Zde jsou nové karty Hearthstone z expanze projektu Boomsday – GameSpot, Oznámení: Projekt Boomsday – Hearthstone – Blizzard News

Oznámení: Projekt Boomsday

Dr. Boom je na vrcholu svého pole a čas je zralý k řešení nových výzev. Vstupte do projektu Boomsday, multidisciplinární výzkumné úsilí, které určitě změní svět-navždy! Nějak. Jeho tým stále pracuje na podrobnostech. . . .

Zde jsou nové karty Hearthstone z expanze projektu Boomsday

Blizzard oznámil další expanzi pro Hearthstone, přichází příští měsíc. Projekt Boomsday představuje řadu nových mechaniků a typů karet a můžete se poprvé podívat na několik karet, které byly dosud odhaleny, abyste získali chuť této expanze.

Projekt Boomsday se točí všude kolem DR. Boom a jeho kádr šílených vědců, kteří vaří podivné vynálezy a kouzla. První a především je zavedení třídních legendárních kouzel, která slibují mocné účinky. Zdá se, že jsou spárovány s legendárními přisluhovači třídy, z nichž každá se říká, že je šílený vědec Dr. Boom přijato do pohrávání s vědou a čarodějnictví.

Kliknutím k nimž je nevolán

  • Začátek v:
  • Končí na:
  • Automatické přehrávání
  • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Rozšíření projektu Boomsday Hearthstone má nové karty a populární postavu – aktualizace novinek GS

Další typ kouzla, projekty, nabízejí symetrické efekty pro oba hráče. Nové karty Omega dávají velké bonusové efekty, pokud budete čekat na jejich zahrávání, dokud nebudete mít 10 mana krystalů. A nové klíčové slovo magnetického klíče vám umožní sloučit dva mechové přisluhovače dohromady, kombinující jejich útok, zdraví a jakékoli speciální efekty.

Kliknutím na obrázek zobrazíte nové karty

Obrázek galerie 1

Prvních pět karty odhalí, že se podíváme na každou z těchto mechaniků, spolu s Shaman Legendary Minion Electra Stormsurge. Podívejte se na je výše. Projekt Boomsday zahajuje 7. srpna. Balíček předobjednávky nabízí 50 balíčků za 50 $ se speciální kartou zpět a samostatné rány 80 $, které až 80 balíčků a házení do mecha-jaraxxus alternativní hrdina Warlock Hero.

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]

Oznámení: Projekt Boomsday

Oznámení: Projekt Boomsday

Pokud jste odpověděli „ano!“Nebo maniakálně v reakci na jakoukoli z těchto otázek, pak máte, co je potřeba k připojení k DR. Boomův tým brilantních vědců pracujících na nejnovější expanzi Hearthstone: Projekt Boomsday!

Čtěte dále a zjistěte více o projektu Boomsday a úžasných příležitostech, které na vás čekají na kampusu, když se připojíte k týmu Boom Labs.

Hsboomsday_keyart_ek_600x605.jpg

Náš zakladatel

Provozující z boomových laboratoří-tajné zařízení na světové úrovni, které se nachází v krásných, fialové osvětlených plovoucích ostrovech Netherstorm poblíž oblasti 52-Projekt Boomsday je duchovním dítětem proslulého dr. Výložník. Jednou výzkumný pracovník v oblasti 52, Dr. Boom udeřil sám a stal se vycházející hvězdou v polích designu mecha a rychlé katastrofické demontáže.

Dr. Boom je na vrcholu svého pole a čas je zralý k řešení nových výzev. Vstupte do projektu Boomsday, multidisciplinární výzkumné úsilí, které určitě změní svět-navždy! Nějak. Jeho tým stále pracuje na podrobnostech. . . .

Projekt Boomsday je elektrizující expanzi pro Hearthstone s 135 zcela novými kartami přicházejícími 7. srpna!

Po omezenou dobu po příchodu Boomsday se přihlaste k nároku 3 karetních balíčků a náhodné třídy Legendary Minion (nebo Hero Card) – od nové expanze – zdarma – zdarma!

DRBOOM_HS_DIVIDER_EK_600X102.PNG

Boom_hs_board_ek_ek_600x338.jpg

Divní vědci

Když přijmete pozici v Boom Labs, připojujete se k týmu nejlepších myslí v špičkové vědě! Setkáte se s našimi úžasně divnými vědci hlavy – techniky, inženýři, biologové, teoretici a další – ve formě formy Legendární karty zastupující všech devět tříd, včetně váženého dr. Boom sám!

ElectRstormSurge_enus.png

S brilancí těchto boffinů u vašeho BECK a volání, přestávka na projektu Boomsday bude jistě následovat!

Magic & Technology

Každý z našich vědců hlavy se specializuje na jiné s.T.E.M.* Field a Boom Labs je hrdý na to, že dosud odhalí svou nejzajímavější inovaci: Legendární kouzla! Každý výzkumný pracovník si představil legendární kouzlo vhodné pro jejich jedinečné talenty – to je jedno ohromující nové kouzlo pro každou z devíti tříd.

