13 nejlepších fotbalových her a evropských fotbalových her pro Android, 27 nejlepších fotbalových her vůbec

27 nejlepších fotbalových her vůbec

Contents

Jon Ritman a Ocean, když to viděli dobrou věc. Tentokrát hráči vypadali hodně jako kulturisté a základní mechanika byla vhodně posílena: Spolu s mnohem lepším vychýlením byl formát ligy, volej.

13 nejlepších fotbalových her a evropských fotbalových her pro Android

Evropský fotbal (nebo fotbal) je jedním z nejpopulárnějších sportů na světě. Zde jsou nejlepší fotbalové hry pro Android.

Efootball 2023 Screenshot nejlepší fotbalové hry na Androidu

Evropský fotbal (nebo fotbal, jak je známý ve státech) je jedním z nejpopulárnějších sportů na světě. Existují stovky lig, tisíce týmů a desítky tisíc hráčů. Je to opravdu jev. Existuje spousta fotbalových aplikací. Stejně jako většina sportů však není mobilní herní stránka věcí skvělá. Existuje však několik drahokamů. Většina fotbalových (fotbalových) her vám umožní hrát na hřišti s vašimi oblíbenými hráči nebo si vydělat hru a učinit vám manažera. Máme pěkné posypání obou. Zde jsou nejlepší fotbalové hry a evropské fotbalové hry pro Android.

Nejlepší fotbalové hry pro Android

 1. Poslední kop
 2. Fotbalový manažer Mobile 2023
 3. Head Soccer od La Liga 2023
 4. Dream League Soccer 2023
 5. Efootball PES 2023
 6. FIFA Mobile
 1. Fotbalový manažer Kevina Toma
 2. Nový hvězdný fotbal a nový manažer hvězd
 3. Rumble hvězdy
 4. Správce kapesního klubu Sega
 5. Fotbalový manažer 2023
 6. Fotbalová hvězda 2022
 7. Světová fotbalová liga

Poslední kop

Cena: Zdarma hrát

Final Kick 2020 je jednoduchá fotbalová hra s arkádovým pocitem. Umožňuje vám znovu a znovu hrát přestřelku. Vaším cílem je samozřejmě vstřelit cíle. Hra obsahuje slušnou grafiku, offline turnaje, online multiplayer, týdenní turnaje a jednoduché ovládací prvky. Tohle není moc. To je však součástí jeho kouzla. Je to dobré pro zabití pár minut, i když turnaje mohou chvíli trvat. Je to freemium a to je pravděpodobně ta nejhorší na tom.

Fotbalový manažer 2023

Cena: $ 9.99 s nákupy v aplikaci

Fotbalový manažer 2023 je nejnovějším účastníkem SEGA do populární franšízy fotbalového manažera. Má podobné herní funkce jako většina ostatních ve franšíze. Stavíte tým superhvězd, ovládáte svou ligu a vyhrajete co nejvíce. Hra je simulátor, takže budete hrát roli manažera. To zahrnuje rozvoj mladých hvězd na elitní talent, obchodování hráčů, řešení zranění a další takové věci. Pokud jde o hratelnost, většinou klikne na nabídky a rozhodování. Hry jsou simulovány stylem shora dolů, takže můžete sledovat, jak to dělá váš tým. Myslíme si, že každoroční cyklus vydání začíná ovlivňovat vývojáře a tato verze má několik dalších chyb v předchozích letech, ale jinak je to docela dobré.

Hlavní fotbal La Liga 2023

Cena: Zdarma hrát

Hlavní fotbal La Liga 2023 Screenshot

Head Socir La Liga je oficiální fotbalová hra, no, La Liga ve Španělsku. Je to zábavná malá arkádová hra. Dva hráči (nebo jeden hráč versus AI) čtvereční v zápase jeden na jednoho. Hraje to trochu jako pong, ale dobrým způsobem a uvidíte, co máme na mysli, když to zkusíte. Můžete trénovat a vylepšit své hráče, dělat spoustu speciálních výstřelů a dokonce upravit postavy, pokud chcete. Hra je super jednoduchá a měla by se vydat jen několik herních sezení, aby se dostala dostatečně dobře, aby si hru užila. Každý rok se aktualizuje s aktualizovanými seznamy spolu s některými vylepšeními předchozí mechaniky.

Dream League Soccer 2023

Cena: Zdarma hrát

Dream League Soccer 2023 je nejnovější vydání ve fotbalové franšíze Dream League. Protože další fotbalové hry Dream League byly odstraněny z Google Play, je to v současné době jedinou možností tohoto vývojáře. Naštěstí je hra docela slušná. Hra je simulátor jako mnoho jiných na tomto seznamu. Postavíte seznam, hrajete proti jiným hráčům a dokonce děláte věci, jako je postavení vlastního stadionu. Má více než 4 000 licencovaných hráčů, takže svět je vaše ústřice zde. S tímto si můžete hrát skutečný fotbal a varianta 2023 se může pochlubit lépe AI s plynulejší hraní než předchozí roky.

