15 Nejlepší válečné hry všech dob – kultivované supi, válečné hry pro PC

1-16 z více než 4 000 výsledků pro válečné hry pro PC Sort by: Feetured Price: Low až High Price: High až Low AVG. Zákaznická recenze nejnovější příjezdy Best Sellers Seřadní podle:

Zatímco starověké pole Glory 2 je samy o sobě skvělé, středověká iterace série má řadu výhod, díky nimž je atraktivnější vstupní bod. Kromě vylepšení grafiky a působivých středověkých uměleckých směrů, aktualizace uživatelského rozhraní a více pozvání bojové dynamiky z nastavení dávají pole slávy 2: Středověké osvěžující auru jednoduchosti, aniž by ztratily hloubku taktické rozhodování.

15 nejlepších válečných her všech dob

Nejlepší válečníky

Zatímco šachy a jeho předchůdci mohou být klasifikováni jako předchůdci simulačního válečného boje, moderní principy designu válečné hry se začaly ztuhnout až po zavedení Kriegsspielu v 19. století a skutečně se dostaly do vlastního počátečního herního herního boomu. Návrháři jako James Dunnigan. Wargames kombinují dvě inherentní zvědavosti nalezené v lidskosti: fascinace vzory a válkou.

S příchodem digitálních technologií si Wargames udržovaly své tradiční zaměření na realismus a historickou autentičnost, přičemž počítače jsou výkonnou platformou pro lepší realizaci složitých válečných modelů. Hardcore Wargaming jistě vzal zadní sedadlo na více akční podmnožiny strategického žánru, jako je klasické RTSS, ale přesto si zachovává specializované publikum a řadu svůdných výhod oproti příležitostnějším strategickým hrám. Sestavili jsme seznam nejlepších válečných her všech dob, které nejlépe představují tuto podskupinu strategických her.

Nejlepší válečníky

15. Příkaz: Moderní operace

Velení moderních operací

Vývojář: Warfare Sims, vývojový tým příkazů
Vydavatel: Software Slitherine
Platforma: PC

Pravděpodobně nejtěžší z tvrdých válečných her, příkaz: Moderní operace jsou vrcholem pozornosti k detailům, přesná simulace a široká škála měřítka v jakékoli simulační válce. Velitelská řada strategických her je v podstatě, pokud se Google Earth přeměnil na simulátor Ultimate War Simulator.

Množství detailů v této hře je naprosto ohromující, od globální povahy různých zbraňových systémů, po reprezentaci každé jednotlivé ulice daného městského a radarového detekčního profilu různých typů letadel. Tam, kde většina válečných her najde způsoby, jak abstraktovat a zjednodušit hodnocení síly do stravitelných statistik, moderní operace se rozhodnou pro téměř dokonalou přesnost v reálném světě, takže hra je ideální pro profesionální vojenské použití.

Taková pozornost k detailu přichází za vysoké náklady na to, aby se stala velmi náročnou a časově náročnou hrou, kde se většina hráčů buď odvrátí od hory učení před nimi, nebo začne své dlouhé a stabilní stoupání. Příkaz: Moderní operace rozhodně nejsou pro slabé srdce a přicházejí vysoce doporučené válečníkům, kteří hladují po simulaci moderních konfliktů s maximální přesností.

14. Válka Garyho Grigsbyho na východ 2

Válka Garyho Grigsbyho na východ 2

Vývojář: 2by3 her
Vydavatel: Maticové hry
Platforma: PC

Pro něco více podobného deskové hře je válka Garyho Grigsbyho na East 2 vyčerpávající a podrobná operační úroveň, která se otáčí kolem akce východní fronty během druhé světové války. Tato hra se zaměřuje pouze na velení vojáků, logistiky a celkového vojenského úsilí spíše než na politiku nebo velká strategická rozhodnutí nalezená ve hrách jako Heart of Iron 4.

