12 nejlepších středověkých her, které můžete hrát právě teď | Historie hit, 20 nejlepších středověkých her, které stojí za hraní na PC (hodnoceno v roce 2023)

20 nejlepších středověkých her, které stojí za hraní na PC (hodnoceno)

Contents

Obrázek kredit: Nepravidelná korporace

12 nejlepších středověkých her, které můžete hrát právě teď

Náš seznam nejlepších středověkých her vám bude mít obléhané pevnosti a drancování klášterů v žádném okamžiku. Nespočet titulů slibuje obohacující zážitek zasazený do středověkého období, ale jen několik z nich dělá značku.

Můžeme vám pomoci s naším seznamem nejlepších titulů, které se vyhýbají meči a inkvizice, ať už máte zájem o prožití zbytku svého života jako středověký rolník nebo konsolidujte své pravidlo nad ranou středověkou Británií. Zde je 12 z nejlepších středověkých her.

1. Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Obrázek kredit: Warhorse Studios

Kingdom Come: Deliverance je hra na hraní rolí ve středověké Čestě. Je to hra, která vytváří ambiciózní tvrzení o jeho historické přesnosti a autentičnosti, i když je to do značné míry zaujatých skálními muži houpajícími se meči na sebe.

Jeho nezapomenutelný otevřený svět se ukázal jako dostatečné pozvání pro mnoho hráčů. Hráč, který hraje jako syn kováře, je hráč vržen do občanské války v náročném dobrodružství řízeném příběhem. Nachází se poblíž husitních válek 15. století, což také inspiruje úsvitu expanze Dukes pro Age of Empires II.

2. Jít středověké

Obrázek kredit: Nepravidelná korporace

Také název fantastické série filmů, které představil Dr. Eleanor Janega a podcast s Dr. Cat Jarman a Matthew Lewis, Going Medieval je budova simulátor zasazený do středověku. Hra má hráči plánovat a rozvíjet osadu z obtěžované kolonie do kamenné pevnosti.

Poté, co začal v předčasném přístupu v červnu 2021, Going Medieval si udělal jméno pro svůj důraz na svislost a zajímavou předpoklad. Going Středověký kope své nadace ve alternativní historii, kde mor vymazal 95% světové populace a je to práce hráčů, aby byl svět obyvatelným.

3. Mount & Blade II: Bannerlord

Mount & Blade II: Bannerlord

Obrázek kredit: Taleworlds Entertainment

Mount & Blade II: Bannerlord má hráče vyvinout loajální skupinu následovníků, když provádějí úkoly na rozlehlé středověké mapě kampaně inspirované časným středověkým migračním obdobím. Je to ambiciózní hra, která poskytuje uspokojivý, pokud příležitostně zvlněný zážitek z karantény.

Battles Bannerlord nechají hráče bojovat vedle svých vojáků. Zde mohou využít zbraně a brnění, za které vyplenili a vyjednali. Každá frakce ve hře má výrazný vizuální vkus, který je inspirován jejich protějšky z historie.

4. Chivalry 2

Obrázek kredit: Torn Banner Studios

Chivalry je akční hra pro více hráčů, která zaměstnává luky, meče a velké štiky k vynikajícímu efektu. Je to brutální a facka. Užívání boje hry nezahrnuje obrovskou křivku učení a s 64 bitvami hráčů je působivý pocit podívané.

Jeho příšerné melees jsou komiksy. Je to konec konců hra, kde můžete na někoho lobovat na někoho, lobovat také na ně a pak se za ně nabíjet pěstmi při citaci Shakespeara.

5. Pro čest

Obrázek kredit: Ubisoft

Ubisoft je převzetí středověké bojové hry je třetí osoba, postava založená na charakteru. Čtyři smyšlené frakce tvoří obsazení postav, které jsou inspirovány středověkými rytíři, vikingy, samurai a starověká čínská legenda.

Boj je mnohem více nuanční, než najdete v Assassin’s Creed, ale vyžaduje více trpělivosti hráčů, aby se naučili jeho systémy. Uhýbání, parrying, kombo řetězy a další make -pro Honorův složitý brawling.

6. Mordhau

Obrázek kredit: Triternion

Mordhau konkuruje rytířství jako hra hacker a lomítka zasazená do éry smutného, ​​blátivého hradu. Mordhau nabízí více hloubkového přizpůsobení postavy a nakloní se blíže k realismu než rytířství Gory Japes. Jeho multiplayer se rozšiřuje na 80 hráčů, zatímco jeho boj vyžaduje jemnější ocenění směrového blokování a pultů.

7. Totální válečná sága: Thrones of Britannia

Totální válečná sága: Thrones of Britannia

Obrázek kredit: Sega

Thrones of Britannia, vydáno v roce 2018, složí gaelské klany, rané království anglických a vikingských osadníků do své tahové totální válečné kampaně. Odhaluje Velkou Británii a Irsko podrobněji než předchozí totální válečné hry a Vikingské nájezdy fungují jako mazaný způsob, jak oživit pozdní hru.