Efootball PES 2023

Cena: Zdarma hrát

Efootball PES 2023 je největším konkurentem FIFA na Mobile. Mnozí věří, že to je také lepší hra. Stejně jako většina, je to simulační hra, kde stavíte tým, rozvíjíte talent a pokusíte se spustit úspěšnou organizaci. Také vám umožní hrát fotbal s dobrou grafikou, nadprůměrnými ovládacími prvky a velkým seznamem licencovaných hráčů. Hra v průběhu let prošla spoustou aktualizací. Některé z nich jsou dobré a jiné nejsou tak skvělé. Například tempo hry je pomalejší, než tomu bylo dříve, a ovládací prvky se ponořily do kvality z jejich kdysi vysokých vrcholů. Nejsme si jisti, zda je to lepší než FIFA, ale stále je to hodný konkurent.

Vidět víc:

FIFA Mobile

Cena: Zdarma hrát

FIFA Soccer je pravděpodobně nejoblíbenější fotbalová hra na mobilu. Většinu času je to docela dobře, ale musíte navigovat typické sportovní hotovosti EA, pokud se chcete bavit. Hra zahrnuje dobrou grafiku, dobré ovládací prvky a obvyklou směs simulace reálného fotbalu a týmu. Hra je neustále aktualizována a často zahrnuje aktuální události, jako je mistrovství světa. Existují také některé jedinečné funkce, jako je hraní 11 vs 11. Toto je zlatý standard fotbalových her na mobilu, i když prvky zdarma hrají po chvíli trochu dráždivé. Většina ostatních fotbalových her se snaží tuto zkušenost napodobovat alespoň do jisté míry.

Fotbalový manažer Kevina Toma

Cena: $ 3.49 + $ 0.99

Screenshot Kevin Toms

Fotbalový manažer Kevina Toma je úhledný malý fotbalový simulátor. Grafika nevyhraje žádná ocenění. V podstatě se hrají postavy na poli a kopají čtyři nebo pět pixelů kolem. Hra je však mnohem hlubší než to. Vybíráte tým, kupujete a prodáváte své hráče, používáte nějakou strategii a snažíte se vyhrát vše. Existují čtyři divize, různé turnaje a další. Je to port staré hry C64 a grafika to odráží. Je to pěkný retro fotbalový manažer s nějakou nostalgickou hodnotou pro starší fotbalové fanoušky. Hra běží za 3 $.49 A za to dostanete celou hru.

Nový hvězdný fotbal a nový manažer hvězd

Cena: Zdarma hrát

Nový snímek Screenshot Star Soccer

Joe Hindy / Android Authority

Nový hvězdný fotbal a New Star Manager jsou dvě fotbalové hry od stejného vývojáře. Oba získají pravidelné aktualizace a údržbu, takže je zahrneme oba do tohoto seznamu. Nový hvězdný fotbal vám umožní žít život jednoho hráče. Začnete jako šestnáctiletý a stavíte se na fotbalovou hvězdu. To zahrnuje správu vztahů a sponzorů, vaše dovednosti a další. Naproti tomu nový manažer hvězd je simulátor režimu GM. Převezmete kontrolu nad celým týmem a máte kontrolu nad věcmi, jako jsou zařízení týmu, dramatické hvězdy a další věci, které by generální ředitel mohl zvládnout. Obě hry jsou v tomto žánru překvapivě vynikající a můžete si vybrat jeden v závislosti na tom, jaký druh fotbalové hry chcete.

Rumble hvězdy

Cena: Zdarma hrát

Rumble Stars je jednou z novějších fotbalových her na seznamu. Je to arkádová fotbalová (fotbalová) hra s barevnou grafikou, směšnými schopnostmi a zvířaty. Hra obsahuje online hraní PVP s tunami postav a přizpůsobení. Získáte také kluby, různé ligy a další konkurenční výzvy a můžete dokonce sledovat streamery her ve hře samotné. Tento vyžaduje síťové připojení, ale jeho arkádová praštěnost odstraní výhodu z konkurenčních aspektů hry. Není to špatné, pokud chcete jen hrát, abyste se bavili.

Správce kapesního klubu Sega

Cena: Zdarma hrát

27 nejlepších fotbalových her vůbec

Nejlepší fotbalové hry Intro Graphic

Je smutným faktem, že většina z nás nikdy nebude mít dobrý ve fotbale, ale nejlepší hry vás mohou zavést do fantazijního světa, ve kterém jste světový šlehač.

Je úžasné, že to platí, že ovládáte postavu tyčinky na 8bitovém počítači nebo plně realizovaném 3D modelu s ultrarealistickým strništěm na PS5. Vážně – na obrazovce jsme na obrazovce prolili skutečné slzy na řadu textu, což nás popisuje, jak nás postava opozice právě vyřadila z poháru.

Ale pak je to fotbal: má moc omezit jinak rozumné lidi na pouhé skořápky svých bývalých já. A tvůrci her si brzy uvědomili, že jsou na něčem dobrém, když vytvořili první Footie Sims, protože v žádném okamžiku letěli z police.

Výsledkem je, že v průběhu let došlo k stovkám fotbalových her – ve skutečnosti tolik, že zúžení našeho výběru na pouhých 28 titulů bylo téměř nemožné. Argumenty zuřily po kanceláři – FIFA nebo Pro Evo? Sensi nebo Výkop? – a to je přesně tak, jak by to mělo být.

