12 nejlepších vesmírných strategických her pro Android & iOS 2023, 13 nejlepších kosmických strategických her roku 2022 – Gamerranx

13 nejlepších vesmírných strategických her z roku 2022

Máme na tomto seznamu několik 4x velkých strategických her, které stojí za odhlášení. Další z nich je vzdálené světy 2. Stejně jako některé ostatní hry na tomto seznamu si hráči vybírají frakci a snaží se ji vybudovat. To znamená získat zdroje, obchodovat, bojovat proti nepřátelským nepřátelům nebo frakcím a prozkoumat obrovský startovací systém. Vývojáři také přidali režim editoru her, který umožňuje hráčům vybudovat vlastní jedinečnou galaxii. To dá hráčům více svobody při budování vlastního zážitku z vlastních her, aby si užívali nebo potenciálně sdíleli s ostatními.

12 nejlepších vesmírných strategických her pro Android & iOS 2023

Hledáte prozkoumání nových galaxií, dobytí civilizací mimozemšťanů nebo budování vlastní kosmické říše? Ať už jste fanouškem sci-fi filmů nebo prostě chcete zažít vzrušení mezihvězdných bitev, máme vás zakryté. V tomto příspěvku jsme zaokrouhlili 12 nejlepších vesmírných strategických her pro Android a iOS, které vás zavedou do epického dobrodružství přes Cosmos. S pohlcující hratelností, ohromující grafikou a poutavými příběhy vás tyto hry přepravují do nových světů, kde je možné cokoli. Sbalte si skančení a připravte se na výbuch!

 • Nova Storm: Stellar Empires
 • Stellaris: Příkaz Galaxy
 • Nova Empire: Space Battle MMO
 • Hadesova hvězda
 • Filinko
 • Galaxy Reavers-Space RTS
 • Mars 2055
 • Fraktální prostor
 • Nebeská flotila
 • Astrokings
 • Astrální běžci: Klepněte do Mars
 • Vyzbrojování

Nova Storm: Stellar Empires

12 nejlepších vesmírných strategických her pro Android & iOS 2023

Nova Storm: Stellar Empires je kosmická strategická hra pro zařízení Android a iOS, která v závodě postaví hráče proti sobě proti sobě. Cílem hry je vybudovat mocnou říši a stát se konečným vládcem hvězd.

Hra obsahuje řadu různých závodů a planet, které mají dobýt, a také režim pokročilého kampaně, který umožňuje hráčům přijímat obtížné výzvy. K dispozici je také spousta sociálních funkcí, jako je obchodování s hráči a bitvy nad kontrolou Star Systems.

Stellaris: Příkaz Galaxy

12 nejlepších vesmírných strategických her pro Android & iOS 2023

Pokud jste na trhu s kosmickou strategií, Stellaris rozhodně stojí za váš čas. Tento titul vyvinul společnost Paradox Interactive, nabízí překvapivě hluboký a poutavý zážitek, který vás udrží na konci hodiny na konec.

Jako vůdce mezihvězdné říše je jen na vás, abyste stavěli flotily, kolonizovali nové světy a vyjednali smlouvy s jinými galaktickými mocnostmi. Budete muset spravovat zdroje moudře, udržovat své lidi zdravé a vysoko morálky a bránit své kolonie před nepřátelskými mimozemšťany.

Stellaris je náročná hra, která odměňuje strategizaci a plánování. Pokud hledáte skutečně pohlcující zážitek v dobytí vesmíru, Stellaris stojí za to zvážit.

Nova Empire: Space Battle MMO

12 nejlepších vesmírných strategických her pro Android & iOS 2023

Nova Empire: Space Battle MMO je zdarma pro hraní Space Battle MMO Game pro zařízení Android a iOS. Hráči si mohou vybrat z jednoho z dvanácti říší, z nichž každá má vlastní jedinečnou kosmickou loď a schopnosti, bojovat v masivní vesmírné válce v celé galaxii. Hra obsahuje procedurálně generované hvězdné lodě, planety, zbraně a mise, což zajišťuje, že každá přehrávání je jedinečné. K dispozici je také režim PVP pro seriózní mezihvězdné bojové fanoušky.

