14 Best Tower Defense Games na Steam – hry jako, 10 nejlepších herních herních her všech dob

10 nejlepších her nejlepších věží všech dob

Zatímco obhajoba věže je jeho jádrem, prvky RPG opravdu svítí.

14 Best Tower Defense Games na Steam

Kingdom Rush je nádherná videohra o obraně věže od brnění her. Hra vás zavede do středověkého fantazijního prostředí a umožňuje vám stavět věže různých typů, přiřadit různé postavy (mágové, lukostřelci, kasárny a dělostřelecké muže) na věže a bránit vaši udržení proti hordám monster. Kingdom Rush vám umožní mít peníze na upgrady zabíjením šéfových monster a pokračovat v obraně, dokud nejsou všechny vlny nepřátel neutralizovány. Hra vám umožní vydělat si nějaké další hotovost voláním nepřátelských vln dříve, nebo můžete jednoduše prodat své postavené věže, abyste vydělali peníze a upgradovali stávající. Po dokončení úrovně vás Kingdom Rush udělí 3 hvězdičkami a odemkne několik skvělých a vzrušujících herních režimů, jako je hrdinský režim a Iron Challenge atd. Kromě toho Kingdom Rush nabízí režim kampaně, ve kterém vám umožní mít 20 životů, tvrdší nepřátele a obtížně bránit místa. Se všemi fantastickými herními vizuálními prvky, realistickými zvuky a úžasnými výhodami je Kingdom Rush jednou z nejlepších strategií a obrany Tower, která se hraje a užívá si.

Pokračujte ve čtení níže

#2 anomálie: Warzone Earth

Anomálie: Warzone Earth je další skvělou kombinací strategie, akčních a věžních obranných prvků, které vás úkolu zachraňují před invazí mimozemšťanů. S držením většiny planety zabírají mimozemšťané rychle, takže musíte jednat rychle, vytvářet strategie, stavět věže, nasazovat zbraně a zabít je všechny, než bude příliš pozdě. Abyste porazili nepřátele, musíte vést své jednotky a strategicky je nasazovat v každém rohu planety, využít své zvláštní schopnosti, přemýšlet rychle a vyhrát epické taktické bitvy, aby vyhodili mimozemšťany ze Země. S inovativním a pohlcným herním hraním, úžasnými vizuálními efekty a brilantním dějem, anomálie: Warzone Earth je mistrovským dílem. Zkuste to.

#3 Sanctum

Sanctum je videohra ohledně akce, strategie a obrany věže od Coffee Stain Studios. Hra krásně spojuje obranu věže, RPG a prvky střelce první osoby dohromady a poskytuje poutavou hru, ve které je vaší povinností stavět věže, cesty jako bludiště a bránit své příspěvky proti proniklém nepřátelům pomocí vašich dovedností, nejlépe takticky strategické strategické přístupy v kooperačním prostředí 4 hráče. S úžasnými vizuály, poutavým herním hraním a nádhernou mechanikou nabízí Sanctum 87 úspěchů, spoustu skrytých power-upů, upgradů a mnoha dalších skvělých věcí. Pro brilantní zážitek z obrany věže vyzkoušejte tuto hru. Odfoukne to vaši mysl všemi úžasnými věcmi, které nabízí.

Pokračujte ve čtení níže

#4 Kingdom Rush Frontiers

Kingdom Rush Frontiers je fantasy založená na filmu, obrana věže a pro jednoho hráče přehrávaného z izometrické perspektivy vytvořené a publikované společností Ironhide Game Studio. Uskutečňuje se v ohromujícím království a představuje řadu nových úrovní založených na rychle se rozvíjející hraní hry. Hráč může vytvořit svou armádu a přikázat jim, aby chránil svou zemi před draky, příšernými obyvateli, rostlinami a dalšími rostlinami. K dispozici jsou různé obrany a hráč je může použít k odrazení nepřátel dosažením a zničením jeho království. Je uvedeno až devět legendárních hrdinů a hráč si může vybrat z jedné z nich, aby se dostal do hry. Má tři úrovně potíže, jako je snadné, střední a tvrdé. Je přítomno více než osmnáct věže a hra se odehrává v nových prostředích, jako jsou pouště, podsvětí a džungle. Hra je zoufalá hrát, jak hráč postupoval skrz ni a odemkl další obsah, aby hrál a užíval si. Kingdom Rush Frontiers nabízí základní funkce, jako jsou 10 věží, 40 nepřátel, vylepšení věže, 9 hrdinů, speciálních jednotek, upgrade systému a další. S návykovou hratelností, vynikající mechanikou a brilantními ovládacími prvky je Kingdom Rush Frontiers fantastickou hrou, kterou hraje.

