Ztracený seznam úrovně arch: Nejlepší postavy a třídy pro PVE & PVP – Dexerto, Diskuse – Ztracená ark Nejlepší třídy: Seznam úrovní, PVE a PVP | SE7ensins Gaming Community

Diskuse Lost ARK Nejlepší třídy: Seznam úrovní, PVE a PVP

S úroveň: Bard, Deathblade, Gunslinger
Úroveň: Paladin, Gunlancer, Deadeye, Čarodějka, Wardancer
B Tier: Striker, Soulfist, Sharpshooter, Shadowhunter, Berserker
C Tier: Scrapper, artillerista

Ztracený seznam úrovně arch: Nejlepší postavy a třídy pro PVE & PVP

Ztracený Ark Assassin Deathblade a Warrior Berserker na arethetinovém pozadí

Smilegate RPG, Dexerto

Lost ARK je vzrušující ARPG, který má pro hráče více tříd, aby vyzkoušeli režim PVE i PVP. Každá třída má v boji jedinečné výhody a je důležité vybrat správnou třídu pro oba režimy her. Náš seznam ztracených archů má úplný přehled nejlepších možností třídy pro každou situaci, ve které se během hry ocitnete.

Existuje třída, která by vešla ke každému stylu hry do ztracené archy, od mocného ničitele po hravý bard a vaše třída nakonec diktuje velkou část vaší zkušenosti ve hře.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Hráči mohou buď převzít nepřátele, jako je nebezpečný Moake v režimu PVE hry, nebo mohou převzít další hráče v bitvě v PvP prokazujícím půdu. Při výběru třídy budete muset vzít oba tyto režimy v úvahu.

Takže bez dalšího povyku, tady je náš seznam ztracených archů, který vám poskytne úplné přehled o tom, jaké třídy jsou nejlepší pro PVE i PVP.

Ztracený ark Warrior hráč Berserker běží na Vertus Guardian Boss

Zda jsou stvoření jako Vertus vaším cílem nebo vaši dobrodruzi; Máme vás zakryté.

Nejlepší třídy ztracené archy: PVE

Vzhledem k tomu, že drtivá většina aktivit Lost ARK je založena.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Chtěli bychom však zdůraznit, že vzhledem k tomu, že celý příběh je PVE a jste uvízli s jakoukoli třídou, kterou si vyberete, nejlépe si vyberete postavu, která synergizuje s vlastním individuálním stylem hry. Koneckonců, není nic horšího, než když musíte brousit na třídě, kterou nenávidíte.

V úrovni S-Tier jsou dvě třídy válečníků: Berserker a Gunlancer. Jsou doprovázeny ještě jednou bardem a torpédoborcem. Třída Paladin se přesunula na vrchol v poslední meta, díky své podpůrné dovednosti.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Pro hráče zaměřené na PVE jsou to pro vás nejlepší postavy:

Článek pokračuje po reklamě

„>

Úroveň Třídy
S Bard, berserker, střelce, gunslinger
A Artillerista, Arcanist, Deathblade, Glavier, Paladin, Reaper, Sorceress, Striker
B Destroyer, Scrapper, Shadowhunter, Sharpshooter, Soulfist
C Strojník, Deadyee, Wardancer

Nejlepší třídy ztracených arch: PvP

Pokud jde o PVP, mnozí mohou být trochu zmatení, když vidí paladin a bard na vrcholu stolu. Toto podpůrné duo je nezbytné pro každé složení 3V3, které je vylepí do seznamu úrovní, ale také v 1v1 rvačkách fungují neuvěřitelně dobře kvůli rovnováze mezi jejich útočnými a léčivými schopnostmi.

Stojící vedle nich je Deathblade, jejíž rychle se rozvíjející boj a poškození ve stylu vraha nechává své nepřátele v stuhách, když se rozprostírá do západu slunce bez poškrábání.