Hadesova hvězda

12 nejlepších vesmírných strategických her pro Android & iOS 2023

Pokud jde o nejlepší vesmírné strategické hry pro Android & iOS, přijde na mysl několik. Jednou z nejpopulárnějších možností se jmenuje HADES ‘Star. Tato hra vás staví pod kontrolou malé flotily lodí, když se pokoušíte dobýt galaxii. Je to velmi strategická hra se spoustou možností a přizpůsobení, což z něj dělá vynikající volbu pro fanoušky strategických her v reálném čase. Další skvělou možností je Galactic Civilizations III: Velká válka, která je nastavena v epickém sci-fi a umožňuje hráčům ovládat svou vlastní mezihvězdnou říši. Obě tyto hry nabízejí hodiny po hodinách zábavy, proto si je nezapomeňte zkontrolovat, pokud hledáte nějakou špičkovou akci STRAYTY!

Filinko

12 nejlepších vesmírných strategických her pro Android & iOS 2023

Pokud hledáte hru Android nebo iOS, která vás bude udržovat celé hodiny na konci, nehledejte nic jiného než Filinko. Tento název vesmírné strategie nabízí jedinečnou směs hraní v reálném čase a založeným na tahu, což vám dává svobodu ovládat své lodě při boji proti vlnám nepřátel. S jeho intuitivními ovládacími prvky a podmanivou grafikou vás Filinko určitě pobaví celé hodiny.

Galaxy Reavers-Space RTS

12 nejlepších vesmírných strategických her pro Android & iOS 2023

Hledáte kosmickou strategickou hru, kterou si můžete hrát na vašem zařízení Android nebo iOS? Pokud ano, máte štěstí, protože jsme sestavili nejlepší vesmírné strategické hry dostupné pro obě platformy.

Galaxy Reavers je jednou ze starších kosmických strategických her na trhu a stále jednou z našich oblíbených. Je to hra založená na tahu s silně randomizovaným prvkem, což jí dává vysokou hodnotu přehrávání. Při zkoumání galaxie ovládáte flotilu lodí a pokusíte se vybudovat říši.

Empire Earth II je další klasická strategie vesmíru, která byla přepracována pro zařízení Android i iOS. Tato hra je mnohem složitější než Galaxy Reavers, která má několik frakcí s jedinečnými schopnostmi, jednotkovými řetězci a ekonomickými systémy. Může trvat mnoho hodin, než plně pochopíte, jak všechny různé kusy spolupracují. Ale výplata je obrovská – Empire Earth II je jednou z nejdelších běžných strategických her, jaké kdy byly vydány a stále drží dodnes.

Star Ruler 2 je další strategická hra Epic Space, která obsahuje sofistikovanou mechaniku AI a umožňuje úspěšnému mnoha různých strategiích. Při prozkoumávání galaxie, boje v bitvách a stavěním kolonií můžete ovládat obrovské flotily lodí. Tato hra může být na vašem hardwaru docela náročná, pokud z toho chcete vytěžit maximum, ale stojí za to, pokud hledáte pohlcující zážitek v dominanci vesmíru.

Pokud tyto tři nestačí pro vaše galaktické touhy, podívejte se na nekonečné Space 2 nebo Stellaris –

Mars 2055

12 nejlepších vesmírných strategických her pro Android & iOS 2023

Pokud hledáte skvělou strategickou hru na kosmickou strategii, kterou si můžete hrát na vašem zařízení Android nebo iOS, budete se chtít podívat na některé z nejlepších možností tam venku. Zde je pět z nejlepších kosmických strategických her pro Android a iOS:

1. Civilizace Sied Meiera VI

Pokud jste fanouškem klasické civilizační série, pak si Sid Meier’s Civilization VI rozhodně stojí za kontrolu. Tato hra nabízí neuvěřitelně hluboký a složitý zážitek, s tunami různých způsobů, jak vyhrát v závislosti na tom, jak se rozhodnete hrát. Má také úžasnou grafiku, díky níž se cítí, jako byste měli kontrolu nad reálným světovým říše.