#5 rostlin vs. Zombies Goty Edition

Rostliny vs. Zombies Goty Edition je skvělá akce, strategie a obrana věže. Hra vám umožní bránit svůj domov před invazivními zombie pomocí zabíjených rostlin Zombie, jako jsou Peashooters, Cherry Bombs atd. Chcete -li zachránit svůj domov před zombie, musíte jednat rychle a strategizovat každý pohyb a zasadit rostliny ve zvláštním pořadí, jinak ztratíte hru. Když se zombie pohybují po stopách, musíte nasadit rostliny s různými schopnostmi vypořádat se s různými typy zombie. S úžasně náročným a rychle se rozvíjejícím herním hraním rostlin vs. Zombies Goty Edition nabízí 50 úžasných úrovní her, pět herních režimů, více než 50 jedinečných power-ups, skvělé vizuální efekty atd. Pro úžasnou obranu věže a strategické zkušenosti s hraním her, vyzkoušejte tuto hru. Určitě se vám bude líbit.

10 nejlepších her nejlepších věží všech dob

Nejlepší hry pro obranu věže všech dob

  • 30. srpna 2023
  • Jacob Woodward

Zvedněte mosty a posilujte barikády, je čas se podívat na nejlepší obrany věže všech dob!

Hry Tower Defense jsou perfektním způsobem, jak vyzkoušet svou mysl s některými intenzivními strategickými bitvami.

Je to všechno o plánování předem, připravení jakýchkoli jednotek a jejich umístění do absolutně nejlepších pozic, aby čelili protivníkům postupující.

Ale to není všechno, obvykle je tu také ekonomika, o které by se také mohla myslet, takže váš život je o něco těžší.

Vzhledem k tomu, že hry tohoto ilku nejsou přesně expanzivní, zejména pokud jde o jakoukoli možnou budovu světa, je jich hodně.

Takže, s tímto řečeno, může být poněkud složité brodit se skrz masy a najít nejlepší hry Tower Defense Games.

Abychom vám pomohli, sestavili jsme seznam 5, takže si můžete vybrat jeden, nebo dokonce pár, abyste získali pocit žánru.

Obsah

10. Obrana Steamworld Tower (2010)

Best Tower Defense Games Obrana Steamworld Tower Obrana

Obrana Steamworld Tower je ve skutečnosti jedinou exkluzivní konzolou Best Tower Defense Game, která se dostala do našich nejlepších tipů.

I když si můžete myslet, že mluvíme o vydání domácí konzole, například na Xbox nebo PlayStation, ve skutečnosti bylo spuštěno na Nintendo DSI.

Může se pochlubit obvyklou mechanikou obrany věže s umístěním jednotek a nepřáteli po přidělené cestě, ale to neznamená, že hra není náročná.

Hra o obraně Steamworld Tower

Vývojáři ve skutečnosti již dříve uvedli, že to byla nejtěžší hra, jakou kdy vytvořili, což je ideální pro ty, kteří hledají trochu mozkového teaseru.

Pokud jde o hraní, funguje to velmi pěkně na dvou obrazovkách DSI.

Na horní obrazovce můžete vidět nadcházející nepřátele a ovládat své jednotky přes dotykovou obrazovku.

Na rozdíl od některých jiných titulů obrany věže, místo toho, aby byly vaše jednotky výhradně automatické, můžete klepnout na obrazovku a vystřelit podle vůle pro nějakou skvělou interaktivitu.

Pokud hledáte zajímavou estetickou a těsnou mechaniku, obrana ve věži Steamworld by mohla stát za hlubší pohled.

9. Element TD 2 (2021)

Element TD 2 Nejlepší hry na obranu věže

S jeho zajímavou kombinací věží a prvků přichází Element TD 2 na čísle 9 na našem seznamu nejlepších herních her ve věži.

Na rozdíl od jiných titulů, aby se zaokrouhloval, prvek TD skutečně začal jako mod pro hry jako Warcraft 3 a Starcraft 2.

Od té doby se vyvinulo v této hře, kterou máme dnes, staví na všech funkcích, které byly původně vytvořeny.

hraní prvku TD 2

Ve svém jádru je Element TD 2 vše, o čem jsou hry Tower Defense – zjednodušující povahu, ale náročné.

V tomto však je mírný zvrat na vzorci, že budete využívat 6 prvků, které se spojí k vytvoření 59 jedinečných věží.

To přispívá k úrovni, které vás udržují na nohou, zejména proto, že si budete muset pamatovat každou ze silných stránek věže.

Grafika v tomto opravdu popu také, úhledně ji zabalí jako docela kompletní balíček.

8. Bloons Adventure Time TD (2019)

Bloons Adventure Time TD Best Tower Defense Games

Bloons TD je franšíza, která už nějakou dobu existuje, takže vývojáři vědí něco o žánru obrany věže. Později si promluvíme více o další hře Best Tow Tower Defense, ale nejprve je Bloons Adventure Time TD.