Thrones of Britannia přináší své vlastní nuance a mechaniku do totální války, z nichž některé nefungují strašně dobře, jako je vyjednávání loajality pro statky. Celkově to přispívá k nezapomenutelnému středověkému strategickému zážitku. Další celkové válečné záznamy jako Středověké II a Attila jsou také jistě poškrábají svědění.

8. Assassin’s Creed

Assassin’s Creed: Director’s Cut Edition

Obrázek kredit: Ubisoft

Původní Assassin’s Creed se bude cítit povědomě, pokud jste někdy sledovali Nebeské království Ridleyho Scotta. Vzalo to hráče do Levant z období křižáků a umístila je do bílých rouchů Assassin Altaïr Ibn-La’ahad.

Hra stealth, která vytvořila jednu z nejprodávanějších franšíz videoher v historii, její otevřený svět zaujal ve městech Masyaf, Jeruzalém, Acre a Damašek. Zvedl inspiraci z historického řádu vrahů v spiknutí.

Vyvinula se jako hra „Next-Gen“ pro Xbox 360 a PlayStation 3, dnes to vypadá trochu ropey. Stále se mu podaří zapůsobit na své živé, stoupatelné prostředí a epický žánr historického obsahu.

9. Assassin’s Creed Valhalla

Assassins Creed Valhalla

Obrázek kredit: Ubisoft

Poslední Assassin’s Creed nastaví sérii o několik století dříve. Assassin’s Creed Valhalla, přesun z Vikingu Skandinávie na pobřeží East Anglie a West Francia. Nahrazuje ikonickou dynamiku tajnosti originálu s bojem těsněji orientovaným kolem schopností a velkých os.

To znamená, že je to nejvíce hra se cítila jako Witcher 3: Wild Hunt. Verhallaova verze Anglosaské Anglie je plná míst k objevování, postavy, které se mají splnit a kláštery, aby se drancovaly.

10. Morová příběh: nevinnost

Morová příběh: nevinnost

Obrázek kredit: Zaostřit se do interaktivního

Set ve válce zpustošené středověké Francii, morová příběh: Innocence je filmové dobrodružství, které následuje sourozence Amicia a Hugo. Když je vyvedete ze spárů moru a inkvizice, budete používat přímočarskou mechaniku Stealth Mechanic.

11. Valheim

Obrázek kredit: Publishing Coffee Stain

Možná jste o tom slyšeli. Valheim byl přilepen do seznamu nejvíce hraných her Steam od doby, kdy vstoupil dočasný přístup v únoru 2021. Hra na přežití pro 1-10 hráčů, upustí hráče ve světě inspirovaném vikingskou kulturou a žádá je, aby shromáždili dostatek jídla, aby přežili a dostatek dřeva, aby vyvinuli dům, ve kterém je spánek.

Vytváření nástrojů, stavební domy a boje s příšerami jsou vaše hlavní koníčky. Zpočátku to nemusí nabídnout moc, který je román ve své základní hře. Ale jeho detaily jsou všechno. Její stylizovaná grafika s nízkým obsahem detailu je krásně osvětlená, její stromy mají uspokojivou fyziku krmení a bez komína se váš dům naplní kouřem.

12. Age of Empires II

Age of Empires II: Definitivní vydání – Dawn of the Dukes

Obrázek kredit: Xbox Game Studios

Zatímco Age of Empires IV se formuje jako jedna z největších her, které se věnují středověkému světu, jeho významný předchůdce Age of Empires II má v sobě spoustu života. Zatímco jeho multiplayer hostí bohatou scénu eSports, jeho singleplayer stále získává nový obsah.

Úsvit Dukes DLC přináší tři nové kampaně a dvě nové civilizace. Mezitím Lords of the West Expansion přidali Burgundians a Sicilians a příběhy Edwarda Longshankse a Roberta de Hauteville.

20 nejlepších středověkých her, které stojí za hraní na PC (hodnoceno)

Hledáte zábavné hry, které si můžete hrát na PC set ve středověké éře? V mnoha různých žánrech je třeba prozkoumat řadu středověkých her, takže se podívejme na některé z nejlepších dostupných na PC.

Nejlepší hry pro PC ve středověkém věku

Podívejte se na následující nejlepší středověké hry (seřazené od nejlepších k nejhorším), které zahrnují také několik čestných zmínek, které poškrábají rytířskou svědění.

Obsah

#1 pro čest

pro čestnou hru

Vyvinul a publikoval Ubisoft zpět v roce 2017, pro Honor je akční videohry nastavenou ve středověké fantasy Times.

Počáteční verze vydaná v roce 2017 dala hráčům možnost vybrat si svou postavu ze seznamu tří různých možností, jmenovitě Dawn Empire, Warborn a Iron Legion To jsou Samurai, Vikingové a rytíři.

V roce 2018 byla přidána čtvrtá frakce s čínskými válečníky a jmenovala Wu Lin. Každá frakce obsahuje jedinečnou sadu hrdinů.

