10 Nejlepší Elden Ring Side Quests – Whatifgaming, Elden Ring Quests: Jak dokončit každou postranní úkol v Elden Ring | Shotkul skalního papíru

Elden Ring Quests: Jak dokončit každou postranní úkol v Elden Ring

Patches se vrací z her Souls a ještě jednou není k ničemu. Zpočátku byl tento úkol neúplný, ale závěrečné kroky byly přidány v náplasti 1.04. Níže uvedené nové kroky jsme označili, abyste věděli, kde si je vyzvednout.

10 nejlepších Elden Ring Side Quests

Vyjádřený obrázek

Elden Ring má jeden z nejrozsáhlejších dějů, které jsme viděli za dlouhou dobu. Hra je bezpochyby jedním z nejlepších z desetiletí a má velmi bohatý příběh s přicházejícími neustálými doplňky. Ale pokud jste fanouškem Souls, který chce prozkoumat hru, dokud vám nebude nic nového, co by vám dal, Elden Ring Side Quests má hodně, aby vás zaměstnával.

Hry kampaně jsou známé tím, že mají mizerné boční úkoly, které se používají pouze jako výplně k přidání hodin do hry a jsou super opakující se. Když však mluvíme o Eldenově prstenu, boční úkoly nejsou vtipné. Dostáváte brilantní boční úkoly, které jsou neuvěřitelně prospěšné a jsou stejně vzrušující jako skutečný hlavní příběh.

Nejlepší Elden Ring Side Quests (hodnoceno)

Zde je deset nejlepších questů Elden Ring Side, jakmile skončíte s hlavní hrou.

Ranni

Ranni The Witch, jeden z nejlepších Elden Ring's Side Quests

Ranni čarodějnice je jedním z prvních šéfů, s nimiž se setkáte v Elden Ring. Najdete ji super na začátku hry a nejprve se představí jako Renna. Když na začátku hry teleportujete do kostela Elleh, najdete „Renna“. Toto je první setkání, které zahájí jeden z nejdelších úkolů ve hře.

Kromě toho také odemknete jedno z nejlepších konce, které hra má, takže je to také plus. Ranni se stane přítelem a budete muset udělat její nabídku, aby pokračovala v pátrání. Ranni’s Quest má několik položek (zde žádné spoilery!), které budete potřebovat pro další úkoly v tomto seznamu, takže je nejlepší zahájit tento vedlejší úkol brzy.

Volcano Manor

Volcano Manor

Volkano Manor je další rozsáhlý úkol, který začíná návštěvou a Legacy Dungeon V Mount Gelmir. V tomto úkolu budete čelit několika šéfům, který také zahrnuje poloboh. Zábavná věc na tomto úkolu je, že má potenciál vyrovnat vás s některými postavami, které vás zavedou do vlastních úkolů, což jen ukazuje, jak složitý je systém úkolu v Elden Ring.

Malý náznak, pokud je však chcete všechny prozkoumat, odložte boje Rykard Od té doby vás zamkne z druhé strany dostupné questy. V zásadě budete provádět atentáty na panství, které nebudou pro vaši morální stránku příliš příjemné. V důsledku toho vám každé atentát vám přinese výkonné zbraně nebo jiné vybavení, takže je to rozhodně odměňující.

Malenia, čepel Miquella

Malenia, Blade of Miquella

Je pravděpodobné, že jste slyšeli o Malenii, i když jste se nikdy nedotkli Eldena Ringa. Je to nejtěžší šéf hry a jeden z nejlepších questlinek Elden Ring. Je to poloboh, proti kterému uvidíte i jednoho z nejlepších hráčů na světě, proti. Tento dvoufázový šéf je dvojčata Miquella, nejsilnější empyrean. Malenia má protetickou paži a nohu, ale nenechte se oklamat. Zabije vás asi 500krát, než se vám podaří s ní udělat totéž.

Boj s Malenií je volitelné, ale kvůli své úrovni obtížnosti nemůžete opravdu říci, že jste dokončili Elden Ring, dokud ji neporazíte. Můžete také získat nějakou pomoc od přátel (vzhledem k tomu, že jste na stejné platformě jako oni).

Vedlejší poznámka, pokud je pro vás obtížné porazit Malenii jednou, hráč „Dovolte mi, aby ji sólo“ porazil Malenia 1000krát. Jako odměnu za jeho úspěch mu Bandai Namco dokonce poslal skutečný meč jako dárek.

Alexander Iron Fist

Alexander Iron Fist, nejpodivnější questy Elden Ring Side

Alexander the Iron Fist Questline je přinejmenším divný. Alexandar je prakticky jen sklenice, kterou budete muset poslouchat a bojovat později ve hře. Najdete Alexandra v Stormhill, což je oblast severně od Agheel Lake North Site of Grace.

Když ho poprvé najdete, bude uvízl v zemi. Osvobození ho začne jeho questline, což většinou zahrnuje jen hledání na různých místech. Jakmile ho najdete v rozpadajícím se farum azula, vyzve vás k souboji a vítězstvím bude znamenat konec tohoto Elden Ring Quest.

Hnojský jedlík

Hnojský jedlík

Houng Eater je NPC, se kterým nebude zábavné mluvit. Bude kňučet a sténat celou dobu, kdy shromažďujete Kletby semen pro něj. Bude vás neustále zabalit hrozbami, které nejsou ničím jiným než nepříjemností. Dokončení úkolu Dung Eater je trochu hořkosladkého pocitu, protože vám dává jeden z horších zakončení hry. Jakmile ho krmíte všechny kletby, budete ho muset porazit, abyste získali runu, která mění konec hry.

FIA

FIA

Úkoly FIA a Ranni jsou propojeny, takže je dobré je udělat oba současně. Jakmile začnete FIA, budete muset dokončit Ranniho úkol a teprve potom budete moci dokončit tento úkol.

Toto je další z těch úkolů, které odemknou tajný konec (v tom docela dobrý) a s tímto se budete bavit hodně legrace. Není to zvlášť složitý úkol, který pokračuje po dlouhou dobu, ale šéf, se kterým budete bojovat, je velmi obtížný.

Lord of Frenzied Flame

Lord of Frenzied Flame

Další vedlejší úkol, další špatný konec, a to je přesně to, co z něj dělá jeden z nejlepších questlinek Elden Ring. Lord of Frenzied Flame Questline lze aktivovat Leyndell. Ačkoli kvalita konce z runy, kterou dostanete. Úkol vás bude bojovat Mohg, A jakmile dokončíte Questline, alternativní konec vás možná zamkne z ostatních dostupných zakončení.

Millicent

Millicent

Millicent je potomkem Malenia, Blade of Miquella. Pokud jste fanouškem Elden Ring, který chce hru dokončit po prozkoumání všech možných konce, pak je to jeden z nejlepších vedlejších úkolů pro vás. Dokončení tohoto úkolu vám získá vzácné Nelehkávaná zlatá jehla To vám zabrání zamknout se do jediného konce.

