Zkoušky odměn Osiris tento týden v Destiny 2 (22. – 26. září) – Gamespot, Trials of Osiris – Destinypedia, Destiny Wiki

Zkoušky s Osirisem

The Zkoušky s Osirisem jsou kelímky předsedající učedníci Osiris v Destiny 1 a Saint-14 v Destiny 2. Jedná se o událost kelímku koncové hry House of Wolves expanze. [1] Je k dispozici každý víkend, od pátku do týdenního resetu v úterý. Vrátil se do Destiny 2 během Sezóna hodného. [2]

Trials of Osiris Rewards tento týden v Destiny 2 (22.-26. září)

.

22. září 2023 v 10:41 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Zkoušky s Osirisem jsou nyní naživo v sezóně 22 Destiny 2 a Will Buďte mnohem méně stresující než zasedání minulého týdne, které viděly strážci pobíhající s Frankensteinovanými zbraněmi, které jim poskytly nespravedlivou výhodu. Nyní, když jsou věci zpět na trati, můžete se připojit ke svým spoluobčanům, abyste vydělali velmi vyhledávanou zbraň, vyvřelou kladivo. Opět je k dispozici tento víkend, toto ruční dělo je považováno za jeden z nejlepších ve své třídě v Destiny 2. Jako obvykle se můžete přihlásit a zjistit, kde je Xur, a zda vám jeho inventář může dát výhodu v události PVP na vysoké úrovni Destiny 2. Zde je pohled na to, kde tento víkend budete hrát na zkouškách s Osirisem a jaké zbraně můžete vydělat.

 • Mapa: Javelin-4
 • Flawless Reward: Igneous Hammer (Adept)
 • Pořadí reputace 4: Modul upgradu
 • Pořadí reputace 7: Hráčka vylepšení
 • Pořadí reputace 10: Cataphract GL3 – launcher granátů
 • Pořadí reputace 13: Modul upgradu
 • Reputation Rank 16: Igneous Hammer – Hand Cannon

Nabídka pasáží v pokusech byla také aktualizována tak, aby poskytovala lepší zážitek, počínaje průchodem bohatství. To nyní udělí pověst +75 pokusů za každou vítězství a další bonus za vaše současné hlavní pořadí v pokusech, až +150 celkem. Průchod Mercy nyní odpustí dvě ztráty, pokud jste dosud nebyli bezchybně bezchybně, a po bezchybném stavu se vrátí zpět do stavu, kdy po resetování odpustí jedinou ztrátu na každé kartě.

Zkoušky se žijí z páteční denní resetování v 10:00 PT / 13:00 ET až do týdenního resetování ve stejnou dobu následující úterý. . Vaším konečným cílem v pokusech s Osirisem je pro vás a další dva hráče ve vašem FireTeam, abyste dosáhli „bezchybného“ běhu, ve kterém vyhrajete sedm zápasů, aniž byste prohráli jakékoli.

Jděte bezchybně a vyděláte si výlet do majáku a obdržíte nějaké speciální odměny, včetně adeptů zbraní. Mají další bonusy statistiky, které z nich činí mezi nejvíce vyhledávanějšími předměty, na které můžete dostat ruce. Vaše zkušební pasáž-karta, kterou si zakoupíte od Saint-14, která vám poskytuje přístup k režimu a sleduje vaše vítězství- ne Sledujte své ztráty, takže můžete pokračovat v hraní a vydělávat odměny, i když ztratíte bezchybný běh.

. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]

Zkoušky s Osirisem

. .„ – Popis události

The jsou kelímky předsedající učedníci Osiris v Destiny 1 a Saint-14 v Destiny 2. Jedná se o událost kelímku koncové hry House of Wolves expanze. . Destiny 2 během . [2]

Obsah

Lore [Edit]

Zkoušky Osirise byly vytvořeny pod rouškou soutěže, vylepšená forma kelímku s výlučnými odměnami za účast na strážcích [3] . Důvodem je to, že bratr Vance zjistil, že když strážce trpí smrtí, Spiers of Merkur vydal tajemný dvojče, který ho slyší pouze. Po mnoha thanotonautických experimentech, ve kterém strážci utrpěli opakované úmrtí, se učedníci Osiris rozhodli zařídit metodu pro VANCE, aby tyto tóny prozkoumali dále. .

