14 nejlepších digitálních deskových her pro hraní na PC a Mobile | Dicebreaker, 15 nejlepších online deskových her na PC v roce 2023 | Shotkul skalního papíru

15 nejlepších online deskových her na PC

Hráči: 2 | Hraní doba: 45 minut | Stáří: 13+ | K dispozici na: PC, iOS, Android

14 nejlepších digitálních deskových her pro hraní na PC a mobilu

Nejlepší digitální deskové hry na PC a Mobile, které vám umožní hrát kdekoli.

Přes věky: nový příběh o uměleckém díle civilizačních deskových her

Nejlepší hry od Alexe Meehana senior štábního spisovatele
Aktualizováno v listopadu. 8, 2021
Sledujte Yu-Gi-Oh! Rychlý duel

Zatímco digitální deskové hry nejsou úplně stejné jako jejich stolní protějšky, hraní deskových her na mobilu a PC může mít oproti jejich lepenkovým bratrancům hlavní výhody. Koneckonců, sociální prvek hraní stolních her je hlavním důvodem, proč si to lidé tolik užívají. Spojení s přáteli v místnosti naplněné na okraji nápoji, občerstvením, hudbou a dalším dává stolním hraní hlavní hranu nad rámec videoher. Deskové hry jsou pro to perfektní, ale digitální deskové hry se mohou těšit z koníčka, které trochu jednodušší, když místnost plná lidí není k dispozici.

Jednou z velkých výhod, které mají digitální deskové hry nad tradičními stolními hrami, je to, že online funkčnost umožňuje hráčům hrát si deskové hry online s přáteli bez ohledu na umístění nebo okolnost. Největší překážkou, kterou se fanoušci deskové hry ocitnou, je často shromáždění dost hráčů na jednom místě, ať už je to dlouho, než dokončit hru. Ať už máte dost přátel, kteří mají zájem o hraní stolních her, výběr času a místa, které vyhovuje všem nebo mít hráče zpět na poslední chvíli, existuje mnoho problémů, které brání hráčům stolních hráčů v tom, co mají rádi, že digitální deskové hry pomáhají překonat.

Nejlepší digitální deskové hry

Brožovaná vazba digitální deskové hry Screendshot

 • Brožura
 • 7 zázraků
 • Jízdenka
 • Nádhera
 • Kouzlo: The Gathering Arena
 • Bod blesku: Hasičská záchrana
 • Sagrada
 • Smulhaven
 • Napříč věky
 • Twilight boj
 • Mysterium.
 • Úl
 • Lupiči Severního moře
 • Yu-Gi-Oh! Odkazy na souboj

Hráči: 1-4 | Hraní doba: 45 minut | Stáří: 8+ | K dispozici na: PC, iOS, Android

Každý ví Scrabble, ale nemusí to nutně milovat. Je to klasická rodinná desková hra, která se zdá, že existuje ve skříni nebo šatníku každého domu, a občas bude vynesena v neděli odpoledne, kdy je každý plný pečené večeře a maličké. Problém je v tom, že to není nijak zvlášť vzrušující; Hry mohou pokračovat navždy a nemáte dopisové dlaždice, které potřebujete. Místo toho zkuste brožovanou brožuru – perfektní digitální desková hra pro vás a vaše příbuzné místo toho hrajte.

Brožovaná vazba kombinuje prvky budování deck – které vidí, jak hráči rostou a přizpůsobují svůj osobní balíček získáním nových karet – a budováním slov. Je to hra, která poskytuje svým hráčům možnosti, aby byli kreativní, a pečlivě přemýšlejte o dopisech, které kupují pro budoucí zatáčky. Každé kolo hráči nakreslí ruku dopisových karet, které mohou použít k vytvoření slova, což je získává body. Tyto body pak lze použít k nákupu nových dopisů pro jejich balíček, stejně jako karty v hodnotě vítězných bodů. Stejně jako ve Scrabble, existují divoké karty, které mohou hráči použít k nahrazení jakéhokoli dopisu – umožňující jim vytvářet ještě složitější a vyšší hodnocení slov.

Verze digitální deskové hry brožované hry umožňuje online hru až pro až čtyři lidi a také tři různé úrovně obtížnosti soupeře AI – což znamená, že nemusíte mít lidské přátele, aby hráli – a vizuální efekty, aby odpovídaly úhledné hře Pulty románové umělecké dílo.

2. 7 zázraků

Vytvořte si civilizaci v kapse

Hráči: 1-7 | Hraní doba: 30 minut | Stáří: 10+ | K dispozici na: iOS, Android

7 zázraků je základem stolní komunity již více než deset let. Přestože nebyla nejjednodušší deskovou hrou pro začátečníky, kvůli jeho více cestám k metodám vítězství a bodování, hratelnost 7 zázraků si vytesala sama o sobě značné místo v srdcích mnoha hráčů. Epické téma 7 zázraků se nese jen ve své prezentaci a tematice, ale také ve volbách, které mohou hráči udělat a způsoby, jak mohou ovládat karetní hru.

7 Wonders je civilizační hra, která svým hráčům nabízí řadu způsobů, jak shromažďovat vítězné body – ať už se rozhodnou růst své armády, shromažďovat zdroje nebo postavit své město – které pomáhají utvářet jejich rozhodnutí a učinit každý jednotlivý herní pocit odlišně. Volba hráčů bude pravděpodobně ovlivněna tím, co dostávají v každé ruce, které jsou předávány, protože 7 zázraků je hra pro vedení karty, která vidí hráče, kteří berou a hrají jednu kartu před předáním zbytku svých karet jejich sousedům. Tyto karty by mohly být vzácné zdroje potřebné k vybudování starověkého zázraku, vývojových karet pro pokrok jejich technologického pokroku nebo jiného možného bonusu schopného zvýšit jejich hromadu vítězných bodů. Je to tento navrhovací prvek, který zvyšuje 7 divů a nutí hráče, aby si vybrali moudře a poskytovali spoustu příležitostí pro konkurenční strategie.

