10 nejlepších sestav Minecraft V roce 2022, 10 bláznivých věcí Minecraft hráči udělali

10 bláznivých věcí Minecraft hráči udělali

Contents

Z výukového videa Mrmattrangera se naučíte vyrobit různé třešňové stromy.

10 nejlepších sestav Minecraft v roce 2022

Je opravdu neuvěřitelné, čeho mohou někteří stavitelé Minecraft dosáhnout, bez ohledu na to, jak nebo proč konstruují to, co dělají.

Ať už v přežití nebo tvůrčím režimu v Minecraftu, stavitelé po celém světě se propadli online, aby se podělili o své výtvory, které trvalo dostatek času, lásky a úsilí. Výsledky byly v mnoha případech dechberoucí a inspirovaly další hráče k vytvoření i vlastních vlastních sestav. Tento cyklus pokračuje a komunita je pro něj lepší.

S rokem 2022 nyní probíhá, nebolí se podívat se na některé z nejlepších sestav zveřejněných online, které skutečně zapůsobily a ukázaly plnou velikost a rozsah toho, co je kreativita hráčů schopna.

Minecraft: Nejneuvěřitelnější stavby z roku 2022

10) Herobrineovo sídlo Hymixelem

Působivá sestavení Minecraft a ještě lepší mapa dobrodružství, Herobrine’s Mansion je tvorba Hymwixel s hrůzným zvratem. Prozkoumejte masivní sídlo a jeho tajné místnosti a hloubky, to vše při boji proti nepřátelským davům.

V této mapě dobrodružství je zahrnuto více šéfů a mapa samozřejmě zahrnuje legendární Herobrine, jednu z nejstarších hororových postav hry. Hráči však nebudou ponecháni bezbranní, protože existuje spousta sad ozubených kol, aby získaly obchody ve hře, aby naklonili šance na přežití ve prospěch hráče.

9) Mages College of Meridia od Block_Fortress

Mages College of Meridia, inspirovaná Skyrimovou College of Winterhold. Tato vysoká škola je umístěna do své vlastní ploché sféry Daedric, je plně funkční uvnitř i venku.

Má některé požadované stahování, konkrétně balíček textury a doporučené shadery, ale za tak pozoruhodnou sestavu je to malá cena. Pro fanoušky vysoké fantazie nebo Elder Scrolls se tato sestavení stojí za stažení přes Planet Minecraft.

8) Dech divokého vytvořeného dinaeh

Nelze popřít, že Legend of Zelda: Breath of the Wild byl jednou z největších her RPG v poslední paměti, ne -li všech dob. Díky závazku Minecraft Redditor Dinaeh mohou hráči zažít plný rozsah světa dechu divočiny.

Tvůrce dokonce stanovil záměr zahrnout vlastní NPC a ikonické chrámy na světě, ale tento konkrétní svět sám o sobě je také pozoruhodný. Házení některých shaderů do mixu může způsobit, že tato mapa skutečně pop, úzce napodobuje krásné osvětlení a kvetoucí účinky samotného titulu Nintendo.

7) Čarodějnictví a čarodějství od Floo Network

Svět Harry Potter je jedním z nejuznávanějších v současné fantazii a není divu, že komunita Minecraft ji také přizpůsobuje ve hře. Stavitelé v síti Floo Network v podstatě umožnili hráčům zažít svá vlastní dobrodružství v Bradavicích s mapou sestavou známou jako čarodějnictví a čarodějnice.

Bohužel tato sestava funguje pouze ve verzích Minecraft 1.16.3 – 1.16.5 V tuto chvíli kvůli všem změnám hry, ale hráči, kteří používají herní launcher k vytvoření 1.16 Instalace by si měla tento stvoření Harryho Pottera mít v podstatě. Věnování stavitelů ukazuje skrz a skrz.

6) Crafting Azeroth od Rumsey

World of Warcraft zůstává jedním z nejpopulárnějších MMORPG v oboru a závazek hráčů Minecraft jako Rumsey vyústil v tvorbu Azerothu. Hráči se skládají z více než 100 miliard bloků, najdou téměř každé nezapomenutelné místo po celém světě Azerothu mezi východními královstvími, Kalimdorem a dokonce i kontinentem Northrend.

Hráči mohou dokonce projít temným portálem a objeví se ve ztvárnění Outlandu, bývalého domova Orcish Horde a Draenei. Hráči mohou konečně sbírat a řešit ve vesmíru Warcraft, něco, co si mnoho fanoušků fantasy určitě zbožňuje.

5) Westeroscraft

Docela možná jedna z nejambicióznějších sestav Minecraft, jaké kdy byly vytvořeny, je tato mapa rekreací světa George R.R. Martin Píseň ledu a ohně série. Tento svět byl oživen na obrazovce hit HBO Show Hra o trůny, A teď mohou hráči prozkoumat Westeros podle obsahu svého srdce.

Svědčíte lodě zakotvené v bílém přístavu, vstupte do září Baelor a Red Keep in King’s Landing a navštivte ledové sály Winterfell, plus mnohem více. Vývojáři stále přidávají k tomuto ambicióznímu projektu a doufají, že vytvoří další kontinent Essos, přes úzké moře. Hráči se pravděpodobně nebudou nudit v tak masivním ztvárnění jednoho z nejoblíbenějších lokalit fantazie.

4) Nový Port Notch od LG193 a ThatDutchlad

Moderní metropole oslavující Minecraftovu minulost, současnost a budoucnost, nový Port Notch byl láskyplně vytvořen dvěma hráči. Titulární město zahrnuje dva různé ostrovy a dokonce zahrnuje poctu zářezu s názvem „Socha kreativity.”

V této sestavě je spousta lásky a uznání hry Sandbox a je skvělý čas se putovat ulicemi města a ocenit lásku hry, kterou tvůrci LG193 a ThatDutchlad vyjádřili budováním takových úžasných struktur.

10 bláznivých věcí Minecraft hráči udělali

Minecraft dává hráčům schopnost vytvářet téměř cokoli, na co si mohou dát mysl. Pro většinu lidí to znamená vytvořit obří věž TNT a vidět, jak daleko můžeme jít s velkými explozemi, než naše hry havarují.

Pro ostatní lidi to znamená obnovit sady z televize a filmů blokující blok, programování pracovních her do Minecraft nebo vytváření uměleckých děl perfektních pixelů.

V tomto článku se podíváme na 10 top 10 bláznivých věcí, které hráči Minecraft ve hře udělali za posledních 5 let.

Postavil Kingovo přistání z Game of Thrones

Toto je možná jedna z nejpopulárnějších staví na internetu a můžeme pochopit proč. Tvůrci zodpovědní za tuto šílenou stavbu strávili tisíce kombinovaných hodin, aby sestavili Kingovo přistání z Game of Thrones, Block by Block.

Vytvoření celé sestavy trvalo dlouho, ale nyní je 100% kompletní a sdílí některé překvapivé podobnosti s Kingovým přistáním z televizního seriálu.

To je vlastně jeden z prvních, kdy se hráči dokázali dostat a zavřít a prozkoumat Kingovo přistání takto. Můžete vidět, jak podrobné je vše z ptačího oka výstřelu.

Postavil pracovní telefon v Minecraft

Když jsem o tom poprvé slyšel, byl jsem naprosto odfouknut. Nevěděl jsem, že je to možné, ale někdo to vlastně udělal.

Není to tak plně funkční jako telefon skutečného života, ale lze jej použít k hraní několika mini her, načtení velmi pixelované verze YouTube, fotografování světa Minecraft a dokonce i pixelované FaceTime Call.

Níže si můžete prohlédnout úplný přehled telefonu Minecraft.

Video YouTube

Vyvinul funkční mody PC a tiskárny

Nejsme si jisti, proč někdo tak dlouho strávil vytvářením, protože to, že slouží velmi malému funkčnímu výhodu pro hraní, ale stále jsme ohromeni.

Populární MODER MODRED MRCRAYFISH VYTVOLKA PC A PRINTER Mod, který by mohl otevřít lakový program na počítači a poté vytisknout vytvoření na kus papíru ve hře.

Pokud to neslouží žádnému účelu hry, stále to představuje sílu moddingu v Minecraft. Hráči opravdu mohou vytvořit cokoli, na co si myslí,.

Znovu vytvořil meme s mapou v režimu přežití

Na první pohled nevypadá obrázek pixelů napravo od obrázku. Když však pochopíte, jak to funguje, jsem si jistý, že vás ohromí.

