14 nejlepší minecraft 1.20 texturních balíčků (2023) | Beebom, 25 nejlepších balíčků textury Minecraft (2023) | Beebom

25 nejlepších balíčků textur Minecraft, které se máte nainstalovat právě teď

Contents

Mody PvP nebo Player vs Player v Minecraft jsou vysoce konkurenceschopné a každý počet FPS. Tyto texturní balíčky provádějí zvláštní úpravy životního prostředí, aby získaly konkurenční výhodu. Různé velikosti zbraně, selektivní zbarvení a dokonce i čistý styl; Tyto balíčky mají co nabídnout.

14 nejlepší minecraft 1.20 texturních balíčků

Bloky bez texturního balení vlevo a s texturním balíčkem napravo

Všichni víme, že Minecraft má konkrétní a v tomto okamžiku ikonický umělecký styl. Celý svět ve hře je vyroben z bloků, jejichž strany mají maximálně 16 × 16 pixelových textur. Přemýšleli jste někdy o tom, jak by mohly vypadat stejné bloky s větším rozlišením nebo možná, co když jsou vyrobeny v úplně jiném uměleckém stylu? Jako možná, realistický, karikaturní nebo spíše živý? V této příručce tedy prozkoumáme tuto stranu hry uvedením 14 nejlepších Minecraft 1.20 texturních balíčků.

Než se podíváme na seznam, dozvíme se, jaké jsou texturní balíčky v Minecraft a jak je nainstalovat. To znamená, že se podívejme na tento seznam, který zahrnuje texturní balíčky různých témat a stylů. Také jsme je prezentovali abecedně, ne od nejhorších po nejlepší nebo naopak. Všechny níže uvedené balíčky textury jsou volný, uvolnit, Ale některé mohou mít lepší verze, za které musíte zaplatit.

1. Holé kosti

Mnoho různých bloků a předmětů ve vanilkovém minecraftu

Na rozdíl od většiny texturních balíčků na tomto seznamu je holé kosti poměrně jednoduché a odlišné. Místo toho, aby se zaměřil na přidání dalších podrobností a barev, snižuje detaily vanilkových textur ve hře. Podívejte se na výše uvedený obrázek, můžete vidět, že tento balíček textury používá jen několik hlavních barev každé textury. Tímto způsobem to všechno vypadá mnohem jednodušší a dokonce i karikaturní. Tento efekt je nesmírně příjemný a je důkazem, že někdy je lepší lepší.

Stažení Holé kosti

2. Lepší psi

Psi ve vanilkovém minecraftu

Kočky v Minecraftu byly aktualizovány už dávno. Existují Jedenáct variant koček ve hře a dokonce i celý pokrok byl věnován jejich zkrocení všech. A co psi? Vanilla Minecraft zahrnuje pouze jednu variantu psů a je to bílý vlk. Pokud jste někdy chtěli více variant plemene psů ve hře, balíček Texture Lets Dogs v Minecraft 1.20 může být pro vás nejlepší volbou. Za prvé, představuje podrobnější varianty vlků.

Když ty vlci zkrotíte, zcela se změní na jednu z více než 100 různých textur. Většina známých plemen je pokryta, takže pokud se o nich chcete dozvědět více, podívejte se na níže uvedenou stránku ke stažení. Tento balíček textury vyžaduje běh optifinu nebo tkaniny. Naštěstí pro vás již máme na místě průvodce ke stažení a instalaci Optifine v Minecraft 1.20.

3. Pampeliška x

Mnoho různých bloků a předmětů ve vanilkovém minecraftu

Dandelion X je v současné době jedním z nejpopulárnějších a nejlépe dostupných texturních balíčků Minecraft. Stejně jako balíček holých kostí používá z každého bloku omezenou barevnou paletu, která zjednodušuje textury. Všechno má jakýsi teplý tón, takže existuje méně kontrastů a přechody jsou plynulejší.

Přestože většina bloků má nějaký kreslený pocit, existují i ​​několik vysoce podrobných textur, jako jsou ohromující kousky brnění zobrazeny na stojanech. Davy se také změnily, aby se pěkně zapadaly do nového světa. Optifine není pro tento balíček textury vyžadován, ale je vysoce doporučeno, proto se podívejte na výše uvedený průvodce.

4. Věřící

Mnoho různých bloků a předmětů ve vanilkovém minecraftu

Věrný texturní balíček se vůbec neodchýlí od uměleckého stylu Vanilla Minecraft. Hlavním cílem tohoto balení je proměnit vanilkové textury na super detailní textury s vysokým rozlišením. Palety a vzory blokují barvy a vzory se nezměnily, ale vylepšené a vylepšené. Proto uvidíte tolik dalších blokových charakteristik, jako jsou tkalcovské řetězce, blokové trhliny, stíny, zvýraznění a další.

Věrná textura je navíc zcela řízena komunitou, což znamená, že můžete implementovat také vaše vlastní textury. Další informace naleznete na níže uvedené stránce stahování.

5. John Smith Legacy

Mnoho různých bloků a předmětů ve vanilkovém minecraftu

Pokud jste fanouškem staromódních hororových her, měli byste si prohlédnout tento balíček textury. Dědictví John Smith přidává poměrně velmi podrobné textury, které jsou v některých případech docela realistické. Většina bloků vypadá drsně a opotřebovaná, což by bylo perfektní jako doplnění středověkého domu nebo dungeonu. Jiné textury jsou přímo děsivé, jako je brnění nebo děsivý Iron Golem.

Všechny položky a davy také obdržely své člověka v pravdivém a temném stylu. Kromě toho se vitráže značně zlepšila, takže každé barvy barev v Minecraft má svůj vlastní jedinečný vzor vzorů.

6. Misa je realistický

Mnoho různých bloků a předmětů ve vanilkovém minecraftu

Pokud již zmiňujeme realistické balíčky textury v Minecraft 1.20, nemůžeme přeskočit neuvěřitelné realistické MISA. Tento úžasný balíček přidává textury s vysokým rozlišením, které všechny mají tmavší a desaturovanější barvy než vanilková hra. Tímto způsobem mohou hráči hrát delší dobu, aniž by umění na očích bylo příliš drsné.

