10 nejlepších programů Kerbal Space Programové pro vyzkoušení v roce 2023, 50 nejlepších programových programů Kerbal ke stažení (vše zdarma) – fandomspot

50 nejlepších modů Kerbal Space Program ke stažení (vše zdarma)

Contents

Pokud chcete trochu pokynů, pokud jde o analýzu a analýzu, ale nechcete, aby zábava byla úplně vysává ze hry, pak by Kerbal Engineer Redux Mod byl ideální fit. Tento mod může být obrovskou pomocí s věcmi, jako jsou zpětná vazba a výpočty Delta-V. I když to rozhodně není nezbytné nebo extravagantní v žádném případě, může to být obrovská pomocná ruka pro téměř jakýkoli hráč programu Kerbal Space – zejména s ohledem na to, že vstávání ve vzduchu není tak jednoduché, jak se může zdát zpočátku. Schopnost přidat zcela přizpůsobené sekce do hry HUD ve hře může mít obrovský vliv na vaši situační povědomí ve hře celkově.

10 nejlepších programů Kerbal Space Program to vyzkoušet v roce 2023

Nejlepší mody KSP

Pokud jde o přidání modů do vašeho Kerbal Space Program Zkušenost, určitě existuje spousta aspektů. Ale určitě existuje mod pro každou potřebu! Držte se, abyste se dozvěděli o to nejlepší Kerbal Space Program Mods pro vás vyzkoušet.

10. BD Armory

BD Armory

Program Kerbal Space může občas kousat, ale z velké části může být tato hra docela jemná a relaxační. Mnoho hráčů se však může cítit, jako by to bylo mnohem zajímavější a zábavnější s přidáním explozí – konkrétně úmyslné exploze. BD Armory by byla ideální, kdyby „průzkum a věda se setkává s objekty“ zní to jako zábavný čas pro vás! Tento mod chlubí jemným výběrem a třesky a boomy, od autokanonů po dělostřelectvo MLRS a dokonce i zuřící věže – určitě lechtá fantazii jakéhokoli hráče Kerbal Space Program, který chce prozkoumat vesmír a zároveň dominovat povrchu planety.

9. Telemachus

Telemachus

Přestože zkoumání okrajů našeho známého vesmíru může být pochopitelně vzrušující, pro některé hráče to prostě nestačí. Mnoho nadšenců programu Kerbal Space může chtít ochutnat osoby, které jsou na starosti – myslím, opravdu na starosti zákulisí.

Pokud máte větší zájem o provozování vlastního kontrolního centra z pohodlí vašeho domu přesahujícího přes několik obrazovek a webových prohlížečů, může být Telemachus perfektní fit. Tento mod umožňuje nejen hráčům být plně ponořen do rolí kontroly misí, ale umožňuje vám užít si celý zážitek s přáteli.

8. B9 Aerospace

B9 Aerospace

Převážná většina programu Kerbal Space je obecně založena na klasických vesmírných strojích a vozidlech, jako jsou rakety a mnoho dalšího. Zatímco Spaceplanes jsou rozhodně podporovány v jádru hry, opravdu není mnohem víc, co je pro ně specifické – ponechává poměrně velkou prázdnotu pro několik hráčů. Naštěstí může B9 Aerospace vyplnit tuto černou díru přidáním celé řady speciálních dílů pro kosmické rohochy, včetně částí pro věci, jako jsou trupy, motory, kokpity a mnoho dalšího. To, co je ještě šílenější, je to, že tento mod byl záměrně navržen tak, aby byl kompatibilní s procedurálním modem Wings, takže hráči mohou skutečně přizpůsobit jejich vysněné kosmické letadlo.

7. Environmentální vizuální vylepšení

předvečer

Předtím, než se dále podívat, stojí za to zdůraznit, že grafika a vizuály v programu Kerbal Space jsou pro svou dobu docela dobré – zejména s ohledem na to, že tato hra je nyní starší 7 let. Přesto byli modurníci a nadšenci docela na vylepšení hry prostřednictvím vizuálních modů.

PŘÍBUZNÝ:

25 nejlepších amerických modů simulátoru nákladního automobilu

Pokud máte rádi Kerbal Space Program, ale máte pocit, že byste ocenili nějakou modernizovanější estetiku, pak může být environmentální vizuální vylepšení mod perfektní možností. Existuje poměrně málo vizuálních modů pro program Kerbal Space, ale tento je určitě topnotch ve srovnání s většinou. Tento mod provádí spoustu grafických faceliftů přidáním objemových mraků pro planety, klastry městského světla a mnohem více, aby poskytovala mnohem pohlcující a realističtější zážitek. Tento mod je showstopper, když se používá v kombinaci s jinými mody, jako je rozptyl – i když budete potřebovat solidní nastavení, abyste se ujistili, že věci běží hladce.

6. Indikátor zarovnání dokovacího portů

Dpai

Trávit čas tam v obrovské, temné, prázdnotě, kterou nazýváme vesmírem, může být nesmírně zábavné, ale všechny věci musí skončit – konkrétně váš čas na průzkum. Spojení dvou doků je možná jednou z nejvíce frustrujících částí programu Kerbal Space, většinou vyžaduje, aby hráči oční bulvy na základě různých dalších faktorů – jako například namontovaná světla. Nemluvě o tom, že vyrovnávání dvou doků začínajících od šílených vzdáleností může být noční můra. Indikátor zarovnání přístavu v doku (DPAI) je do značné míry vše, co potřebujete k vyřešení těchto potíží, protože pro vás udělá většinu tvrdé práce.

