Zkoušky – Final Fantasy XIV Online Wiki – FFXIV / FF14 Online Community Wiki a průvodce, jak odemknout extrémní zkoušky v Final Fantasy XIV S Endwalker – Dot eSports

Jak odemknout extrémní zkoušky v Endwalker Final Fantasy XIV

Pokusy jsou setkání, kde dobrodruzi spolu bojují proti extrémně silným tvorům. Každá zkouška se skládá z boje s jediným šéfem (několik z nich je rozděleno na dvě části). Když je šéf poražen, hráči jsou odměňováni progresi příběhu, žetony nebo vzácnými předměty. Několik časných zkoušek vyžaduje lehkou párty 4 hráčů, zatímco většina ostatních potřebuje celou párty 8.

Pokusy

Pokusy jsou setkání, kde dobrodruzi spolu bojují proti extrémně silným tvorům. Každá zkouška se skládá z boje s jediným šéfem (několik z nich je rozděleno na dvě části). Když je šéf poražen, hráči jsou odměňováni progresi příběhu, žetony nebo vzácnými předměty. Několik časných zkoušek vyžaduje lehkou párty 4 hráčů, zatímco většina ostatních potřebuje celou párty 8.

Seznamy jsou rozděleny do 2 sekcí pro každou expanzi: režim příběhu Normální a tvrdé zkoušky, a Špičkové (extrémní a neskutečné) pokusy. Hráči očekávají, že vývojáři budou schopni vyčistit všechny pokusy o režim příběhu, přičemž špičková část je výrazně obtížnější zcela volitelný obsah.

Obsah

 • 1 normální a tvrdé zkoušky
  • 1.1 Účast
  • 1.Synchronizace úrovně 2 položky
  • 1.3 odměny
  • 2.1 Účast
  • 2.2 odměny
  • 3.1 Účast
  • 3.2 odměny
  • 4.1 A Realm Reborn Reborn odstranil pokusy
  • 11.1 bývalé faux dutiny
  • 13.1 Aktuální faux dutiny
  • 13.2 bývalé faux dutiny

  Normální a tvrdé zkoušky

  Normální potíže bojovali čtyři hráči. Tvrdý Potíže s pokusy bojují osm hráčů, ale nejsou výrazně obtížnější než „normální“ pokusy. Po LV. 50, Rozlišení mezi normálními a tvrdými obtížnými zkouškami je odstraněno a všechny základní potíže s potížemi v tomto bodě jsou bojovány celou stranou osmi hráčů.

  Účast

  Všechny normální pokusy o obtížnosti jsou odemčeny jako součást hlavních scénářů Realm Realm Reborn. Tvrdé potíže s pokusy lze odemknout v rámci hlavních scénářů v každé expanzi nebo prostřednictvím volitelných úkolů na úrovni stropu každé expanze. Zkoušky normální i tvrdé potíže lze dokončit pomocí dohody Finder Finder.

  Synchronizace úrovně položky

  Na rozdíl od dungeonů nemá většina pokusů synchronizace na úrovni položek, což znamená. To v průběhu času může přidat pokusy na úrovni 50/60/70/80/90 spíše triviální, zejména pokud mají nízkou minimální úroveň položky ve srovnání s maximálním dostupným pro expanzi. Například Royal Menagerie má minimální úroveň položky 280, ale hráči na vysoké úrovni, kteří se připojují z rulet, budou často synchronizováni s 400/405, takže boj bude mnohem kratší a méně intenzivní léčení než původní zážitek. Střední zkoušky jsou na to obzvláště náchylné, protože i malý nárůst zařízení může drasticky snížit obtížnost takových jinak pevně vyladěných bojů. Hráči, kteří hledají poutavější a vyváženější zážitek. Tím se upraví zařízení pro všechny zúčastněné a odstraní ozvěnu tak, aby poskytla zážitek poněkud blíže původnímu vydání.

  Všimněte si, že minimální úroveň položky bude obsah pouze tak tvrdým, jak jej vývojáři navrhli na úrovni této položky. Normální pokusy budou – s několika výjimkami – stále snadno clearable, zatímco extrémy lze očekávat, že v tomto prostředí budou obecně velmi náročné.