Stellaris je další vynikající volbou, pokud hledáte hlubokou a komplexní kosmickou strategickou hru. Je vybaven řadou různých ras a frakcí, ze kterých si můžete vybrat, spolu s extrémně podrobným systémem galaktické politiky. Pokud to nestačí, jsou k dispozici také rozsáhlé schopnosti moddingu, které hráčům umožňují vytvářet svůj vlastní obsah a sdílet jej s ostatními.

3. Hříchy solární říše: vzpoura

Hříchy solární říše: Vzpoura je ještě další skvělá volba, pokud hledáte intenzivní strategickou hru vesmíru. Tento titul obsahuje obrovské bitvy mezi flotilami lodí a také intenzivní bojové scénáře založené na planetě. K dispozici je také obrovská komponenta pro více hráčů online, která umožňuje hráčům zapojit se do boje proti hlavě proti ostatním hráčům po celém světě.

4. Hvězdné trek online

Fraktální prostor

12 nejlepších vesmírných strategických her pro Android & iOS 2023

Existuje mnoho fantastických kosmických strategických her pro zařízení Android a iOS, ale které jsou nejlepší? V tomto článku se podíváme na pět z nejlepších kosmických strategických her pro Android a iOS.

1. Stellaris: Tato hra je jednou z nejpopulárnějších herních strategických her na PC a také se na zařízeních pro Android a iOS také vyvíjí. Hra obsahuje hlubokou herní mechaniku, která vám umožní ovládat vaši říši v mezihvězdné válce. Budete muset spravovat zdroje, vytvářet nové lodě a kolonie a bojovat proti svým soupeřům, abyste se objevili vítězství.

2. Civilizace VI: Tato hra už nějakou dobu existuje a zůstává jednou z nejlepších kosmických strategických her na PC. Hra obsahuje hlubokou herní mechaniku, která vám umožní ovládat vaši civilizaci prostřednictvím mnoha fází vývoje. Budete muset stavět továrny, zkoumat nové technologie a spravovat své diplomatické vztahy, abyste se objevili vítězně proti svým soupeřům.

3. Nova-111: Nova-111 je další vynikající kosmická strategie, která už nějakou dobu existuje. Hra obsahuje zajímavou grafiku, která usnadňuje ponoření do zážitku. Budete muset pečlivě spravovat své zdroje, abyste mohli vybudovat silné lodě a kolonie a porazit své soupeře v epických bitvách přes galaxii.

4. Elite Dangerous: Elite Dangerous je možná jedna z nejznámějších kosmických strategických her na PC a je to skvělý vzhled na zařízeních Android jako jako

Nebeská flotila

12 nejlepších vesmírných strategických her pro Android & iOS 2023

Pokud hledáte kosmickou strategickou hru, která vás zavede do Nových světů a umožní vám ovládat vlastní flotilu, nehledejte nic jiného než některé z nejlepších možností tam venku. Zde jsou některé z našich oblíbených:

Galaxy On Fire 2
Tato intenzivní RTS vám umožňuje ovládat jednu ze tří mocných frakcí, protože všichni bojují o kontrolu nad galaxií. Budete muset použít svou mazanou a strategii, abyste vedli svou frakci k vítězství.
Empire Earth II
Tato hra pro budování říše vás zavede po celém světě, od ledové tundry Severní Ameriky po svěží džungle v Africe. Při budování své ekonomiky a armády musíte bojovat s jinými národy za kontrolu v důležitých zdrojích.
Hvězdný vládce 2
Toto je další epické galaktické RTS, které nabízejí neuvěřitelně hluboký a složitý zážitek. Budete muset spravovat své zdroje, konstruovat budovy a zkoumat novou technologii, abyste nejen přežili, ale také prosperovali v tomto drsném vesmíru.