5. Kerbal připojení

Kas

Ačkoli to není v žádném případě nezbytným mod, je to velmi užitečné v poměrně několika případech a pro bezpočet hráčů programu Kerbal Space Program. Mod Kerbal Attainment System, známý také jako KAS, přidává do budova aspektu hry řadu dynamiky, zejména když jste stále na oběžné dráze. Hráči nyní mohou nechat své kerbal vyrazit a lodě lodí spolu s celou řadou náhodných nástrojů a materiálů, jako je drát, plivání a dokonce i tuhé vzpěry. Stavební struktury v programu Kerbal Space, jako jsou základny doplňování paliva na planetách, nemohou být jednodušší!

4. KSP Interstellar se rozšířil

KSP

Pokud máte pocit, že dostupnosti v rámci programu Kerbal Space by mohly být expanzivnější, ale nemusíte nutně chtít věci vyhodit z poměru, pak tento mod může být pro vás skvělý vhodný. Interstellar RELIDEND MOD KSP, známý také jako KSPI-E, tlačí nasakovatelné vědecké nástroje na nákladní zátoky a téměř zdvojnásobí velikost technologického stromu ve hře. To rozšiřuje možnosti hráčů o tunu a zahrnout řadu složitějších výrobních řetězců materiálů – z nichž mnohé jsou nezbytné pro využití inovativnějších technologií. To je určitě nutností pro každého hráče programu Kerbal Space, který chce posunout limity vědy.

3. Kerbal Engineer Redux

Ker

Pokud chcete trochu pokynů, pokud jde o analýzu a analýzu, ale nechcete, aby zábava byla úplně vysává ze hry, pak by Kerbal Engineer Redux Mod byl ideální fit. Tento mod může být obrovskou pomocí s věcmi, jako jsou zpětná vazba a výpočty Delta-V. I když to rozhodně není nezbytné nebo extravagantní v žádném případě, může to být obrovská pomocná ruka pro téměř jakýkoli hráč programu Kerbal Space – zejména s ohledem na to, že vstávání ve vzduchu není tak jednoduché, jak se může zdát zpočátku. Schopnost přidat zcela přizpůsobené sekce do hry HUD ve hře může mít obrovský vliv na vaši situační povědomí ve hře celkově.

2. Kos

Kos

Přestože Kerbal Space Program technicky staví hráče do změny, nemusí to tak vždy cítit – spousta hráčů může chtít trochu více kontroly. To je místo, kde přichází Kos, který působí podobně jako autopilotní kontrolní systém. Ale není to všechno řezané a suché, protože hráči budou muset napsat kontrolní kód pro cokoli, co se budou chtít stát. To bude třeba provést v „Kerboscript“ – zvláštním, ale podivně známém jazyce, který je docela podobný mnoha jazykům používaným v dřívějších fázích návrhu letového systému.

PŘÍBUZNÝ:

50 nejlepších mobilních her zdarma

Celková myšlenka je docela okouzlující a možná vzrušující pro každého, kdo považuje tento proces fascinující. Přesto, i když zjistíte, že myšlenku tohoto skličujícího, může být stále neuvěřitelně užitečné, nemluvě o tom, že se můžete učit spoustu cenných hlubokých matematických dovedností – kdo řekl, že hraní nemůže být vzdělávací?

1. Mechjeb 2

mechjeb2

Na začátku seznamu je Mechjeb 2, pozdější verze původního mechjeb. Tento mod doslova otevírá pro hráče zcela nový svět, včetně sady monitorů a ovládacích prvků-od pilotování SIP na oběžnou dráhu samo o sobě od startu po lepší inscenaci pro delta-v a twr. Přestože jsou tyto dovednosti úžasné, nejsou od samého začátku přístupné. Hráči budou muset investovat vědu do zařízení pro výzkum a vývoj, aby je odemkli. Přesto tento mod bude nakonec převzít, pokud jde o více světských úkolů, jak rostete, což může být velmi užitečné pro téměř každého hráče. To je nejlepší mody Kerbal Space Program pro vás vyzkoušet v roce 2022, s obrázky díky PCGamesn. Zatímco tam jsou spousta modelů Kerbal Space Program pro téměř každou potřebu, mody na tomto seznamu se skutečně staly oblíbenými v celé komunitě.

Jeijei je profesionální výzkumník a spisovatel se sídlem v Kapském Městě v Jižní Africe. Má národní diplom z módního designu z CUP (Cape Peninsula University of Technology), národní diplom v raném dětství a Montessori pro rozvoj dětského rozvoje z MCSA (Montessori Center Jižní Afrika), který se také specializuje na lidský rozvoj a přírodní psychologii, také, také Jako kvalifikace TEFL (výuka angličtiny jako cizího jazyka) z anglické školy v Kapském městě. Začala v oblasti designu, obdržela řadu ocenění a byla vystupována v online publikacích, mezinárodních vitrínách a časopisu Cosmopolitan. Vždy však měla přirozenou vášeň pro psychologii, antropologii a hermeneutiku, která se nachází do všeho, co vytváří. Pokračovala ve studiu lidského rozvoje od narození a začala učit a její cesta pro psaní profesionální fikce začala s herním kanálem a webovými stránkami Theoatrix. Jeijeii následoval vytvářet stovky kusů pro mnoho klientů jako spisovatel duchů v průběhu několika let a pokrýval vše od umělecké inteligence po témata životního stylu a přírodní vědy, po které našla cestu do světa médií a zábavy. Jeijei, která je hrdým otaku a fanatikem japonské kultury od velmi mladého věku. Miluje načechrané tvory a rostlinné všechno a tráví svůj volný čas doháněním nejnovějších vydání Marvel & DC, oblíbených Netflix, stejně jako vydání anime & manga nebo otevřené diskuse – zejména řetězová pila, moje hrdinská akademie, Tokio Revengers , Jeden kus, dračí míč, jujutsu Kaisen a další. Jeijei miluje procházení prostřednictvím oficiálních aktualizací, kanonického materiálu, vlákna headcanon a diskusí fanoušků, aby získala holistickou perspektivu každého tématu, které zkoumá. Je nadšená tím, že vyjadřuje myšlenky a názory fanoušků a poskytuje nadšencům fikce vše, co potřebují, aby se cítili více seznámeni s jejich oblíbenými tituly. Její přirozený talent pro analýzu lidských kultur, tendencí a trendů jí pomohl objevit fascinující témata, vyprávění a základní podtexty v titulech, které pokrývá.