Ze všech her na tomto seznamu se tento nejvíce podobá hexantárnímu pocitu stolních válečných her, což mu dává nepopiratelnou úroveň detailů a pocitu měřítka, kde hráči nevede jen malé a rozsáhlé kampaně s ohledem na dlouhodobé cíle. Jednotky mohou být reprezentovány symboly a postrádají přesnost přesnosti příkazu: moderní operace, celkový herní systém je sestaven tak, aby se potenciální generálové nepochybně zapojili do metodického rozhodování o tomto období v historii.

Z hlediska grafiky a prezentace není hra tak přitažlivá a může vést ke spoustě zmatení a strmé křivky učení kvůli veškeré potenciálně neznámé symbolii a rušné mapě. Na druhou stranu se však Wargames hrdí na svou historicky autentickou hratelnost a válka Garyho Grigsbyho na East 2 to přináší do piků.

13. Stínová říše

Stínová říše

Vývojář: Návrhy VR
Vydavatel: Software Slitherine, Matrix Games
Platforma: PC

Ne všechny válečné hry musí být nastaveny na Zemi nebo dokonce odrážet nebo modelovat přesné historické události a konflikty. Dokud hra vykonává efektivní práci při ilustraci složitosti vojenských operací sofistikovaně, pak i ty nejvíce výstřední nebo fantastické sci-fi nebo fantasy nastavení lze také považovat za simulační válečnou hru.

Shadow Empire je jednou z těchto sci-fi válečných her, které navzdory svému vzdálenému prostředí stále udržuje jádro designu válečné hry, jako jsou hloubkové logistické systémy, dodavatelské linky a formace vojska. Pravděpodobně nejpůsobivějším prvkem Shadow Empire je ve skutečnosti to, jak moc mají hráči kontroly nad jejich ozbrojenými silami, jejich složení a celkový výkon, který dokonce odráží moderní válčení, ale s futuristickým zvratem.

Stejně jako jeho bratři pozemských, Shadow Empire trpí zjednodušenou grafikou a strmou křivkou učení, která může odvrátit mnoho nepřipravených strategických hráčů. Nicméně, přístup Shadow Empire’s 4x Game Design k simulační Wargame vzorec a vynikající možnosti přizpůsobení planety z něj činí jednu z nejvíce ponižujících válečných her na trhu.

12. Dominions 5: Warriors of the Faith

Dominions 5: Warriors of the Faith

Vývojář: Illwinter Game Design
Vydavatel: Illwinter Game Design
Platforma: PC, MacOS, Linux

Výměna futuristických vozidel a bitevních polí vzdálené budoucnosti pro kouzla, monstra a starověká říše, Dominions 5: Warriors of the Faith je další válečná hra, která vezme 4x strategické design jako jeho jádro. Výhodou tohoto typu designu strategické hry je to, že všichni hráči začínají relativně rovnocenně a hra se časem vystupuje do masivních měřítek, což dává spoustu času a příležitosti pro začínající generály, aby se vyrovnali s mechanikou a složitosti hry a složitosti.

Dominions 5 vyniká jako fantazijní válečná hra kvůli naprosté hloubce a rozmanitosti obsahu, který poskytuje hráči, od hlubokého grimoire kouzel a rozsáhlého tvůrce božstva po podrobné velení armády a artefaktů pro tvorbu artefaktů. Množství jedinečných říší s jejich vlastními silnými a slabými stránkami je prakticky závratné a snadno nabídne hráčům stovky, ne -li tisíce hodin hry, aby zvládli každou odlišnou frakci.

Hráči mohou z bojového systému očekávat frustraci, protože systém armádního řádu může být chmurný a vést k lichým chování v simulacích hands-off bitevních. Samotné jedinečné fantasy nastavení však snadno dělá Dominions 5 jednou z nejlepších válečných her všech dob.

