností, ale nabízí důkladně solidní digitální verzi hry, která stále obstojí v testu času. Ať už poprvé ponoříte do deckbuilders nebo se snažíte vrátit do klasiky, je to skvělý způsob, jak hrát.

Počet hráčů: 2-6

7. Klíč

Neoficiální způsob hraní jedinečné hry na palubu online

Zatímco Keyforge nemusí být tak velký jako jméno jako další konkurenční karetní hry designéra Richarda Garfielda – Magic: The Gathering and Netrunner – není to o nic méně průkopnické. Podal každému hráči sadu karet vybraných algoritmem, aby se zajistilo, že „jedinečná hra na palubě“ vidí závody hráčů, aby vytvořili tři klíče a zpomalili jejich soupeře a používali použití a používáním použití a zpomalením jejich soupeře a používáním pomocí a používání speciální schopnosti.

Spolu s jeho chytrými palubami-které nelze přizpůsobit nebo změnit, aby se zajistilo, že jejich jedinečná povaha-Keyforge nabízí chytrý způsob, jak hráčům umožnit vždy něco udělat na řadě. Každý balíček je tvořen třemi domy nebo frakcemi. Na řadě si každý hráč vybere jeden dům a může přehrávat tolik karet, kolik se jim z této frakce líbí – spíše než musel utratit manu nebo jiný omezený zdroj jako v jiných karetních hrách. Proto je Keyforge hra, kde můžete vždy udělat něco, abyste se pokusili vyhrát, místo toho, abyste seděli a čekali na správnou kreslení karty.

Zatímco pseudo -historické rámování Hitlera Hitlera před Wwii Německo nemusí být pro každého, není pochyb o tom, že hra liberálů a fašistů bojujících nad legislativou – zatímco se snaží zavraždit nebo urychlit vzestup zlého diktátora – je jedna z nejlepších – jedna z nejlepších Hry sociální odpočet v letech.

Obě frakce hlasují, aby přijaly nebo odmítaly různé zákony, přičemž liberálové se pokoušejí plevel skryté fašisty ze svých řad, než mohou získat příliš mnoho moci a přivést Hitlera k moci. Se dvěma hráči volenými kancléřemi a prezidentem v každém kole je stůl připraven na zahřátou debatu a spekulace o tom, kdo hlasoval pro nebo proti fašistické politice. Ztěžování je vládní pravomoci, že fašisté budou moci nasadit, když získají sílu, přičemž liberálové se snaží nejprve vyžádat svou vlastní dominanci – nebo vyjmout Hitlera k zastavení hrozby.

Secret Hitler založené na prohlížeči nabízí jednoduchý způsob hraní hry přes internet. S většinou zaměření na diskusi poskytuje web herní desky, které sledují postavení každé frakce a jakékoli dostupné prezidentské síly, jakož i automatizaci částí nastavení a kulaté hry. Ať už skákáte do hry s cizími lidmi nebo jen hledáte způsob, jak si hrát s přáteli, když nemůžete být spolu, je to efektivní způsob nebo uvedení debaty a diskuse online.

Počet hráčů: 5-10

Hrajte Secret Hitler online na SecretHitler.io

9. Zapomenuté vody

Zahrajte si kopii deskové hry Pirate přes vlny

Zatímco se odlišné k ostatním online deskovým hrám odlišné, zapomenuté vody si zaslouží místo na tomto seznamu jako jedno z nejpůsobivějších řešení hraní deskových her přes internet. Zatímco výše uvedené hry jsou všechny samostatné verze jejich fyzických protějšků, které nevyžadují vlastnit původní hry, zapomenuté vody nabízí asistenta vzdálené hry, která umožňuje hrát kopii pirátské deskové hry s ostatními lidmi přes internet.

Kromě toho se používá vzdálený asistent na doprovodnou aplikaci založené na prohlížeči založených na propomtování, která poskytuje randomizované křižovatky, vyprávění a volby pro hráče, které mají dělat, když plují po moři společně na pirátské lodi. Vzdálený asistent efektivně dokazuje, že všechny hráče s způsobem, jak sledovat stav své lodi – včetně dostupných dodávek, poškození posádky a trupu – a také nahrazení flipbooku používaného k reprezentaci různých míst nalezených při zkoumání světa. To představuje hráčům různé akce, aby se každé kolo odvezli a poslali své piráty, aby prozkoumali, obchodovali a dokonce bojovali, když postupují každým scénářem.