50 nejlepších modů Kerbal Space Program ke stažení (vše zdarma)

Od Paolo Owyong Tento příspěvek může obsahovat přidružené odkazy. Pokud si něco koupíte, můžeme vám získat malou provizi bez dalších nákladů. (Další informace).

Star Wars Millennium Falcon Mod pro KSP

Je snadné zaměnit se kerbalský vesmírný program pro jednoduchou, téměř dětinskou hru. Částečně kvůli kreslené grafice a podivným malým zeleným postavám.

Přesto pod roztomilým obalem je ve skutečnosti a velmi Působivý simulátor průzkumu vesmíru s hlubokým fyzickým systémem a náročným hraním.

KSP je hlavně o objevování a průzkumu.

Program Kerbal Space odměňuje vytrvalost a kreativitu a komunita Modding se také ráda účastní. Je to, jako by se všechny děti, které milovaly výrobu raket lahví, se sešly jako tvůrci mod na tomto virtuálním hřišti.

V tomto seznamu najdete osvěžující svobodu a spolu s některými z nejlepších modů tam nebudete chtít přestat zkoumat KSP kdykoli.

50. Komplexní síť Kerbal Archive Network (CKAN)

Komplexní síť Kerbal Archive Network (CKAN)

Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi dlouhý seznam, budete chtít začít s CKAN.

Svět KSP Modding je stále rozptýlen po několika různých zdrojích a správa každého mod, kterou máte, se může stát ohromujícím.

CKAN s tím pomáhá, což je co nejjednodušší.

Modding je organizovanější, protože CKAN využívá metadata, aby se zajistilo, že vaše soubory jsou kompletní.

Varuje vás, pokud mods nejsou vzájemně kompatibilní a dokonce podávají návrhy na základě modů, které jste v současné době nainstalovali.

CKAN je absolutní práce lásky z komunity a pro modurding a určitě to považujete za užitečné.

49. Texturereplacer

Spacový program textureplacer kerbal

Než se dostaneme do herních modů, podívejme se také na několik způsobů, jak můžeme zlepšit grafiku hry.

Vizuály jsou běžně uváděny jako negativní pro program Kerbal Space, zatímco někteří by tvrdili, že to stejně není smysl hry.

Bez ohledu na to, pokud existují grafická vylepšení, proč jim nedat?

TexturerePlacer je místo, kde chcete začít. Je to v podstatě základna pro cokoli související s texturami v KSP.

To vám umožní nahradit textury za vlastní a v podstatě vám dává kontrolu nad tím, jak věci ve hře vypadají.

48. Vizuální balíček astronomů

Astronom

Vizuální balíček Astronomeru je konečným mod pro zlepšení řešení textur.

Balíček nahrazuje téměř všechny textury a ty jsou k dispozici v rozlišení 2K, 4K a 8k.

Obrázky se budou zdát mnohem ostřejší a podrobnosti v každé struktuře budou viditelnější při vyšších rozlišeních.

Je to skoro jako získat remaster programu Kerbal Space pro moderní uživatele PC.

Jen mějte na paměti, protože vyšší rozlišení bude vyžadovat více procesoru a GPU síly, takže to může ovlivnit výkon.

47. Sluneční světlice Galileo

Galileo

K dalšímu posílení grafických detailů v KSP je Galileo’s Sun Flares skvělým doplňkem.

Proč snižovat, jak epická vaše kosmická loď vypadá, jakmile ji skutečně dostanete do vesmíru, když jste tak tvrdě pracovali, abyste se tam dostali?

Mod přidává tři zcela nové efekty slunce, z nichž každý je k dispozici v různých barevných nastaveních.

Změna je menší.

Ale to přispívá k kinematice vidět vaši loď ve velkém neznámém. Úroveň detailů je zde také neuvěřitelná, protože částice prachu lze vidět na čočkách Flair.

Skvělý způsob, jak provést průzkum prostoru ještě pohlcující.

46. EnvironmentalVisuaLenhancements (Eva)

EnvironmentalvisuaLenhancements (EVE) Kerbal Space Program MOD

EnvironmentalVisuaLenhancements je jedním z nejpopulárnějších grafických modelů, které můžete získat.

Zaměřuje se na konkrétní grafický prvek, který nemusíte zpočátku najít, ale jakmile jste to nainstalovali, nebudete chtít hrát bez něj.

To, co to dělá, je přidat do hry některé mraky a městská světla, čímž se zhoršuje z atmosféry, o to realističtější.

45. Planetshine

Planetshine Mod for Kerbal Space Program

Modder Valerian stále hledal více po maximalizaci většiny vizuálních modelů dostupných pro KSP.

Všiml si, jak se planety zdá být příliš tmavé, když na nízké oběžné dráze, a cítil, že to vůbec není realistické.

Chybělo to, že záře, která by měla být viditelná z reflexního světla planety.

Jeho odpovědí bylo vytvořit Planetshine, což je skutečný vědecký termín pro fenomén slabého osvětlení planety z odrazeného slunečního světla.

Mod přidává realistické efekty okolního osvětlení tak, aby planeta je viditelnější, spolu s jeho účinky na okolní textury.

44. Scatterer

Screenshot dispatrer Kerbal Space Program

Další oblíbený, pokud jde o grafická vylepšení, Scatterer přidává více vizuálních vylepšení KSP.

Mezi dostupná vylepšení je Mod většinou zaměřen na vylepšení atmosférický rozptyl a Shadery vody.