I když zkoumání všech konce ve hře není vaším záměrem, položky, které získáte z dokončení tohoto úkolu. Čím větší je odměna, tím těžší je úkol. Tento je pravděpodobně jedním z nejobtížnějších úkolů, které je třeba dodržovat kvůli jeho složitosti. Poslední boj tohoto úkolu Elden Ring je vzrušující, protože vám dává na výběr buď stát s Millicent proti jejím sestrám, nebo ji zradit.

Blaidd

Blaidd

Blaiddův příběh je jedním z nejlepších questline Elden Ring. Je to další postava, jejíž úkol je spojen s Ranniho. Je to Ranni The Witcher’s Wolfman. Díky jeho vytí je velmi snadný a tak se tak objeví, jakmile zasáhnete Umístění Mistwood. Tento úkol vám nepřinese samostatný konec, ale vybavení (Armor a Greatsword), které se sem dostanete, vám z dlouhodobého hlediska pomůže. Jedna věc, kterou si musíte pamatovat, je, že pokud chcete vzít Ranni, je to mnohem lepší nápad porazit Blaidd First. Pokud jste Ranni zabili dříve, Blaidd se bude rozzlobit.

Záplaty

Záplaty

Pokud byly pro vás další podobnosti mezi Dark Souls a Elden Ring příliš jemné, zde jsou záplaty, postava, která byla vytržena přímo ze světa temných duší. Patches je zloděj, který přiláká hráče do přepadení téměř navždy. Navzdory své zlomyslnosti je to postava, kterou fanoušci naprosto zbožňují navzdory jeho nedostatku vývoje postav napříč hrami z přepnutí. Úkol záplat není složitý, ale je velmi snadné ho pokazit.

Existují skryté části k úkolu, které si nebudete chtít nechat ujít. Budete mít šanci ho zabít brzy ve hře, ale pokud tuto příležitost přeskočíte, Patches vám nakonec poskytne nejlepší brnění ve hře. Pokud děláte náhradní záplaty, také ho odemknete jako obchodníka a protože obsahuje spoustu super vzácných předmětů, bude pro vás určitě dobré šetření v dlouhodobém horizontu. Jemné varování, ale v tomto úkolu budete muset hodně projít.

Závěr

Množství zábavy, kterou získáte od Elden Ring’s Side Quests. Fromsoftware jasně dal spoustu práce, aby zajistil, že hráči mají co dělat, kromě hlavního úkolu. Pokud jste tedy úspěšně ukončili hlavní příběh, nebojte se, Elden Ring má stále dostatek obsahu, aby vás zaměstnával celé dny!

Elden Ring Quests: Jak dokončit každou postranní úkol v Elden Ring

Červí tvář v Elden Ring

Chcete najít a dokončit všechny Elden Ring Side Quests? Náš návod s Elden Ring pokrývá hlavní cestu po zemích mezi nimi, ale v Eldenově prstenu je mnohem více zažít. Existuje nespočet NPC, které nabízejí boční úkoly, které můžete dokončit, abyste získali některé z nejlepších zbraní a nejlepších brnění v Elden Ring. Některé z těchto vedlejších úkolů dokonce vedou k alternativním zakončení Elden Ring, z nichž je celkem šest. Nalezení a sledování těchto vedlejších úkolů však může být složité, protože je snadné se ztratit v Elden Ring. Naštěstí jsme tu, abychom vám pomohli zůstat na trati.

V této příručce rozebíráme všechny úkoly Elden Ring Side krok za krokem a pokrýváme přes 30 různých questlinek, ve kterých se můžete ztratit. Ti, kteří hledají 100% prsten Elden, mohou použít níže uvedený seznam k nalezení každého bočního úkolu NPC, nebo si můžete jen přirozeně hrát přes Elden Ring a použít tento průvodce, aby sledoval různé vedlejší úkoly, které najdete podél cesty.

Postava Elden Ring se skrývá v nějaké dlouhé trávě, když vlak přepravy, kterého se účastní Minions, prochází kolem

Kroky bílé masky varre hledání

Varre je první NPC, se kterým se setkáte v Elden Ring. Možná si ho vzpomínáte jako na chlapa, který vás nazval bez dívky, než jste dostali své ložiska. Jeho hledání uděluje opakovaně použitelný krvavý prst na opakované invaze PvP. Může vás také dostat do Mohgova paláce, pokud si to přejete.

Varre’s Quest dříve vyžadoval nějakou akci PVP, ale nyní má alternativní trasu PVE od srpna 2022 Patch 1.06.

 • Poprvé promluvte s Varreem.
 • Po prvním návštěvě u kulatého stolu se znovu promluvte s Varre.
 • Po získání prvního velkého runa se podruhé setkejte s Varre v Rose Church a získejte slavnostní krvavý prst. Odtud máte dvě možnosti.
 • Možnost 1 (PVP): Napadněte tři hráče pomocí slavnostního krvavého prstu. Nemusíte zabíjet své invazní cíle.
 • Možnost 2 (PVE): Najděte invazní značku ve zříceninách Writheblood, západně od Plaťany Altus Minor Erdtree. Porazit NPC, Magnus the Beast Claw.
 • Po dokončení některého z těchto cílů se vraťte do Varre, abyste získali laskavost Pána krve.
 • Vezměte laskavost Páně krve k první mrtvole v kostele inhibice.
 • Otočte laskavost nasáklou krví a obdržíte opakovaně použitelný krvavý prst. Znovu načtěte oblast a promluvte si s ním znovu, abyste získali medaili s rytířem Pureblood, kterou můžete použít k teleportu k Moghwynově paláci.
 • Použijte vyvolání na mauzoleum Midpoint Grace, abyste vyvolali Varre a porazili ho.
 • Znovu načtěte oblast a najdete umírající varné poblíž. Vyčerpá svůj dialog, aby získal Varreovu kytici a šest slavnostních krvavých prstů.

Krvavé lovce prstů Yura Quest kroky

Yura’s Quest je druh fólie pro Varreova a uděluje křišťálovou slzu, kterou můžete použít k působení Mohg, bojové mechaniky šéfa Lord of Blood. Odměňuje také velmi cool červené twinblade pro všechny cosplayery Darth Maul tam venku. Setkání s Shabriri okamžitě zruší Yuraův úkol, ale stále si můžete vydělat slzu a twinblade. O tomto popisujeme níže.