11. Strategické velení: Světová válka

Strategické velení: Světová válka

Vývojář: Fury software
Vydavatel: Software Slitherine
Platforma: PC

Něco blíže k tradiční válečné hře, Strategické velení: Světová válka je simulační válečná hra strategického měřítka, která stanoví akci během prvního nejkrvavějšího konfliktu 20. století. Hráči mohou očekávat, že budou hrát jako síly Entente, mezi které patří Anglie, Francie, Rusko a později USA nebo převzít velení ústředních mocností vedených německými a rakousko-uherskými říšimi.

Z mechanického hlediska strategické velení provádí solidní práci při ilustraci vyvíjející se a vyčerpávající povahy války během tohoto období zavedením pokročilých opevnění, inovativních válečných strojů a strašných technologií smrti. Je to však nastavení hry, díky kterému je od ostatních, protože WWI je konflikt, který se často změní a zastíní v designu strategických her ještě rozsáhlejší a destruktivnější druhou světovou válkou.

Snad nejvíce neuspokojivým prvkem strategického velení je nedostatek důrazu na komplikovanou diplomatickou situaci obklopující události války, protože tato válečná hra zaujímá jednodušší přístup k politickým spojení a vykreslování. Ve velkém schématu věcí však zjednodušené zobrazení diplomacie jen málo snižuje od efektivního modelování války strategického velení v tomto období, což z něj činí jednu z nejlepších simulačních válečných her WWI tam venku.

10. Klisna noStrvm

Klisna noStrvm

Vývojář: Turnopia
Vydavatel: Software Slitherine
Platforma: PC

Oblast, kde simulační válečníky mohou opravdu vyniknout z hlavního proudu strategického žánru, je zaměření na méně zastoupená období v historii a také na různé typy války. Mare Nostrvm to navazuje na to, že ilustruje námořní kuchyňskou válku během klasického starověku.

Námořní boj obecně nebyl tak úspěšně implementován do strategických her, takže jakákoli hra, která dělá odvážný pokus, dostane další plus. Samotná středomořská vanává válka je také velmi zajímavým typem války, který je poznamenán jak chytrým manévrem a úplným a naprostým chaosem.

Druhou je, že jakmile se bitvy přeměňují do obřího nepořádku, uživatelské rozhraní má jen málo, aby pomohlo hráčům získat zdání kontroly, aby se pokusila omáčit boj ve svůj prospěch. Ve svém jádru však Mare NostrvM dává hráčům šanci znovu prožít klíčové námořní závazky, které definovaly osudy kampaní a dokonce i celé říše.

9. Gravitateam Tactics: Mius Front

Gravitateam taktika Mius Front

Vývojář: Gravitateam
Vydavatel: Gravitateam
Platforma: PC

Představte si, že vezmete strategickou hru Steel Division 2 Eugen Systems a obrátíte realismus této hry na jedenáct. Výsledkem bude taktika Graviteam: Minus Front, válečná hra na úrovni praporu s důrazem na kombinovanou válku se zbraněmi a taktický boj na velkých bojišti.

Vzhledem k technickým omezením kontroly hráčů a úhlů fotoaparátu ve hře mnoho strategických her na druhé světové války zcela nezachycuje neuvěřitelné vzdálenosti a rozsáhlé formace vojáků bojitelů v tomto děsivém a významném konfliktu. GraviTeam je patrně nejlepší hra, která zachycuje dopad terénu a rozsahu zbraní v boji, což hráčům dává autentický příkaz zážitek, přičemž se zohledňuje i nejmenší variace hřebenů, vesnic, lesů a vegetace a vegetaci.

Zatímco dodržování historické přesnosti GraviTeam dává mu mnoho výhod jako simulační válečné hry, to také znamená, že hráči se budou muset potýkat s přirozeným zpomalením a tichou dobou mezi potyčkami, což může vést k nerovnému tempu. Tato dynamika je však součástí pocitu realismu Gravitaeam a přidává se k napětí budovy pouze tehdy, když se bitva blíží.