Jeden konkrétní zápas dal bratrovi Vanci Zjevení. Duch strážce byl v nebezpečí, že ho zničí jiný strážce, který jednal v bitvě šílenství a ztratil se v bitvě šílenství. Duch v nebezpečí uvolnil záblesk světla a oslepoval útočníka, s strážcem spárovaným s duchem, který svolal zlatou zbraň a vytáhl hrozbu jedním čistým výstřelem [4] . Z toho cítil Vance jiný tón, který byl hlubší a tmavší než dříve. Vance se pokusila přinést informace, které získal ze svých experimentů, do Mara Sov, ale zdálo se, že už vědí o důsledcích těchto tónů a o tom, jak se mění podle okolností výroby [5] .

Na začátku červené války Vance dává další objev, že poslední smrt mění tón ještě dále na D# Minor [6] . Strážce je vyloučen, když se aplikuje klec cestovatele, zastavuje jejich spojení se světlem a jejich duch je zničen pulzní granát. Tento tón je obvykle spojen s doom, zoufalstvím a smutkem. Vance poté dospěl k závěru, že z jeho výzkumu ví dost, aby dospěl k závěru, a ukončí zkoušky Osirise. Poté představuje svá zjištění Osirisovi, jeho idolu, a je ostře pokarhaný za vměšování sil, kterým nerozumí [7] .

V sezóně hodného se Saint-14 přebírá a snaží se restartovat pokusy s Osirisem a pomocí metody inspirovat a školit strážce pro jakýkoli budoucí konflikt, podobný účelu kelíbného a železného banneru. Zdá se, že neví tmavší původ pokusů Osirise a nevinně pokračuje v události jako turnaj šampionů. Navzdory zmizení rtuti uspořádá simulaci majáku, který má být použit pro rozdávání cen, a nadále udržovat turnaj co nejvíce Osirian.

Vstup [Upravit]

Aby se hráči vstoupili do pokusů s Osirisem. Pasáž pokusů funguje jako hráčská scorecard a pouze jeden může být přenášen najednou. Další pasáže lze zakoupit od bratra Vance na vestianské základně. Kromě toho nabízí spotřební materiál měnící skóre (požehnání Osiris, laskavost Osirise a milosrdenství Osiris) a balíčky odměn založených na úrovni. Úrovně jsou založeny na tom, kolik výher se vydělává na jediné pasáži. K nákupu spotřebního materiálu potřebují hráči průchodové mince z denního kelímku nebo náhodných zápasů.

Destiny 2 [Upravit]

Destiny 2, Pasáže pokusů jsou místo toho získány od Saint-14 ve věži hangáru, jakmile hráč dosáhne určitých doživotních cílů Valor a Crucible Kill. Skóre, které mění spotřební materiál. Saint-14 také nabízí odměny a schopnost soustředit vydělané engramy na položky, které byly v minulosti přijato. Do Období ztracených, Hráči musí také vlastnit nejnovější expanzi a událost nebude k dispozici během prvního týdne sezóny, ani před prvním dokončením světového nájezdu nebo ve stejném týdnu jako Iron Banner. [8]

Hraní [edit]

Zkoušky Osiris používají variantu typu hry s názvem Elimination, přičemž dva týmy tří hráčů soutěží proti sobě. Vítězství je, když jeden tým úspěšně zabije všechny tři hráče na druhém. Zápasy se skládají z řady 2minutových kol; Tým vyhraje kolo úplným otřesem druhého týmu nebo zachycení zóny, která se objeví uprostřed mapy. . Hráči mohou oživit spoluhráči na místě jejich smrti (Sunsingers se mohou také oživit). První tým, který eliminoval druhého, zcela vyhraje kolo. Pokud zápas přejde přesčas, první tým, který zajistil bod zachycení, který se objeví uprostřed mapy, vyhraje zápas. Pokud to selže, kdo je nejblíže k bodu zachycení, vyhraje. Těžká munice klesne až poté, co jeden tým vyhrál 3 kola, a těžká munice se do dalšího kola nepřenáší. Supers, Grenades Melee poplatky a speciální munice se přenášejí, ale.