Proč se teď díváme zpět na tyto klasiky žánru? Po téměř 30 letech EA a FIFA oficiálně snížily vazby. Bude EA Sports FC za pár let zdobí tento seznam? Hráči Xbox One X a PS5 musí aktualizovat své seznamy týmů, jako by to bylo znovu na PS2? A samozřejmě je tu malá záležitost mistrovství světa.

Ať už souhlasíte nebo nesouhlasíte s naším seznamem, doufáme, že to vyvolá spoustu vzpomínek. Nechte argumenty začít.

27) Fotbalista roku (1986, ZX Spectrum)

24) Fotbalista roku (1986, ZX Spectrum)

Lidé si nebyli jisti, co si z tohoto podivného kousku udělat v době vydání. Hra správy součástí, část deskové hry, zaměřili jste se na to, abyste si vzali dítě ze staré čtvrté divize do slávy finále poháru a divize One.

Úspěch byl většinou až do bodování gólů v arkádových sekvencích; Šance byly zakoupeny s zakoupenými „kartami branky“ a „karty incidentu“ vám umožnily ponořit se do života vašeho mladého hráče. Pokud to všechno zní trochu povědomě, Foty měl velký vliv na Nový hvězdný fotbal Tvůrce Simon četl ..

26) Tracksuit Manager (1988, C64)

23) Tracksuit Manager (1988, C64)

Nejsme si jisti, jak spravujete teplákovou soupravu; Hloupé jméno stranou, toto úsilí Goliath Games bylo působivou manažerskou hrou s hloubkou. Dorazili jste stejně jako váš tým (ve výchozím nastavení Anglie) měl katastrofální mistrovství světa (takže, docela přesný), a musel přijít na cestu k úspěchu.

Nejdůležitější události byly podobné běžnému komentáři, který byste dnes viděli na zpravodajském webu, a přestože to chybělo vizuální dopad, poskytlo spoustu nahlédnutí do toho, kdo poskytoval zboží vašemu týmu a kdo poslat na časnou koupelnu.

25) International Soccer (1983, C64)

22) International Soccer (1983, C64)

Tato klasika C64 byla první opravdu skvělá fotbalová hra. Inspirován dřívějším Intellivision Soccer, Využil vedlejší pohled a nechal dva týmy sedm a stran, které ho bojovaly s robustním, pixelovaným pohárem.

Navzdory tvůrci Andrew Spencer nebyl fanouškem fotbalu, zachytil pocit sportu a vtlačil do drobné paměti kazety vhození, rohy a brankové kopy. Je to také jediný fotbalový zápas, kde někdy můžete vydat míč o polovinu délky pole – chyba Spencer si všimla, ale odešla, protože si myslel, že je to vtipné.

24) Match Den 2 (1987, ZX Spectrum)

21) Match Den 2 (1987, ZX Spectrum)

Jon Ritman a Ocean, když to viděli dobrou věc. Tentokrát hráči vypadali hodně jako kulturisté a základní mechanika byla vhodně posílena: Spolu s mnohem lepším vychýlením byl formát ligy, volej.

Síla výstřelu byla určena mírně trapným oscilačním „kickometr“ a tempo bylo opět pomalé, ale toto pouze pro strategičtější hru.

23) Hle, Kickmen (2017, Nintendo Switch/PC)

20) Hle, Kickmen (2017, Nintendo Switch/PC)

Podívej, zbožňujeme krásnou hru, ale někdy to vypadá, že se sport bere trochu příliš vážně. Sledování chůze kousnutí dospělých s míčem kolem pole po dobu 90 minut je nesmírně zábavné, ale také to není tak důležité ve velkém schématu věcí. Hle, kickmen je tu, aby vám to připomněl.

Toto je fotbal, jak je vidět očima někoho, kdo má absolutně nulový zájem o zákony a pravidla sportu (nebo fyziky, na to přijde). Kopání, řešení, procházení, střelba a bodování – je to všechno tady, ale vytočilo se až 11 nejvíce nesmyslnějším způsobem, jaký si lze představit. Ve snaze o vytvoření úplného výsměchu fotbalu vytvořily hry Developer Size Five jeden z nejkomičtějších a pobuřnějších převzetí sportu, se kterým jsme se kdy setkali.

22) ACTUA Soccer (1995, PS1)

25) Ultimate Soccer Manager (1995, Amiga)

Pro všechny Manažer šampionátuStatistická dobrota, nic vás neponořilo do fotbalového světa v polovině 90. let jako USM série. Převody a výběr týmu se téměř staly menšími rozptýleními, jak jste se sklonil ve vaší kanceláři vedle faxového stroje a teletextu.

Existovaly reklamní nabídky na vyjednávání, komplex stadionu, který měl stavět, a dokonce i bungs, které nabízejí opozici. Ano, to byla éra George Grahama, když byli manažeři nepřekonatelní císaři a USM Položte se přímo na trůn s horkou linku na fotbalovou temnou stranu.

20) Pro Evolution Soccer 2017 (2016, PS4/Xbox One)

18) Pro Evolution Soccer 2017 (2016, PS4/Xbox One)

Poté, co jste strávili roky ve stínu FIFA, Pro evoluční fotbal 2017 Nakonec nabídl skutečnou alternativu k každoročnímu juggernautu EA. PES 2017 byla pomalejší, více uvažovanější verze krásné hry, s menším důrazem na bití hráčů pro tempo a více na trh pacienta, ale když se všechno upadlo na místo a vy odemkli obranu, pocit uspokojení byl slavný. Jeho nedostatek oficiálních licencí a zásadně chybný online režim stále ztěžoval přesvědčení většiny fanoušků FIFA, aby skočili na loď, a zdá se, že se věci od té doby vrátily dozadu, ale na jeden krátký rok PesDny slávy byly zpět.