Každý blok je navržen tak, aby byl jasně viditelný, z čeho je vyroben. Ačkoli textury vypadají úplně jinak než ty vanilkové, stejné téma je udržováno a nebylo drasticky změněno. Aby tento balíček textury fungoval tak, jak je zamýšleno, budete potřebovat Optifine.

7. Moderní

Mnoho různých bloků a předmětů ve vanilkovém minecraftu

Pokud jste dlouholetým hráčem Minecraft, pak to 1.20 Texture Pack vám vyhodí mysl. ModernArch do hry přináší velmi podrobné a pravdivé textury. Můžete jasně vidět všechny praskliny a růstové prsteny, každou čepel trávy a dokonce i každý malý oblázek ve štěrku. Jak název napovídá, tyto textury se provádějí také v moderním stylu inspirovaném dnešní technologií a érou.

Jednou z nejchladnějších textur jsou moderní železné dveře, spolu s pecí a prach Redstone, který je nahrazen kabely. Ne všechny vanilkové bloky mají své jedinečné textury, ale mnoho přírodních ano. Zkoumání hustého biomu džungle v Minecraftu je tedy poněkud dezorientující a dokonce obtížné. Chcete -li tento balíček textury ještě zlepšit, zkuste použít některé shadery v Minecraft 1.20.

8. Mýtický

Mnoho různých bloků a předmětů ve vanilkovém minecraftu

Mýtický balíček textury lze považovat za kombinaci realismu z realistického balení Misa a děsivých vibrací Johna Smitha, ale stejně jako Times 3. Přidává nesmírně pravdivé textury, které v některých případech blok mění natolik, že si nejste jisti, který je z nich. Navíc, jak si všimnete rychle z výše uvedeného obrázku, má každý blok ten staromódní, drsný pocit.

Děsivý a strašidelný styl je znatelný v texturách některých obrazů, zbrojních kusů a dokonce i davů. Snažte se tedy nekřičet, když narazíte na Illagery nebo Warden, protože jsou obzvláště děsivé.

9. Quadral

Mnoho různých bloků a předmětů ve vanilkovém minecraftu

Quadral je další kreslený texturní balíček, který je jedním z nejlepších texturních balíčků dostupných pro Minecraft 1.20. Textury se příliš neodchýlí od vanilkového stylu, ale rozdíl je jasně viditelný. Nádherné blokované vzory, jasné a zářivé barvy a některé vylepšené vanilkové vzory skutečně činí tento texturní balíček neuvěřitelný.

Položky a davy byly také dány roztomilé, nevinné a kreslené vzhled, takže se vejdou přímo dovnitř. Brnění vypadá výjimečně úžasně a vzory brnění přidané v Minecraft 1.20 opravdu zvyšuje zážitek.

10. rotrbloky

Mnoho různých bloků a předmětů ve vanilkovém minecraftu

Podobně jako u moderního texturního balíčku se rotrblocks zaměřuje na aspekt realismu. Přidává textury velmi blízko k vanilkovým textům, které také nemají konkrétní téma. Rozlišení je hodně rozlišeno, takže barevné varianty a detaily textury jsou nekonečné a také poměrně dobře.

Některé textury bloků byly sníženy, aby se odstranila zrnitost, jako je textura pískového bloku. Přírodní bloky, jako je nečistota, tráva, listy, vysoká tráva, vinná réva a další, vypadají mimořádně pravdivě a krásně, takže prozkoumávání divočiny ještě více epické.

11. Sapixcraft

Mnoho různých bloků a předmětů ve vanilkovém minecraftu

Pack textury Sapixcraft má pouze jeden cíl; na Zjednodušte textury vanilky minecraft. Udržuje umělecký styl, který všichni známe a milujeme, a také ho vylepšuje s trochou kreslených charakteristik. Pack textury Sapixcraft má tendenci rozmazat další rušné textury, aby se na ně usnadnili.

Kromě toho narazíte na různé barevné varianty určitých bloků, které pokrývají velké plochy, jako je písek. Tento čistý, světlý a uvítací texturní balíček způsobuje skvělé občerstvení od obyčejného vanilkového minecraftu.

Stažení Sapixcraft

12. Zůstaňte pravdivý

Mnoho různých bloků a předmětů ve vanilkovém minecraftu

Balíček pobytu True Texture je pro vás ideální volbou, pokud nechcete drasticky transformovat svůj Minecraft World. K dosažení svého plného potenciálu potřebujete optifin. Jak napovídá název této textury, zaměřuje se na to, aby zůstal věrný hry Vanilla Minecraft. Většinu textur to jen mírně upravuje a také přidává krásný přechod mezi bloky.

Cihla, prkna a textury špíny se hladce spojují s okolními bloky, dokonce i plochá zeď vypadá hezky. Jedním z největších rysů balíčku pobytu je navíc jednou z největších vlastností pobytu. Existuje několik variací pro každou plodinu, květinu, rostlinu a dokonce i vysokou trávu. Tato malá věc hodně zvyšuje svět Minecraft tím, že jí dává více charakteru.

13. Tooniverse

Mnoho různých bloků a předmětů ve vanilkovém minecraftu

Tato položka na našem seznamu nejlepších minecraft 1.20 texturních balíčků je můj osobní favorit. Většinou to zjednodušuje vanilkovy textury a přidává jim milý pocit sladké karikatury. Světlé a zářivé barvy vynikají a způsobí, že se budete cítit, jako byste byli ve snovém světě. Bloky však nebyly jediné, kdo získal člověka.

Některé davy Minecraft, jako jsou axolotls, byly upraveny a dostaly se ještě roztomilejší vzhled s velkýma očima. Rovněž se podívejte na obrazy, předměty a blok zaskleného terakoty. Podrobnosti o tomto texturním balíčku a krásná barevná vibrace z něj činí skutečně jeden z nejlepších.

14. Života

Mnoho různých bloků a předmětů ve vanilkovém minecraftu

V neposlední řadě máme Pack Texture Vividity. Název tohoto balíčku je docela samovysvětlující, protože do vanilkové minecraft přináší nádherné, jasné a živé nové textury. Jakmile se to tento balíček textury pokusí, nikdy se nevrátíte do výchozích textur.