Obrázek, který hráč drží napravo, je vlastně mapa. Mapa v podstatě ukazuje pixelovanou 2D verzi okolí z pohledu ptáka. To znamená, že hráči mohou umístit bloky, aby to ukázali na mapě.

Tento konkrétní hráč naplánoval celý obrázek umístěním každého bloku, pixel od pixelu. Obrázek vlevo nahoře ukazuje, jak jsou bloky rozloženy. Některé bloky jsou umístěny vyšší než jiné, protože to mírně mění odstín pixelu.

Znovu vytvořil kanadskou horu

Poté, co viděl obrázek kanadské hory opakovaně zobrazený na přírodě Subreddit na Redditu, vzal jeden hráč Minecraft na sebe, aby postavil horu v Minecraft.

Pokud se domníváte, že to bylo postaveno zcela z čtvercových bloků, je to opravdu působivé. Malá pomoc od balíčku zdrojů jistě pomohla s vodou, osvětlením a oblohou, ale.

Verze Minecraft byla tak dobrá, že komunita Minecraft Reddit přiměla tvůrce, aby jej zveřejnil v původní přírodě. Mnoho z upvotů a komentářů pocházelo od hráčů Minecraft, takže je těžké zjistit, zda obraz skutečně oklamal.

Vytvořil automatický lom na Vanilla Minecraft

V Minecraft existuje řada bloků, které lze použít k vytvoření automatizovaných nástrojů. Tyto nástroje mohou být napájeny společností Redstone – v podstatě to funguje jako obvody a spojují různé bloky dohromady.

Vanilková verze Minecraft je poměrně omezená, pokud jde o budování automatizovaných nástrojů, ale někdo se stále podařilo vytvořit automatický lom, který by se kopal na podloží.

Je to tak složité, že ani nemohu začít chápat, jak to všechno funguje. Jak dokonce naplánujete takto sestavení, natož zjistit, jak to všechno bude fungovat?

Postavil pracovní verzi Pokemon Red v Minecraft bez modů

Pokud jste si mysleli, že pracovní telefon je blázen, toto další stvoření vám vyhodí mysl. Hráči se podařilo postavit pracovní verzi Pokemon Red v Minecraft bez pomoci jakýchkoli modů.

Hráč jej postavil pomocí příkazových bloků Minecraft. Nejsem si příliš jistý, jak to všechno funguje, ale můžete najít video, které funguje od tvůrce zde.

Zjevně je hra naprosto stejná jako originál. Byly zahrnuty i některé chyby, které byly nalezeny v původní hře. Zvuk bohužel však nebyl zahrnut do verze Minecraft, ale.

Postaven Minas Tirith

Zde je další neuvěřitelná stvoření, která ukazuje, kolik úsilí mohou hráči do hry jako Minecraft znovu vytvořit z jejich oblíbeného fantasy vesmíru.

Vizuálně je Minas Tirith jedním z nejsložitějších prostředí uvedených v Pánu prstenů, takže jeho přestavba v Minecraft nemohla být snadný úkol.

Ve skutečnosti bylo několikrát, kdy byl Minecraft přestavěn Minas Tirith. Nejsme si jisti, kdo to zvládl, ale najdete pro něj původní příspěvek Reddit.

Postavil celou MMORPG v Minecraftu

Jednou z posledních věcí, která nás upoutala na svou úroveň šílenství, je server Wynncraft Server. Tým hráčů strávil 4 roky rukou budováním světa v Minecraftu. Poté vyvinuli svůj vlastní mod a sadu serverů, které v podstatě změnily svět na mmorpg.

Svět je plný úkolů, rabování, progrese hráčů, cechy, šéfů a nájezdů. Je to doslova plně naplněný MMO, který byl postaven od základu v Minecraft. Pokud máte zájem, MMO se nazývá Wynncraft.

Porazte světový rekord za dokončení Minecraft

Video YouTube

Technicky nemůžete dokončit Minecraft, ale komunita Speedrunners se testují, aby viděli, jak rychle se mohou bojovat do konce a pak zabít Endera Dragon.

Světový rekord byl proveden za 7 minut, 16 sekund a byl dokončen bez jakýchkoli nástrojů nebo pomoci od MODS. Můžete to zkontrolovat výše.
souhrn

Jaké jsou vaše myšlenky na tyto bláznivé výkony Minecraft? Existuje ještě něco takového, co jste viděli v Minecraftu, který na vás zapůsobil?

80+ Nejlepší nápady na budování Minecraft: Ultimate List (2023)

Obloha je limit, ale nakonec nám všichni došli věci, abychom se stavěli v Minecraftu.

Poslední aktualizace: 2023/08/10 v 15:17

Nápady na budování Minecraft

Snažíte se přijít s některými Úžasné nápady na budování Minecraft?

Pokud jde o stavbu v Minecraftu, obloha je limitem. Jistě, to je skvělý prodejní bod. Ale představte si, že jsem vám podal sto hromádek bloků a úplnou kreativní svobodu. Možná se budete snažit přijít se zábavnými věcmi, které můžete stavět v Minecraftu. Možná by tedy měl být termín: ‘Blok Buildera.“

Proto jsme se my na WhatIfgaming rozhodli sestavit rozsáhlý seznam 80 úžasných nápadů Minecraft Building!

Na tomto seznamu pokryjeme vše od masivních projektů staveb po úhledné malé dekorace. Bude tedy něco, co by nastavilo kreativní šťávy tekoucí pro všechny!

Náš seznam je aktualizován měsíčně, Nezapomeňte tedy pravidelně kontrolovat nové nápady; vy můžete vidět některé ze starších nápadů na budování Minecraft ve spodní části článku.

Chcete vidět, jak se váš nápad objevuje na našem seznamu? Zanechte nám komentář níže

Cherry Nether Portal

Cherry Nether Portal

Zde je další nápad z budování od CraftXing na základě nového třešňového květu Biome. Pokud jste unaveni ze starého portálu Nether, můžete na něj přinést nějaký nový život s touto myšlenkou portálu Cherry Nether.

Všechno ze základny portálu se nezmění. Je zřejmé, že portál je stále vyroben z obsidiána a třešňové bloky jsou pouze umístěny pro estetiku.

Mezi materiály používané pro portál třešňového podnětu patří schody třešňových prken, třešňové prkna a třešňový plot

Japonská pagoda

Japonská pagoda minecraft budova nápad

Upouští vás Japonská krása? Zázraky Dálného východu vám můžete přinést mnohem blíže k vám vytvořením japonské pagody, aby vyhovovala vašim potřebám, s laskavým svolením Sheepgg. Je vybaven bloky dřevěného typu, které jsou vrstveny s nádhernou symetrií pět podlaží vysoko. Navíc je zakončena finále střechy, aby se stavělo.

Kromě masivního, brilantně navrženého architektury, která se určitě postaví nad mocnou oblohou, můžete také růst kvetoucí stromy Sakura, abyste vynesli východní asijskou atmosféru ve vašem minecraftovém světě.

Ne vaše obyčejné akvárium

Ne vaše obyčejné akvárium

V Minecraft je nespočet stavích rybníků a fontány. I když jsou všichni skvělí, je na masivním akváriu Mandoomin něco velmi přitažlivého.

Akvárium sedí na mřížce 20 × 10 a bude vypadat skvěle ve vašem dvoře. Sekátovaný křemen tvoří rám akvária a pro podlahu se používají bloky mechů. Jako jakékoli akvárium jsou stěny vyrobeny ze skla.

Díky své obrovské stopě se můžete snadno hodit v tomto akváriu, aniž byste vypadali přeplněně, sortiment vodních davů.

Dům krychle

Dům krychle

Každý, kdo hledá moderní a stylový obývací prostor Minecraft, najde hodně přitažlivosti v tomto designu Cube House od Halny.

Tento design, který má tři čtvrtiny kubického stylu s vzestupnými výškami a také barevnými okny, je ideální pro každého, kdo chce nekonvenční a elegantní domov.

Jednou z nejchladnějších částí tohoto designu je skrytý průchod, který spojuje všechny tři úrovně – ideální pro udržení místa volně dostupného.

Můžete dokonce nakopat věci do zářezu a vytvořit čtvrtou (nebo dokonce pátý) místnost paralelně s dalším! Rozšiřování není jen snadné, ale jednoduché.

Nintendo Switch House

Nintendo Switch House

Jste posedlí přepínačem Nintendo? Jako, opravdu posedlý?

Pokud jste prakticky na svém přepínání několik hodin dne, můžete v něm také žít, správně? Tento dům Nintendo Switch vám umožní doslova ubytovat se v omezeních repliky této konzole.