19) Kick Off (1989, Amiga)

17) Kick Off (1989, Amiga)

16bitová klasika Dino Diniho přidala ingredienci, která na fotbalových hrách dosud nebyla viděna: Speed. Malí hráči se vrhli po hřišti, jako by byli dávkováni na něco, co rozhodně nebylo povoleno pod kódem FIFA, a míč bylo zpočátku nemožné ovládat, vzhledem k tomu, že to nezůstalo přilepeno na vaše nohy.

Ale jakmile zvládl, Výkop Vyrobeno každé další fotbalové hře najednou vypadalo matné a datované ve srovnání, i když to byl občas fotbalový zápas ekvivalent žonglovacích barů mýdla, zatímco jezdil jednokolí po kopci.

18) Světový pohár 98 (1997, PS1)

15) Football Manager (1982, ZX Spectrum)

Kevin Toms zdobil přední stranu Addictive Fotbalový manažer kryt, láká vás k nákupu hry s jeho kouzlem a vousy. A jaká to byla hra: Na vašem malém spektru byste mohli koupit a prodávat hráče, vybrat tým a sledovat hlavní body na hřištích s komicky velkými cíli.

Dnes to všechno vypadá trochu primitivně (konverze C64 byla alespoň trochu hezčí), a přesto jeho jednoduchá hratelnost zůstává překvapivě přesvědčivá v éře nadměrně komplikovaných (micro) management sims. Pokud máte rádi jít na svůj smartphone, podívejte se na Tomsovy remake pro Android a iOS.

16) Světový pohár Tehkan (1985, Arcade)

14) Světový pohár Tehkan (1985, Arcade)

Světový pohár Tehkan nebyl první fotbalový zápas s prvním režiem (na které se poctí pravděpodobně jde Vzrušující fotbal), ale byl to první, kdo toto hledisko fungovalo. Byla to rychlá hra, částečně dolů na ovládací prvky Trackball a slušní brankáři také zajistili, že zápasy byly často zběsilé bitvy end-to-end.

Hra velmi silně ovlivňovala rozumný software a víceméně přišla na C64 ve formě MicroProse Soccer, Ale jeho odkaz byl opravdu dědečkem vynikajícího Rozumný fotbal série.

15) New Star Soccer (2012, iOS/Android)

13) New Star Soccer (2012, iOS/Android)

Při zodpovězení otázky „Jak vytvoříte hloubkovou kariéru dlouhou fotbalovou hru pro mobilní zařízení?“, Nový hvězdný fotbal řekl: „Ty ne!“, A místo toho sloužil výběr mini-her přehozených přes základní rámec, který nebyl milion mil od roku 1986 Fotbalista roku.

Přestože se dotyk dotek IAP hladověl, stal se mobilní klasikou, která vyváží jakousi hyper-reálnou verzi života mladého fotbalisty (kupte si auto! A teď tank!) s vykořisťováním založených na výšce a požadavky šéfa, inzerentů a otravného partnera.

Jeho nástupce, nový manažer hvězd, je hlouběji, ale postrádá návykovou jednoduchost originálu.

14) FIFA 10 (2009, PS3/Xbox 360)

12) FIFA 10 (2009, PS3/Xbox 360)

Jako fotbalová verze Rocky Balboa vs Apollo Creed, FIFA a Fotbal pro evoluce Hry to vytrvale rozpadly po celé 00s, aniž by to buď přistály s konečným knockout punč. Pro Evo byla obecně lepší hra, ale FIFA udržoval silné následování na základě svého správného týmu a názvů hráčů a prezentace. Ale s FIFA 10 ten vítězný upertercut se nakonec připojil.

Obě hry poprvé představily kontrolu 360 stupňů hráčů ve svých edicích z roku 2010, ale ale ale FIFA 10 Udělal to lépe, což vám umožnilo odborně projít průchodem ve správném úhlu, aby váš útočník na to běžel. Nebo častěji, abyste odborně posunuli průchod přímo k opozičnímu obránce. Spolu s množstvím herních režimů – od prof do konečného režimu týmu a manažera – FIFA 10 byl úplnější zážitek z fotbalu než jakýkoli předchozí titul v seriálu a nakonec se předcházel před svým soupeřem. A od té doby to nebylo svrženo.

13) Emlyn Hughes International Soccer (1988, C64)

11) Emlyn Hughes International Soccer (1988, C64)

Duchovní nástupce Andrewa Spencera Mezinárodní fotbal, Mezinárodní fotbal Emlyn Hughes byl poslední velký vedlejší fotbalový zápas 80. let. Pokročilí hráči, kteří se vylepšili s možnostmi, mohli využívat techniky, jako je „procházení 5-směr“, posuvné kladky a páhelníky, vše z joysticku pouze s jedním tlačítkem ohně.

Výsledkem byl první skutečně tekutý fotbalový zápas, kde byste mohli spojit některé skutečně úchvatné pohyby. Brankáři však byli stále nesmysl.