 • Přistupte k jeskyni Murkwater, abyste spustili invazi z krvavého prstu Nerijus. Yura vám přijde na pomoc. Dávejte pozor, aby Yuru nenechal zemřít, protože to skončí jeho úkol.
 • Najděte Yuru v Raya Lucaria a poté použijte svorku na severním mostu.
 • Najděte Yuru znovu ve druhém kostele Mariky a promluvte si s ním, aby obdržela Nagakiba Katana. Pomozte mu porazit krvavý prst Eleonara, aby získal vaše odměny.
 • Pokud jste zahájili Shabririho úkol a ukončili Yuru před dosažením druhého kostela Mariky, krvavý prst Eleonara tam napadne. Porážet je odměňuje slzu a dvojčata. Nagakiba najdete také na posledním místě, kde jste viděli Yuru, než se setkáte s Shabriri. Pokud jste s Yurou nikdy nemluvili, najdete ji na podchodu v Grace Murkwater Coast Grace.

Patches Quest kroky (aktualizováno pro opravu 1.04)

Patches se vrací z her Souls a ještě jednou není k ničemu. Zpočátku byl tento úkol neúplný, ale závěrečné kroky byly přidány v náplasti 1.04. Níže uvedené nové kroky jsme označili, abyste věděli, kde si je vyzvednout.

 • Porazit záplaty v Murkwater Cave, ale nezabíjejte ho, nebo tento úkol předčasně ukončíte.
 • Znovu načtěte oblast, pak s ním znovu promluvte a otevřete jeho hruď. Vraťte se a odpusťte mu.
 • Najděte ho na scénickém ostrově, pak znovu na MT. Gelmir poblíž prvního MT. Gelmir kemp Grace. Sledujte jeho stopu duhového kamene a on vás odtáhne z útesu.
 • Najděte ho znovu ve Volcano Manor. Zavraždit svůj cíl a poté promluvit s Tanitem. Vraťte se k záplatům za odměnu.
 • Seznamte se znovu o záplatách ve stínovaném hradu, kde vám dá tanečníkovy citony a řekněte vám, abyste je dali Tanith.
 • (Přidaná záplata 1.04) Opravy se vrátí do jeskyně Murkwater, kde s ním můžete znovu bojovat. Porazte a promluvte si s ním, abyste si vydělali gesto krkvaru.
 • (Přidaná záplata 1.04) Znovu načíst oblast a nalezení obchodu Patches znovu otevřené v jeskyni Murkwater.

Boc The Seaster Quest kroky

Boc Seaster může změnit vaše základní oděvy po prvních třech krocích jeho úkolu. Můžete zastavit zde nebo postupovat jeho pátrání do konce pomocí jehly zlaté šití. To umožňuje BOC také změnit některé legendární brnění.

 • Najděte boc maskovaný jako strom poblíž mostu Murkwater. Zasáhněte strom, abyste zlomili převlečení a promluvili si s ním.
 • Najděte BOC znovu v pobřežní jeskyni. Porazte šéfy Demi-Human, abyste získali nástroje krejčovství a šití jehlu. Vraťte je do BOC.
 • Najděte BOC na milosti orientované na jezero. Nyní může změnit základní brnění.
 • Seznamte se znovu na East Raya Lucaria Grace. Volitelně se zeptejte Meliny na BOC v místě milosti.
 • Najděte BOC znovu na Altus Highway Junction Grace.
 • Získejte zlaté šití z kostela slibů.
 • Najděte BOC ještě jednou v Grace East Capital Ramparts a dejte mu zlatou šití jehlu. Odtud máte tři možnosti.
 • Možnost 1: Použijte před BOC Prattlingovou paštiku „jste krásná“. Pokud to uděláte, zůstane na tomto místě po zbytek hry. Vyberte tuto možnost, pokud chcete, aby změnil více oděvů.
 • Možnost 2: Dejte BOC larvální slzu. Přesune se do Rennalovy komory a znovu narození. Po tom nebude schopen mluvit a nakonec zemře. Tím končí úkol.
 • Možnost 3: Nedělejte nic. BOC se nakonec přesune do dveří Grand Library Raya Lucaria. Tato možnost také končí úkol BOC.
 • Po výběru trasy „jste krásná“, spálete Erdtree a vraťte se do BOC pro další dialog.

Kroky Blaidd Quest

Blaidd The Half-Wolf je služebníkem Ranniho a jeho pátrání úzce s ní souvisí. Zahájení Ranniho hledání u Ranniho Rise přeskočí prvních několik fází Blaiddova úkolu, takže začněte brzy, pokud chcete získat plnou zkušenost.

 • Navštivte Mistwood ve východním Limgrave a uslyšíte vlka vytí. Vraťte se do kostela Elleh a zeptejte se tam obchodníka na vytí, aby se naučil gesto snap.
 • Najděte Blaidd v ruinách Mistwoodu. Použijte Snap Gesto, aby ho skočil dolů a mluvil s vámi.
 • Vyvoláte Blaidd na opuštěného honiče Evergaol v South Limgrave a porazit šéfa tam. Znovu načtěte oblast a promluvte si s ním. Pokud jste předtím porazili šéfa, jednoduše promluvte s Blaiddem.
 • Promluvte si s Ranni na Ranniho vzestupu, pak promluvte s Blaiddem v přízemí.
 • Seznamte se s Blaiddem v řece Siofra poblíž duchovního jarního skoku. Sledujte jeho pokyny, abyste našli Sellen, promluvte si s ní a poté se vraťte k Blaiddu.
 • Seznamte se na hradu Redmane a poté porazte Radahna. Po boji promluvte s Blaiddem poblíž nové milosti.
 • Najděte Blaidd uvězněný IJI ve Forlorn Hound Evergaol
 • Po uzavření Ranniho úkolu najděte Blaidda na Ranniho vzestupu. Zapne vás a zaútočí. Porazit ho, aby si vydělal meč a brnění.

Sellen Quest Steps

Čarodějka Sellen prodává některé skvělé čarodějnice pro ranou hru a její odměny za úkol jsou vynikající pro sestavení založené na zpravodajských službách. Všechna koule čarodějství by se měla touto pátráním propracovat. Poslední krok nabízí dvě možnosti, které na základě vašeho výběru odměňují buď různé kusy z brnění nebo starodávný kamenný kámen draka.

 • Seznamte se s Sellenem v ruinách cesty a promluvte si s ní.
 • Získejte kometu Azur Sorcery ve vesnici Hermit na MT. Gelmir a návrat do Sellen.
 • Najděte Master Lusat ve Sellii úkrytu.
 • Porazte Radahna, pak se znovu vraťte do Sellen.
 • Seznamte se s ní ještě jednou v ruinách čarodějnic.
 • Vraťte se na hrad Redmane a najděte Jerrena v trůnní místnosti. Mluvte s ním tam. Všimněte si, že Jerren se zde někdy neobjeví, ale nemá to dopad na úkol. Pokud Jerren není na hradu, přeskočte na další krok.
 • Najděte Jerrena v ruinách Witchbane a promluvte si s ním.
 • Najděte Sellenovo tělo pod iluzorní podlahou mezi vzestupem Ranniho a Renniným vzestupem.
 • Použijte jeden ze dvou vyvolávacích značek mimo Grand Library Raya Lucaria, abyste pomohli nebo vyzvali Sellen.
 • Pokud jste pomohli prodat, vyčerpate její dialog k získání excentrického set a Glintstone Kris, pak znovu načtěte oblast. Promluvte si s ní znovu, pak se vraťte do vesnice Hermit a Lusat, abyste našli Azurovu glintstone set a Lusatův set. Koruna čarodějnice bude vedle Sellen.
 • Pokud jste zabili Sellen, obdržíte korunu čarodějnice a Bell Long se Sellenem. Promluvte si s Jerrenem a obdržíte starověký drak Smithing Stone. Tato možnost vás zamkne ze sad Lusat a Azur.

