V6.8 | League of Legends Wiki | Fandom, patch 6.8 – Leaguepedia | League of Legends esports wiki

Patch 6.8

Svátek se stal dítětem plakátu pro konzervativní hru. . Omezující hostinu na jeden proc na vlnu tóny dopad, který má na pruh, přičemž udržuje jeho uzdravovací množství uspokojivé.

Liga legend wiki

Chcete přispět k této wiki?
Zaregistrujte se na účet a začněte!
.

Přijďte se připojit ke serveru Discord Server LOL Wiki!

Nemáte účet?

Liga legend wiki

V6.8

Taric

Dívka by měla být dvě věci,

Datum vydání (USA)

Nejdůležitější

Související odkazy

Obsah

 • 1 nová kosmetika
 • 2 Global Splash Unification, část 2
 • 3 League of Legends v6.8
  • 3.1 šampióni
  • 3.2 položky
  • 3.3 mistrovské

  Následující šampióni a kůže obdrželi nový rozstřik:

  Recenze expertů GameSpot

  10. října 2013

  9. listopadu 2009

  Global Splash Unification, část 2 []

  . Toto je část 2 ze 2. Tento projekt zohledňuje zvyky a sociální tabu z hlavních regionů a zahrnuje odstranění lidské kostra, alkoholu, tabáku a nadměrné krve/gore. . Níže jsou uvedeny pouze změny ve verzi klienta Riot, i když po této opravě již nebude samostatné umění.

  Následující stříkací umění obdrží drobné aktualizace:

  Následující umění Splash bylo aktualizováno, aby používaly mezinárodní verzi:

  League of Legends v6.8 []

  Šampióni []

  Položky []

  • Obnovení zdraví za polovinu sekundy se snížilo na 5.20 ..
   • Celkové obnovení zdraví se snížilo na 125 ze 150.
  • Mana Restore za polovinu sekundy se zvýšila na 3.125 od 2.08.
   • .

  Iceborn Gauntlet

  • Unikátní pasivní – SpellBlade:
   • Poměr reklamy se snížil na 100% základní reklamy ze 125% základní reklamy .

  Mercurial Scimitar

  • AD se snížila na 65 ze 75.
  • .
   • .

  Masteries []

  Hody

  • Cooldown se zvýšil na 30 sekund z 25.

  Pochopit nehynoucí

  • .5% vašeho maximálního zdraví od 3% vašeho maximálního zdraví .
   • Život ukradený šampiony na dálku se snížil na 1.25% vašeho maximálního zdraví od 1.5 .

  Tajná skrýš

  • Biscuit Instant Restore se změnil na 15 zdraví a mana z 20 zdraví a 10 mana.

  Patch 6.8

  Patchnote Top

  .8, ten před polovinou sezóny (před Mid-Season?!). ?

  Jak byste očekávali, odpověď zní ‘pečlivě.„S vědomím, že pro mágy přicházejí nejrůznější změny a jejich položky omezuje, co můžeme v krátkodobém horizontu udělat. Proč buffy mágů nebo šampiona, když provedeme rozsáhlé změny celé třídy? Alternativně (mluvím s vámi, Riven Mains), Lepření šampiona, který je nedostatečně výkonný kvůli současné krajině, je stejně obtížné, protože věděl, že se všechno chystá změnit. ? ? Zabíjí Zed stále všechny (pravděpodobně)? Takže místo toho, abychom mluvili o tom, co se v 6 neměníme.8, pojďme si promluvit o tom, co jsme.

  Pokud je naším cílem být opatrný, pak to znamená zaměřit se na odlehlé hodnoty – buď příliš dominantní nebo příliš slabé – o tom, že si nemyslíme, že v polovině sezóny bude mít významný dopad. Toužíme nějakou ranou hru, stejně jako hlavní pachatelé v „Everything se stanou tankem“ (Ekko, ledová rukavice). Ukazujeme také lásku k některým oblíbeným fanouškům (MF, Rumble), které hrají obzvláště dobře s a proti čarodějnickým válečníkům.

