Zde je přesný čas „Bradavice Legacy“ Standard Edition vydání na PS5, Xbox Series X a PC, Bradavice Legacy PC Ossing – kdy je Bradavice Legacy Out on PC? | PCGamesn

Bradavice Legacy PC Ossing – kdy je Bradavice Legacy Out on PC

The Bradavice Legacy PC Ossing je 10:00 PST / 1pm EST / 6:00 GMT / 19:00 CET. To uvidí, jak plná hra dorazí jak na Steam, tak v obchodě Epic Games, pro ty, kteří dosud nehráli během časného přístupu. Přirozeně se budete chtít připravit s nejlepšími nastavením Bradavic pro PC.

Zde je přesný čas „Bradavice Legacy“ Standardní vydání na PS5, Xbox Series X a PC

Bradavice Legacy je už několik dní v raném přístupu a my se rychle blížíme ke konci 72 hodin včasného přístupu a spuštění plné hry pro všechny. Pokud jste zakoupili edici sběratele nebo digitální deluxe vydání Fantasy RPG s otevřeným světem, můžete k němu přistupovat hned teď. Pokud jste si zakoupili standardní vydání hry na PlayStation 5, Xbox Series X nebo PC (přes Steam nebo The Epic Games Store), přečtěte si přesnou dobu uvolnění na vaší platformě.

Poznámka: Předběžné načtení je nyní k dispozici na platformách, takže pokud se chcete do hry ponořit v okamžiku, kdy se odemkne, nezapomeňte si nyní stáhnout. Velikost stahování se liší podle platformy, ale není to malé, takže pokud je váš internet pomalý, určitě se ujistěte.

Bradavice Legacy Standardní edice / plné časy zahájení vydání

  • Na Xbox Series X a PS5, Bradavice Legacy Zahájí pro všechny hráče o půlnoci místní čas ve vašem regionu 2/10/23. Ve chvíli, kdy čtvrtek klikne na pátek, jinými slovy budete moci do hry naskočit.
  • Pro hráče PC, stejně jako s Early Access nebudete moci začít hrát až do 10:00 PT / 1pm ET v pátek 10. února. To je nešťastné, ale doufejme, že tentokrát nebudou existovat chyby, které způsobí, že čas bude tlačen zpět o několik hodin později.

Bradavice Legacy je připraven stát se jednou z největších her roku a již porušuje záznamy na Twitch. Recenze byly také velmi pozitivní – navzdory vůli hry Harry Potter Autor J.K. Rowling.

Bradavice Legacy PC Ossing – kdy je Bradavice Legacy Out on PC?

Čas vydání PC Bradavics je téměř na nás, takže pokud vás zajímá, „kdy je Bradavice Legacy Out na PC,„ Máme všechny nejnovější ve hře RPG.

Bradavice Legacy PC PC Ossion - Kdy je Bradavice Legacy Out on PC?: Profesor v barevném oblečení od Harry Potter RPG Game Bradavings Legacy

Publikováno: 10. února 2023

Čas vydání PC Bradavices Legacy se přichází a určitě budete chtít vědět, kdy je dědictví Bradavic na PC?’Když odpočítáme do hry Harry Potter RPG a datum vydání Global Bradavics Legacy, zde je, když můžete očekávat, že Avalanche’s Witchcraft a Wizarding Sim zasáhne Steam a Epic Games Store.

Po období předčasného přístupu v Bradavicích dorazí do PC 10. února úplná hra na otevřeném světě na PC. Pokud se chystáte prozkoumat celou mapu Bradavic a vyzkoušet si ruku na všech těch kouzel Bradavice, můžete očekávat, že hra spustí v různých časech v závislosti na vašem regionu.

The Bradavice Legacy PC Ossing je 10:00 PST / 1pm EST / 6:00 GMT / 19:00 CET. To uvidí, jak plná hra dorazí jak na Steam, tak v obchodě Epic Games, pro ty, kteří dosud nehráli během časného přístupu. Přirozeně se budete chtít připravit s nejlepšími nastavením Bradavic pro PC.

Už víme spoustu tajemství o dědictví Bradavic. Například existuje několik skrytých lesklých zvířat, které můžete sbírat, stejně jako v Pokemon. V dílech je také Bradavice Legacy VR Mod, s deseti minutami hry již k dispozici.

Alternativně se připravte na úplné spuštění s našimi průvodci do Bradavic Legacy výzvy a všechny datové lektvary, abyste vás udrželi oživení a soustředění během bitvy a tříd. Možná také budete chtít potkat všechny postavy Bradavic, na které narazíte do své společenské místnosti a vesnice Bradermeade.

Tvůrce série Harryho Pottera, JK Rowling, v posledních letech učinil řadu transfobobních poznámek o sociálních médiích. Zatímco WB Games říká: „JK Rowling není přímo zapojena do tvorby hry“, je založena na její práci a stále není jasné, zda z prodeje obdrží licenční poplatky. Pokud byste se chtěli dozvědět více o rovnosti transgenderu nebo půjčit svou podporu, zde jsou dvě důležité charitativní organizace, které vám doporučujeme vyzkoušet: Národní středisko pro transgender rovnost v USA a mořské panny ve Velké Británii.

Ed Smith dříve z Edge, Vice a Polygon, Ed se připojil k PCGamesnu v roce 2022. Dělá všechno zprávy, zejména Fallout, Half-Life a Counter-Strike 2.