Není snadné vyjádřit slovy, jak to ve skutečnosti funguje … ale jen při pohledu na demo video. Okamžitě uvidíte rozdíl.

Přidává realističtější a dynamičtější efekty osvětlení, a to jak do atmosféry, tak do vody, aby lépe odrážela sluneční světlo a další zdroje světla kolem vesmíru.

43. Realplume

Realplume Mod for Kerbal Space Program

Realplume je ještě jeden další grafický mod, která se zaměřuje na malý malý detail, o kterém byste pravděpodobně nepřemýšleli.

To zlepšuje chocholy kouře vyzařováno z výfuku vaší rakety.

Nejen, že kouř vypadá mnohem realističtější přímo z krabice, ale také se zlepšuje chování oblaku. Kouřové chocholy se budou rozšířit také při nižších atmosférických tlacích, jako tomu je v reálném životě.

42. Collision FX

Collision FX Kerbal Space Program Mod

Řekl bych, že je to nevyhnutelné v programu Kerbal Space: někdy vaše loď prostě nebude fungovat.

Ať už se jedná o pár nesprávných ploutví nebo několika těžkých částí, některé lodě se prostě nespustí tak, jak je zamýšleno.

Protože uvidíte nějaké havárie (a věřte mi, uvidíte hodně), proč ne havarovat ve stylu?

Collision FX je pro to perfektní grafický mod a přidává vizuální efekty, aby se havárie lodí o to dramatičtější.

Nyní uvidíte jiskry a prach, když se vaše loď rozdrtí při přistávací dráze ve slavném výbuchu plamenů.

Mod dokonce hodí do skrytí zvuky, když váš přistávací zařízení zasáhne chodník.

41. Žvanil

Chatterer Mod for Kerbal Space Program

Vizuální vylepšení nejsou jediným způsobem, jak zvýšit pohlcující průzkum vašeho prostoru.

Program Kerbal Space také nezestul příliš důraz na zvuky, protože vaši Kerbals ve hře opravdu nezaznamenal hlasový dialog.

Místo toho se spoléhají na text aroma pro komunikaci, což nemusí být nutně špatná věc.

Nyní Chatterer přidává ke zkušenosti, přidáním většiny chybějících zvukových efektů, které měla hra mít.

Zahrnuje přenosy SSTV, pípnutí a náhodnou rádiovou komunikaci mezi letem a kontrolou pozemku, aby se všechno cítilo ještě více vzrušující.

Přidává také atmosférický zvuk jako účinky větru, dýchání na EVA a hluk na pozadí, když jsou uvnitř kosmických lodí.

40. Zvuky prostoru

Zvuky kosmického programu Kerbal Space Program

Zvuk KSP si můžete vzít ještě dále přidáním zvuků vesmírného mod od ist_meow.

Mod přidává skutečné nahrávky NASA zvuku pořízených při obíháním planet.

Planety v KSP samozřejmě neodpovídají tomu, co máme v naší sluneční soustavě. Náš milý moder tedy musel improvizovat a přidávat zvuky tam, kde to dává smysl.

Například Jool používá zvuky zaznamenané kolem Jupiteru, zatímco Eva používá zvuky Neptunu.

Celkově vzato, je to stále skvělý způsob, jak přidat tu trochu chuti, když zkoumáte galaxii.

39. Kronální divák plavidla

Kronal Plavidlo prohlížeč Kerbal Space Program MOD

Tato hra je spíše o pokusu a omylech většinou v hangáru, kde jakékoli množství kombinací částí lodí může mít za následek schopnou kosmickou loď.

Nalezení perfektní sestavy, abyste se dostali na jakoukoli konkrétní planetu, je jedním z nejuspokojivějších zážitků.

A první věc, kterou většina z nás bude chtít udělat sdílet náš pokrok s přáteli.

Může být docela únavné vyjmenovat vše, co jste udělali, abyste přivedli svou loď tak, jak je zamýšleno … a tam přichází prohlížeč keronálních plavidel.

Jednoduše vám umožňuje vytvářet diagramy podobné plánu vaší lodi, které lze snadno sdílet s kýmkoli.

Obsahuje dokonce možnost explodu, která rozšiřuje loď do všech jejích různých částí, což usnadňuje vidět všechny přesné specifikace, díky nimž je vaše sestavení úspěchem.

38. Plánovač okna přenosu

Plánovač okna přenosu Kerbal Space Program Mod

Úkol budování lodi, která skutečně pracuje v programu Kerbal Space, může být docela skličující s jeho technickým, vědeckým žargonem a hloubkou.

To se může snadno stát vypnutím novějších hráčů, protože ne každý chce přijít na to, jak raketová věda funguje, velmi podobně jako přísloví jde.

Naštěstí pro nás, existují tuny kvality života modové, které zlepšují současnou herní mechaniku. A někdy dokonce představují nové, aby se určité věci usnadnily.

Nejprve máme přenos oken Planner, plugin, který vám dává vizuální reprezentace efektivnosti planetárního přenosu před pokusem o spuštění.

Že samo o sobě může být docela obtížné pochopit. Takže to jasně: Plánovač oken přenosu umožňuje zadat požadovaný cíl a automaticky vypočítá relevantní informace, které vám pomohou naplánovat vaši misi.

37. Kerbalský budík

Kerbal Alarm Clock Mod

Pokud pracujete s plánovačem okna přenosu, budete to chtít spárovat s modem Kerbal Alarm Clock.

Jakmile dostanete správné části a naplánujete letounou cestu vaší lodi, dobře, gratuluji!

To je samo o sobě výkon.

Ale bohužel to ještě není ani polovina rovnice.

Úspěšně se dostat na oběžnou dráhu planety bude vyžadovat, abyste provedli časované manévry, které pohánějí vaši loď tam, kam chcete.

