Zemědělství v Minecraft | Minecraft 101, stavba farmy v Minecraft – figuríny

Budování farmy v Minecraftu

Ačkoli zemědělství není v Minecraftu požadovaným úkolem, je užitečné mít spolehlivý zdroj obnovitelných zdrojů. Mnoho různých položek (většinou rostlin) může být obhospodařováno v Minecraft.

Zemědělství v Minecraft

Zemědělství je důležitou součástí hry, pokud se chcete vyhnout hladovění k smrti! Většina zemědělství lze provést buď venku, nebo uvnitř/pod zemí, pokud poskytnete dostatek světla. Pokud trávíte spoustu času v podzemí, stojí za zvážení vašeho zemědělství poblíž vaší základny operací.

Co na farmě a kdy?

První věc, kterou budete chtít hospodařit, je pšenice. Budete také chtít sbírat vejce, která najdete, aby zahájily kuřecí farmu.

Jakmile budete mít pšenici, budete moci vylepšit své kuřecí zemědělství a také se přesunout na ovce a krávy.

Melouny a dýně jsou dobré, ale nemůžete je pěstovat, dokud jste nenašli některá semena. Totéž pro brambory a mrkev: zasaďte je, až je dostanete.

Prasata budou muset počkat, až bude spuštěna mrkvová farma.

Minecraft pšenice

Zemědělská pšenice

Pšenice je dobrá pro výrobu chleba; Než budete moci zemědělte krávy, ovce nebo prasata, budete také potřebovat pšenici a pomáhá to s kuřaty.

Základní chov pšenice

Minecraft kuře

Zemědělská kuřata

Kuřata poskytují peří pro výrobu šípů, masa na jídlo a vejce, které lze pečit do dýňového koláče nebo dortu.

Základní kuřecí farma

Sbírejte vejce, když prozkoumáte svůj svět. Když máte asi 20, stojí za to postavit základní kuřecí pero.

Vylepšená kuřecí farma

Vylepšená kuřecí farma vyžaduje trochu větší úsilí, ale je to pohodlný způsob, jak sklízet velké množství kuře, peří a zážitek.

Hospodářská zvířata v Minecraft

Chov ovcí, kráv a prasat

Ovce, krávy a prasata mohou být všechny chovány v zajetí, aby vám poskytly vlnu, maso a kůži. Budete nějaké potřebovat pšenice Než začnete.

meloun a dýně

Zemědělské melouny a dýně

Melouny a dýně mohou být pěstovány ze semen, která najdete v hrudníku Dungeon. Dýně lze také nalézt divoké a proměnit se na semena.

Melouny jsou užitečným zdrojem potravy. Dýně lze nosit jako přilby a lze je vytvořit do Jack’o’Lanterns.

Zemědělské houby

Houby jsou skvělé jídlo, ale protože rostou pomalu a při nízké hustotě není snadné farmovat. Nejlepší způsob, jak pěstovat houby, je použít bonemeal hnojivo, aby se z nich proměnilo v obrovské houby.

Zemědělské stromy

Stromy jsou jedním z nejdůležitějších zdrojů v Minecraftu. Existuje několik důvodů pro zemědělské stromy, místo toho, aby jen sekání lesů.

Cukrová třtina

Zemědělská cukrová třtina

Cukrová třtina je důležitým zdrojem, nejen pro výrobu dortů, ale také pro výrobu papíru.

Budování farmy v Minecraftu

Obrázek knihy

Ačkoli zemědělství není v Minecraftu požadovaným úkolem, je užitečné mít spolehlivý zdroj obnovitelných zdrojů. Mnoho různých položek (většinou rostlin) může být obhospodařováno v Minecraft.

Plodiny

  1. Najděte dobře osvětlenou oblast vyrobenou z trávy nebo nečistot.

Zvířata

Můžete použít zvířecí farmy k získání zdrojů, jako je vepřové maso nebo vlna, aniž byste museli vydržet hodně potíží. Zvířata vás sledují, když držíte pšenici, takže nalákejte některé do oplocené oblasti, abyste mohli zahájit farmu. Kuřata jsou místo toho nalákána semenami.

Klepnutí pravým tlačítkem myši na dvě zvířata stejného druhu při držení pšenice (používání semen pro kuřata) způsobuje, že je vynořuje dětské zvíře. Můžete tedy využít svou zvířecí farmu, jak chcete, a udržet ji osídlenou.

Jehněčí vlna bude mít stejnou barvu jako vlna jeho rodičů. Chcete-li obhospodařovat konkrétní barvu vlny, klepněte pravým tlačítkem myši na některé ovce, zatímco držíte barvivo, aby je maloval, a pak s nimi založte farmu. Ovčí opěrnou ostřelnou vlnu konzumací trávy.

Houby

Ačkoli se houby pomalu šíří, pokud je jejich klima dostatečně tmavé, prostorné, temné oblasti farmy mohou přilákat monstra. Pokud nechcete zdokonalovat osvětlení, použijte kostní jídlo na vysazené houbě, aby se vyrostla v obří houbu, jak je znázorněno na následujícím obrázku. Obří houby poskytují obrovský zisk, když je rozbijete a lze je použít k rychlému získání spousty hub.