Irina a Edgar

Irina a její otec Edgar vás provedou hradem Morne s krátkým úkolem. Na konci tohoto úkolu můžete bojovat s napadajícím Edgarem v Liurnii za vyloučený rytíř Halberd +8, díky čemuž se tento úkol stane skvělým způsobem, jak skočit před křivkou upgradu v rané hře.

Melina prst dívka v Elden Ring

 • Seznamte se s Irinou poblíž plačící strany poloostrova mostu oběti, abyste získali dopis Iriny.
 • Najděte Edgara na vrcholu hradu Morne a dejte mu dopis Iriny.
 • Porazte Leonine Misbegotten a ukažte roubovanou čepel Greatsword to Edgar.
 • Vraťte se do Iriny, aby ji našla mrtvá. Znovu načtěte oblast a najdete smutku Edgara nad jejím tělem.
 • Edgar vás nyní napadne jako Edgar Revenger v The Revenger’s Shack v Western Liurnia. Porazte ho, aby obdržel vyloučený rytířský halberd +8. Znovu načtěte oblast a najděte hroznový hrozn Shabriri v chatrči.

Roderika Quest Steps

Roderika je hledání většinou dialog a vyžaduje mluvení s Roderikou po určitých bodech přerušení. Toto je velmi důležitý úkol dokončit, protože to umožňuje Roderice upgradovat duchovní popel pro vás. Je možné přeskočit sekce Stormhill obcházením hradu, a tak to nezabrání Roderice v učení ducha na ladění ducha.

 • Najděte Roderiku v Stormhill Shack vedle milosti a vyčerpat její dialog.
 • Najděte memento Chrysalid poblíž milosti Rampart Tower a přiveďte ho do Roderiky v chatrči.
 • Seznamte se znovu s Roderikou v Roundtable Hold po porážce Godricka nebo obcházení hradu Stormveila.
 • Promluvte si s Roderikou pokaždé, když se vrátíte na kulatý stůl, dokud vás nepožádá, abyste jménem promluvili s mistrem Smithingu HEWG. Přesvědčte Hewga, že by jí měl pomoci učit se duchovní ladění, pak znovu promluvit s Roderikou.
 • Obnovit kulatý stůl Hold a Finding Roderika naproti HEWG. Nyní může vylepšit váš duch popel.
 • Držení kulatého stolu. To odemkne další dialog s oběma postavami, ale mistr Hewg nikdy neodejde.

Iron-pěst Alexander Quest Steps

Alexander The Jar Warrior vám může pomoci v několika bojích šéfů a odměnit jednoho z nejlepších talismanů v Eldenově prstenu na hořkém konci své cesty. Pokud dorazíte na Castle Redmane před setkáním s Alexanderem na jeho prvních dvou místech, přeskočíte tyto kroky, ale kroky samy nemají žádnou odměnu a nejsou nutné.

 • (Volitelné) Najděte Alexander uvízl v zemi na východním konci Stormhill a osvoboďte ho.
 • (Volitelné) Seznamte se s Alexanderem v tunelu Gael v Caelidu.
 • Promluvte si s Alexanderem na turnajovém nádvoří před bojem s Starscourge Radahn na hradu Redmane.
 • Porazte Radahna a po boji promluvte s Alexanderem v Grace.
 • Najděte Alexander uvízl v zemi na útesech nad Jarburgem. Osvoboďte ho olejovým hrncem.
 • Seznamte se znovu v lávovém jezeře na západním okraji MT. Gelmir.
 • (Volitelné) Vyvoláte Alexander, aby vám pomohl bojovat proti ohnivému obra
 • Seznamte se s Alexanderem v rozpadajícím se Farum Azula, kde vás vyzve k souboji. Přijměte ho a porazte ho, aby vydělal Shard of Alexander Talisman a Alexander’s Innards, jeho.

Knight Bernahl Quest kroky

Pátrání rytíře Bernahla se blíží úzce s Tanithovým sopečným manorem kultem. Stejně jako Tanithův úkol musíte dokončit tento úkol, než zabijete Rykard. Bernahl nakonec odměňuje legendární výzbroj požadovanou pro úspěch, takže dokončení by to měli být jisti nejprve. Porážka Malekitha také zrušila Bernahlův úkol, ale to bylo opraveno v náplasti 1.03.

 • Seznamte se s Bernahl v chatrči Warmaster na Stormhill, pak znovu ve Volcano Manor.
 • Kompletní první dvě atentáty na Tanith pak promluvte s Bernahl.
 • Pomozte Bernahl s jeho atentáty. Vyčerpáte veškerý jeho dialog. Pokud chcete některý z válečných popel, který prodává, kupte je hned.
 • Bernahl vás napadne do rozpadajícího se Farum Azula, opačným směrem k Malekithově aréně z The Beze Great Bridge Grace. Porazte ho, aby přijal brnění, žezlo pohlcujícího a rouhačkou.

FIA Quest Steps

Fia’s Quest je další dlouhý a vyžaduje Cursemark smrti z Ranniho snahy o dokončení. Před spálením Erdtree musí být provedeny kroky u kulatého stolu tohoto úkolu, protože FIA ​​automaticky opustí držení, když to uděláte. FIA také zavraždí D poté, co dal d tageg na začátku tohoto úkolu, tak nejprve zabalte d’s quest. Kompletní snaha FIA odemknout věk Duskborn End. Náš průvodce Fia Quest to podrobněji pokrývá.

 • Požádejte FIA, aby vás držela a obdržela požehnání Baldachina.
 • Požádejte FIA, aby vás držela znovu, a poté zvolte „řeč v tajnosti.“FIA vám pak dá speciální dýku. V našem testování jsme to dokázali spustit jak oslovením náhorní plošiny Altus, tak tím, že jsme požádali o několik objetí před náhorní plošinou Altus.
 • Dejte dýku D v uchování kulatého stolu.
 • Vraťte se k držení a najít FIA nad tělem D. Promluvte s ní a ona zmizí.
 • Najděte FIA ​​v hloubkách deeproot, porazit její stráže a požádat o to.
 • Přineste jí Cursemark of Death a porazte Lichdragon Fortissax.