Kerbal Alarm Clock vám to pomůže, a to tím, že vám poskytne oznámení, kdy musí být manévr zahájen pro jakoukoli konkrétní loď.

Další skvělou vlastností tohoto mod je to přímá integrace s plánovačem přenosu oken, takže budete moci nastavit alarmy jednoduchým kliknutím na tlačítko.

36. Kerbal Engineer Redux

Kerbal Engineer Redux Mod

Kerbal Engineer Redux je naprosto velmi užitečná kvalita života.

Výběr dílů pro vaši loď je první kus hádanky a Ker vám dává důležité informace potřebné k lepšímu rozhodování.

Odečty Delta-V jsou zpřístupněny ve fázi sestavení, spolu s ideálním poměrem tahu k váze v závislosti na vašem vybraném cíli.

To snižuje požadované výpočty na jednoduchou matematiku, odtud název modu.

Budete moci provádět rychlé úpravy, když se díly nesčítají správně, a s jednoduchým křížovým kontrolou s plánovačem okna přenosu, abyste se ujistili, že se všechny hodnoty zarovnáte, budete dobré jít!

35. Trajektorie

Trajektories Kerbal Space Program Mod

Jakmile se dostanete na oběžné dráze jakékoli planety, na které jste dostatečně blázniví, nechoďte zatím oslavovat.

Stále se musíte ujistit, že vaše loď přistane bezpečně.

To je místo, kde přicházejí trajektorie, což vám umožní lépe naplánovat tam, kde na planetě přistane vaše loď.

Co je na tomhle skvělé, je to, že trajektorie se počítají v reálném čase, což vám umožňuje provádět úpravy při přechodu.

34. Scansat

SCANSAT MOD PRO PROGRAM KERBAL Space

Dalším užitečným nástrojem, který vám pomůže přistávat, je skansat.

To, co to dělá, vám umožní využít satelity skansat k provádění skenů na nedalekých planetách.

To bude produkovat mapy s vysokým rozlišením, takže můžete určit bezpečné přistávací zóny a zajímavé oblasti, které lze studovat. Víš, pro vědu.

Perfektní nástroj pro plánování před provedením.

33. Indikátor zarovnání dokovacího portů

Indikátor zarovnání přístavu v přístavu Kerbal Space Program

Budete muset zasáhnout kosmickou loď.

Docking se může ukázat jako výzva sama o sobě, protože přimět své vozidlo k dokonalému v souladu s dokem není tak snadné, jak si možná myslíte.

UI základní hry s tím ani s tím moc nepomáhá. Většinou budete muset provést malé úpravy bez pomoci.

Indikátor zarovnání dokovacího portů to mnohem usnadňuje, což vám dává jednoduché uživatelské rozhraní, které vám řekne, zda je vaše loď zarovnána nebo ne.

32. Mechjeb

Mod Mechjeb pro kosmický program Kerbal

Pokud jde o usnadnění věcí, není k dispozici mod, který by věci usnadnil než mechjeb.

Je to jeden z nejstarších modů na tomto seznamu, ale Mechjeb je stále zvažován být nezbytný většinou komunity.

Úplně odebírá úkol skutečně pilotovat vaši loď, takže pokud máte rádi plánování a budování, ale ne tolik skutečné letící části, je to pro vás mod.

Je to v podstatě autopilot mod, který ovládá vaši loď od vzletu po přistání.

Vše, co budete muset udělat, je vytvořit pracovní loď, kterou převezme.

31. Hangar Extender se rozšířil

Hangar Extender Extended Kerbal Space Program Mod

Protože budete trávit spoustu času budováním lodí, podívejme se na některé mody, které tam usnadňují věci.

Za prvé, máme prodloužení hangáru.

Jak můžete hádat, rozšíření hangáru se v podstatě umožňuje stavět mimo budovu přiděleného montáže vozidla. Pěkný!

To je obzvláště dobré pro stavitele, kteří rádi staví masivní lodě, protože základní hra VAB se prostě nehodí k větším sestavením.

Pokud jde o velikost lodi. Ale to je do značné míry ekvivalent bezplatného sestavení pro KSP.

30. Modulární raketové systémy

Modulární raketový systémy Kerbal Space Program Mod

Modulární raketové systémy je další skvělý balíček pro stavitele, protože poskytuje další části ve vašem inventáři, které vám umožňují vyplnit tyto menší mezery.

Kromě poskytnutí dalších estetických možností, tento mod poskytuje díly v různých velikostech, které nejsou k dispozici ve vanilce.

To usnadňuje zavedení částí do prostorů, které byste nemohli původně naplnit, a to mnohem jednodušší Plánovat každý malý aspekt vaší lodi.

29. Procedurální kapotáže

Procedurální kapotáž MOD pro kosmický program Kerbal

Každá část kosmické lodi hraje svou vlastní roli při úspěšném spuštění vaší lodi.

Kanály se neliší a může se stát výzvou, pokud dostupné kapotáž ve vašem inventáři nehodí na lodi, kterou jste postavili.

Pro ty neznámé se nacházejí kapitoly směrem k horní špičce vaší lodi. Chrání jej před tlakem a vytápěním.

Zní to důležité, správně?

Co kdybyste udělali tuto loď, ale kapce prostě se nehodí?

Není třeba se bát, procedurální kapotáže jsou odpovědí.

Procedurální kapotáže přispívají k velikosti a tvaru kapotáže v základní hře, což vám umožní na vlastní fit vidlice na jakoukoli loď, kterou byste chtěli.

28. TweakScale

TweakScale Kerbal Space Program Mod

Pokud byste chtěli ještě více kontroly, může být TweakScale to, co potřebujete.

Místo toho, abyste ovlivnili pouze kapitoly, TweakScale vám umožní změnit velikost prakticky jakoukoli část, kterou chcete.

