Zde je návod, jak odemknout své druhé a třetí podtřídy v Destiny 2 | PCGamesn, Destiny 2: Forsaken – Nyní je snadnější způsob, jak vydělat třetí podtřídu | Seed of Light Guide – Gamerranx

Destiny 2: Forsaken – nyní existuje snazší způsob, jak vydělat třetí podtřídu | Semeno světla průvodce

Zde je demonstrace videa ShadowRock.

Zde je návod, jak odemknout své druhé a třetí podtřídy v Destiny 2

V Destiny 2 jste zpočátku omezeni na nejnovější podtřídy hry z důvodů příběhu, které nezkazíme. Ostatní však mohou být odemčeni později, takže pokud vás zajímá, kdy můžete znovu dostat ruce na svého milovaného Nightstalkera nebo začít házet další kladiva SOL, tady a jak a jak a jak.

Úplné přehled všech devíti podtříd najdete v našem průvodci třídy Destiny 2.

Odemknete své druhé a třetí podtřídy prostřednictvím položek zvaných třídní relikve. Mnoho redditorů této zprávy o vlákně přijímá první na úrovni sedm a vypadá to, že druhý přichází na úrovni 14 nebo 15. Op ShadowRock9 uvádí, že relikvie mohou klesnoutžádnýhrudník, a to, jakmile jste na prahu úrovně, je rychlost poklesu poměrně vysoká.

Dalším krokem je „účtovat“ relikvie třídy zabitím věcí. Výzva milníku naznačuje, že to provedete na veřejných akcích, ale ShadowRock9 říká. Opravdu, vše, co musíte udělat, je hrát hru.

Jakmile zasáhnete 100%, nová mise se odemkne. Vypadá to, že je to podobné pro všechny podtřídy v tom, že je vždy nastaveno na střep cestovatele na Zemi a zahrnuje plýtvání hordami nepřátel s vaším novým super, které můžete rychle nabití procházet bazény světla. Dokončete tuto misi a odemkněte svou novou podtřídu.

Lovci začínají jako ArcStriders, nejprve odemkněte zbraně a noční stoly naposledy. Titani začínají jako Sentinels, nejprve odemknutí útočníků a naposledy Sunbreakers. Warlocks začínají jako Dawnblades, nejprve odemkněte voidwalkers a Stormcallers Last.

Zde je demonstrace videa ShadowRock.

Destiny 2: Forsaken – nyní existuje snazší způsob, jak vydělat třetí podtřídu | Semeno světla průvodce

Přeskočte „poslední přání“ Raid a odemkněte třetí podtřídu pro Forsaken exkluzivní DLC s touto alternativní metodou, nedávno přidaná do Destiny 2.

Destiny 2: Forsaken Představuje tři nové podtřídy, aby váš Guardian získal-a vývojáři v Bungie slíbili, že i hráči nízké úrovně mohou získat všechny tři podtřídy. Chcete -li odemknout podtřídu, musíte chytit „semeno světla“ – jedinečná položka, která pouze klesá z konkrétních událostí. Dříve musíte hrát prostřednictvím nové příběhové kampaně, abyste odemkli jedno semeno světla, což bylo naprosto snadné. Trihativní část byla odemknutí dalších dvou. Nejtěžší semeno světla bylo třetí – musíte dokončit první setkání šéfa v posledním nájezdu na přání. To je opravdu obtížné pro hráče, kteří nejsou zajímavé při získávání velké úrovně energie a připojení k specializovanému týmu. Nyní existuje nový, alternativní způsob, jak vydělat třetí semeno světla. Je naprosto možné to udělat také sólo, ale budete muset přinejmenším odemknout snové město. Zde je snazší způsob, jak vydělat třetí Opuštěný podtřída.

  • Destiny 2: Forsaken – Poslední přání Raid Guide | Jak porazit každé setkání šéfa a puzzle
  • Destiny 2: Forsaken – 8 základních tipů, které vám pomohou zvládnout režim Gambit | Průvodce začátečníkem
  • Destiny 2: Forsaken – Jak najít každou exotickou zbraň (zatím) | Průvodce exotiky
Snadnější způsob, jak získat třetí podtřídu | Semeno světla průvodce

Snadnější metoda byla přidána teprve nedávno v náplasti Destiny 2: Forsaken. Už se nemusíte vypořádat s posledním nájezdem na přání získat všechny tři podtřídy – tady je to, co musíte udělat.

  • Mluvit s Petra Venj v Strand a přijmout její odměnu “Brána mezi světy“.
  • Chcete -li dokončit odměnu, aktivujte Slepý dobře ve snovém městě a kompletní vlny.
  • Až budete hotovi, promluvte si s Věštec ve snovém městě dokončit odměnu.
  • Tento týden, Když představíte nabídku Oracle, Otevře se portál. Projít to!
  • Na druhé straně se setkáte Mara Sov, Královna probuzena. Ona je zpátky!
  • Získáte kořistné hrudi, aby se s ní setkal. Získáte nějakou náhodnou kořist a a Třetí semeno světla.

A to je vše! V podstatě je to jen o něco obtížnější než vydělat druhé semeno světla. Musíte jen dokončit slepé vlny. Nezapomeňte, že potřebujete různé nabídky úrovně (které lze zakoupit od Petra Venj nebo náhodně), abyste mohli aktivovat slepé studny s přáteli nebo jinými strážci poblíž.