  Odměny

  Normální a tvrdé zkoušky obvykle neposkytují odměny před položkou, s několika výjimkami. Dokončení denních pokusů Ruleta odmění zkušenosti, Gil a Tomastones, v závislosti na úrovni hráče.

  Extrémní pokusy

  Extrémní Obtížné zkoušky obvykle bojují osm hráčů proti výrazně silnější verzi šéfa ze zkoušky na základním obtížnosti (výjimkou je Great Hunt (Extreme), s nímž bojovali čtyři hráči). Některé extrémní zkoušky jsou označeny jako Minstrelova balada, které jsou vyhrazeny pro šéfy, kteří měli zvláštní význam pro hlavní příběh. Všichni extrémní šéfové mají časový limit, ve kterém musí být poraženi, nebo otírají stranu s rozzuřenou schopností. Dokončení extrémních pokusů není vyžadováno pro hlavní scénář Quest Progression.

  Účast

  Extrémní zkoušky mohou být odemčeny z různých úkolů po dokončení zkoušky na základní obtížnosti. V severoamerických a evropských datových centrech používá většina hráčů vyhledávače stran k tréninku a dokončení extrémních pokusů namísto dohody Finder. Používání dohazování se silně nedoporučuje kvůli kultuře datového centra.

  • Pouze japonská datová centra používají RAID Finder (kategorie vyhledávačů pro současný špičkový obsah) k „farmě“ nejnovější extrémní zkoušky, s očekáváním, že všichni hráči dříve boji vyčistili. Očekává se, že večírky a starší zkoušky budou hostovány ve stranickém vyhledávači.

  Pro zkoušky, které nebyly v současné expanzi uvolněny, je nejběžnějším způsobem jejich dokončení Neomezená strana (i.E., s deaktivovanou úrovní synchronizace) pro snadné dokončení nebo kořist zemědělství, protože neexistuje žádný hmatatelný přínos pro dokončení s povolenou synchronizací úrovně. Některé úspěchy však vyžadují dokončení extrémních pokusů s úplnou stranou modrých mágů s ozvěnou tichem a úrovní synchronizace.

  Odměny

  Nejextrémnější zkoušky spustí pokladny zbraní, které lze použít k získání zbraní na vysoké úrovni v závislosti na současné práci. Kromě toho, nejextrémnější pokusy jen zřídka, aby neobvyklé upustily speciální řemeslné materiály, které lze použít k řemeslnému Chocobo Bardings, Dekorace na bydlení a zbraně se speciálními efekty částic. Všimněte si, že Glamour zbraně jsou uvolněny několik hlavních záplat (což je často další expanzi) po zkoušce. A ne všechny zkoušky mají přidružené zbraně. Řemeslné materiály a většina kouzelných zbraní lze také prodat na trhu.

  Nejextrémnější pokusy mohou také zřídka upustit od hora. Míra poklesu držáku se zvyšuje, jakmile extrémní pokus již není nová. Shromažďování každého extrémního soudu v expanzi odemkne úkol, který odměňuje exkluzivní horu.

  Zmírnit špatné štěstí na kořistných rolích, od té doby všechny extrémní zkoušky Nebesward (Patch 3.0) Odměňuje každého člena strany 1-2 totemy, v závislosti na pokusu, za dokončení, které lze vyměnit za zbraně (vyžadující 10 totemů) a v pozdějším záplatě, Mount (vyžadující 99 totemů).

  Struktura odměny zařízení pro extrémní pokusy se liší v závislosti na náplasti, která je uvolněna:

  • Spuštění expanze (x.0) – Dvě extrémní zkoušky. Jeden pokus odměňuje zbraně a další zkušební odměňování příslušenství, které jsou o 10 úrovní položek vyšší než zařízení získané z nejnovějších bezstapovaných tomonů.
  • X.1 – Jeden extrémní pokus, odměňující zbraně, které jsou o 15 položek vyšší než předchozí (x.0) Zkušební zbraně, ale 10 úrovní položek pod zbraněmi, které lze získat ze současných divokých nájezdů vydaných v x.05.
  • X.2 – Jeden extrémní pokus, odměňující zbraně, které jsou o 20 položek vyšší než předchozí (x.1) Zkušební zbraně, o 5 položek vyšší než nově přidané vytvořené zbraně v x.2, ale 20 úrovní položek pod zbraněmi, které lze získat ze současných divokých nájezdů vydaných v x.2.
  • X.3 – Jeden extrémní pokus, odměňující zbraně, které jsou o 10 úrovní položek vyšší než předchozí (x.2) Zkušební zbraně, ale 10 úrovní položek pod zbraněmi, které lze získat ze současných nájezdů Savage.
  • X.4 – Jeden extrémní pokus, odměňující zbraně, které jsou o 20 položek vyšší než předchozí (x.3) Zkušební zbraně, o 5 položek vyšší než nově přidané vytvořené zbraně v x.4, ale 20 úrovní položek pod zbraněmi, které lze získat ze současných divokých nájezdů vydaných v x.4.
  • X.5 – Jeden extrémní pokus, odměňující zbraně, které jsou o 10 úrovní položek vyšší než předchozí (x.4) Zkušební zbraně, ale 10 úrovní položek pod zbraněmi, které lze získat ze současných nájezdů Savage.

  Další extrémní pokusy (e.G., Velký lov (extrémní), Memoria Misera (extrémní)) může být uvolněn v některých záplatách, ale ty poskytují různé odměny ve srovnání s obvyklou strukturou.

  Nereálné pokusy

  Neskutečný Pokusy o obtížnosti jsou součástí funkce Faux Hollows a jsou mechanicky totožné se staršími extrémními pokusy. Nereálné pokusy mají přísnou synchronizaci na úrovni položek, což hráčům brání v předávání setkání jako v extrémních pokusech. Z tohoto důvodu mohou hráči považovat DPS a požadavky na uzdravení/zmírnění za poněkud přísnější než současné extrémní zkoušky, i když jsou to shovívavější než současné divoké nájezdy. Obvykle je jedna nereálná pokus k dispozici na hlavní záplatu, protože byly zavedeny v náplasti 5.3. Jakmile bude uvolněna další záplata, bude k dispozici nová neskutečná zkouška a starší neskutečné pokusy se stanou nepřístupnými.

  Účast

  Současný soud Unreal lze odemknout dokončením úkolu Fantastického MR. Faux a verze pokusu. Tento úkol nemusí být opakován, když je zveřejněna nová neskutečná zkušební verze.

  Odměny

  Nereálné zkoušky neposkytují přímo odměny. Hráči mohou absolvovat současný soud Unreal, aby odemkli jeden pokus („vyprávění“) na Faux Hollows Minigame, která odměňuje měnu, kterou lze vyměnit za exkluzivní úchyty, přisluhovače a kouzla předměty. Hráči mohou také vydělat „vyprávění“ z první hry Faux Hollows, což jim umožní opakovat zkoušku pro druhý pokus o faux duté. Hráči mohou vydělat jedno vyprávění a jedno vyprávění týdně.

  Realm Reborn

  název Úroveň ilevel Ilevel Sync Oslava Šéf Ruleta Úroveň kořisti Tomestones Odemknout
  Miska uhlíků 20 4 Ifrite Vyrovnání Lord of the Inferno
  Pupek 34 4 Titan Vyrovnání Lord of Crags
  Vytí 44 4 Garuda Vyrovnání Dáma víru
  Porta Decumana 50 42 60 4 Ultima zbraň Hlavní scénář 100 Konečná zbraň
  Miska uhlíků (tvrdá) 50 49 8 Ifrite Pokusy 60 12 Ifritová krvácení, můžeme to zabít
  Vytí oči (tvrdé) 50 52 8 Garuda Pokusy 70 12 V probuzení Garudy
  Pupek (tvrdý) 50 57 8 Titan Pokusy 80 15 Na místě Titan
  Thornmarch (tvrdý) 50 54 8 Dobrý král Moggle Mog XII Pokusy 75 12 Vybrali jste Regicid
  Relic Reborn: The Chimera 50 52 8 Dhorme Chimera Pokusy 10 Relic Reborn
  Relic Reborn: Hydra 50 52 8 Hydra Pokusy 10 Relic Reborn
  The Whorleater (Tvrdý) 50 60 8 Leviatan Pokusy 15 Lord of the Whorl
  Bitva na velkém mostě 50 50 8 Gilgamesh Pokusy 10 Tři sběratelé
  Striking strom (tvrdý) 50 65 8 Ramuh Pokusy 15 Levin dojem
  Amfiteátr Akh afah (tvrdý) 50 80 8 Shiva Pokusy 15 Nástroje našeho vysvobození
  Krk draka 50 80 8 Ultros & Typhon Pokusy 15 Coliseum hádanky
  Chrysalis 50 90 8 Nabriales Pokusy 15 Nezvaný Ascian
  Bitva ve velkém udržení 50 90 8 Gilgamesh Pokusy 15 Její poslední slib
  Urthův font 50 95 8 Odin Učitel 50 15 Strach a Odin v plášti