Ovladače a rámeček jsou vyrobeny z různých dekorativních bloků, které představují různé části spínače. Aspekt „domu“ přepínače sídlí na obrazovce, což je v podstatě trans

Dům Cliffside Cube

Dům Cliffside Cube

Není to fanoušek tradičních domů Minecraft? Tento útesový dům Cube z Mandoominu se vás jistě přitahuje.

Tento úžasný horský dům má šest velkých kostek s různým občanským vybavením, jako je skladovací místnost, řemeslná místnost, knihovna a další. Každá místnost je spojena s menšími kostkami, které vypadají skvěle.

Na má dokonce i obloha oddělující první a druhé patra.

Vlastní třešňové stromy

Vlastní třešňové stromy

Aktualizace Trails & Tales přinesla Minecraftovi spoustu nových věcí, včetně Biome Cherry Blossom. Zatímco nový biom již vypadá skvěle, výchozí vzhled stromů není blízko slavným třešňovým květem v Japonsku.

Tato fantastická sestava vám umožní vylepšit vanilkové třešňové stromy v Minecraftu, aby vypadaly realističtější, aniž by změnily své hlavní komponenty.

Vlastní třešňové stromy jsou vyrobeny z třešňového dřeva, odizolovaného smrku, tmavého dubu, netherského cihel, třešňových listů a nějaké růžové vlny.

Z výukového videa Mrmattrangera se naučíte vyrobit různé třešňové stromy.

City Hotel

City Hotel v Minecraft

I když to není žádný zámek Minecraft, tento hotel od halny je impozantní struktura, která může snadno sloužit jako domácí trávník hráče.

Tento design je pro hráče, kteří se chtějí cítit, jako by žili v srdci města, představující tři příběhy, visící signpost a osm pokojů směřujících na přední stranu a.

Četné dekorativní prvky (jako jsou okapy, teplá světla a cihlové stěny) se velmi podobají realistickým výtvorům. Existuje také dostatek prostoru pro uložení všech vašich věcí.

Navíc, s otevřenými okny a střešní terasou budete mít dostatek prostoru k odpočinku a přijímání památek.

Coca Cola Truck

Coca Cola Truck

Hledáte přidání nákladního vozidla do svého město nebo dálnice Minecraft? Pak je to pro vás perfektní sestavení minecraft. Je to ohromující červený kamion Coca-Cola navržený společností HALNY. Talentovaný tvůrce Minecraft opět vydal fantastickou sestavu, která bude vyhovovat každému modernímu světu Minecraft.

Vůz se skládá z materiálů, které lze obtížně najít, včetně červených betonových bloků, červených boxů shulker, hladké křemenné desky a tkalcovské stanice. Od výfukových potrubí ze dlážděných nástěn po kroky s železnými patary má tento červený kamion vše. Má dokonce rošt na přední straně i boční zrcátka!

Sky základna

Sky základna

Underground je samozřejmě bezpečné místo. Pak má opět svůj spravedlivý podíl na nebezpečích: neočekávané lávové bazény, monstra, nemluvě o těžbě ostatních hráčů.

Pokud hledáte jedinečný předpoklad pro vaši příští super-bezpečný základnu Minecraft, nehledejte nic jiného než tento působivý návod od Folli.

Má velkou platformu vysoko na obloze, přístup k pouze jedinému vodopádu. To znamená, že pro vetřelce bude obtížné vstoupit do nezvaleného. Navíc to vypadá úžasně!

Portál s meči

Nether portály jsou základem v jakémkoli světě Minecraft a tento portál meče Goldrobin posouvá koncept na zcela novou úroveň.

Tento design je ideální pro hráče, kteří chtějí velký design masivních rozměrů, představující obrovský meč, který protíná zemi.

Chcete skvělý nápad? Oblast, kde meč zasáhne půdu, může být přeměněna do prasklých a zřícenin, které se mohou zdvojnásobit jako základna pro uložení hrudníku před prozkoumáním nether.

Nevím o tobě, ale tento design mě dostane super Nadšený z mé další exkurze honba dava po Nether!

Epický nekonečný bazén

Epický nekonečný bazén

Tento epický nekonečný bazén od Mandoomin bude vypadat skvěle bez ohledu na to, jakou verzi hrajete a v jakém biome ji umístíte.

To obsahuje dva připojené bazény, které jsou vyrobeny ze skla. Vodové sklouznutí na boku jde shora do sekundárního bazénu na dně. Tento nekonečný bazén je vyroben hlavně z modrého/azurového betonu a skla.

Odkryté strany nekonečného bazénu jsou pokryty sekaným křemenem a bílé koberce jsou umístěny nahoře, aby se okraje bazénu pop.

Pool nekonečných bazénů Mandoomin bude vypadat dobře na moderních nebo futuristických sestavách.

Zábavní park

VYDÁVÁNÍ, fanoušci na horské dráze a Planeta Coaster. Hráči Minecraft mají také všechny zdroje, které potřebují k vytvoření vlastních městských návrhů v roušce zábavních parků. Od plně funkčního ruského kola po různé potravinové kabiny existují projekty všech tvarů a rozsahů, které můžete zvážit při stavbě zábavního parku Minecraft.

Nemusíte se učit složitosti interakcí Redstone a objektů sami. Existuje spousta tutoriálů online, které vám mohou pomoci znovu vytvořit zábavní park v Minecraft. Můžete začít jednoduše s jídly, dartboardy a dalšími takovými předměty. Jakmile získáte vislu věcí, můžete se přesunout do složitějších struktur, jako jsou horské dráhy!

Rodičovská skleněná střecha, která proudí sluneční světlo dovnitř vašeho domova. Je to, jako byste byli ve hře samotné!

Japonský růžový dům

Japonský růžový dům

Tento japonský domov s tématem třešňového květu je jedním z nejlepších stavebních nápadů pro aktuální verzi Minecraft. Pro jednoho se tento růžový japonský dům Stevler pěkně zapadá do jakéhokoli třešňového květu Biome ve verzi 1.20.

Dům sedí na mřížce 26 × 25, což vám dává spoustu prostoru pro zřízení vašeho pracovního prostoru. Většina materiálů použitých pro tento dům je vyrobena z třešňových stromů, včetně pasti, schodů, desek a dřevěných prken.

Celkově tento design poskytuje příjemný, prostorného japonského domu, který vypadá skvěle na jakékoli sestavení třešňového tématu.

Squep Glass Glass Dlaždice

Squep Glass Glass Dlaždice

Pokud vás šílenství olihně ještě neopustilo, máme dobré zprávy!

Jednou ze sad nalezených v sérii můžete vytvořit sledováním Shibbazovy Squid Glass Dlaždice Build.

Nejenže se funkčně podobá hře ze série Netflix, ale také to funguje přesně jako taky.

Tak na co čekáš? Popadněte svůj Pickaxe, postavte tuto strukturu, shromáždit některé kamarády a užijte si spoustu napjatých okamžiků s touto myšlenkou sestavení Minecraft.

Nezapomeňte se také osvěžit pomocí několika tipů PVP, jak je zajistit.

Realistický vlak metra

Realistický vlak metra

Podívejte se, kdo to je znovu: Halny dodává další sestavení perfektní pro městy Minecraft nebo Metro Lines. Tento realistický vlak metra se skládá z kovadel, žlutého a modrého betonu, hladkých křemenných desek a dubových dveří. To znamená, že tato sestava Minecraft nebude příliš těžké na stavět v raných stádiích územního plánování.

Sestavení zahrnuje nejen ohromující exteriér, ale také plně vložený interiér, který skutečně přidává prvek realismu a dekoru do světa Minecraft. Stěny vlaku lemují dřevěné schody, zatímco Ender Rods představují zábradlí pro cestující, aby se drželi. Tuto stavbu opravdu milujeme a nemůžeme se dočkat, až to zkusíme pro sebe!

Epické hřiště

Epické hřiště

Pokud jste právě dokončili stavbu své základny a hledali něco, co byste měli dát na vnější stranu, můžete tento epický nápad na hřiště použít z Mandoomin. Ve srovnání s zahradami nebo farmami Minecraft, mít hřiště na vašem dvoře je něco jedinečného a zábavného.

Toto úžasné hřiště sedí na mřížce 23 × 23 a ponechává dostatek místa na výkyvy, skluzavky a další. Můžete dokonce zvětšit, abyste měli více prostoru pro běh a bavte se se svými přáteli!

Hřiště Mandoomin obsahuje platformy, houpačky, karanténu a dokonce i malou jízdu lodí.