Nejen to, jakmile je část velikosti, řekne vám, kolik paliva je obsaženo v této části lodi.

Kromě toho je jeden z nejdůležitějších kusů mod – jak to ovlivňuje zejména motory.

Když je motor změněn, aby byl větší, je také silnější a naopak.

To by vám mělo poskytnout zcela kontrolu nad tím, jak stavíte své lodě.

27. Palivové nádrže plus

Fuel Tanks Plus Mod for Kerbal Space Program

Tam jsou také spousta modů, které se rozšiřují o aktuální části inventáře nabízeného základní hrou, což vám dává spoustu nových možností, pokud jde o stavbu.

Nejprve máme palivové nádrže plus – což přidává možnosti palivové nádrže do inventáře sestavení.

Palivové nádrže plus přidávají více možností pro tanky, které jsou 1.5x větší než největší tank dostupný ve vanilce.

To je ideální pro větší sestavy, aby se zajistilo, že vaše loď nedojde příliš brzy z plynu.

Nádrže jsou také k dispozici v různých stylech, takže máte estetické možnosti, z nichž si můžete vybrat také.

Textury jsou založeny na raketách NASA a ESA v reálném životě, takže tento mod je také docela šéf s realismem.

26. KRE – Kerbalská opětová použitelnost

Kerbal Reaibility Expansion (KRE) MOD

Provozování programu průzkumu prostoru není levné.

Zejména v programu Kerbal Space, kde pravděpodobně budete havarovat většinu vašich sestav.

Kre, nebo Kerbal Reaibility Expansion Mod zaujme zajímavý přístup k tomuto řešení tím, že poskytuje díly ve stylu SpaceX, které vám umožní vytvořit opakovaně použitelné rakety.

S těmito částmi byste mohli šetřit spoustu peněz pouhým opětovným použitím, snížením a recyklací.

Mod balíček obsahuje sady přistávacích nohou, ploutve, křídel, motorů a dalších, které nemusí být po použití odhozeny.

25. Kerbal Attainment System (KAS)

Kerbal Attainment System (KAS) MOD

Systém připojení kerbal je většinou považován za základní mod, zejména pokud jde o EVA.

Spojení plavidel může být ve vesmíru docela náročné.

Kas to napraví zavedením nějaké úhledné mechaniky a částí, které pomáhají s těmito úkoly.

Navijáky, kladky, harpoony a trubky lze využít, aby vše zjednodušilo.

Potřebujete přenést zdroje bez dokování?

Žádný problém, stačí připojte nádoby pomocí trubky.

24. Kerbal Inventory System (KIS)

Kerbal Inventory System (KIS) MOD

Pracuje ruku v ruce s KAS je Kerbal Inventory System.

Ve skutečnosti to mělo být původně zahrnuto do KAS, ale byl vytvořen oddělený kvůli všem novým funkcím, které dodává.

KIS představuje a Nový herní mechanik kde můžete skutečně vzít části z vašeho inventáře a poslat je do vesmíru.

Ať už jste zapomněli přinést s sebou důležitou část vesmírné stanice, nebo byste chtěli vytvořit rover na Dunu od nuly, Kis vám to může pomoci udělat to!

Jediné, co musíte udělat, je vybrat části a poslat kerbal ven, kamkoli jsou potřeba.

23. Kerballoons

Kerballoons Mod pro KSP

Když prozkoumáte další dosah prostoru, zlepšení výzkumu a odemknutí nových technologií se stává stále důležitějším.

Kompletní vědecké smlouvy může být nákladné a časově náročné. A pokud byste se chtěli více soustředit na průzkum, Kerballoons může mnohem usnadnit splnění těchto úkolů.

Místo toho, abyste museli stavět nákladné lodě pro provozování vědeckých misí, můžete místo toho poslat balónky speciálně navržené pro sběr vědeckých dat.

Tento mod přidává různé části potřebné k vytvoření balónků, které pak budete moci pro vás shromáždit vaše výzkumná data.

22. Kerbal planetární základní systémy

Kerbal Planetární základní systémy MOD

V průběhu času budete muset také postavit více planetárních základen pro své Kerbaly.

Kerbal Planetary Base Systems je balíček dílů, který přidává spoustu předmětů pro stavební stanoviště, skleníky, laboratoře a další na různých planetách.

Hra vanilky obsahuje spoustu možností pro stavební vesmírné stanice. Pokud jde o stavbu na plochých planetárních dílech, není tu moc rozmanitost.

Další skvělou vlastností je, že zahrnuté díly jsou podobné, což znamená, že budou kompatibilní s většinou částí skladem ve hře.

21. Letadlo plus

Letadlo plus KSP mod

Velký kus komunity programu Kerbal Space Našel zajímavé způsoby, jak se bavit s aspektem budovy hry.

Místo toho, aby se zaměřili na průzkum, našli inovativní způsoby stavět repliky téměř jakéhokoli vozidla, na které si vzpomenete.

Vzhledem k možnostem v základní hře spolu s několika mody než přidat různé části a také rozšiřovat schopnosti budovy, uživatelé přišli s některými z nejzajímavějších obsahu tam venku.

Začínáme s Airplane Plus, modem, který ve skutečnosti přidává části letadla do vašeho inventáře sestavení.

Pokud je stavební letadla a vrtulníky něco, co vás zajímá, tento mod je dobrým místem pro začátek.

20. Systém Mark IV SpacePlane

Mark IV systém SpacePlane KSP MOD

Dalším populárním modelem pro vytváření kosmických lodí je design Mark IV z 60. let.

Mod přidává nový trup, který je také založen na částech vytvořených Porkjet, který je pravděpodobně nejoblíbenějším jménem, ​​pokud jde o KSP Modding.

Trup se může snadno přizpůsobit 2.5-3.75 m dílů ve své nákladní zátoce a jsou také na skladě.

19. Námořní balíček

MOD KSP MOD MOD

Kreativita ve vytváření KSP je prostě neomezená. Ve hře můžete dokonce stavět námořní jednotky!

Námořní balíček přidává části, které vám umožní postavit cokoli od velkých lodí po ponorky a všechno mezi.

Můžete stavět jachty pro své Kerbals, aby se plavili kolem, nebo dokonce letadlové lodi, aby ubytovali vaše letadla.

Tento mod dokonce maximalizuje fyzikální systémy v KSP, jak budete stavět také kolem vztlaku.

18. Bdarmory

Bdarmory Mod for Kerbal Space Program

Zdá se, že nyní, s těmito bláznivými mody, se můžeme dostat docela daleko od Kerbal Space Program měl být zamýšlen.

Zatímco vytváříme letadla a lodě a co, proč se netlačit o něco dále?

Bdarmory vám ve skutečnosti umožňuje přidat Části zbraní Pro vaše vozidla, což umožňuje znovu vytvořit vojenská vozidla, jako jsou tanky a bitevní lodě.

O tom teď mluvím!

17. Millennium Falcon

Millennium Falcon Kerbal Space Program Mod

A protože jsme v podstatě transformovali program Kerbal Space na simulátor General Building, co je běžné mezi téměř všemi simulátory budov venku?

Budeme chtít sdílet naši tvrdou práci online.

Steam Workshop pro KSP se stal cennými rozbočovateli, bydlením většinou originální výtvory a repliky populárních lodí a vozidel.

To nás přivádí k našemu dalšímu mod: a Úplně funkční replika Millennium Falcon ze série Star Wars.

Opravdu, musím říct víc?

16. Replika SR-71

SR-71 Replika Kerbal Space Program Mod

Jednou z populární repliky je replika Blackbird SR-71.

Další ikonický design z 60. let, Lockheed Blackbird byl průzkumné letadlo, které bylo pilotováno jak letectvem Spojených států, tak NASA.

Replika také pracuje 100% a je schopna létat na více než 1200 metrů/s.

15. PZ KPFW VI Tiger I

PZ KPFW VI TIGER I MOD PRO PROGRAM KERBAL Space

Podívali jsme se tedy na kosmickou loď z jedné z nejpopulárnějších filmových sérií naší doby a pro mě to stále nestačilo.

KSP lze zjevně použít také k budování nádrží.

Co zde máme, je replika nádrže tygra I., která byla používána německými silami ve druhé světové válce.

To, co s tím děláte, je opravdu jen na vás, jen jsem si myslel, že to byl docela skvělý koncept, který má v KSP tank.

14. McLaren 720s Spider

McLaren 720s Spider Kerbal Space Program MOD

Co jiného by mohlo být stavět v KSP, můžete se zeptat?

Co takhle dát vašim Kerbalům lesklé nové sportovní auto, aby závodili kolem asfaltu?

Ano, můžete mít repliku pavouka McLaren 720s v KSP!

Model dokonce přichází s pracovními dveřmi motýlů a zcela konvertibilním vrcholem pro zcela přesný zážitek z auta, který pravděpodobně nikdy nebudete moci koupit v reálném životě.

13. Fachwerkhaus Style 1

Fachwerkhaus Style 1 Kerbal Space Program Mod

Modder Juggernoob dělá věci o krok dále tím, že staví domy pro své kerbaly.

V současné době existují Tři styly s různými velikostmi, vše založené na německých napůl načasovaných návrzích.

Budete moci ubytovat 4-5 Kerbals v nejmenším domě a až 9 ve větším.

Domy používají ke spuštění solární a bateriové banky a budou na Kerbin zcela soběstačné.

Dávejte však pozor na jejich používání na jiných planetách, protože to nebylo testováno napříč deskou.

12. Zdarma Iva

Zdarma Iva Mod for Kerbal Space Program

Pravděpodobně si myslíte, že musí existovat to, co lze udělat s KSP.

No, ještě tam nejsme úplně ..

Udělejme se však o krok zpět a pokusíme se vrátit zpět k původnímu tématu Simulator Space Simulator.

Free Iva je zajímavý mod, díky kterému by byla hra ještě více pohlcující než vylepšená grafika a zvuky.

To vám umožní vstát z vašeho křesla během IVA a skutečně prozkoumat loď v perspektivě první osoby.

Pokud se vám to necítí jako astronaut, nejsem si jistý, co bude.

11. Telemachus Reborn

Telemachus Reborn Kerbal Space Program Mod Screenshot

Telemachus Reborn je jedním z nejzajímavějších položek na tomto seznamu a je to perfektní Když chcete zažít KSP s některými přáteli.

Ve skutečnosti vám to umožňuje vytáhnout různé informace o letu, jako je telemetrie, pomocí webových prohlížečů.

Proč byste to chtěli?

Pokud máte několik přátel.

10. TAC Life podpora

TAC Life Support Kerbal Space Program Mod

Podpora TAC Life ve skutečnosti zavádí nový systém, kde Kerbals vyžadují, aby přežily ve vesmíru jídlo, vodu, kyslík a elektřinu.

Opustit své Kerbaly bez dozoru během dlouhodobých průzkumných misí není možnost. Zemřou na hladovění!

Tento mod představí zcela novou výzvu k překonání a přidává do hry také pocit realismu.

9. Komunitní technologický strom

Komunitní technika Kerbal Space Program MOD

Pokud jste dosáhli tohoto bodu na seznamu a vyzkoušeli jste většinu toho, co jsme dosud zakryli, pak jste se na cestě pravděpodobně setkali s některými problémy s kompatibilitou.

To je v pořádku, protože je to jen normální část řešení tolika modů.

Další velkou částí o vášnivé základně Modding Fanbase je přístup k obsahu schváleným komunitou.

