14 nejlepších Minecraft Shaders 2023 | PCGamesn, Shaders Mods – Stáhnout Shader Packs, Mods & Texture Pack

Shaders Mods

Contents

Pro Minecraft je k dispozici mnoho různých shaderových balíčků, z nichž každá má vlastní jedinečné funkce a efekty. Mezi nejoblíbenější a respektované shadery patří kontinuum, Seus, BSL, Chocapic a Sildur’s Pubmant Shaders. Pokud chcete vidět úplné hodnocení všech dostupných shaderů, podívejte se na naši stránku Best Shaders.

14 nejlepších minecraft shaders 2023

Nejlepší shadery Minecraft promění váš blok na stále vizuálně ohromující dobrodružství, s načechranými mraky, paprsky světla a dokonce šustícími listy.

Shaders Minecraft: Pohled na některé hory

Publikováno: 6. září 2023

Jaké jsou nejlepší shadery Minecraft? Se shadery můžete okamžitě vyrovnat vzhled vašeho Minecraft World – i bez fantastické grafické karty Schmancy RTX. Ale s tolika stahovatelnými mody pro hru Sandbox, pokud si nejste jisti, začněme s tím, jaké jsou shadery Minecraft.

Jedna z nejlepších PC her všech dob a probíhající hry King of Sandbox, Minecraft má neuvěřitelnou opakovatelnost, udržuje fanoušky a nováčky přicházející do hry čas od času. Zatímco hra vanilky stále dostává pravidelné aktualizace, mody Minecraft, textury, balíčky zdrojů a shadery mohou hru zcela znovuobjevit, což ovlivňuje její celkový vzhled. Například mody mohou zcela změnit hraní a balíčky textur Minecraft a balíčky zdrojů mění vzhled existujících bloků a přidávají nové bloky, v tomto pořadí. Mezitím vám shader balíčky dávají stejnou hru Fancier grafika a efekty.

Zde je 14 nejlepších shaderů Minecraft v roce 2023, až do verze 1.20:

Minecraft Shaders - Slunce zapadá do zadků biomů Badlands, přes realisticky vypadající voda, s nainstalovaným shadery BSL

BSL Shaders

Shadery BSL dodávají některé z nejlepších vizuálů, které můžete získat v Minecraftu, aniž byste rozbili svou soupravu. Osvětlení je teplé a příjemné, voda je realistická, aniž by příliš kontrastovala s blokovým prostředím a je tu hmatatelná atmosféra kdekoli. Navíc způsob, jakým světlo sestupuje na váš Minecraft World s BSL Shaders.

Zatímco BSL a SEUS jsou fantastickými všestrannými, pokud jste po mírně realističtějším shaderu, pak je BSL ten, kdo jde.

Nejlepší shadery Minecraft: Aurora Borealis se objeví na noční obloze v Minecraft s nainstalovaným Solas Shaders

Solas Shaders

Solas Shaders byl vytvořen jako off-shoot BSL Shaders jako nástupce Prismarine Shaders. Shalas Shaders se může pochlubit objemovými mraky a objemovým světlem a mechanikem, který zabraňuje mrakům „úniku do uzavřených prostorů“, již vysoce výkonný shader balíček, s minimálním dopadem na váš systém a schopnost běžet na počítačích.

To, co opravdu vychází z davu, jsou však jeho fantastické efekty oblohy, včetně Aurory Borealis (jak vidíte výše), Mléčná dráha a Ender Mlhovina. Pokud se nebojíte příliš se pustit do Overworld po setmění, existuje několik nádherných památek, které můžete vidět s těmito shadery nainstalovanými.

Minecraft Shaders: Ohromující, vlnící se voda proudí mezi dvěma pouštními pobřežími v Minecraftu s nainstalovanými realistickými shadery Seus

Seus ptgi

Pojmenován SEUS pro krátké, neuvěřitelné shadery Sonic Ether zlepšuje realismus vašeho minecraftu, podobně jako BSL nad ním. Přesto je novější verze PTGI o něco jasnější než jiné shadery na tomto seznamu, takže vám poskytne jiný vzhled. Účinky vody v SEUS PTGI jsou také výrazně lepší a dávají jasnější vodu, která je snadno vidět – a způsobuje, že byste mohli být na exotickém útěku.