Astrokings

12 nejlepších vesmírných strategických her pro Android & iOS 2023

Hledáte skvělou vesmírnou strategickou hru pro vaše zařízení Android nebo iOS? Zde je pět z nejlepších, na základě recenzí a hodnocení!

„4/5 – Skvělá simulace, kterou je těžké odložit.“ – Appadvice
“Fantastická strategií vesmíru.”.“ – 148Apps
“Na této hře je něco, co se prostě cítí opravdu dobře.”.“ – Policie Android
“Jedna z nejvíce vyleštěných, dobře vyrobených vesmírných her na iOS.”.“ – Toucharcade
Ve Stellaris jste vůdcem říše v galaxii plné tisíců hvězd. Budete muset stavět kolonie, prozkoumat galaxii, zkoumat nové technologie a bojovat s dalšími mocnými říšími pro kontrolu nad vesmírem. Ve válce Game of War: Fire Age-Nadcházející strategická hra v reálném čase od elektronického umění-přikazujete vojákům, když bojují, aby zachránili svou vesnici před invazivní hordou. V Europa Universalis IV – komplexní a velká historická strategická hra – budete provádět svůj národ po věky tím, že se rozhodnete, která utvářejí historii a budoucnost vašeho národa.

Astrální běžci: Klepněte do Mars

12 nejlepších vesmírných strategických her pro Android & iOS 2023

Astrální běžci jsou typem kosmické strategické hry, kde ovládáte kosmickou loď, když cestujete galaxií, setkáte se s nepřáteli a dokončíte výzvy ve vaší cestě. Tyto hry lze přehrávat na zařízeních pro Android nebo iOS a mnoho z nich nabízí nákupy i reklamy v aplikaci.

Jedním z nejlepších dostupných běžců Astral je „Empire: Total War“ (Free on iOS), který nabízí úžasně podrobný bitevní systém, který vám umožní bojovat s bitvami v reálném čase s jinými hráči nebo odpůrci AI. „Empire: Total War“ má také některé z nejlepších možností přizpůsobení dostupné v jakékoli hře, takže můžete vytvořit jedinečnou armádu, která si převzala nepřátelské síly.

Pokud hledáte tradiční strategickou hru, „Galaxy Trucker“ ($ 3.99) je skvělá volba. Tato hra je k dispozici na zařízeních Android a iOS a je to jeden z nejdelších dostupných titulů – dokončení může trvat až 25 hodin! „Galaxy Trucker“ je o něco zjednodušenější než některé další zde uvedené hry, ale je to stále vynikající volba, pokud hledáte něco snadného, ​​ale se spoustou potenciálu pro expanzi.

Vyzbrojování

12 nejlepších vesmírných strategických her pro Android & iOS 2023

Armage je jedinečná kosmická strategická hra pro zařízení Android a iOS, která vás zavede na epickou cestu do neznámé. Prozkoumejte nezmapovaná území, shromažďujte zdroje, stavíte satelity a kolonie a bojujete s nepřátelskými mimozemšťany ve snaze stát se největší mezihvězdnou mocí všech dob.

Armage obsahuje pasivní hraní pro více hráčů, kde se hráči mohou spojit, aby přijali epické výzvy nebo bojovali proti jiným hráčům v boji proti hlavičce. S krásnými vizuály a intuitivními ovládacími prvky je Armage ideální pro fanoušky strategických her Android a iOS.

Kdysi byl inženýr.
Nyní je Cook, blogger, zoufalý, hráč, vývojář,
A co je nejdůležitější
#DropoutEngineer

13 nejlepších vesmírných strategických her z roku 2022

Pokud máte rádi strategické hry, máte štěstí. 2022 má poměrně málo titulů, na které se nemůžeme dočkat. V tomto konkrétním seznamu zdůrazníme některé z nejlepších připravovaných strategických her, které jsou nastaveny ve vesmíru. Ti, kteří hledají zážitek z sci -fi thriller, budou chtít udržet karty na těchto neuvěřitelných hrách. S tím řekl, že se příliš nezaměřujte na hodnocení, protože většina z těchto her se musí ještě dostat na trh.