D, Hunter of the Dead a D’s Twin Brother Quest Steps

D vám pomůže dosáhnout Bestial Sanctum a setkat se s Clergymanem Beast, Gurranq. Má také bratra, který pomáhá zajistit uzavření na Questlines FIA a D. Fia samozřejmě zabije D na začátku svého úkolu, takže se ujistěte, že před tím dokončíte kroky úkolu.

 • Seznamte se s d buď na východní straně Stormhill nebo v držení kulatého stolu.
 • Získat deathoroot (porážet tibia mariner v Summonwater Village je nejrychlejší způsob) a ukázat to D. Na mapě označí teleporter na Bestial Sanctum.
 • Vezměte teleport a promluvte si s Gurranq. Vraťte se do D a vyberte ano ve svém dialogu.
 • Dodávejte dýku FIA na d. Až příště vstoupíte do držení kulatého stolu, bude D mrtvý. Vezměte si zvonek a twinned brnění.
 • Najděte dvojče bratra D před statečnou arénou Gargoyle v Nokronu a dejte mu brnění.
 • Poté, co porazil Dragonlich Fortissax a dokončil FIA questline, znovu načtěte svou oblast v hloubkách Deeproot, aby našla bratra D a promluvilo si s ním. Znovu načtěte oblast, abyste získali dvojnásobný brnění a neoddělitelný meč.

Gurranq, Beast Clergyman Quest Steps

Poprvé se setkáte s Gurranqem během úkolu D a můžete si vybrat, že ho nakrmíte svůj deathroot. Za každou deathroot krmíte Gurranq, obdržíte zbraň nebo bestiální zaklínadlo. Devátá a poslední deathoroot odměňuje starověký kovářský kámen draka.

Když nakrmíte Gurranq čtvrtou deathroot, zaútočí na vás, až se příště vrátíte. Způsobit dostatečné poškození a on se odevzdá. Můžete s ním mluvit, abyste pokračovali v pátrání, nebo ho zabili, aby okamžitě obdržel starověký kamenný kamen, a přeskočil všechny ostatní zbývající odměny.

Torrent kůň skočí přes kaňon v Elden Ring

Kroky Quest Diallos Hoslow

Diallos Hoslow představuje obzvláště tragický úkol, který nakonec odměňuje velmi skvělou zbraň. Jeho pátrání se blíží úzce s Jar-Bairn, který bude pokryt příštím. Nezapomeňte s ním mluvit ve Volcano Manor, než zabijete Rykarda, který posílá veškeré panství sopky pryč od panství.

 • Poprvé se setkejte s Diallos v držení kulatého stolu.
 • Najděte ho, jak stojí nad jeho zabitou sestrou severně od Grace Academy Gate Town Grace.
 • Vraťte se k držení kulatého stolu a znovu s ním promluvte.
 • Najděte Diallos v salonu sopky Manor a promluvte si s ním.
 • Zabijte Rykard (to může zrušit všechny ostatní sopky Manor Questlines, takže je dokončete jako první).
 • Pokrok Jar-Bairn’s Quest, dokud se v Jarburgu neobjeví Diallos. Mluvte s ním tam.
 • Výfukové diallos a dialog Jar-Bairn a poté znovu načtěte Jarburg. Najdete smrtelně zraněné diallos. Promluvte s ním, poté zemře.
 • Znovu načtěte oblast, abyste našli Hoslowův šlechtění okvětní lístky a masku Diallos, kde jeho tělo kdysi bylo.

Kroky Ensha Quest

Ensha’s Quest je asi tak krátký a sladký, jak můžete získat, což odpovídá jejich nedostatku dialogu. Quest vás odměňuje Ensha’s Royal Remarsově brnění a držící se kostní zbraň.

 • Pokuste se mluvit s Enshou v držáku kulatého stolu a vydělat si to, co chcete gesto.
 • Najděte správnou polovinu tajného medailionu Haligtree ve vesnici Albinaurics.
 • Až příště navštívíte kulatý stůl, Ensha vás napadne. Porazit je, aby vydělali přilepenou kosti.
 • Najděte královské pozůstatkové brnění, kde Ensha jednou stála v kulatém stole.

Nepheli Loux Quest Steps

Úkol Nepheli Loux je jedním z mála způsobů, jak získat starověký kamenný kamen, což stojí za to udělat. Tento úkol však obsahuje další point-of-no-return. Před porážkou Malekitha v rozpadajícím se Farum Azula musíte dokončit nefeliho úkol, jinak se neobjeví pro poslední krok. Navíc, pokud jí dáte lektvar Seluvis, pak její úkol selže.

 • Seznamte se s Nepheli v hradu Stormveil a promluvte si s ní.
 • (Volitelné) Volejte, aby vám pomohlo bojovat s Godrickem.
 • Promluvte si s ní v držení kulatého stolu.
 • Seznamte se znovu ve vesnici Albinaurics a porazte tam šéfa.
 • Najděte Nepheli v suterénu držení kulatého stolu a znovu si s ní promluvte.
 • (Volitelné) Poskytněte lektvar Nepheli Seluvis a ukončíte úkol zde.
 • Pokud jste to ještě neučinili, postupem roderiky quest, dokud nebude moci upgradovat duch popel v kulatém stole.
 • Najděte klíčovou položku Stormhawk Kinga v kapli očekávání (přístupný z horního teleportéru na čtyřech Belfries v Liurnia) a přiveďte jej do Nepheli.
 • Pokud jste to ještě neučinili, postupujte k úkolu Kenneth Haight, dokud se nevrátí do Fort Haight.
 • Pokud jste to ještě neučinili, porazte Morgotta v Leyndell.
 • Jděte do trůnské místnosti Stormveil severně od Godrickovy arény, abyste tam našli Nefeli a Kenneth. Promluvte si s nimi, abyste obdrželi starověký kamenný kámen.

Kroky Kenneth Haight Quest

Kennethova hledání má milosrdně pár kroků. Zatímco Kennethův vlastní úkol je poněkud neohrabaný, protože se hodí k jeho nepříjemně nóbl přírody, je nutné dokončit Nefeliho úkol a obdržet starodávný kamenný kamen.

 • Seznamte se s Kenneth Haight poblíž Saintsbridge v Limgrave. Uslyšíte ho, jak volá po pomoci na mostě.
 • Clear Fort Haight nepřátel. Vraťte se do Kenneth a informujte ho o svém úspěchu, aby obdržel dýku Erdsteel.
 • Vraťte se zpět do Fort Haight, který je opět překročen. Promluvte si s Kennethem na stěnách.
 • Seznamte se s Kenneth a Nefeli v hradu Stormveil na konci Nepheliho úkolu.