Stejně jako několik již zmíněných texturních balíčků se životnost zaměřuje na jednoduchost a druh shluků do jediného. Tímto způsobem můžete jasně vidět všechny podrobnosti, protože se zdají být velké. Navíc, obzvláště úžasná práce byla provedena s lesklými, reflexními texturami, jako jsou drahé bloky nebo brnění, kde si můžete výjimečně užít kreslený pocit.

Nakonec se vám může líbit balíček textur, který není na našem seznamu, a pokud je tomu tak, můžete nám o tom říct v komentářích níže. Pokud jste tento článek považovali za užitečný, nezapomeňte jej sdílet se svými přáteli Minecraft. Navíc jsme vytvořili úžasné seznamy pro nejlepší mody Minecraft a nejlepší shadery Minecraft, takže se také ujistěte, že je také zkontrolujete.

25 nejlepších balíčků textur Minecraft, které se máte nainstalovat právě teď

Nejlepší balíčky textury Minecraft

Minecraft je známý svým blokovaným pixelovaným světem, který poskytuje jedinečný herní zážitek. Podobně jako nejlepší mody Minecraft, mnoho vývojářů také vytváří balíčky textur Minecraft, které vám nabízejí nový a vylepšený zážitek s tímto světem založeným na bloku. Nyní, texturní balíčky, na rozdíl od modů, přesně nemění způsob, jakým hrajete hru, ale jejich vizuální dopad je přesto silný. Zatímco mnoho balíčků textury je obvykle zaměřeno na vydání Minecraft Java, hráči podloží stále získávají výhodu RTX s několika z nich. Ale to je později. Prozatím se podívejme na nejlepší balíčky textury Minecraft, které můžete získat v roce 2023.

Nejlepší balíčky textury Minecraft (2023)

Vezměte prosím na vědomí, že verze 1 Minecraft 1.6.1 Nahrazeno „Texturní balíčky“ za balíčky zdrojů, které balíky přesahují textury a zahrnují další funkce, jako je hudba a písma. Ať už vidíte termín zdroj nebo balíček textur ve hře, je to víceméně stejné. Navíc jsme rozdělili balíčky textur do různých kategorií pro snadné objev a abychom vám pomohli rychle se rozhodnout. Ale nechceme se dostat před sebe a nejprve pochopit, co textury/ zdrojové balíčky dělají v Minecraftu a jak je používat.

Co jsou to texturní balíčky v Minecraft?

Jak název napovídá, balíčky textury jsou doplňky pro Minecraft, které nahrazují původní textury této hry s karanténou, což mu dává vizuální přehled. Některé texturní balíčky jsou menší a více zaměřené na omezené aspekty, zatímco jiné mění vzhled a dojem celé vaší hry. Najdete najdete vše od posilování textur FPS po ty, které chcete běžet na NVIDIA GeForce RTX 3080 TI.

Pro každý níže uvedený balíček textury zahrnujeme srovnání toho, jak hra vypadá s balíčkem textury a bez něj. Přidali jsme také informace o stahování, abychom vám usnadnili je ihned otestovat. Nejprve však pochopte, jak nainstalovat texturní balíčky do Minecraftu před čímkoli jiným.

Jak nainstalovat texturní balíčky do Minecraft

Instalace texturních balíčků a balíčků zdrojů mají stejný proces. Název hry se může pro tuto možnost lišit v závislosti na vaší verzi, ale kroky jsou stejné. V každém případě spusťte Minecraft a začněme s tímto procesem.

1. Z domovské obrazovky Minecraft klikněte na „Možnosti„Tlačítko umístěné vedle možnosti„ Quit Game “.

Výběr možností domovské obrazovky Minecraft

2. Poté vyberte možnost nazvanou „Balíčky zdrojů“Nebo”Texturní balíčky“. Ať už je ve vaší herní verzi volána jakoukoli možnost, bude přítomen v levém dolní části nabídky „Možnosti“.

Možnost zdrojů v nastavení Minecraft

3. Nyní uvidíte seznam existujících balíčků zdrojů/ textur, pokud máte nějaké nainstalované. Zajímá vás, jak přidat další texturní balíčky do Minecraft? Pokud hrajete Minecraft v režimu okna, můžete přetáhnout stažené texturní balíčky a nainstalovat je. Pokud ne, klikněte na „Otevřená složka „ Možnost a přesunout balíčky do této složky.

Nabídka zdrojů - nejlepší balíčky textury Minecraft

 • %Data aplikací%\.Minecraft\ResourcePacks (Minecraft 1.16.1 a později)
 • %Data aplikací%\.Minecraft\Texturepacks (Minecraft 1.16 a dříve)

Jeden z nich uvidíte pouze na základě verze vaší hry. Můžete zkopírovat a vložit své stažené soubory do jedné z těchto složek, abyste je nainstalovali a přistupovali k nim v Minecraft.

Nejlepší balíčky textury Minecraft pro lepší FPS

Nyní, když víte, jak nainstalovat texturní balíčky, je čas přejít na část, na kterou jste čekali. Nejprve projdeme texturní balíčky, které by mohly zmírnit vaši grafiku, ale zlepšit celkový výkon.

1. Morefpspack

S vícefpspack

Jméno to říká všechno. Tato balení tóny po hře jen tak, aby vám přinesla 60+ FPS Gaming na nejnižších počítačích. Hra vypadá minimální než na to, na co jste zvyklí, i když to úplně nezmizí obvyklý vzhled a pocit Minecraft, když začnete dívat na entity. Podívejte se na rychlé srovnání s a bez tohoto texturního balíčku výše.

Stáhněte si balíček Morefps

2. 2 × 2 textura

2x2 Texture Pack

V souladu s názvem, tento balíček textury se změní textury s nižším rozlišením na drastičtější fázi tím, že je v rozlišení 2 x 2 učiní 2 x 2. Pro srovnání, Minecraft považoval 16 × 16 za výchozí nejnižší rozlišení ve své nativní verzi. Vývojář nechal některé textury ve 4 x 4, aby udržel hru hratelnou, ale to, co zažíváte v tomto balení, může vypadat jako chyba na první pohled.