Článek pokračuje po reklamě

Jedná se o nejlepší třídy ztracených arch pro hráče orientované na PVP:

„>

Úroveň Třídy
S Bard, Deadeye, Deathblade, Gunlancer, Gunslinger, Paladin
A Arcanist, Berserker, Deathblade, Glavier, Machinist, Shadowhunter, čarodějka
B Artillerista, torpédobotní ostrostřelce, Reaper, útočník, Wardancer
C Scrapper, Soulfist

To je náš seznam ztracených archů pro PVP i PVE, ale zvládli jste dosud všechny různé hrdiny a hrdinky Arkesie? Pokud ne, dostaneme vás pokrytí našimi průvodci třídy:

Diskuse Lost ARK Nejlepší třídy: Seznam úrovní, PVE a PVP

Amazon Games ‘a Smilegate RPG Nová MMO Lost ARK vzala herní komunitu bouří, a pokud se chystáte na akci sami, je dobré se dozvědět vše, co je třeba vědět o každé z tříd hry. Výběr třídy je jedním z největších rozhodnutí, které učiníte při vytváření nové postavy ve ztracené archy, protože určí typ stylu hry, na který byste se měli zaměřit a jaké budou vaše silné a slabé stránky v boji.

V této příručce projdeme vše, co potřebujete vědět o výběru třídy, včetně toho, jaké jsou nejlepší třídy ztracené archy pro PVE i PVP, co lze očekávat od každé třídy ve hře a vše, co dělá to nejlepší Třídy ve hře Top Picks pro obsah PVE a PVP.Pokud hledáte ztracené zlato, stačí vyhledat Google ***** a podívejte se na to, pro slevu použijte kódové fórum!

Seznam úrovně třídy Lost ARK

Dostaneme se do podrobností každé třídy ztracené archy v níže uvedených sekcích, ale tyto seznamy tříd vám poskytnou rychlý a špinavý pohled na nejlepší třídy pro PVE i PVP. Všimněte si, že zatímco některé třídy jsou lepší než jiné, všechny třídy jsou životaschopné v PVE i PVP a budou fungovat dobře, pokud jejich útoky a schopnosti dovedně používáte.

Nejlepší třídy PVE jsou:

S úroveň: Bard, Gunlancer, čarodějnice
Úroveň: Berserker, Paladin, Gunslinger, Artillerista, Warnancer
B Tier: Shadowhunter, Sharpshooter, Deadeye, Deathblade
C Tier: Striker, Deadeye, Soulfist, Scrapper
Nejlepší třídy PVP jsou:

S úroveň: Bard, Deathblade, Gunslinger
Úroveň: Paladin, Gunlancer, Deadeye, Čarodějka, Wardancer
B Tier: Striker, Soulfist, Sharpshooter, Shadowhunter, Berserker
C Tier: Scrapper, artillerista

Která třída ztratila Ark?

Stejně jako mnoho jiných MMO, i ztracená archa má sadu rozmanitých tříd navržených na podporu různých různých herních stylů. Z těchto tříd má každá z nich vlastní sada podtříd, která dále diktuje, jak tato třída funguje. Zde je podrobné rozpis každé třídy a jejich příslušné podtřídy, které vám pomohou najít třídu, která je pro vás nejlepší.

Warrior: Válečník zaměřený na melee je pomalý, ale má více zdraví než jakákoli jiná třída a také způsobuje solidní poškození,. V zásadě se jedná o ztracenou ARKovu verzi tanku a je to nejjednodušší, aby se noví hráči naučili, protože je to jednoduché. Mezi podtřídy patří Berserker zaměřený na DPS, obranný střelce a Hybridní podtřída Tank a podpory, Paladin.

Bojový umělec: Tato třída je nejrychlejší jednotkou na bojišti, vypouští silné poškození melee při výbuchu a pak se jí vyhýbá rychlým pohybem. Podtřída útočníků se zaměřuje na devastující útoky a letecké kombo, zatímco Wardancer používá mocné elementární pohyby. Podtřída Scrapper čerpá z jedinečné energie, která jim umožňuje vyhladit nepřátele s poškozením prasknutí a Soulfist může rychle přepínat mezi pohyby na blízko nebo na dálku, aby se přizpůsobila jakékoli situaci.