Hra obsahuje režimy pro jednoho hráče, multiplayer a arkádové. V režimu pro více hráčů jsou k dispozici jeden versus jeden duel, dva versus dvě rvačky a čtyři versus čtyři boje.

Válečná frakce postaví různé frakce proti sobě ve válce, která zahrnuje všechny platformy hry.

Pro čest lze přehrát na počítačích Xbox One, PlayStation 4 a Microsoft Windows PC.

#2 The Elder Scrolls V: Skyrim

Starší svitky Skyrim

Tato verze je zařazena mezi největší videohry všech dob, je pátá a nejnovější splátka série.

Na konci roku 2011 byla tato hra pro hraní akcí pro jednoho hráče vydána společností Bethesda Softworks poté, co byla vyvinuta společností Bethesda Game Studios.

Ve hře je hlavním cílem postavy zničit draka, který má zničit svět podle proroctví.

V příběhové linii následované hrou je drak označován jako Alduin The World-Eater, zatímco hráčské postavy jsou Dragonborn.

Jak uživatelé hrají ve hře, účastní se různých úkolů, nadále rozvíjejí svůj charakter ve hře.

V této hře Open World však hráči mohou ve skutečnosti vzít čas na hlavní příběh hry a místo toho se zaměřit na prozkoumání jakékoli jiné části Tamriel – nejsevernější provincie Skyrim – kde je hra nastavena.

Starší Scrolls V: Skyrim je k dispozici pro Xbox One a Xbox 360, PlayStation 3 a 4, Nintendo Switch a Microsoft Windows PC.

#3 The Witcher 3: Wild Hunt

Tato verze, která se hraje v prostředí otevřeného světa, je třetí splátka v sérii videoher Witcher, založená na sérii románů také pojmenovaných The Witcher.

V roce 2015 byla vypracována a publikovaná společností CD ProJekt.

Ve hře hráči berou postavu Zaklínače – Geralt z Rivie – vysoce kvalifikovaného zabijáka monster. Hlavním úkolem zabijáka monster je sledovat dítě proroctví a zabránit jí, aby byla používána divokým lovem, zlá síla, zničit svět.

The Witcher 3: Wild Hunt je k dispozici pro Xbox One, Microsoft Windows, Nintendo Switch a PlayStation 4.

#4 Celková válka: Středověké II

Medieval_ii_total_war_pc

Pro skutečné středověké bitvy simulované co nejpřesněji je totální válka: Středověké II nejlepší volbou. Vyznačuje historické scénáře od skutečných bitev, jako je Battle of Arsuf nebo Battle of Agincourt.

Hra je směsí velké strategie a strategie založené na tahu. Hráči ovládají ekonomické, sociální a vojenské systémy konkrétní frakce na velké mapě, ale bitvy se bojují v reálném čase. Celková válka: Středověké II pokrývá období mezi 1030 až 1580, pokrývající většinu středověku z evropského hlediska.

#5 Crusader Kings II

CRUSADER_KINGS_II

Crusader Kings II se hraje na velké mapě podobně jako Total War: Medieval II, ale zaměřuje se více na vládnutí dynastie než na jediný vládce. Časové období hry trvá 1066 od 1453, i když DLC přidává období v historii, která jsou mnohem dříve.

Hráči mohou převzít roli několika historických postav, včetně Williama The Coqueror, Charlemagne, Genghis Khan, Harald Hardrada, Richard The Lionheart, Alfred the Great, Saladin a další.

Hra nekončí, když zemře vládce hráče. Místo toho hráči přebírají roli následující linie posloupnosti.

Jedna hra Crusader Kings II může trvat stovky hodin a let. Hra končí pouze tehdy, když postava umírá bez dědice nebo všech jejich titulů.

#6 Stronghold Crusader HD

Společnost Feorfly Studios, která byla vyvinuta společností Firefly Crusader HD, je nová a vylepšená verze původní videohry pro Crusader pro pevnost.

Tato verze obsahuje Crusader a Stronghold Crusader Extreme ve vylepšeném balíčku HD.

Zatímco představovala stejnou hru jako původní verze, verze HD obdržela některé upgrady, jako je zvýšení limitů jednotek na 10 000, přidání nových budov a nové taktické síly. S celou mapou zobrazenou na jedné mapě se nyní mohou hráči hrát a oddálit v reálném čase.

Tato strategická hra v reálném čase je k dispozici na Microsoft Windows.

#7 Zlato krále Arthura

Hra KAG

Vyvinuto a publikované společností Transhuman Design, Zlato krále Arthura – často zkráceného jako KAG – je online akční hra. Ve hře si hráči mohou vybrat ze tří tříd postav včetně Builder, Archer a Knight.

Tato boční rolovací 2D válečná hra, která má režim offline pro jednoho hráče a režim pro více hráčů online, obecně zahrnuje bojový, těžbu a konstrukci zdrojů PVP, nákup a uvolňování obléhacích strojů.

KAG je k dispozici na 3 různých platformách, OS X, Windows a Linux.