12) Retro cíl (2021, Android/iOS)

Retro cíl je Nový hvězdný fotbal lidi, a má určité podobnosti, když jsou fúzí managementu a akce. Spíše než se otočit směrem k řízení se však na hřišti hraje mnohem více této hry. Místo úplných her hrajete hlavní body pomocí gestikových ovládacích prvků (s pomocí pomocí Matice-styl slo-mo) pochovat míč v zadní části sítě.

Viděli jsme zabručení, že hra je výplata, ale vyhráli jsme vše, co ve hře můžete vyhrát, aniž bychom provedli Manchester City. Potřebujete jen trpělivost a k zapnutí několika útočníků, aby měli dost vlněných. Pokud si nejste jisti, dostanete deset her zdarma, kde a dokonce i odemknutí celé hry stojí pittance.

Retro gól je krásný návrat do sega dnů fotbalových her a představuje taková hvězdná jména jako Garrido, Hough a Frezza (ne aktuální hráči, samozřejmě). Pohodlí to, že je kapesní počítač, je to také o to lepší. Prvních 10 zápasů retro cíle lze přehrát zdarma. Odemčení zbytku stojí libovolná. Obchod.

11) FIFA Street (2005, PS2)

9) International Superstar Soccer (1994, SNES)

Při zpětném pohledu je tato klasika SNES mostem mezi postranními tarify a moderními fotbalovými tituly. Předchůdce Pes, originál ISS nabídl ohromující řadu pohybů – vše od Feints po poplatky za rameno – když byla kombinována různá tlačítka.

Vizuálně to byly také ligy za podobné Den zápasu a Mezinárodní fotbal. Přesto pro veškerou jeho lesk a chytrost, co se stalo ISS Nejvíce přitažlivá jeho zábava a zběsilá povaha, která si zachovala velmi arkádová citlivost, v tomto krátkém období před sportovním titulem byla zcela posedlá určitým realismem ve stylu televize.

8) Football Manager 2011 (2010, PC)

8) Football Manager 2011 (2010, PC)

Sports Interactive ztratil při rozvodu s Eidosem Manažer šampionátu Jméno, ale pokračovalo v vytváření jediných manažerských her, které stojí za to hrát – a toto vydání je jedním z největších a přidává plný 3D motor, který, pokud jste byli tak nakloněni, vám umožnilo sledovat každý průchod, výstřel, řešení a strašlivou chybu brankáře v zápase.

Mezi další inovace byly tiskové konference – malý detail, který sloužil k přidání barvy do již děsivě skutečného fotbalového vesmíru, který představoval ne méně než 117 hratelných lig.

7) Kick Off 2 (1990, Amiga)

7) Kick Off 2 (1990, Amiga)

Zahájí 2 vypadal strašně hodně jako jeho předchůdce a byla to opravdu kombinace Výkop a několik expanzních disků, vše pečlivě rafinované. Ale tato pozornost k detailu transformovala příjemný, ale občas nekontrolovatelný knockabout titul na produkt, který vyžadoval mnohem více dovedností.

Spolu s turnaji, rozhodčími s různými náladami a – zásadně – méně chyb, toto pokračování Amiga upustilo tempo a posílilo ovládací prvky, hojné použití „aftertouch“ vám umožnilo způsobit, že by vám způsobil, že druh oslnivě odvážných záběrů by měl i matný leacer byl hrdý.

6) Sensible Soccer (1992, Amiga)

6) Sensible Soccer (1992, Amiga)

Rozumný software byli fanoušci Zahájí 2 a fotbal, ale byl podrážděn nedostatky bývalého, které – jak to viděli – spravedlnost. Rozumný fotbal byl jejich pokus přinést hraní na hraní pocitu toho, jak jste si představovali, že by hrál profesionální fotbal, spojený s druhem pozornosti k detailům, pouze skutečný fotbalový geek má (včetně správných vlasů a barvy pleti pro každého z hráčů).

Hra oddálila pohledy, ukázala více hřiště a umožnila mu upustit Výkop-Styl Radar; Procházení a střelba byla zjednodušená a zjednodušená a všechno se stalo na rámu, takže hra byla velmi citlivá. Dokud pokračování SWOS dorazil, to byl vrchol žánru.

5) ISS Pro Evolution (1999, PS1)

5) ISS Pro Evolution (1999, PS1)

Ah, Master League: Kolik hodin jsme strávili kokoonem ve vašem uklidňujícím objetí, neustále budováním týmu čestných profesionálů a jejich proměnou v Světové šlehače? Pravděpodobně několik tisíc – a to není přehánění. A právě tady se to poprvé objevilo.

Ačkoli v této fázi relativně základní aféra, hlavní liga Pro Evo stále přišroubovala slušnou kariéru na již vynikající fotbalový zápas. Mohli byste si koupit a prodávat hráče, ale body jste použili výherními hrami, spíše než peníze, a neexistoval žádný komplikovaný každodenní běh klubu, ve kterém byste museli vydržet Manažer šampionátu. Místo toho vám to dalo šanci utvářet tým vašich snů, zabalit ho útočícími záložníky, pokud jste si vybrali, nebo místo toho se ujistěte, že máte obranu Mourinho-Solid.