Spousta herních válek s filmy nebo televizními pořady padá trochu ploché, ale tohle jen vyzařuje zábavu, dokonale odpovídá stejné vibraci ze série.

Bloons Adventure Time TD hratelnost

Budete si moci hrát přes 50 map nad 15 dobrodružstvím, najmout spoustu různých postav z franšízy dobrodružství a Bloons franšízy.

Graficky je to docela hvězdné s jasnými barvami a poutavými vizuálními prvky, které by vás měly udržovat celé hodiny koncentrace.

Pokud jde o hratelnost, neexistují žádné obrovské změny v receptuře Bloons, jen to, co dělá nejlépe kombinované s trochou dobrodružství, aby se vyřizoval crossover za váš čas.

7. Kingdom Rush Vengeance (2020)

Kingdom Rush Vengeance Best Tower Defense Games

Uvolnění v roce 2020, Kingdom Rush Vengeance je třetí a nejlepší splátka v našich očích franšízy.

Na základě předchozích příspěvků budete mít 20 nových věží, které můžete nasadit ve své obraně, přičemž každá má své vlastní jedinečné schopnosti a speciální síly.

Nejen to, ale budete mít také šanci použít 15 různých hrdinů, vyrovnat je při hraní a vylepšit jejich schopnosti, aby byly ještě silnější.

hraní pomsty k království

Podle našeho názoru, Kingdom Rush Vengeance, i když je nejlepším titulem Kingdom Rush, je to také graficky na špičce.

Díky svému 2D/3D izometrickému vzhledu spárovaný s jeho esteticky příjemným uměleckým stylem, nejen „další hraní hra o věži“, má to trochu života.

Pokud jste již dříve hráli hru Kingdom Rush, není důvod, proč byste neměli hrát tuto splátku. A pokud ne, i když je to třetí, je to fantastický skákání.

6. Gemcraft – Frostborn Wrath (2020)

Gemcraft Frostborn Wrath Best Tower Defense Games

Existuje spousta titulů Gemcraft, ale Gemcraft Frostborn Wrath to dělá jako náš nejlepší výběr v seriálu a na tuto nejlepší obranné hry Tower Defense Roundup.

Využívá zjednodušující pohled shora dolů ve srovnání s jinými hrami obranných her Tower, ale to se trochu nezasahuje z intenzivní a poutavé hry.

Existuje více než 100 různých bitva, která se zúčastní kombinované s množstvím různých podmínek, aby vás udržela na nohou, a to stejné bojovat.

Drahokamy jsou samozřejmě obrovskou součástí hry a je třeba je používat strategicky, aby vám pomohl v bitvě.

Gemcraft Frostborn Wrath hraní

V této iteraci hry existuje celkem šest drahokamů a použití, ve spojení s tuctem dovedností, které můžete na cestě odemknout, a setkávat se, aby se vytvořily pro některé opravdu rozmanité strategie obrany věže.

Graficky nebudete ohromeni, ale hry Tower Defense nejsou stejně známy svými vizuály, takže Frostborn Wrath v tomto ohledu není odlehlý.

Pokud nakonec dokončíte všechny dostupné úrovně, existuje další režim vytrvalosti, který vám umožní hrát nekonečně, pokud jste na výzvu, která je.

5. Defenders Dungeon Defenders (2011)

Dungeon Defenders Best Tower Defense Games

Defenders Dungeon je jednou z nejstarších nejlepších herních her v našich výběrech, ale rozhodně neztratil své kouzlo.

V této třetí osobě, více akčních RPG, převezme žánr, budete moci převzít kontrolu nad jednou ze čtyř tříd, abyste bránili hordy přicházející pro vaše země.

Budete používat svůj vtip vedle celé řady obranných jednotek, abyste tyto pokroky úspěšně posunuli zpět.

Hraní defrekvenců

Zatímco obhajoba věže je jeho jádrem, prvky RPG opravdu svítí.

S přizpůsobením a vyrovnáváním vašich postav, stejně jako kování vybavení, shromažďování kořistí, sběru domácích zvířat a dalších, je tu spousta k prozkoumání.

Je to také družstvo čtyř hráčů, což vám umožňuje ponořit se se svými přáteli v nějaké akci obrany věže.

4. Clash Royale (2016)

Clash Royale Best Tower Defense Games

Další v našem seznamu nejlepších herních her ve všech dobách je Clash Royale, hra, která už nějakou dobu existuje a uvolňuje cestu zpět v roce 2016.

Nabízí šanci postavit balíček jednotek, který má být nasazen, když je čas správný, přímo proti vaší opozici.

Chcete -li hrát tyto karty a nasazovat jednotky, budete muset spravovat svou ekonomiku dobře, jak to bude stát pokaždé.

Clash Royale Gameplay

Téměř to dělá to jako Hybrid Tower Defense Hearthstone, který je vážně zábavný a náročný zároveň.

