10 Nejlepší mody Minecraft pro modud Survival, nejlepší mody Minecraft 1.19 – průvodce Minecraft – IGN

Nejlepší mody Minecraft 1.19

Hledáte mody Minecraft, které jsou kompatibilní s látkou? Nezapomeňte si prohlédnout naše praktické kolo nejlepších látkových modů pro Minecraft.

10 nejlepších modů Minecraft pro modid Survival

Mody v Minecraft lze použít k provedení úprav základní hry a přidat mnoho různých úžasných funkcí. Tam jsou tisíce modů, z nichž každá slouží jinému účelu. Mohou změnit celou hru nebo jen přidat malé funkce. Mods mohou přidat nové davy, biomy, mechaniku a mnoho dalšího. A s tím, že na internetu je tolik modů, může být těžké vybrat ten perfektní. V tomto článku projdeme 10 z nejlepších modů, které by všichni hráči měli přidat do svého dalšího modulovaného světa přežití.

Jedná se o nejlepší mody Minecraft pro přežití MODDED

10) Prodloužené jeskyně

Rozšířené jeskyně je mod, který dělá přesně to, co jeho název navrhuje. Rozšiřuje se a přidává další funkce do vanilkových jeskyní. Přidává spoustu věcí, včetně nových bloků, jeskynních biomů, houby, nových struktur a nových předmětů.

Tento mod je skvělý pro hráče, kteří milují těžbu, ale chtějí více naplňující těžební zážitek.

9) dlát

Šéf je úžasný mod pro hráče, kteří rádi staví. Tento mod přidává řadu nových dekorativních bloků do Minecraft. Je to skvělé pro ty, kteří chtějí, aby jejich další svět přežití vypadal krásně. Mod také přidá nový nástroj do hry, sekáč.

8) Zde je to, na co se díváte

Zde je to, co se díváte na Mod, známé také jako Hwyla, je jednoduchý, ale velmi užitečný mod, který poskytuje hráčům zásadní informace o bloku, na který se dívají.

Některé populární mody jsou kompatibilní s Hwylou, což znamená, že také získáte informace o blocích, které nejsou ve Vanilla Minecraft. Mějte na paměti, že tento mod je pro Minecraft verzi 1.16.5, takže je to nejlepší pro hráče, kteří chtějí vytvořit upravený svět přežití v dřívější verzi.

7) Tříděč zásob

Nic není horší než neorganizovaný inventář. Bloky nejsou naskládané, všechno je mimo provoz a nemůžete najít přesnou položku, kterou potřebujete. Naštěstí je zde mod!

Tento mod pracuje pomocí jednoduchého příkazu „/inventorySorter [Argument]“ se čtyřmi různými argumenty. Hráči mohou pomocí tohoto mod třídit svůj vlastní inventář nebo hrudník.

6) Přežít

Mod Survive dělá přežití ještě těžší a realističtější. Tento mod přidává do hry mnoho různých funkcí, které byste normálně našli pouze ve skutečném životě, včetně žízně, teploty, hygieny, výdrže, výživy, spánku a obecné pohody. Tento mod je skvělý, pokud chcete přežití trochu těžší.

5) PAM’s Harvestcraft

Pam’s Harvestcraft je krásný mod pro všechny ty hráče, kteří milují hospodaření a pěstují vlastní plodiny. Tento mod mění některé aspekty hladu vanilky Minecraft, aby odradili hráče od jednoduše jíst stejnou potravinovou položku pokaždé, když má hráč hlad. Nejen to, ale tento mod také přidává zbrusu nové plodiny, které lze do hry pěstovat.

4) Waystones

Waystones je úžasný mod pro ty, kteří neustále zkoumají. Mod přidává bloky Waystone, ke kterým se může hráč vrátit jednou aktivovaný. Tento mod je velmi skvělou alternativou k používání /warp příkazů.

3) Dark Utilities

Dark Utilities je expanzivní mod, který přidává trochu všeho do Minecraft. Některé věci, které najdete v tmavých nástrojích, zahrnují mob filtry, vektorové desky, kouzla spánku, desky poškození hráčů, redstone randomizer a další.

2) Journeymap

Journeymap je užitečný mod, který vytváří mapování hry v reálném čase ve hře i ve webovém prohlížeči. Mapu můžete zobrazit buď jako mini-mapu na vaší herní obrazovce, ve webovém prohlížeči nebo na celé obrazovce.

1) Biomes o ‘

Biomes O ‘Plenty je velmi populární mod, který se zamilovali miliony hráčů. Tento mod, jak název napovídá, přidává zbrusu nové biomy do Minecraft. Mod také přidává nové rostliny, stromy, květiny, stavební bloky a další. Představuje 80 nových biomů a 12 nových sub-biomů pro hráče k prozkoumání.