8. Scourge of War: Waterloo

Scourge of War Waterloo

Vývojář: Norbsoftdev
Vydavatel: Software Slitherine
Platforma: PC

Jednou z barevnějších éry vojenské historie jsou Napoleonské války, s válečnou Scourge: Waterloo modelování rozhodující závěrečné bitvy, která uzavřela Bonaparteovu vládu. Místo toho, aby se dostal do politiky a strategické situace na Napoleonově závěrečné kampani, má Scourge of War zájem pouze o taktické akci tohoto osudového dne.

Zmatovací rys Scourge of War je plně modelovaný řetězec příkazového systému, který se často dostává zjednodušen nebo odstraněn, kde hráči zažijí zpoždění objednávek při příkazu jejich formace vojáků. Tento systém autenticky ilustruje těžkosti a celkovou pomalost nasměrování masí k dokončení různých taktických cílů, i když když se plány spojí z předvídavosti a přesnosti, může metru války poškrábat, že perfekcionistická svědění jakéhokoli začínajícího vojenského vůdce.

To, co udržuje pohromu války z vyššího stavu, je jeho relativní nedostatek ambicí přidávat další prvky do standardního taktického vzorce nebo dokonce za tím, že může přinést větší váhu a kontext k pohybům hráče. Nicméně, Scourge of War: Waterloo je taktická simulační válka v nejlepším a je dosud jednou z nejlepších napoleonských válečných her.

7. Studená voda

Hra studených vod

Vývojář: Hry Killerfish
Vydavatel: Hry Killerfish
Platforma: PC, MacOS

Pro něco modernějšího, studené vody vezme hráče do hlubokých a nepřátelských vod studené války-hotové scénáře, protože ovládají ponorku k dokončení různých misí a boje o zabití lodí. Pokud je námořní boj obecně neobvyklý ve strategických hrách, pak jsou válečné hry na ponorkové válce ještě více a těžko.

Naštěstí je studená voda standout hra, která ztělesňuje jak napětí, tak složitost velení i jediné ponorky. Množství systémů a detailů, které je třeba sledovat, včetně sonaru, radaru, torpédového spuštění a vedení, stejně jako množství různých systémů, je naprosto neuvěřitelné a zaslouží si chválu pro úsilí a pozornost vývojářů na všechny aspekty podmořského velení.

Tato neuvěřitelná autentičnost přichází za cenu strmé křivky učení a povaha ponorkové války znamená, že studená voda bude mít rozsáhlé období zabíjení hybnosti a může vytvořit pocit, že taková komplikovaná válka je bez akce a nudné. Jako kompletní balíček však studené vody úspěšně zobrazují engrossing a uchopení dynamiky high-tech kočky a myší hry, díky ní.

6. Close Combat 5: Invaze: Normandie

Blízko bojové invaze Normandie

Vývojář: Atomové hry
Vydavatel: Mattel Interactive
Platforma: PC

Podmnožina Simulation Wargames má vždy měkké místo pro taktické hry během druhé světové války a žádná série nepředstavuje menší boj lepší než série blízkých bojových sérií. Ačkoli série stále je silná, provádí přechod z 2D na 3D grafický motor, jsou to starší tituly jako invaze: Normandie, která zapouzdřuje podstatu série.

Hraní hrubé hry Close Combat pochází z těsného zastoupení potyček na úrovni společnosti, kde hráči mají jen dost prostoru, aby přinesli značnou a rozmanitou sílu, a zároveň nebyli tak těžkopádně a ohromující, že se hráč zabodni v paralýze analýzy. Tento zaměřený přístup udržuje akci v pohybu pohodlným tempem a dává hráčům dostatek příležitostí číst terén s foto-real a přijít s taktikou, aby se řešil každou místní výzvu.