MyraSunstableElement_enus.png

S bezkonkurenční silou těchto legendárních kouzel na dosah ruky bude projekt Boomsday dokončen v žádném okamžiku – ať už je cokoli!

Talent a představivost

Věda není vždy O bezesných nocích strávených prací v šílené samotě na vysoce pochybných experimentech. Občas přivítáte neochotné účastníky, aby pomohli ve vašem metodickém šílenství! V Boom Labs víme, že dvě hlavy jsou lepší než jeden, a že někdy jsou na stejném těle!

BiologyProject_enus.png

V několika disciplínách jsou nové karty kouzel projektu, které mají prospěch vás i vašemu soupeři. Stále však existuje pouze prostor pro jednoho vítěze, takže budete muset pečlivě měřit svá rozhodnutí.

BITS a kousky

V Boom Labs není žádná drudgery! Potřebujete zvládnout těkavé a ohromně nebezpečné experimentální látky? Unavený z nošení kolem vlastního nether-radioaktivního Omegaho paliva? Chcete zahřát kávu v té komoře magmatu? Armáda mechů Boom Labs je vaše odpověď na každý problém, který vyžaduje jednorázové řešení! Jejich specializované arcanoelektro-cerebrumy jim umožňují myslet, cítit a dělat pravost vy Nemusíte **.

Spiderbomb_enus.png

Neexistuje žádná práce příliš velká nebo příliš nebezpečná pro tyto mechanické zázraky! Dr. Boom je navrhl s novým Magnetický Klíčová slovo, aby se mohli spojit a řešit přísnější úkoly!

Jednoduše umístěte magnetický mech doleva od mecha, který už máte na palubě . . . A Zap – Kombinují všechny své statistiky a text karty do většího a silnějšího minionu! Potřebují je, aby zůstali nezávislí? Žádný problém. Stačí umístit svůj mech doprava od existujícího mecha a oni zůstanou netvoření, aby zvládli menší úkoly.

Střelba z kyčle

Aby se zajistilo, že žádné nepříjemné regulátory nebo vměšování dobrovolníků nezasahují do vaší práce na projektu Boomsday, Dr. Boom přidělil tým Omega k obraně laboratoří Boom Labs. Tato jednotka Elite Hench má schopnosti rychlé odezvy, ale jsou nejlepší, když jejich generátory omega navržených na míru jsou na maximální kapacitě s 10 mana krystaly plně nabitými!

Omegadefender_enus.png

Za šroubovanými dveřmi

V laboratořích Boom se děje mnoho věd, a to znamená, že v komplexu jsou desítky a desítky nedokončených nebo opuštěných experimentů skryté v komplexu. Je to pro určitého chytrého někoho zlatá příležitost, aby zjistil, co se sakra pokazila! Můžete rozmotat jejich záhady bez exploze, rozpuštění nebo stát se neodvolatelně drůbeží navždy?

Puzzlerewards_hs_inbody_ek_250x330.png

Když zažijete obsah bezplatného pro jednoho hráče projektu Boomsday, The Puzzle Lab, zjistíte, že věda je zábavná! A nebezpečný! Ne nutně v tomto pořadí!

Než budete moci získat přístup k těmto tajemstvím, budete muset získat bezpečnostní prověrku. Puzzle Lab bude k dispozici od 21. srpna.

Předběžné nákup se stane součástí projektu Nyní!

Mega Bundle

Tento balíček obsahuje 80 Projekt Boomsday balíčky karet, 1 Náhodná zlatý legendární karta Project Boomsday, The Karta mecha-jaraxxus zpět, A a Nový hrdina Warlock Přidat do své sbírky: Mecha-Jaraxxus, Eredar Lord of Mega Bundle!

Megabundle_hs_prepurchase_ek_600x483.png

Obzvláště dychtiví žadatelé se mohou dostat oba Předběžný nákup projektu Boomsday a Mega Bundle, i když každý lze zakoupit pouze jednou na účet. Svou novou kartu a hrdinu Warlock můžete okamžitě použít, ale budete muset počkat, až se pití balíčků a zjistit, které zlaté legendární (nebo legendární sady!) Čeká vás po zahájení projektu Boomsday 7. srpna.

DRBOOM_HS_DIVIDER_EK_600X102.PNG

Odměňování výzkumu!

Přijměte sílu technologie ve vašem výzkumu projektu Boomsday! Navštivte The BoomsdayProject.Com a oficiální galerie Facebooku, kde můžete vidět všechny karty, které byly zveřejněny pro Peer Review. Přijměte se svými kolegy na Twitteru pomocí #Boomsday hashtag a zkontrolujte videa související s projektem na YouTube.

Projektová karta Boomsday odhaluje, že LiveStream začne 23. července v 10:00 dopoledne na oficiálním škubnutí Hearthstone Twitch.Televizní kanál. Tisk a členové komunity začnou odhalit karty od stejného dne!

Popadněte laboratorní kabát, nasuňte na nějaké bezpečnostní brýle a připravte se na využití síly vědy v projektu Boomsday!

Emote_en_s14-boom_wellplayed.png

* Sabotáž, podvod, exploze a chaos

** Zaručeně nebude rozvíjet svobodnou vůli a zničit všechny organické látky!