To z něj neznamená, že je to čistá obraná hra na krevní věž, ale existuje dost prvků, které se v žánru spojují s ostatními, aby se dalo slot přímo v čísle 4.

3. Orkové musí zemřít! 3 (2021)

Orcs musí zemřít 3 Nejlepší hry pro obranné věže

Ať už to hrajete sólo nebo ve 2 hráčích, Orcs musí zemřít! 3 je zážitek, který si nemůžete nechat ujít, pokud přemýšlíte o obraně Tower Defense pokaždé, když jdete po řadě po schodech.

Kreslí několik srovnání s výše uvedenými obránci dungeonu svým třetím osobností, třetí splátka orků musí zemřít! Série staví na svých předchůdcích, aby se stali nejlepším z pozemků.

Máte celou řadu pastí a zbraní, které máte k dispozici, abyste čelili hordě přicházejících orků, což vám umožní přijít s kreativními a složitými řešeními.

orky musí zemřít 3 hraní

Tato iterace má navíc novou funkci s názvem War Scénáře, které nabízejí ještě větší bitvy o větší měřítko, pokud opravdu chcete zvýšit škádlení mozku.

I když existuje příběhový režim s individuálními úrovněmi, existuje také nekonečný režim, který se nikdy nezastaví, udržuje vás pobavení navždy, pokud můžete přežít, to je.

2. Rostliny vs. Zombies (2009)

Rostliny vs zombie Nejlepší hry

Pokud jste o franšíze rostlin vs zombie neslyšeli, jste na správné léčbě.

A také, kde jste žili od roku 2009?

Vezměte si druhé místo v našich nejlepších výběrech pro obranné hry Tower je první položkou série, protože věříme, že se jedná o nejvyšší titul ve všem, který byl vydán pod tímto deštníkem.

Předpokladem je, že zombie invazují váš domov a musíte je tlačit zpět svým arzenálem rostlinných zbraní.

Rostliny vs zombie hraní

Jeho zjednodušující vzhled a dojem je obrovskou součástí jeho kouzla, s jednoduchým pětipónovým systémem, který si můžete užít i nováčkem obrany věže.

V hlavním „příběhu“ je na několika různých místech 50 úrovní, které vás udržují na nohou.

To však není všechno. Existuje také pět různých herních režimů, dokonce i včetně mini her, takže pokud dokončíte počáteční úrovně, zábava se nezastaví.

Celkově jsou původní rostliny vs. Zombies je klasika True Tower Defense Classic a ta, kterou byste si určitě měli vyzvednout, pokud jste již tak neučinili.

1. Bloons TD 6 (2018)

Bloons TD 6 Best Tower Defense Games

Výsledky jsou v, poslední kulky byly propuštěny a Bloons TD 6 byl oficiálně korunován nejlepší obranou věže všech dob!

Poprvé vydané v roce 2018 pro Windows, iOS a Android se stala rychlým oblíbeným mezi fanoušky žánru s jeho zábavnou a živou estetikou, což zajišťuje různé věky.

Poté v roce 2020 vydal následné vydání na Steam, vdechl nový život do hry a přinesl ještě více milovníků obrany věže.

Bloons TD 6 hraní

Samotná hra, dokonce i se svým roztomilým vzhledem, je velmi hloubková se svou mechanikou, což vyžaduje, abyste opravdu přemýšleli o umístění vaší jednotky.

Když se vydáte přes úrovně a až do pozdějších fází, to platí zejména u šéfů, kteří vyžadují nějaké vážné myšlenky.

Bude mnohokrát, kdy budete muset tyto úrovně restartovat, což bude vyžadovat, abyste získali téměř dokonalou strategii, abyste je mohli sundat. Pokud to není důkazem jeho hloubky, nevíme, co je.

Poslední myšlenky

A to zabalí náš seznam nejlepších her pro obranné hry. Měli jste být schopni najít alespoň jednu hru tohoto žánru, kterou jste buď nehráli předtím, nebo úplně zapomněli, že bylo na vašem nevyřízeném místě, abyste se obešli.

Bez ohledu na to, která vás vezme vaše fantazie, určitě se budete bavit s těmito strategickými záležitostmi!

A pokud hledáte ještě více strategie, proč se podívat na naše výběry pro nejlepší totální válečné hry!

Tento článek může obsahovat přidružené odkazy. Pokud tyto odkazy použijete k zakoupení položky, můžeme si vydělat provizi. Děkuji za vaší podporu.

Jacob je vášnivým nadšencem kapesního počítače od té doby. Od tohoto okamžiku se stal ponořen do všech aspektů hraní, který vlastní většinu konzolí, které byly vydány, a užívá si titulů z široké škály žánrů. Když nehraje nejnovější vydání hry, utrácí příliš mnoho peněz moding retro systémy.