10 nejlepších doplňků pro WOW Classic Hardcore – Dot Esports, The Best Wow Classic Addons | PC hráč

Nejlepší World of Warcraft Classic Addons

Slabéaři často poskytují užitečné zvukové a vizuální fronty, které vás upozorní na příchozí útoky nebo připravené cooldowns, což může být rozdíl mezi životem a smrtí.

10 nejlepších doplňků pro WOW Classic Hardcore

Dva warlocks čte mapu ve WoW

Vyrovnání v Svět války Klasický je jedním z nejvíce ponořených zážitků v jakémkoli MMORPG. To znamená, že struktura pátrání v tekutině mírně ztrácí svou přitažlivost WOW Classic Hardcore, protože se většinou budete bát zajištění vašeho přežití. To je místo, kde přicházejí doplňky, protože mohou výrazně pomoci vašim šancím.

Addony, které zlepšují vaše povědomí o okolí, poskytují podrobné seznamy úkolů a varují vás před smrtící šéfem nebo mechanikou monster, mají velký význam v WOW Classic Hardcore. Bez doplňků se připravujete na cestu, která by mohla náhle skončit nečekaným překvapením.

Vzhledem k smrti znamená konec vašeho WOW Classic Hardcore postava, budete se chtít ujistit, že budete mít nejlepší nástroje ve vašem arzenálu. Už nehledejte – tyto doplňky vás přiměly.

 • Nejlepší WOW Classic Hardcore Addons
  • 10) Questie
  • 9) Unitscan
  • 8) Dropthecheapesthing
  • 7) Co je školení?
  • 6) ClassicBestiary
  • 5) Voiceover (klasika)
  • 4) Plater jmenovky
  • 3) Bagnon
  • 2) Rozšířené statistiky znaků
  • 1) SABEAURAS

  Nejlepší WOW Classic Hardcore doplňky

  10) Questie

  Questie je nezbytným doplňkem WOW Classic Hardcore Díky naprostému důležitosti pátrání. Addon zlepšuje celkový zážitek z pátrání zobrazením dostupných úkolů a jejich cílů, jakož i jejich zapnutí umístění na mapě.

  S Questie na vaší straně budete moci naplánovat své trasy dopředu a potenciálně se vyhnout nebezpečným úkolům, které by mohly zabít vaši tvrdou postavu. Zatímco stávající pátrací rozhraní Páni může stačit na běžných serverech, kde selhání není tak trestné, Quetie vám může dát výhodu, kterou potřebujete, aby vaše postava byla naživu WOW Classic Hardcore.

  Questie také přichází s spravedlivým podílem možností přizpůsobitelnosti a můžete použít filtry a další možnosti k zefektivnění vašich zážitků z hledání – jako je vyrovnání v nejlepších a nejjednodušších počátečních zónách pro WOW Classic Hardcore.

  9) Unitscan

  Nainstaloval se a pracuje ve WoW

  Světové šéfy a elity mohou být uvítací památky pravidelně Páni Servery. v WOW Classic Hardcore však může šéf smrtícího světa zničit celý váš zážitek ukončením života vaší postavy.

  Unitscan je jedním z jednodušších doplňků Páni, a veškerá jeho funkčnost je vyjádřena ve svém názvu. Po instalaci doplňku zadejte název davu, na který byste chtěli dávat pozor, a pokud jsou někdy ve vašem obvodu, UnitsCan vám dá vědět o jejich přítomnosti.

  8) Dropthecheapesthing

  DropThecheapesthing Addon ukazující nejlevnější položku v inventáři WOW

  Páni Může to být lepší hra s nekonečným prostorem tašky, ale to by také změnilo všechny v hromady. Stejně jako jiné verze hry, vaše tašky jsou povinny naplnit nevyžádanou WOW Classic Hardcore.

  Zatímco rychlý výlet do obchodů může osvobodit vaši tašku, vždy budou momenty, kdy budete potřebovat okamžitý prostor pro vyzvednutí cenné položky. DropthecheaPesthing občas svítí, protože označuje položku s nejnižší hodnotou ve vašem inventáři, takže se ho můžete rychle zbavit a otevřít slot.