Kroky kouzelníka Rogier Quest

Úkol kouzelníka Rogiera je zvláštní. Úkol má malou odměnu. Má však fascinující důsledky a odkazy na další kroky v questlinách FIA a D. Tyto kroky jsou volitelné a lze je dokonce provést bez interakce s Rogierem, ale pomůže vám nasměrovat správným směrem. Pozdější kroky také vyžadují, abyste mluvili s Ranni. Pokud se setkáte s Ranni před dosažením těchto kroků Rogierova úkolu, Rogierův úkol přestane postupovat, takže to udělejte brzy, pokud máte zájem. Pokud chcete vidět dialog FIA ve volitelném kroku, musíte jej také dokončit, než opustí držení kulatého stolu.

Erdtree in Elden Ring

 • Seznamte se s Rogierem v hradu Stormveil, pak znovu v kulatém stole.
 • Najděte a porazte ulcerovaného ducha stromu pod hradem Stormveil. Aktivujte krveprolití před hnilobou poblíž.
 • Promluvte si znovu s Rogierem v kulatém stole.
 • (Volitelné) Požádejte FIA, aby vás držela, vyberte řeč v tajnosti a vyčerpávají její dialog. Na mapě označí katakomby černých nožů.
 • Najděte černý nože v katakombách černého nože. Přiveďte to do Rogier v držáku kulatého stolu.
 • Mluvte s Ranni, která vás odvrátí. Promluvte si znovu s Rogierem. Vraťte se do Ranni a zadejte její službu. Nyní můžete bezpečně zahájit její úkol.
 • Vraťte se do Rogiera, který vám řekne, že se chystá vstoupit do hlubokého spánku. Znovu načtěte oblast, abyste ho našli. Projděte nějaký čas před opětovným načtením a naleznete Rogierovu brnění, zvonek a dopis. Tento dopis odhaluje umístění bratra D.

Kroky bratra Corhyn a Goldmask Quest

Úkol bratra Corhyna a Goldmaska ​​vede k tomu, že končí věk řádu. Musíte však dokončit každý krok, ale poslední před zabitím MaleKitha, jinak nemůže postupovat úkol. Pokud vás zajímá tento konec, nezapomeňte nejprve udělat tento úkol.

 • Promluvte si s Corhynem v Roundtable Hold.
 • Najděte Goldmask západně od vesnice Windmill. Seznamte se s Corhynem severně od Altus Highway Junction Grace a řekněte mu, kde je Goldmask.
 • Seznamte se s párem v poloze Goldmask.
 • Najděte duo poblíž Koloseum v Leyndell. Vyřešte jejich hádanku obsazením zákona o regresi na zprávu na západ od svatyně Erdtree.
 • Znovu se setkat s párem na ruinách Stargazer.
 • Zabijte Malekith, pak se setkejte s Goldmask poblíž Koloseum v Leyndell, Ashen Capital, abyste získali opravnou runu perfektního řádu. Najděte Corhyna poblíž obří kopí a promluvte si s ním. Znovu načtěte oblast a najdete jeho zvonek a roucho.

Kroky Thops Quest

Obchodník s čarodějstvím má velmi výstřel, který odměňuje gesto erudice. Může to znít nevýznamně, ale toto gesto je ve skutečnosti nutné k dokončení několika hádanek věže po celém světě Elden Ring. Nezapomeňte to vyřadit, pokud chcete dokončit všechny věžové hádanky.

 • Seznamte se s Thops v kostele Irith.
 • Najděte první klíč Glintstone v Liurnii a zadejte Raya Lucaria.
 • Najděte druhý klíč Glintstone v Raya Lucaria, v kostele kukaček krokve.
 • Přineste druhý klíč do thops. Naučí vás gesto erudice.
 • Najděte Thopsovu mrtvolu poblíž Grace Schoolhouse Classroom v Raya Lucaria, aby získal svůj bell ložisko.

Kroky Hyetta Quest

Hyetta’s Quest vrhá hráče směrem k třem prstům a zběsilým plamenem. Budete jí muset doručit hrozny na čtyřech různých místech. Pokud získáte plamen, Melina vás opustí a Hyetta ji nahradí jako svou dívku.

 • Seznamte se s Hyettou u jezerních útesů milosti a dejte jí hroznu Shabriri.
 • Najděte ji znovu na čištěné ruiny a dejte jí další Shabriri hrozny.
 • Najděte ji na Gate Town Bridge Grace a dejte jí další Shabriri hrozny. Rozhodněte se jí říct, jaké hrozny jsou ve svých možnostech. Obnovit oblast a vyčerpat další kolo dialogu.
 • Přineste jí otispívající hrozny v kostele Bellum.
 • Najděte tři prsty pod Leyndell a promluvte si s ní po získání plamene, aby obdržela zběsilé pečeť plamene. Melina vás opustí a Hyetta se stane vaší dívkou.

Latenna The Albinauric Quest Steps

Lattenna’s Quest vám pomůže vést k tajným kusům medailionu Haligtree, k ni. Je zcela možné získat oba kusy medailonu, aniž by se někdy setkával s Latennou. Její úkol však odměňuje extrémně vzácný pochmurný starověký Smithing Stone, takže jej velmi doporučujeme dokončit. První dva kroky questů Latenny můžete provést v jakémkoli pořadí.

V určitém okamžiku hry Latenna zmizí ze spánku Wolfova chatrče, ať už jste s ní mluvili nebo ne. Pokud k tomu dojde, nebudete schopni zahájit svůj úkol. Jak nejlépe můžeme říct ze zpráv hráčů a našeho vlastního testování, zmizí, pokud vyčistíte Castle Sol a získáte levou polovinu medailionu Haligtree, než se s ní setkáte. Doporučujeme dokončit první dva kroky tohoto úkolu, jakmile se dostanete do Liurnie, aby byla bezpečná.

 • Vyčistěte jeskynní jeskyně jeskyně a vystoupete dozadu, abyste našli Latennu na Slumping Wolf’s Shack. Mluvte s ní tam.
 • Najděte Albus ukrytý uvnitř iluzorního hrnce ve vesnici Albinaurics, aby obdržel první polovinu Haligtree Medallion.
 • Promluvte si s Latennou znovu poté, co jste získali kus medailonu, abyste dostali popel Latenny.
 • Otočte se na hory Giants, kde vás Latennův hlas nasměruje na sever k hradu Sol.
 • Porážka velitele Niall v Castle Sol a nalezení druhé poloviny medailionu Haligtree ve věži za ním.
 • V Grand Lift of Rold vyberte „Připojte se k tajnému medailonu“, abyste vstoupili na zasvěcené sněhové pole.
 • Najděte apostate opuštěný kostel v dalekém severozápadním rohu zasvěceného sněhového pole. Interagujte s obří albinaurickou ženou a vyvoláte Latennu. Vypouštějte její dialog, aby obdržel pochmurný starověký kovárná kámen.