Zatímco hlavní liga byla skvělým doplňkem seriálu, neznamenalo by to nic, kdyby se hratelnost s ní neshodovala. Ale ve skutečnosti ISS Pro Evolution už se plazil před FIFA touhle dobou; bylo to realističtější, ale také hratelnější – a to je vítězná kombinace v jakékoli hře.

4) Championship Manager: Sezóna 97/98 (1997, PC)

4) Championship Manager: Sezóna 97/98 (1997, PC)

Série Sports Interactive se vynořuje jako Colossus nad všemi manažerskými hrami.

Přestože je malý smýšlející tudarda jako oslavená tabulka Excel, Manažer šampionátuMasterful taktický motor, vystavení přesných dat (to byla první splátka, která vám umožnila běžet více než jednu ligu současně) a obří databáze hráčů spolu prošla bohatým, přesvědčivým fotbalovým vesmírem, který seděl paralelně s našimi vlastními Jako žádná jiná hra kolem.

A bylo to tak, tak návykové: oficiální fóra hry byla plná příběhů o životě, ale ztratila se s konkrétní značkou „jen jedné další hry“ nebo dospělí finále, že by pro tuto příležitost oblékli oblek.

3) FIFA 21 (2020, PS4/Xbox One)

3) FIFA 21 (2020, PS4/Xbox One)

Nedávné FIFA Hry byly o vyladění vítězného vzorce spíše než o jakýchkoli hlavních generálních opravách, ale vzhledem k tomu, že se série od té doby staví z přední pozice FIFA 10, To není špatná věc.

Zatímco FIFA 21 Pouze velmi drobné změny pro svého předchůdce a rozhodně není bez jeho chyb – obrana je velmi sekundárním zájmem o získání cílů, je tu příliš mnoho předvádění online a brankáři punč tak často musí mít na sobě máslové rukavice – zůstává to zbývající nejlepší virtuální aproximace krásné hry. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, co je na jeho správném debutu.

2) Pro Evolution Soccer 5 (2005, PS2)

1) Sensible World of Soccer (1994, Amiga)

Téměř 30 let mladý, SWOS je stále vrcholem ligy. Trvalo to všechno, co bylo skvělé Rozumný fotbal A právě jsem s tím běžel. Máte stejnou fantastickou hru orientovanou na arkádu, ale titul komplexně uznal zbytek existence světa, s otrockou oddaností skutečného fotbalového milovníka.

Funkce řízení a obchodování s hráči byly zvýšeny zahrnutím neuvěřitelných 1500 týmů a 27 000 hráčů. Měl to být začátek něčeho velkého, ale SWOS bylo nějakým způsobem povoleno zatměnit FIFA a Pes. Přesto, věnovaní fanoušci udržují plamen naživu s ligami, událostmi a opravami verzí hry, které zahrnují moderní data – úžasné, bláznivé nutters.

Může to konkurovat FIFA pro realistickou hru nebo Fotbalový manažer pro vyčerpávající statid? Ne, zjevně ne. A pro mnoho lidí, klasická éra poloviny roku Pro Evo bije to jako všestranný fotbalový zápas; Tuto kancelář je rozhodně rozděleno v každém případě.

Ale pro naprostý „jen se podívejte na tento cíl! To byl tekutý fotbal!”Radost, nikdy to nebude lepší. Pokračujte, tedy ještě jedna hra.

Další slova: Sam Kieldsen, Marc McLaren, Mark Wilson, Tom Wiggins

Nejlepší fotbalové hry září 2023

Pokud máte rádi kickabout, existuje spousta her, které poškrábají vaše svědění, takže bez dalšího ADO jsou nejlepší fotbalové hry, které můžete hrát hned teď.

Nejlepší fotbalové hry: Havertz ovládá míč pomocí hrudníku v FIFA 23

Publikováno: 4. září 2023

Jaké jsou nejlepší fotbalové hry? Krásná hra je jednou z největších globálních sportů, takže existuje spousta fotbalových her – nebo fotbalových her, pokud jste přes rybník – k dispozici pro PlayStation, Xbox, Switch a PC. The Nejlepší fotbalové hry Pomozte nám také dozvědět se více o hrách, které sledujeme, takže příště sledujete fotbalovou hru se svými kamarády, můžete předvést své rozsáhlé znalosti klasického 4-4-2.

Loadrout vždy hledá nejlepší hry, které je třeba doporučit, a náš nejlepší seznam fotbalových her nás zavedl na různých platformách a herních stylech s některými z nejlepších fotbalových her PS5, nejlepších fotbalových her Xbox a nejlepší fotbalové hry Nintendo Switch. Ať už chcete ve svém fotbalovém zápase, nebo chvění, kop v arkádovém stylu, ať už máte deset minut na upravu, dostali jsme vás, dostali jsme vás za pokrytí deseti minut.

Nejlepší fotbalové hry jsou:

Nejlepší fotbalové hry: De Bruyne jde sbírat míč v FIFA 23

1. FIFA 23

FIFA 23 je králem virtuálního fotbalu a správně. Každoroční vydání EA Sports je vždy nalezeno poblíž horní části seznamu bestsellerů každý rok.