Měkké přirozené osvětlení, déšť, který přidává lesklý lesk ke každému povrchu, kterého se dotkne, procedurálně generované mraky a mnohem více na vás v Seus Ptgi. Existují i ​​jiné, méně náročné verze SEU, včetně odkazu a obnovených, ale navzdory snahám o zrcadlení efektů RTX lze SEUS PTGI spustit s grafickými kartami s nižším koncem, jako je GTX 1650.

Nejlepší shadery Minecraft: S panoráma města září jasně ve tmě a odráží se v realistické vodě, která ji obklopuje novými kontinuum Shadery

Shadery kontinua

Continuum bylo kdysi Sixtine Chapel of Minecraft Shaders, ale nyní je výchozí pro realistické grafické mody. Po instalaci tohoto shaderu vás přivítá s fotorealistickými osvětlovacími efekty: barevné gradienty přes skybox, mraky ve věku a stíny, které se přizpůsobují tvaru a úhlu s polohou slunce. Všechno je tu prvotřídní.

Bohužel, takové výsledky přicházejí s výhradou potřeby mocné silné soupravy, ale když je taková vizuální věrnost na lince, stojí to za to. Tým za kontinuem pracuje na verzích pro nastavení spodního konce, s kontinuum RT pro grafické karty GTX 1080 a vyšší v časném přístupu. Pracují také na zbrusu nové, ultrarealistické texturní balení, které chodí se svými shadery, takže pokud byste někdy chtěli vidět, jak by Minecraft vypadal v reálném životě, můžete nyní podpořit vývoj a zakoupit balíčky včasného přístupu.

Nejlepší shadery Minecraft: Západ slunce v Minecraft s nainstalovanými neskutečnými shadery

Nereálné shadery

Dobře, s tímto podvádíme, protože Unreal Shaders je kombinací shaderů a textur, které můžete smíchat a shodovat s dokonalým světem Minecraft podle svých vlastních představ. Včetně tří různých shaderů a texturních balíčků, stejně jako nových biomů, pohlcujících zvuků a dalších, Unreal je jednoduchý způsob, jak změnit vzhled Minecraft pouze jedním stahováním – ani nepotřebujete optifine.

Nejlepší shadery Minecraft: The Sildrurs Vibrující shadery ukazují jasně vypadající řeku s realisticky vypadající vodou

Sildurs živé shadery

Živé shadery Sildery jsou další klasické, ale stále nabízí spoustu pro začínající grafický tweaker. Na špičkové úrovni můžete chytit pulzující shaders balení pro extrémní soupravy, které generuje technologii osvětlení Minecraft a přidat nejposvátnější objemové osvětlení, které si lze představit, některé nádherné odrazy a efekty kvetoucího. Alternativně existuje vylepšený výchozí balíček shaders, který má některé úhledné efekty a lze jej vyladit v případě, že se vaše souprava podobá bramborám s některými skokovými vodiči připojenými k ní. Mod Silders Shaders je vždy aktualizován a je v současné době podporován verzemi 1.7.10 – 1.19.4.

Nejlepší shadery Minecraft: Kuda Shader dává obloze jemnější vzhled a řeku tmavě modrý odstín

Kuda Shader

Shadery Kuda Minecraft dělají několik pozoruhodných vylepšení přirozeného osvětlení v Minecraftu, ale pièce de résistance je jeho slavně vylepšená sluneční paprsky. Zdá se, že se připomínáte ty benevolentní paprsky světla, pouze se dostanete v nejméně společenském denním světle, a promění kuda shader jakoukoli venkovskou scénu na mistrovské dílo.

Existuje také působivá hloubka polního efektu, díky čemuž je z tohoto pevného shaderu pro umělecká díla Minecraft a obrazovky vašich nejnovějších sestav Minecraft. Kuda zasáhne příjemnou rovnováhu mezi měkkým a realistickým a není to příliš náročné na vaši soupravu.

Nejlepší shadery Minecraft: The Naelegos Cel-Shaders Mod dává stromům obrys

Naelego’s Cel Shaders

Přidejte nějaké ostré, karikaturní vizuální efekty do sborníku s tímto Borderlands inspirovaným vzhledem, Cel-Shaded Look. Odborně vytvořený shader Naelego představuje odvážné barvy a ostré obrysy, aby napodoboval vzhled klasického komiksu nebo karikatury. Existuje však statná upozornění: I když je k dispozici pro 1.19.4, tento shader není dobře optimalizován a bude huff a nafouknout, pokud letíte v kreativním režimu.