Zřeknutí se odpovědnosti: Homeworld 3, Alliance of the Sacred Suns, Spacebourne 2, padající hranice, křehká existence a doručit nás Mars byl odstraněn, protože se již v roce 2022 neočekává.

#13 Stellar Monarch 2

Developer: Silver Lemur hry
Vydavatel: Silver Lemur hry
Platforma: PC
Datum vydání: 3. října 2022

Říkají, že je dobré být vládcem, ale je to pravda? Hrát si Stellar Monarch 2 a podívejte se, jaké to je být vůdcem Mighty Space Empire.

Název vás dá jako hlavu honcho, což znamená, že děláte věci honcho. Konkrétně se ujistíte, že říše běží ve velkém měřítku. Nebudete nic stavět sami. Máte lidi, kteří to pro vás dělají!

Místo toho zajistíte, že vysoké domy vaší říše jsou stále na vaší straně nebo se vypořádají s hrozbami zevnitř. Vaše rozhodnutí budou mít vliv na to, jak jsou vaše říše prosperující, takže si vyberte moudře!

#12 mezi námi VR

Vývojář: Hry Innersloth / Schell
Vydavatel: Innersloth
Platforma: PC PS4
Datum vydání: 10. listopadu 2022

Když jste si mysleli, že populární mobilní/PC/konzolová hra se nemohla zvětšit, vložili ji do prostoru VR.

Mezi námi Vr je přesně to, jak to zní. Budete hrát hit hru z pohledu první osoby. To znamená, že budete uprostřed toho a musíte věnovat pozornost více než kdy jindy, abyste mezi vámi přežili podvodník.

Ale zatímco se snažíte přijít na to, kdo to udělal, nezapomeňte dělat úkoly!

Takže se ponořte do verze VR milovaného titulu a podívejte se, jak dobře se vám daří. Ale vždy si pamatujte, že jeden z vás hraje vždy lhaní.

#11 Astro Colony

Vývojář: Teradské hry
Vydavatel: Teradské hry
Platforma: PC
Datum vydání: 7. listopadu 2022

Astro Colony není váš typický vesmírný název. Ve hře je vaším cílem prozkoumat vesmír, ne pro osobní zájem nebo dokonce vytvořit vesmírnou říši. Místo toho je vaším cílem vytvořit síť pracovních zařízení a dopravních oblastí!

Půjdete z planety na planetu a potulujete se po zemi, abyste se naučili, jak nejlépe na ní stavět. Až budete připraveni, připravte své roboty a ostatní lidi! Poskytněte jim všechny své potřeby, aby život ve vesmíru mohl probíhat hladce!

Zkoumejte nové technologie, které pomáhají věci jít ještě lépe, a pak se připravte na to, co vám nabízí, co vám může nabídnout!

#10 Cosmoteer: Starship Architect & Commander

Developer: Walternate Reality
Vydavatel: Walternate Reality
Platforma: PC
Datum vydání: 24. října 2022

Myslíte si, že máte to, co to znamená být skvělým stavitelem lodí, který může vést svou posádku v jakémkoli nebezpečí? Pokud ano, získejte Cosmoteer: Starship Architect & Commander!

Hra vám umožní postavit epickou hvězdnou loď od nuly a můžete ji vypadat jakýmkoli způsobem, jak si přejete! Chcete hvězdnou loď, která vypadá dopingová a je přetížena zbraněmi? Chcete elegantní plavidlo, které se může snadno pohybovat prostorem? Nebo snad defenzivní juggernaut, který vydrží jakékoli poškození? Volba je na tobě!

Jakmile postavíte svou loď, spravujte svou posádku a vedete je na úkoly a napjatými bitvami!