Stáhněte si 2×2 texturní balíček

3. Pixelate

Pixelate

Tento balíček textury není ve hře příliš tvrdý, pokud jde o jednotlivé bloky, ale stále poskytuje slibné výsledky. Na rozdíl od jiných balíčků to Zaměřuje se na další předměty, jako je oheň, sklo, květiny a déšť To nemusí vyžadovat největší pozornost ve vaší hře. To zlepšuje výkon FPS s malými kompromisy pro vizuální prvky. Pokud potřebujete dobré FPS, ale ne s minimálním světem Minecraft, je to texturní balíček, který byste si měli stáhnout.

Stáhněte si balíček textury pixelate

Realistické balíčky textury Minecraft

Pokud máte počítač, který může Minecraft přenést na nejvyšší vizuální úrovně, mohou se tyto texturní balíčky rychle stát vaším oblíbeným. Jeden z nich bude vyžadovat výkonné GPU nebo kompromis s FPS, aby to fungovalo, ale bude to stát za to. Všechny ostatní texturní balíčky budou v pořádku na téměř každém počítači s podporou Minecraft.

4. Svůdnice

Svůdnice

Tento zářivě stylizovaný texturní balíček není ve vašem systému těžký, ale dělá tunu malých vylepšení, aby se váš pocit stal realističtějším. Od realismu v oheň až po způsob, jakým jsou definovány textury dřeva a půdy, má tento texturní balíček co nabídnout. Dává vám celkový klasický královský vzhled ve stylu rytíře na celý svět. Dokonce i textury oblohy se cítí jako z archaického filmu. Chcete -li dokončit pocit a stát se mocným v tomto středověkém světě, navrhujeme, abyste si prohlédli nejlepší okouzlení meče a nejlepší brnění v Minecraft.

Stáhněte si svůrnou blaženou texturu

5. Andorhal HD

Andorhal HD

Tento balíček textury vám dává bohatý svět založený na realismu. Barvy jsou zde živější a textury jsou fixovány na 64 x 64 pixelů, které nejsou opravdu vysoké, ale dává to výhody, pokud jde o FPS. Je to o něco lepší než svůdná blaženost a nevyžaduje trochu více energie, ale nic mimo počítač středního dosahu. Když vstoupíte do vesnice, okamžitě si všimnete bohatší trávy, nové pochodně a více texturovaných lesů. Další další změny jsou objevitelné, když se přesunete do hry.

Stáhnout Andorhal HD

6. Modernarch r

Modernarch r

Se třemi úrovněmi placených textur je moderning r pravidelně aktualizovaný a realistický balíček textury založený na moderních interiérech. Vyznačuje také vlastní 3D modely herních bloků pro interiérové ​​detaily. A můžete získat balíček bezplatného rozlišení, který jsme použili na výše uvedeném snímku. Jít výš, než je to, budete jen chtít zůstat dál od původních vizuálů Minecraft.

Stáhněte si moderní R

Nejlepší karikatura nebo roztomilé balíčky textury Minecraft

S výkonem a grafikou z cesty, podívejme se nyní na nějaké zábavné kreslené texturní balíčky pro Minecraft. Celým bodem těchto balíčků je, aby vaše hra vypadala roztomilá a příjemnější.

7. Rodrigo’s Pack

Rodrigo's Pack

Díky tomuto měkkému stylu textury nejen dělá váš svět hodně gumový styl, ale také poskytuje výkon výkon s minimálními bloky. Rodrigo’s Pack má 8 x 8 bloků, ale nebudete cítit, jak snižují vaši kvalitu. Návrháři se zaměřili na to, aby se minecraft cítil neporušený a zároveň přidal kreslenou vrstvu. Díky tomu je jedním z nejzábavnějších balíčků, které si můžete hrát s posílením představení.

Stáhněte si Rodrigo’s Pack

8. Pastel Craft

Pastel Craft

Jeden z nejlepších balíčků textury Minecraft, Pastel Craft se zaměřuje na barvy a kreslené efekty, ale zajišťuje to Každý blok je identifikovatelný jednotlivě. Mnoho minimálních nebo kreslených balíčků má tendenci příliš zjednodušit bloky natolik, že musíte vynaložit další úsilí, abyste je identifikovali. Tento balíček je jedním z mnoha omezených, který se zaměřuje na udržení vysoké kvality při používání pixelace pro kreslený efekt.

Stáhněte si balíček textury pastelových řemesel

9. Hafen

Hafen

Hafen, když je úzce přeložen z němčiny, znamená keramiku. A tento balíček textury dává vašemu světu vzhled podobný keramice. Mezi top balíčky textury Minecraft má tento nejdynamičtější kreslenější textury. Má těžké zaměření na vzhled a barevnou interakci, kterou si všimnete ve způsobu, jakým každá barva zapadá do druhé v tomto balení.

Stáhněte si balíček textury hafen

Nejlepší balíčky textury Minecraft založené na motivech

Tyto texturní balíčky jsou zcela oddané specifickým efektům, náhodným fandomům nebo jen jakémukoli tématu, které Minecraft vyřadí ze své zóny pohodlí. Každý z nich přináší svět, který se cítí jinak než jeden druhý a výchozí svět Minecraft.

10. Star Odyssey: Beyond Space

Star Odyssey: Beyond Space

Inspirovaný filmem 2001: Space Odyssey, tento balíček zdrojů vám přináší úplný zážitek s podivně přesnými zvuky, novými davovými skiny a novým celkovým texturám do hry. Jak si můžete všimnout, je to o něco jasnější než běžný minecraft, ale to se drasticky změní, když dorazí noc. Nezapomeňte, že budete muset nainstalovat Optifine v Minecraftu, abyste z tohoto balíčku vytěžili maximum.

Stáhněte si Star Odyssey Texture Pack

11. Přerůstání

Přerůstání textury

Díky tomuto balíčku textury nejen dělá hru zajímavější a realističtější, ale také se cítí tmavší v noci (viz srovnání snímků obrazovky výše). Dostáváme děsivější entity, nové nether, biome popínavé a mnohem více upgradů. Tento balíček textury Minecraft je stále pravidelně aktualizován, s novými přírůstky každý týden. Pokud chcete zjistit, kam to jde, můžete prozkoumat více, když jej stáhnete

Stáhněte si přerůstání textury

12. Květ

Minecraft s květem

Tento balíček pro retro styl textury vás zavede přímo do dnů klasických videoher, do doby, kdy jste neměli svobodu hrát kontra na smartphonech. Účinky jsou bohužel omezeny na světové bloky a nemění entity. Stále budete mít šanci hrát se stejnými stvořeními Minecraft, ale v prostředí blíže k pulzujícímu retro pixelovanému světu, který je inspirován z.