#8 Chivalry: Středověká válka

Chivalry_medieval_warfare

Pokud hledáte něco trochu více praktičtějšího, pak rytířství: Středověká válka bude přímo ve vaší uličce. Hra je bojový simulátor melee z první osoby, který v vyhřívané bitvě odehrává hráče proti sobě.

K útoku a obraně lze použít meče, Maces, Longbows a další středověké zbraně. Obranné předměty, jako jsou katapulty, vroucí olej a baliči, jsou přítomny pro obránce, aby útočníci zabránili mimo hrad.

Zatímco hra používá středověké zbraně, odehrává se ve smyšleném národě Agathy. Národ je uzamčen v občanské válce se dvěma konkurenčními frakcemi v rozporu s sebou.

Hráči se mohou rozhodnout, že se postaví s Agatha Knights nebo Mason Order. Každá strana má jedinečné zbraně a čtyři dostupné třídy zahrnují Archer, Man-At-Arms, Vanguard a Knight.

#9 Středovění inženýři

Středovění inženýři

Tato hra založená na voxelu je o spolupráci více než o konkurenci. Hráči mohou spolupracovat na budování hradů a středověkých měst, která pak mohou být roztrhána středověkými obléhacími motory. Battering Rams, Catapults, Trebuchets a Siege Towers všichni používají realistickou fyziku k překonání výtvorů hráče.

Hra nabízí režim pro jednoho hráče, ale při hraní s ostatními svítí. Můžete si nárokovat území, stavět hrady a obranu a vytvářet obléhací motory k útoku na hrady ostatních.

#10 Kingdom Come: Deliverance

Kingdom_come_deliverance

Hráči, kteří chtějí vážnou zkušenost s tím, jaké to je žít ve středověkém světě, si užijí Kingdom Come: Deliverance. Předpokládáte roli Henryho, kovářského syna, který se rychle ocitne v potížích a na útěku poté, co Barbaři zaútočí na jeho vesnici.

Jako syn nevzdělaného rolníka se musí Henry vydat na svět. Hráči hráče vedou Henryho akce a volby prostřednictvím celé hry. Boj je nebezpečná záležitost, které se nejlépe zabrání, dokud nebudete mít spoustu tréninku. Jak se rozhodnete vyřešit úkoly, mohou mít dalekosáhlé důsledky.

Vývojář Warhorse věnoval velkou pozornost vytváření středověkého světa bez fantazijních prvků. Středověká pravidla, zákony a zvyky jsou v této hře přepracovány co nejpřesněji. Jedním z dobrých příkladů toho je, že Henry nedokáže číst, pokud si hráč nevyžádá písař, aby ho naučil.

#11 Mount & Blade: Warband

Mount _ & _ Blade _-_ Warband

Přestože Mount & Blade se odehrává ve světě smyšlené intriky, různé kultury a frakce ve hře jsou založeny na realitě. Hra umožňuje hráčům shromáždit válečný pás následovníků, aby se účastnili politické intriky a vlivu.

Hráči mohou zahájit vlastní frakci a vést ji k vítězství na mapě světa. Bitvy se nacházejí ve třetí osobě a zaměřují se na boj namontovaný na koni.

Hra také obsahuje komponentu pro více hráčů, kde se až 200 hráčů může proti sobě bojovat.

#12 Středověké války království

Středověké války království

Středověké Kingdom Wars vydané začátkem tohoto roku v Early Access on Steam. Hra se zdá být manželstvím velké strategie a strategie v reálném čase, i když recenze pro hru jsou smíšené.

Hráči přebírají roli středověkého pána, který je zapletený do domácí i mezinárodní politiky. Obléhání hradů a jejich obrany je velkou součástí hry. Mapa světa zahrnuje celou západní Evropu.

Hra obsahuje složitý městský a ekonomický aspekt, položený přes vrchol bitevního systému RTS. Všechno se odehrává v reálném čase, což znamená, že s touto hrou neexistují žádné druhé šance a ušetřit.

#13 vyloučený

Vyloučení je strategická hra na budování měst, která dává hráčům kontrolu nad skupinou exilovaných cestujících, kteří restartují své životy v nové zemi. Častoři hry jsou primárním zdrojem, protože populační boomy a busty mohou mít dramatický dopad na výkon města.

Vyloučené vlastnosti více než dvacet různých povolání, které lidé mohou vystupovat. Mapy jsou generovány procedurálně, takže pro každý běh žádná strategie One Village nefunguje.

Hra také podporuje Steam Workshop, takže mody lze nainstalovat pro okořenění hraní hry.

#14 Age of Empires II HD

Age of Empires II HD

Age of Empires II HD byl remasterován pro novou generaci hráčů, aby zažili tuto strategii v reálném čase. Hráči si mohou vybrat z 23 civilizací zahrnujících tisíce let historie v kampaních pro jednoho hráče nebo online multi-hráči.

Hlavní režim kampaně obsahuje historické postavy jako William Wallace, Joan of Arc, Saladin, Genghis Khan a Barbarossa. Expanze dobyvatelů přidala kampaně, které následují po Attile Hun, El Cid a Montezuma.

