10 nejlepších her Batman na PC! | GameWatcher, hry | DC

Procházet hry (26)

Scribblenauts Unmasked
Série Scribblenauts jsou logické hry, kde můžete napsat cokoli, jako je „Red Farting Cthulhu“, a zdá se, že se zdá. Bohužel, jakmile to zasáhlo DC s tématem třetích her, hráči to do značné míry měli plnění. Což je škoda, protože odmaskované je plné hodně lásky k komiksu DC.

Top 10 nejlepších her Batman na PC!

Top 10 nejlepších her Batman na PC!

Šťastný den Batman, lidi! S partou bezplatných her Batman k dispozici v obchodě Epic Games Free, mysleli jsme si, že byste mohli chtít hrát nějaké hry Batman. Na počest tohoto zvláštního dne jsme si mysleli, že uděláme kolo Nejlepší hry Batman kolem.

stránky, kde by se měla objevit reklama ->
stránky, kde by se měla objevit reklama ->

Pravidla: Všichni musí být nativně na PC (žádné emulátory!) a Batman musí být hlavní postavou. Bohužel to eliminuje slušné množství her, ale nebojte se, stále máme dost! A hej, přinejmenším uvidíte, jak hodnotíme sérii Arkham. Takže prosím vyskočte z této budovy, než dramaticky vypálíte drapák 10 nejlepších her Batman na PC!

Běžci-up

Top 10 nejlepších her Batman na PC!

Nespravedliví bohové mezi námi
Vynikající beat-em-up od vývojářů Mortal Kombat se může pochlubit vynikajícím režimem příběhu a nádhernou 2D stíhací mechanikou a verze PC je zlatý vydání, takže obsahuje všechny DLC. Avšak roztřesený online režim na PC a novější konkurenční pečetí tento pro běžce.

Scribblenauts Unmasked
Série Scribblenauts jsou logické hry, kde můžete napsat cokoli, jako je „Red Farting Cthulhu“, a zdá se, že se zdá. Bohužel, jakmile to zasáhlo DC s tématem třetích her, hráči to do značné míry měli plnění. Což je škoda, protože odmaskované je plné hodně lásky k komiksu DC.

Top 10 nejlepších her Batman na PC!

Batman: The Telltale Series
Zaměření na Bruce Wayne z jeho dnů Batman Pre-Joker, dělat chyby a odškrtnutí gangsterů, náznaky při větším rozvíjejícím se plánu, přesvědčivé nové převzetí klasických darebáků, jako je Catwoman a Penguin, a vynikající plánování a detektivní okamžiky byly okamžiky Všechno skvělé – ale bylo to nahrazeno jiným titulem.

Gotham City Imposters
Nyní tento střelec F2P má falešné gangy Batman a Joker bojující v ulicích Gothamu a je hodně zábavy. Když to poprvé vyšlo, bylo to přehlédnuto, pravděpodobně kvůli požadavku peněz, i když to bylo vyvinuto F.E.A.R., Odsuzovaný a střední země: Shadow of Mordor Maker Monolith. Ve skutečnosti však nehrajete jako Batman, takže to zůstává mimo seznam.

Top 10 nejlepších her Batman na PC!

Lego DC super darebáci
Možná nejlepší hra Lego Comic Book, s gigantickou hřištěm zahrnující Gotham City, Metropolis, Smallville, Apokolips a další, a pokud jste fanouškem DC, měli byste ji opravdu vyzvednout. Nicméně, navzdory přivedení zpět Kevina Conroye jako Batmana, je to opravdu boční charakter. Tohle je o darebách.

DC vesmír online
Docela vynikající MMO, která je samozřejmě také nyní F2P, s Batmanem a Joker hrajícími prominentní role, DCUO stojí za to se podívat a je jednou z nejlepších komiksových her DC na PC – ale absurdní zpeněžení ji ze seznamu ze seznamu.

10 nejlepších her Batman na PC!

10. Batman: Arkham Origins – Blackgate

Top 10 nejlepších her Batman na PC!