  Smíchejte to všechno společně s báječným novým Tarikem a máte si středně velký záplata s dostatečným vzrušením, abyste vás drželi, dokud se kádr aktualizovaných mágových valtz a optických vystřelte do další dimenze (podívejte se na Malzahar). To je pro nás tuto záplatu – uvidíme se kolem Rift a hrajete nějakého nového šampiona jménem „Galio“.

  Hodně štěstí, užij si to.

  Patrick “Scarizard” Scarborough

  Šampióni

  Taric, štít Valoran, bude aktualizován spuštěním Patch 6.8! Chcete -li se dozvědět více, podívejte se na následující odkazy:

  • Šampion odhalit
  • Poznatky šampionů
  • [Taric Q&A]
  • [Community Podcast]
  • Šampion reflektor

  Ekko
  Poškození základny W a E, ale škálování AP se zvýšilo.

  Ekko’s Rampage přes Topline může být problémem současnosti, ale to není poprvé, kdy se to stalo poprvé. Rekapitulovat naše pocity ohledně Tank Ekko (z cesty zpět v 5.15) – Jde o kompromisy. Ap Ekko získává svůj potyčka na konci hry tím, že se stane na neustálé riziko: Chronobreak a paralelní konvergence jsou těžkopádné, když Ekko je dostatečně křehký, aby zemřel, než je může optimálně použít. Přežití Tank Ekko je tyto nástroje mnohem spolehlivější, ale díky kombinaci nízkých cooldowns a vysokého poškození základu stále přináší také Beatdown. Jsme v pořádku, když Tank Ekko svítí v konkrétních situacích, ale výrazně snižování výstupu poškození budovy (vzhledem k AP zaměřeným sestavením) zajišťuje, že paradigma rizika odměny Ekko je udržována pod kontrolou.

  W – Paralelní konvergence

  Líbí se mi, že vás nyní zasáhne minimálně 15 poškození přisluhovačů a příšer

  E – fázový ponor

  Poškození základny: [50/80/110/140/170] ⇒ 40/65/90/115/140
  Poměr: [0.2 síla schopnosti] ⇒ 0.4 síla schopností

  Galio
  E stojí méně a dává větší rychlost pohybu.

  Galio představuje silnou možnost pro ty, kteří rádi mají velký dopad v těsných čtvrtích, ale často dochází z páry, než se týmy začnou seskupovat. Házíme mu kámen, který vám pomůže vyhladit jeho interakce s laningem (zejména když je tlačen do jeho věže), a také umožňuje, aby se objevila sladká roamingová hra.

  E – spravedlivý poryv

  Náklady: [70/75/80/85/90 Mana] ⇒ 60/65/70/75/80 Mana
  Rychlost pohybu: [20/26/6/44/52%] ⇒ 30/35/40/45/50%

  Hroby
  .

  . Zatímco Graves nevytváří čistou obranu, jeho jedinečné interakce s měřítkem životního a základního útoku ho nechaly utéct s upřednostňováním efektivních hybridních obranných předmětů (tanec smrti, Maw, Sterika), aby včas včas zničil a ztroskotal pozdě. Přehodnocujeme specifikace nového Destiny, takže Graves si musí vybrat mezi tím, že se bude chtít hlavy lidí nebo být odvážným, trvalou posádkou čištění.

  Pasivní – nový osud

  Poměr na prvním zásahu: [0.75 – 1.1 Celkové poškození útoku (z úrovní 1-18)] ⇒ 0.7 – 1.0 Celkové poškození útoku (z úrovní 1-18)

  Kulky na kritiku: [8] ⇒ 6

  Kog’maw
  . .

  .„Tyto změny podporují tuto filozofii a nechávají Kog mít pocit, že se dostane do q a reiningu ve své šílené moci Spike.