Digitální desková hra 7 divů umožňuje až sedm hráčů online a obsahuje protivníky AI, když přátelé prostě nejsou kolem. Velká prezentace se dobře překládá na obrazovku a nevyžaduje vše, co prochází chvějící kartou, protože aplikace to udělá pro vás.

3. Jízdenka

Zahrajte si vlakovou deskovou hru na cestách s jeho digitální aplikací

Lístek na jízdu digitální deskovou hrou

Hráči: 2-5 | Hraní doba: 60 minut | Stáří: 8+ | K dispozici na: PC, iOS, Android, PS4, Xbox One

Instituce rodinné hry, Ticket To Ride je perfektní omluvou, aby se vaše blízké spojily na odpoledne jízdy na kolejích a cestování po světě. Pokud se představení lidí ve stejné místnosti pro hraní na jízdu ukáže trochu příliš obtížné, vynikající verze digitálních deskových her by se měla dostat zpět na trať.

Jednoduché, aby se naučily během několika minut, je Ticket To Ride americkou deskovou hrou, ve které se hráči střídají, aby si nárokovali různé trasy vlaku po celé Severní Americe (nebo jedna z mnoha dalších map hry, v několika expanzích a spin-off) Sbíráním karet odpovídajících těmto trasám. Hráči mohou získat body připojením různých míst na jejich tajných lístcích a vytvoření nejdelší kontinuální trasy vlaku. Jednoduchost lístku na jízdu je ideální volbou pro uvolněnou herní relaci, která je vhodná pro hráče jakékoli zkušenosti nebo věku, aby naskočili a užívali si a užívali si.

Digitální desková hra Ticket to Ride je snadno jednou z nejlepších deskových her na mobilu a PC, s nádhernými zvukovými efekty (Poot Poot!) a prezentace – stejně jako velmi jednoduché rozhraní, které nepředpívá věci.

4. Nádhera

GEM karetní hry získá digitální adaptaci

Screenshot Screenshot Splendor Digitální deskové hry

Hráči: 2-4 | Hraní doba: 15 minut | Stáří: 10+ | K dispozici na: iOS, Android, PC

Někdy cestování po světě není něco, co můžeme dělat v reálném životě, ale deskové hry umožňují hráčům prozkoumat zcela nová místa podle obsahu jejich srdce – bez jakýchkoli dopadů nebo obtíží. V Splendoru pro začátečníky hrajete na nadcházejícího obchodníka v renesanční éře, který protíná po celém světě při hledání neocenitelných drahokamů, které prodávají šlechtici, aby shromáždili štěstí. Všechny tyto glitz a glamour jsou stejně dosažitelné v digitální deskové hře Splendor, což umožňuje přepravovat hráči do pozemků z vlastních domovů.

Každé kolo nádhery má hráče provádějící jednu ze tří akcí: buď shromažďování drahokamů, nákup karty, nebo si vyhrazuje kartu ze sdílené mřížky na stole. Každá akce nabízí nové příležitosti pro bodové bodování. Pokud by se hráč rozhodl vzít drahokamy, musí si vzít tři různé barvy, nebo vzít dva drahokamy stejné barvy. Tyto drahokamy mohou být použity k nákupu karet, které poskytují trvalé bonusy drahokamů, které pomáhají s nákupem karet později, vedle základních prestižních bodů, které vyhrají hru. Rezervační karty zajišťují, že soupeři na ně nedostanou ruce, než si můžete dovolit požadovanou cenu, a udělí namísto jakékoli barvy divoký klenot, který lze použít. Protože hráči nadále získávají více drahokamů a kupují více karet, je jim k dispozici více možností a pro převzetí je k dispozici příležitost pro prestižní body.

Digitální desková hra Splendoru zlacená lily, pokud jde o prezentaci. Aplikace obsahuje perfektní rekreace karet a žetonů původní deskové hry, atmosférickou hudbu, sólový herní režim a exkluzivní výzvy. Digitální desková hra, která je schopna podporovat až čtyři hráče online, nabízí také několik úrovní AI, proti.

5. Kouzlo: The Gathering Arena

Digitální verze největší světové obchodní karetní hry

Magic: The Gathering Arena App on PC

Hráči: 2 | Hraní doba: 20 minut | Stáří: 13+ | K dispozici na: PC

Kouzlo: Shromáždění může být nejoblíbenější herní karetní hra na světě. Každý rok existuje spousta organizovaných akcí organizovaných MTG, které pořádají Wizards of the Coast. V opačném případě nemusí být také nalezení lidí, s nimiž mají hrát MTG ve vašem místním kruhu.

Existuje další možnost, jak vyhovovat začínajícím a pokročilým hráčům: Magic: The Gathering Arena, digitální verze deskové hry klasické obchodní karetní hry, kterou můžete použít k hraní s lidmi z celého světa. K dispozici ke stažení zdarma na PC, Magic Arena obnovuje intenzivní hraní fyzické karetní hry s lehkými animacemi a atmosférickým prostředím. Stejně jako u originálního MTG je cílem omezit zdraví soupeře až na nulu hraním tvorů a uvolnění kouzel – s nekonečnými variacími při rozhodování o tom, jak vybudovat magii: Shromažďovací balíček pro získání vítězství.

Digitální desková hra MTG poskytuje další výhodu z nabídky bezplatných balíčků pro startující pro nové hráče od samého začátku, s možností odemknout více, jak budete hrát. Existují dokonce i tutoriály pro hráče, kteří nejsou zcela obeznámeni s tím, jak hrát magii: Shromáždění, spolu s možností hrát proti AI, pokud si nejste jisti, že se dosud staví proti světu obecně. Pokud ano, najdete online hru, která vám umožní zlepšit vaše hodnost, stejně jako týdenní akce, jako je středa Brawl.

