12 hry pro více hráčů zdarma pro více hráčů a zvětšení hraní se svými přáteli a rodinou Tento blog Raya – Klook Travel Blog, 7 online her pro více hráčů, které si můžete hrát s přáteli zdarma – Insider Guides

7 online her pro více hráčů na hraní s přáteli zdarma

Pokud hledáte online hry, které si můžete hrát s přáteli, kteří vyžadují nějakou praxi a dovednost, League of Legends (LOL) je perfektní volba. Tato nesmírně populární hra se spoléhá na týmovou práci na obranu vašeho vlastního „Nexus“ a zničit nepřátelské týmy. Hraje více než 140 jedinečných „šampionů“, což vám umožní najít váš oblíbený styl Play a zvládnout to. Například, pokud byste upřednostňovali postavu, která může bojovat z dálky, je pro to možnost. Možná byste raději měli záludnou postavu se schopnostmi neviditelnosti – existují i ​​šampióni, kteří to také dělají!

12 bezplatných her pro více hráčů online a zoom, abyste si mohli hrát se svými přáteli a rodinou, tato raya

Eunis Ong

Trávení Raya doma letos? ����

Pokud letos slavíte slavnostní sezónu od své rodiny, vždy si pamatujte, že fyzická vzdálenost neznamená nic, pokud jsou vaše srdce spojena. Abychom přidali nějakou zábavu na své oslavy Raya od svých blízkých, sestavili jsme Seznam online her, které můžete hrát se svými přáteli a rodinou I když nejste fyzicky spolu! Tyto hry jsou vhodné pro lidi všech věkových skupin a zaručují spoustu zábavy. Řekněte nám, který je váš oblíbený po procházení všech!

Objevte více zábavných her zde:

Online hry zdarma ke stažení skupiny přátel

17 nejlepších online her zdarma, které můžete hrát se svými přáteli, rodinou a spolupracovníky

Zůstat doma nemusí být nudný. Podívejte se na náš seznam bezplatných mobilních a stolních her na pár zábavných časů hrát s přáteli online, i když je to fyzicky od sebe!

1. Zvířecí křížení

K dispozici na: Nintendo Switch

Animal Crossing Sentosa Island

Křížení zvířat je nyní celý humbuk! Tato uvolněná hra na sociální simulaci vám umožní cestovat po světě se svými přáteli a rodinou prakticky, i když to v tuto chvíli nemůžete udělat v reálném životě. Můžete také oblékat svou postavu na slavnostní sezónu a slavit Raya společně prakticky!

Animal Crossing Raya

Kredity obrázků: @radnabs (Twitter)

#KLOOKTIP: I když nejnovější Křížení zvířat: New Horizons je k dispozici pouze na Nintendo Switch, můžete vyzkoušet Animal Crossing: Pocket Camp Verze, ke stažení zdarma na Google Play a App Store .

2. Gartic.io/skribbl.io

K dispozici na: Webové stránce zdarma (Gartic.io / skribbl.io)

Zdarma online hry skribbl

Zdarma online hra gartic

Smějte se navzájem kresbám a zkuste uhodnout, co se s těmito hrami pro více hráčů přitahuje! Je čas zjistit, kdo je talentovaný umělec a kdo ne – slibujeme, že tyto hry jsou velmi návykové a budete se cítit, jako byste se po kole po kole znovu hráli.

3. Domácí párty

K dispozici na: Mobilní aplikaci zdarma (Google Play / App Store)

Online hry zdarma - domácnost

Pokud jste ještě nebyli naskočili na rozjetý vůz v domácnosti, nejsme si jisti, na co čekáte. Můžete hrát spoustu her se svými přáteli a rodinou, zatímco jste na videohovoru společně – pokud se nudíte z hry, přejděte na druhou a pokračujte v zábavě!

Některé dostupné hry zahrnují:

#KLOOKTIP: Ověřte hru přidáním systému trestu nebo odměňování s některými z Kuih Raya nebo občerstvení, které máte doma!

4. Mario Kart

K dispozici na: Mobilní aplikaci zdarma (Google PlayStore / App Store)

Mario Kart

Klasika, která nikdy nezestárne, je určitě Mario Kart. Pokud jste rádi hráli tuto závodní hru v arkádě, je to skvělá alternativa k naplnění vaší potřeby pro rychlost v tomto pobytu doma. Získejte všechny své přátele a rodinu a stáhněte si bezplatnou mobilní aplikaci a hrajte proti 7 dalším hráčům v závodní hře pro více hráčů! Tato hra vám dá adrenalinový spěch, který potřebujete.