#9 Hardspace: Shipbreaker

 • Datum vydání: 24. května 2022
 • Developer: Blackbird Interactive
 • Vydavatel: Focus Entertainment
 • Platforma: Microsoft Windows

Pro jiný druh strategické hry, Hardspace: Shipbreaker se na to podívat. Protože v této hře ne pilotujete lodě, doslova je rozbijete na kousky. Ne to, co jsi čekal, správně? Až na to, co uděláte.

Budete muset nakrájet na lodě, zachránit, co můžete, a zajistit, abyste získali maximální zisk. Ale s vašimi nástroji nestaňujte! Mohou vám pomoci rychle proříznout věci, ale pokud nejste opatrní, způsobí to poškození, které vás přinutí zastavit záchranu a negovat některé z vašich zisků. Takže pečlivě, efektivní a s ohledem na vaši spodním řádku.

Koneckonců … je to podnikání.

#8 Galaktické civilizace IV

 • Datum vydání: 26. dubna 2022
 • Vývojář: Stardock
 • Vydavatel: Stardock
 • Platforma: Microsoft Windows

Pokud jste nikdy nehráli předchozí tituly Galactic Civilizations, nemusíte se bát, tento prostě vezměte obušek ostatních a postupuje s ním vpřed. Budete hlavou lidstva, protože se objevilo rychleji než lehké cestování a nyní se vidí na galaktickém stádiu.

Nyní, s tisíci světů před vámi a potenciálem skutečné nadvlády galaxie, jste se rozhodli naučit se nové technologie, postupovali jste z hlediska síly a zjistili, zda je vaše budoucnost jako vládce, diplomat nebo něco v mezi.

Existuje spousta míst, kam jít, mimozemské závody, s nimiž je třeba komunikovat, a další. Každá herní smyčka se bude lišit, pokud ji necháte. Nebojte se tedy vidět, jak obrovská je tato galaxie.

#7 Star Ocean The Divine Force

 • Datum vydání: 27. října 2022
 • Developer: Tri-Ace
 • Platformy: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Xbox Series X a Series S, PlayStation 5
 • Vydavatelé: Square Enix, Eidos Interactive

Série Star Ocean se letos v říjnu chystá velký návrat a doufejme, že s Star Ocean The Divine Force se lidé zažijí, jak skvělá tato série může být.

V názvu budete hrát jako jednoduchý transportní pilot, který je sestřelen na rutinní misi a končí na planetě, která je velmi nedostatečně rozvinutá ve srovnání s galaktickou civilizací, kterou je součástí. Nyní se musí spojit s princeznou, aby zachránil její království, a v tomto procesu spustil řadu událostí, které přesahují celý vesmír!

Pokud to zní jako váš druh RPG dobrodružství, budete chtít získat tuto hru.

#6 Starship Troopers – Terran Command

 • Vývojář: Articocrats
 • Vydavatel: Software Slitherine
 • Platforma: PC
 • Vydání: 31. března 2022

Letos se dostaneme k přidání nové hry pro franšízu Starship Troops s názvem Starship Troopers – Terran Command. Hra je soustředěna kolem skupiny vojáků, kteří musí zachránit planetu Kwalasha. Používá se především jako těžební zařízení pro zdroje, do scény vtrhne roj hmyzu. Nyní, překonáni s rostoucím počtem obřích mimozemských parazitů.

#5 venku: Oceány času

 • Developer: MI-CLOS Studio, Goblinz Studio
 • Vydavatel: Modern Wolf, Fractale
 • Platforma: PC
 • Vydání: 10. února 2022

Venku: Oceans of Time je nadcházející hra pro správu a dobrodružství. V tomto titulu hrají hráči roli velitele NYX, když hledáte kosmický darebák, který se snaží převzít kontrolu nad galaxií. Prozkoumáte různé planety, komunikujete s mimozemskými závody, najmete nové členy, získáte důvěru a vybudujete posádku, která se pustí do různých hvězdných systémů. Jak to právě teď, vývojáři slibují hluboké a větvící se vyprávění pro hráče se účastnit, takže pokud chcete trochu více jedinečných zážitků, které by přehrálo tuto hru, pak by to mohlo být něco, co by vybudovalo váš zájem.