  7) Co je školení?

  Tréninková kouzla je hlavní součástí Páni Klasický Zkušenost, ale může být obtížné sledovat všechny nové, které se stanou dostupnými, jakmile se zvýšíte.

  To, co je školení, má seznam všech schopností, které se vaše postava může učit od trenérů. Chytře uspořádá tyto schopnosti a ukazuje vám ty, které již znáte na dně, a eliminuje hádající hry, když potřebujete navštívit trenéra, abyste se naučili nová kouzla nebo se postavili.

  Addon také organizuje vaše kouzla do kategorií, což vám dává nahlédnout na celkové náklady na jejich odemknutí. Pokud potřebujete navštívit svého trenéra, abyste se naučili jedno konkrétní kouzlo, tento doplněk vás také zakryl.

  6) ClassicBestiary

  ClassicBestiary je dodan upřednostňovaný hráči, kteří se raději připravují na své bitvy předem. Tento doplněk přidá další informace PániTvůrce. Držení kontroly při kontrole informací o stvoření také zobrazí popis jejich kouzel, což vám umožní naplánovat každý krok bitvy před spácháním.

  5) Voiceover (klasika)

  Páni Úkoly jsou plné vzrušující tradice, ale jen málo hráčů si udělá čas na přečtení textu úkolu. Voiceover (Classic) používá hlasy generované AI k oživení NPC a úkolů.

  S tímto doplňkem nainstalovaným v WOW Classic Hardcore, Budete si moci užít tradice a příběh za svými cíli i po vyzvednutí úkolu a přechodu do cíle.

  4) Plater jmenovky

  Výchozí jmenovky Páni vypadají slušně, ale postrádají nějaké cenné informace, které hráči musí na první pohled vidět.

  Platerové jmenovky zefektivňují jmenovky WOW Classic Hardcore Tím, že hráčům necháme sledovat své debuffy a úroveň hrozeb pouhým pohledem na mobské zdravotní bary.

  3) Bagnon

  Bagnon vylepšuje rozhraní zásob ve WOW

  Rozhraní vaku v Páni ponechává hodně žádoucí. I když to může být klasika, výchozí verze je za časy a zjevně existuje potřeba robustnějšího rozhraní tašky.

  Bagnon vezme korunu jako náš oblíbený doplněk rozhraní batohu a od té doby je hlavní součástí našeho seznamu doplňků Legie. Kromě jeho lépe vypadajícího rozhraní přichází Bagnon také s možností přizpůsobení, díky nimž je třídění vašeho inventáře radostí v WOW Classic Hardcore.

  2) Rozšířené statistiky znaků

  Páni Výchozí panel znaků ukazuje pouze omezený rozsah statistik. Standardní Páni Rozhraní ukazuje několik základních statistik a čísel poškození, ale důležité parametry, jako je kouzelná kritika a léčivá síla, nejsou viditelné. I když byste je mohli vždy vypočítat ručně, trvalo by to příliš mnoho času na to, abychom byli praktické.

  Rozšířené statistiky znaků zobrazují tyto skryté statistiky na straně panelu postavy. S ohledem na tyto statistiky můžete učinit lepší rozhodnutí při rozhodování o tom, které položky chcete vybavit.

  1) SABEAURAS

  v Páni, hardcore, Je to důležitější než obvykle hrát svou třídu správně a zvládnout celou svou sadu schopností. Nemůžete se dostat pryč s pouhým pobřežím – budete muset plně využít své cooldowns a využít všechny schopnosti ve vašem arzenálu, abyste se objevili vítězství.

  Addon Fameauras je vynikajícím nástrojem, pokud jde o zvládnutí vaší třídy. Je to vysoce přizpůsobitelné a chytří hráči vytvořili Baberausas téměř pro každý účel, od sledování jediného cooldownu až po dohled nad celou rotací. Můžete dokonce použít určité slabé sady, abyste se vyhnuli poškození schopností šéfa a přizpůsobili mnoho dalších aspektů Páni rozhraní.

  Slabéaři často poskytují užitečné zvukové a vizuální fronty, které vás upozorní na příchozí útoky nebo připravené cooldowns, což může být rozdíl mezi životem a smrtí.

  Po stažení všech nejlepších doplňků pro WOW Classic Hardcore, Můžete dále zajistit své přežití zahájením své cesty jako duo. Nejlepší vyrovnávací duosy v WOW Classic Hardcore Umožněte hráčům bezpečně dokončit většinu aktivit ve hře bez pomoci velkých večírků a urychlit váš postup skrze tvrdý svět Azerothu.

  Spisovatel strategického obsahu a vedení Fortnite pro dot eSports. Gökhan Çakır absolvoval v roce 2020 jako průmyslový inženýr a od té doby aplikoval své analytické a strategické myšlení na mnoho snah. Jako přirozený hráč honil své dovednosti na profesionální úrovni v Dota 2. Když se v roce 2019 vzdal Aegis of Champions, Gökhan zahájil svou kariéru v psaní a pokrýval všechny věci, zatímco jeho srdce zůstává celoživotním obráncem starověku.

  Nejlepší World of Warcraft Classic Addons

  Easy Wrath Classic frustrující vtípky s těmito šikovnými doplňky.

  Wrath of the Lich King Classic Addons

  (Image Credit: Blizzard)
  Více o WOW Classic Era

  Hledáte nejlepší wow klasické doplňky? S bezprostředním vydáním Wrath of The Lich King Classic jste se možná rozhodli vzít ponor zpět do Blizzardovy staré školy MMO. Zatímco World of Warcraft je stále silný, původní uživatelské rozhraní ponechává hodně žádoucí. Naštěstí existuje řada doplňků, které trochu pomáhají uklidit věci.

  Mnoho dnešních Wow Addons nebude fungovat v klasice, ale existuje spousta, které mají své vlastní samostatné verze. Takže pokud plánujete pustit se zpět do Northrendu a nakonec konfrontovat samotného krále Lich v Icecrown Citadel, měli byste se ujistit, že vaše uživatelské rozhraní je na úkolu. Zde je seznam nejlepších wow klasických doplňků, které můžete použít k tomu, abyste se mohli dostat na cestu zpět v čase tak snazší.

  Jak nainstalovat WOW Classic Addons

  Jakmile si stáhnete vybraný mod, bude to v a .Soubor zip – který by měl být ve vašem adresáři stahování/stahování. Pokud jste uživatelem systému Windows, klikněte na soubor jednou v průzkumníku, pak z panelu nástrojů nabídky vyberte „Extract All“. Poté vyberte, kde jej chcete uložit.

  Ve výchozím nastavení jsou klasické doplňky umístěny Programové soubory (x86)/World of Warcraft/_Classic_/Interface/Addons Složka – to je místo, kde odnít nové soubory. Pokud jste dali WOW někde jinak, přejděte do stejné složky, ale v adresáři, kde jste vložili instalaci Warcraft. V obou případech skončíte s novou složkou nebo složkami uvnitř „Addonů“ pojmenovaných po vašem mod.

  Uživatelé Mac musí zdvojnásobit kliknutím na soubor a vše jej extrahovat do nové složky pojmenované po MOD. Poté použijte „Finder“ k přechodu na „aplikace“. Hledejte složku World of Warcraft složka _Classic_ uvnitř, poté „rozhraní“, pak „doplňky“. Zkopírujte novou složku (složka pojmenovaná po mod) do složky „Addons“. Poté, až příště začnete wow od nuly, budou aktivní nové doplňky.

  Pokud se vám nelíbí instalace doplňků ručně, existuje několik manažerů Wow Addon, kteří mohou tuto práci méně vyčerpávat a ušetřit vám čas. Před instalací zkontrolujte, které z nich fungují s WOW Classic.