6. Bod blesku: Hasičská záchrana

Kooperační desková hra, která objeví teplo

Bod Flash: Hasičská digitální desková hra Screenshot

Hráči: 2-6 | Hraní doba: 45 minut | Stáří: 10+ | K dispozici na: PC

Jak jednou zpíval David Bowie: „Můžeme být hrdinové, jen na jeden den.“Bod Flash: Fire Rescue umožňuje hráčům dělat to jen z pohodlí svých domovů. Někdy snil o tom, že bude hasič? Bod blesku: Požární záchrana splňuje tyto ambice tím, že jeho hráči zaútočí na řadu hořících budov ve snaze zachránit oběti uvnitř. Vzrušující a neuvěřitelně napjatá kooperační desková hra, Flash Point byla přeložena do digitální deskové hry, poskytující všechny vzrušení tématu a poutavé hry The Tabletop Original.

V bodě Flash: Hasičská záchrana musí hráči spolupracovat na prozkoumání budovy při hledání obětí uvězněných uvnitř, a to vše, zatímco se pokouší udusit požáry zuřící uvnitř. Každý hráč má přístup k množství akčních bodů, které mohou použít k provedení řady věcí na tah – uhasit požáry, pohybovat se dále přes budovu a vést oběti – s cílem upřednostňovat nejdůležitější cíle zachránit všechny oběti Než se budova zhroutí. Existuje několik zvláštních akcí, které mohou hráči provést v závislosti na tom, jakou roli charakteru hrají. Například záchranář může oživit lidi, kteří omdleli, a záchranář může zničit zdi blokující oběti. Tyto různé role, spolu s omezeným množstvím akčních bodů dostupných v každém tahu, jsou tím, co řídí vzrušení z bodu blesku.

Flash Point Rammps zvyšuje vzrušení jako digitální deskovou hru s nějakou fantastickou prezentací a výrazným uměleckým stylem, který je zcela jedinečný z originálu. S režimy pro jednoho hráče i místního multiplayeru, tak i online hraní, neočekávejte, že vaše zábava bude brzy uhasina.

7. Sagrada

Vyberte si kostkami pro vypracování barevných oken vitráže

Screenshot digitální deskové hry Sagrada

Hráči: 1-4 | Hraní doba: 45 minut | Stáří: 14+ | K dispozici na: PC

Vždy mluvíme o tom, jak se chystáme zabírat nějaký kreativní koníček – pletení, hádání, pečení, hraní na klavír – ale ve skutečnosti nalezení motivace k jejich práci může být těžké, zvláště pokud nemáte nikoho, kdo nemáte povzbudit vy. Proč si tyto touhy dopřát dostupnějším (a mnohem levnějším) cestou hraním Sagrada?

Fantastická desková hra pro začátečníky pro umělecké jednotlivce, Sagrada je o stavbě nejkrásnějšího okna vitráže kombinováním barevných kostkami v mřížce.

Sagrada vezme sladký koncept jemného uspořádání skla a promění jej v brutální soutěž o zpětné a obecné prostředky. Každý hráč má svou vlastní mřížku, kterou musí naplnit různými barvami kostka. Hráči se střídají, aby vybrali kostky ze sdíleného bazénu; To je místo, kde konkurenční prvky přicházejí, protože každá zemřít, která je odebrána, znamená méně a méně možností pro ostatní hráče, což nevyhnutelně vedlo k tomu. Jak kola pokračují a zůstává méně a méně prostorů, napětí se staví a hráči musí pečlivě přemýšlet o tom, jaké kostky by měli vzít.

Veškeré toto napětí můžete zažít ve verzi digitální deskové hry Sagrada, která zahrnuje některé krásné animace ukazující postupný proces budování vitráže a některé docela nádherné efekty osvětlení. Kromě toho aplikace PC obsahuje možnosti hrát jak režim pro jednoho hráče, tak online s lidmi z celého světa, což umožňuje celému světu ocenit vaše řemeslné zpracování.

8. Smulhaven

Epic Fantasy Adventure se vydává z stolního stolního

Screenshot digitální deskové hry Gimhaven

Hráči: 1-4 | Hraní doba: 120 minut | Stáří: 12+ | K dispozici na: PC

Pokud sledujete stolní hry v jakékoli kapacitě, kterou jste nepochybně slyšeli o Gremohaven. Je to jedna z nejlepších deskových her vydaných v posledních několika letech a jeho popularita je bezprecedentní. Ať už se jedná o poutavě ponurý umělecký styl, struktura založená na kampani nebo křupavá hra založená na kartách, Smulhaven se upevnil v srdcích a myslích hráčů všude. Nemělo by tedy být žádným překvapením, že existuje digitální desková hra založená na Smumhavenu a stane se to docela dobré. Vzhledem k tomu, jak drahé – nemluvě o obrovském – je původní je, může být digitální desková hra výhodná než mnoho lidí, kteří to chtějí hrát.

Kooperační desková hra, Gremhaven vidí, jak hráči předpokládají role putujících dobrodružství spojených v temném úkolu naplněném až po okraj s začarovanými příšerami a žádnými příliš nicemi na krev. Pomocí svých jedinečných dovedností a schopností hráči prozkoumávají záhadná místa a setkávají se s různými nepřáteli na lovu drahé kořisti. Každý dungeon nabízí řadu různých výzev, s hráči, kteří musí být opatrní, s jakou karty hrají a jaká rozhodnutí je třeba – nebo jinak riskují, že musí ustoupit z vyčerpání. Protože hráči získávají více zkušeností a vybavení, budou schopni v průběhu času růst a zlepšovat své schopnosti. Prvky roleplayingu Gremhaven – které vidí, jak se svět vyvíjí v průběhu času, podobně jako starší desková hra – jsou možná jeho nejunikátnější části a pomáhají utvářet deskovou hru do epického a nezapomenutelnějšího zážitku.