Mini biomy

V reálném životě existuje podmnožina lidí, kteří si užívají péči o bonsais, terárie a jakékoli miniaturní verze přírodní krajiny. Verze této fascinace minecraft, jak byste mohli říci, je fascinací výroby mini biomů.

Tato aktivita je ideální pro hráče, kteří chtějí vzít zbytky svých dobrodružství a znovu je vytvořit domů. Například, pokud jste doma v pouštním biome, můžete se pustit do polního biomu a pícatům nějaké jedinečné zdroje, které se pak dobře využijí jako dekorativní mini biome doma.

Protože pro tento projekt nevyužíváte mnoho zdrojů, můžete být tak kreativní, jak chcete, a doma udělat nekonečné malé plátky nadsvětí!

Řecký chrám

Řecký chrám

Kdybyste dostali příležitost jít na dobrodružství kdekoli na světě, kam byste šli?

Pokud jste odpověděli na Řecko, máme pro vás nějaké zprávy! Tento řecký chrám od Lytezcraft je věrná rekreace budov v řeckém stylu, jako je Parthenon, formovaný kreativním a přizpůsobenějším dotykem pro důvtipného hráče Minecraft.

Tento chrám, který sedí na vrcholu hory s párem mramorových soch hlídajících prostory, je ideální pro hráče, kteří chtějí majestátní domov, aby zavolali na vlastní.

Minecraft McDonald’s

Staví Minecraft McDonlads

Ve světě Minecraft je vždy něco fascinujícího o tom, jak ožívat moderní značky v reálném životě. Tato moderní McDonald’s Restaurant od TSMC právě dělá-představovat odvážný a ikonický symbol McDonald na budově, která replikuje architekturu, která zůstává věrná tomuto řetězci rychlého občerstvení.

Zatímco interiér je plný úhledných nápadů na nábytek, díky nimž je tato restaurace pop, exteriér také umísťuje několik skvělých věštných výstřelů, jako je parkoviště a malé uspořádání trávníku. Možná můžete zvážit vytvoření v „n“ nebo budově KFC vedle ní, abyste ji zaokrouhlili.

KFC

Budova Minecraft KFC

Tato restaurace KFC od společnosti Halny je jedním z našich oblíbených nápadů Minecraft, které jsou okamžitě rozpoznatelné díky bílé a červené pozadí a jednoduché architektuře. Můžete se dokonce rozhodnout přidat několik realistických modů, aby vypadalo ještě více pravdivě.

Navíc máte dostatek prostoru pro své vlastní malé detaily, aby to vypadalo autenticky. A pokud hledáte rychlé vyzvednutí, mohou pece uvnitř připravit smažené kuře podle potřeby, podobně jako ve skutečnosti.

Obrovské moderní sídlo

Obrovské moderní sídlo

Pokud jste unaveni z nečistot a sestavení protokolů, toto obrovské sídlo od Flyingcow je jedním z nejlepších nápadů na budování Minecraft, které vám mohou poskytnout inspiraci.

S moderními, elegantními a moderními tématy je to jeden z nápady na sestavení chladiče Minecraft, které můžete vytvořit.

Ústřední část domu je řezána, což z něj činí dokonalý uchazeč o domácí nápady s více lidmi. Uvnitř najdete šest hlavních pokojů: obývací pokoj, kuchyň, ložnice, knihovna, salonek a střešní terasa. Krásná a dobře udržovaná zahrada také poskytuje uklidňující pohled na přírodu.

Starbucks Cafe

Stavění minecraft Starbucks

Pokud se chcete inspirovat pro sestavení Minecraft pro svět s tématem města, může být tato budova Starbucks od společnosti HALNY, to, co hledáte.

Tato replika kavárny s jeho ikonickou paletou na kávu a odlišné červenohnědé cihly je snadno rozpoznatelná pro kohokoli, kdo je obeznámen s řetězem.

A pokud jste nerozhodlí jako já, můžete si také vybrat, kde se najíst; Uvnitř se divit krásný design interiéru nebo venku pod markýzky a deštníky, které lemují obvod.

Podvodní živý komplex

Tato základna v mořském dně je jednou z zábavných věcí, které můžete stavět v Minecraft!

Pokud jste si přečetli náš seznam deseti nejlepších návrhů základů Minecraft, budete vědět, že jsme fanoušci podvodních základen.

Ale můžete jít ještě mnohem dále s vaší podvodní konstrukcí. Pokud hledáte složitý stavební projekt, do kterého se dostanete zuby, pak je Sheepggův tutoriál pro vytvoření rozlehlého základního komplexu připojeného ke dnu oceánu jedním z nejlepších míst pro začátek.

Má masivní, rozlehlé skleněné okna, krásný úhlový design a dostatek podlahového prostoru pro všechny Mod Cons. Zcela nový podvodní dům by mohl být jen tím, co je potřebné k tomu, aby se vdechoval trochu života zpět do vašeho světa přežití.

Pokud máte rádi budování podvodních základů, nezapomeňte zkontrolovat inspiraci našich 15 nejlepších podvodních základních nápadů

Kreativní a dynamická stropní světla

Tato světla jsou několika z mnoha epických nápadů Minecraft

Musíte zapálit svůj dům. Proč? Protože pokud ne, naplní se příšerami. Není to pěkný pohled.

To však neznamená, že jste omezeni na pochodně a Glowstone. Ve skutečnosti se v nedávných aktualizacích exponenciálně zvýšily vaše možnosti osvětlení, o čemž svědčí tento úžasný návod na stropním světel Minecraft z McRamu.

Pokud se chcete dozvědět více o všech svých možnostech, pokud jde o osvětlení Minecraft, proč se podívat na našeho průvodce nejlepšími zdroji světelných světelných zdrojů, které můžete použít kdekoli?

Nakonec vaše osvětlení bude vypadat nekonečně lépe, pokud použijete Optifine Mod. Zde je náš průvodce instalací Optifine v Minecraftu v roce 2021.

Minecraft Bank

Minecraft Bank

Tato banka Minecraft Bank Build Bank od společnosti HALNY zahrnuje pokladníky, ohromující interiéry, litry desky jako mramorové podlahy a soukromé konzultační místnosti. Najdete také trezory s sudy pro všechny své vzácné předměty, jako jsou smaragdy, zlato a diamanty!

Je to moderní stavba, která by se vešla do jakéhokoli moderního města! Přední fasáda zahrnuje tyčící se okna a přední pergolu přivítající klienty do budovy. Perfektně se hodí k chodníku a hráči jistě milují zkoumání interiéru této sestavy!

Potravinářský vůz

Minecraft Food Truck Build Idea

Minecraft buduje nápady, které se točí kolem jídla a určitě přitahují hlad. Ale pokud ty opravdu Chcete vyniknout, potravinářský vůz je jednou z skvělých věcí, které můžete stavět v Minecraft.

Tento nákladní vůz Halnyalny má krásnou směs pruhovaných textur, rozkošný design a útulný interiér, který může lámat hladové kolemjdoucí do fronty na jídlo.

Nejlepší věc na této sestavení je schopnost skrýt kamion kdekoli na světě. Uprostřed džungle? Tak určitě. Od moře? Absolutně možné!

MINECRAFT Benzína stanice

Čerpací stanice v Minecraft

Budování současného města? Budete potřebovat čerpací stanici podobnou sestavení Haly, aby podpořila tyto imaginární automobily.

Tato čerpací stanice poskytuje estetickou zastávku pro vaši sestavu Minecraft City. Chcete -li začít, budete potřebovat koncové tyče, cihly a kamenné cihly. Vše, co je přesně stanoveno jako v HALNY’s Tutorial.

Vnitřní budova bude mít také prospěch z černobílé kostkované podlahy. I když si můžete vybrat jakýkoli design podlahy, který si přejete. Vaše město, vaše pravidla.

Dřevěný hrad

Minecraft Wooden Castle Build Idea

Svět Minecraft se hemží vesničany a příšerami – a udržování pořadí v zemi bez vládce je nakonec vaše volání.

Na práci? Tento dřevěný hrad může být vaší důvěryhodnou základnou se strukturou, která nabízí zřetelné a středověké kouzlo.

Kompletní s příkopem, které odradí obléhání v PvP serverech, vysoká zeď pro maximální zabezpečení a portcullis, aby omezil vstupní body, můžete si snadno odpočinout, protože nikdo nekradne vaše cenné úkryty lektvarů.