RyA/Zoraya Quest Steps

Rya’s Quest má neobvykle velký počet stavů selhání, z nichž některé mají dopad na Connected Boggart Quest. Před návštěvou Volcano Manor musíte absolutně setkat s Rya v Liurnii, jinak okamžitě selžete oba úkoly. Poté musíte před zabitím Rykarda dokončit všechny kroky sopky. Před dokončením třetího a posledního atentátu na Tanith však musíte také získat toniku zapomnění. S tímto úkolem mějte zvláštní opatrnost.

 • Povinné: Seznamte se s Rya v Liurnia z jezer a promluvte si s ní.
 • Kupte si Ryaův náhrdelník zpět z Boggartu a přiveďte jej.
 • Seznamte se s Lux Ruins na náhorní plošině Altus, abyste teleportovali na sopku.
 • Připojte se k Tanithově kultu a promluvte si s Rya. Najděte ji znovu ve své hadí podobě hlouběji uvnitř. Znovu načtěte oblast, abyste znovu našli svou lidskou podobu.
 • Dosáhněte vězeňské městské církve, pak se vraťte do Rya. Porazte Godskin Noble a zvedněte amnion hada. Dej to Rya.
 • Najděte ji znovu ve starém dungeonu. Můžete ji buď zabít, dát ji tonikum zapomnění, nebo zabít Rykarda a pak se vrátit.

Blackguard Big Boggart Quest Steps

Pátrání Blackguard Big Boggart se spojí s Rya a nakonec může odměnit další kletbu semen za hnojský jedlík. Pokud však spustíte invazi příkopu hnoje, než dorazí Boggart, neobdržíte osivo. Jak je uvedeno v sekci RYA, musíte také mluvit s Rya v Liurnii, abyste mohli zahájit tento úkol.

 • Kupte si Ryaův náhrdelník zpět a přineste to Rya.
 • Kupte si vařené krevety od Boggartu a poté s ním znovu promluvte.
 • Boggart se poté přesune do vnějšího příkopu Leyndell, kde s ním můžete mluvit o volitelném dialogu o hnojivě. Vraťte se, jakmile osvobodíte hnoje, aby spustil invazi a získal kletbu semen. To zabije Boggarta a ztratíte přístup do jeho obchodu.

Jar-Bairn Quest Steps

Jar-Bairn je přátelská sklenice, která pomáhá zabalit Diallos a Alexander’s Quests. Jeho odměny nejsou nejlepší, ale úkol je jednoduchý a stojí za to udělat pro uzavření a rozkošný dialog jar.

 • Najděte Jar-Bairn v Jarburgu. Má několik fází dialogu, které vyžadují opětovné načtení oblasti k postupu. Udělejte to, dokud nepřestane dávat nový dialog.
 • Progress Diallos ‘Questline, dokud nepřijde do Jarburgu. Promluvte si s Diallos a Jar-Bairn, dokud nevyčerpáte jejich dialog.
 • Po zranění Diallos se znovu načtěte a promluvte si s Jar-Bairnem. Znovu promluvte s oběma.
 • Dokončete Alexanderův úkol, pokud již nemáte.
 • Vraťte se zpět do Jarburgu a dejte Jar-Bairn Alexander’s Innars.
 • Znovu načtěte ještě jednou, abyste našli společníka Jar Talisman, kde Jar-Bairn jednou seděl.

Ranni Quest Steps

Ranniho úkol je jedním z nejdelších a nejvíce zapojených, takže použijte náš průvodce k Ranniho plnění k plnému rozrušení. Projdeme níže uvedené základní kroky, abyste to mohli vyrazit na věk hvězd končící. Upozorňujeme, že zahájení Ranniho pátrání ukončí Rogierův úkol. Pokud chcete zažít jeho questline v plném rozsahu, budete to muset nejprve dokončit.

 • Seznamte se s Ranni v Ranniho vzestupu, severozápadně od Caria Manor.
 • Porazte Radahna, abyste získali přístup k Nokronu. Sestupujte do Nokronu, abyste našli čepel prsty.
 • Doručte čepel Ranni a obdrží invertovanou sochu. Pro přístup k Božské věži Liurnia použijte sochu ve studijním hale Carian a získejte kurzemarku smrti.
 • Vraťte se k Ranniho vzestupu, abyste našli novou milost nahoře. Postupujte podle jeho pokynů k vzestupu Renny a použijte tam Teleporter k dosažení řeky Ainsel. Vyzvedněte panenku Ranni před vámi.
 • Cestujte přes řeku Ainsel a Nokstella do vodopád Nokstella. V Grace vyberte „Promluvte si s Ranni“, dokud neuzná vaši vytrvalost a nemluví s vámi.
 • Porazte Baleful Shadow kolem vodopádového povodí a obdržet klíč od Ranni.
 • Navštivte Grand Library Raya Lucaria (Rennala’s Old Arena) a pomocí klíče otevřete uzamčenou hruď. Vezměte prsten.
 • Překročte jezero hniloby a použijte rakvi v chrámu.
 • Porazit Astel, Naturalborn of the Void.
 • Stoupat k oltáři měsíčního svitu, aby tam našel Ranni pod kostelem.

Preceptor Seluvis Quest kroky

Preceptor Seluvis je nevyzpytatelný starý kodecger, jehož hledání obsahuje více větvících cest než většina ostatních. Jeho questline dokonce zahrnuje možnost zradit Ranni a ukončit její úkol. V církvi slibů však můžete použít nebeskou rosu k hledání rozhřešení a v případě potřeby obnovit její pátrání. Ranniho úkol také obsahuje point-of-ne-return, který končí SELUVIS EZPEČENÍ. Jakmile doručíte čepel Fingerslayer Ranni, Seluvis zemře a jeho pátrání skončí. Absoluce to nemůže vrátit zpět.

 • Seznamte se s éterickým seluvisem v Ranniho vzestupu po rozhovoru s Ranni.
 • Zamířte na jih k vzestupu Seluvisu, abyste našli skutečný seluvis a získali lektvar Seluvisu. Můžete buď dát lektvar Nepheli Loux, aby ji otrávil, otočil ho na Gideon Ofnir, nebo jej použít k otrávení hnoje. Váš výběr nemá vliv na další krok.
 • Najděte Seluvisův tajnou místnost v troskách poblíž Ranniho vzestupu a přečtěte si zprávu tam.
 • Promluvte si se Seluvis a kupte si všechny jeho čarodějnice plus alespoň jeden loutkový popel.
 • Najděte Amber Starlight na náhorní plošině Altus a přiveďte ho na Seluvis. Doručte Amber Draft Ranni.

Kroky Millicent Quest

Quest Millicent odměňuje několik vynikajících talismanů a pochmurného starověkého kamene Dragon Smithing Stone, takže stojí za to námahu. Je také nutné, pokud si přejete odstranit plamen šílenství a po získání plamene si vybrat jiný konec. V závěrečných fázích buďte velmi opatrní, protože je možné skočit a přistát na vrcholu zraněného Millicent uvnitř Haligtree, zabít ji a ukončit úkol.