Stáhnout Bloom Texture Pack

Nejlepší balíčky textury PVP Minecraft

Mody PvP nebo Player vs Player v Minecraft jsou vysoce konkurenceschopné a každý počet FPS. Tyto texturní balíčky provádějí zvláštní úpravy životního prostředí, aby získaly konkurenční výhodu. Různé velikosti zbraně, selektivní zbarvení a dokonce i čistý styl; Tyto balíčky mají co nabídnout.

13. Bomby 15k

Bomby 15k

Tento balíček textury je snadný na grafice s nízkou kvalitou bloků, takže dodává vyšší FPS. To také Snižuje velikost vašeho meče, aby usnadnilo vidět nepřátele za rohem. Existují také pečlivě navržené brnění, které mohou působit jako maskování ve správném prostředí a jako rozptýlení, kde chcete vyniknout.

14. John Smith Legacy

John Smith Legacy

Toto je jeden z nejaktuálnějších balíčků zdrojů Minecraft na seznamu. To znamená, že účinky v tomto balení mají svůj správný zvukový efekt a pokrývají téměř každý blok ve hře, včetně brnění a zbraní na bázi Netheritu a zbraně. Ty jsi převezena do světa z období evropských rytířů. Texturní balíček usnadňuje vidět nepřátele s tónovaným texturou světa a zároveň vám dává celkový majestátní pocit. Legrační vesničané jsou jen bonus.

Stáhněte si John Smith Legacy Texture Pack

15. Mýtický

Mýtický v Minecraftu

Tento balíček se může cítit jako přímá konkurence toho, kterého jsme právě zakryli, ale jeho přístup je jiný. Místo středověké éry je hlavním zaměřením na kombinaci retro RPG stylu her s nízkou kvalitou vysokých FPS textur. Čistý styl vás tlačí k nejlepšímu celkovému zážitku s dobrodružným pocitem, zatímco optimalizace textur činí hru výhodnou v konkurenčním běhu.

Stáhněte si balíček Mythic Texture Pack

Nejlepší balíčky textury přírody v Minecraft

Hlavní součástí světa Minecraft je povaha v něm. A dokud nedostaneme aktualizaci Minecraft Wild, tyto balíčky textury jsou zde, aby vám pomohly vyrovnat její povahu a divokou zvěř dříve.

16. Podzimní sezóna

S podzimním texturním balíčkem

Svět Minecraft zatím nemá žádná roční období. Takže tento další zdrojový balíček přináší do hry úžasný cyklus sezóny. No, alespoň na jednu sezónu. Nahrazení zeleně v Minecraftu, všechny lesy a džungle hry zbarví nahnědlé červené barvy. Ve svěžích jeskyních můžete dokonce najít stopy na podzim.

Stáhněte si podzimní texturu

17. Lepší vanilková zvířata

Lepší zvířata

Další položka na našem seznamu je jedna z nejjednodušších, ale vysoce efektivních balíčků textury Minecraft. Jeho cílem je upgradovat stávající vanilkový svět Minecraft zlepšením jeho davů. Změna textury a vzhledu pouze zvířat se zpočátku nezdá být moc jako moc. Ale ve hře to úplně přepracovává zážitek. Nezapomenout, dostaneme také některé varianty textur.

Stažení Lepší zvířata Texture Pack

18. Zima je tady

Amstone Winter Pack

Jak název napovídá, tento balíček textury nám jednoduše dává zmrazený svět Minecraft. Vede vás ke zimě, kterou si Minecraft zasloužil navždy. Tento realistický balíček má řadu funkcí, od změn biomu po nové plantáže. V mnoha ohledech se tato texturní balíčky cítí jako jeden z nejlepších Modpacks Minecraft, a to pouze změnou textur.

Stáhněte si amstone Winter Pack

Nejlepší minecraft 1.18 texturních balíčků

Přestože všechny balíčky textury na tomto seznamu fungují na jakékoli verzi Minecraft, ne každý mohl být aktualizován na Minecraft 1.18 jeskyní a útesy Část 2 Aktualizace. Proto máme samostatnou sekci určenou těm, které jsou vytvořeny pro upgrade vašeho nového Minecraft 1.18 světů.

19. Ochota

Alacrity Texture Pack

Tento balíček Minecraft Texture osvěží všestranné plantáže v Minecraft Worlds. Dostáváme lepší stromy, realistické rostliny, vylepšené kameny, nové předměty a mnohem více. Nezapomenout, funguje to ještě lépe, pokud používáte jeden z nejlepších shaderů Minecraft z našeho seznamu zde. Pokud plánujete vytvořit realistickou základnu ve hře, jedná se o texturní balíček, který potřebujete.

Stáhněte si balíček textury Alacrity

20. Zůstaňte pravdivý

Zůstaňte pravdivý

Tento balíček textury se zaměřuje na zlepšení výchozího texturního balíčku tím, že jim přidává větší jasnost a realismus. Zjednodušeně řečeno, porušuje blokované omezení většiny textur, jako jsou listy. S tím se svět Minecraft cítí otevřenější a svobodně. Naštěstí to smečka moc nedělá. Takže máte chuť okouzleného světa Minecraft, aniž byste šli daleko od jeho vanilkového dotek.

21. Tissou zombie balíček

Tkáň

Minecraft zavedl v průběhu let celou řadu upgradů davů, s Minecraft 1.19 nastaveno přinést více nových davů. Ale z nějakého důvodu jsou zombie od prvního dne stále stejné. Tato textura to však napraví. Poskytuje aktualizovaný pohled na zombie, slupky, vesničané zombie a utopeno. Nový vzhled je povinen, aby vaše minecraft noci děsivější než obvykle. Nezapomenout, nahrazuje také modro-zelenou zombie kůži lidskou zombie texturou.

