10 nejlepších her Roblox v roce 2023 | Bluestacks, seznam nejpopulárnějších her Roblox všech dob | Roblox Den

Nejoblíbenější hry Roblox

Pokud jste se rozhodli stát se vězněm, vynoříte se uvnitř své vězeňské cely s ničím v cestě nástrojům. Musíte získat klíčovou kartu, abyste mohli otevřít vězeňské dveře a uniknout. Můžete buď vyzvednout důstojníka, nebo je zabít, abyste získali klíčovou kartu. Hra má pro vás několik únikových cest, které můžete použít jako vězeň. Patří mezi ně opakovaně děrovací boxy za účelem otevření brán, explodujících stěn, řadu bran, které lze otevřít pomocí klíčové karty a uniknout kanalizací a otvory.

Top 10 Roblox her

Roblox je jednou z nejhranějších her všech dob. Je to spíše platforma pro výrobu her, než je to konkrétní hra. Uživatelé mohou hrát hry vytvořené ostatními uživateli na Robloxu a nakonec dokonce vytvářejí vlastní hry. Jedním z důvodů, proč je Roblox tak oblíbený, je to, že poskytuje uživatelům úplnou kontrolu nad herním prostředím, což jim umožňuje utvářet hru jakýmkoli způsobem, který považuje za za vhodné a má za následek vytvoření originálních her, které jsou velmi zábavné a vzrušující pro hrát si. V tomto článku uvádíme prvních deset her, které se hrají na Robloxu v roce 2023.

. Simulátor PET x

Pet Simulator X, je první hra na našem seznamu nejlepších her Roblox. V Pet Simulator X je hráč zodpovědný za péči o virtuální zvířata od doby, kdy se vylíhnou, dokud nejsou plně dospělá. . Zahájíte hru s předem stanoveným množstvím mincí, které můžete použít k nákupu vejců. Jakmile si ho zakoupíte, můžete začít líhnout vejce. Jakmile jsou vaše stvoření plně vyzrálá, můžete je kombinovat a vytvořit hybridní zvířata vylíhnutím jejich vejců. Pouze spojující stroj může spojovat zvířata dohromady a každé fúzované zvíře má předchozí stvoření vynikající statistiky.

10 nejlepších her Roblox v roce 2023

Simulátor PET X vám umožňuje odemknout různé zvířata, včetně běžných, zlatých, duhových, legendárních a mýtických druhů. Všechny tyto různé druhy zvířat mohou být odemčeny prostřednictvím různých portálů.

10 nejlepších her Roblox v roce 2023

. S použitím mincí můžete přistupovat k těmto destinacím a odemknout více zvířat na každém novém webu. Hru můžete hrát sami, nebo s až deseti dalšími lidmi online v režimu pro více hráčů. Online žebříčky jsou další funkcí hry, která podporuje soupeření hráče.

2. Útěk z vězení

Hra s tematikou policistů a kolipsů, další je populární útěk z vězení Roblox . Útěk z vězení byl inspirován masivně populární sérií Grand Theft Auto a jeho vliv lze vidět ve hře na útěk z vězení, přičemž uživatelé mají schopnost okrádat banky, kasina atd.

10 nejlepších her Roblox v roce 2023

V útěku z vězení si uživatelé mohou vybrat mezi třemi různými typy postav: zločinec, policie a vězeň. Můžete si vybrat mezi policií a vězněm z nabídky výběru týmu, ale abyste se stali zločincem, musíte se nejprve stát vězněm a poté uniknout z vězení. Pokud se rozhodnete stát se policistou, dostanete výběr nástrojů, abyste pomohli vašim trestním schopnostem. . Pistoli lze použít proti každému, kdo není policejním personálem. Pouta dočasně znehybnila zločince a poslala je zpět do vězení. Taser omráčí vězně a zločince a lze jej použít ve spojení s poutami, aby poslali zločince do vězení. .

.

10 nejlepších her Roblox v roce 2023

Pokud jste se rozhodli stát se vězněm, vynoříte se uvnitř své vězeňské cely s ničím v cestě nástrojům. Musíte získat klíčovou kartu, abyste mohli otevřít vězeňské dveře a uniknout. Můžete buď vyzvednout důstojníka, nebo je zabít, abyste získali klíčovou kartu. . .

Hra má pro vás různé zbraně, včetně pistolí, pušek, granátů, odpalovačů raket, odpalovačů síly, plazmových pistolí atd. Spolu s tím existuje mnoho vozidel, které můžete řídit, včetně automobilů, džípů, kamionů, vrtulníků atd.

3. Přežití přírodní katastrofy

Další hra na našem seznamu nejlepších her Roblox pro rok 2023 byla vytvořena StickMasterluke a nazývá se přežití přírodní katastrofy . Jak název napovídá, hra je hra pro přežití, ve které hráči musí vydržet četné katastrofy na různých mapách. Každá tragédie, které se vyhnete, vás posílí na další v této kola založené.

10 nejlepších her Roblox v roce 2023

Hráč zahajuje hru tím, že se roztřístí na vrcholu věže a čeká na další tragédii. . Ve hře existuje celá řada potenciálních katastrof, které by se mohly vyskytnout, a přežívání každého z nich se liší od ostatních a vyžaduje různé akce. Například jedna z nejtěžších katastrof ve hře se nazývá Flash Flood, ve které se hráč vynoří na ostrově a voda obklopující ostrov začne stoupat po deseti sekundové varování, spotřebovává vše v cestě a ničí slabé konstrukce. Zdraví hráče začíná klesat a konečně zemřou, pokud přijdou do kontaktu s povodňovou vodou.

10 nejlepších her Roblox v roce 2023

Nalezení robustních struktur ve výšce vám pomůže uniknout této kalamitě, protože nemusíte kontaktovat povodně.

Uživatel však musí postupovat opatrně, protože postavení na vrcholu extrémně vysokých konstrukcí vystavuje riziku pádu, což může být fatální. Můžete přežít, pokud budova, kterou stojíte na kolapsch, skokem a stojícím na vrcholu plovoucích cihel, dokud nenajdete další robustní povrch.

Meteorová sprcha, oheň, bouřka, tornádo, sopečná erupce atd. jsou příklady jiných katastrof.

4. Pracujte na pizzu

Herní práce u názvu pizzy poskytuje jasné vysvětlení jejího tématu. Hra, která byla vytvořena v roce 2007, umožňuje hráčům pracovat na pizzerii a dostávat platbu prostřednictvím šeků. Mít peníze vám umožní zlepšit život vaší postavy různými způsoby, včetně jejich domova, kde si můžete koupit a vyměnit nábytek a další armatury. Můžete si také vzít dovolenou z práce na návštěvu domovů přátel nebo dokonce hodit párty na ostrově.

10 nejlepších her Roblox v roce 2023

Existuje předem stanovený seznam úkolů, které můžete dokončit v pizzerech ve hře. Jedním z nich je pokladní, kde musíte přijímat objednávky od spotřebitelů, zeptat se na jejich preference a také od nich přijmout zvláštní objednávky. Odpovědností kuchaře je připravit pizzy a zadat objednávku na dopravní pás. Boxeři pizzy vložili pečené pizzy do svých krabic a položili je na pás dopravníku, který nás přivádí k doručení, kde uživatel musí ručně dodávat pečené pizzy do svých krabic spotřebitelům. Mezi další pozice patří dodavatel, manažer a na přestávce, z nichž poslední označuje, že v současné době nejste zaměstnáni.

10 nejlepších her Roblox v roce 2023

Práce na pizzu také obsahuje řadu struktur, které jsou kritické pro celkovou hru hru. Patří mezi ně vhodně pojmenovaná pizza Place, skládka (kde hráči mohou kupovat a prodávat věci za levné), dodavatelská stanice (kde se vyrábějí krabice na pizzu) a dům (kde je postava uživatele a může být přizpůsobena uživatelem ).

5. Svět // nula

. Svět // Zero je hra na hraní rolí, ve které musí uživatelé bojovat, aby bránili mírumilovný les Embersky džungle, který napadl Vile Monsters. Kolem rohů se skrývá mnoho dalších nebezpečí a snaží se zničit cokoli zbytku z svěží zeleně džungle.

10 nejlepších her Roblox v roce 2023

Hra má pro vás řadu tříd, z nichž každá má své vlastní schopnosti. Hra obsahuje skvělou grafiku a postavy jsou vytvořeny v anime stylu, půjčování světa // nula design více podobný konzoli a PC RPG spíše než tradiční, blokovaná hra Roblox. Nové třídy lze odemknout, jakmile budete pokračovat dále do hry. Hra také obsahuje spoustu šéfů dungeonů, abyste mohli bojovat, a širokou škálu zbraní a dělostřelectva, s nimiž můžete bojovat s nimi. . Spolu s tím se můžete také účastnit nájezdů Tower.

10 nejlepších her Roblox v roce 2023

Hra je jasná s barvou a je to radost hrát. I když existují některé aspekty, které si ne všichni uživatelé mohou užít, jako je broušený systém, kde často musíte přehrávat úrovně, abyste získali měnu ve hře, celkově je svět // nula úžasným RPG RPG, který by měl hrát jakýkoli fanoušek žánru.

6.

Zábavný herní zábavní park Tycoon 2 je další na našem seznamu. V této hře musíte spravovat zábavní park přidáním, odstraněním a přizpůsobení jízdy a další funkce parku. . . V každé z těchto kategorií je mnoho různých druhů jízd a tyto jízdy můžete výrazně přizpůsobit změnou jejich barev, cen nebo dokonce toho, jak jsou nastaveny.

10 nejlepších her Roblox v roce 2023

Základním cílem hry je přidat do vašeho zábavního parku různé odrůdy jízdy, abyste mohli přitahovat co nejvíce návštěvníků, což nakonec povede k tomu, že vyděláte více peněz z vašeho zábavního parku. Čím větší, lepší a chladnější jízdy můžete přidat do svého zábavního parku, tím více peněz vyděláte.

Kromě přidávání jízdy můžete rozšířit svůj zábavní park tak, aby zahrnoval kiosky, kde můžete klientům podávat jídlo, nápoje a klobouky. . .

.

Piggy, vytvořená společností Minitoon, je hra pro přežití, která se podobá babičce s vizuální estetikou populárního dětského televizního pořadu Peppa Pig. . . Hlavním cílem hry je přežít a uniknout Piggy.

10 nejlepších her Roblox v roce 2023

Ve hře se uživatelé mohou rozhodnout, že budou buď přeživší, zrádci nebo prasátko. . Je to podobné populární hře mezi námi. Pokud jste zrádcem, vaším úkolem je buď uniknout mapě nebo zabít všechny přeživší. Piggy můžete také zabít. Úkolem Piggyho, jak již musí být jasný, je zabíjet všechny na mapě různými prostředky. Pokud hrajete režim hry Infection, útok na hráče znamená, že se také změní v prasátko, a proto se hra stane neustále tvrdě pro všechny přeživší.

10 nejlepších her Roblox v roce 2023

. . Hra má mnoho herních režimů, včetně herního režimu Swarm, režim značky a, jak bylo uvedeno výše, režim infekce her.

.

8. Věž pekla

Další na našem seznamu je hra překážky, známá jako Tower of Hell, vytvořená společností Yxceptional Studios. Hra je docela jednoduchá pochopitelná, ale hraní je obtížné zvládnout. Hlavním cílem hry je dosáhnout vrcholu věže, která je náhodně generována hra a která se resetuje každých osm minut. . Díky tomu je hra obzvláště obtížná, ale také odměňující, protože dostat se na vrchol takové věže je docela výkon.

10 nejlepších her Roblox v roce 2023

Hra má několik úrovní obtížnosti, včetně velmi snadných, snadných, středních, tvrdých a šílených. Zatímco hratelnost zahrnuje nic víc než jen lezení na konkrétní, náhodně generovanou věž, hratelnost je lákavá a obtížná, udržuje vás na věž pekla několik hodin. Hra byla nesmírně populární a podle mnoha zdrojů má celkový počet návštěv téměř 20 miliard!

10 nejlepších her Roblox v roce 2023

9. Royale High

Na našem seznamu je další hra na hraní rolí Fantasy Royale High, která se zaměřuje na oblékání a cosplaying. Protože to využívá funkci světových světových platformy Roblox, aby hráči nechali hrát v několika říších, každá s vlastním prostředím, Royale High vyniká mimo jiné Roblox hry.

10 nejlepších her Roblox v roce 2023

Hra je v podstatě zkušenost s hraním rolí pro fanoušky Winx Club. Hráči mohou získat různé herní funkce, aby si přizpůsobili a oblékli své postavy, jak se jim líbí. Oblečení, obuv, doplňky atd. jsou všechny zahrnuty. Jak již bylo uvedeno dříve, uživatelé mohou hrát v různých arénách v Royale High, včetně bytové lobby, bytů, Země, Square Moonlight Square, Divinia Park, Enchantix High, Fantasia Getaway Resort, New Royale Campus a další.

10 nejlepších her Roblox v roce 2023

10. Adoptuj mě!

Závěrečná hra na našem seznamu nejlepší hry Roblox pro 2023 je adoptována mě! Vytvořeno společností UPLIFT HRY. Hra byla zpočátku zaměřena na hraní rolí hráčů jako rodiče nebo děti. Jak se však hra vyvinula a více uživatelů začalo hrát hru, hra se změnila na péči o domácí mazlíčky místo dětí. Tito domácí mazlíčci lze také obchodovat s ostatními hráči.

10 nejlepších her Roblox v roce 2023

Domácí mazlíčci v adopci mě! Hatch z vajec. . Tyto rozdíly jsou založeny na některých z těchto mazlíčků, ale lze je zakoupit pouze prostřednictvím Robuxu, virtuální měny Robloxu. Jakmile jsou domácí mazlíčci vylíhnuty, procházejí různými fázemi růstu. . .

10 nejlepších her Roblox v roce 2023

Adoptuj mě! je skvělá hra pro každého, kdo miluje Roblox, nebo byl fanouškem Tamagotchis!

Nejoblíbenější hry Roblox

Bitva proti banditům a chránit vlast jako námořník v Blox Fruits, nebo jít Rogue a bojovat proti zákonu v tomto anime-tematickém pirátském simulátoru. Jako námořník budete mít přístup k rychlejším, levnějším a efektivnějším bitevům při plachtění po oceánu. . Ať už se ocitnete na kterékoli straně, budete stále muset vyrovnat své statistiky, včetně schopností meče, obrany a melee. Vytvořte silné spojenectví s ostatními hráči ve vašem týmu a upgradujte své lodě a zbraně, abyste se ujistili, že nikdy neztratíte další bitvu!

Ikona ovoce Blox

Galerie ovoce BloxGalerie ovoce BloxGalerie ovoce Blox

Murder Mystery 2

. Zní to jednoduše, správně? Ne tak docela. Jednomu členovi skupiny je přidělena role „vraha“. Pokud jste nebyli schopni uhodnout z názvu, má tento hráč jeden cíl: *zabít *. Všichni zbývající hráči musí spolupracovat, aby zjistili, kdo je vrah, než je příliš pozdě..

Ikona záhady vraždy tajemství

Galerie Murder Mystery 2

Simulátor Bee Swarm

Začněte a pěstujte svůj vlastní včelí roj v Bee Swarm Simulator. . Vyberte si z celého výběru včel, který můžete přidat do vaší stále rostoucí sbírky, vše s jedinečnými barvami a schopnostmi. Pokud se cítíte jako trochu více výzvy, můžete se odvážit vyšplhat na některé vysoké hory ve hře bojovat s mocnými šéfy pro ještě chladnější kořist a pyl. Po celé mapě je dokonce skrytý poklad, který vám lze použít k tomu, aby vám pomohl s vaší stále rostoucí rojem!

Ikona simulátoru Bee Swarm

Galerie simulátoru Bee

Royale High

. Prozkoumejte různá magická místa, když procházíte velkou mapou před vámi, a hrajte různé hry, jakmile dosáhnete nových oblastí mapy. Prostřednictvím her, které hrajete, máte šanci vydělat diamanty, měnu, kterou můžete použít k upgradu své postavy nebo utratit v obchodě ve hře! Můžete také navštěvovat Royale High School, místo, kde se můžete zúčastnit široké škály tříd, a vydělat odměny, které tak činí, což vám může získat přístup ke speciálním předmětům, abyste se předvedli ostatním hráčům!

3. v RPG 9. v nejlepším

Royale High Icon

Royale High GalleryRoyale High GalleryRoyale High GalleryRoyale High GalleryRoyale High GalleryRoyale High GalleryRoyale High GalleryRoyale High Gallery

Vítejte v Bloxburgu

Ačkoli se ne zcela soustředěno kolem budovy, vítejte v Bloxburgu, kombinuje jedinečné prostředí s kreativitou, kterou můžete očekávat od jiných her založených na konstrukci. Začínáme bez stavu zaměstnání, máte možnost vzít si vlastní placenou práci a vydělat dostatek peněz na nákup prvního domu. Prostřednictvím tohoto procesu pak můžete navrhnout a postavit svůj vlastní dům od základů. . Jaký typ stěn, dveří a nábytku, který používáte na svém vlastním místě, je zcela na vás – se stovkami různých předmětů, z nichž si můžete vybrat, existují nekonečné možnosti!

Vítejte v ikoně Bloxburg

Vítejte v Bloxburg GalleryVítejte v Bloxburg GalleryVítejte v Bloxburg Gallery

Věž pekla

Na rozdíl od mnoha jiných obbies venku, Tower of Hell vás nejen vyzývá obtížným kurzem parkouru, ale také vás postaví proti každému jinému hráči ve hře. Úkolem být první, kdo dosáhl konce kurzu, musíte se ujistit, že vás sledujete krok, pokud chcete získat vítězství. Pokud si myslíte, že je to dost těžké, Tower of Hell vám dá přísný časový limit k dokončení obbyho a také neumožňuje nastavit žádné kontrolní body. To znamená bez ohledu na to, jak blízko jste k dokončení kurzu, stačí jen jeden špatný krok, který vás vrátí zpět na poslední místo!

2. v nejlepším 1. v OBBY

Ikona věže pekla

Galerie Tower of HellGalerie Tower of HellGalerie Tower of Hell

Livetopie

Roleplay a navazujte si přátele v Livetopii, hře, kde budete moci vlastnit dům, mít práci a pověsit se s ostatními hráči! Chcete -li začít s prvním zaměstnáním, musíte se vydat do nabídky výběru práce, kde najdete všechna dostupná povolání. Ať už se chcete stát pekařem, krejčím nebo dokonce producentem filmu, určitě najdete práci, která vám dokonale vyhovuje. Jakmile obdržíte svou první výplatu, budete muset procházet různé položky, na které utratíte své peníze. Navštivte kancelář v oblasti nemovitostí a prohlédněte si současné domy na prodej, nebo pokud hledáte rychlý způsob, jak předvést své bohatství, přejděte do prodejny automobilů a zakoupíte exotické auto. Párty s přáteli v různých hotspotech po celém městě a prozkoumejte různá tajná místa, která hra nabízí!

Ikona Livetopie

Galerie LivetopiaGalerie LivetopiaGalerie LivetopiaGalerie LivetopiaGalerie LivetopiaGalerie LivetopiaGalerie LivetopiaGalerie Livetopia

Hangout a roleplay s přáteli v klubu Roblox, The Ultimate Open-World Roblox Game. Od adopce domácích zvířat a dětí po navrhování a výstavbu vašeho vlastního domu poskytuje klub Roblox nekonečné možnosti s různými funkcemi, které poskytuje. Dokončete mini-hry, kde můžete jít hlavou proti přátelům a dalším hráčům, abyste vydělali mince, které lze utratit za širokou škálu skvělých a jedinečných předmětů ve hře. . S novými a vzrušujícími událostmi přidanými do hry týdně si budete jisti, že nikdy neunavíte klub Roblox a zážitky, které poskytuje.

Ikona klubu Roblox

Club Roblox GalleryClub Roblox GalleryClub Roblox GalleryClub Roblox GalleryClub Roblox GalleryClub Roblox GalleryClub Roblox GalleryClub Roblox Gallery

Prasátko

Dejte svůj život na linii v Piggy, tajemství a hororovou hru založenou na přežití, kde musíte dodržovat sadu skrytých stop, abyste přežili. . Pokud jste si nemysleli, že je to dostatečně stresující, musíte to všechno udělat, zatímco na útěku z smrtícího a krvavého prasete. S omezeným osvětlením a bránou v pohledu na vzdálenost nikdy nebudete vědět, jak dlouho se stanete příští obětí Piggy.

Piggy ikona

Galerie Piggy

Postavte loď pro poklad

Postavte člun pro poklad, který vám umožní navrhnout a platit svou vlastní loď, s cílem najít vyhledávanou *truhla s pokladem *, která je plná zlata. Posílejte svou loď silnějšími materiály, abyste přežili různá prostředí, se kterými se setkáte, se zlatem vydělaným z předchozích misí. Můžete také vytvořit tým a postavit loď s přáteli a dalšími hráči, což vám umožní kombinovat předměty a vytvořit opevněnou loď. Použijte obchod k nákupu exkluzivních předmětů, aby vaše loď byla rychlejší a jedinečnější, včetně balónků, harpoonů a dokonce i tryskových motorů!

1. v budování 3. v nejlepším

Postavte lodí pro galerii pokladůPostavte lodí pro galerii pokladůPostavte lodí pro galerii pokladůPostavte lodí pro galerii pokladů

All Star Tower Defense

All Star Tower Defense poskytuje nový pohled na hit klasické strategické hry a kombinuje výzvu obrany věže s širokou škálou různých anime postav. . Tentokrát však máte k dispozici výběr různých znaků inspirovaných anime. S každou postavou hostováním jedinečné schopnosti najdete bezpočet způsobů, jak bránit svou základnu, kromě mnoha dovedností, které nejsou k dispozici na jiných platformách obrany věže. Vyrovnejte své postavy, když hrajete, abyste odemkli nové útoky, a spojili se s ostatními hráči, abyste zajistili, že vaše základna bude co nejlépe bránit. S různými režimy, obranou a předměty v obchodě, které můžete vyzkoušet, si určitě nikdy neunavíte celou obranu Star Tower!

Ikona obrany hvězdné věže

All Star Tower Defense GalleryAll Star Tower Defense Gallery

Simulátor bojovníků meče

Jak napovídá název hry, simulátor boje proti mečům je o shromažďování, upgrade a boji s širokou škálou různých mečů! Začínáme jen dřevěným mečem, budete muset sundat několik slabších nepřátel, abyste zlepšili úroveň energie a odemkli nové zbraně. Vaše úroveň energie ovlivňuje to, jak velkou škodu způsobíte, takže čím více vyděláváte, tím větší škoda budete moci způsobit nepřátelským nepřátelům! Když si myslíte, že jste dostatečně silní, budete moci postupovat přes různé fáze hry, kde najdete silnější nepřátele, kteří poráží. Abyste vám pomohli v některých těžších fázích, budete moci koupit domácí mazlíčky. Lze je zakoupit v oblasti Spawn a udělí vám posílení a podporu v bitvě. !

Ikona simulátoru bojovníků meče

Galerie simulátorů mečů

Shindo Life

V této hře Roblox inspirované Naruto musíte vytvořit svůj vlastní postavu používající prvky s širokou škálou různých přizpůsobitelných možností, které máte k dispozici. Ať už budete využívat síly tekutiny, cementu nebo dokonce chaosu, je na vás vše. Vyberte si polohu Spawn z velké řady dostupných oblastí a prozkoumejte mapu s otevřeným světem a svrhujte všechny nepřátele, kteří procházejí vaší cestou podél cesty. Procvičujte různé bojové techniky a také to, jak používat své nově objevené síly v bojích s ostatními hráči a trénujte, abyste se stali nejmocnějším hráčem ve hře!

Ikona Shindo Life

Galerie života Shindo

Vaše bizarní dobrodružství

! Začínáme na dně „dovednosti“, musíte získat body dovedností tím, že odstraníte ostatní hráče a účastníte se různých různých bitv po mapě. Odemkněte nové oblasti stromu dovedností utrácením bodů dovedností za různé nové schopnosti, včetně zvýšené HP, rychlejší rychlosti sprintingu, a také lepší rychlost regeneru zdraví. Když si myslíte, že jste připraveni, můžete si vzít několik hráčů na vyšší úrovni a pomalu se vydat na cestu k tomu, abyste se stali nejlepším bojovníkem ve hře!

Vaše bizarní ikona dobrodružství

Vaše bizarní galerie dobrodružstvíVaše bizarní galerie dobrodružstvíVaše bizarní galerie dobrodružství

Pracujte na pizzu

Ačkoli název hry nemusí znít velmi zajímavě, samotná hra vás bude určitě udržovat různými různými interaktivními prvky. Začněte svou cestu na pizzu tím, že se zaměstnáte v místní restauraci Pizza, a spolupracujte s ostatními hráči, abyste se ujistili, že splníte všechny objednávky zadané zákazníky. Za veškerou tvrdou práci, kterou vložíte, obdržíte měsíční šek, který lze utratit v obchodě s hrami. Máte také schopnost mít svůj vlastní dům, který lze upgradovat a vybavit, čím více hrajete, kde můžete pořádat večírky a dokonce si vzít volno!

2. ve starém 4. místě v nejlepším

Pracujte v galerii Pizza Place

Prodejci automobilů Tycoon

Navrhněte, stavíte a spravujte své vlastní prodejce automobilů v prodejci automobilů! Chcete -li začít vydělávat nějaké peníze, musíte si nejprve vybrat, kam ve městě umístíte prodej zastoupení. Jakmile jste našli místo, začněte stavební práce prostřednictvím stavebních stěn, značek a různých pokojů a otevřete dveře, aby zákazníci mohli navštívit. Jakmile začnete prodávat stále více aut, budete moci rozšířit svůj produktový řadu zavedením sportu a hyper automobilů, které vygenerují váš magnát ještě více hotovosti. Sledujte, jak se vaše firma stoupá na žebříčky, jak se váš příjem pomalu zvyšuje, a soutěžte s přáteli, abyste zjistili, kdo zvládne nejúspěšnější obchodní zastoupení!

Galerie automobilových automobilůGalerie automobilových automobilůGalerie automobilových automobilůGalerie automobilových automobilůGalerie automobilových automobilůGalerie automobilových automobilů

Restaurace Tycoon 2

V restauraci Tycoon 2 máte na starosti svou vlastní restauraci. . . Najměte své vlastní zaměstnance, aby čekali na zákazníky a vařili jídlo, a postupem času je vyrovnávejte, abyste zlepšili zkušenosti vašich zákazníků. Nezapomeňte sledovat své hodnocení; Pokud nedržíte svou restauraci čisté nebo neposkytujete dobré jídlo, brzy ztratíte zákazníky!

10 nejlepších her Roblox z roku 2023

Jessica Kormos je spisovatelka a editorka s 15letými zkušenostmi s psaním článků, kopírování a obsahu UX pro Tecca.com, Rosenfeld Media a mnoho dalších.

 • Konzoly a počítače
 • Herní služby
 • Hra a streamování her

Roblox je známý svými bezplatnými hrami přátelskými k dětem, ale to neznamená, že pro dospělé také nejsou zábavné hry Roblox. Hráli jsme tolik, že jsme si jisti, že si budete milovat některé z toho, co si myslíme, že jsou nejlepší hry Roblox z roku 2023.

Dungeon Quest: Nejlepší hack-and-slash akční RPG

 • Unikátní umělecký styl a elegantní animace.
 • Stejně příjemné zážitky pro jednoho hráče a multiplayeru.
 • .
 • Není to nejoriginálnější koncept.
 • Ne tak hluboký jako ostatní populární MMOS.
 • .

Dungeon Quest . Vzorec je docela jednoduchý: prozkoumejte dungeony, sbírejte poklad, upgradujte svůj inventář a pak to udělejte znovu. To, co odlišuje tento MMO, je však jeho působivý grafický styl.

Dungeon Quest nabízí širokou škálu vybavení a map, ale pro nováčky to není tak zastrašující jako tituly jako tituly Svět války. Hra zasáhne ideální rovnováhu mezi akcí a strategií, aby se oslovoval na příležitostné hráče a veterány z hacker a lovců.

 • .
 • Vyžaduje velké množství strategie.
 • Dobrá směs nepřátel a spojence.
 • Velmi podobné ostatním herním herním věž.
 • Obsah se někdy ze hry odstraní.
 • Pokročilé úrovně pro jednoho hráče jsou šíleně obtížné.

Simulátor obrany věže dává novou rotaci na starý žánr. V duchu Rostliny vs. Zombie, Hráči musí chránit své území před hordami útočníků. V této hře se však můžete spojit s přáteli nebo soutěžit proti jiným hráčům. Když rozdrtíte své nepřátele, vyděláte peníze na renovaci své věže.

To znamená, že režim pro jednoho hráče sbalí dostatečnou výzvu, aby vás zaměstnával celé hodiny. Chcete -li přežít, budete potřebovat kombinaci rychlosti, strategického myšlení a trpělivosti. Nenechte se oklamat obecný titul; Simulátor obrany věže Nabízí překvapivě hluboké hry, která povzbuzuje hráče, aby se navzájem zapojili.

Téma parku Tycoon 2: Postavte si svůj vlastní zábavní park

Tematické park Tycoon 2

 • Více slotů pro ukládání umožňuje stavět více parků.
 • Spousta úhledných sociálních prvků.
 • Vytvořte podzemní jízdy pomocí nástroje pro formování Terra.
 • .
 • Několik pokynů ve hře.
 • Ne tolik možností jako horská dráha magnáta.

Pokud si pamatujete hraní Rollercoaster Tycoon, budete se cítit jako doma . . Přestože začnete s omezenými zdroji, můžete přidat vybavení, protože přilákáte více návštěvníků.

S ohledem na vaše finanční a vesmírná omezení musíte pečlivě naplánovat rozložení parku, abyste pojali co nejvíce hostů. .

Útěk z vězení

 • Kreativní koncept, který mísí více žánrů.
 • Složitý otevřený svět k prozkoumání.
 • Zábava hrát jako policajt nebo jako zločinec.
 • Oslavuje nezákonnou činnost.
 • Hraní jako policajt není tak zábavné jako zločinec.

v Útěk z vězení, Hráči začínají vybírat mezi životem trestného činu nebo přísahou, aby dodržovali právo a pořádek. Pokud si vyberete cestu zločince, vaším cílem je vymanit se z vězení a obohatit se nečestnými prostředky. Pokud jste na straně vymáhání práva, vaším úkolem je udržovat vězně ve vězení a pronásledovat runaways.

. Jakmile prozkoumáte otevřený svět a podle libosti spácháte zločiny, Útěk z vězení Začíná se cítit jako verze série GTA přátelská k dětem. Čtyři roky po jeho vydání, Útěk z vězení zůstává jedním z nejlepších titulů na Robloxu.

Fantomové síly: Nejlepší střelec z první osoby pro Roblox

Fantomové síly

 • Několik odlišných tříd na výběr.
 • Nové zbraně a mechanika jsou pravidelně zaváděny.
 • Režimy pro více hráčů přidávají odrůdu ke hře.
 • Obsahuje násilí na zbrani.
 • Surové grafiky a modely znaků.
 • Ne tak složité jako hry FPS jako Call of Duty.

Jedna z mála her, které nemusí být vhodné pro malé děti na Robloxu, Fantomové síly je FPS inspirovaný Volání povinnosti série. Pokud jste fanouškem těchto her, nebudete zklamáni. Hra je srovnatelná s každým ostatním FPS, ale to neznamená, že je to méně zábavné.

Pokud nejste ve střelbě, pak samozřejmě Fantomové síly . . .

Potápění v Quill Lake: Nejlepší hra na Wind Down

Potápění potápění v Quill Lake

 • Rozkošná grafika a zvukové efekty.
 • Ideální pro likvidaci po dlouhém dni.
 • Plně realizovaný podvodní svět k prozkoumání.
 • .
 • .
 • Moc krátký.

Pokud hledáte hru, která je opakem frustrujícího, nehledejte nic jiného než Potápění potápění v Quill Lake. Jako lovec podvodních pokladů je vaším cílem prozkoumat spodní část obrovského jezera a najít skryté relikvie. .

Quill Lake má své kořeny v průzkumných hrách jako Past, . Přestože hra není náročná, stále je dobré odhalit nová tajemství. , .

Adoptuj mě!: Nejroztomilejší online virtuální hra pro domácí mazlíčky

Adoptuj mě!

 • Obrovský výběr domácích mazlíčků a kostýmů.
 • Odlišný vizuální styl.
 • Kombinace zvířat přináší zajímavé výsledky.
 • Malá odrůda hry.
 • Žádný skutečný cíl nad rámec zvyšování mazlíčků.
 • Funkce chatu není vždy moderována.

! . Neexistuje žádná boje ani výzva, o kterých se o tom mluvit; jen oblékněte své domácí mazlíčky, předveďte je a obchodujte se svými přáteli.

Virtuální domácí mazlíčci se stali v 90. letech velmi populární, ale žádné dítě si tehdy nemohlo představit něco tak cool jako Adoptuj mě! Hra neustále přidává více zvířat a oblečení a nový obsah se obvykle zaměřuje na konkrétní témata (Halloween, lunární nový rok atd.).

Ninja Legends 2: Nejlepší platformingová hra na Robloxu

Ninja Legends 2

 • .
 • Spousta zbraní a příslušenství k nákupu.
 • Často se přidávají nové úrovně a zapnutí.
 • Agresivně tlačí nákupy ve hře.
 • Úhly kamery se mohou při pohybu rychle zlévat.

Vytváří nedostatek množství s tímto vysoce kvalitním MMO. . Může to být vzrušující, pokud dokážete žaludek ve hře ve hře.

Hra nabízí šílené množství přizpůsobení a nové položky jsou vydávány pravidelně. Mnoho věcí je za výplatou, ale můžete vše odemknout, aniž byste platili jakékoli peníze v reálném světě pouhým hraním hry. Můžete dokonce dát svému ninji mazlíčku.

Anime Fighting Simulator: Nejlepší hra PVP s klasickými postavami

Anime Fighting Simulator

 • Musí být hra pro fanoušky anime.
 • Pravidelný prodej pro nákupy ve hře.
 • Postavy jsou okamžitě rozpoznatelné.
 • Někteří bojovníci nejsou technicky z anime.
 • Ne tak složité jako jiné bojové hry.
 • Nové postavy jsou přidány jen zřídka.

Jako mnoho her na Robloxu, Anime Fighting Simulator má bohužel obecné jméno, které zcela nezachycuje jeho úžasnost. V tomto podceňovaném drahokamu se všichni vaši oblíbení anime hrdinové spojí, aby to vévodovali. Proč? Opravdu to opravdu záleží? Je to prostě cool.

Bojovníci zahrnují postavy z , Naruto, Poslední airbender, Final Fantasy VIII. Nemůže konkurovat hry jako na Steam jako bojový titul, ale budete chtít vyzkoušet každou postavu, abyste viděli jejich speciální pohyby.

Skrýt a hledat extrém: Nejlepší hra Roblox, která hraje s přáteli

Skrýt a hledat extrém

 • Kreativní úrovně se spoustou míst, kde se můžete skrýt.
 • Skvělá alternativa, kdy nemůžete hrát s přáteli osobně.
 • Zábavné power-ups udržují věci zajímavé.
 • Poměrně jednoduchý předpoklad.
 • Nekonzistentní grafika.
 • Hráči nemají kontrolu nad tím, kdo je „.“

. Snižte se dolů na miniaturní velikost a projděte se v reálných prostředí.

„Extreme“ nemusí být nejlepším superlativním popisem hry, protože úrovně jsou docela světské. . Když vyhrajete hry, získáte body, které můžete utratit za nové síly, když jste „.“