  Bartender4

  Tento doplněk plně nahradí váš akční lišta s tím, který je zcela přizpůsobitelný. Pomocí Bartender4 můžete změnit polohování, velikost a průhlednost každého akčního lištu, který prochází dlouhou cestou při personalizaci vlastního uživatelského rozhraní. Jednou z mých oblíbených funkcí je však schopnost psát makra, která řídí věci, jako jsou skrytí akčních tyčí, když nad nimi nejsem pěstoval.

  Bagnon

  Už vás nebaví správu inventáře na více taškách? Bagnon je přepracování zásob, díky kterému je prosévání skrz vaše položky mnohem snazší. Místo toho, aby měl více tašek ke správě, Bagnon kondenzuje vše do jedné velké tašky a může automaticky třídit a skupinové předměty podle typu. Barevné hranice vám řeknou kvalitu položky na první pohled a vyhledávací funkce vám rychle zjistíte, co potřebujete. Bagnon dokonce sleduje položky napříč více znaky, takže víte, co mají vaše alts, aniž by se museli přihlásit.

  Questie

  Jedním z největších vymožeností v moderním Warcraft je přidání značek a cíle k mapě mini a světa. Jakmile přijmete úkol, přechod do příslušné oblasti uvidí vrchol toho, kam jít. Toto není součást klasiky, takže Questie si klade za cíl řešit to tím, že na vaše mapy uvedete dostupné úkoly a označením potenciálních umístění vašich cílů hledání.

  Není to dokonalé, ale pro ty, kteří hledají klasiku s tímto klíčovým moderním pohodlím, je to nejlepší, co máte.

  Aukční klasika

  Zlato je vzácný zdroj ve Wow Classic, ale správa aukčních domů může být bolest. Aukce je dlouhodobý doplněk, který tento proces trochu usnadňuje tím, že navrhuje seznamu cen a automatizací zveřejňování položek pro ostatní lidi, kteří si mohou koupit. Pokud často zjistíte, že kupujete materiály nebo jiné položky, to také zjednoduší.

  Smrtící šéfové mody

  Mods Deadly Boss je nezbytným doplňkem pro moderní hru. Zatímco ve vanilce Wow je méně věcí, DBM vás stále přitáhne, když se věci přicházejí a doporučují reakci. Zahrnuje informace a varování pro všechny klasické dungeony s výjimkou hloubek BlackRock, Blackrock Spire, Dire Maul a Scholomance, které stále probíhají.

  Podrobnosti! Poškození měřicí klasika

  Podrobnosti! Měřič poškození je jedním z nejpopulárnějších měřičů poškození v moderní hře a toto je Wrath Classic Port – jděte zde pro původní verzi WoW Classic. Rozbije to, kolik škod nebo uzdravení vás a dalších členů strany způsobuje například schopnosti, individuální boje, například.

  Nebude se může pochlubit tolika funkcemi jako moderní verze, ale toto je mod, který vám řekne, pokud jste opravdu lépe s bludkou než, řekněme, že se jako kněz jako kněze.

  Atlasloot Classic

  Modern Wow má praktický deník, který zaznamenává kořist kapky ze všech svých nájezdů a dungeonů, ale Classic nemá takový luxus – pokud nezačnete používat Atlasloot Classic. Tento šikovný mod pojďme rychle procházet kořistné stoly pro každý žalář a nájezd, abyste viděli, co šéfové upustí potřebnou zařízení. Je to povinný mod, pokud jste již na úrovni 60 a chov nejlepšího vybavení.

  Titan Panel Classic

  Panel Vanilla Addon Titan je nyní stejně užitečný jako klasika Titan Panel. Přidává tmavý pruh (nebo dva) na vrchol a/nebo spodní část obrazovky a zobrazí konfigurovatelné informace o vaší postavě.

  Chcete vědět, kolik zlata nebo střeliště na dálku? Co takhle souřadnice pro vaši polohu, jaký je váš výkon počítače nebo jak dlouho musíte na další úroveň? Všechny tyto a další jsou ve výchozím nastavení zabudovány a více plug-inů používá tento mod k poskytování užitečných informací.