Verze HD přidala několik nových kampaní ve dvou nových expanzích s názvem HD: The Forgotten and HD: The African Kingdoms. Fanoušci strategie v reálném čase nemají důvod mít ve svých sbírkách Age of Empires II HD.

#15 království a hrady

Kingdom-and-Cashles

Zatímco vyloučený se zaměřuje na správu malého vyhnanství, království a hrady se zaměřují na pěstování masivního středověkého království.

Sandbox pro budování města umožňuje hráčům proměnit malou vesničku na rozlehlé město a hrad, jak roste. Plánování město pečlivě, aby zastavilo Viking a dračí útočníci je nezbytné, aby město prosperovalo.

Není k dispozici žádná kampaň, ale jsou k dispozici různé úrovně výzev. Království může snadno dosáhnout 1 000 rolníků s pečlivým řízením.

Čestná uznání

Stále není spokojen s žádnou z her v našem seznamu prvních deseti? Stále existuje spousta středověkých her.

Bez ohledu na to, jaký žánr dáváte přednost hraní, existuje spousta středověkých her k dispozici na páře. Zdůraznili jsme pouze našich deset oblíbených her, ale to neznamená, že jsou to jediné dobré hry.

Nezapomeňte se také podívat na tyto středověké hry:

[Top 25] Nejlepší středověké hry pro PC (hodnocená zábava pro většinu zábavy)

Král na koni se zvýšeným mečem chovaným před armádou

The Dark AGES 2: Boogaloo svíčky

Středověké období je dobou v historii plné násilí, politiky a opravdu skvělých nastavení videoher. Počasí Tyto hry jsou nastaveny v přísném historickém čase, jsou inspirovány středověkými mýty nebo mají těžké středověké téma, to jsou nejlepší 25.

25. Pole slávy 2: Středověké (2021)

Tapelíka rekreace bitevní scény s titulem v horním středu

Pole slávy 2: Středověký startovní přívěs

Fields of Glory 2: Středověké je strategie a taktická hra založená na tahu. Zaměřuje se na bojové porovnávání vybavení různých národů a školení s přísným historickým zaměřením. Bitvy se odehrávají ve 3D založeném. Pohyb a morálka jsou důležité úvahy a je to velké manželství taktiky a strategie.

Bojový systém je velmi náročný, přičemž každý pohyb vyžaduje pečlivé zvážení. Narození přírody a malých velikostí jednotek dává této hře mírně retro pocit, spolu s touto retro obtíží! Jakákoli strategie nebo taktiky uživatele bude milovat tuto hru.

24. Rustler: Grand Theft Horse (2021)

Bald Man s klubem hledí na kameru. Bard k tomu, aby ho a kněz po jeho pravici

Rustler Early Access Launch Trailer

Rustler: Grand Theft Horse je hra Open-Down Open World Evokující rané velké krádeže auto v prezentaci shora dolů i v potěšení, Rustler vezme, aby vám umožnil způsobit chaos. Hra je překvapivě hustá a upřímně představuje hodiny zábavy.

Tato hra je definicí skrytého drahokamu a není tak drahá, tak ji zvedněte a vyzvedněte ji. Ukrást koně a podívejte se, co se děje odtud!

23. Gloria Victis: Středověká MMORPG (2016)

Odznak a čtení textu

Gloria Victis: MMORPG Oficiální herní přívěs

Gloria Victis: Středověká mmorpg je to, co říká na cínu. A má to všechno. Crafting, PVP, nízkoúčinné prvky a aktivní hráčská základna, přestože jsou v raném přístupu. Hry Black Eye se zaměřily na realismus od boje do ekonomiky, takže buďte připraveni nasávány.

Gloria Victics je dobrý mmorpg, ale neměl by to být váš první mmorpg. Pro ty, kteří chtějí MMORPG a užít si středověké nastavení, pak je to hra pro vás.

22. Northgard (2018)

Velká pole a hory s malou vesnicí vpravo dole

Northgard Offical Release Trailer

Northgard je strategie a hra Colony SIM s bojem RTS. Ovládáte skupinu Vikingů, kteří nedávno objevili nový kontinent. Vaším úkolem je zřídit nový domov a bojovat proti těm, kteří by vám dali méně než vřelé přivítání.

Strategie je solidní a dává mi nostalgii pro RTSS staré. Umělecký styl je okouzlující i atmosférický, což vám dává pocit, že jste v nepřátelském prostředí, ale být na tom nepřátelském místě s lidmi, kteří to dělají domů.

21. Mordhau (2019)

Knight připraven k bitvě

Offický přívěs Mordau

Mordhau je multiplayera, šerh první osoby, hra s týmovými bitvami. Zdůrazňuje se týmové, bez ohledu na to, jak jste špatně, budete potřebovat, aby se váš tým nezhltil a pak bodl do zad, k smrti. Vytvoříte vlastní žoldák a účastníte se bitvy, získáte zkušenosti za nákup a vyzkoušení nových zbraní, vybavení a taktiky.