5. Kahoot

K dispozici na: Webové stránky zdarma (kliknutím sem přehrajte)

Online hra Kahoot

Bavte se a naučte se něco nového zároveň s Kahootem! Tato hra je ideální pro lidi všech věkových skupin – dokonce i děti se musí bavit.

6. Komunální hádanky

K dispozici na: Webové stránky zdarma (kliknutím sem přehrajte)

Bezplatná online hra komunální puzzle

Skládačka hádanky se svými přáteli online? Četl jsi to správně! Komunální hádanky budete mít dohromady fotografie, 1/1118 kusů najednou. Doporučujeme si vybrat krásnou krajinu, jako je ulice Oxford London, abyste se inspirovali vaší další dovolené, jakmile je obloha znovu jasná.

7. Monopol

K dispozici na: Webové stránky zdarma (kliknutím sem přehrajte)

Monopol online hry

Co takhle dobrá dobrá hra monopolu? Jediné, co musíte udělat, je vytvořit zde bezplatný účet a můžete začít hrát klasickou deskovou hru se svými přáteli a rodinou, aniž byste se museli shromažďovat.

8. Psych

K dispozici na: Mobilní aplikaci zdarma (Google Play / App Store)

Psych online zdarma

Psych se objevil jako jedna z nejpopulárnějších her pro více hráčů během pandemie, lidé zůstávají ve spojení a baví se tím, že se navzájem soutěží prostřednictvím herní platformy! Hra je ideální pro velké skupiny přátel nebo rodiny a můžete si vybrat z různých dostupných her.

Líný stahovat aplikace? Podívejte se na tyto hry Zoom

Pokud jste příliš líní na stahování aplikací nebo koordinovaných her online, jednoduše naskočte na volání se svými přáteli a rodinou a vyzkoušejte tyto jednoduché hry, které lze přehrát jen prostřednictvím videohovoru!

9. Zoom Karaoke Party

Karaoke Party Zoom

Zpívejte své oblíbené písně a Lagu Raya Hlasitě hostováním večírku karaoke s vašimi přáteli a rodinou! Vše, co potřebujete, je někdo s pěkným reproduktorovým systémem doma, aby vystřelil hudbu, aby každý mohl zpívat-along. Pro ty, kteří mohou hrát na kytaru nebo klavír, je čas vyhodit vaše nástroje a serenádu ​​všem svým talentem.

10. Hra na kreslení zálohy

papír a pero

Všichni všichni potřebují pro tuto hru:
Hadřík/kravata jako šátek
Tabule nebo velký notebook pro kreslení

Střední nakreslete něco, co máte na mysli, zatímco jste se zavázali, a zbytek přimějte, aby uhodl svůj kresbu! Tato hra dá každému dobře se smát, když uvidíte, jak se vaše přátelé/rodina pohybují kolem, aby nakresleli něco pěkného, ​​zatímco byli zavázaní.

11. Šarády

Zvětšení

Vsadíme se, že většina lidí je obeznámena s Charades! Pokud si myslíte, že to nemůžete hrát, aniž byste byli fyzicky spolu, zamyslete se znovu. Naskočte na videohovor a rozdělte svou skupinu do 2 týmů – generujte náhodná slova a fráze prostřednictvím tohoto webu pro generátor nápadu Charades a střídejte se jednat a hádat.

12. Bingo

Bingo může být stará škola, ale stále je to zábavné hrát jednou za čas. Vše, co potřebujete, je pero a papír a jste připraveni začít hrát!

7 online her pro více hráčů na hraní s přáteli zdarma

Jako mezinárodní student mohou tyto zábavné online hry být skvělým způsobem, jak zůstat ve spojení s rodinou a přáteli doma. Nebo mohou nabídnout levnou a zábavnou noc s místními přáteli (nebo způsob, jak poznat nové lidi!).

S obrovskou škálou her na výběr, jako jsou bezplatné online karetní hry nebo týmové strategické hry, existuje hra, která vyhovuje všem vkusům. Pojďme vás projít některými z nejlepších online her pro více hráčů zdarma.

Gartický telefon

Žánr: Hádání/strategie

Počet hráčů: Až 30

Nejlepší funkce: Je to e xtremely snadné hrát

Gartický telefon, a.k.A. Telefonní hra, je veselá směs pictionary a hra „Whispers“ (na kterou si možná pamatujete od svého dětství). Hráči nakreslí obrázek nebo napište větu na základě toho, co jiný hráč nakreslil nebo napsal, což má za následek velmi podivné a vtipné nedorozumění. Existuje také obrovské množství dalších mini-her, které nabízí Gartic Phone.