Mezi další rozdíly mezi pokusy a standardní potyčkou patří: Zkoušky se konají každý týden pouze na jedné mapě; Výhody úrovně hráče jsou povoleny jako v železném banneru; Matchmaking FireTeam je deaktivován, což vyžaduje, aby hráči ručně sestavili plné střech tří. A konečně, hráči mohou hrát za maximálně devět vítězství nebo tři ztráty v jedné pasáži, podle toho, co přijde na prvním místě. Odvykání nebo zavedení z zápasu se také počítá jako ztráta. Protože tento herní režim bývá extrémně konkurenceschopný, někteří hráči se dokonce uchylují k špinavé taktice, jako je DDosing, doxxing, zpoždění přepínání a spamování zpráv. Některé týmy mají tendenci „sýr“ systém tím, že opustí zápas bezprostředně po vítězství, což serverům dává dojem, že nevyhráli tolik, jak mají, a proto je méně pravděpodobné, že se shodují proti kvalifikovaným hráčům. I když tato taktika není nezákonná, mohou se hráči nelíbí, když to lidé dělají, protože mají vyšší šanci, aby se zhoršili soupeři.

Flawless Victory [Edit]

Hráči, kteří mají štěstí nebo dostatečně kvalifikovaní, aby získali bezchybnou scorecard, která má sedm vítězství a nulové ztráty, jsou schopni navštívit maják na Merkuru. Odměny zahrnují výstroj s tématem a exkluzivní znak s omezeným časem, který se čas od času mění. , Znakem bylo exotické úrovně „Oko Osiris“ (v současné době jediným exotickým znakem ve hře); představoval “Hic Jacet”; a April Aktualizace představil „Bastetův sen“. Jakmile byl znak otočen, již jej nelze získat.

Destiny 2 [Upravit]

Návrat pokusů Osirise v Destiny 2 byla většinou nezměněna hratelností z předchozí iterace, před přepracováním během Období ztracených. Hráči byli stále povinni sestavit fireteam ručně, ačkoli počet výher hratelných v průchodu byl snížen na sedm, s barem pro získání bezchybné průchodu odpovídajícím způsobem. Adept zbraně byly zavedeny během Období lovu, které lze navíc přizpůsobit pomocí modů měnících statistiky jako další odměnu za bezchybné. The Období ztracených Oprava přišla s cílem zvýšit atraktivnější událost pro hráče s nižší úrovní dovedností. . . Stále je možné jít bezchybně, a tak zůstává jediným způsobem, jak získat adeptové zbraně, a být odměněn zkouškami mementami za tvorbu zbraní. Rovněž bylo povoleno dohazování, časy kolem byly zkráceny na 90 sekund a na začátku každého kola jsou nyní resetovány speciální a těžké munice, vedle řady dalších změn, aby se opravily vykořisťování a snížily podvádění. Režimy laboratoří pro experimentální změny v pokusech, jako je například výroba fireteams výhradně ze sólových hráčů ve formě nezávislých zkoušek, jsou občas představeny během vybraných víkendů. [8]

Odměny [Upravit]

Tyto zbraně a brnění lze získat náhodně dokončením zápasů a řadových balíčků. Mohou být také zaměřeny na SAINT-14 za cenu pokusů Engram, Legendary Shards a Glimmer.

 • Whistlerův rozmar – legendární bojový luk
 • Astral Horizon – legendární brokovnice
 • Neočekávané oživení – Legendární Glaive
 • Vznešená pravda – legendární ruční dělo

Seznam vystoupení [Úpravy]

 1. ^Bungie – Připravujte se do House of Wolves
 2. ^@Bungie:„Zkoušky s Osirisem jsou zpět.”
 3. Bungie (2020/3/10),
 4. ,
 5. ^Bungie (2020/3/10), Destiny 2: Sezóna hodného, ​​Playstation 4, Trials and Touželace: Kapitola 6 – Beguiled
 6. ^, Destiny 2: Sezóna hodného, ​​PlayStation 4, Trials and Touželace: Kapitola 7 – Nyctalopia
 7. ^Bungie (2020/3/10), Destiny 2: Sezóna hodné, PlayStation 4, Trials and Touželace: Kapitola 8 – Idolatry
 8. ^ ABungie