Blok bytu

Byt v Minecraft

Trochu zmrzněte mrakodrap, přidejte k němu nějaké estetické doteky a tento byt Minecraft získáte od halny. Tento čtyřpodlažní bytový komplex má v každém patře osm pokojů, čtyři chodby a balkony.

Spodní patro je ozdobeno rostlinnými keři také pro všudypřítomné minimalistický vzhled. Každá místnost vypadá také v této sestavě stejně jako v této sestavě, ale nikdo vám nebrání v tom, abyste ji oddělili a vytvořili si vlastní výtvory. Celkově vzato, tato bytová domař je pro vás a gang perfektní moderní domácí základnou.

Obchod s oblečením

Obchod s oblečením Minecraft

Tento obchod s oblečením od společnosti Halny je další z nejlepších věcí, které je třeba postavit v Minecraftu, které bychom doporučili.

S moderní tapetou, jednoduchou kostkovanou podlahou a dřevěnou základnou má tato jednoduchá budova Minecraft vše, co potřebuje, aby vypadala dobře.

Kromě toho se tato budova může také zdvojnásobit jako budova i místo, kde můžete předvést a ukládat sbírku brnění.

Takže pokud jste někdy chtěli ohýbat svou úplnou sbírku brnění svým přátelům, je to skvělá šance na to. Nenechte si ujít šanci.��

Housecí dům

Minecraft Hanging House

Vzhledem k tomu, že v Minecraftu bude prakticky neexistující.

Například tento design House House od jednoho týmu je jednou takovou sestavou Minecraft.

Tento dům, upřímně řečeno, visí na vyčnívající části horské tváře.

Je to také docela praktické, s plně funkční pšeničnou farmou, kterou můžete modifikovat podle touhy svého srdce.

Třešeň

Je tu něco nepopiratelně magického a uklidňujícího o třešňových květech. Nejenže vypadají fascinující, ale jejich vzácnost je činí docela nepolapitelnými.

Bohužel nemáme vždy to potěšení, že se rozčilíte blízko k Cherry Blossom Grove. Ale to by vás nemělo zabránit v tom, abyste si užívali krásu těchto úžasných růžových stromů!

S trochou plánování a úsilí můžete vytvořit vlastní strom třešňového květu od nuly. Pokud potřebujete malou pomoc vizualizaci vašeho projektu, můžete sledovat video od Cortezerina, který natočil velkolepé video o tom, jak postavit japonskou zahradu s vrcholem třešňového květu.

Japonská věž

Japonská věž Cool Build Idea

Pagody v sestavách Minecraft mohou být stejně vizuálně ohromující jako v reálném životě. Tato japonská věž jedním týmem má krásně robový design se složitou zastřešení. Díky své masivní výšce může být tato struktura také použita jako bod vyhlídky pro vaši základnu díky četným úrovním a lampům v každém rohu.

Přidejte pár stromů třešňových květin jako nápady na dekorace a máte skutečný poutač!

Říční most

Říční most v Minecraft

Je vaše město rozděleno řekou nebo jezerem?

Pokud neobnovíte benátské kanály nebo nic takového, budete potřebovat most. Pohádkový most Coltage Core River Bridge od Kelpie The Fox nabízí esteticky příjemné řešení pro všechny vaše vodní trápení. Kromě funkce to také vypadá nádherně a roztomilý s jeho oslňujícím zobrazením zavěšených luceren, některými hrnčíři a rostliny podél mostu a střechou, která vás chrání před sluncem.

Roztomilá kavárna

Super Cafe Build Idea

Tato roztomilá kavárna od společnosti Halny je neuvěřitelně malý design Minecraft, to nelze popřít.

Ale nenechte se oklamat jeho velikostí – vyžaduje hodně kreativity, aby malý design dobře fungoval v Minecraftu.

A naše myšlenky? Tenhle absolutně ukradne show svou minimalistickým a kompaktním designem.

Tato kavárna je umístěna v síti 11 × 6 a podaří se vytlačit do pekáče, některých sedadel a dokonce i několik květinových aranžmá mimo areály. To vše, aniž by vypadalo příliš zaplněné!

Minecraft Gym

Minecraft Gym

Zasáhněte do tělocvičny touto další sestavení Minecraft. Tato sestavení obsahuje tělocvičny, jako jsou boxerské tašky, lavičky a dokonce i váhy pro mrtvý tuhnutí. Používá nether kosterní lebky k reprezentaci činka a má v prvním patře baru pro salonek/šťávu.

Exteriér se skládá z různých betonových bloků, jako je tmavý a světle šedý beton s červeným druhém patře. Mezi další bloky patří přednášky, řetězy, brnění a všech pět hrudních desek.

Je to ještě další dokonalá moderní stavba pro ty s městy Minecraft. Vypadalo by to perfektně vedle banky Minecraft, kterou jsme zmínili dříve.

Masivní větrný mlýn

Tento větrný mlýn je skvělý nápad pro vaše další projekty Minecraft

Pokud máte základnu postavenou na zemědělské půdě, vaše domácí struktura v podstatě volá na úžasný vypadající větrný mlýn, aby ukradl show.

Tento hloubkový tutoriál z Walthewaffle vás prochází každým krokem procesu. Od obytných čtvrtí po zavěšené kousky, které dávají iluzi, že se větrný mlýn točí, detail a měřítko z něj činí jednu z nejatraktivnějších sestav, které jsem za nějakou dobu viděl.

Toto je to, co je třeba vyzkoušet, jak postupujete později ve hře. Je to také masivní. Pokud hledáte něco podobného, ​​ale trochu jemnější, tento tutoriál z her Akila může pomoci.

Akvárium (se skutečnými rybami!)

Miluji nápady na sestavení Minecraft, jako jsou tato akvária!

Myslím, že Minecraft je mnohem lepší, protože se Mojang rozhodl naplnit oceány nesčetnými druhy ryb. Od barevných po světské, většina hráčů nikdy nedostane dobrou šanci položit oči na své nové vodní přátele.

Nebylo by tedy dobré, kdyby hráči mohli mít ve svých domovech tank plný ryb? To je přesně to, čeho Vexelville Easy Modern Aquarium tutoriál dosáhne. Naplněné přírodní podvodní dekorací, může být dokonce konstruováno v režimu přežití!

Moderní vila

Villa v Minecraftu

Někdy vše, co chceme, je velký majetek, kde si můžeme užít letní výhledy na vnější svět. A to je úplně OK – Kdo by nechtěl vidět sluncem zalité výhledy zvenčí? Tato moderní vila od Akila Gaming je současný design domu, který se může pochlubit působivou architekturou.

Z venkovní zahrady ve druhém patře s bambusem stoupajícím vysoko ve vzduchu až po design otevřeného okna v centru domu je tento Grand Estate skutečně jedním z druhu.

Strašidelné sídlo

Chcete vystrašit své přátele? Zvažte opětovné vytvoření strašidelného sídla v Minecraftu a vyděsit jim, když prozkoumávají jeho opuštěné a děsivé haly.

Toto staré sídlo je téměř zcela vyrobeno z dřevěných bloků, které vydávají starou a chátratou vibraci. Různé dekorativní prvky, jako jsou pavučiny a hlava Jacka O ‘Lantern na fasádě budovy.

To znamená, že můžete vždy představit vlastní rotaci a používat COB

Minecraft Treehouse

Tento strom je jednou z zábavných věcí, které můžete stavět v Minecraft!

Viděl jsem mnoho lidí, kteří se snaží postavit Minecraft Treehouse. Nechápejte mě špatně, někteří z nich dopadnou dobře. Ale zdaleka je velký problém téměř vždy stejný: strom je příliš malý.

Částečně to dělá výukový program Minecraft TreeSouse tak působivým. Nestaví jen zabijáka nad zemí s vyhlídkovou stanicí a veškerým nezbytným vybavením. Staví také samotný perfektní strom, který je dostatečně velký, aby pojal základnu domu.

Modernistické mistrovské dílo

Miluji nápady Minecraft Build, jako je tento modernistický dům

Nebojte se, pokud stavíte dřevěné a kamenné bloky, ve kterých budete pobývat. Nemůžu lhát, často dělám to samé.

Hledáte nové a vynalézavé nápady na budování minecraft, které přežijí noc? Proč se podívat na tento tutoriál z Juns Mab, demonstrace, jak by se skutečný architekt přiblížil k budování módní živé čtvrtiny?

Výsledkem je modernistické mistrovské dílo, které jste pravděpodobně viděli v nejúžasnějších oblastech města.