Digitální verze deskové hry Smoonhaven staví na svém masivním rozsahu poskytováním 3D animovaných prostředí a postav a oddává se temnému a pulpskému uměleckému stylu originálu originálu. Videohra je v současné době v raném přístupu, což znamená, že v současné době jediným způsobem, jak hrát, je prostřednictvím dobrodružného režimu a ne úplné kampaně. Plná verze je však na cestě – a režim Adventure je stále velmi zábavný způsob, jak hrát Smoomhaven.

9. Napříč věky

Pěstujte celou říši v kapse s touto civilizační hrou

Přes věky digitální deskové hry screenshot (skutečné)

Hráči: 2-4 | Hraní doba: 45 minut | Stáří: 14+ | K dispozici na: PC (přes Steam nebo Gog.com), iOS, Android

Pokud zkoumání hlubokých žalářů a bojových monster pro vás není dost epické, proč nezkusit vést celou civilizaci ke slávě po tisíce let? Mapování vzestupu celého lidí od zdánlivě skromných začátků do slavného věku prosperity, karetní hra v průběhu věků umožňuje hráčům vytáhnout struny a rozhodnout o osudech milionů.

Podobně jako 7 zázraků – také hra na budování civilizace, i když menší v rozsahu – je v průběhu věků o výběru hráče a rozhodování, do kterých oblastí vaší říše investovat. Na rozdíl od 7 zázraků se v průběhu věků rozšiřuje tím, že nutí hráče, aby pečlivě přemýšleli o všech různých aspektech jejich civilizace – protože se mohou stát slabostí, pokud zůstanou nekontrolovaní.

V průběhu věků se hráči nejen snaží rozvíjet své vědecké znalosti a vojenskou sílu, ale také získat zdroje, které potřebují k krmení svých lidí. V průběhu tří věků musí každý hráč neustále rozvíjet své města budováním nového bydlení, krmit své lidi a zkoumat nové vědecké objevy a zajistit, aby jejich armáda byla dostatečně silná, aby zabránila jejich odpůrcům v krádeži z nich. Získání zdrojů, které potřebujete k provedení vašich plánů, pochází z navrhování a hraní karet, s určitými technologiemi nebo zázraky, které pomáhají hráčům získat více karet, které potřebují. Jakmile se poslední věk skončil, hráč s nejpokročilejší civilizací se stane vítězem hry.

V průběhu věků funguje velmi dobře jako digitální desková hra v tom, že hráči mohou být svědky růstu jejich civilizace na obrazovce, když vidí, jak se jejich malá osada promění v moderní technologická města a zázrak. Digitální desková hra také zpracovává mnoho, mnoho karet hry, takže obvykle epická desková hra je mnohem rychlejší hrát celkově. Pro novější hráče je zde návod, který vám pomohl vyrovnat se s komplexní stolní hrou, stejně jako protivníci AI, aby mohli cvičit, než se postaví proti ostatním hráčům online.

10. Twilight boj

Tato desková hra ve studené válce vám umožní přepsat historii odpoledne

Snímek digitální deskové hry Twilight boj

Hráči: 2 | Hraní doba: 45 minut | Stáří: 13+ | K dispozici na: PC, iOS, Android

Světu herního herního stolního hranic je útočištěm pro historické nadšence, s nesčetnými deskovými hrami založenými na klíčových událostech, které se odehrály během lidské existence. Od starověké historie do moderní éry byli návrháři již dlouho fascinováni postupem času – s mnoha deskovými hrami, které vám umožňují aktivně odvinout od toho, co se stalo, a vytvořit vlastní alternativní historii vlastní.

Možná nejoblíbenější z nich je ikonický boj soumraku, hra dvou hráčů, která se pokouší znovu vytvořit složitý konflikt studené války mezi USA a sovětským Ruskem. Twilight boj zastává karty založené na událostech v reálném životě, Twilight má hráče hledat důvěrné informace, nepřátelské špiony a cokoli, co jim pomůže získat více celosvětového vlivu než jejich soupeř.

To by mohlo znít ohromující, ale boj soumraku je ve skutečnosti poněkud přímočará desková hra, která nabízí tvrdá rozhodnutí, aniž by byla těžké hrát. Vyberete si, jak reagovat na světové události a akce soupeře; Jak a kde se rozhodnete vyvinout tlak, je vaše primární interakce. Jako USA nebo Rusko aplikují hráči své zdroje a mozky, aby převyšovali svého soupeře. V bodech dojde k důležitým událostem – od kubánské raketové krize po zahřívání kosmického závodu – a dotyčný hráč si bude muset vybrat, jakou možnost budou mít. Někdy to bude zahrnovat předání nevyhnutelné výhody vašemu soupeři – nebo dokonce tlačit svět na pokraj jaderné války.

To je opravdu vzrušující věc na hraní soumraku: potenciál vytvořit vlastní verzi historie. To se dobře promítá do verze digitální deskové hry se zahrnutím grafického a hudebního pizzy. Hrajte proti AI, příteli nebo online a zažijte, jaké to je vidět přepsanou historii.

11. Mysterium

Prozkoumejte strašidelný dům v této strašidelné deskové hře

Screenshot digitální deskové hry Mysterium Digital

Hráči: 1-7 | Hraní doba: 30 minut | Stáří: 10+ | K dispozici na: PC, Android, iOS

Představte si to, jste ve svém domě sami ve svém domě. Všechno je tmavé a některé větve stromů se škrábají proti oknu nebo ježek se ve vašich nádobách venku vyhýbá. Někde by mohlo dojít k kapajícímu klepnutí, ale jste příliš strašidelní, abyste vstali a prozkoumali. Je to děsivé věci. Proč to neudělat ještě děsivějším hraním tajemství? Kooperační desková hra o interakci s duchem, Mysterium určitě zintenzivní jakoukoli tak strašidelnou situaci do ještě strašidelnější – ale rozhodně zábavné – jedna.