Nejlepší shadery Minecraft: Pohled na panorama a stromy v nostalgickém shaderu během západu slunce

Nostalgie

Možná, že ohromující shadery Minecraft se příliš liší od toho, jak chcete, aby Minecraft vypadal. Můžete mít měkké místo pro textury, kdy byly shadery stále nové. Shader nostalgie minecraft má retro vibraci a spoustu upgradů pro výkon a nové funkce. Pokud vám chybí „Super Duper Graphics Pack“, má tento shader náhodně „některé podobnosti“, podle stránky mod. Obzvláště se nám líbí, jak to vypadá za úsvitu a během západu slunce.

Stejně jako několik dalších týmů a balíčků na tomto seznamu, tvůrci nostalgie pracují také na RTX-podobném shaderovém balíčku, NostalgiaVx, který je k dispozici pro verzi 1 až do verze 1.19.4.

Nejlepší shadery Minecraft: Chokopický shader ukazující jezero, kde je voda křišťálově čistá

Shadery Chocopic13

Jasná, svěží grafika s krásnými účinky na vodu a zářícím osvětlením – Shadery Chocopic13 jsou nepochybně hezké. Jedním z hlavních důvodů, proč se podívat na tento shader, je však přichází v řadě verzí založených na tom, jakou soupravu máte, od extrémně náročného až po toustovači úroveň. Spodní konec není daleko blízko jako natáčení, ale je těžké porazit téměř žádný dopad na výkon. Chocopic technicky není k dispozici pro nejaktuálnější verzi Minecraft, ale je k dispozici na nejnovější verzi Optifine, což je v současné době 1.19.2.

Nejlepší shadery Minecraft - Werrus Shader ukazuje pole s jezery a oslnění ze slunce

Werrus

Zatímco většina správně poukáže na působivé stínové práce ve Werrus Shader, vodní účinky si zaslouží jeho zařazení do tohoto seznamu nejlepších shaderů Minecraft. Barva, jemné vlny a skutečný smysl pro hloubku jsou těžké porazit a běží téměř na každém počítači. Osvětlení a stíny jsou v noci nejlepší a dělají se setkat s kosterním lukostřelcem v hřišti, děsivé. Ještě lepší je, že Werrus je již k dispozici pro Minecraft 1.19.4, stejně jako jeden z mála shaderů na tomto seznamu, který můžete hrát na aktuální verzi hry.

Nejlepší shadery Minecraft - ebin shader ukazující hluboko modré jezero

Ebin

Ebin Minecraft Shaders byl inspirován Seusem, i když z krabice vypadají velmi odlišně. Nejviditelnější změnou je to, že mraky a listy jsou působivě realistické, ale všude, kde se podíváte, existují určitá mírná vizuální vylepšení. Je pravda, že je to trochu intenzivní na vašem hardwaru, ale můžete dát cenu na úpravu Minecraft? Ebin je také k dispozici pro Minecraft 1.19.4.

Thumbnail YouTube

Sora Shaders

Tato úprava Shaderu ProjectLuma je prostě dechberoucí. Shader SORA Minecraft má všechny fantastické skyboxy a osvětlovací efekty, které byste očekávali, stejně jako shadery, na kterých je založen, ale kombinuje jej s vylepšenými stíny a odrazy. Vyniká, protože účinky vody jsou na stejné úrovni jako shadery Oceano. Myslíme si, že to vypadá ještě lépe v pohybu a aktualizace jiných biomů také vypadají fantasticky! Shaderová shader Sora je k dispozici pro 1.19.4.

Otevřená plocha vody v jednom z nejlepších shaderů Minecraft, drdesten

Drdesten’s McShaders

McShaders DRDESTEN jsou ve většině aspektů o něco jemnější shader, nejvíce převážně mění vodu na realističtější povrch s větším pohybem a dokonce i pod vodou je úplně jiná, také. V Dr. Desten’s však zatím nenajdete načechrané mraky nebo měkké listy, takže pokud chcete něco, co dokonale šlapá hranici mezi Vanilla Minecraftem a některými složitějšími shadery výše, pak vyzkoušejte drdestenovy McShaders.

Jak nainstalovat shadery Minecraft do 1.19

Získání shaderů Minecraft do provozu je dostatečně jednoduchý proces. Než však začnete instalovat balíček shader, budete chtít stáhnout a nainstalovat buď Forge nebo Optifine. Nezapomeňte, že tyto nejsou vždy aktualizovány, takže vaše možnosti jsou omezené, pokud chcete spustit shadery na nejnovější verzi Minecraft Java. Stejně tak musíte zajistit, aby shader stahování je pro stejnou verzi Minecraft Java, kterou provozujete.