Jeden hráč slouží jako moderátor, který upravuje různé skladby a zdroje, zatímco ostatní jsou schopni hrát do značné míry, jako by seděli ve stejné místnosti. Jedinou věcí, kterou možná budete chtít udělat, je nasměrovat webovou kameru na mapové desce, aby ukázala aktuální polohu lodi, a každý hráč bude potřebovat jedinečný hráč, který lze stáhnout zdarma -, aby sledoval jedinečný příběh a rysy jejich postavy.

Vzdálený asistent zapomenuté vody je působivý doplněk k již působivému zážitku, což znamená, že bez ohledu na to, kolik oceánů leží mezi vámi a vaší posádkou, budete moci hrát spolu přes internet.

Počet hráčů: 4-7

Hrajte zapomenuté vody online pomocí aplikace vzdáleného asistenta

10. Aréna deskové hry/stolní

Stovky online deskových her ve vašem prohlížeči

I když jsme již uvedli mnoho z nejlepších deskových her, které jsou již dostupné online, jsou jich další stovky. Mnoho z nich lze nalézt na dvou webových stránkách: desková hra a aréna a stolní. Zatímco dva webové stránky jsou podobné, mají také několik rozdílů – a nabízejí různé výběry online deskových her -, které stojí za to odhlásit.

Desková hra aréna a stolního stolního masa nabízejí schopnost hrát deskové hry ve vašem prohlížeči bez nutnosti stáhnout samostatnou aplikaci jako u stolního simulátoru. Talctetopia nabízí zážitek více podobný stolnímu simulátoru, představující virtuální 3D prostředí, ve kterém mohou hráči volně pohybovat kartami, žetony a dalšími kousky kolem – i když to znamená.

Desková hra aréna, mezitím, zplošťuje věci na zjednodušené rozhraní. Hlavní výhodou je, že mnoho z deskových her ve své knihovně uvádí automatizovaná pravidla, která za vás přidávají body, informujte vás, co můžete dělat každé kolo a zabránit vám v náhodném (nebo úmyslném) porušení pravidel.

Arena stolních i deskových her mají velké knihovny oficiálních her schválených vydavateli a mají možnost hrát některé hry zdarma nebo zaplatit relativně malé měsíční předplatné pro odemknutí prémiových funkcí. Zatímco některé hry fungují lépe než jiné, jsou jedním z nejlepších způsobů, jak získat okamžité sbírky online deskových her, které si můžete hrát s vašimi přáteli, když nemůžete být spolu.

Počet hráčů: 1+

Nejlepší online deskové hry 2023

Jaké jsou nejlepší online deskové hry? Největší výhodou deskových her mají před video bratříny. Přirozeně proto můžete předpokládat, že online deskové hry nemají co nabídnout, pokud nemůžete škrtit drahý přítelkyně po vítězství.

Zatímco fyzický aspekt-zahrnutých facků-může být chybějící, deskové hry založené na prohlížeči jsou stále skvělým způsobem, jak častěji dostat své oblíbené do (virtuální) tabulky. Pravděpodobně také přicházejí bez otravných potřeby hostit další lidi ve vašem domě, takže můžete ušetřit na občerstvení, nápoje a úsilí uklízení po úklidu. Kromě toho jsou nejlepší online deskové hry také mnohem rychlejší a můžete si hrát s AI, pokud jste kamarád nebo dvě dole. V případě, že nejste všechno, co je tak rozrušeno o používání klientů založených.

Pokud je chcete vyzkoušet, zaokrouhlili jsme nejlépe nejlepší online deskové hry, abyste mohli získat svou analogovou opravu v digitálním světě.

Nejlepší online deskové hry pro hraní s přáteli

Zde jsou nejlepší online deskové hry:

Nejlepší online deskové hry - nejistě umístěná sada dominos v řetězci

Stolní simulátor

Stejně jako rozhodně ochablá tlapka deskové hry si simulátor (TTS) může vykouzlit téměř jakoukoli krabici, na kterou si vzpomenete. Cena? Některé mírně janky ovládací prvky a trapné implementace.