Všechno vtipné stranou, Mysterium je fantastická desková hra nad rámec svého strašidelného faktoru – což ve skutečnosti není tak vysoké – kvůli svému velkému předpokladu a jak nutí hráče, aby spolu navzájem komunikovali. V tajemství je každý, s výjimkou jedné chudé duše, médium, jehož úkolem je pokusit se interpretovat karty Ghost Player a najít správného vraha. Spectre byl brutálně zavražděn a je úkolem ostatních hráčů obvinit správného podezřelého, identifikovat, jakou zbraň použili a kde došlo k hroznému činu – představte si Clueda, ale trochu mystičtější a vy jste tam částečně. Hráči to dělají dešifrováním, které z dostupných možností, na které je karta Ghost Player nasměruje, přičemž každá karta ukazuje abstraktní obrázek, který by mohl obsahovat nápovědu, na rozdíl od deskové hry pro začátečníky Dixit. Mezitím bude hráč duchů muset pečlivě přemýšlet o tom, které karty dává každému hráči, aby nabídli správné stopy.

Adaptace digitálních deskových her Mysterium hraje do atmosféry originálu tím, že zahrnuje všechny krásné umělecké dílo a vhodně strašidelné efekty a strašidelný zvukový doprovod. A co víc, kromě standardních sólových, místních a online režimů pro více hráčů má aplikace nový režim příběhu pro hráče, kteří se nenacházejí v původní deskové hře.

12. Úl

Když šachy zestárnou, vytáhněte tuto taktickou deskovou hru Thindy

Snímek digitální deskové hry pro digitální deskové hry

Hráči: 2 | Hraní doba: 10 minut | Stáří: 9+ | K dispozici na: PC, Android

Někdy jen chcete něco rychlého a jednoduchého zabít trochu času – nic příliš těžkého na pravidla, ale hlavně zábavné. Hive zatrhne každou z těchto polí a nabízí vysoce strategickou soutěž dvou hráčů, a proto je tak skvělá hra, do které se můžete rozbít, pokud se nemůžete zavázat k ničemu významnému, ale stále chcete zažít ty nejlepší deskové hry, které musí nabídka.

Cíl úlu je neuvěřitelně jednoduchý: obklopte si královna soupeře Bee hmyzem, než vám udělají totéž. Úl je zcela tvořen dlaždicemi vykazujícími různé druhy hmyzu, přičemž každý hráč se střídá, aby přidal a pohyboval chyby kolem připojeného řetězce všech dlaždic.

Každá chyba má jedinečnou schopnost, od přesunu nastaveného počtu mezer jako pavouka až po schopnost plazit se na jiných dlaždicích jako brouk nebo dokonce přeskočit jako kobylka. Dlaždice lze použít k blokování pohybů soupeře a nutí je najít jinou trasu, aby skutečně dosáhly druhé královny. Rychlá desková hra, ale plná taktického potenciálu, je úl snadno přehrávatelný znovu a znovu, aby zvládl vaši strategii.

Hraní úlu jako digitální deskové hry je stejně jednoduché jako hraní na stolním stole. Existují možnosti hrát si s někým na místní nebo online lokálně nebo online a soupeř AI schopný hrát na pět různých obtíží pro sólovou hru. Ale rozhodnete se hrát úl, určitě vás nechá bzučení.

13. Lupiči Severního moře

Spravujte vesnici Vikings, když hledají bohatství, aby drancovali

Raiders of the North Sea Digital Board Game Screenshot

Hráči: 2-4 | Hraní doba: 30 minut | Stáří: 12+ | K dispozici na: PC, Nintendo Switch, iOS, Android

Kdo nemá rád dobrého vikingu? Jsou to cestující, vynikající řemeslníci a mohou pěstovat docela působivé vlasy obličeje. Samozřejmě nejsou tak zábavné, když si myslíte, že si vlastní firmu ocitnete na přijímajícím konci kopí a sekerů – jak se několik evropských zemí chvíli vrátilo. Ale pokud jste ten, kdo jim přikazuje plachtění a boje, pak se ukáže, že to může být ve skutečnosti docela zábavné, jako je interaktivní epizoda hrozné historie. To je to, co Raiders ze Severního moře nabízí svým hráčům: šanci ovládat klan Vikingů, když plují přes Atlantik a hledají věci, aby ukradli.

Není to jen o podívané, protože lupiči Severního moře obsahují poměrně složitý herní systém výběru a efektivity, přičemž hráči musí být pragmatičtí o tom, jak chtějí používat své vikingské válečníky. Nájezd není tak jednoduché jako jen skočení na lodi s několika meči a velkým taškem na lup, protože to vyžaduje přípravu a zdroje. Každá otočná hráče si mohou vybrat, že budou buď pracovat, nebo na nájezdu – přiřazení požadovaných jednotek pro každou akci – s prací, která se odehrává ve vesnici a nájezd na nepřátelském osídlení. Aby hráč mohl zahájit nájezd, musí mít dostatečně velkou posádku, dostatečné zásoby na pokrytí cesty a správné lidi pro tuto práci. K tomu musí hráči postavit správné budovy, přilákat klany a shromažďovat dostatek ustanovení ze své vesnice. Určitě to stojí za to, protože útok je jediný způsob, jak mohou hráči shromažďovat ty důležité vítězné body potřebné k zapůsobení na náčelníka a vyhrát hru.

Lupiči dostupného, ​​ale poutavého hraní a charakteristického uměleckého stylu Severního moře jsou velmi přítomni a odpovídají za grafiku a animace digitální deskové hry. K dispozici je online multiplayer a možnost hrát proti AI, plus 10-herní kampaň pro každého, kdo chce trávit spoustu času na moři.