#4 vzdálené světy 2

 • Developer: Code Force
 • Vydavatel: Slitherine
 • Platforma: PC
 • Vydání: 10. března 2022

Máme na tomto seznamu několik 4x velkých strategických her, které stojí za odhlášení. Další z nich je vzdálené světy 2. Stejně jako některé ostatní hry na tomto seznamu si hráči vybírají frakci a snaží se ji vybudovat. To znamená získat zdroje, obchodovat, bojovat proti nepřátelským nepřátelům nebo frakcím a prozkoumat obrovský startovací systém. Vývojáři také přidali režim editoru her, který umožňuje hráčům vybudovat vlastní jedinečnou galaxii. To dá hráčům více svobody při budování vlastního zážitku z vlastních her, aby si užívali nebo potenciálně sdíleli s ostatními.

#3 Terra invicta

 • Vývojář: Pavonis Interactive
 • Vydavatel: Horsed Hooded
 • Platforma: PC
 • Vydání: 2022

Terra Invicta je nadcházející 4x velká strategická hra. V tomto titulu je objevena mimozemská invaze a svět je rozdělen mezi různé strany. S příchodem těchto mimozemských druhů v každém okamžiku budou hráči převzít kontrolu nad jednou frakcí z několika možností. V podstatě jsou frakce rozděleny na jejich výhledy na invazi. To by mohlo být cokoli od vytvoření obranné síly, která by tyto stvoření tlačila zpět, skupina, která se snaží uprchnout ze sluneční soustavy, nebo dokonce skupinu, která se snaží přivítat invazi s otevřenou náručí. Odtud je to bitva o získání území a zdrojů, aby vaše frakce udržovala nahoře. To znamená zachytit kontrolní body, budování zdrojů, provádění proxy válek a budování svého území na okraj naší sluneční soustavy.

#2 Ixion

 • Developer: Bulwark Studios
 • Vydavatel: Kasedo hry
 • Platforma: PC
 • Vydání: 2022

Ixion má hráče, kteří přebírají kontrolu nad skupinou pozůstalých ve vesmíru, kde hledáte nový domov k životu. Být ve vesmíru, budete muset neustále procházet hodinami, abyste našli nové zdroje, abyste se dostali zpět v naději, že zabrání vzpourám. To znamená, že hráči vytvoří pracovní místa, poskytují péči těm, kteří žijí na vaší lodi, a dokonce hledají další uvízlé přeživší, kteří potřebují záchranu. Zdroje však nejsou vše, co budete muset mít na paměti, protože nikdy nevíte, kdy by katastrofa mohla udeřit a potřebovat vaši pozornost na lodi. V okamžiku psaní tohoto popisu hry to vypadá, že uvidíme, že tato hra v letošním roce zasáhla trh v určitém okamžiku.

#1 Dune: Spice Wars

 • Developer: Shiro Games
 • Vydavatel: Funcom, Shiro Games
 • Platforma: PC
 • Vydání: 2022

Dune získala v poslední době významné oživení s nejnovějším filmem. Nyní se fanoušci mohou připravit na nový titul 4x RTS s Dune: Spice Wars. Tady budete vést skupinu skrz neodpustitelný a suchý svět Arrakis. Trh zdrojů koření se rozvíjí a budete lovit zboží. Prozkoumejte, shromažďujte zdroje, bojujete s dalšími frakcemi a zvířaty, které také hledají váš drahý kořist. V tuto chvíli nemáme datum vydání hry, ale vypadá to, že když se vývojáři připraví na jeho spuštění, Dune: Spice Wars se poprvé uvolní na trh prostřednictvím předčasného přístupu.