  PC Gamer Newsletter

  Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

  Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

  Nejlepší wow klasické doplňky: Mods pro zlepšení vanilkového světa Warcraft

  Ve vanilce mnoho hráčů použilo výchozí uživatelské rozhraní k hraní World of Warcraft; Ale nemusíte pro klasické wow.

  Světově-válečné nejlepší addony

  Publikováno: 12. února 2020

  Hledáte několik skvělých klasických wow addonů? Jednou z funkcí, která se od World of Warcraft dramaticky změnila téměř před 16 lety, je to, kolik hráčů je ochotno změnit základní uživatelské rozhraní, aby zefektivnily zážitek a eradikovaly i ty nejmenší nepříjemnosti.

  Ve Vanilla WoW, doplňky hráčů k tomu, jak wow vypadal a dal jim zpětnou vazbu a informace byly velmi omezené. Někteří nabídli svelte způsob, jak nahlásit další informace na horním nebo dolní části obrazovky. Jiní poskytovali malá, diskrétní okna s dalšími displeji, ať už byly určeny pro konkrétní klasické třídy WOW, nebo pro sledování položky, která byla zakryta ve výchozím rozhraní.

  Dnešní hráči vylepšují téměř každou část rozhraní hry. Balíčky all-in-one, jako je Elvui, mění vše od minimap a kouzelných pruhů, po poškození a léčení, a dokonce i protokoly chatu. Něco z toho je proto, že výchozí uživatelské rozhraní WOW zoufale potřebuje generální opravu, vzhledem k tomu, že moderní principy použitelnosti nebyly prokázány před 16 lety. Někteří jsou proto, že dnešní hráči Warcraft jsou s hrou více obeznámeni a technicky důvtipní o tom, co mohou mody udělat a jak je nainstalovat.

  Dobrou zprávou pro moderní hráče, kteří se vracejí do Classic Wow, je to, že addony nyní existují, aby poskytly alespoň několik současných vymožeností původní verzi hry. I když nic neposkytne veškerou zlepšení kvality života, WOW samotné přidalo v průběhu let jednomu z nejlepších MMO všech dob, poskytne vám několik důležitých oken do moderního života – nostalgie není všechno, co je popraskané, aby bylo být.

  Zde je několik našich oblíbených:

  Mods Deadly Boss – Classic

  Deadly Boss Mods je nutný wow addon pro hráče 2020, kteří se účastní skupiny Dungeon a Raid Content, takže jsme vděční, že existuje WOW Classic Addon Version. Poskytuje vám varování o událostech, které se odehrávají během setkání s šéfovým bojem, časovače, kdy se stanou další události v boji, a rady o tom, co v důsledku toho.

  DBM-Classic přichází s hlasovými balíčky v angličtině, němčině, italštině, španělštině, ruštině, čínštině a korejštině spolu s několika baleními spojenými dohromady z hlasových skladeb celebrit. Zahrnuje časovače a informace pro pětičlenné deadminy Dungeons Deadmines, Wailling Caverns, Shadowfang Keep, Stockade, Ragefire Chasm, Blackfathom Deeps, Razorfen Kraul, Razorfen Downs, Gnomeregan, Uldaman, Scarlet Monastery a Zul’farr a. Vývojář poznamenává, že byla postavena funkce pro nájezdy vanilkových wow, ale nemohla být testována během klasické beta čepice.

  Aukční klasika

  Tento jednoduchý doplněk pro WOW Classic Auction House nepomůže nováčkům, ale ušetří obchodní veterány spoustu času a úsilí zjednodušením vstupů, vyhledávání a necháte vám spam tlačítko koupit, aby si zakoupili hromadně. Pokud plánujete vyrobit hodně zlata přes AH, pak je to skvělý časově úspora Wow Classic Addon.

  Questie Classic

  Questie se pokouší poskytnout jednu z nejužitečnějších funkcí UI MODER WOW MAP:. Tento klasický doplněk WOW je stále trochu nedokončenou prací, ale řeší jeden z nejvíce frustrujících aspektů klasického wow. Popisy pátrání ve vanilce se v jejich tipech na cesty velmi lišily, takže někdy oblast, kde to, co jste měli najít/zabíjet/sbírat, nebyla okamžitě zřejmá.