Tato hra vám opravdu dává pocit, že jste na starém bojišti; Což znamená, že je to stresující, smrt je vždy blízká a vše, co můžete udělat, je houpat se pro váš život! Swordplay je úžasná, se snadným učením se těžko zvládnutelný systém úderů, bodnutí a parries.

20. Hood: Outlaws & Legends (2021)

Hood: Outlaws & Legends Launch Trailer

Hood: Outlaws & Legends je online týmová tajná hra. Vy a váš tým zlodějů se účastníte loupežnických misí, úlovek je, že nejste sami. Po stejném cíli existují i ​​jiné týmy a musíte s nimi bojovat nebo je porazit.

Hlavní myšlenka této hry je brilantní a samotná hra je velmi zábavná, a proto není nižší, ale základna hráče není příliš konzistentní. Pokud dáte tento pohled a jako to, co vidíte, zkontrolujte, zda se někteří přátelé nezajímají také. Hrajte s přáteli na opravdu dobrý čas, protože připojení k náhodnému týmu může někdy na chvíli znamenat čekání v hale.

19. Going Medieval (2021)

Feudální hrad obklopený farmami a lesem

Going Medieval Launch Trailer

Going Medieval je městský tvůrce a sim přežití, nastavený poté, co mor vyvolal zemi, kterou musíte znovu vybudovat. Pole potřebují pečlivosti, domy potřebují budování a lidé potřebují bránit. To vše je nyní ve vašich rukou.

Jít středověké je okouzlující a poutavá hra, která dává štěstí lidí do jádra vašeho poslání a předchůdcem problémů správnou přípravou na zimu a nájezdy budou na vašem seznamu povinností vysoko na vašem seznamu povinností. Naléhavé příběhy v této hře jsou jedním z druhu a stojí za to váš čas.

18. Crusader Kings III (2020)

Král vypadá rozzlobeně a dívá se přímo dopředu

Crusader Kings III Release Trailer

Crusader Kings III je simulátor řízení království s přísným zaměřením na politiku, organizaci a expanzi. Vaše linka musí zvítězit a vaše rodinná linie si bude pamatovat po celé věky! Velká kampaň provede vaši krevní linii pravidlem vašeho designu.

Úroveň detailu, kterou má tato hra, je ohromující. Můžete vytvořit skutečně jedinečné královské rodiny a mají obrovské množství potenciálu hraní rolí. Jak chcete vládnout? Crusader Kings III se zlepšuje na předchozích hrách tím, že vám necháme odpovědět na tuto otázku téměř jakýmkoli způsobem.

17. Středověká dynastie (2021)

Muž s lukem a ženou s košíkem před jejich usedlostí

Středověká dynastie startovací přívěs

Středověká dynastie je hra přežití a tvorby s prvky budovy základny. Tato hra má extrémně realistické zaměření, s procesem přežití a přinášení nové generace do světa tvoří většinu hry. Budete muset lovit, mít tendenci polí, stavět a opravit dům, udržovat zvířata a cokoli jiného, ​​co potřebujete k přežití.

Středověká dynastie je skutečně pohlcující SIM, přičemž prostředí se mění s vašimi činy a musíte se s ní změnit. Hra má nyní režim plného koopce a je nekonečná zábava, když se vy a přítel pokusíte postavit domov pro sebe v drsném světě temného věku.

16. Plague Tale: Innocence (2019)

Dvě postavy siluetované proti mlze

Plague Tale: Innocence Launch Trailer

Plague Tale: Nevinnost je hra řízená příběhem. Jsi amicia, dívka sama na světě se svým malým bratrem Hugem. Musíte odjet od svého moru zamořeného domu a pokusit se najít nový a lepší život. Existuje taková věc? Budete to muset zkusit.

Truh, že má bezbrannou NPC, který musíte doprovázet, může být unavený ve hře, ale morová příběh: nevinnost ji udržuje svěží tím, že inovuje na tradiční mechanice Leader a emocionálním vztahem mezi Amicií a Hugo. Pokračování, morová příběh: Requiem vydaná začátkem tohoto roku, takže hrajte, že pokud jste již hráli tento.

15. Expedice: Viking (2017)

Válečník se dvěma osy stojícími vítězně obklopenými padlými nepřáteli

Expedice: Vikingova oznámení přívěsu

Expedice: Viking je RPG založený na tahu o novém náčelníku, který se vydává s skupinou loajálních Vikingů, aby našel nový domov. V tomto novém domově budete muset bojovat, protože zjistíte, že existují i ​​jiné skupiny, které také chtějí tuto zemi pro sebe.

Logické umění vytvořilo hloubkový systém strany, který vám umožní přizpůsobit, upgradovat a připojit se k členům klanu. Opravdu se cítíte jako náčelník, který vede obvinění, a boje založené na tahu ve 3D aréně s taktickým zaměřením se opravdu cítíte jako velmi chytrý náčelník.