Stáhněte si Zombie Pack Tissou

22. Excalibur

Excalibur

Poslední položka na našem seznamu nejlepších balíčků textury Minecraft je mocný. Poskytuje úplné středověké dobrodružství ve vašem stávajícím světě Minecraft. S nárokem nahradit 99% textur ve hře klasickým tématem, je to snadno jeden z největších texturních balíčků vůbec. A dokonce to vezme davy a budovy ve vašem světě do středověkého období.

Stáhněte si balíček Excalibur

Nejlepší rentgenové texturní balíčky pro Minecraft

Rentgenové texturní balíčky mají kontroverzní historii v komunitě Minecraft. Umožňují vám vidět bloky, jako je diamantová ruda, otočením zbytku světa průhledným. Při použití těchto balíčků na některých serverech vás může zakázat, je to konečný nástroj pro osobní plavbu. Neměli byste si to nechat ujít na sólové dobrodružství přežití.

23. Lepší rentgenová textura

Lepší rentgenová textura balení Minecraft

Toto je jeden z nejvíce optimalizovaných a nejlehčích rentgenových balíčků. Pokud jde o vykreslovací vzdálenost, můžete vidět všechny bloky rudy. Poté, aby je usnadnili nalezení, texturní balíček také zdůrazňuje, že hranice Minecraft World.

Stáhněte si lepší rentgenový balíček textury

24. Pack textury nočního vidění

Pack textury nočního vidění

Ať už se pustíte do hlubokých jeskyní, ponořte se do oceánu, jen vezměte trol v noci, tma vás pozdraví jako starý přítel v Minecraft. Je to skvělé pro estetické účely, ale může být docela náročné ve sbírce zdrojů. Cílem tohoto balíčku textury je čelit tomu tím, že napraví všechny temné oblasti v Minecraft.

I když již v výchozí Minecraft existuje lektvar nočního vidění, není to nic ve srovnání s vždy aktivním a extra jasným texturním balíčkem. Nezapomenout, tento balíček textury funguje pouze s Optifine v Minecraft.

Stáhněte si noční vidění texturu

25. Viditelné balení textur

Viditelné balení textur

Většina rentgenových texturních balíčků svým způsobem ničí výchozí svět tím, že všechny neesenciální bloky neviditelné. Ale tento balíček textury je jiný. To pouze způsobuje záři rud bloků tak, aby je snazší najít, najít a shromažďovat. Takže nejpřínosnější bloky Minecraft konečně září v jejich slávě.

Stáhněte si viditelný balíček textur

Restalte svůj Minecraft World pomocí těchto texturních balíčků

Od konkurenceschopnosti po celkové dobrodružství máte nyní balíček textury Minecraft pro každou situaci přístupnou zde. Můžete očekávat, že většina z nich bude pracovat v Javě i v edici hry bez problémů. Pro zajištění si můžete prohlédnout podrobnosti o verzi na každé stránce stahování před dalším pokračováním. Poté, co jste byli svědky tolika texturních balíčků, pokud si přejete zjistit, jak se cítí původní hra, zkuste hrát první vydání Minecraft v prohlížeči zdarma.

Samotné balíčky textury a Minecraft jsou již mezi hráči MCPE, PC & Console již oblíbené, ale hráči Chrome OS mohou také ochutnat hru. Zde je krok za krokem, jak nainstalovat Minecraft do svého Chromebooku. Nakonec nezapomeňte sdílet žádné další texturní balíčky, které se vám líbí s našimi čtenáři v sekci komentářů. A pokud jste někdy narazili na nějaké problémy, neváhejte se oslovit a my vám pomůžeme.

Doporučené články

Pandy chov v Minecraft

Jak chovat pand v Minecraftu

Vstup-oceánský monument

Jak najít a zapadnout oceánský památník v Minecraftu

Malý rybářský rybník v minecraft

Průvodce rybolovem Minecraft: Vše, co potřebujete vědět

Bloky bez texturního balení vlevo a s texturním balíčkem napravo

14 nejlepší minecraft 1.20 texturních balíčků

Srdce mořských předmětů v Minecraft

Jak získat a používat srdce moře v Minecraft

Jak vyrobit obsidian v Minecraftu

Jak vyrobit obsidian v Minecraft (průvodce 2023)

3 komentáře

Umm … jsou texturní balíčky zdarma.

Doporučil bych použít texturní balíček „Stay True“, protože díky tomu je váš minecraft mnohem krásnější.
Pro PvP použijte bombardovací balíček 15k. Ale buď opatrný! Je vyroben pro starší verzi Minecraft, ale stále funguje v této verzi. Milujte tento web

Moc děkuji za zveřejnění tohoto článku! Nemůžu se dočkat, až zkusím několik z nich se svými novými znameními. Takové textury jsou důvodem, proč jsem upgradoval na nový notebook s grafikou RTX. Miloval jsem způsob, jakým jste pro nás všechny usnadnili vidět rozdíly mezi základní hrou a novými texturami/shadery. Nikdy jsem to neviděl dělat tímto způsobem a já to miluji! Pokračujte ve skvělé práci a ještě jednou děkuji ❤ Postarejte se!

13 nejlepších balíčků textury Minecraft ke stažení v roce 2023

Změňte, jak vaše hra vypadá s 13 nejlepšími balíčky textury Minecraft ke stažení pro verzi 1.20, od pastoračních potěšení po příliš nasycené retro Nintendo.

Základna Pillager v hladkém, barevném a kresleném balíčku textury anemoia minecraft

Publikováno: 5. září 2023

Hledáte nejlepší balíčky textury Minecraft pro 1.20? Tyto barevné a měnící texturní balíčky mohou proměnit váš svět na zcela nový zážitek. Součástí losování je samozřejmě kouzlo Minecraftu nízko-fi, ale texturní balíčky se pohybují od jemných změn po všestrannou reskinu, takže si můžete vybrat, kolik chcete nechat Vanilla Minecraft za sebou.

Stejně jako nejlepší mody a shadery Minecraft, i texturní balíčky mohou pomoci poskytnout zcela nový pocit jedné z nejlepších PC her za poslední desetiletí a je to jen jeden z mnoha způsobů, jak udržet hru s karanténou po všech těch letech svěží. Zatímco některé mody mohou měnit hratelnost a shadery mění kvalitu a styl grafiky, texturní balíčky vám umožňují přidat novou pokožku do existujících bloků. Zahrnuty do našeho seznamu nejlepších texturních balíčků, najdete realistické bloky, kreslené generální opravy a roztomilé změny způsobu, jakým vypadají davy Minecraft.