Vývojář/vydavatel: Amature Studios/Warner Bros Interactive
Uvolnění: 2013 (kapesní počítače) / 2014 (PC & Consoles)

Proč je to tady: Vítejte prosím první hru Arkham na tomto seznamu. Původně pro Arkham Origins, Blackgate, dostal vylepšený port PC a konzoly pouze pro kapesní kryt. Na papíře je to vynikající – hraní Arkham přeloženo na 2d ve formě správné metroidvania týmem veteránům z vynikající série Metroid Prime, zasazeno do druhého vězení Gotham -, kterou také převzali darebáci, jako je žolík , Tučňák a černá maska. Je to určitě zajímavé dobrodružství a hratelnost byla ve skutečnosti přeložena dobře od 3D do 2D – navíc má všechny hlasové herce původu, včetně vynikajícího dojmu Mark Hamill Joker Troy Baker.

Proč to není vyšší: Bohužel na rozdíl od Arkham Asylum Blackgate je neuvěřitelně nudné prozkoumat, přičemž každá oblast vypadá stejně, vše černá a fádní a neživá. V důsledku toho hra a zpět brzy ztratí svou jiskru a celá věc se stane nudou.

9. Batman Vengeance

Top 10 nejlepších her Batman na PC!

Vývojář/vydavatel: Ubisoft Montreal
Uvolnění: 2001 (konzole) / 2002 (PC)

Proč je to tady: První 3D hra založená na Batmanu: Animovaná série byla vyvinuta Ubisoft Montreal a představovala originální příběh provedený vynikajícím hlasem obsazením z pořadu – včetně Batmana Kevina Conroye, Joker Marka Hamilla, Michaela Ansara’s MR. Freeze, Arleen Sorkin’s Harley Quinn a Tara Strong’s Batgirl. Zatímco bezpochyby jednoduchá lineární hra se spoustou různých stylů hry je to určitě velmi hratelná a myšlenka hraní prostřednictvím ztracených epizod ikonické show stačila, aby nás pobíhala. Fungovalo to bez potíží na Windows 10 64bitové.

Proč to není vyšší: Pro začátek ovládací prvky na PC naprosto sají. Pokud používáte myš a klávesnici, od vás očekává. GamePad to moc usnadňuje, protože hra vám vesele řekne, že skok je přiřazen k „tlačítku 3“, takže zapálení zběsilé kaše všech tlačítek, aby ji našel. Kamera je buď nekontrolovatelná nebo bolestivá, a mít režim první osoby je pěkný, dokud si neuvědomíte, že hra nebyla postavena s ohledem na duální analogové tyčinky.

8. Lego Batman 3: Beyond Gotham

Top 10 nejlepších her Batman na PC!

Vývojář/vydavatel: TT hry/Warner Bros Interactive
Uvolnění: 2014

Proč je to tady: Pokud jste fanouškem DC a nevadí vám vzorec Lego, Lego Batman 3: Beyond Gotham je čistý fanbait. Zábavný příběh pokrývá každý úhel DC vesmíru a je naplněn hlubokou láskou k komiksu. Existuje 100+ znaků, které se odemkne svými vlastními jedinečnými schopnostmi, mnoho misí, skrytých bonusů, kooperací a tun hodnoty přehrávání. Je to naše osobní oblíbená hra Lego, ale není to nutně nejvyšší na tomto seznamu … je to však jediná hra s hlasem Adama West.

Proč to není vyšší: Přestože je vynikající, je to třetí hra LEGO Batman, takže se vzorec trochu unavuje, dokonce i podle standardů videoher LEGO. Kromě toho se hry TT rozhodly, že nebudou mít volné rozbočovač, díky kterému se Lego Batman 2 a Lego DC super darebáci tak přesvědčili, místo toho pouze představovali řadu menších nábojů, které jsou trochu bolestivé navigaci. Více k věci však Lego Batman 3 sukní hrany tohoto seznamu pouze tím, že je jen hra Batman – ve skutečnosti je to spíše oslava celého DC Comics Multiverse.

7. Batman: Arkham Knight

Top 10 nejlepších her Batman na PC!

Vývojář/vydavatel: Rocksteady/Warner Bros Interactive
Uvolnění: 2015 (nakonec)

Proč je to tady: Závěrečná kapitola Epic Arkham Trilogy Rocksteady je opravdu vynikající hra. Existuje řádné město Gotham s otevřeným světem s Batmobile, grafikou příští generace, každý darebák, na který si můžete myslet (kromě Bane z nějakého důvodu) a skutečně inspirované použití žolíka. Hra byla vyleštěna k dokonalosti, výzva je v pořádku, Gotham City vypadá nádherně a je napěchováno detailem a je v něm hodně práce. Kdybychom teď hráli hru Batmana, pravděpodobně to bude taková.

Proč to není vyšší: Nelze podceňovat, jak těžce Warner Bros zašrouboval verzi PC a někteří lidé ještě pořád bojovat se zpomalením. Až stranou je příběh prostě nudný. Rocksteady se rozhodl tentokrát nepožádat o pomoc veterána Paula Diniho a místo toho dokázal, proč je tak dobrý, skriptoval vysoce předvídatelný příběh s matnými liniemi („nad mým mrtvým tělem“, „věřím, že to byla myšlenka“), očividně zřejmé zvraty a konec, ze kterého se Batman mohl dostat z milionu různých způsobů jiného než ten, s nímž šel. Jo, a Batmobile se cítil, jako by patřil do úplně jiné hry a Riddler měl obří mechový oblek.

6. Batman: Arkham Origins

Top 10 nejlepších her Batman na PC!

Vývojář/vydavatel: WB Montreal/Warner Bros Interactive
Uvolnění: 2013

Proč je to tady: Ano, Rocksteady Arkham dostane vyšší než Arkham Knight. Hra je téměř stejná velikost jako v Arkham City, kromě toho, že jsme poprvé v Gothamu v otevřeném světě, existují skvělé setpieces (například The Deathstroke a Firefly Battles) a není tu žádný Batmobile, který by se mohl vidět. Je to však příběh, který dává původ pevně před rytířem, s několika skvělými zvraty, které se zabývají prvním setkáním Batmana s Jokerem – před převrácením skriptu a přivedení dalšího darebáka do popředí, vynikající vyprávění Batman Lore. Hra má několik nedostatků, ale skvělá hra je neomezená. Hanba vynikající multiplayer je nyní offline.

Proč to není vyšší: Několik velkých problémů téměř nechal Knight ukrást toto místo. Pokud jde o design na úrovni, původ se prostě necítí tak podrobně nebo leštěný jako rocksteady titul – se spoustou oblastí, na které se Batman nedokáže potýkat a obří nudný most, který mapu protíná. Jsou to však chyby, které hru zklamají, které jsou stále převládající a nikdy nebudou opraveny.

5. Lego Batman 2: DC Superhrdinové

Top 10 nejlepších her Batman na PC!

Vývojář/vydavatel: TT hry/Warner Bros Interactive
Uvolnění: 2012

Proč je to tady: Pomyslete na konečnou hru Batman. Možná si představíte obří město Gotham s Gotham s volněmi se skutečnými chodci než jen zločinci a kam můžete vyrazit z města do Arkham Azyl, Wayne Manor, Carnival a Batcave. Kde můžete ovládat každý vozidlo Bat, Batmobile je opravdu v pohodě než vražedným tankem a můžete všechny vyhnat (dokonce i Batwing a Batboat) z Batcave až do centra města. Co takhle být schopen odemknout a ovládat každou postavu Batmana včetně darebáků a dokonce i Justice League? Danny Elfman dělá soundtrack, kromě toho, kdy Superman letí, kde místo toho hraje John Williams?

Toto je Lego Batman 2. Ano, příběh není tak tak zaměřený na DC, jako za Gotham, ale má plné Gotham City, které se má prozkoumat a je mnohem více Batman-Cenntric. To znamená, že je to také pravděpodobně nejlepší hra Superman, která byla kdy vyrobena.

Proč to není vyšší: Je to stále hra LEGO a hry TT by vzaly všechno, co se naučily od Lego Batman 2 a udělaly Superior Lego Marvel Superhrdinové a Lego DC Super darebáky – což ve skutečnosti není hra Batman. Gotham prostě není tak zajímavý, jak by to mohlo být, opravdu pocit, že musí být o 10% menší a s 15% více věcí. Takže navzdory tomu, že je seznam prádelny pro největší hru Batmana, kdy to v podstatě skončilo se stejnými nedostatky jako Arkham Origins, s výjimkou méně kočárku.

4. Batman: Nepřítel uvnitř

Top 10 nejlepších her Batman na PC!

Vývojář/vydavatel: Telltale hry
Uvolnění: 2017

Proč je to tady: Možná to byla poslední plná hra Telltale vydaná před uzavřením (poslední sezóna Walking Dead byla poté dokončena), ale pravděpodobně je to nejlepší série Telltale vůbec. V první sezóně se skvěle staví z Telltaleho alternativního převzetí historie Batmana, s některými neuvěřitelnými novým převzetím Riddlera a Harleyho Quinna. Nejlepší ze všeho je však série zaměřená na vzestup žolíka a díky volbám se hráči vymyslejí na vlastní pohled na klaun prince trestného činu – do té míry, že nemusí být ani zločincem! Série také zkoumá Bruce Wayne stejně jako jeho alter-ego, a to vše vede k konec, který může hrát velmi Jinak, v závislosti na tom, jak jste řešili předchozí epizody.

Proč to není vyšší: Pro mnoho lidí se vzorec Telltale trochu zastavil, nebo alespoň motor, což je součástí důvodu, proč se studio uzavřelo. Nicméně na této pozici a kvalitě her před námi je zcela hra zaměřená na vyprávění Batman, protože čtvrtá nejlepší hra Batman kdy byla skvělá.

3. Nespravedlnost 2

Top 10 nejlepších her Batman na PC!

Vývojář/vydavatel: Netherrealm/Eidos/Warner Bros Interactive
Uvolnění: 2017

Proč je to tady: Nemusí to být plně Batman, ale Injustice 2 je jednou z nejlepších bojových her, jaké kdy byly vyrobeny, tak jedna z nejlepších komiksových her DC, jaké kdy byly vyrobeny. Pokračování k nespravedlnosti: Bohové mezi námi se Batman snaží dát svět zpět dohromady, zatímco posílá několik zbývajících nevilních hrdinů do boje – ale když vyjde nová globální hrozba, bude se Batman muset spolehnout tým znovu. Přijďte pro úžasný režim příběhu, zůstaňte pro epické a velmi uspokojivé boje.

Proč to není vyšší: Technicky vzato nejedná se jen o hru Batman, je to plná komiksová hra DC. I když je pravděpodobně hlavní postavou, nehrajete Batmana pořád. Kromě toho existují dvě lepší hry, které ctí všechno DC a Batman, přičemž se stále drží výhradně k tomu, aby hráče nechal hrát jako Dark Knight.

2. Batman: Arkham azyl

Top 10 nejlepších her Batman na PC!

Vývojář/vydavatel: Rocksteady/Eidos/Warner Bros Interactive
Uvolnění: 2009

Proč je to tady: Pro slavné období, 2008-2009, byl Batman největší a nejlepší franšíza ve třech různých médiích. The Dark Knight byl největším superhrdinovým filmem všech dob a jeden z nejlepších filmů z roku 2008, Grant Morrison a Scott Snyder učinili Batman Comics nejlepší v okolí a malá hra z neznámých britských studií ve Velké Británii se stala nejlepší videohrou v roce 2009 z roku 2009. Arkham Azyl byl dílem naprosté chytrosti a lásky, omezil Batmana na ikonické Arkhamské pozemky a proměnil jej v kombinaci Bioshock a Metroid. Psaní Paula Diniho přibíjelo postavy, pořad hlasového obsazení animované série ukradl show a úžasný bojový systém se stal šablonou pro milion her ke kopírování. Arkham Asylum změnil hraní her, jak to známe, a je to pro médium stejně důležité jako Super Mario Bros nebo Half-Life. A co je nejdůležitější, právě to dostal Batmana tak, aby žádná hra neměla předtím.

Proč to není vyšší: Jsme si jisti, že dojde k neshodám. Přestože však skutečně klasická hra není úplně dokonalá hra Batman. Mnoho nejlepších Batmanových darebáků, včetně tučňáků, Catwoman, Two-Face a MR. Zmrazte, nevyvstávejte. Není to opravdu volné rohování a jen se dostat z předních dveří azylu dozadu vyžaduje hodně trekkingu. A co je nejdůležitější, konstantní boje Titan a šéfy byly nejhorším druhem videoher-y-býků ***. Vynikající hra, ale ne bez vad. Což nás ponechává Naše nejlepší hra Batman číslo jedna na PC…

1. Batman: Arkham City

Vývojář/vydavatel: Rocksteady/Warner Bros Interactive
Uvolnění: 2011
Proč je to nejlepší hra Batman vůbec: Azyl nastavil šablonu pro perfektní hru Batman a město poprsí otevřené. Všechno, co učinilo azyl skvělým – Paul Dini při psaní povinností, hlasový obsazení, boj, tajné, dokonalý design na úrovni – bylo zpět a rampované nahoru. Příběh má řadu vynikajících zvratů, z nichž většina zahrnovala najetí v celé galerii Batmanových vynikajících rogues. Hlasové obsazení bylo rozšířeno, aby přineslo Maurice Lamarche (pan Freeze), Corey Burton (Hugo Strange), Nolan North (Penguin) a Tara Strong (Harley Quinn). Boj byl vylepšen řadou nových gadgetů s rychlým ohněm, jako je ledový granát. Výzvy Riddler by se nikdy nezlepšily, s některými skvělými místnostmi výzva.

Top 10 nejlepších her Batman na PC!

Více než to však důmyslné rozhodnutí proměnit plátek města Gotham na otevřené vězení umožnilo Rocksteady mít svůj dort a jíst jej-místo plné vězňů, aby porazili uvnitř set zdí a přesto to bylo volném městem. V celé hře není nudný okamžik a od šokujícího začátku do stejně šokujícího povrchu budete naprosto závislý. I když je sporné, zda je Arkham Azyl lepší hrou, Arkham City je lepší zážitek z Batmana. Všechno, co byste mohli chtít od hry mimo lego Batman, je tady, bez Batmobile-a víme, jak dobře se to ukázalo. Je to zkrátka nejlepší hra Batman na PC.

Top 10 nejlepších her Batman na PC!

Pak je to náš názor. Neváhejte a zazněte se svým názorem v komentářích níže. Merry Batman Day One a všichni! Zachraňte mi křídlo.

Hry Batman na počítači

Hlasy jsou v vašich oblíbených BTAS EPS!

May’s DC Community Fanworks Téma: Oslava AAPI Heritage Month!

Je čas na oslavu našich oblíbených postav AAPI!

Superman s vláknem pro zhodnocení dlouhých vlasů (není to parmice)

Podnikání dopředu. Strana vzadu.

Vážený DC deník

Pojďme rozlit některá tajemství DC.

Doporučené video

Batman: Arkham Trilogy – Nintendo Switch odhal přívěs

Batman: Trilogy Arkham přichází na Nintendo Switch letos na podzim. Všechny tři hry. Všechny DLC. Jeden kompletní balíček.

Užijte si kriticky uznávané superhrdinové trilogii společnosti Rocksteady Studio kdekoli. Staňte se temným rytířem Batman: Arkham azyl, Batman: Arkham City a Batman: Arkham Knight.

Všechny nejnovější herní zprávy

Několik skvělých věcí, které najdete při hraní Gotham Knights

Několik skvělých věcí, které najdete při hraní Gotham Knights

Pět fází hraní Gotham Knights

Pět fází hraní Gotham Knights

Kolik času přípravy by Batman musel vyhrát?

Kolik času přípravy by Batman musel vyhrát?

Vesmír DC vás potřebuje

Postavy +

Alan Scott Alfred Pennyworth Amanda Waller Amethyst ANARKY Anti-Monitor Antiope Aquaman Ares Arsenal Atlanna Atom Atom Atom Atom Atom Atom Smasher Atrocitus Bane Batman Batwoman Beast Boy Big Barda Birds Of Prey Black Black Black Bluckle Bluckle Bluckle Beathet Boundl Bouster Bouster Bouster Bouast Bouster Bouast Brain-Beet Blaho-Beet Bouster Bouster Bouaste Beat Bouaste Bouaste Bour-Bouster Bouaster Bouashel Bouaste Bour-Beet Bouaster Bouaste Bouaste Bourbeet Bouaste Boundle Boundle Bourbeov Kalendář muž kapitán Boomerang Kapitán Cold Captain Marvel Jr. Carmine Falcone Cassandra Cain Catwoman Cheshire Clayface Cyborg Cyclone Damian Wayne Damien Darhk Darkseid mrtvý chlapec Detektivci Deadshot Deathstroke Deimos Doktor Doktor lékař Psycho doktor Donna Troy Troy Doomsday Doomsday Doomsday Doomsday Doomsday Doomsday Doomsday Doomsday Doomsday Doomsday Doomsday Doomsday Doomsday Earth-0 Earth-1 Earth Earth Earth -12 Země-13 Země-15 Země-16 Země-17 Země-18 Země-19 Země-2 Země-20 Země-21 Země-23 Země-26 Země-29 Země-3 Země-30 Země-31 Země-32 Země-33 Země-34 Země-35 Země-36 Země-37 Země-38 Země-39 Země-4 Země-40 Země-42 Země-43 Země-45 Země-47 Země-47 Země-47 Země-Země-Země-Země-Země-Země-Země-Země- 48 Země-5 Země-50 Země-51 Země-6 Země-7 Země-8 Země-9 El Diablo Enchanters Etta Candy Eve Coffin FBP: Federální úřad pro fyziku H.I.PROTI.E. Harbinger Harley Quinn Harvey Bullock Hawk a Dove Hawkgirl Hawkman Heat Wave Hinterkind Hippolyta Huntress Icon Iris West Jackson Hyde James Gordon Javelin Jay Garrick Jesse Cruster Crus Cruz Jimmy Olsen Constantine john Stewart Jon Stewart Jon spravedlnost spravedlnost Společnost Spravedlnost Společnost Amerika Katana KATAN Král Shark Krypto Lady Shiva Lex Luthor Lightning Lobo Lois Lane Lucifer Lucius Fox Martian Manhunter Mary Bromfield Maxwell Lord MIDNIFTER Mister Zmrazení Mister Mister Mister Úžasný mongal Monitor Morpheus Nereus New Gods Nightwing Nuidis vulko o o.M.A.C. Oceánský mistr Pandora míro dlouhodobá Baz Simon Stagg Sinestro Solomon Grundy Stargire Stargirl Static Stet Stephanie Brown Stephen Shin Steppenwolf Steve Trevor Suicide Squad Supergirl Superman Superman Swamp T.D.K. Talia Al Ghul Tawky Tawny Telos the Cheetah Flash the Phantom Stranger Thinker Thomas Curry Thunder Tim Drake Titans Trigon Two-Face Vandal Saval Saval Savage Veronica Cale Vibe Vicilante vigilante vixen Watchmen Weasel Wizard Wizard Wizard Wizard

Typ +

Xbox 360 Xbox One PlayStation 3 PlayStation 4 PlayStation Vita PC online iOS Android Wii u Nintendo 3ds Nintendo Switch