Bezkonkurenční ve své pravosti je více než 18 000 fotbalistů ve hře téměř 700 skutečných klubů a některé, které nejsou. Zatímco franšíza má své kritiky-většinou pro to, že se důrazně zaměřuje na Microtransaction-reidled FIFA Ultimate Team-nabízí něco pro každého hráče-něco, o čem mluvíme v naší recenzi FIFA 23.

Příležitostné, hodnocené, online, offline, kariérní řízené; Chcete však hrát fotbal, FIFA to má zakryté. Má také hloubkový trenér, který vám může držet ruku učením krásnou hru.

Je to také jedna z nejlepších kooperačních her pro hraní na pohovce s kamarády nebo v legendárním režimu Pro Clubs, kde můžete žít svůj sen jako globální superstar. Jen to není ten, kdo rozdává trest na poslední chvíli ..

Pokud jste to neslyšeli, FIFA 23 je poslední splátkou hry nesoucí hru FIFA; Titul 23/24 Seasons se bude jmenovat FC 24, takže se nezapomeňte studovat na všem novém přicházejícím do legendární fotbalové série.

FIFA 23 je k dispozici na všech hlavních platformách.

Nejlepší fotbalové hry: Kapitán ve fialové soupravě vede jeho hráče z tunelu ve fotbalovém manažeru 2023

2. Fotbalový manažer 2023

Pokud se domníváte, že vaše fotbalové znalosti jsou tam s nejlepšími, fotbalový manažer 2023 je konečný test vašich manažerských dovedností. Legendární management SIM od Sports Interactive prošel dlouhou cestu od prvních dnů převodů, výběru týmu a sledování 2D teček, které běží kolem. Hra se nyní může pochlubit 3D Match Engine, inteligentní opozicí a databází hráčů, která je tak legendární, že ji týmy použily ke skautům hráčů IRL.

Fanoušci FM vědí, že není nic uspokojivějšího než převzetí týmu z neligové nejasnosti do opojných výšek kontinentálního fotbalu. Jistě, můžete se postarat o svůj oblíbený klub, ale vyhrávat to všechno a podepsat každý jihoamerický WonderKid, aby překročil váš stůl. Ne, radost ve fotbalovém manažerovi je příběh, který stavíte ve své mysli, když přetáhnete městskou čtvrť Nuneaton, který kope a křičí do Premier League s ničím jiným než 35letými hasičskými a bezplatnými talenty, které jste objevili ze Skandinávie.

Fotbalový manažer 2023 je k dispozici na PC, Xbox, PS5 a Switch.

Nejlepší fotbalové hry: Dva hráči z Bundesligy to bojují o míč v efootball

3. Efootball

Efootball je fotbalový zápas Konami zdarma k hraní, který byl při startu trápen chyba. Odklon od každoročního vydání a do vyvíjející se živé služby „fotbalová platforma“ představuje něco úplně jiného než starého soupeře, FIFA.

Živé události a sezónní obsah jsou jádrem efootball, založené na fotbalovém kalendáři. Je tu spousta bezplatného obsahu, ale stejně jako u každé hry F2P je tu také spousta co utratit virtuální měnu.

Efootball drží licence pro některé z nejlepších fotbalových klubů po celém světě, včetně Manchesteru United, Barcelony, Bayern Mnichov a dvou Milánských klubů, spolu se skutečnými ligami a hrstkou stadionů. Stále budete moci hrát jako vaše fotbalové hrdiny v týmu Dream Team (Spin on EA Ultimate Team), kde hráči staví svůj fantasy fotbalový klub a usilují o dominanci v hodnocené hře.

Ne mnoho her má synonymní herní režim, který drží legendární stav, ale Konami ano, s Master League. Momentálně není k dispozici, ale přichází jako placená DLC. Pokud to může přinést zpět offline pes vibrace na efootball, jsme hra.

Efootball je k dispozici na všech hlavních platformách.

Nejlepší fotbalové hry: Auto Orange Rocket League používá Boost zasáhnout míč uprostřed vzduchu

4. Raketová liga

Rocket League je fotbalový zápas a nemůžete změnit naši mysl. To, co dělá Rocket League jednou z nejlepších fotbalových her všech dob je to staré klišé; je snadné hrát, ale obtížné zvládnout. Ty bzučící pět minuty létají a než to víte, uplynuly hodiny. Nyní je Rocket League nyní stejně populární jako před sedmi lety zdarma a meziplatl. Má dokonce prosperující scénu esports.

Koncept je tak jednoduchý. Vezměte si odšťavňované, raketově poháněné auto, vyberte si 1v1, 2v2 nebo klasické zúčtování 3v3 a získejte velký míč do velkého cíle. Ovládací prvky by se zpočátku mohly cítit divně, ale budete se obracet, unášení a posilování jako profesionály v žádném okamžiku v žádném okamžiku. Také, pokud jste fanouškem kosmetiky a přizpůsobení, budete milovat nekonečné kombinace Rocket League pro designérské automobily.

Chcete vyzvednout Rocket League a nejste si jisti, kde začít? Podívejte se na naše průvodce do nejlepších aut Rocket League a Rocket League.

Rocket League je k dispozici na všech hlavních platformách.

5. Retro cíl

Retro gól přináší 90. roky fotbalové vibrace Nintendo Switch a my jsme tu pro to. 16bitová grafika nás vezme zpět do jednoduššího času, když ve fotbale nebyl žádný var. Již populární mobilní hra se dostala k konzole, s přístupem k hraní „pouze pro útok“, kde je vaše jediná odpovědnost-o obranu je postaráno simulací.

