Zde je přesný čas „Bradavice Legacy“ Early Access začíná na PS5, Xbox Series X a PC, jak hrát Bradavice Legacy Early: Datum zahájení předčasného přístupu, edice sběratele, další – Dexerto – Dexerto – Dexerto – Dexerto

Jak hrát Bradavice Legacy brzy: Datum zahájení předčasného přístupu, sběratelské vydání, další

Pro přepínač nebude pro přepínač existovat okno s časným přístupem pro hráče PS4 nebo Xbox One a to samé se očekává.

Zde je přesný čas „Bradavice Legacy“ Early Access začíná na PS5, Xbox Series X a PC

Nejvíce očekávaná hra z roku 2023 (zatím) je téměř na nás. Bradavice Legacy, Přestože je v téměř konstantním stavu kontroverze zapsán, již prolomí prodejní záznamy na PS5 a Xbox Series X, a pokud hra není obrovským zklamáním, vypadá to jako jedna z největších her 2023 dlouhou míli.

Otevřený svět Harry Potter Hra umožňuje hráčům prozkoumat magické školy Bradavic jako mladou čarodějnici nebo čaroděj, když navštěvují školu, bojují o monstra, létají na košťatech a vrhají kouzla-to vše ve fantastickém otevřeném světě. Hra se koná sto let před událostmi Harry Potter Knihy, což znamená, že se nebudete setkat se známými postavami, pouze známá fantazie.

Hráči nadšeni, že mohou naskočit na své koštěty, mohou tak učinit o několik dní dříve, než je datum vydání 10. února ve hře 10. února. Pokud jste si objednali edici fyzického kolektoru hry nebo digitální deluxe vydání hry na konzole nebo na PC, získáte 72 hodin včasného přístupu. Zde je přesný čas, který můžete do období předčasného přístupu k dispozici na základě vaší platformy na základě vaší platformy:

Včasný přístup na Steam a Epic Game Store

PC hráči se budou moci ponořit přes platformu 9 a 3/4 a nastoupit na Bradavice Express v 10:00 PST / 1pm EST v úterý 7. února. To je pro hráče po celém světě, takže budete chtít dvakrát zkontrolovat, v jakém časovém zóně je založeno na vašem regionu. To se promítá do 18:00 UTC.

Poznámka: Pokud nyní nemůžete zasáhnout „hrát“ v Steam, když je včasný přístup živý, ukončete páru a načtěte. To by mělo vyřešit váš problém!

Více od poradce Forbes

Nejlepší cestovní pojišťovny

Nejlepší plány cestovního pojištění Covid-19

Včasný přístup na PlayStation a Xbox

Pro hráče konzoly je to trochu jiné, protože 72 hodinový čas začíná o půlnoci místní čas 7. února. Kdykoli hodiny udeří o půlnoci a kočár se otočí zpět v dýně a šaty na hadry, ztratí skleněné pantofle a skočte do hry. Jediné časové zóny, které se zde liší, jsou ty západně od EST. Takže 21:00 PST / 10pm MST / 11PM CST 6. a pak 12:00 EST 7. (alespoň to je to, co se zdá, že níže uvedená mapa předává navzdory textu tweetu v Bradavicích):

Krátké myšlenky na kontroverzi Rowling

Bradavice Legacy Tvaroval se na to, co vypadá jako velmi dobrá hra (brzy jsem měl mnoho pochybností, ale z hry jsem byl docela nadšený). Diskuse kolem Harry Potter Autor J.K. Rowling dal tlumič na věci, ale věřím, že si můžete koupit a užít si hru, ať už souhlasíte s Rowlingovou politikou. Ve skutečnosti vás vyzývám, abyste hru hráli (nebo ji nehrají) s úplným ignorováním válek popkultury, že každý se zapletl do obklopení všech věcí Harry Potter.

Aktualizace:

Několik dalších podrobností o časném přístupu a době spuštění pro Bradavice Legacy Hráči. Hra nebude k dispozici na Xbox One nebo PlayStation 4 až do 4. dubna 2023. Do 25. července nepřichází do přepínače Nintendo. Žádná z těchto platforem nezíská jako bonus za předobjednávku.

Další zajímavá poznámka, vzhledem k krátké zmínce o J.K. Rowlingová diskuse výše, je skutečnost, že Bradavice Legacy Subreddit zakázal jakoukoli a veškerou diskusi o autorovi v úvodu k vydání hry-což je pravděpodobně moudré rozhodnutí. Zde je zdůvodnění modů:

V posledních měsících tým MOD experimentoval s uvolněním na našem předchozím „embargu“, který zakázal veškerou diskusi o JK Rowlingu. To se však již necítí možné. Bez ohledu na vaše osobní pocity (nebo jejich nedostatek) vůči ní omezíme tyto rozhovory z následujících důvodů:

Tři uvedené důvody jsou:

  1. Povolení konverzace o JKR rychle spirály do bigotního jazyka směrem k LGBTQ+ jednotlivcům. Pro primárně důstojnost uživatelů LGBTQ+, ale také pro dlouhověkost subredditu obecně, nemůžeme poskytnout pro tento jazyk žádnou příležitost začít na prvním místě.
  2. Uživatelé, kteří se shromáždí za JKR pod rouškou „udržování věcí o hře“stále berou konverzace mimo téma ze skutečné hry. JKR nepotřebuje, aby někdo přišel k její obraně, a tento subreddit zejména nemusí být platformou pro to.
  3. Uživatelé, kteří se aktivně zapojují do „USA vs. je „mentalita s komentáři o„ Twitterových aktivistech “,„ Woketivists “atd. pouze se krmit do této dynamiky, o které tvrdí, že nenávidí. Komentáře o tom, jak se vám líbí trolling lidí na jiných platformách sociálních médií nebo jak kupujete další kopie, aby kritiky trollily,je stále trolling. Tento obsah porušuje pravidla subreddit a bude odstraněn.

Obhájce JKR není účelem tohoto subreddit a v tomto subredditu vzal větší komunitní dialog.

Uživatelé, kteří se skutečně cítí konfliktní ohledně nákupu hry a chtěli by si to promluvit v dobré víře bude moci pokračovat v tom v našem bojkotu + etiky megathread prozatím. Toto vlákno bude i nadále monitorováno týmem MO. Komentáře, které nejsou učiněny v dobré víře nebo jinak nekonstruktivní, budou odstraněny. Komentáře, které používají hanlivý jazyk, v tomto vlákně nebo kdekoli jinde na sub, budou odstraněny a uživatel bude zakázán, s dobou/trvaností na uvážení týmu MOD.

Tým MOD pevně věří, že jednotlivci LGBTQ+ si zaslouží důstojnost, respekt a začlenění.

Všichni uživatelé, kteří se nemohou chovat stejným způsobem.

TL; Dr Všechny diskuse o JKR, pozitivních nebo negativních, jsou opět zakázány. Zaměrujme se na dědictví Bradavic a veškerou skvělou práci od Alalanche.

Vzhledem k tomu, jak špatně se každá konverzace o Rowlingu, její postavení v trans -otázkách a cokoli tangenciálně souvisí s tímto tématem, si myslím, že je to velmi moudré. Pravděpodobně se vyhnu další diskusi o těchto problémech pro čas, který by se stal a soustředil se na hru a na to, zda je to dobré-což opravdu doufám, že to je! Brzy budu mít své dojmy, protože tento týden budu hrát na PS5 i PC.

Aktualizace 2:

Myslel jsem, že budu aktualizovat tento příspěvek nyní, když jsem měl šanci hrát hru několik hodin, než začne předčasný přístup na konzolách (a o něco déle, pokud jste na PC, bohužel). Musím říct, že už jsem udeřen. Později budu mít řádné dojmy a úplnou recenzi po silnici (tato hra je obrovský) Ale prozatím mohu upřímně říci, že je to ta nejzábavnější, co jsem v RPG v letech – alespoň v RPG, který není a Dark Souls / Bloodborne / Elden Ring hra.

Upřímně řečeno, tato hra se dostane k tak neuvěřitelnému začátku, překročila všechna moje očekávání. Úvodní akt je opravdu, opravdu silný. Máte tajemství, akci, magii, roztomilé postavy, mini-hry, kouzla, které se můžete učit a třídy. Je tu fascinující tajemný spiknutí, které se okamžitě začíná, ale při vstupujete do Bradavic, sedíte s kloboukem, abyste si vybrali dům a pak se vydali do třídy, na vkusy, a na všechny dobrodružství, které se s nimi setkáte cesta. Učitelé a studenti jsou s nimi opravdu fascinující-a říkám to jako někoho, kdo se často nudí nebo alespoň mravence, pokud jde o dialogové hry.

Ve hře jsem vytvořil pár videí z ranných hodin. Toto první je vytvoření postavy:

Toto druhé video je částí 1 mého přehrávání, která vydrží z úvodní scény přes titulní obrazovku (když poprvé dorazíte na Bradavice). Budu zveřejňovat více herních videí, když půjdu, s částí 2 projdou váš první den v Bradavicích.

Navrhl jsem svou postavu – Wyatt Harbottle -, aby vypadal jako mladší mě, i když jsem nikdy neoblékl tuto snazzy jako pátý rok, když jsem byl na kouzelnické škole (nebo spíše, když jsem snil o myšlence rytířů a čarodějů a princeznů, které potřebují být zachráněn před zlými draky).

Hra je mimochodem krásná. Nejedná se o nejlepší grafiku, ale pro multiplatformní hru této velikosti a rozsahu jsem opravdu ohromen tím, jak dobře všechno vypadá. A na PlayStation 5 alespoň zatím běží bez závěsu. Zřejmě někteří lidé zažili závady, ale neviděl jsem žádné.

Jako vždy bych se mi líbil, kdybyste mě sledovali zde na tomto blogu a přihlásili se k odběru mého kanálu YouTube a mého návalu, abyste mohli zůstat v souladu s recenzími a pokrytí mých televizních, filmů a videoher a pokrytí. dík!

Jak hrát Bradavice Legacy brzy: Datum zahájení předčasného přístupu, sběratelské vydání, další

Bradavice Legacy Boycott

Portkey Games, Warner Brothers

Bradavice Legacy klesne za méně než měsíc a hráči, kteří předobjednávají, budou mít šanci přidat exkluzivní položky do osobních sbírek a přistupovat ke hře brzy, před datem spuštění.

Dlouho před kultovními knihami a filmy, Bradavice Legacy vezme hráče hluboko do světa 1900 série Harry Potter série. Fanoušci budou mít šanci prozkoumat hrad Bradavice a pozemky, které jej obklopují prostřednictvím mapy otevřeného světa a spoustou kouzel a schopností, dozvědět se více o jedinečném a vzrušujícím příběhu.

Článek pokračuje po reklamě

Po několika zpožděních je však Bradavické dědictví konečně na dobré cestě 10. února 2023. Někteří fanoušci bojovali s tím, zda jej nebo ne po kontroverzi obklopující tvůrce Harryho Pottera J.K. Rowling, ale zájemci o předobjednání mají mezi nimi několik vzrušujících možností.

Článek pokračuje po reklamě

Hra přichází ve třech vydáních – Base, Deluxe a Collector’s Edition. Tady je tedy přehled všeho zahrnuto a také jejich pre-objednávkové detaily.

Kdy začaly předběžné předobjednávky Bradavic?

Předobjednávky pro Bradavické dědictví začaly 25. srpna 2022, v 8:00 PT, prostřednictvím jejich oficiálních webových stránek.

Článek pokračuje po reklamě

Spolu s předobjednávkami základní hry bude také edice Deluxe Edition of Bradavics Legacy, které bylo odhaleno na Gamescom 2022, stejně jako edice sběratele sdílená v Bradavickém oficiálním účtu Twitter.