  Více pomoci ve vanilce: Zde je náš klasický průvodce vyrovnáváním wow

  Kromě toho se Quetie pokouší přidat popisky do davů souvisejících s hledáním (také jako moderní WoW) a ukázat úkoly, které jsou k dispozici a ještě nejsou dokončeny. Je to základní mod pro klasické hráče.

  Omnicc Classic

  Omnicc je lehký malý mod, který přidává digitální odpočítávání téměř na všechno, co má cooldown ve World of Warcraft: vaše kouzla, vaše schopnosti, dokonce i předměty ve vašem inventáři. Tento addon Vanilla WoW poskytuje mnohem konkrétnější informace než tradiční zametání analogového časovače v klasickém.

  Ukazuje se, že živá verze OmniCC funguje perfektně v Classic, takže ho užitečný vývojář oblékl a přeložil ji pro vanilkové hráče. Jako poznámka to znamená, že si můžete stáhnout i aktuální verzi, pokud chcete, pokud povolíte zastaralé doplňky v klasickém WoW (takže číslo verze nezakopne vaši instalaci.

  Podrobnosti! Poškození měřicí klasika

  Rysy detailů! Zůstaňte do značné míry stejné od živého po klasiku. Video níže ukazuje základní rysy tohoto neuvěřitelně hlubokého bojového poškození a informací o uzdravení a zobrazení mod.

  Thumbnail YouTube

  Zpátky v den, kdy byste mohli zaútočit na každou instanci, která je k dispozici ve vanilkovém wow, včetně původních Naxxramů, a nějak to projít bez měřiče poškození. Ale dnes bychom to raději nemuseli znovu procházet: tolik min-maxingu vaší postavy v životě je o tom, jak se vylepšit, když vidíte, co funguje a co ne, a nemusíte dávat Nahoře tyto informace ve Wow Classic díky tomuto doplňku.

  Více průvodců: Naše přehled nejlepších profesí klasických wow

  Podrobnosti! je běžný, úplný měřič poškození a léčení v současné hře, a toto je klasická verze. Shromažďuje všechny informace dostupné z bojových protokolů ze hry a představuje je v čitelném snadném formátu barového charakteru, a to buď pro celkové setkání, nebo pro konkrétní „segment“ nebo bojový boj. Můžete vrhnout konkrétní postavu, abyste viděli, co obsadili a odkud pocházejí z jejich poškození, což je užitečné, pokud nedržíte krok, nebo vedete nálet a chcete pochopit, proč jeden člověk hraje dobře nebo špatně.

  Leatrix Plus

  Leatrix Plus je neuvěřitelně pohodlná sbírka zlepšení kvality života. Úplný seznam budete muset přejít na stránku Learix Plus Mod, ale některé z funkcí zahrnují automatický nevyžádaný prodej, přizpůsobitelný minimap, viditelný stav trvanlivosti, cooldowny a volné sloty pro tašky. Zahrnuje také automatické stojan a sesednutí, takže vám nebude zabráněno obsazení, rychlejší rabování a automatické přijetí na úkoly, předvolání a vzkříšení.

  Nástroje Exorsus RAID

  Tento doplněk je nutností pro lupiče, zejména vůdce nájezdu. Obsahuje několik různých modulů, které poskytují spoustu informací o nájezdu, včetně všech Cooldowns, bojových protokolů, stavu vzkříšení bitev, časovače a užitečné sekce poznámky k zasílání užitečných informací a/nebo zuřivého trestání všem členům RAID členům. Nástroje Exorsus RAID také umožňují zkontrolovat všechny členy RAID a zkontrolovat je, zda jsou všichni přítomni a korektní.

  A to je vaše hodně. Pokud stále hrajete současnou verzi MMO, měli byste se podívat na naše zaokrouhlení nejlepších wow addonů, abyste tento zážitek zlepšili, také.

  Heather Newman Senior Games and Tech přispěvatel pro Forbes – to, co Heather neví o World of Warcraft, nestojí za to vědět.