Protože optifin není pro 1.20 Přesto existuje jen několik shaderů, které pracují na nejnovější verzi, ale dáme vám vědět, jakmile si můžete stáhnout Optifine pro 1.20.

Možnost Minecraft Shaders pro výběr nejlepších shaderů v Minecraft Java Edition

Postupujte podle těchto kroků a nainstalujte shadery Minecraft v Java Edition:

Stáhněte si další software, jako je Optifine, v případě potřeby – požadavky budou uvedeny na stránce stahování shaderu.

 • Stáhněte si Shader Pack.
 • Umístěte soubor Shader Pack pro zip do Minecraft> .Složka shaderpacks.
 • .Shaderpacks by měl být umístěn ve složce AppData. Pokud to nemůžete najít, do vyhledávacího panelu zadejte % appData % a najděte .Složka Minecraft uvnitř.
 • Z odpalovacího zařízení Minecraft vyberte verzi Optifine nebo Minecraft, kterou potřebujete ke spuštění shaderu a stisknutím „přehrávání“.
 • Načtěte svůj svět nebo vytvořte nový svět a přejděte na možnosti – možnosti videa – shadery, poté zajistěte, že je vybrán shader, jak je vidět na obrázku výše.

A tam jdete, nejlepší shadery Minecraft pro upgrade vašeho grafického výhledu a vylepšení již ohromujícího nového třešňového háje, stejně jako další Minecraft Biomes. To je skvělé, pokud chcete přidat jedinečnou atmosféru do svých oblíbených map Minecraft nebo na vaše skvělé nápady Minecraft House. Zkombinujte nejlepší shadery Minecraft s různými texturami a balíčky zdrojů a vytvořte některé neuvěřitelné sestavy Minecraft, jako je na bázi snů s tematikou na houba nebo základnu s pestrobarevným, dobře osvětleným moderním domem.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Shaders Mods

Vylepšete svůj zážitek z minecraft procházením naší rozsáhlé sbírky špičkových shaderů, modů, map, texturních balíčků a dalších základních nástrojů.

Astralex Shaders 1,20, 1.19.4 → 1.18.2 (BSL EDIT)

Astralex Shaders 1.20, 1.19.4 → 1.18.2

V novém balíčku Astralex Shader pro Minecraft se nachází mnoho jedinečných vlastností. Konečný cíl tohoto balení shader je velmi zvláštní; Aby se tvůrcům obsahu umožnil výrazně vylepšen.

Tkaninový nakladač 1.20, 1.19.4 → 1.18.2 (instalátor textilie)

Tkaninový nakladač 1.20, 1.19.4 → 1.18.2

Nakladač tkanin je životně důležitým nástrojem pro hráče Minecraft, kteří se snaží používat mody určené pro látku. Jako most mezi hrou a mody, uživatelsky přívětivé rozhraní nakladače.

Iris Shaders Mod 1.20, 1.19.4 → 1.18.2 (instalační a nakladač pro balíčky shader)

Iris Shaders Mod 1.20, 1.19.4 → 1.18.2

Pokud chcete v Minecraftu používat shader balíčky, bylo to tak, že Optifine byl jediný dostupný nakladač. Autor za Iris Shaders s tím vzal problém a.

Minecraft Forge 1.20, 1.19.4 → 1.18.2 (Modding API a knihovna)

Minecraft Forge 1.20, 1.19.4 → 1.18.2

Velmi zřídka je MOD MONAFT Základ pro stovky dalších modů. Minecraft Forge API pro Minecraft 1.19.4 je jedna taková výjimka. Existuje spousta dalších modů.

Optifine HD Mod 1.20, 1.19.4 → 1.18.2 (FPS Boost & Shaders Support)

Optifine HD Mod 1.20, 1.19.4 → 1.18.2

Optifine je jedním z nejčastěji uznávaných modů mezi komunitou Minecraft – a z dobrých důvodů. Široce považovaný za jeden z mála modů, které revoluci ve způsobu, jakým je Minecraft.