Gunner: Gunner je ztracen třída zaměřená na rozsah ARK, schopnost sundat nepřátele, než se někdy přiblíží. Podtřída Gunslinger má několik různých zbraní a může mezi nimi rychle přepínat, takže je velmi všestranná. Podtřída artilleristů mezitím plní roli podpory požáru bombardováním nepřátel s barikami z obrovských děl. Deadeye je podobný Gunslinger, ale je silnější zblízka a slabší na dlouhém doletu, zatímco agilní ostrostřelce se může dobře vyhnout útočníkům na melee a používat luk k přistání kritických hitů v boji.

Mág: Mágové mají menší zdraví než ostatní třídy, ale nahrazujte to svými extrémně silnými magickými schopnostmi na dálku. Podtřída čarodějky je ideální pro lidi, kteří chtějí maximalizovat svůj potenciál poškození, zatímco bard je ideální pro lidi, kteří chtějí podporovat svůj tým uzdravením a leštění spojenců.

Assassin: Třída Assassin je velmi podobná třídě bojových umělců, i když existují určité rozdíly. Assassins jsou pomalejší než bojoví umělci, ale také způsobují více škod za zásah a mohou způsobit poškození bonusů tím, že získají kritické hity. Deathblade používá tři čepele a vyniká při řetězení více pohybů dohromady, zatímco Shadowhunter je shapeshifting Rogue, který spojuje schopnosti kontroly magického davu společně se silnými útoky na melee.

Ztracená ark nejlepší třídy PVE

Zatímco všechny třídy jsou životaschopné v obsahu PVE Lost ARK – díky tomu je jedna z nejlepších her pro více hráčů, pokud jde o ubytování stylu hry – existuje několik konkrétních podtříd, které svítí jasněji než kterékoli jiné. Zde je to, co dělá každý z nich tak silný v PVE.

Bard: Být schopen vydržet dlouho v tvrdých zakázkách je zásadní u MMO PVE na vysoké úrovni, a protože Bard se může chránit sebe a své spoluhráče silnými léčivými schopnostmi a mocnými nadšenci, mít jeden ve vaší straně je vždy dobrý nápad. I když bardi nebudou dělat mnoho skutečných bojů, jejich schopnost udržet ostatní v boji je neuvěřitelně cenná.

Gunlancer: Dobrý Gunlancer je silným doplňkem jakékoli skupiny PVE, protože vysoké zdraví podtřídy a důraz na defenzivní hru z nich činí vynikající tanky, které mohou nasáknout poškození. Jejich poškození je také docela dobré, což umožňuje střelcům uspět v boji, i když jsou podporovány jinými třídami.

Čarodějka: Za předpokladu, že třída je podporována bojovníky na první linii, které přitahují aggro, poškození, které může čarodějka vydat, je naprosto masivní. Vyberte si čarodějnici a sledujte své nárůst vašich poškození.

Ztracená ark Nejlepší třídy PVP

Pvp Lost ARK je navržen tak, aby umožnil každém z tříd a podtřídy hry efektivní, i když některé třídy stojí nad ostatními v meta hry. Zde je pohled na nejlepší třídy PVP Lost ARK.

Bard: Třída Bard je v PVP stejně efektivní jako v PVE. Léčení a nadšenci, které bardi poskytují, jsou často rozdílem mezi vítězstvím a porážkou v PvP, takže byste měli mít vždy jeden ve své skupině. Jen si pamatujte, že bardové se snaží porazit nepřátele sami a budou potřebovat ochranu.

Deathblade: Zatímco válečníci jsou obvykle lepší třídou melee v PVE, vrahy jsou v PvP silnější. Deathblade je nejlepší ze dvou možností podtřídy Assassin, protože komba třídy Melee jsou velmi smrtí.

Gunslinger: Jednotka na dálku, která má efektivní možnost pro každý rozsah zapojení, je neuvěřitelně cenná v dynamických bojích s PvP Lost ARK. To je důvod, proč je The Gunslinger jednou z nejlepších tříd PVP hry, protože schopnost přepínat mezi brokovnicí, pistolí a puškou dává třídě vynikající všestrannost.