Komunitní technologický strom je skvělým příkladem, když se Modders sešli, aby vytvořili upravený technologický strom s ohledem na kompatibilitu mod.

Bere v úvahu nejoblíbenější mody a zajišťuje, že technický strom v KSP pojme většinu toho, co se chystáte nainstalovat.

8. Dunatian

Dunatian Mod for Kerbal Space Program

Kromě vylepšeného hraní jsem byl vlastně schopen najít tento vlastní scénář pro KSP.

KSP nikdy nebyl o konkrétním ději, více soustředil se na průzkum zdarma a vaši schopnost do značné míry dělat, co chcete.

To pravděpodobně vysvětluje nedostatek vlastních scénářů pro hru. Ale naštěstí Modder Mikki vytvořil jeden takový příběhový mod, pro ty, kteří chtějí hru zažít s trochou více… směru.

Příběh sleduje Kerbal jménem Bob, který zůstal na Duně poté, co neočekávaná závada pošle svůj tým zpět do Kermes. Vaše mise je jednoduchá – přiveďte Bob zpět.

Modder vytvořil tento scénář s na mysli zkušenější hráči, Pro novější fanoušky hry tedy nemusí být snadné pracovat.

7. Usi Kolonization Systems (MKS)

USI Kolonization Systems (MKS) MOD

Meziplanetární kolonizace není ani obrovskou součástí KSP a Modder Roverdude se snažil napravit to pomocí systémů USI Kolonization.

MKS je expanzivní herní mod, který umožňuje meziplanetární kolonizaci v KSP.

Zaměřené na přidání mnohem více obsahu koncových her, zjistíte, že děláte věci mimo průzkum planet kvůli tomu.

Místo toho budete mít za úkol najít vhodné planety, které budete pokračovat v životě po Zemi.

Seznam je obrovský, pokud jde o tento mod, ale funkce zahrnují nové díly pro budování základny, systém rozšířených rysů a nový systém odměn pro kolonizační planety a měsíce.

6. Ponořit to! Pokračování

Dang to! Pokračující Kerbal Space Program Mod

Věřte tomu nebo ne, existují někteří veteráni KSP, kteří se stále snaží zvýšit úroveň obtížnosti hry.

Ne, to je název mod! Je to výsledek přidání randomizovaných systémů a selhání zařízení do hry.

Všechno je samozřejmě přizpůsobitelné, od toho, jak často jsou selhání.

Můžete se zabývat čímkoli od rozbitého thrusteru až po vadný padákový systém, zatímco spolehlivost dílů rozpadne také pomocí použití.

Rampování této obtíže o několik zářezů, to vás na chvíli zaměstnává.

5. Kopernicus

Kopernicus mod for Kerbal Space Program

Zde je další zajímavý způsob, jak rozšířit obsah hry, je doslova rozšíření objevitelného vesmíru.

Pokud hrajete dost programu Kerbal Space a máte odolnost, abyste to všechno prošli, jste povinni dojít úspěchy na dokončení a planety k návštěvě.

Kopernicus je základní systém používaný modurátory k nahrazení planetárního systému ve hře, což vám dává zcela nové galaxie k prozkoumání.

4. Galaxie Unbound: Nova Kirbani

Galaxie Unbound: Nova Kirbani Mod

Galaxie nevázané jsou jednou z těchto expanzí.

Na základě Alpha Centauri (nejbližší známý systém hvězdy a planety pro Solární soustavu Země) První splátka Unbound představuje Nova Kirbani.

Nejbližší systém k Kerbolu zahrnuje 3 hvězdy: Nova Kirbani A, B a Proksimus Kirbani, který je mnohem dále dál.

Nova Kirbani je v současné době k dispozici pro hraní, představení planet Alva, Blalo a Orus.

3. Trpasličí planety plus

Dwarf Planets Plus Mod for Kerbal Space Program

Trpasličí planety plus od Modder UranianBlue je dalším skvělým mod pro změnu scenérie.

Cítil, že další k dispozici planety, které již byly k dispozici, postrádaly realistický počet trpasličích planet v galaxii.

Výsledkem je, že vytvořil trpasličí planety plus, který přidává 5 trpasličích planet – Cador, Talus, Walru, Virani a Zevrin.

Na základě jeho cíle na hlubší realismus jsou všechny trpasličí planety založeny Typy platebních planety v reálném životě včetně objektů asteroidních pásů, kentaurů a objektů pásu Kuiper.

2. Kerbal Exoplanets

Kerbal Exoplanets Kerbal Space Program Mod

Toto je určitě jeden z rozsáhlejších balíčků planety pro program Kerbal Space.

Kerbal Exoplanets ve skutečnosti přidává tři Zcela nové hvězdné systémy do hry.

To, co je ještě působivější, je to, že každý hvězdný systém obsahuje jedinečné exoplanety, z nichž každá má vlastní měsíce obklopující jejich oběžné dráhy.

1. Civilní obyvatelstvo

Kerbal Space Program pro Kerbal Space Program

TALKING S NAŠEM KONITOVÝM PŘIPOJENÍM, máme civilní populaci MOD.

Opravdu to vede kolonizaci vesmíru na zcela novou úroveň.

Civilní obyvatelstvo vás začíná na cestě, aby se vaše Kerbal Society stala civilizací typu 1.

Umožňuje novému hernímu mechanikovi, který umožňuje civilistům účastnit se průzkumu vesmíru, a to vše, co postupujete a objevujete novější technologie.

Budete moci využívat pokročilejší technologie, jako jsou reaktory Netherdyny, postavit univerzitu v Netherdyne a dokonce stavět domy a farmy pro vaše Kerbaly.

Tohle je skutečný měnič hry, takže to určitě zkuste!

I když mám pocit, že v tomto seznamu je spousta, abych vás na konci měsíce zaměstnával.