TTS je na tváři slavná věc: motor zabalený na okraj s ventilátorem a oficiálními mody všech vašich oblíbených vydání. Jako simulátor mohou hráči ručně pohybovat komponenty a karty o virtuálním stole. V praxi to může často cítit jako houpání mrtvé kočky přes vaši obrazovku. Existují nesčetné drobné ovládací prvky, které se lze učit, a není neobvyklé, že hráči náhodou vrhnou části do oblohy nebo dokonce úplně převrátí stůl (je zde klíč určený pouze této užitečné akci). To je pravda, dokonce si to simuluje pohmožděné ego.

Kvalita modů se také drasticky liší. Někteří pro vás automatizují téměř všechno; Jiní jednoduše vyhodí potřebné kousky na stůl a necháte vás na to. Proto bychom doporučili rozhodnout se pro deskové hry, že jedna nebo dvě z vaší skupiny již zná. Jednou dělat Vychovávejte se se svými zvláštnostmi, stolní simulátor je zdaleka nejbližší věcí, které skutečně sdílíte stůl s vašimi přáteli. Naše doporučení? Clank! a bodový salátový mody stojí za to se podívat.

 • Počet hráčů – Závisí na hře, kterou hrajete na simulátoru stolního simulátoru.
 • Kde to mohu hrát? – Můžete si jej stáhnout přes Steam.
 • Co mě to bude stát? – 14 liber.99 / $ 19.99. Pravidelně je diskontován v období prodeje páry.

Nejlepší online deskové hry - pět po pěti mřížkách slov, která musí špionážní věštci dát svým spoluhráčům

Codenames

Codenames Vlaada Chvátil vidí dva týmy čelit mřížce slov. Spymaster pouze každého týmu ví, která slova jsou ta, kterou musí jejich tým vybrat, aby vyhrál. Symastery, které poskytují jednoslovné stopy a řadu asociací. Spojení stop je dostatečně těžké, ale je stejně důležité, aby se vyhnulo propojení v soupeřích a neutrálních možnostech nebo v obávané kartě Assassin-end z hry.

Předpoklad je fenomenálně jednoduchý a hráči sotva potřebují komunikovat s deskou při hraní. Díky tomu je ideální konverzí pro online sezení, síla, na kterou vydavatelé rychle vybalili. Proto je k dispozici zcela bezplatná verze založená na prohlížeči. Vše, co musíte udělat, je nechat jednoho hráče vytvořit místnost a pak sdílet generovanou adresu URL s kýmkoli, kdo se chce připojit.

Pokud do mixu házíte videohovor, Spymaster se nemusí starat o udržení pokerové tváře. Ztlumit mikrofon a můžete křičet tolik obscénností, kolik chcete Páté. Online Codenames také umožňuje soupeřským spymasterům, aby se spojili v zoufalství a obchodovali s chatovacími zprávami o tom, jak pošetilé jsou jejich týmy. Mohli by být tvým nepřítelem, ale alespoň chápou, čím procházíte.

 • Počet hráčů – Dva až osm hráčů, je to nejlepší s velkou skupinou.
 • Kde to mohu hrát? – Na oficiálním webu Codenames.
 • Co mě to bude stát? – je to zdarma!

Nejlepší online deskové hry - Mapa vesmíru Catan, ukazující hráčům na ostrově soutěží o území

Catan Universe

Na základě jedné z nejpopulárnějších deskových her všech dob je Catan Universe věrnou rekreací osadníků Catana. Je to hra pro obchodování s zdroji, kde musíte stavět silnice spojené s osadami, abyste získali vítězné body. Čím více osad vytvoříte vedle zdrojů, tím je pravděpodobnější, že se budete moci v následujícím ostrově rozšířit po ostrově.

Je to hra s chvěním, která je snazší pochopit, než dokonce i simulátor ultrakapitalismu, který je monopol. Můžete vyzkoušet některé ze scénářů základní hry zdarma, abyste zjistili, zda se vám líbí, jak hraje. Nákup základní hry nebude v kapse mnoho díry a pokud ji vykopáváte, je k dispozici spousta expanzí a několika spinoff her.

 • Počet hráčů – Minimálně tři hráče a maximálně čtyři s pouze základní sadou, ale můžete přidat až šest s rozšířením.
 • Kde to mohu hrát? – Webová stránka nebo pára Catan Universe. Můžete také hrát na deskové hře aréna.
 • Co mě to bude stát? – 5 EUR.99 nebo 5 $.99 pro základní sadu. Klient používá jako prémiovou měnu ve hře. Rozšíření se liší v nákladech. Verze deskové hry arény stojí 4 £.50 / $ 5.00 za měsíc předplatné prémie.