Systém Minecartu

Tato automatická železnice je jedním z mnoha úžasných nápadů na budování Minecraft

Pokud hledáte něco složitého, extrémně zábavného a užitečného nad rámec porozumění, nehledejte nic jiného než tento plně automatizovaný výukový program Minecart Transport System od Cubey.

Z základního systému odjezdu mohou hráči spustit Minecarts na jakékoli místo ve svém světě. Může nést buď sebe, nebo truhly předmětů, takže je mimořádně užitečný pro přepravu stavebních materiálů z vaší úložné základny na vaše nejnovější stavební web.

Možná může být kabeláž Redstone trochu složitá, ale časová investice bude určitě stát za to z dlouhodobého hlediska.

Plovoucí ostrovy

Plovoucí ostrovní minecraft sestavení

Budování na zemi je nadužívané a přeceňováno. Místo toho vytvořte plovoucí ostrov inspirovaný pomalým!

Podle tvůrce videa, abyste jej vytvořili, budete muset najít vhodné místo, umístit blok a vybudovat 7 bloků vysoko, položte kříž na vrstvu druhého bloku a poté jej kaskáže, dokud nedosáhnete vrcholu, jako vzhůru nohama -down pyramida. To bude základ budovy.

Odtud může váš ostrov ubytovat cokoliv To se hodí. Osobně by byl strom Sakura mocný Fajn tam.

Moderní mrakodrap

Mranotkysmaper Minecraft

Přiznejme si to, všichni jsme přemýšleli o stavbě mrakodrapu v jednom bodě. Ale přemýšlejte o tom, kolik z nás to vlastně šlo a udělal to?

Pokud chcete replikovat skvělý design, tento moderní mrakodrap od Hexregulus je majestátní bílý betonový zázrak, který má shledanou, průhledný sklo odolným proti rozbitému odolnému sklu jako exteriéru. Postavte tento mrakodrap ve městě nebo jako samostatný.

Frog Water Fountain

Tato fontána žáby je skvělým nápadem pro vaše další projekty Minecraft

Domy jsou něco, co budete chtít v každém světě Minecraft, který hrajete. Ale zábava se nezastaví, když máte nábytek, čtyři stěny a střechu.

Některé z prvků make-or-break of Great Minecraft House jsou to, co ozdoby obklopujete. YouTuber Bitgarden má opravdu zajímavý pohled na sadu Waterworks: fantasticky vypadající kamenná žába, která se vejde do jakéhokoli rybníka nebo jezera, který dáte dohromady.

Pomocí nějaké magie Redstone a několika senzorů denního světla může tato fontána žáby aktivovat a poté deaktivovat v souladu s cykly denního světla. To vám dává dynamickou sochu s nízkým úsilím, která vypadá také výjimečně.

Vypadalo by to extra úžasně, kdybyste měli jeden z nejlepších balíčků textur anime Minecraft!

Socha města

Miluji Minecraft Build Ideas, jako jsou tyto sochy!

Pokud žáby nejsou vaše věc (co je s tebou?), ale stále máte zájem o vodní fontánu druhů, proč ne postavit jednu ..?

Tento úžasný tutoriál YouTuber Phelps obsahuje rychlé pokyny pro tři vlastní fontány. Ale podle mého názoru je to nejchladnější bezvýrazný Minecraft Steve, který pózuje na jedno koleno, nesoucí váhu světa jako Atlas.

S pouhými několika menšími přizpůsobeními byste mohli replikovat vlastní pokožku Minecraft. Nebo byste to mohli jen udržet dostatečně vágní. Není to arogance, je to sebevědomí a v těchto dnech je těžké přijít.

Dream Skin Base

Dream Skin Base

Pokud jste fanouškem Minecraft YouTubers, určitě jste slyšeli o snu. Pokud jste fanouškem snů, proč nezkoušejte tuto základnu kůže snů? Tento design pochází z talentovaného tvůrce Minecraft Devon Hawes. Je to perfektní pocta tvůrci Minecraft Youtuber a obsahu.

Stavba je na vnější straně docela jednoduchá, ale obsahuje mnoho dekorativních a funkčních bloků uvnitř. Budete potřebovat zelenou, bílou a černý beton a další bloky, jako je zelené sklo a obrazy. Mezi další bloky patří hladké křemenné desky, enderové tyče a džungle listy.

Tradiční vesnice dobře

Tato dobře je jedním z mnoha úžasných nápadů na budování Minecraft

Pokud jste unaveni používáním tohoto výřezu 2 × 2 nečistot s kbelíkem vody na každé straně, abyste neustále doplňovali své zásoby, proč ne podívat se na průvodce Michaelem Heistem pro budování úžasné dekorativní studny?

Je to velmi jednoduchý design, ale ten, který se dobře hodí k jakémukoli nastavení domova nebo základny. Nejlepší ze všeho je, že předvádí několik snadných způsobů, jak jej smíchat a učinit to jedinečně bez potřeby vysoké materiální investice.

Marshlandský střešní most

It Bridge je jednou z mnoha skvělých věcí, které se staví v Minecraft!

Nemůžete se namočit v Minecraftu, takže nejsme cizí lidé, kteří by se brodili přes bažinaté vody místo toho, abychom procházeli kolem nich. Ale co kdybych ti řekl, že existuje způsob, jak překročit krátké úseky vody, které jsou jednoduché a vypadá úžasně?

Podívejte se na tento tutoriál podle písma, který nám ukazuje, jak sestavit šokově jednoduchý zastřešený most. Vyrábí se ze dřeva, dlažebního masa a nějakého chytrého umístění podlahy, aby vypadalo téměř, jako by to vyžadovalo vlastní textury.

Nether základna

Tato pevnost v Nether je skvělým nápadem pro vaše další projekty Minecraft

Nether aktualizace zásadně transformovala podsvětí. Největší změnou bylo, že se zastavilo, že místo, kam jdete po dobu pěti minut a odejděte.

Nyní je Nether atraktivní místo pro strávení hodně času ve hře. Má tedy smysl, že by se někteří hráči rozhodli postavit masivní stálou základnu v Nether.

Je vybaveno vším, co byste očekávali od svých protějšků Overworld a několika dalšími obrany, aby se vypořádali se všemi hrůzami, které na vás musí Horyt.

Jedním z mých oblíbených tam je konečná základna Geminitay, která je tak působivá, že bych ji pravděpodobně raději používal jako svou hlavní základnu a úplně vykopal rezidenci Overworld.proti

Minecraft Television

Tyto televizory jsou skvělým nápadem pro vaše další projekty Minecraft

A když už mluvíme o vaší blokované jeskyni, jaké to bude také bez vaší vlastní televize?

Tento tutoriál od Blendigi vám ukazuje, jak sestavit některé ze 6 jedinečných televizních návrhů Minecraft, z nichž každá vypadá fantasticky a s velikostí a stylem, který se vejde na jakýkoli design základního designu.

Minecraft Airport (s létajícími letadly)

Miluji nápady na sestavení Minecraft, jako je toto letiště!

Svět Minecraft je velký, a proto se letiště na našem seznamu věcí stavělo v Minecraft. Když se tedy snaží dostat z A do B, není divu, že občané Minecraftie možná budou muset naskočit do letadla občas.

Naštěstí jste tento úžasný tutoriál viděli od YouTuber Halny, který vám ukazuje, jak postavit přesvědčivě vypadající letiště s přistávacím letadlem stále na obloze!

Ať už to vejde do moderního města Minecraft nebo se přizpůsobíte něčím trochu venkovským, jedná se o designový funkci, která bude upoutat pozornost, kdykoli budete dál předvádět svůj Minecraft World.

Minecartová horská dráha

Tato horská dráha je jedním z mnoha úžasných nápadů na budování Minecraft

Pokud jste někdy hráli na horské dráze tycoon nebo Thrillville zpět, věděli byste, jak moc je zábava vytvořit vlastní atrakce na horské dráze.

Nemusí se to zdát zcela zřejmé-konec konců systémy fyziky minecartu nejsou dostatečně složité pro smyčky smyčky a válců-ale s trochou kreativity můžete snadno hodit dohromady zabijáky minecraft horské dráhy, která vás udrží, která vás udrží pobavil celé hodiny.

Pravděpodobně bude vyžadovat mnoho Redstone a Tracks. Takže to nemusí být praktický projekt pro nově otevřené světy přežití. Ale pokud chcete vidět, jaké vzrušení jsou jednoduché stopy minenecartu schopné, podívejte se na toto demo od YouTuber Kutilstyle.

Skřípněte vodu lodí

Tento skluzavka je jednou z mnoha skvělých věcí, které můžete stavět v Minecraft!