Bradavice čekají. Předobjednejte si zítřejší edici kolektoru #hogwartslegacy. pic.cvrlikání.com/84CBP9UI68

– Bradavice Legacy (@hogwartslegacy) 24. srpna 2022

Níže je uveden seznam všeho v Edice Bradavic Legacy Collector předobjednávka:

Přiveďte tmavší vkus na cestu čarodějním světem. Předobjednejte si zítra v 8 hodin PT #HogWartSlegacy Deluxe & Digital Deluxe Editions. pic.cvrlikání.com/tzdubvffcl

– Bradavice Legacy (@hogwartslegacy) 24. srpna 2022

Níže je uveden seznam všeho, co je v Bradavice Legacy Deluxe Edition předobjednávka:

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Jak získám časný přístup k dědictví Bradavice?

Hráči mají přístup ke hře před 10. únorem 2023 Předobjednávání vydání hry Deluxe, Digital Deluxe nebo sběratele hry.

Příbuzný:

11 nejdražší skiny CSGO v roce 2023: Knivy, AK-47, AWP a další

Článek pokračuje po reklamě

Jak je podrobně popsáno v příspěvcích na sociální média předobjednávky, hráči, kteří si předobjednávají upgradovaná vydání hry 7. února 2023 – Tři dny před oficiálním spuštěním.

Zdá se také, že edice sběratele bude k dispozici na nákup v obchodě od 7. února, ačkoli není jasné, které obchody budou vydání nést, nebo jaká bude celková dostupnost.

V současné době se zdá, že edice sběratele bude prodána za 300 USD, přičemž ceny kolísají v závislosti na regionu. Neexistují žádné informace o počtu svazků sběratelského vydání, které budou prodány, i když budou pravděpodobně mít předobjednávku.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Tuto stránku aktualizujeme, jak bude k dispozici další informace týkající se předobjednávek, cen a akcií.

Takže to máte – tak máte přístup k Bradavickým dědictvím brzy a všechny výhody zahrnuty. Mezitím se nezapomeňte zkontrolovat náš další obsah a průvodce a dozvědět se více o hře:

Kdy je Bradavice Legacy na PS4, data vydání, platformy a další

Bradavice Legacy House and Wand

Nebudou existovat žádné Bradavice Legacy Early Access pro hráče PS4 a Xbox One, takže si hru můžete užít pouze na oficiálním úplném vydání. Je to změna od chvíle, kdy někteří hráči zažili hru o tři dny dříve, než je oficiální vydání na PS5, PC a Xbox Series X a Last-Gen Bradavice Legacy Players Version na PS4 nebo Xbox One bude mít přístup pouze od data spuštění pouze od svého spuštění 5. května.

A pro dědictví Bradavic na Nintendo Switch je čekání ještě delší, s jeho spuštěním je v současné době naplánováno na 25. července koncem tohoto roku.

Kdy je Bradavice Legacy na PS4 a Xbox One

Bradavice Legacy bude na PS4 a Xbox One 5. května. Verze PS5 a Xbox Series X již byly spuštěny 7. února, která také zahrnovala období včasného přístupu, které PS4 a Xbox One nezískají.

Zde jsou data vydání Bradavic pro PS4, Xbox a Switch:

Takže PS4 a Xbox One jsou další 5. května, přičemž Switch přichází později s vydáním 25. července.

Bradavice Legacy Datum včasného přístupu

Existoval Bradavice Legacy Early Access, ale to nyní prošlo – Bradavice Legacy Deluxe Edition na PS5, Xbox Series X nebo PC původně dalo hráčům předčasný přístup, který začal 72 hodin před vydáním aktuálního generace. Toto první datum vydání bylo 7. února, se standardním vydáním po brzy po sérii PS5/Xbox 10. února 10. února.

Pro přepínač nebude pro přepínač existovat okno s časným přístupem pro hráče PS4 nebo Xbox One a to samé se očekává.

Vydání dědictví Bradavic bylo předmětem kritiky a debaty kvůli j.K. Rowlingův veřejný postoj k genderové identitě, který nadále zpochybňuje inkluzivitu v srdci komunity Harryho Pottera. Tady je náš vysvětlení na Bradavice Legacy Controversie.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.