14. Assassin’s Creed (2007)

Assassin se schovává v davu lidí

Assassin’s Creed Creed Cello Trailer

Assassin’s Creed, hra, která zahájila jednu z největších franšíz v historii her. Často na to zapomínáme, protože většina lidí reviduje Assassin’s Creed 2, ale to bylo špičkové! Stealth možná nebylo nejlepší, ale jádro bojové svorky pro většinu série je již tady.

Ano, jiné hry v této sérii dělají lépe utajení. Ano, cestování na koni se cítilo příliš krátké a příliš dlouho zároveň. Ano, věc chybějícího prstu nedávala smysl. Ale stále je to dobrá hra zatraceně! Jděte a přehrajte to, pokud mi nevěříte.

13. Starý svět (2022)

Kruhový symbol s textem, čtení

Trailer Offical Release Offical Offical

Starý svět je zcela nový, ironicky. Vyjde začátkem minulého měsíce, jedná se o hru s velkou strategií Empire Building. Jak převládáte s rozsáhlým kampaním? Prostřednictvím boje nebo diplomacie?

Řídit politiku, interní i globální. March armády k vítězství a vedení vašeho národa k věčné slávě! Vyberete mezi několika vůdcemi, abyste ovládali, a vezmete své království k větším vítězství a přežijete pokusy převzít moc od vás.

12. Pro Honor (2017)

Vojáci jsou připraveni bojovat

Pro Honor World Premiere Trailer

Pro čest je bojová týmová bitevní hra zaměřená na boj. Převezmete kontrolu nad válečníkem z jedné ze tří kultur; Středoevropští rytíři, nordičtí Vikingové a japonský samuraj.

Bojový systém mele je poutavý a zábavný. Při zachování implementace Arcadie se cítí realisticky. Pokud nejste obeznámeni s hrami a chcete jim dát jít, je to velmi dobré místo, aby se vaše nohy namočily.

11. Středověké inženýři (2015)

Obrys inženýra s textovým čtením

Video oznámení středověkých inženýrů

Středověké inženýři jsou indie, včasný přístup středověká budova, boj a správu karantény, vyvinuté společností Keen Software House. Je to zajímavé, kdyby nedokončená hra za váš čas, pokud vás koncept zajímá.

Myšlenka je zábava, dynamický svět diktovaný komunitou pro více hráčů. Nevýhodá strana je v implementaci, která je okouzlující svým způsobem, ale zjevně ne pro každého. Pokud se společnost Keen Software House vloží do práce, bude to skvělá nezávislá hra.

10. Chivalry: Středověká válka (2012)

Knights se účtuje do bitvy

Chivalry: Trailer pro vydání vydání středověké války

Chivalry: Středověká válka je hra první osoby s týmovým bojovým zaměřením. Vyberete si mezi jednou ze čtyř tříd a pomáháte svému týmu k vítězství! Boj je hlavně o řízení výdrže při hackování a bodnutí vaší cesty skrz své nepřátele a blokování příchozích útoků.

Pocený pocit být mužem v náručí, který se snaží vydržet obvinění z Vanguardu, stojí za to jen kvůli vítěznému pocitu, když můžete zlomit jejich obvinění a přesunout se za zabití. A jediný pocit lepší než to je ve Vanguardu, provádět úspěšný poplatek. Při psaní tohoto poklesu pokleslo, tak jděte to také zkontrolovat!

9. Legacy předchůdce (2018)

Viking stojící poblíž ohně

Předchůdce Legacy Battle Prayer Trailer

Legacy předchůdce je Vikingské tematické RT se zaměřením na taktiku, morálku a pohyb. Vyvinutá destruktivními výtvory Boj sleduje jejich jméno a cítí se brutálně! V konfliktu jsou různé národy a musíte vést své k vítězství.

Legacy předky je skutečné zdokonalení toho, co dělá RTS skvělý. Rychlé tempo, vojáci se specializovaným využitím a nádhernou grafikou. Každá animace má detaily a byla vytvořena s láskou, tak jděte a oceňujte tu temnou, násilnou lásku.

8. Kingdom Come: Deliverance (2018)

Muž na koni prochází spálenou budovou

Kingdom Come Deliverance – Oficiální závěrečný přívěs

Kingdom Come: Deliverance není jen RPG první osoby, ale rolnický simulátor. Jsi mladý Henry, kovářský syn plný snů o boji a slávě. Máte za úkol dodávat meč, který váš otec vyrobil, a odtud se otevírá vaše dobrodružství.

Kingdom Come je specializovaný RPG, s dialogovou mechanikou, díky čemuž se mluví kolem určitých otázek. Boj je zpočátku poněkud matoucí a může být frustrující. To funguje, jak se vy a Henry učíte používat zbraně společně. Boj s mečem samozřejmě není tak jednoduchý jako kliknutí. Tato hra mě nutí cítit se, jako bych byl ve skutečném boji s meči, používat postoje skutečného života a bojové styly. Příběh je poutavý a navzdory křivce učení stojí za to.

7. Wartales (2022)

Mercenary dokončit práci

Wartales oznámení přívěsu

Wartales je RPG s otevřeným světem s bojovou mechanikou založenou na tahu. Jste malá skupina žoldáků, kteří hledají štěstí, slávu a místo k odpočinku na noc. Odtud musíte vytvořit svůj vlastní osud.