  Q – Kaustic Spittle

  Základna poškození zasažení: [10/15/20/25/30] ⇒ 4/8/12/16/20

  Master Yi
  R cooldown a doba trvání, ale jeho resetova doba trvání zvětšila.

  Zatímco velká část síly Mistra Yi pochází z jeho synergie se dvěma mocnými předměty (Guinsoo’s Rageblade + Sated Devourer), jeho nedostatek prostojů byl vždy frustrace. Vyladíme okno Yeezyho All-In, abychom odměnili pomocí Highlandera ve správný čas, spíše než ‘kdykoli.

  R – Highlander

  Trvání: [10 sekund] ⇒ 7 sekund
  Rozšíření zabíjení nebo asistence: [4 sekundy] ⇒ 7 sekund


  . Love Tap již neprodlouží trvání W, ale nyní snižuje jeho cooldown.

  Od té doby, co dominující dominantní výkon slečny Fortuneové, se zdá, že podnikání lovce odměn je něco jiného než prosperu. Její příspěvky do seskupených bojů stále stojí za docela stříbrný had, ale schopnost MF soutěžit po boku svých sourozenců střelce mimo tento nejlépe případový scénář chybí. Opětovné vzpěry pro vyšší potenciální provozus.

  W – Strut

  Doba rychlosti útoku: [3 sekundy] ⇒ 4 sekundy
  Cooldown: [8 sekund] ⇒ 12 sekund
  Klepněte na tanec Použití lásky klepnutí již prodlužuje dobu trvání
  Rozpětí vaše věci Cooldown nyní začíná na místě, místo toho, kdy vyprší buff

  Zbraně planoucí, zatímco je vzpěra na cooldownu, aplikování lásky snižuje jeho zbývající cooldown o 2 sekundy (stupnice dolů s redukcí cooldown)

  Olaf
  .

  Olaf je šampion, který má všechny nástroje potřebné k tomu, aby se drželi cílů a vrak tváře ve velké rvačce, ale je tu jeden problém: umírá příliš rychle. .

  W – Vzájemné údery

  Život: [9/12/15/18/12%] ⇒ 14/16/18/200/22%

  R – Ragnarok

  Pasivní brnění/MR: [10/20/30] ⇒ 20/30/40

  Rachot
  Q způsobuje plné poškození přisluhovačům. .

  Kdysi profesionální svorka, Rumble se snažil uspět v roce 2016. Tato hra Scrappy Yordle je jedním z opotřebení; oponenti niklu a diming s přetrvávajícím poškozením a vynucení z jízdního pruhu (nebo je vyrovnává za překročení jejich přivítání). Možnosti udržení prémie této sezóny – zkorumpovaný lektvar a pochopení nehynoucího – nechal Rumble postrádat schopnost dostat poškození hůl. Spíše než se zavázat k race zbrojení, když upravuje jeho poškození, abychom mohli soutěžit s Early Game Suchar (které se pohybujeme dále dole), rozhodli jsme se místo toho dát rachotu větší flexibilitu v ovládání jízdního pruhu.

  R – Ekvalizér

  Cooldown: [120/110/100 sekund] ⇒ 110/100/90 sekundy

  Splash aktualizace
  11 Zcela nové stříkání, které budou po dlouhou dobu.

  . Jaké je tedy dlouhodobé řešení? Komplexní aktualizace, jako je jedenáct postříkání. Aktualizace Splash se nyní peká do našeho procesu aktualizace šampionů (viz: Poppy, Shen a samozřejmě Taric) a my jsme příležitostně uvolní malé šarže, jako je tato, když můžeme.

  Sjednocení globálního stříkání
  Aktualizace Old Splash Arts, aby byla stejná ve všech regionech. Část několika z několika.

  Kontext je zde stejný jako u poslední opravy. Tyto stříkající swapy jsou krátkodobé změny, aby se zajistilo, že hráči ve všech regionech vidí stejné postříkání. Nezabírají místo správných upgradů (jako jsou ty v sekci výše)!

  Upravené aktualizace od 6.