Nejlepší online deskové hry - výběr všech budov s nákupem pro hru Dominion. Hráč

Dominion

Dominion je jednou z nejpopulárnějších her na budování balíčků na trhu a má hráče kupující karty s penězi, které se všichni zamíchají do svých paluby. Cílem je v průběhu času vytvořit balíček, který má synergii se sebou, maximalizovat počet vítězných bodů, které můžete nárokovat na konci hry, a zároveň zajistit, že nejste z kapsy pro tyto životně důležité upgrady.

Po celou dobu, vaši soupeři budou dělat vše, co je v jejich silách, aby vám zahalili vaše plány, ať už je to nakupování všech nejcennějších osad, které udělují vítězné body nebo všechny losování karty a akce, které potřebujete k filtrování balíčku odpadkových karet. Základní sada karet je zdarma hrát, ale pro přístup k rozšíření musíte zakoupit měsíční předplatné. Jednodušší karty jsou nabízeny za nižší cenu, ačkoli celý seznam není úplně drahý, pokud si hodně plánujete hrát hru.

 • Počet hráčů – minimálně dva a maximálně pět, ale nejlépe s třemi nebo čtyřmi.
 • Kde to mohu hrát? – Webová stránka Dominion Games
 • Co mě to bude stát? – Je to zdarma pro základní sadu. Předplatné stojí 2 EUR.15 / $ 2.15 za měsíc pro jednodušší až porozumění polovině zbývajících karet a 4 EUR.30 / $ 4.30 pro všechny karty).

Nejlepší online deskové hry - pohled na desku v Roll pro galaxii

Roll pro galaxii

Není mnoho vesmírných her, které vám umožní ovládnout hvězdy s intergalaktickou disco. Pak opět, Roll for the Galaxy není vaše obvyklá záležitost navázaná do vesmíru. Spíše než přímo bojovat, hráči tajně valí a přiřazují kostky k úkolům, jako je usazování světů, generování peněz, výroba zboží a přepravu cenných zboží pro vítězné body. Každý nový svět poskytuje další síly a kostky, což vám umožňuje vybudovat výkonný produkční motor během hry.

Roll for the Galaxy je nepopiratelně skvělá hra, skrytá v rámci uživatelského rozhraní založeného na ikoně, která může zmást nováčky. Aplikace hodně automatizuje, aby byl zážitek čistší, ale očekávejte, že se noví hráči zpočátku trochu ztratí. Pokud strávíte nějaký čas seznáním se pravidly, budete v pořádku.

Digitální vydání Roll for the Galaxy právě zasáhlo obchod Steam, takže je jednou z více leštěných online deskových her. Zápasy lze hrát na jednom sezení, nebo spadnout dovnitř a ven více než několik dní nebo dokonce týdnů. Odkaz na pravidla je snadno dostupný vždy a své dovednosti si můžete procvičit proti překvapivě kompetentním rozsahu obtíží AI.

 • Počet hráčů – Dva až pět.
 • Kde to mohu hrát? – Steam nebo na deskové hře aréna
 • Co mě to bude stát? – 11 £.39 /$ 14.99 pro verzi Steam. 4 £.50 / $ 5.00 za měsíc prémiové předplatné na deskové hře aréna.

Nejlepší online deskové hry - pohled na Mars s lesy, oceány a koloniemi

Terraforming Mars

Červená varování nás možná naučila, že prostor musí být kapitalismem ještě poškozen, ale červená planeta má jiné nápady. V terraformujícím Marsu soupeřící korporace v závodě rojily sousedního souseda Země, aby vytvořily obyvatelné prostředí. Vývoj projektů, hráči vytvářejí základny na povrchu a pokročili v systémech podpory života, aby prokázali statečnost své společnosti bohatým investorům zpět na Zemi.

Terraforming Mars je považován za jeden z velikánů na palubě, je také neslavně ošklivá. Digitální aplikaci dokáže proměnit oči v krabicové verzi do chutnější přítomnosti pro vaše Peepers, i když je to stále daleko od nejkrásnějších nabídek na trhu. Přijetí digitální dovolené na Mars vám také umožní přidat AI do zápasů a vyzkoušet si nějaké další režimy a funkce, které se nikdy nedostaly k fyzickému uvolnění.