14. Yu-Gi-Oh! Odkazy na souboj

Hrajte populární TCG ve blesku s touto digitální deskovou hrou

Yu-gi-oh! DUEL LINKS DIGITÁLNÍ SCRESSHOT

Hráči: 1-2 | Hraní doba: 5 minut | Stáří: 8+ | K dispozici na: PC, iOS, Android

Možná vás nezajímá hloubka magie: shromáždění, učení, jak hrát pokemon TCG nebo začít s Keyforge. Možná je vaše karetní hra volby něco stará škola, ale v nové moderní podobě. V takovém případě Yu-Gi-Oh! Odkazy na duely mohou být přesně to, po čem jste.

Jedna z nejpopulárnějších herních karetních her se stále hraje dodnes, Yu-Gi-Oh! TCG sdílí podobnosti s kolegy z devadesátých let karetních her MTG a Pokemon TCG v tom, že jde především o svolání tvorů, aby zaútočily na svého soupeře. Je tu však spousta různých, díky čemuž je Yu-Gi-Oh! Vyčnívat z balení.

Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS je ve skutečnosti založeno na nové zjednodušené verzi standardního Yu-Gi-Oh! TCG nazval Speed ​​Duel. Díky tomu je Duel odkazy/rychlost souboje pro nováčky TCG skvělým vstupním bodem, protože je snazší se učit, levnější začít s (Duel odkazy jsou ve skutečnosti ke stažení zdarma) a rychlejší hrát plné zápasy.

Hráči vyvolávají monstra na desku, decimují obranu svých soupeřů a rozdrtí rozdrcení úderů do jejich životního fondu. Hráči mohou hrát tolik karet, kolik mají prostor a chtějí, se sloty pro probíhající magická kouzla a aktivní monstra. Dokud jsou na desce příšery, nelze hráč napadnout přímo – s možností položit příšery v obranných nebo útočných pozicích pro strategické hry. Hráči samozřejmě mohou také nastavit skryté karty pasti, které se aktivují tak, aby zastavily a bránily svému soupeři mnoha různými způsoby. (A dejte vám uspokojení křiku „Aktivovali jste moji pasti kartu.“)

Zjednodušená verze Standard Yu-Gi-Oh! V odkazech Duel odstraní mnoho komplikovanější mechaniky hry obchodní karetní hry a poskytuje jednodušší způsob, jak se naučit hrát. Stejně jako u většiny TCG budete moci postavit si vlastní balíček s jakýmikoli kartami, které získáte, a také odemknout počáteční paluby založené na ikonických postavách z Yu-Gi-Oh! Série anime a manga jako Yugi a Kaiba.

Yu-Gi-Oh! Odkazy na souboj jsou téměř totožné s jeho stolním ekvivalentním souborem rychlosti, které mají stejná pravidla pro hraní karet a oříznuté paluby. Unikátní pro odkazy na souboj jsou sólové divadelní mise, které mohou být dokončeny pro odemknutí nových odměn, s režimem pro více hráčů online, aby zpochybnil i ostatní hráče také. Ať už se rozhodnete přistupovat k odkazům.

15 nejlepších online deskových her na PC

Mág útočí na skupinu hráčů v lesní scéně v Gremhaven

Stolní hry se v posledních letech staly zuřivým návratem, takže jsme sestavili seznam 15 nejlepších online deskových her na PC. Získání skupiny kamarádů kolem stolu je skvělý způsob, jak strávit večer, a s mnoha fyzickými deskovými hrami, které se dostanou do virtuální říše, můžete získat nějaké praskající digitální verze PC vašich fyzických oblíbených.

Všichni milujeme fyzickou kvalitu deskových her, ale existuje mnoho důvodů, proč jsou digitální deskové hry někdy lepší. Nejprve ze všeho nemusíte trávit věky nastavením všeho, všechno je pro vás již nastaveno – meeples, žetony, kostky a všechny. Další výhodou je cena. Upuštění spousty hotovosti na deskovou hru, o které si nejste jisti, že se vám bude líbit, bude vaše peněženka pláče, takže digitální hry jsou skvělým způsobem, jak hrát levně, ale také způsob testování vod. Koneckonců, fyzickou kopii si můžete vždy koupit později.

S naším seznamem jsme se pokusili být co nejrůznější, ale možná zjistíte, že vaše vlastní oblíbená desková hra není ve finále 10, což samozřejmě znamená, že to bylo číslo 11. Proč se nemířit k komentářům, abyste přednesli vášnivý projev ve svůj prospěch? Můžete převést některé čtenáře do svého týmu a natolik se shromáždit, aby rozebrali dveře stromového domu a donutili nás, abychom je zahrnuli, když se seznamem aktualizujeme.

Nejlepší online deskové hry

 • Kouzlo: The Gathering Arena
 • Napříč věky
 • Jízdenka
 • Colt Express
 • Twilight boj
 • Nádhera
 • Pokémon TCG online
 • Železniční inkoustová výzva
 • Scythe: Digitální vydání
 • Bod blesku: Hasičská záchrana
 • Rozpětí křídel
 • Lord of the Rings: Adventure Card Game
 • Smulhaven
 • Úl
 • Vykořenit

15. Kouzlo: The Gathering Arena

Kde to můžu koupit: Přímo od Pokémona.com
Co jiného bych měl hrát: Magic The Gathering: Arena je zřejmou volbou pro oficiální verze her fyzických karet, ale je zde také krásná zabitá věž pro šílenou antiku karty. Pro poškrábání toho Poké-Atch na PC pak nehledejte nic jiného než Temtem, což je v podstatě legálně zřetelný poké-podnik.

Nezapomeňte, že jste dítě, svírajte palubu karet do vaší zpocené ruky, obchodovali je na hřišti a tak se o nich tak dozvěděli, že vaše škola nakonec zakázala Pokémonovy karty z preses, protože to všechny děti braly příliš vážně? Mít tuto laminovanou složku s prostorem připraven na lesklý charizard? Pokémona můžete stále hrát s fyzickými kartami, ale nyní existuje oficiální a snadnější alternativa. Pokémon TCG online: Vybírám si vás!

