10 nejlepších bezplatných her PC pro jednoho hráče, které můžete hrát offline – Whatnerd, 10 nejlepších her zdarma pro Low End PC 2023

Top 10 her zdarma pro PC

Ačkoli to bylo už více než 10 let od kampaně pro jednoho hráče Starcraft II: Wings of Liberty byl poprvé propuštěn, zůstává stejně zábavné a přesvědčivé jako vždy. Skvělý způsob, jak si namočit nohy.

10 nejlepších herních her pro jednoho hráče zdarma, které můžete hrát offline

Tolik her nyní potřebuje připojení k internetu. Chcete zchladit offline sami, aniž byste něco platili? To jsou ty, které hrají!

10 nejlepších herních her pro jednoho hráče zdarma, které můžete hrát offline

Pokud si něco koupíte prostřednictvím našich odkazů, můžeme vám vydělat provizi bez dalších nákladů. Děkuji za vaši podporu!

Podívejte se na krátký pohled na obchod Steam nebo Epic Games a uvidíte dostupné bezpočet her zdarma, ale většina z nich jsou záležitosti zaměřené na více hráčů, které vám chtějí prodat mikrotrankce a DLCS.

Navzdory tolika bezplatným hrám tam je, je to trochu zklamáním, že tak málo z nich jsou hry pro jednoho hráče hratelné offline. Ale jsou tam venku! Musíte jen vypadat tvrději – nebo pojďme hledat.

Zde jsou některé z největších bezplatných počítačových her pro jednoho hráče, které jsou stejně blízko k „zcela zdarma“, jak to moderní hry dovolí. Několik by mohlo mít mikrotrankce nebo DLC, ale většina z nich nemá připojené řetězce.

10. Starcraft II: Wings of Liberty

Přívěs pro Starcraft II: Wings of Liberty (PC)

Zatímco většina lidí okamžitě přemýšlí o aspektech pro více hráčů, pokud jde o strategické hry pro strategii v reálném čase.

Ačkoli to bylo už více než 10 let od kampaně pro jednoho hráče Starcraft II: Wings of Liberty byl poprvé propuštěn, zůstává stejně zábavné a přesvědčivé jako vždy. Skvělý způsob, jak si namočit nohy.

Starcraft IIexpanze –Srdce roje a Dědictví prázdnoty— Nejsou zdarma, ale pokud se vám opravdu líbí Křídla svobody, Pravděpodobně vám nebude vadit platit za ně. Jsou však považovány za pokračování a Křídla svobody je zcela uspokojivý sám.

9. Asfalt 9: Legends

Přívěs pro asfalt 9: Legends (PC)

Budu s vámi předem: ze všech her na tomto seznamu, Asfalt 9: Legends je rozhodně nejvíce nepříjemné, pokud jde o mikrotrankce. Je to však tak dobré, že vám to ani nevadí.

Koneckonců, je docela těžké najít závodní hry zdarma, které jsou stejně kvalitní jako tento, které nabízejí tolik obsahu pro jednoho hráče jako tento, které jsou stejně výhodné návykové jako tento.

Jistě, můžete se posmívat tím, že Asfalt 9: Legends byla původně mobilní hra přenášená do PC, ale ovládací prvky fungují skvěle a hraní hraní je hladké. Pokud máte rádi závodní hry, budete závislí.

8. Quake II RTX

Přívěs pro Quake II RTX (PC)

Pokud chcete dát své grafické kartě vážné cvičení, ale nemáte rozpočet na novou hru AAA s nejnovějšími a největšími funkcemi, Quake II RTX bude pracovat v špetce.

Je pravda, že zde není hodně obsahu. Quake II RTX jsou v podstatě tři původní úrovně, které přišly ve verzi Shareware Zemětřesení Když poprvé vydal cestu zpět v roce 1997.

Jak se ukázalo, software pro vývojáře věděl, co dělají! Navzdory krátkému obsahu je hra nyní stejně přesvědčivá jako tehdy.

7. Gravitas

Přívěs pro gravitas (PC)

Je to méně známé než některé ostatní tituly na tomto seznamu, ale to neznamená, že byste měli přeskočit Gravitas.

Jedná se o krátkou hra, která se zabývá puzzle za první osoby, která vám hraje s Gravita.

Hra není úplně stejná jako světově proslulé hry pro dobrodružné hádanky jako Portál, Ale pokud jste milovali Portál, Tohle se vám bude líbit!

6. Princezna lék ve světě zranění

Trailer for Princess Remedy ve světě Hurt (PC)

Další hra, která není tak známá, jak by měla být, Princezna lék ve světě zranění byl vytvořen během herního džemu, což je, když vývojář tráví 48–72 hodin rovnou vytvářením hry od nuly.

Výsledky této hry byly slibné, takže hra byla nakonec rozšířena do plné hry.

Princezna lék ve světě zranění je kulka sakra, kromě toho, že má jinou zprávu: v tomto se uzdravíte místo toho, abyste bolí.

Ale nemyslete si, že to znamená, že tato hra je dort. Princezna lék ve světě zranění Nejde na vás snadno a existuje dokonce i mnoho možností obtížnosti, jak zvýšit výzvu.

5. Pod ocelovou oblohou

Přívěs pro pod ocelovou oblohou (PC)

Další klasika, Pod ocelovou oblohou je dobrodružná hra point-and-click, která byla původně vydána v roce 1994.

Na rozdíl od ostatních relativně lehkých dobrodružných her Lucasarts z přibližně ve stejnou dobu je tento tmavší příběh o kyberpunu-ten, který stojí za to hrát.

Pod ocelovou oblohou je k dispozici jako bezplatné stahování na Gog po celá léta a slouží jako předkrm pro své pokračování, Za ocelovou oblohou.

4. Deltarune

Přívěs pro Deltarune (PC)

Deltarune je sledování na rozbité indie RPG Darling Undertale (Podívejte se pozorně na pravopis obou jmen).

Na rozdíl od originálu, Deltarune je zdarma – nebo alespoň to je případ dohledné budoucnosti. Podle webových stránek hry jsou kapitoly jedna a dva zdarma (možná naznačují, že třetí kapitola nebude).

Přesto je tu spousta her. V ideálním případě budete hrát Undertale Nejprve, ale nikdo tě nezastaví, pokud ne.

3. Úloha pro clona

Přívěs pro úlohu na clonu (PC)

Technicky, Úloha pro clona byl původně vydán jako technologické demo druhů pro funkce ovladače parní paluby Valve.

Kvůli tomu důvodu, Úloha pro clona Nepodporují ovládací prvky myši a klávesnice. Nezapomeňte na to, než to stahujete.

To stranou, Úloha pro clona je krátký, ale krásný zážitek, který stojí za minutu, které s ním strávíte, zvláště pokud máte parní balíček.

2. Klub literatury Doki Doki!

Přívěs pro klub literatury Doki Doki! (PC)

Může to vypadat jako roztomilý vizuální román a možná jste se od něj vyhýbali, protože si nemyslíte, že tento druh hry je ve vaší uličce, ale zvažte varování na stránce hry:

„Tato hra není vhodná pro děti nebo ty, které jsou snadno narušeny.”

Podívej, nechci o této skvělé hře nic zkazit, takže to stačí říci, že v tomto případě jsou vzhled velmi klamné. Klub literatury Doki Doki! je spíše psychologická hororová hra než cokoli jiného.

A je to úplně zdarma, takže to není žádná újma. Možná zjistíte, že se tato hra stane jedním z vašich oblíbených.

1. Crusader Kings II

Přívěs pro Crusader Kings II (PC)

S Crusader Kings III Nyní na trhu se vydavatel Paradox rozhodl, že je skvělý čas na výrobu základní verze Crusader Kings II volný, uvolnit.

Je pravda, že za hru stále existuje lodicí placené DLC všechno Musí to nabídnout. To znamená, že základní verze Crusader Kings II Nabízí samo o sobě nespočet hodin opakovatelnosti.

Pokud jste někdy chtěli vytvořit vlastní Hra o trůny-Styl Political Drama ve videohře vás to velmi blízko.

Top 10 her zdarma pro PC

Ollie Mattison

Přišli jste na správné místo, pokud hledáte hry zdarma pro PC Low End. I když je váš počítač na úrovni s vaším toustovačem, pokud jde o čirou grafickou schopnost, existuje spousta řešení, pokud nemáte přístup k superpočítači pro hraní PC Games.

Ručně jsme si vybrali některé z bezplatných her pro Low End PC nebo nejlepší dostupné počítačové hry s nízkým specifikacím, protože jsme milí. Nejenže budou tyto hry zdarma pro Low End PC (nejlepší nízké specifikace PC hry) prakticky na jakémkoli počítači, ale jsou také často levné na Steam, což je v těchto časech vždy plus plus plus.

Chcete s lehkostí nahrávat hru? Vyzkoušet!

Video Rekordér Filmora Game si uvědomuje hladce zachycení a nahrávání hry v reálném čase. Můžete upravit pomocí Filmora a přidat skutečný pohled na výrobu. Pokusit se!

Filmora Game Recorder

Hry zdarma pro Low End PC

Mluvíme o nejlepších hrách zdarma pro Low End PC nebo Best Low Spec PC hry. Toto jsou následující:

1. Nože

Low-End-PC-Nnives-Out-Poster

Knivy jsou jednou z největších dostupných počítačových her s nízkými specifikacemi. PUBG i Knivy jsou dobře známé střelecké hry. Protože tento boj bude zahrnovat 100 jednotlivců, můžete očekávat, že se s nimi stane, jakmile hra začne s nimi na zemi. Když sestoupíte z padáku, na zemi nejsou žádné oblečení, zbraně nebo brnění. Poté, co přistáte, můžete vyzvednout zbraně, poklady a Health Pack.

Vítězem by měl být ten, kdo bije a zabíjí všechny ostatní hráče na závěr hry. V této hře je řada zápasů hráčů. Můžete hrát hru sami a se skupinou kamarádů. Tuto hru, stejně jako PUBG a Fortnite, lze přehrát na PC s nízkým koncem.