  Realm Reborn odstranil pokusy

  Následující hlavní pokusy o scénáři byly původně implementovány během Realm Reborn ale později odstraněno a nahrazeno sólovými případy.

  název Úroveň ilevel Oslava Šéf Přidal Odstraněno
  Cape Westwind 49 8 Rhitahtyn Sas Arvina 2.0 6.1
  Kroky víry 50 90 8 Vishap 2.55 6.2

  Jak odemknout extrémní zkoušky v Endwalker Final Fantasy XIV

  Final Fantasy XIVNejnovější expanze Endwalker přinesl spoustu obsahu včetně nového příběhu, nových dungeonů, pokusů a pro každý druh hráče není nedostatek.

  Nejkonkurenceschopnější hráči budou chtít dokončit divoký, extrémní a neskutečný obsah a ty byly postupně přidány během dalších aktualizací. Nyní mají velký výběr divokých náletů, extrémních pokusů a rotujících neskutečných pokusů.

  Extrémní zkoušky se ohýbají směrem k nejméně náročným špičkovým povinnostem. Jsou to skvělý úvod do těžšího obsahu, protože je povinné znát vzory šéfa a rotaci vaší práce. Ale je to ještě více odpouštějící než neskutečné a divoké boje.

  Zde je návod, jak odemknout extrémní zkoušky, které byly zveřejněny Endwalker.

  Jak odemknout extrémní zkoušky v Endwalker

  Proces odemknutí extrémních zkoušek Endwalker se neliší od předchozích rozšíření. Budete muset mluvit s minstrelem putování ve starém Sharlayanu, v x: 12.6, Y: 14.2.

  Budete muset dosáhnout úrovně 90 a dokončit Endwalker Hlavní scénář úkoly odemknout questy putujícího minstrelu. Jednoduše s ním promluvte, řekněte o svých dobrodružstvích a poslouchejte jeho píseň, abyste odemkli obě povinnosti.

  Všechny čtyři povinnosti se objeví na kartě High-End Duty v nabídce, ale možná je nebudete moci hrát přímo, protože k vstupu budou vyžadovat konkrétní průměrnou úroveň položky. Zde jsou tyto požadavky:

  • Zodiark’s Fall and Hydaelyn’s Call: Ilvl 560
  • Endsinger’s Aria: ILVL 580
  • Storm’s Crown: Ilvl 600

  Při vstupu do těchto bojů se důrazně doporučuje použít hledač strany, než aby se připojil k náhodné frontě. Budete chtít být spíše organizovanou párty než hrát s náhodnými spojenci.

  Navíc, pokud se chystáte na odměny na zemědělství, existuje větší šance na vyčištění boje několikrát v řadě, když se připojíte k tomuto druhu strany. Můžete přímo zjistit, zda strany hledají hráče kliknutím na šedé číslo napravo „LV. 90 “a„ Zobrazit strany, které splňují podmínky.„Pokud není žádný, můžete místo toho nastavit vlastní párty kliknutím na„ členy náboru “.

  Eva je spisovatelka štábu z Paříže. Její práce na částečný úvazek je nabíjení do zdí s Reinhardtem. Pokrývá ESPORTS LEAGEE OF LEGENDS a další tituly šest let. Stále věří v Moskva pět comeback. Také spadla do jámy MMO a pokrývá FFXIV a Genshin.