To má všechny vaše standardní věci Pokémon, ale v digitální podobě. Můžete obchodovat s kartami, hrát si s vlastními palubami a bojovat proti přátelům a cizincům v turnajích nebo quickie bitvách, vše v Swish Digital Arena. V této verzi je ztraceno jen velmi málo kouzla a ve skutečnosti je to v některých ohledech lepší, protože se nemusíte vypořádat s tou celou věcí, kde někdo „náhodně“ srazí tokeny poškození a poté tráví věky, jak se hádá o tom, kolik HP jejich Gastly vlastně odešel.

8. Železniční inkoustová výzva

Snímek herní desky, křižovaného s nedokončenými železničními tratěmi, v železničním inkoustu Challenge

Kde to můžu koupit: Parní
Co jiného bych měl hrát: Rozhodně se podívejte na další hry založené na vlacích na tomto seznamu, jako je jízda na jízdu, nebo malé cestovní síťové hry mini metro a mini dálnice

Railroad Ink Challenge je zjednodušená verze populární deskové hry s názvem Railroad Ink (a existuje fyzická verze původního železničního inkoustu a také výzvy, pokud se vám líbí to, co hrajete). Je to dobrý čas, kombinující rychlost a expanzi s potřebou pečlivého plánování.

Hry z toho jdou rychle: Máte pouze sedm zatáček, stavíte co nejvíce vaší dopravní sítě. Musíte spojit východy kolem vaší konkrétní desky a získat body za pěstování sítě s dálnici, mosty, stanicemi, takovým druhem věcí. Ale také prohrát body za jakékoli spojení, které na konci ponecháte nedokončené, kde toto pečlivé plánování přichází. A jako vždy, je tu přidání náhodné šance s kočky – ačkoli železniční inkoust Challenge také vrhá na časované volitelné výzvy, aby vás udržel na nohou na nohou. Hrají hry s rychlým způsobem, jak to dává „jen jeden ještě jeden!„Chuť pringlů nebo pytle popcornu, takže opravdu mísí to nejlepší z deskových her se všemi výhodami, které nabízí digitální hra.

7. Scythe: Digitální vydání

Kde to můžu koupit: Parní
Co jiného bych měl hrát: Můžete si užít hromadějící alternativní vesmír War Mechs of Iron Harvest, který přichází s jednoduchými a multiplayerovými RTS v podobně diesly vize 20. let

SCYTHE je v alternativní alternativní dvacáté léta Dieselpunk Europe, kde jsou mechy nejnovější inovace ve válečných strojích, Scythe je pohlcující strategická hra, kde se všechny pět různých frakcí snaží vsadit svůj nárok na půdu kolem tajemného městského státu známého jako továrna známá jako továrna. Každá z frakcí má různé počáteční schopnosti, ale všichni mohou investovat do svých pracovníků, mechů a budov během hry, aby shromáždili více zdrojů, procházeli pozemky a odjeli své soupeře v boji, mají plnou kontrolu nad.

S mnoha způsoby, jak si vybudovat sílu a hromadit body, se Scythe otevírá do fascinujícího zážitku 4x s tradicí a příběhem jeho světa, který přináší události a rozhodnutí hráčů, když prozkoumávají. Trápe se na to, že umělec Jakub Rozalski’s Evocative dvacátých let -ish nastavení – které slouží jako ponořující pozadí Scythe – bylo od té doby rozšířeno o videoherní sklizeň železné hry.

6. Bod blesku: Hasičská záchrana

Bod Flash: Snímek hasičské hry

Kde to můžu koupit: Parní
Co jiného bych měl hrát: Zběsilé kooperační antiky (nemluvě o častých požárech) volají na mysl kuchyně převařených. Pro něco podobně zběsilého, ale děsivějšího, zkuste strašidelné domy phasmofobie.

Flash Point je nejžhavější desková hra na stolním stole – doslova. Hráči jsou hasiči, kteří řeší hořící plameny dohromady a pohybují svou skupinu hasiných odborníků prostřednictvím různých budov, aby vydali plameny a zachránili přeživší uvězněni uvnitř.

Stejně jako v kooperativní deskové hře klasická pandemie (kterou jsme do tohoto seznamu nezahrnuli, protože upřímně řečeno, jeho verze PC saje) mají postavy hráčů různé jedinečné schopnosti, které jim pomohou triumfovat. Takto používáte talenty svého týmu – od rozbíjení přes zdi až po oživení nevědomých přeživší.

5. Rozpětí křídel

Digitální desková hra Wingspan ve hře

Kde to můžu koupit: Pára, gog, pokorný
Co jiného bych měl hrát: Pro stavbu krásných synergií mimo karty zabijte Spire. Pro chill zvířecí se podívejte na zoo nebo megaquarium z vaší planety.

Wingspan byl již dříve vykřikován na RPS, jakmile se dostane do našeho seznamu nejlepších demosů a objeví se v naší Indii odkryté proudy. Matt Cox (RPS v míru) to popsal jako hru na budování motoru, „kde začnete s ničím a ukončíte krásným, bodovým strojem“. V případě Wingspana je tento stroj vyroben z ptáků.

Ocenění Wingspan’s Cardboard Version, takže víte, že stojí za to se podívat. Hra na kartu v srdci, Wingspan vás povzbuzuje k tomu, abyste oba plánovali dlouhodobé zisky a využili příležitostí v počáteční momentu. Karty ptáků a vejce jsou maso vaší hry, získávají vám vítězné body, ale také vám dávají schopnosti, které by mohly podkopat nepřátelské hráče. A stejně jako sami ptáci se budete muset rychle přizpůsobit měnícímu se prostředí, protože vaše hnízda a schopnosti udržují krok s tím, co váš soupeř dělá. Je to hra, kde můžete být na příspěvek narušen na štěstí v poslední chvíli.