Existuje důvod, proč je Terraforming Mars považován za jeden z všech herních herních velikánů. Pokud verze Steam umožňuje více šancí na váš herní kruh se posadit s tímto drahokamem, jedná se o všemocný doplněk vašeho digitálního prostoru pro police.

 • Počet hráčů – Dva až pět. Nejlepší se třemi nebo čtyřmi.
 • Kde to mohu hrát? – Parní.
 • Co mě to bude stát? – 15 liber.49 / $ 19.99.

Nejlepší online deskové hry - Existuje znepokojivý počet fašistických politik, které byly přijaty, natolik, že facisté vyhráli

Secret Hitler

Je čas zjistit, zda je někdo z vašich přátel znepokojivě dobrý v oklamání sebe – Secret Hitler, neuvěřitelně populární hra v sociální dedukci, je nyní hratelný online. Hráči se rozdělí na fašisty a liberály a nejhlubší mezi vámi (určený tajemstvím, záhadně přesným algoritmem) bude přidělena role Secret Hitler. Ošklivý starý Hitler neví, kdo jsou jejich spoluhráči, ale fašisté mohou vyhrát předáním šesti fašistických politik nebo získat Hitlera zvoleného kancléře po absolvování tří. Dobří kluci musí předat pět liberálních politik, aby vyhráli – nebo zastřelili Hitlera do hlavy, k potěšení každého.

Každé kolo se hráč obrátí na prezidenta a navrhne zvolení kancléře. Pokud jejich návrh předá lidovým hlasováním, prezident nakreslí tři politické karty a vybere dva, aby předal kancléře – který si pak vybere, který z nich má uzákonit. Ve chvíli, kdy se na stůl objeví červená fašistická karta, vybuchne chat do divokých obvinění – „Poslal jsem ti červenou a modrou!”Poslal mi dvě červené!”Ale pravděpodobně s více nadáváním.”. “Poslal jsem ti jeden z každého, ležíš pytel doodoo.”To je spíš jako.”.

 • Počet hráčů – Pět až deset hráčů, sedm je ideální.
 • Kde to mohu hrát? – Zde najdete verzi prohlížeče Secret Hitler.
 • Co mě to bude stát? – Zilch, Zero, Zip

Nejlepší desková hra online - Spy se pokouší najít ostatní hráče tím, že je lokalizuje na jednom z několika míst

Spyfall

Když už mluvíme o společenských dedukčních hrách, které jsou poněkud dobré, zde je ten, který můžete hrát s některými přáteli při volání zoomu. Spyfall je další skrytá hra rolí, ale ta, která se cítí odlišně od mnoha dalších na tomto seznamu. Jeden hráč je špion, zatímco zbytek skupiny jsou normální lidé. Každý normální člověk má stejné místo z velkého výběru. Spy však neví, kde jsou, a musí to vyřešit.

Každá hra má hráče se zeptají na sebe na místo, kde se nacházejí, dokud nedojde čas. Pokud normální lidé hádají, kdo je špion, může špion stále vyhrát hru hádáním umístění zbytku skupiny.

A to je krása Spyfal. Zeptejte se příliš zřejmé, a špion může získat stopy o tom, kde se nachází zbytek skupiny. Zeptejte se příliš kryptické otázky a můžete náhodně implikovat, že váš spoluhráč je špion. Je také snadné vysvětlit a všichni můžete hrát na více hrách v jedné relaci zoomu, aniž byste se příliš nudili.

 • Počet hráčů – Čtyři až deset hráčů, ale šest je ideální
 • Kde to mohu hrát? – Existuje verze prohlížeče Spyfall
 • Co mě to bude stát? – Pro hru to nestojí absolutně nic

To je pro náš seznam nejlepších online deskových her! Nejlepší kousek je, že většina z nich nic nestojí, a pokud chcete hrát více, existuje spousta více bezplatných počítačových her, které si můžete vyzkoušet. Pokud dáváte přednost jejich offline verzím, pak náš sesterský web, Wargamer, má vynikající seznam nejlepších deskových her, které přicházejí v krabicích s velkými manuály a chabými figurkami. Jak kuriózní.

Další položky Dave Irwin

Henry Stenhouse A CS: Go Expert, který také zná cestu kolem stolních her – jako by to ještě neudělal Henryho jednorožce herní žurnalistiky, má také Ruddy PhD. Jeho slova najdete také na PC Gamer a Prima Games.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.