  • Crimson Akali, Stinger Akali, gentleman Cho’gath
  • Frostfire Annie, Goth Annie, Commando Garen, Dragon Fist Lee Sin, Crimson Elite Riven, Rumble v džungli, Bilgerat Rumble, Tribal Ryze, triumfální Ryze, Zombie Ryze
  • Renegade Talon, Recon Teemo, Cottontail Teemo, Highland Tryddamere, King Trydamere, Musketeer Twisted Fate, Kingpin Twitch, Whistler Village Twitch, Gangster Twitch, Primal Udyr, Giant Enemy Crabgot, Butcher Urgot
  • Vindicator Vayne, Veigar Greybeard, Nosferatu Vladimir, Vandal Vladimir, Thunder Lord Volibear, Big Bad Warwick, Feral Warwick, základna Xin Zhao, Commando Xin Zhao, Winged Hussar Xin Zhao, Major Ziggs, Groovy Zilean

  Položky

  Iceborn Gauntlet
  Poškození proc se snížilo.

  Sheen vždy nabídl šampióny s nízkými cooldowns a vysokou poškozením základny Nákladnou možností poškození (aniž by museli příliš daleko do plného poškození sestavení). Odtud větvící cesty vyprávějí příběh o tom, co chcete, aby váš lesk udělal. Chci další poměr AP? Lichbane. ? . V boji? Iceborn Gauntlet. Posledně jmenovaný odvedl fantastickou práci, když držel svůj slib užitečnosti – ale další škody, které poskytuje. .


  Snížené poškození nákladů a útoku.

  Merkurial Scimitar je opravdu zlatý efektivní. Reaaaaly zlaté efektivní. To není problém sám o sobě, ale když je vázán na neuvěřitelně silný aktivní ve formě Omni-Cleanse Quicksilver Sash, nadměrná účinnost tlačí Scimitar přes okraj. . .

  Celkové náklady: [3700 zlata] ⇒ 3600 zlatých

  Poškození útoku: [75] ⇒ 65

  Poškození lektvaru
  .

  .

  Bohužel, vysoká udržování zkorumpovaného lektvaru také z něj dělá položku pro šampiony, kteří chtějí pasivně sedět v pruhu. Zatímco mana umožňuje mistrům častěji obchodovat, zdraví jen zpožďuje stažení na základnu. Zakládáme obchodní aspekty zkorumpovaného lektvaru a vytočíme se zpět na udržení.

  Hody
  .

  Svátek se stal dítětem plakátu pro konzervativní hru. . .

  Cooldown: [25 sekund] ⇒ 30 sekund


  Dává menší zdraví, ale více many.

  Tuto opravu si pravděpodobně můžete napsat sami. Používání schopností více v pruhu: Dobré. . Biscuit je další místo pro řízení tohoto domu. Zrušení sušenky.

  Okamžité zdraví sušenek: [20] ⇒ 15
  Instant Biscuit Mana: [10] ⇒ 15

  Pochopit nehynoucí
  .

  . Nemáme nic proti mistrovství nádrže, které by bylo silné na tancích, ale nejen je úroveň udržování tanků, jak se v pruhu nemovité, poškození mění z robotů CC na zabíjející stroje. .

  Tato změna pravděpodobně nevyřeší Granspovy problémy samy o sobě, ale chceme ji alespoň zhoršovat, zatímco budeme pokračovat v zkoumání našich možností.

  .5% maximální zdraví

  Štíty kouzla

  Je dobře známo, že štíty Spell Shields mohou blokovat více schopností, které zasáhnou ve stejnou dobu – v podstatě vás kouzla chrání po malém časovém okně, bez ohledu na to, co vás v tu chvíli zasáhne. Toto okno je velmi nekonzistentní v závislosti na obnovovacích sazbách serveru. V kombinaci se skutečností, že některá kouzla v naší hře (jako Corki’s R-Missile Barrage) jsou rozdělena do více sekcí na straně kódu, to znamená, že ve vzácných případech některá část těchto „multi-zasažených“ schopností spadá na nesprávnou stranu Obnovení a „prochází skrz“ kouzelné štíty. .