Pack Texture Pack 1.19.4 → 1.18.2 (ke stažení zdarma)

Pack Texture Pack 1.19.4 → 1.18.2

Pack Texture Pack je bezplatný balíček vizuálů pro Minecraft. Vše, co potřebujete, je nejnovější verze Optifine HD a Minecraft 1.19 nebo 1.18. Nové aktualizace.

Silders Silders 1.19.4 → 1.18.2 (živé, vylepšené výchozí a báječné)

Silders Silders 1.19.4 → 1.18.2

Silders Silders je balíček Shaders, který se zaměřuje na možnosti. Mnoho shaderů tam má určitá těžká omezení, jako je pouze práce pro operační systémy Microsoft nebo pouze fungování.

BSL Shaders CaptTatsu 1.20, 1.19.4 → 1.18.2 (Předvolby a nastavení)

BSL Shaders 1 Captttatsu 1.20, 1.19.4 → 1.18.2

Zatímco většina her Triple-A dnes sleduje hardwarové pokroky a zdokonaluje grafické oddělení pomocí textur s vysokým rozlišením a lesklým osvětlením, Minecraft si vydláždil cestu k velikosti tím, že zůstal věrný svému.

�� Verze Java

  �� nadcházející
 • �� 1.20 map
 • ⚙ 1.20 modů
 • �� 1.20 shaderů
 • �� 1.20 texturních balíčků
 • �� 1.20 datových balíčků
 • �� 1.20 semen
  ✔ nejnovější
 • �� 1.19.4 mapy
 • ⚙ 1.19.4 Mods
 • �� 1.19.4 shadery
 • �� 1.19.4 texturní balíčky
 • �� 1.19.4 datové balíčky
 • �� 1.19.4 semena
  ✨ Hot
 • �� 1.19.3 mapy
 • ⚙ 1.19.3 mody
 • �� 1.19.3 shadery
 • �� 1.19.3 texturní balíčky
 • �� 1.19.3 datové balíčky
 • �� 1.19.3 semena

�� Nyní trendy

1 den 7 dní 31 dní 365 dní po všech dobách

BSL Shaders Captttatsu

�� BSL Shaders 1 Capttatsu 1.20, 1.19.4 → 1.18.2

Silderií Sildera

�� Silders Silders 1.19.4 → 1.18.2

Astralex Shaders

�� Astralex Shaders 1.20, 1.19.4 → 1.18.2

Shaders seus

⚡ Shaders seus 1.19.4 → 1.18.2

Shadery Chocapic13

⚡ Shadery Chocapic13 1.20, 1.19.4 → 1.18.2

Doplňkové shadery

⚡ Doplňkové shadery 1.20, 1.19.4 → 1.18.2

Projectluma Shaders

⚡ Projectluma Shaders 1.20, 1.19.4 → 1.18.2

Shadery kontinua

⚡ Shadery kontinua 1.20, 1.19.4 → 1.18.2

Xray Ultimate Texture Pack

⚡ Xray Ultimate Texture Pack 1.20, 1.19.4 → 1.18.2

Kuda Shaders

⚡ Kuda Shaders 1.20, 1.19.4 → 1.18.2

Funkce shaderu

Představeno shader načtení úryvků pomocí webgl se ujistěte.

Vzhledem k tomu, že demo shadery nejsou optimalizovány a některé mohou být náročné na zdroje, může prohlížeč při vykreslování při vykreslování, zejména na počítačích mobilních/nízkých konce.

Demo shadery nemusí běžet na všech grafických kartách, na některých to bude fungovat, ale na jiných existuje možnost, že to nemusí fungovat nebo bude mít problémy.

Pokud dojde k problému, obnovte nebo zavřete okno prohlížeče a vše bude obnoveno.

Pamatujte na rozhodnutí a už se nezobrazujte.

Co jsou shadery v Minecraftu?

Shaders in Minecraft jsou typem mod, který zvyšuje vizuální prvky hry přidáním speciálních efektů, jako je dynamické osvětlení, odrazy a realistická voda a obloha. Tyto shadery mohou zcela změnit vzhled a pocit hry a vytvořit pohlcující a realističtější zážitek. S dostupnou širokou škálou shaderů mohou hráči přizpůsobit svou hru svým přesným preferencím, ať už chtějí realističtější nebo fantastičtější estetiku. Celkově jsou shader balíčky nezbytné pro každého hráče, který se snaží posouvat svůj zážitek z Minecraft na další úroveň.

Jsou balíčky shader minecraft zdarma?