To, co odlišuje retro cíl od desítek fotbalových her Throwback, je jeho překvapivá hloubka. Kromě převzetí kontroly na hřišti s jednoduchými ovládacími prvky a zasažením 30 yardů pro zábavu musíte převzít odpovědnost jako šéf správy rozpočtu, modernizaci zařízení a obnovení smlouvy. Stačí k udržení zajímavé hry mezi příslušenství. Pamatujte, že jste tady, abyste skórovali světy, ne přijímáte tiskové konference.

Retro cíl je k dispozici na Nintendo Switch.

Nejlepší fotbalové hry: fotbalové hřiště ukazující taktickou obrazovku založenou na tahu, což vám umožňuje přesunout hráče ve fotbalové taktice a slávě

6. Fotbal: taktika a sláva

Fotbal: Taktika a sláva přinášejí fotbalu založenou na tahu a funguje to tak dobře, i když by to nemělo. Ukrajinští vývojáři Creoteam to nazývají: XCOM splňuje fotbalový manažer. Nebudete mít hloubku a mikromození plné simulace správy, ale stále můžete vzít svou amatérskou stránku na velké ligy, spustit přenosový trh a vyhrát vše, a zároveň učinit velká rozhodnutí, na kterých záleží. Fotbal založený na tahu se zpočátku zdá být bizarní, ale myslet si, že tři pohyby dopředu před soupeřem mohou být podivně příjemné.

Bylo by snadné to odepsat, zejména ve své verzi vanilkové konzoly. Některé z grafiky připomínají manažera šampionátu, ale editor hráčů je brilantní. Pokud chcete prosazovat přísné „Baldies pouze“ pro váš další režim kampaně, můžete s taktikou a slávou.

Fotbal: Taktika a sláva je k dispozici na PlayStation, Xbox, Switch a PC. Hra obdržela úplné rozšíření a aktualizace na PC teprve nedávno jako zima 2022, takže pokud ji dokážete spustit, nejlépe ji tam přehrát v celé své slávě, spíše než v základní konzoli.

Nejlepší fotbalové hry: Hráč nakopne míč vpřed nad obranou ve fotbalovém příběhu

7. Fotbalový příběh

Fotbal, jak víme, je ve fotbalovém příběhu zakázán a je na vás – a váš magický fotbal – ho obnovit. Fotbalový příběh není sportovní hra jako taková: Je to RPG o fotbale. Ponoříte se do otevřeného světa a sledujete dobrodružství pro jednoho hráče, promluvte si s Townsfolkem o přivedení krásné hry zpět do jejich životů a porazíte spoustu baddies.

Tento roztomilý, příběhový RPG je plný hádanek, úkolů, NPC a výzev, které lépe naleznou v Legend of Zelda nebo Mario Open-World. Grafika je také nádherná.

Nejvíce zklamáním je možná arkádová fotbalová hra, kterou hrajete uvnitř hry. Na cestě přijdete proti týmům dětí, žraloků, ninjů a oaps. Pokud očekáváte fotbalovou hru FIFA 23, vyhněte se tomu. Fotbalové mini-hry jsou mnohem jednodušší a berou méně vymyslet. Nehrajte za fotbal; Hrajte za vyprávění.

Pokud máte přátele s fotbalovým příběhem, můžete hrát také multiplayerové zápasy. Můžete si vyzvednout fotbalový příběh na PlayStation, Xbox, Nintendo Switch a PC.

Nejlepší fotbalové hry: MII Volleys A Ball in Nintendo Switch Sports Football

8. Nintendo Switch Sports

Jediný titul na našich nejlepších fotbalových hrách, které vám umožní získat fyzický, Nintendo Switch Sports vám umožní připojit joycon k vaší noze, aby si zahrál svou fotbalovou hru, pomocí přiloženého popruhu na nohy. Až se dostanete na hraní, budete si moci hrát 1v1, 4v4 nebo penaltové střílení. Pokud nesete zranění nebo se necítíte příliš fyzicky, můžete hrát také rukama.

Načasování je klíčové ve Switch Sports, kde budete odměněni v arkádových zúčtováních s doslova zapálením míče, pokud přibijete záhlaví nebo potápění. Připomínáme starou sportovní hru Wii, to je ten, kdo se na večírcích rozprašuje spíše než sedět a hrát si celé hodiny na konci, ale určitě vám to přiměje vstřelit góly a oslavovat.

Jen se pokuste nezlomit nic v žáru hry.

Nintendo Switch Sports je k dispozici pouze na Nintendo Switch.

To jsme voláme na plný úvazek na našem seznamu nejlepších fotbalových her. Ve mixu by zde mělo být něco, ale pokud ne, nezapomeňte zkontrolovat naše seznamy nejlepších her PS5, nejlepších her Xbox Series a nejlepší hry Nintendo Switch pro více možností Triple-A. Uvidíme se tam na hřišti.

Více z načtení

Alex Bugg Alex vydělává každodenní psaní chleba o kosmetickém průmyslu, ale nenechte se to zmást. Většinu svých nocí tráví hraním a psaním kolem FIFA 23 a Call of Duty Warzone.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.