Minecs však nemají nejintuitivnější fyziku. Místo toho se mnoho uživatelů rozhodlo postavit něco připomínajícího vodní skluz, horskou dráhu, která místo mineortů využívá lodě.

Lodě se mohou snadno odrazit, skočit, stoupat, zrychlit a zpomalit, což z nich činí perfektní nástroj pro stavitele dostatečně kreativní, aby obešli svá omezení.

Pro úžasný skluz lodí se skoky, výtahy a rampy, které inspirují váš další nápad na sestavení Minecraft, podívejte se na tento tutoriál od YouTuber Swifters287.

Pouliční osvětlení

Tato světla jsou jedním z mnoha epických nápadů Minecraft

Když jste dali dohromady něco z vesnice nebo malého města, něco, s čím se musíte zajímat, je venkovní osvětlení. Naštěstí vám senzory denního světla Redstone umožňují vybudovat řadu stylových pouličních světlometů, které se automaticky zapnou, kdykoli začne tmavé.

Pokud jde o stylové návrhy pouličních osvětlení, líbí se mi tato kolekce 8 tutoriálů od Kenneth. Připojte se k tomuto tutoriálu pro jejich automatizaci společností Idonpower a už nikdy nebudete muset běžet pomstu ve tmě!

Těžební tábor

Tato důlní základna je skvělým nápadem pro vaše další projekty Minecraft

Těžba je jednou z nejpříjemnějších částí hraní Minecraft. Ale nebojím se přiznat, že občas na to mohu trochu zvyklý růst. To platí zejména, pokud jde o navrhování mých dolů, kde jsou normou neohlášená schodiště v horách.

To znamená, až jsem viděl tento úžasný výukový program pro těžební tábor od Reimiho, s řemeslnou stanicí, vlastním osvětlením a dokonce i masivním jeřábem pro prodej estetiky!

Těžba je obvykle něco, co dělám v přípravě na pozdější fáze hry. Ale kdybych naplánoval těžební tábor, jako je tento pro několik příštích projektů Minecraft, nejsem si jistý!

Realistický design koupelny

Realistický design koupelny

Mnoho projektů Minecraft však nemusí zahrnovat masivní strukturální podniky. Jiní by mohli být jen nové způsoby, jak přemýšlet o budování. Podívejte se na tento úžasný nápad pro realistický koupelnový nábytek z tohoto tutoriálu z MCRAM pro dokonalý příklad!

Samozřejmě, pokud nemáte nějaký druh močení, není třeba koupelnu nebo toaletu. Ale pokud byste měli jeden přidat, přidal by do vaší základny nový prvek. Mohlo by to být dokonce hodně zábavné přijít s originálními návrhy!

Prodejní automaty, arkádové skříně a další

Tyto dekorace jsou několika zábavnými věcmi, které můžete stavět v Minecraft!

Velkým problémem, který jsem měl při plnění mých domů Minecraft, je to, že často mám spoustu volného prostoru a ne mnoho skvělých nápadů, které bych ho naplnil. Tabulka a židle plotu a tlaku. Bylo by však skvělé zahrnout automaty, arkádové skříně, kuchyňský nábytek a další.

Svazek 1 i svazek 2 této série podle pokynů Blendigi pro tvorbu všech výše uvedených.

Bohužel, žádný z nich nebude funkční. Ale budou stále vypadat úžasně, až budete dokončit sestavení blokované jeskyně.

Custom Parkour Course

Tento kurz rychlosti běhu je jednou z mnoha skvělých věcí, které můžete stavět v Minecraft!

Mapy Minecraft Parkour jsou základem mnoha online serverů a map výzvy, ale pokus o vytvoření vlastního by mohl být skvělým doplňkem vašeho kreativního nebo přežití světa.

Mapy Parkour jsou v podstatě výzvy na platformě středního vzduchu, kde hráči musí posoudit velké a malé skoky z bloku na blok. V obtížnějších mapách jsou bloky nahrazeny nekonvenčními předměty jedinečnými hitboxy, jako jsou pavučiny a ploty. To vyžaduje mnohem více dovedností než běžný minecraft, takže podívejte se na náš seznam nejlepší myš pro Minecraft v roce 2021.

Pokud si nejste jisti, kde začít a chtěli byste opakovač základů vytvoření úžasné mapy parkouru, podívejte se na tento tutoriál od YouTuber Ragon Akashi.

Nakonec obsidiánské město

Nakonec obsidiánské město

Minecraft nemá oficiálně konec. Ale když se dostanete tak daleko, že porazíte Ender Dragon, máte pocit, že byste měli začít přemýšlet o vytvoření nového světa Minecraft.

Ale zastavte se! Proč byste přestali předtím, než jste dobře využili? Je to často zanedbaný, ale neuvěřitelně úrodný kousek prostoru, abych postavil něco skutečně působivého, a mám nějaké nápady, pokud nevíte, kde začít.

Proveďte svou oblíbenou skladbu s bloky Minecraft Note

Proveďte svou oblíbenou skladbu s bloky Minecraft Note

Bloky Minecraft Note byly základem hry tak dlouho, jak si pamatuji, datující se do prvního videa „Cover Block Block pro„ Minecraft Note Note Block v roce 2011.

V podstatě jsou bloky poznámky v redstone poháněné zařízeními, která hrají jednu notu, když je skrze prochází Redstone Power.

Jejich tón a zvukové vlastnosti lze lišit podle toho, na který blok jsou spojeni. To umožňuje uživatelům vytvářet komplikovaná představení jakékoli písně, na kterou si mohou myslet.

Pokud hledáte skvělý výchozí bod pro to, co je složitá věda, je tato série tutoriálu Amosdoll snadná, přístupná a dostane vás přímo do akce.

Houba

House House Minecraft

Jednou z mnoha věcí, které dělají zábavu Minecraft, je nespoutaná kreativita, kterou můžete ve hře vykonávat. Tento houbový dům od Dad’s Guide je důkazem této skutečnosti a představuje jasně červenou myšlenku na budovu houby, která se zdvojnásobí jako ubytovna také.

Uvnitř můžete postavit moderní chalupu, útulnou kabinu nebo mystickou kouzelnou místnost – cokoli, co vaše srdce běží divoce! Poté můžete splnit svou fantazii a vytvořit celou vesnici houbových domů. Jen buďte opatrní s číhajícími příšerami v noci.

dům u jezera

dům u jezera

Nebylo by hezké se jen probudit k pohledu na nedotčené vody obklopující čtyři rohy vašeho domova? Tento jezerní dům postavený DayPixelem obnovuje dům, kde můžete lovit a plavat na potěšení svého srdce.

Je to srub dvou patro s miniaturní zahradou, venkovní přístavní oblastí a všechny pokoje, které budete potřebovat, abyste zůstali útulný. Glowstone blokuje také v noci rozsvítit oblast a udržovat příšery na uzdě.

Dům přežití

Dům přežití

Je to váš první den v Minecraftu – a jste nemocní a unavení recyklací kabiny špinavého bloku, kdo ví, jak dlouho.

Tento dům s chvěním přežití od Sheepgg vás může inspirovat několika úhlednými nápady, které můžete použít pro váš další postavení „New World“, od zahradního balkonu až po podzemní část, abyste pěstovali další jídlo. Je také dobře zdokostnaný, povýšený, aby odrazil jakékoli překvapivé návštěvy.

Design rybníka Minecraft

Rybník v Minecraft

Nevím o tobě, ale nic se nepřekonává procházet kolem tichého rybníka s pulzujícími lotosovými podložkami a různými květinami a rostlinami rozptýlenými kolem každého rohu. Tento rybník jeden tým má řadu krásných a přirozených ozdoby s rybníkem jako jeho vrchol.

Kromě samotného rybníka slouží také malé promenáda jako soukromé rybářské místo. Ideální pro to, kdy se chcete osvobodit od všech zpětných těžby a zabíjení monstrum.

Dobytek a pero s hospodářskými zvířaty

Tyto stáje jsou jednou z mnoha skvělých věcí, které se staví v Minecraft!

Viděl jsem to v téměř každém světě přežití, moji přátelé mi ukazují. Dům s velkým oploceným čtvercem vedle něj, plný téměř každého zemědělského zvířete dostupného ve hře.

Pokud hledáte zábavný projekt, který bude vaše základna ještě esteticky příjemnější, proč nevyzkoušet tento tutoriál krávy pen od Fresh Joy?