Mnoho středověkých mechaniků se může cítit méně jako jemná rovnováha zuřivosti a taktiky a spíše jako šílený řezivo, divoce se houpají, dokud nezůstane nic vyššího než vaše kolena. Wartales má strategické a taktické zaměření, přičemž boj se stává tancem, který jste choreograf v reálném čase. Vřele doporučujte tuto hru.

6. The Witch 3: Wild Hunt (2015)

Muž v kožené brnění nakreslil meč

The Witcher 3: Wild Hunt zabíjení Mosters Cinematic Trailer

The Witcher 3: Wild Hunt je CD Projekt Red’s Magnum Opice a jeden z nejlepších RPG všech dob. Jste Geralt, pověřeni jediným úkolem, najít dítě. Herní svět se otevírá z tohoto nastavení a umožňuje vám vzít Geralta na mnoha dobrodružstvích!

Svět čarodějů je založen na středověké Evropě, konkrétně v Polsku. Při kompilaci tohoto seznamu jsem se snažil vyhnout přímé fantazii, ale když jsem viděl, jak je nastaven ve verzi středověké společnosti, a je to jedna z nejlepších her všech dob, musel jsem ji umístit na seznam. Udělejte si dvě laskavosti:

Jeden: Řekněte všem, že odcházíte týden.

Dva: Hrajte The Witcher 3: Wild Hunt.

5. Thief 2 (2000)

Muž s kapucí s lukem a šípy se vplíží kolem

Zloděj 2 přívěs Reupload

Zloděj 2 je jednou z nejlepších a nejdynamičtějších tajných her všech dob. Je to staré, ale čisté zlato. Jste velmi zručný zloděj a vaším jediným zájmem je brát nějaké fantastické věci ve vašem fiktivním království. Příběh, který se odehrává, je skvělý a vyprávění je po celém světě posypané organicky.

Tato hra je buď ve vašem držení, nebo jste o ní stěží slyšeli. Pro moderního hráče to může být těžší prodej, ale věřte mi a ponořte se do neuvěřitelného utajení a krádeže.

4. Begieged (2015)

Městečko

Obléhaný je vtipná malá hra. SIMu na budování vozidel založené na fyzice, dostanete nástroje k vytvoření epické obléhavé zbraně a pak jste nepřátelé byli zničeni. Skutečná krása této hry je využití vaší fantazie a schopnost ji uzákonit ve hře.

Obléhaný má téměř nekonečnou přehnanost, když vymýšlíte novější a lepší způsob, jak zničit ty, kteří vám stojí v cestě! Je to klamně obtížné, takže přijďte na zábavu a zůstaňte pro výzvu.

3. Mount & Blade 2: Bannerlord (2020)

Čtení textu

Mount & Blade II: Bannerlord Early Access Trailer

Mount & Blade II: Bannerlord je RPG s otevřeným světem, který vidí, jak hráč převzalo kontrolu nad neznámým válečníkem s velkými věcmi v obchodě. Od skromných začátků po vedení vašich armád a rozšiřování vlastního království to dává roli a hraní v RPGS.

Taktická schopnost je zatím nejlepší, ironicky, protože se jedná o prequel. Nejenže si můžete přizpůsobit celý svůj válečný pás, ale postavit je kolem požadovaného bojového zaměření. Toto je hra pro každého, kdo chce skutečnou cestu k bohatství s velkým měřítkem bitvy. Pokud to zní zábavně, je to hra pro vás.

2. Age of Empires II (1999)

Král, královna a rytíř stojí před jejich královstvím

Age of Empires II HD Edition Trailer

Age of Empires II je RT, na které si myslíte, když někdo říká, „RTS“. Vydání definitivního vydání na Steam je verze pro moderního hráče, i když mě OG vždy usmívá.

Mechanics migh mírně stárl, s dalšími položkami na tomto seznamu rafinující prvky RTS žánru, ale je tu něco jednoduššího vzorce, který nám připomíná, co dělá RT skvělé!

1. Total War: Medieval II – Definitivní vydání (2006)

King se těší s odhodláním za čtením textu

Trailer Medieval II Total War PC Games

Celková válka: Medieval II je jednou z nejlepších velkých strategických her, jaké kdy byly vytvořeny. Stejně jako všechny celkové válečné hry jste pověřeni povinnostmi vojenské expanze, vnitřní politiky a diplomatických vztahů. Definitivní vydání přichází s expanzí Kingdoms, což znamená stovky hodin kampaně.

Vyberte si svůj národ a vezměte si ho odtud! Bitvy se bojovaly v reálném čase (myslím, můžete je automaticky rozlišit, ale proč byste to měli?) na plně 3D taktické mapě. Jsou dlouhé, odvážné a vyžadují velké taktické zvážení. Morálka je životně důležitá, takže se neobklopujte. Pro krále! Byli jste exkomunikováni.

Možná vás také zajímají: