10 nejlepších her Star Wars, které hrají na PC v roce 2023 | Rock Paper Shotgun, 10 nejlepších her Star Wars na PC, které stojí za hraní v roce 2023Pára, původ, gog

10 nejlepších her Star Wars na PC

Obrázek ukazující Cal Kestis a postavu z rytíře Revana The Old Republic Expansion proti pozadí Rey Fighting Stormtroopers na Jakku

S vydáním Star Wars Jedi: Survivor a nespočet dalších dalších her Star Wars se právě teď vyvíjejí, je pochopitelné, pokud v tuto chvíli máte trochu silné horečky, a proto jsme obnovili náš seznam nejlepší hvězdy Hry války, které můžete hrát na PC, abyste mohli pokračovat ve své cestě v galaxii daleko, daleko. . To není tak pravdivé s naším seznamem nejlepších her Star Wars. .

. . Spíše to jsou hry, které bychom vám doporučili hrát právě teď. Tak si vezměte sklenici modrého mléka a zdravou porci pečeného porgu a pojďme se zaseknout.

. .

Lucasarts
Datum vydání: 2009
Kde to mohu hrát: Pára, původ, gog

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí: Pokračování, Star Wars: The Force Unleashed 2, je zřejmým dalším krokem. Také vám umožňuje duální světelné meče, což je velmi cool. Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy je starší akce na lineární akci Star Wars, která dříve zastávala místo na tomto seznamu, a má některé z nejlepších boje proti světelnému meče v historii her Star Wars.

. . Dokonce i QTE, které by mohly pro některé lidi odvrátit napětí.

Zatímco příběh v dlouhodobém horizontu příliš neřeší (každý příběh Star Wars má baddie, který se v integrálním okamžiku nevyhnutelně převrátí do dobroty), počáteční snaha Starkillera lovit rozptýlená Jedi pro Darth Vader se cítí obzvláště vzrušující. Bojuje se o grizzled mistry jako generál Kota a Shaak Ti o vyšší potíže tak brzy v kampani vás nutí zvládnout každý pohyb a prodává vibraci Sith Acolyte, který zoufale prokáže svou moc. Také se podívejte na Starkillera, který drží světelný meč za zády na obrázku výše. .

9.

Lucasarts
Datum vydání:

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí: Zatímco PC nikdy neobdržel pokračování Star Wars: Racer Revenge, novější redout a redout 2 zachytit stejnou rychlost puchýře. Pacer vám také pošle vrhání kolem stop v anti-gravových luscích.

Star Wars Episode One: Racer vám vrhne do podlévače a pošle vám vrhávání roklinek a kolem skladeb, když soutěžíte o nejlepší závodník v galaxii. Dovolte mi, abych vám řekl, Podracing se nikdy necítil tak dobře. . . Nebo jen přežít obecně.

. .

. Star Wars: Squadrons

Vývojář:
Datum vydání: 2020
Steam, Origin, Epic Games Store, Xbox Game Pass

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí: Graham a Alec zahrnovali spoustu oldies na předchozí iteraci tohoto seznamu, včetně Star Wars: Tie Fighter a Star Wars: X-Wing Alliance. Nemusí vypadat tak hezky jako letky, ale mají mnohem více psích válek Star Wars, které nabízejí.

Star Wars: Squadrons byl na konci roku 2020 krásným překvapením a přinesl zpět taktický bojový simulátor hraní bojovníků a starých křídel a aby to vypadalo nádherně. .

Kampaň krátkých letků vás rychle učí lana, ale je to multiplayer, který vás nutí stát se pilotem eso. . Zvládnutí těchto manévrů a zdokonalování vašeho načítání v bojových režimech psů a flotily je pro úspěch zásadní a všechno se cítí úžasně filmové.

.

Jedi drží fialový světelný meč ve Star Wars: Stará republikaKde to mohu hrát:

.

. Hráči staré republiky přehrávají do vesmíru Kotor a narativní mistrovství společnosti Bioware plně využívají prostředí, které fanoušci zbožňují. Můžete si vybrat ze spoustu třídních rolí, každý s vlastními individuálními příběhy, které vás nutí k výběru, budování aliancí a kovárny soupeření, které utvářejí vaši cestu přes galaxii daleko, daleko.