4. Lord of the Rings: Adventure Card Game

Lord of the Rings Adventure Card Game

Kde to můžu koupit: Parní
Co jiného bych měl hrát: Existuje mnoho her Lord of Rings, z nichž si můžete vybrat, včetně Středozemí: Shadow of Mordor a Shadow of War, ale ty jsou ve srovnání s karetními hrami docela vysoké klíčové. Podívejte se na některé z dalších bitev na kartě na tomto seznamu nebo venku na trvalý oblíbený, jako je Hearthstone nebo Slay the Spire

Méně perfektní digitální rekreace vynikající kooperativní živé karetní hry Lord of the Rings: The Card Game a více vlastní hry, která si těžce inspiruje jeho stolním bratrancem (nemluvě o více než stříkajícím vizuálním stylu Hearthstone ), LOTR: Adventure Card Game vidí vlastní stipendium hráčů, kteří obtěžují monstra středního země na řadě úkolů. Přizpůsobíte si svůj balíček karet s postavami, schopnostmi a dalšími, než uvidíte, jak se hromadí proti tmavým silám ovládané sauronem počítače. Hra přibije pocit dobrodružství z Tolkienových knih, procházení různými místy a vyhazování různých cílů, aby hráči mohli dokončit po cestě. Je to také krvavé tvrdé; Sauron se nepohrává.

3. Smulhaven

Scéna středové hry Scéna

Kde to můžu koupit: Pára, pokorná
Co jiného bych měl hrát: Extrémně fantazijní pojmenovaný RPG Dungeon z Naheulbeuk: Amulet chaosu je záměrně tropey a má založený na D & D-Ish Combat. XCOM vám dá dobrodružství založené na týmu.

Smulhaven je velkým hitem ve svém fyzickém formátu, takže žádné překvapení, že je digitální verze – i když je stále v raném přístupu. Smulhaven si vezme taktické prvky RPG s dungeonem procházením (oblíbený koníček každého) a dělá to v nějakém stylu.

Převezměte kontrolu nad svým týmem podivných a nádherných Merce, abyste vyčistili obchodní trasy, znovu otevřete fantastický svět a vydělejte v tomto procesu spoustu peněz. Z této tyčinky je třeba vybrat řadu různých znaků s RPG, třídy D&D, na které byste mohli být zvyklí, ale přidejte jedinečnou rotaci. Máte Soothsinger, což je třída Bard, a darebák pro fanoušky Rogues, ale pak máte také třídy jako Cragheart, neuvěřitelně rozmanitá třída, která může být specifikována pro podporu, na dálku nebo dokonce trochu tankování.

Vaše četa se ponoří do dungeonů, aby čelila proti různým beasties a monstrů ve strategickém boji, který zahrnuje kreslení karet, hraní schopností a sledování na úrovni vyčerpání, abyste nebyli nuceni donutit ústup, než budete připraveni. Digi-Gloomhaven je téměř jeho úplné vydání a přidal online co-op a nové příšery. Věci nikdy nevypadaly pochmurněji!

2. Úl

Kde to můžu koupit: Parní
Co jiného bych měl hrát: Fanoušci včel by se měli podívat na simulátor Bee. Pokud máte rádi včely se strategií, je tu čas manažerské hry. Uzemněný vás zmenšuje pro pohled na přežití o velikosti hmyzu.

S jeho ostrými černobílými kousky, úl okamžitě přináší do mysli šachy. A upřímně řečeno, nebylo by příliš mnoho říci, že by se mělo stát klasickým. Podobně bitva o abstraktní strategii mezi dvěma hráči, Hive vyzývá každou stranu, aby obklopila královna svého soupeře tím, že manévrování jejich strašidelných kousků kolem připojených dlaždic. Každá chyba se pohybuje jedinečným a specifickým způsobem, jak se snadno zapamatovatelnými obrázky hmyzu – pavouk se plazí přesný počet prostorů, kobylka skočí přes kousky, brouk se plazí na vrchol jiných kusů. a tak dále. Je to intenzivní výzva pečlivého plánování dopředu a převzetí svého soupeře, který budete chtít zvládnout.

1. Vykořenit

Snímek mapy lesů v kořeni se sítí clearingů, kde může hráč najmout válečníky

Kde to můžu koupit: Parní
Co jiného bych měl hrát: Armello by mohl poškrábat podobný, s jeho ponurým pohádkovým příběhem zvířat strategicky bijící peklo od sebe. Pro krále také mísí strategii a hledání RPG podobným způsobem.

Root je tak populární jako desková hra, že kdykoli je její nový běh propuštěn do divočiny, rychle se znovu vynořuje ze skladu. Naštěstí existuje digitální verze, aby nám všem dala šanci dobýt les. Je to strategická hra pro 2-4 hráče s trochou asymetrického náklonu. Každý hráč ovládá frakci, která se snaží získat kontrolu nad obrovskou lesní divočinou. Marquise de Cat, druh Sarumana-esque Baddieho sklizující les, aby živil průmyslovou expanzi, je proti koalici Woodland Alliance a eyrie dynastie velkých ptáků, kteří vládli les před převzetím markýzy. A pak je tu Vagabond, který je většinou pro sebe. Pokud není?

Každá strana získává body vítězství různými způsoby a má ve hře různé výhody a nevýhody. Klíče a karty, které používáte k vítězství v bojích a vytvářejí různé hry. Došlo také k aktualizaci základní hry, přičemž poslední Riverfolk DLC přidal do mixu dvě nové frakce. Root je tak dobrý, že kdykoli to zmiňujete někomu, kdo to hraje, odvrátí se od vás, očima se a jdou: „Bože. Kořen je dobrý.”

Pro více doporučení deskových her a stolních her, recenzí, novinek a videohrysů, přejděte na sourozenecké stránky s rockovým papírem Dicebreaker.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.