Ano, mnoho balíčků shaderů Minecraft je k dispozici ke stažení a použití zdarma. Některé balíčky však mohou vyžadovat nákup nebo dar k přístupu.

Jaké jsou nejlepší shadery Minecraft?

Pro Minecraft je k dispozici mnoho různých shaderových balíčků, z nichž každá má vlastní jedinečné funkce a efekty. Mezi nejoblíbenější a respektované shadery patří kontinuum, Seus, BSL, Chocapic a Sildur’s Pubmant Shaders. Pokud chcete vidět úplné hodnocení všech dostupných shaderů, podívejte se na naši stránku Best Shaders.

Shadery pro podloží minecraft?

Instalace shaderů na Minecraft Bedrock (PE) je rozhodně možné, ale dostupné možnosti nemusí být tak rozsáhlé jako možnosti pro verzi Java. Chcete -li získat přístup k komplexnímu výběru shaderů speciálně navržených pro verzi podloží, můžete si prohlédnout naši sekci Shaders Shaders na našem webu. Zde najdete kurátorský seznam shaderů, které jsou optimalizovány pro platformu podloží a nabízejí jedinečný vizuální zážitek. Mějte na paměti, že zatímco tyto shadery nemusí nabízet stejnou hloubku přizpůsobení jako verze Java, jsou stále skvělým způsobem, jak vylepšit vizuální estetiku vaší hry Minecraft Bedrock.

Co jsou shaders modys?

Shaders Mods byl průkopnický web věnovaný výhradně pro shaders pro Minecraft. Zřízeno před deseti lety, od té doby nashromáždila rozsáhlou sbírku shaderů, modů, texturních balíčků a různých dalších zdrojů pro verzi Minecraft Java i Bedrock. Naše webová stránka je jednorázová shop pro všechny věci Minecraft a poskytuje hráčům širokou škálu možností přizpůsobit a vylepšit jejich herní zážitek. Od nejnovějších a největších shaderů až po osvědčené mody a mapy máme něco pro každého. Náš závazek poskytovat vysoce kvalitní, bezpečné a uživatelsky přívětivé stahování z nás učinil důvěryhodný zdroj pro nadšence Minecraft po celém světě.

Je shadery mody bezpečné?

Shadersmods.Com je bezpečný web pro stahování ověřených a testovaných shaderů, modů, texturních balíčků a dalších zdrojů pro Minecraft. Používáme původní odkazy na stahování poskytované autory a provozujeme virový skener, abychom zajistili bezpečnost a zabezpečení našich uživatelů. Uvědomte si další webové stránky, které redistribují soubory na svém hostiteli, které mohou ohrozit uživatele tím, že je vystavíte malwaru. Naším cílem je poskytnout nejlepší a nejbezpečnější obsah pro Minecraft.

ShadersMods

Shaders Mods je fanouškovský web Minecraft, kde uživatelé mohou najít své oblíbené balíčky shader, mody, mapy, datové balíčky a texturní balíčky nebo se naučí něco nového od našich průvodců.

�� Shader Packs

Minecraft Shaders jsou perfektním způsobem, jak do vaší hry přidat ohromující grafiku a realistické efekty osvětlení. S různými balíčky shader si můžete přizpůsobit svou hru tak, aby vyhovovala vašim preferencím a vytvořit pohlcující a vizuálně přitažlivý svět.

Astralex Shaders 1,20, 1.19.4 → 1.18.2 (BSL EDIT)

Astralex Shaders 1.20, 1.19.4 → 1.18.2

V novém balíčku Astralex Shader pro Minecraft se nachází mnoho jedinečných vlastností. Konečný cíl tohoto balení shader je velmi zvláštní; Aby se tvůrcům obsahu umožnil výrazně vylepšen.

Silders Silders 1.19.4 → 1.18.2 (živé, vylepšené výchozí a báječné)

Silders Silders 1.19.4 → 1.18.2

Silders Silders je balíček Shaders, který se zaměřuje na možnosti. Mnoho shaderů tam má určitá těžká omezení, jako je pouze práce pro operační systémy Microsoft nebo pouze fungování.

BSL Shaders CaptTatsu 1.20, 1.19.4 → 1.18.2 (Předvolby a nastavení)

BSL Shaders 1 Captttatsu 1.20, 1.19.4 → 1.18.2

Zatímco většina her Triple-A dnes sleduje hardwarové pokroky a zdokonaluje grafické oddělení pomocí textur s vysokým rozlišením a lesklým osvětlením, Minecraft si vydláždil cestu k velikosti tím, že zůstal věrný svému.

SHADERS SEUS 1.19.4 → 1,18.2 (PTGI Ray-Tracing, Recovered & Legacy)

Shaders 1.19.4 → 1.18.2

Každý, kdo je obeznámen s Minecraftem, si je dobře vědom toho, že obecná grafika hry je pixelovaná a primitivní. I když to má nádech jednoduchosti a nostalgie.

Super Duper Vanilla Shaders 1.19.4 → 1.18.2

Super Duper Vanilla Shaders 1.19.4 → 1.18.2

Super Duper Vanilla Shader Pack byl vyroben pro edici Java Minecraft, takže to nemusí fungovat pro Mac a Linux verze hry. Pokud to není.

Makeup Ultra Fast Shaders 1.19.4 → 1.18.2 (vysoká kvalita a výkon)

Makeup Ultra Fast Shaders 1.19.4 → 1.18.2

Navzdory názvu je make -up Ultra Fast Shaders dostatečně výkonný, aby zpomalil rychlosti hry, když jsou nastavení roztočena vysoko. Vylepšené stínové efekty mohou vytvořit nějaký GPU.

Voyager 2.0 Shaders 1.20, 1.19.4 → 1.18.2

Voyager 2.0 Shadery 1.20, 1.19.4 → 1.18.2

Voyager 2.0 Shaders je druhá, novější verze balíčku Voyager Shader Pack, která je nyní pár let. Novější 2.0 stále dostává pravidelné aktualizace, s.

Shadery Continuum 1,20, 1.19.4 → 1.18.2 (sledování paprsků)

Shadery kontinua 1.20, 1.19.4 → 1.18.2

Shadery Continuum jsou nepochybně považovány za důležitou součást samotné hry jako jeden z největších shaderů, jaké kdy byly k dispozici pro poslední verze Minecraft.

Doplňkové reimaginované shadery 1.19.4 → 1.18.2

Doplňkové reimaginované shadery 1.19.4 → 1.18.2

Estetika Minecraft byla vždy zdrojem sporu. Osobně se domnívám, že dávat Minecraftovi nový design a opuštění jeho blokované povahy podráždí značné číslo.

Čajové shadery 1.19.4 → 1.18.2

Shadery čaje 1.19.4 → 1.18.2

Shadery čaje, známé také jako Beyond Belief Vanilla Reborn, je jedním z nejuznávanějších shaderů Minecraftu, s konstantními aktualizacemi a vylepšeními do hry prostřednictvím této balení. Vývojář.

Ender Dragon

Přidejte tuto stránku do svých oblíbených a snadno sledujte, když je přidán nový obsah.

Podpora Shaders Loader
Fotorealistické skyboxy
Podvodní odrazy
Reflexe paprsků
Verze kompatibility

�� Nedávno aktualizováno

Astralex Shaders 1.20, 1.19.4 → 1.18.2

Tkaninový nakladač 1.20, 1.19.4 → 1.18.2

Iris Shaders Mod 1.20, 1.19.4 → 1.18.2

Minecraft Forge 1.20, 1.19.4 → 1.18.2

Optifine HD Mod 1.20, 1.19.4 → 1.18.2

�� Verze Java

  �� nadcházející
 • �� 1.20 map
 • ⚙ 1.20 modů
 • �� 1.20 shaderů
 • �� 1.20 texturních balíčků
 • �� 1.20 datových balíčků
 • �� 1.20 semen
  ✔ nejnovější
 • �� 1.19.4 mapy
 • ⚙ 1.19.4 Mods
 • �� 1.19.4 shadery
 • �� 1.19.4 texturní balíčky
 • �� 1.19.4 datové balíčky
 • �� 1.19.4 semena
  ✨ Hot
 • �� 1.19.3 mapy
 • ⚙ 1.19.3 mody
 • �� 1.19.3 shadery
 • �� 1.19.3 texturní balíčky
 • �� 1.19.3 datové balíčky
 • �� 1.19.3 semena

�� Funkce shaderu

ShadersMods

Shaders Mods je fanouškovský web Minecraft, kde uživatelé mohou najít své oblíbené balíčky shader, mody, mapy, datové balíčky a texturní balíčky nebo se naučí něco nového od našich průvodců.

© 2023. Shaders Mods – všechna práva vyhrazena.
Všechna výtvory Copyright of the Creators.