Můžete hrát s přáteli ve skupině až 30. Nebo se připojte ke skupině cizinců a vyzvěte lidi po celém světě.

Multiversus

Žánr: Platform Fighter

Počet hráčů: Až 4

Nejlepší funkce: Krásné vizuální efekty a ikonické postavy, které můžete hrát jako (s novými, které se přidávají po celou dobu)

Batman versus Arya Stark? Steven Universe versus Bugs Bunny? Multiversus je meziplatformová hra pro boje s multiplayerem zdarma, kde hrajete jako postavy z celého Warner Bros. seznam (jako jsou postavy z DC a Cartoon Network).

Můžete spolupracovat se svými přáteli v zápase 2v2 nebo vyzkoušet bitevní royale, kde jste všichni soutěžili proti sobě.

League of Legends

Žánr: Multiplayer Online Battle Arena (MOBA)

Počet hráčů: 1-5

Nejlepší funkce: Obrovská v ariety postav (existuje 161 na výběr!)

Pokud hledáte online hry, které si můžete hrát s přáteli, kteří vyžadují nějakou praxi a dovednost, League of Legends (LOL) je perfektní volba. Tato nesmírně populární hra se spoléhá na týmovou práci na obranu vašeho vlastního „Nexus“ a zničit nepřátelské týmy. Hraje více než 140 jedinečných „šampionů“, což vám umožní najít váš oblíbený styl Play a zvládnout to. Například, pokud byste upřednostňovali postavu, která může bojovat z dálky, je pro to možnost. Možná byste raději měli záludnou postavu se schopnostmi neviditelnosti – existují i ​​šampióni, kteří to také dělají!

League of Legends zaručí, že vy a vaši přátelé zůstanete v kontaktu, bez ohledu na vzdálenost, prostřednictvím komunikace ve hře. Tímto způsobem můžete také vytvořit nové přátele.

Mezi námi

Žánr: Přežití

Počet hráčů: 4-15

Nejlepší funkce: Veselé diskuse

Myslíte si, že můžete věřit svým přátelům? Mezi námi může být nejlepší online hra, která tuto důvěru zkouší ..

Mezi námi je hra Atmospheric Survival, kde se k vám připojí až 15 hráčů. Použijte své podvody a detektivní dovednosti k vypracování, kdo z vaší skupiny hráčů je vrah. Hráči se setkávají k diskusi během hry, což vede k některým veselým obviněním. Mezi námi je zdarma na iOS a Android.

Brawl Stars

Žánr: MOBA

Počet hráčů: 1-3

Nejlepší funkce: Přenosnost

Brawl Stars je zábavná hra pro hraní se svými přáteli online, zatímco jste v pohybu (jako když jste uvízli ve veřejné dopravě), protože je k dispozici zdarma na telefonech iOS a Android. Jednou z nejlepších věcí na Brawl Stars je to, že každý zápas trvá až pět minut, takže se můžete proklouznout v rychlé hře před zahájením přednášky nebo během studijní přestávky.

Fortnite

Žánr: Battle Royale

Počet hráčů: Až 4 na tým

Nejlepší funkce: Celebrity „Skins“, ve kterých můžete oblékat svou postavu (podívejte se, zda si můžete všimnout nějaké Ariana Grande nebo Keanu Reeves jako John Wick Lookalikes ve hře)

Fortnite je jednou z nejpopulárnějších her na světě, slavný pro trendy virového tance, který se vynořil, s tisíci souběžných hráčů každý den. Existují tři herní režimy, ale pouze Battle Royale a Creative mohou hrát zdarma . Battle Royale je bitva hráče-versus-hráče, kde bojujete o přežití proti 99 dalším soutěžícím. V Creative můžete vytvořit a publikovat své vlastní ostrovy nebo prozkoumat ostrovy ostatních v online komunitě.

Je snadné hrát s přáteli a můžete se dokonce připojit ke stejné hře bez ohledu na konzolu, kterou používáte.

Desková hra aréna

Žánr: Všechno od deskových her pro více hráčů po karetní hry

Počet hráčů: Záleží!

Nejlepší funkce: Rozmanitost dostupných her

Desková hra aréna je bezplatná online hra pro více hráčů, která vám umožňuje přístup ke stovkám deskových her, což vám umožní vychutnat si své oblíbené deskové hry se svými kamarády, i když nejste ve stejné místnosti (nebo země!). Můžete si vybrat z klasických her jako Catan a Yahtzee, nebo objevit něco nového.