Netřeba dodávat, že tento mod by byl úžasným doplňkem jakéhokoli modulovaného světa přežití.

Nejlepší mody Minecraft 1.19

Nalezení správných modů v Minecraftu může nějakou dobu trvat. Musíte se ujistit, že jsou kompatibilní s tím, co jste nainstalovali, a musí zachytit váš zájem tak či onak. S tolika mody, ze kterých si můžete vybrat, by mohlo být těžké se vypořádat s tím, které z nich vynikají od ostatních.

Tento průvodce Minecraft bude uvést 10 nejlepších modů pro divokou 1.19 Aktualizace kompatibilní s Forge a také stručný popis toho, co každý mod dělá, a odkaz, takže si můžete stáhnout MOD.

Hledáte mody Minecraft, které jsou kompatibilní s látkou? Nezapomeňte si prohlédnout naše praktické kolo nejlepších látkových modů pro Minecraft.

Zřeknutí se odpovědnosti: Použití modů může poškodit soubory, pokud nejsou nainstalovány správně

Minecraft Steve Alex.Jpeg

Hledáte konkrétní MOD Minecraft? Nezapomeňte kliknout na níže uvedené odkazy a přejít dopředu.

 • Fallingtree
 • Prostě domy
 • Mrtvola
 • Smrt Knell
 • Ryby zlodějů
 • Macawova světla a lampy
 • Theobsidianboat
 • Strážní vesničané
 • Reparposed Structures
 • Výtah OpenBlocks

Nejlepší mody Minecraft Survival Mods

Fallingtree

S modem Fallingtree se už nemusíte starat o plovoucí strom. Poté, co hráči zničí dno stromu, zbytek se rozpadne.

Prostě domy

V jednoduché domech budou hráči narazit na již stavěné domy častěji. Každý dům je naplněn kořistí, jehož cílem je pomoci hráčům brzy ve hře. Tento mod je fantastický pro hráče, kteří hledají trochu další pomoci, když poprvé začnou nebo chtějí narazit na dům naplněný slušnou kořistí.

Mrtvola

Pokaždé, když zemřete s tímto modem, vaše tělo zůstane tam, kde zemřelo, a veškerý váš kořist bude uložen v mrtvole. Nebudete se muset starat o to, že vaše kořist zmizí po umření. Vše, co musíte udělat, je najít své staré tělo a chytit to, co jste ztratili.

Smrt Knell

Pokaždé, když zemřete ve hře, objeví se nová zpráva o smrti. Existuje více než 35 nových zpráv, vše na základě toho, jak hráči umírají.

Ryby zlodějů

Videohra The Sea of ​​Thieves inspiruje ryby zlodějů MOD. Nyní najdete všechny ryby z moře zlodějů v Minecraft. Každá ryba se chová jinak a má jedinečné interakce.

Nejlepší mody Minecraft Furniture Mods

Macawova světla a lampy

Tento mod představí 45 nových zdrojů světelných zdrojů, které mohou hráči použít. Každý z těchto světelných zdrojů dodává, že další úroveň třídy, kterou jste nikdy nevěděli, že ve své základně potřebujete.

Theobsidianboat

S TheOBSIDIANBOAT můžete nyní vyrábět lodě z obsidiánského. To je nyní nesmírně užitečné, když jste v nether nebo hluboké podzemí obklopené lávou. Vše, co musíte udělat, je vyrobit obsidiánskou loď a můžete bezpečně cestovat.

Nejlepší generální mody Minecraft

Náhodné mobs.jpeg

Strážní vesničané

Každá vesnice, kterou navštívíte, bude nyní mít kromě Iron Golem další ochranu. Několik vesničanů nyní bude mít brnění a zbraně a zaútočí na cokoli, co je provokuje nebo vesničané.

Reparposed Structures

Repurponované struktury v podstatě kopírují a vkládají generované struktury a umístí je do biomů, ve kterých by normálně nebyly. Například můžete narazit na poušť, džungle, sídlo na led, vesnice džungle, základnu Ice Pillager a další.

Výtah OpenBlocks

V tomto mod, když umístíte dva bloky výtahu kolem sebe, můžete teleportovat každému z nich. Chcete -li aktivovat blok, musíte vyskočit a zamířit zpět na původní místo; Vše, co musíte udělat, je tisková řada.

Hledáte ještě více na Minecraft? Nezapomeňte se podívat na některé z našich dalších užitečných průvodců:

 • Nejlepší balíčky textury Minecraft
 • Nejlepší semena Minecraft World
 • Minecraft Forge Mods: Jak nainstalovat