Stejně jako mnoho jiných MMO má stará republika model předplatného, ​​který poskytuje přístup k plné hře za přibližně 9 liber měsíčně. . Pokud vás to vše způsobí, že se zamilujete, některé z nejlepších vyprávění Star Wars leží v následujících expanzích. Pokud se toužíte ponořit do Star Wars po stovky hodin, stará republika vás zakryla.

.


Datum vydání:
Kde to mohu hrát: Pára, původ, gog

. .

. . Skvělý. .

Jako hlavní voják klonového týmu budete muset bojovat se svými kolegy komandami, abyste dokončili cíle. Je to tvrdý koncert a geonosijští baddies, kteří trápí kampaň, vás nutí pracovat na přežití. Zatímco tito členové AI se mohou volně pohybovat a zaútočit, máte také kontrolu a můžete jim přikázat, aby v případě potřeby dodržovali stanovené akce. . Tyto rozkazy se ukázaly jako zásadní, pokud chcete přežít některé z pozdějších misí Commando Republic, což vás nutí myslet jako vůdce, pokud chcete dosáhnout konce.

.

V roce 2005 běhají dva rebelové směrem k rychlému sněhuKde to mohu hrát:

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí: . .

Moje myšlenky na Star Wars: Battlefront 2 se v průběhu let hodně změnily, ale vždy byly naplněny láskou. Jako dítě bych křičel a panikařil, protože ti otravní droids přihrávali stále blíže k mému příkazovému bodu při přehrávání dobytí. Nyní je to velmi zábavná hra na hraní s kamarády, přičemž každý poskakuje do hrdinů vs. darebáků, aby se navzájem decibilizovali světelnými mečemi. . Zatímco režim nadřazenosti nástupce v roce 2017 se rozhodne pro lineárnější pohled, původní kosmické bitvy Battlefront 2 se cítí drsné a nepředvídatelné. .

. Ať už hrajete jako doslovný hrdina, který se nabíjel s laserovým mečem, nebo jste škubali bomby času na jádro kapitálové lodi jako nečestný pilot ve vesmíru, můžete se stát armádou jedné osoby a vytáhnout nějaké fantastické výkon. Někdy jste Jedi, který se rozřezává Droidy.

4. Star Wars Battlefront 2 (2017)

Vývojář: KOSTKY
Datum vydání: 2017
Kde to mohu hrát: Steam, Origin, Epic Games Store, Xbox Game Pass

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí: Nezapomeňte se podívat na předchozí tituly Battlefront, které jsou všechny propojeny ve výše uvedeném příspěvku. Pokud se vám líbí Assault Starfighter, Star Wars: Squadrons (který se také objevil také dříve na tomto seznamu) je rozšířený pohled na tento režim. Dice’s Battlefield Series také obsahuje podobnou hratelnost, ale navrhli bychom přeskakovat Battlefield 2042 a místo toho se rozhodli pro Battlefield 4 nebo Battlefield 1.

Ne, neselome stejnou hru dvakrát. Toto je Star Wars Battlefront 2 od roku 2017. Je pravda, že jeho katastrofální spuštění proběhlo téměř stejně špatně jako Lukeův pokus o zahájení nového Jediho řádu, i když s menším počtem pokusů zabít svého synovce. Naštěstí ti, kteří revitují tohoto střelce pět let, najdou jednu z nejlepších her Star Wars na PC. Ať už se chcete dostat kolem ve vesmíru, Zap Stormtroopers na ledových lodích hotha, nebo přiblížit při houpání světelného meče, Battlefront 2 má všechno. No, nemá vesmírné bitvy, které by soupeřily s předchozím vstupem, ale má všechno ostatní.

Zatímco kampaň není moc otřást wookie, s poměrně nevýraznou řadou úrovní, které nedokážou šlapat žádnou novou půdu, je to multiplayerové a kooperační režimy, které jsou nutné. Walker Assault vyžaduje týmovou práci, aby vyhrála, a výměna výstřelů s nepřátelskými vojáky se cítí obzvláště epická, protože At-Ats Stomp skrz mapu.

Pokud byste raději hráli hrdinovou sílu fantazie, skočte do kooperačního. Při napadení nebo brány základně se připojíte k týmu vojáků AI. Často jsou to rychlé bitvy, ale mají všechny laserové meče a jedno linii, které byste očekávali, když se Jedi a Sith vezmou na pole. Někdy se může obtížnost neočekávaně zvýšit, ale napjaté bitvy, které následují, činí Co-op pouze vzrušujícím. Je to skvělý režim, který nemohu přestat hrát, a je škoda, že mnozí to možná nezažili, protože kooperační operace dorazila do aktualizace dva roky po jeho roztřeseném spuštění.