Stručné a dobře navržené, bude tu dost místa pro všechna vaše oblíbená hospodářská zvířata. Bude to také šikovný způsob, jak se přiblížit ke svým hospodářským zvířatům, vzhledem k tomu, že se nemohou volně potulovat po masivním náměstí půdy.

Nápady na budování dveří Redstone Door Minecraft

Redstone dveře v minecraft

Dveře tlakového desky, kde nemusíte pohybovat pákou nebo se dotknout tlačítka, abyste ji mohli otevřít? Ano prosím!

Tyto dveře Redstone od Blendigi využívají sílu redstone prachu a vytvoří automatizovaný vchod. Jediné, co musíte udělat, je vstoupit do určené oblasti-a blokovaná zdi před vámi se magicky otevře jako tajná pasáž.

Ještě lepší je, najděte další skvělé redstoneové kontrakce pro váš další kreativní domov.

Nerozbitná zeď

Nerozbitná zeď v Minecraft

Byli jste někdy pronásledováni špatně míněným looterem v PvP? Prolomili vaši základnu – odložili váš domov v troskách?

S touto nerozbitnou zdí od Mumba Jumba se nemusíte starat o to, že se ve vás prolomí. Pokud tak učiníte, poslalo by to dlážděné bloky padající zpět na místo a nechal váš infiltrátor uvíznout bez způsobu, jak se dostat dovnitř.

Sestavení bude vyžadovat těžké znalosti o malouch Redstone, ale nic, co by malá trpělivost a odhodlání nelze opravit.

Sopka Minecraft

Volcano v Minecraft

Sopky se přirozeně nevytvářejí v Minecraft, protože láva má sklon se shlukovat kolem vrstev podloží pod povrchem. Ale kdo brání hráčům v zřízení svých vlastních?

Tato sopka masivního měřítka postavená společností Shannooty je připravena na vzdorování očekávání. Myslím, vážně, podívej se na velikost toho věci! Od ostrova Gargantuanů, který tvoří podlahu sopky k zubatému skalnímu útvaru vyčnívajícímu směrem k obloze, je tento stohodinový projekt jedním nápadem na budování Minecraft, který jim bude vládnout všem.

Torii brána

Torii brána v Minecraft

Pokud se cítíte ospalý při myšlence na konstrukci více budov, vytvoření pěkného designu cesty může být pěknou změnou tempa.

Tento design TORII Path inspirovaný japonsky od Zaypixelu je skutečnému životu skutečného torii bran rozptýlené po místech kolem Japonska. Kromě ikonické brány existují také sloupky Glowstone Lampy, které poskytují osvětlení při procházce kolem oblasti. Tento design dobře zapadá do parku Zen nebo ve venkovské asijské vesnici.

Praskeny lebky

Nejlepší banner v Minecraft

Pokud jste v režimu PVE nebo hrajete proti více frakcím, je důležité označit své území a vyhlásit své hranice. Tento design banneru lebky Minecraft od Blendigi může být pro vás ohrožující způsob, jak odvrátit nežádoucí návštěvníky v vstupu do vašeho majetku.

Mít to visící na vaší střeše je jako říkat: „Pokud se přiblížíte, jste blíž, jste MRTVÍ!„Ať už je vaše postava zvednutá s mega-výkonným brněním nebo má jen vychrtlé železné brnění, aby si ušetřilo jejich pokožku, může někdo cítit, jak strach vycházející z designu praporku lebky.

Underground House

Underground House in Minecraft

Místo toho, abyste stavěli základnu nahoru, nahoru a nahoru, proč neuvažovat o stavbě své základny nízké k zemi? Tento podzemní dům od Spudetti zobrazuje kruhovou základní oblast, která je rozdělena na čtyři kvadranty. Každá část představuje místnost – jídelnu, ložnici, knihovnu atd.

I když se může zdát nevýhodné mít základnu tak nízkou na zem, musíte přiznat: ano vypadat působivě. Navíc můžete vždy přidat podlahy, tak něco jako věže nebo Kolosseum.

Perfektní minecraft igloo

Tento Igloo je jednou z zábavných věcí, které se staví v Minecraftu na našem úžasném seznamu!

Není to jen pouštní biomy, hráči se obvykle vyhýbají jako mor. Měl jsem svůj spravedlivý podíl na světech přežití odsouzen k tření v obrovské tundře, kde odvykání a výroba nového světa s jiným semenem je obvykle lepší alternativou k otroctví ve sněhu. Ale tento výukový program Igloo Survival od YouTuber Mr. Mirror je doozy. Vypadá to vynikající a využívá pouze zdroje, které jsou k dispozici v tundře biome. Přizpůsobte se vnějším sezením a oblasti táboráku, toto je vaše zlatá kulka, protože se už nikdy nevyhýbáte sněhu.

Postavte celé město

V tomto okamžiku jste viděli téměř každou jedinečnou myšlenku budovy Minecraft, kterou jsem mohl najít. Ale stále máme víc a věřte mi, když řeknu: je to Whopper.

Pokud jde o městy Minecraft postavená ručně, bylo jich několik působivých. Ale jeden vynikl jako nejpůsobivější v pozemku, díky nesmírné kreativitě a odhodlání, které musela stavět dokončit. To je jedna z největších věcí, které můžete stavět v Minecraftu.

Město Minecraft od YouTuber The Building Duck je skvělý. Cihly byly položeny vše od rozsáhlých mrakodrapů po jadernou elektrárnu, byly položeny zcela ručně a pouze jedním stavitelem.

Budova kachna také nahrála 100dílnou časosběrnou sérii z nich, která vytvořila celý projekt. Takže, neváhejte následovat podél blokového bloku … pokud se odvážíte.

Pro sestavení tohoto rozsáhlého budete potřebovat dostatek energie, abyste zabránili degradování vaší hry. Zde je náš průvodce, jak přidělit více RAM na váš server Minecraft nebo náš seznam nejlepších bílých beran pro váš počítač v roce 2021.

Underground Survival Bunker

Tento bunkr je skvělý nápad pro vaše další projekty Minecraft

Znamenat, že přežití je obtížné, je v tomto bodě trochu meme, ale může to být výzva. Házejte do několika lstivých ostatních hráčů, kteří soupeří o cenné zdroje. Potřeba bezpečného místa k životu, řemeslu a obranu se zdvojnásobí.

Tento výukový program od Spudetti ukazuje, jak úžasný může být plně připravený na přežití. S více úložištěm, než kdy budete potřebovat, je to perfektní základna od začátku hry do konce hry. Nejlepší ze všeho je, že je to úplně skryté z dohledu.

Vytvořte svou první mapu dobrodružství

Mapa dobrodružství Minecraft

Nevím o tobě, ale pamatuji si, když byly mapy dobrodružství obrovské. Mohou to být cokoli od parkourových kurzů po detektivní simulátory a zahrnovat vše od složitého programování Redstone po naprogramované příkazové bloky.

Proces budování mapy dobrodružství zahrnuje vytváření vlastních kůží, psaní dialogu, přicházení s plotlines a budování rozsáhlých prostorů pro váš příběh. Jistě, nekonvenční myšlenka na budování Minecraft, ale vsadím se, že mnoho hráčů nikdy nepřemýšlelo.

A konečně, proč nehrát skrz některé z nejpopulárnějších map dobrodružství, aby začaly? Od výzev a hádanek, až po RPG Minecraft, najděte všechny na minecraftmaps.com.

Nether portální vstup

Nether portální dveře v Minecraft

Tento pohádkový nether design je relativně jednoduchá struktura, která vyžaduje pouze dřevěný materiál a nether produkující zdroje. Ale nenechte se oklamat jeho jednoduchost. Vytváření tohoto designu pomáhá proti příšerám náhodně tření ve vašem světě nebo na nether.

Podvodní dům 2

Podvodní dům v Minecraft

Není pochyb o tom, že hráči Minecraft jsou jedním z nejkreativnějších lidí na planetě. Ještě jednou vytvářejí působivý podvodní dům, s laskavým svolením náhodného Steve Guy, který vytváří krásný vodní domov. Na rozdíl od ostatních stavebních nápadů v tomto seznamu má tato stavební nápad pokoje, které stoupají nad vodami.

Na jednom patře můžete sledovat západ slunce. V jiném patře můžete sledovat, jak rybí plavání korály ve vaší skladovací místnosti. Řekl bych, že je to úhledné!

Seznam nápadů na budování bonusu

Náš seznam je pravidelně aktualizován, takže neustále přidáváme nové nápady a odstraníme ty starší, tento malý seznam na další stránce je ty, které to právě prošly, aniž by to bylo odstraněno.