13 nejlepších balíčků textury Minecraft právě teď jsou:

Sbírka reatexovaných koster shromažďuje pod vodou v jednom z nejlepších balíčků textury Minecraft, lepší vanilkové budově

Lepší budova vanilky

Je těžké vědět, kde začít s tím, co by mohlo být náš oblíbený balíček textury Minecraft všech dob: Better Vanilla Building. Reatexované davy specifické pro biom, včetně roztomilých nových prasat, pastelových krav a korálových koster, které můžete vidět výše? Jemně vyladěné vanilkové textury, jako jsou křoví rostliny nebo kvetoucí stromy? Nebo by to mohly být textury spojené s balíčky?

Jo, s nainstalovanou vanilkovou balíčkem si můžete jednoduše užít změněné textury, jak jsou kolem vás, nebo si můžete vybrat kombinovat různé textury a vytvořit něco zcela nového, jako jsou vícebarevné lampy Redstone nebo terakotové stěny oříznuté zlatem. To však stále není všechno, protože můžete také přejmenovat Armor, Elytra, zbraně a další, aby vaše předměty převzali a dali jim zcela nový jedinečný vzhled. Toto je opravdu balíček textur, který to všechno dělá.

Varianty stromů s nadýchanými listy, s barevnými, podrobnými rostlinami rostoucími pod nimi v pobytu True Minecraft Texture Pack

Zůstaňte pravdivý

Nejnovější verze: 1.20

Zůstat pravdivý K názvu je zůstat pravda je relativně věrná původní vanilkové textury, udržování podobné barevné palety, návrhy davů a ​​blokovacích povrchů. Změny jsou však perfektní pro někoho, kdo se nechce zabloudit příliš daleko od originálu, ale stále chce vidět významný rozdíl. Podívejte se na ty huňaté listy stromu, detaily v těchto květech a hnědé březové listy. Můžete dokonce vypnout huňaté listy, pokud se chcete cítit ještě blíže k vanilce.

Rostlina Piranha pod stromem jako velká, hvězda ve tvaru slunce se zapadá nad obzorem a ukazuje jen některé aspekty jednoho z nejlepších balíčků textury Minecraft, retrony

Retrony

Nejnovější verze: 1.20

Vrátíme se v čase s tímto balením textury-Retrones je jedním z nejchladnějších zdrojů, s láskyplně vytvořenou paletou barev ve staré škole a robustními černými obrysy, pocit, že jste spadli přímo do Mariova světa. Původní umělec na tom přestal pracovat před chvílí, ale naštěstí byl nedávno oživen a aktualizován pro 1.19 – I když chcete, aby s tím retro zvukový balíček šel, budete se muset držet verze 1.8.

Dýně v celé řadě barev sedí na sněhu, před bříza, prase a ovce v jednom z nejlepších texturních balíčků Minecraft za 1,20, Jicklus

Jicklus

Nejnovější verze: 1.20

Na první pohled se balíček textury Jicklus příliš neliší od výchozího vzhledu Minecraftu – všechno vypadá trochu teplejší a je tam něco špatně. Při bližším kontrole však najdete davy, podrobné větve stromů a jemné detaily, jako jsou různé dýňové odstíny, které jsou vidět výše. Existuje také elegantní hotbar a jiné písmo, což naznačuje styl hry RPG RPG. Rudy jsou jasnější, láva je jasnější a to vše se odráží nad zemí, stejně jako nether a konec. Pokud chcete, aby vaše farma Minecraft vypadala trochu jinak, ať už je to orná nebo pastorační, pak je to roztomilý texturní balíček pro přidání o něco více život.

Tmavý, detailní včelí letí nad tlumenými květy a mezi stromy v balíčku mýtického textury Minecraft

Mýtický

Nejnovější verze: 1.20

S podobným nabídkou ve stylu staré školy a písmem Jicklus výše je MYTHIC dalším skvělým texturním balíčkem pro ty tmavší fantasy vibrace. Je to však jasnější v tom, co to dělá, s jasným rozdílem pro Vanilla Minecraft všude, kde se podíváte. Jak vidíte z výše uvedeného obrázku, hlavní změna Mythic je v davech, s nimiž se můžete setkat podél cesty, takže vypadají trochu více … tvrdě. Barvy jsou hlubší, květiny robustnější, takže mýty je perfektní rustikální texturní balíček pro tmavší minecraft.

Minecraft Texture Packs: vesnický dům a železný golem v kopách

Jednoduchý balíček Digs

Nejnovější verze: 1.20

V naprostém kontrastu s výše uvedeným balíčkem nabízí jednoduchý balíček Digs sníženou texturu 8 × 8, která vypadá hladce a plasticky, což dává do světa minecraftu více kreslený pohled. Absolutně milujeme, jak některé položky vypadají s méně podrobnou texturou, jako jsou vyřezávané dýně a tráva, ale zatímco bloky a předměty vypadají neuvěřitelně, zářící hvězdy tohoto balení jsou vlastně ikony zásob, z nich -down Look.

Podrobný pinetree se sluncem a modrou oblohou za ním ve věrném balení s texturou 64 Minecraft

Věrný 64x

Nejnovější verze: 1.20

Série věrných texturních balíčků zůstává věrná vanilkovému minecraftu, ale každému povrchu přidejte další podrobnosti. Nahoře demonstrujeme balíček 64x, což znamená, že každý jednotlivý blok je 64 × 64 pixelů místo standardních 16 × 16 – myslím, stačí se podívat na jednotlivé borovice v tomto smrkovém stromě. Pokud je to trochu příliš mnoho Detail pro vás, můžete to udělat zpět o krok s stejně nádherným 32x balením.

Zelená rozloha, která ukazuje více listových stromů a blokovou, vícebarevnou půdu, v texturním balíčku Sapixcraft Minecraft

Sapixcraft

Nejnovější verze: 1.19.4

Sapixcraft je světlý, poutavý balíček Minecraft Resource Pack v řadě rozlišení-odešli jsme 32x, ale usnesení až do 512x jsou k dispozici prostřednictvím jejich webových stránek. Balíček je čistý a neuvěřitelně živý, což usnadňuje rozlišení mezi bloky. Pro slavnostní sezónu je dokonce vánoční doplněk.

Růžové a fialové houby mezi mátovými zelenými stromy v jednom z nejlepších balíčků textury Minecraft, Anemoia

Anemoia

Nejnovější verze: 1.19

Instalace Anemoia je jako vstoupit do světa psychedelického snu. Živé textury Anemoia jsou odvážné a kreslené, přesto uklidňující – s chladnými tóny modré, fialové a zelené všude. Tato balení zahrnuje surrealistickou, s barvitelnými psy a přátelsky vyhlížejícími mimozemskými vesničany.

Panda leží na podlaze huňatého a podrobného bambusového lesa v texturním balíčku Epic Adventures Minecraft

Epická dobrodružství

Nejnovější verze: 1.19

Epic Adventures je přímo ve vaší dlážděné uličce, pokud hledáte něco trochu realističtějšího, ale stále si zachováváte hlavní vibraci Minecraft. Jeho rozlišení 32x znamená, že má dvojnásobek detailů-musíme to říci některé mocné jemné listy, a jen se podívat na ten huňatý bambus. Tyto nové, ale přirozené detaily se přidávají přímo po celém světě, do svěžích jeskyní a dokonce i na nether.

Shlupé smrkové stromy stojí na vrcholu jasně zelené trávy s barevnými květinami zabudovanými na povrchu v balíčku textury kvetoucí minecraft

Květ

Nejnovější verze: 1.18.2

Vyhoďte rozstřik jasné barvy přes své Minecraft Worlds-Bloom, Bright and Retro je poutavý zdrojový balíček, který vaše textury změní na 11, ve vysoce kontrastním stylu Nintendo ve starém kontrastu, starou školu Nintendo. K dispozici je také doplněk, který vám umožní ovládat hlavní meč ze Zeldy, takže můžete jít a zachránit říši jako hrdina, o kterém jste se narodili.

Rustikálně vypadající vesnice, každý blok jiný odstín než Vanilla Minecraft, v texturním balíčku Jolicraft Minecraft

Jolicraft

Nejnovější verze: 1.17

Jolicraft byl balíček textury Minecraft oblíbený fanoušek a je snadné pochopit, proč-„rozmarná textura“ má kbelíky kouzla. Mnoho balíčků textury Minecraft má téma, které se snaží přibít, ale Joli’s je o osobním výrazu.

Je to druh fantasy světa twee, který nejlépe odráží jeho vlastní šťastné chování: vířící slunce je určitě pohled na veselejší než výchozí dřep náměstí. Paleta barev je zcela jiná, takže byste mohli dávat přednost zeleným ve vanilce Minecraft – ale nemůžete porazit roztomilé blátivé prase.

Minecraft v pastelových tónech, s růžovými břízačními stromy rozptýlenými mezi dubovými stromy v texturním balíčku Annahstas Beastrinia

Annahstas Beastrinia

Nejnovější verze: 1.16.4

Annahstas Beastrinia je zdrojový balíček Minecraft určené k reprodukci estetiky Minecraft Pokémon/Pixelmon. Jeho textury jsou mimořádně podrobné, díky svému rozlišení 32x – a jeho barevná paleta je měkká a zaměřuje se na nízké nasycené barvy. V každé knihovně jsou dokonce i pokéballs.

Nejlepší balíčky textury Minecraft: obrazovka výběru zdrojů v Minecraft

Jak nainstalovat balíčky textury Minecraft

Nejste si jisti, jak stáhnout a nainstalovat jeden z těchto nových texturních balíčků? Nebojte se; S tím vám můžeme pomoci. V letech od poprvé spuštění Minecraft je mnohem snazší instalovat balíčky textury Minecraft a nechat je běžet s minimálním rozruchem.

Zde je návod, jak stáhnout a nainstalovat texturní balíčky pro Minecraft:

 • Stáhněte si požadovaný balíček textury.
 • Spusťte spouštěč Minecraft.
 • Ujistěte se, že si vyberete nejnovější stabilní verzi Minecraft Java (a ne jedné z verzí Minecraft Beta, nazvanou „Snapshots“).
 • Kliknutím přehrajte Minecraft.
 • V hlavní nabídce vyberte „Možnosti“.
 • Poté přejděte do sekce „Packs“.
 • Nyní klikněte na „Open Pack Folder“.
 • Vložte do složky své nově stažené balíčky textur. Bude to fungovat v souboru zipu nebo unzipped.
 • Vyberte je ve hře přetažením do sloupce vpravo.
 • Zpěťové uspořádání doplňkových balíčků pro načtení ve správném pořadí a poté stiskněte „hotovo“.

Ne všechny texturní balíčky budou fungovat v nejnovějším sestavení Minecraft Java Edition, ale můžete zkontrolovat nejnovější podporovanou verzi na odpovídající stránce stahování. Pokud chcete použít některé z nejlepších texturních balíčků, budete muset vrátit svou verzi Minecraft na předchozí verzi, kterou můžete snadno provést prostřednictvím spouštěče. Máme sklon udržovat několik starších verzí Minecraft nainstalovaných pro silně upravené přehrávání; Naštěstí to není hardwarový bloater.

Několik z těchto texturních balíčků také vyžaduje optimalizační mod s názvem Optifine k práci, takže doporučujeme vám uchopit nejnovější verzi před testováním níže uvedených nových lesklých balíčků.

A tam jdeš, nejlepší balíčky textury Minecraft. Ať už hledáte balíček, který změní váš Minecraft World v karikaturu, nebo aby to vypadalo spíš jako skutečný svět, měli byste najít to, co zde hledáte.

Samozřejmě, abyste dokončili opravu, doporučujeme vám použít jeden z nejlepších shaderů Minecraft a sada se s lesklými novými skiny – podívejte se na našeho průvodce nejlepšími skiny Minecraft. Pokud si nejste jisti, co dále stavět, můžete si přečíst náš průvodce nápadů Minecraft, abyste získali nějakou inspiraci.

Další položky Joe Robinson.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.