3. Lego Star Wars: Kompletní sága

Han, Chewbacca, C3-P0, R2-D2, Lando, Luke, Wicket a Leia to pro kameru představují

Vývojář: Travellerovy příběhy
Datum vydání: 2007
Kde to mohu hrát: Pára, původ, gog

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí: Lego Star Wars: The Skywalker Saga je modernější pohled na Hvězdné války Lego, který pokrývá celou ságu, ale její oblasti s kolektorem otevřeného světa nesledují stejný vzorec. Pokud chcete tradiční LEGO, hop na Lego Marvel Super Heroes, Lego Indiana Jones nebo Lego Pirates of the Caribbean pro některé z mých osobních oblíbených.

Lego Star Wars: Kompletní sága je jako praskání otevření krabice na hračku jako dítě. Každý film nabízí pět úrovní těsných plošin a nějaký zábavný boj zabývající se silou, která se propojí původní saga před Disney. .

Běh úrovní jednou je výbuch v ne tak úplné ságy, ale jejich revize ve volné hře je místo, kde to Toybox představivost opravdu ožívá. Když jsem viděl Darth Maul, R2D2, Kit Fisto a Gramorean Guard Charge v lese Endora, byl horečkou pro mě horečkou a odemkl všechna skrytá tajemství a doplňky s jejich silami, které vás odměňují za tuto zábavu.

Zatímco novější Lego Star Wars: The Skywalker Saga má lepší grafiku, která způsobuje některé ohromující snímky obrazovky, ztrácí těsnou úroveň platformy celé ságy a otočí více směrem k krátkým setu, které vás dělají jen o něco víc, než vás vedou mezi obrovským otevřeným- Světové prostory plné sběratelských předmětů. Když je všechny shromažďujete, existují spousta hádanek LEGO. Kompletní sága, na druhé straně, vám umožní projít každým filmem ve formě LEGO a dává hádanky jako třešničku nahoře a je to vzorec, který mám přednost.

2. Hvězdné války – rytíři staré republiky

Hvězdné válečné rytíři staré republiky, které ukazují, že bojuje pět postav. Člověk uprostřed houpaje světelným meče směrem k mimozemšťanovi

Vývojář: Bioware
Datum vydání:
Kde to mohu hrát: Pára, původ, gog,

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí: Hvězdné války Knights ze Old Republic 2: Sith Lords je obsidiánské pokračování, které bylo spuštěno následující rok. Můžete také naskočit do výše uvedených Star Wars: The Old Republic MMO, která má spoustu oblouků Quest, které se hrají jako vynikající příběhy o singleplayeru, zejména v pozdějších expanzích.

? No, to a světelné meče, ale Kotor je má také. Rytíři staré republiky jsou v minulosti stanoveny tisíce let, což ji zbavuje téměř jakýchkoli vazb na Lucas ‘Star Wars. To mu dává spoustu svobody vyřezat vlastní cestu galaxií. Jistě, stále se točí kolem Jediho a Sithu a vezme vás k známým -tooines, ale nové prostředí a vzrušující zvraty vynikají rytíři staré republiky.

Ještě důležitější je, že tento příběh je váš vlastní, se světlým nebo tmavým měřičem, který nejen ovlivňuje síly, které se můžete naučit, ale také konec, který obdržíte. Když se tolik her týká zachycení jednoho aspektu Star Wars, jako jsou létající lodě, boje v klonových jednotek nebo podracing, Kotor jde o pocit, že je v Galaxii Star Wars a stále stojí za to zažít, téměř dvě desetiletí, téměř dvě desetiletí dál, téměř za dvě desetiletí dál, téměř dvě desetiletí dál.

1. Star Wars Jedi: Fallen Order

Cal Kestis a jeho robot kamarád z Star Wars Jedi: Fallen Order

Vývojář:
Datum vydání: 2019
Kde to mohu hrát: Steam, Origin, Epic Games Store, Xbox Game Pass

Co jiného bych měl hrát, když se mi to líbí: Star Wars Jedi: Survivor tento seznam neudělal, ale měli byste si ho prohlédnout, pokud jste zoufalí pro další CAL a BD-1. Navrhujeme také prohlédnout Sekiro: Shadows Die dvakrát. Možná zvláštní volba, ale padlá řád si půjčí hodně ze svých bojových rytmů ze Sekiro a hej, Star Wars jako celek byl silně inspirován filmy Kurosawa, jako je sedm Samurai, takže Sekiro nemusí být nakonec takový skok.

Stejně jako animace Disney, které vždy potřebují své zvířecí kamarády k prodeji hraček, příběhy Star Wars vždy potřebují dobrého droida. . Ale také jste si mysleli, že BD-1 je velmi roztomilý a já chci jeden? Rozkošný robotický společník stranou, Star Wars Jedi: Fallen Order je akční dobrodružství, které vám posílá nechvalně známá lokalita Star Wars a bojovat stejně neslavným darebáky. Zatímco rytíři systému RPG staré republiky vám umožní vyprávět svůj vlastní příběh, Jedi: Fallen Order je lineární dobrodružství (což osobně preferuji).

Vynikající boj s světelným mečkou vypadá honosnostní a cítí se divoce, s napjatými bitvami, které vás nutí přijmout tok a naučit se komba, aby se cítili jako Jedi Master. Je to duší lite, který vyžaduje zaměření na úspěch, s omezenými zdravotními stimuly a kontrolními body, díky čemuž se dlouhodobé přežití cítí neuvěřitelně uspokojivé. Mapy, které se dále inspirují z velikánů z uživatele, se spojují v klasickém stylu Metroidvania a skrývají spoustu brutálních šéfů bitvy. Inkvizitoři nabízejí některé svůdné laserové mečové bitvy, ale budete také čelit řadě podivných a úžasných stvoření Star Wars. Nebudeme je všechny zkazit, ale Oggdo Bogdo je nejhorší a nenávidím to. Ale rád to nenávidím. Jako Morgott Elden Ring, ale spíše masivní ropucha.

Pokud se vám líbí vaše tradice Star Wars, stejně jako odkupování baddies s vaším světelným mečkou, pak Fallen Order má spoustu skryté pro fanoušky síly. Na vaší cestě čekají známí spojenci a destinace a fanoušci animovaných sérií The Clone Wars jistě najdou spoustu, které poznají. . Pokud se vám to líbí, jeho pokračování Star Wars Jedi: Survivor je připraven a čeká na další akci CAL a BD-1.

Pokud všechny tyto hry mají vaši chuť k jídlu pro další kosmická dobrodružství, tak proč se podívat také na náš seznam nejlepších vesmírných her na PC také?

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

10 nejlepších her Star Wars na PC, které stojí za hraní v roce 2023

10 nejlepších her Star Wars na PC, které stojí za hraní v roce 2023

Objevte nejpozoruhodnější hry, které se odehrávají v galaxii daleko, daleko.

Od doby, kdy byla původní Star Wars propuštěna v roce 1977, franšíza zachytila ​​srdce fanoušků po celém světě. Je to fenomén popkultury, který nadále inspiruje nespočet knih, filmů a televizních pořadů. Není tedy divu, že na trhu je spousta PC her Star Wars.

V tomto článku se na některé z nich podíváme. Od epických RPG po vzrušující střelce a vše mezi tím, náš seznam zahrnuje různé žánry. S tak rozmanitým výběrem si určitě najdete něco, co se vám líbí mezi nejlepšími hrami Star Wars.

Nejlepší hry Star Wars

Zatímco franšíza SW byla domovem rozsáhlého počtu titulů, mnoho z nich nestalo zkouškou času. V důsledku toho nám sestavení vyváženého seznamu nejlepších her Star Wars zabralo nějaký čas. Přesto se nám podařilo sestavit seznam nedávných hitů a retro drahokamů, které by žádný fanoušek neměl přehlédnout.

Lego Star Wars: The Skywalker Saga (součástí PC Game Pass)

Při psaní o nejlepších hrách Star Wars jsme nemohli ignorovat ságu Skywalker. K dnešnímu dni nedošlo k lepší adaptaci milované série devíti epizod. .

Hra se neliší od zbytku her LEGO, přičemž hlavním zaměřením je bojovat proti nepřátelům a shromažďování předmětů. Vzorec však byl honěn téměř dokonalostí a poskytoval ohromující množství obsahu a hodin zábavy. Saga Skywalker není jen skvělá volba pro mladší hráče, ale také pro fanoušky franšízy tvrdí.