 • Porážka velitele O’Neil v Aeonia Swamp, aby obdržel neletovou zlatou jehlu.
 • Promluvte si s Gowry ve své chatrči, jižně od Sellie. Vyřešte puzzle Sellia a pokračujte do kopce do moru.
 • Promluvte si s Millicent a dejte jí jehlu. Znovu načtěte oblast a promluvte si s ní znovu poté, co se zotaví.
 • Najděte Millicent v Gowry’s Shack a promluvte si s ní.
 • Získejte protézu Valkyrie z hrudi na vrcholu stínovaného hradu v North Altus.
 • Přineste Valkyrieho protézu Millicent v Grace Erdtree Ainding Hill Grace.
 • Porazte apoštola Godskina v Domilule, Windmill Village. Znovu načtěte oblast a promluvte si s ní poblíž milosti.
 • (Volitelné) Summon Millicent, který vám pomůže proti Draconic Tree Sentinel.
 • Najděte Millicent znovu ve starodávných ruinách Snow Valley Grace v hory Giants
 • Setkat se s ní ještě jednou v modlitební místnosti Grace v Haligtree
 • Porazit ducha hniloby do stromu. Znovu načtěte oblast a použijte znaménko „Help Millicent“ nebo „Challenge Millicent“ (Doporučujeme nápovědu). Znovu načtěte oblast a promluvte si s Millicent. Buďte velmi opatrní, abyste neskočili dolů a přistáli na ní, což ji zabije a selhává v pátrání.
 • Vezměte Millicentovu jehlu do Maleniovy arény po porážce Malenia a použijte ji na květu k získání Miquellyho jehly a pochmurného starověkého draka Smithing Stone.
 • (Volitelné) Použijte Miquellovu jehlu v aréně Dragonlord Placidusax k odstranění plamene šílenství.

Kroky Gowry Quest

Gowryho hledání je funkčně rozšířením Millicent. Pomůže vám ji najít, když poprvé dosáhnete Sellia, a jeho inventář obchodu se bude rozšiřovat, jakmile postupujete na úkol Millicent. Postarejte se s obřím psem mimo chatrč Gowry; Pokud přitáhnete jeho aggro příliš blízko, může to neúmyslně zabít Gowry.

Tanith in Elden Ring

 • Najděte Gowryho ve své chatrči jižně od Sellia.
 • Přineste mu nelehed jehlu od velitele O’Neal.
 • Najděte kouzlo škůdců přidané do obchodu Gowryho poté, co poskytl Millicent Valkyrieho protézu.
 • Pokrok Millicent hledat výzvu nebo krok pomoci. Promluvte si s Gowrym, který vás požádá o zabití Millicent.
 • Pokud vyzýváte a zabijete Millicent, najdete v jeho chatrči v jeho chatrči.
 • Pokud pomáháte Millicent, můžete mluvit s Gowrym o další dialog, pak ho zabijte za stejné odměny.

Tanith Quest Steps

Tanith rozdává úkoly atentátu na kult v sopce Rykarda. Tito odměňují některé jedinečné zbraně a kouzla, ale budete je muset dokončit před zabitím Rykarda. Porážka Rykarda vás okamžitě přeskočí do závěrečné fáze Tanithova Questline, včetně všech předchozích odměn.

 • Promluvte si s Tanithem ve Volcano Manor. Pro přístup k salonu použijte klávesu sál. Promluvte si zde s NPC a poté odjděte dopis z tabulky a identifikujte svůj první cíl.
 • Napadněte a zabijte Old Knight Istvan. Vraťte se do Tanithu a poté najděte další cíl v salonu.
 • Napadněte a zabijte Rileigh na nečinnost. Vraťte se ještě jednou a najděte konečný cíl.
 • Napadnout a zabít Juno Hoslow. Vraťte se a promluvte si s Tanithem, který vás teleportuje do Rykardovy arény. Zabijte Rykard. Vraťte se znovu do Tanithu.
 • Vraťte se do Rykardovy arény a zjistěte, že Tanith jedí hlavu. Zabijte ji, aby si vytvořila její bodyguarda. Zabijte ho, aby obdržel aspekt kelímku: zaklínač dechu.

Kroky hnoje Eater Quest

Úkol Deviled Dung Eater nastaví jedno z „špatných“ konce Elden Ring. Máme úplný průvodce po umístěním hnoje a semene a semenných kletby, pokud potřebujete vyčerpávající přehled, ale shrneme zde. Vezměte na vědomí, že kletby semen Leyndell nebudou přítomny v Leyndell, Ashen Capital. Musíte je získat před porážkou Malekitha.

 • Seznamte se s fantomem hnoje v kulatém stole.
 • Najděte kletbu semen a ukážte ji Phantom.
 • Najděte skutečné tělo hnoje v podzemních shunning-grounds pomocí klíče.
 • Vyvolejte a porazte jeho fantom ve vnějším příkopu.
 • Promluvte si s fantomem v držení kulatého stolu.
 • (Volitelné) Navštivte Leyndell Moat, abyste spustili invazi. Toto je volitelný způsob, jak vydělat další kletbu semen pomocí Boggartova úkolu. To zabije Boggarta a ztratíte přístup do jeho obchodu.
 • Doručujte pět kletby semen do hnoje v podzemních shunning-grounds, aby obdrželi opravnou runu Fell Curse.
 • Znovu načtěte oblast, abyste našli jeho brnění, sada Omen.

Kroky Shabriri Quest

Shabriri je dalším agentem zběsilého plamene, který převezme Yurovo tělo. Jakmile se dostanete na první místo Shabriri, Yura je pryč navždy. Nezapomeňte tomu vyhnout, pokud chcete dokončit Yura’s Questline.

 • Promluvte si s Shabriri v ruinách Zamoor v hory Giants. Pokud si přejete dokončit Yura’s Quest.
 • Shabriri vám řekne, kde najít tři prsty pro Lord of Frenzied Flame Ending. Pokud získáte plamen, najdete Sharbiri a Yura’s Ronin Armor, kde kdysi stál Shabriri. Pokud si nepřejete získat plamen, můžete zabít Shabririho a brát brnění bez důsledků.

To zabalí náš průvodce na všech úkolech Elden Ring Side. Pokud chcete provést dokončenou běh a vyhnout se selhání, budete muset věnovat velkou péči, abyste mohli udělat každý krok v pořádku. Kompletníci také sledují každého šéfa, proto použijte náš kompletní seznam míst Elden Ring Boss a najdete je všechny. Abyste to stáhli, budete potřebovat dobrou sestavu, takže se podívejte na naše rozpis nejlepších sestav v Elden Ring pro některé nápady.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Bandai Namco Entertainment
 • Elden Ring Feter
 • Sledujte Fromsoftware
 • Otevřený svět následuje
 • RPG následovat

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.