  Vyhláskujte to: Opraveno chybu, kde by určité schopnosti mohly poplat štít kouzla a stále se projevit.

  Aktualizujeme ligový obchod později tuto opravu s vizuálním občerstvením, což by mu mělo pomoci vypadat spíše jako zbytek klienta. .

  Podívejte se, jak byl obchod ligové aktualizace aktualizován, aby vypadal spíše jako zbytek klienta
  Zjednodušeno: Navigační lišta má méně kategorií

  .

  Nový výběr šampionů

  Tuto opravu máme změny, abychom se zabývali několika obavami, včetně návratu panelu SEE více statistik! (Odpočívejte v míru, viz více grafů statistik.)

  Missionated Masterries: Opravena chyba, kde prohlížení mistrů jiného hráče, když nový šampion vybral frontu, způsobil, že jste ztratili přístup k svým vlastním mistrovům

  Klikněte na mě: Zobrazení panelu hodnocených statistik v nabídce „Viz více statistik“ se vrátilo!

  Efektivní reklama: Lobby pro tvorbu hry nyní naznačuje, které typy bodů lze získat prostřednictvím zápasů uspořádaných prostřednictvím New Champ Select

  Výchozí nastavení kouzla pro rychlé obsazení s indikátory rozsahu. .

  . . Odstranili jsme tuto zátarasovou poslední opravu úpravou nastavení výchozí hodnoty a očekávání nových hráčů by získalo požadovanou vítězství, zatímco stávající hráči by si toho nevšimli, protože změna neupravuje existující nastavení účtu.

  Ukázalo se, že jsme podceňovali, jak často se stále používá „obnovení výchozích hodnot“, zejména v kavárnách PC, a mnoho z vás křída změny až na chybu nastavení. Jsme tedy zde, abychom vysvětlili naše odůvodnění a potvrdili, že to je skutečně úmyslné.

  RYCHLÝ! : Rychlé obsazení je nyní výchozím nastavením pro všechny schopnosti a položky klády
  Označit! : Indikátory rozsahu jsou nyní ve výchozím nastavení povoleny

  Oprava chyb

  • Burn Auras for Enchantment – Cinderhulk a Sunfire Cape již není stack
  • W – žijící stín
  • W – zeď bolesti
  • Opravena chyba, kde Karthusovy schopnosti někdy nedokázaly aplikovat pomalu z Rylaiho křišťálového žezlo Pasivní – smrt vzdoruje
  • Ekko Q – TimeWinder Při návratu byly obnoveny zvukové efekty na zasažení
  • Chlazení SMITE správně sesedlí Quinna během R – za nepřátelskými liniemi
  • Opravena chyba, kde Renekton Někdy se nepoužilo správný počet černých komínů
  • Rammusův Q – Powerball Self-knockup již nepřepíše další efekty snow/knockback (ex.
  • . Tibbers, Elise Spiderlings)
  • Urgot
  • Nedomodění posuvníku hlavního svazku již nezpůsobuje přehrávání individuálně ztlumených zvuků
  • Zvyk R – Svátek Byly obnoveny zvukové efekty pro Battlecast i Gentleman Cho’gath
  • Zvýšil objem Meowkai E – Stromeček Hodič zvukové efekty
  • Zvýšil hlasitost na několika projektech: Yiho pohybové hlasové linie
  • Pasivní – znovuzrození Oživení kanálu
  • Gravelord Azir již někdy nehraje Azirovy základní hlasové linie
  • Jhin Q – tančící granát Sfalce již nehrají karmu Q – Vnitřní plamen . Zloděj.
  • E – Devastující poplatek
  • W – polymorf Oběti se nyní správně identifikují jako pečeť v chatu, spíše než košíčky

  Nadcházející kůže

  .8 Na připomenutí vítězství týmu Fire na akci All-Star 2015!