Minimální systémové požadavky:

 • Používaný operační systém je Windows XP.
 • Je nutné mít intel Pentium D 830 a AMD Athlon 64 x2 Dual Core 3600+ CPU.
 • Doporučuje se vizuální karta s Geforce 8600 GT a Radeon HD 2600 Pro.
 • Nyní jsou k dispozici 2 GB RAM.
 • 6 gigabajtů volného diskového prostoru HD
 • Poslední verze je DirectX 9.

2. PUBG LITE

Low-End-PC-PUBG-LITE-POSTER

PUBG LITE patří mezi nejlepší hry pro PC. Toto je první hra v žánru Battle Royale, která k provozu nepotřebuje samostatnou grafickou kartu nebo GPU. Bylo to jen otázkou času, dokud se PUBG LITE, nejlepší hry pro Low End PC verze populární hry Battle Royale, stala obrovským úspěchem, přičemž hráči z celého světa se hejni zahráli, aby to hráli. Přestože ji používá mnoho lidí, můžete očekávat, že se během několika minut od začátku shodujete. Cílem hry je být posledním stojícím při zabíjení dalších 99 osob generovaných na mapě.

 • Intel Core i3 530 a AMD Athlon II X2 260
 • 4 GHz je rychlost CPU.
 • 4 GB RAM
 • Operační systém musí být Windows 7 nebo novější.
 • Není nutné mít jednotku pro zpracování grafiky (GPU).
 • V3 shaderu pixelů
 • Shadery třetí generace
 • 4 GB volného prostoru disku

rozhraní produktu Filmora

Filmora – nejlepší Herní videorekordér

 • Screen herní obrazovky v reálném čase se zvukem a webovou kamerou.
 • Upravit herní videa pomocí nástrojů a efektů pro další použití.
 • Exportovat videa na MP4, MOV, MKV, GIF a další.

Pro vítězství 7 nebo novější (64-bit)
Pro MacOS 10.12 nebo později

3. Valoranta

Low-End-PC-Valant

Valorant je jednou z nejlepších low end PC her s Valorant, střelcem první osoby, která byla spuštěna v roce 2020, jsme zpět v žánru FPS. Toto je CSGO RIPOFF s pomlčkou Overwatch Chuť. Taktický střelec pro skupiny v blízké budoucnosti si hráči vybírají jednoho z mnoha agentů, každý s vlastní sadou dovedností, aby se mohli postupovat ve hře. Jeden tým musí umístit bombu nebo „Spike“ a druhý tým musí v této hře buď zastavit, nebo zneškodnit „Spike“. Byl vytvořen společností Riot Games a publikován v současné generaci her se skromnými požadavky na systém PC.

 • Intel Core 2 Duo E8400 a AMD Athlon 64 x2 6000 jsou vyžadovány procesor.
 • 8 GHz je rychlost hodin CPU.
 • 4 GB RAM
 • Operační systém musí být Windows 7 nebo novější.
 • Není nutné používat grafickou zpracovatelskou jednotku (GPU).
 • V3 pixelů shaderthird-generace vertex shaders
 • Deset gigabajtů volného prostoru disku
 • Pro volitelnou 256 MB VRAM je zapotřebí vizuální karta kompatibilní s DirectX 9.

4. Far Cry 3

Low-End-PC-FAR-Cry3

Far Cry 3 je jednou z nejlepších herních her. Spiknutí a maniakální sekundární šéf Vaas dělají tuto hru klasikou. V režimu narativního režimu hry budete vrhat roli osamělého přeživšího v lese.

Při 40-60 snímcích za sekundu není Far Cry 3 méně graficky náročná hra, ale spíše může být upravena tak, aby hrála v menších rozlišeních nebo nižších grafických nastaveních.

 • Preferované operační systémy jsou Windows 7 (s SP1) a Windows 8.
 • Duo E6700 nebo AMD Athlon 64 E6000+ procesor na 3.Je vyžadováno 0GHz nebo větší.
 • Má čtyři gigabajty paměti.
 • AMD HD 2900 nebo vyšší, nebo 512 MB DirectX 9.0C kompatibilní hardware se shaderovým modelem 3.0 nebo vyšší.

5. Halo 3

Low-End-PC-HALO3

Halo 3 je skvělá hra, kterou hrajete, pokud máte GPU věnované hraní. Osobně pro mě Halo přináší vzpomínky. V roce 2006 jsem poprvé hrál Halo. Od té doby jsem hrál zabití titulů Halo a Halo 3 se postaví k ostatním. Navzdory skutečnosti, že potřebuje správné fungování vyhrazeného GPU, neobhajuji to hraní, pokud máte jen IGPU jako Intel HD 4000 z CPU jádra třetí generace.

 • Je nutný 64bitový procesor a operační systém
 • Microsoft Windows 7
 • AMD A12-9800 APU s procesorem Intel Core i7-975.
 • K dispozici je 2 GB RAM.
 • GraphITech: GeForce GTS 450 | Radeon R7
 • 55 GB přístupného úložného prostoru.
 • V 1920×1080 hraje hra na 30 snímků za sekundu na nejvyšší úrovni výkonu.