Invaze: Normandie ve své grafice jde o realismus, který může zakrývat přátelské jednotky a může vést k určité frustraci, když manévrování kolem mapy a poněkud nevyvážený zvukový design může nastrouhat uši. Tyto stylistické volby dělají jen málo pro brzdění solidních jádrových taktických her, která dělá blízký boj: invaze: Normandie Jedna z nejlepších válečných her všech dob.

5. Pole slávy 2: Středověké

Pole Glory II Středověké

Vývojář: Byzantské hry
Vydavatel: Software Slitherine
Platforma: PC

Terén je jednou z nejdůležitějších komponent bojových a válečných her, věnujte zvláštní péči, aby se zajistilo, že bojiště a herní prostředí nebudou vypadat jen hezky, ale mají významný dopad na plánování, taktiku a strategii. Pole řady Glory, digitální adaptace hry miniatury se stejným názvem, jsou prvotřídní strategické hry, které účinně modelují složité spojení mezi formacemi vojska a jak se velitelé musí přizpůsobit rozmanité krajině, od nejmenšího proudu po dominantní kopce a hřebeny.

Zatímco starověké pole Glory 2 je samy o sobě skvělé, středověká iterace série má řadu výhod, díky nimž je atraktivnější vstupní bod. Kromě vylepšení grafiky a působivých středověkých uměleckých směrů, aktualizace uživatelského rozhraní a více pozvání bojové dynamiky z nastavení dávají pole slávy 2: Středověké osvěžující auru jednoduchosti, aniž by ztratily hloubku taktické rozhodování.

Hra není bez jeho zvláštností, zejména v interakci mezi pravidly zpětného řízení a chováním světelných jednotek, jako je potyčka pěchota a lehká kavalérie, což může vést k ponoření, neautentické a levné situace. Celkově však pole Glory 2: Středověké dokonale zachycuje povahu války tohoto období a je jednou z nejvíce z příjemnějších a přístupnějších válečných her na seznamu.

4. Highfleet

Highfleet

Vývojář: Konstantin Koshutin
Vydavatel: Mikropóza
Platforma: PC

Wargames, stejně jako strategické hry obecně, fungují nejlépe, když se vydávají neortodoxní trasy k návrhu her a zpochybňují pojmy tradice, přičemž si zachovávají složité a poutavé systémy, které jsou tak dobře známy. Highfleet je jednou z těchto funky simulačních válečných her, které se na povrchu zdá, že se přidává na tradici designu Wargame, ale končí statečně smíchání autentické a realistické hry s kreativním světovým budováním, vizuálním designem a hrami hrami.

Navzdory sekci honosné akční tectiky v boji lodi-lodi, která se zdánlivě vyskytuje proti celému pojmu o strategické hraní úplně, tato minihry spolu se zbytkem, včetně detekce, výstavby lodí, dialogu a pohybu flotily, pomáhá modelovat zážitek z velitel námořní flotily. Nastavení a příběh inspirované dunem a ruskou historií také dělají zázraky, které dávají Highfleet pocit realismu a logiky, i když hráči se ocitnou ovládající futuristické vzducholodi a plavidla.

Highfleet může být jistě ohromující a neznámý vůči hráčům, kteří hráli tradiční válečné hry se svým diegetickým uživatelským rozhraním a hraní orientovanou akcí, ale s bližším pohledem zjistíte, že design a dynamika hry HighFleet připomíná například jeho bratry výše uvedené studené vody. Highfleet je v popředí simulačního designu Wargame Design a je jednou z nejinovativnějších válečných her všech dob.

3. Tato válka moje

Tato válka moje

Vývojář: 11 bitové studia, křupavé koaly
Vydavatel: 11 bitové studia
Platforma: PC, MacOS, Linux, Switch, PS4, Xbox One, Android, iOS

Typickým obrazem válečné hry je obraz rozlehlých a komplikovaných miniatur nebo hex-and-courter strategické hry se složitými systémy vyžadujícími encyklopedii s dlouhými pravidly pro modelování složitosti boje a výzvy strategického rozhodování. Tento přístup byl tematickým podložím simulačního válečného podmnožiny a 11bitová studia je tato válka o válce v každém smyslu slova, která nejvíce zpochybňuje toto zaměření na boj.

Lidské náklady na válku ve válečných hrách jsou často abstrahovány jako poměry opotřebení a statistiky, ale tato válka žádá hráče, aby se stal průměrným člověkem nebo civilistou, jehož celý život byl bombardován do království, který přišel pustošením a machinací války. I když se zaměřuje na přežití a řízení životů malé skupiny lidí, stále zjistíte, že existuje spousta strategického a taktického rozhodování, které prostupuje celým zážitkem hry. Je to jen ta válka, která se zde bojovala, je prostě žít a ne masivní armády plnit rozmary vlád zajímání vlastního zájmu.

Předmětem této války je tak hmatatelné a viscerální, že může některé lidi vypnout, protože to může připomenout vzpomínky a zkušenosti, které stále ovlivňují mnoho dodnes mnoho. Díky tomu je tato válka nejodvážnější a pravděpodobně nejdůležitější válečná hra všech dob.

2. Konečný generál: občanská válka

Konečný generál

Vývojář: Hry
Vydavatel: Hry
Platforma: PC, MacOS

Největší výzvou a oblastí inovací pro simulační válečné hry je překlenutí mezery mezi komplexní a často tupé systémové modelování reality se současnými principy designu her, které pomáhají novým a veteránům ponořit se do ponižujícího rozhodovacího zkušeností se simulačními válečníky. Jednou z nejúspěšnějších válečných her je konečný generál: občanská válka.

Společnost Game-Labs Aktuální Magnum Opus má hráče znovu prožívat bitvy americké občanské války jako USA nebo CSA, řízením jejich vojáků, přidělováním důstojníků, získáváním zbraní a vybavení a bojujících s bitvami, od nejmenších nájezdů po největší a nejkrvavější rvačky. Občanská válka mistrovsky a intuitivně zjednodušuje mnoho prvků historie, aby soustředila radost hráče na velící masivní armády, aniž by se dostala do drsných detailů historie, která může ve skutečnosti brzdit celkový zážitek.

Bez ohledu na to, jak mocné se naše počítače dostanou nebo jak se mohou stát rozsáhlým designem her, jsou simulační válečníky nejúčinnější v rozumně přizpůsobení historie a realitě, což může vést k obětování k dokonalé přesnosti. Ultimate General: Civil War je válečná hra, která se neuvěřitelně blíží tomuto dokonalému stavu adaptace, a jako takový z něj dělá neuvěřitelnou simulační válečnou válku.

1. Unity of Command 2

Unity of Command 2 Review 45

Vývojář: 2 × 2 hry
Vydavatel: 2 × 2 hry, Croteam
Platforma: PC, MacOS

Vrchol moderního designu moderní válečné hry jde o jednotu 2 × 2 hry velení 2, protože úspěšně dodržuje tradiční simulační válčení při výběru nastavení, hloubky systémů a estetiky inspirované hex a soudem, ačkoli také jeden z nejvíce přitažlivých, svižných a podmanivých strategických zážitků po celém celém žánru. Pro hráče, kteří hledají více otevřených strategických her, to může být příliš podobné hádankám, díky historicky autentickému scénáři Scénáře Unity Command, ale to by nedalo hře dostatek úvěru.

Unity of Command 2 má hráče, kteří hrají prostřednictvím kampaně zkoumající úsilí spojeneckých sil na západní frontě, když bojují s Afrikou Korps, napadnou Normandii a nakonec udeří do srdce nacistického Německa. Přetrvávající rozvoj vojáků hráče a konzistence mechaniky v řízení nabídky a zlepšování velitelství dává začínajícímu velitelům schopnost zažít a řídit historický proces vyvíjejících se ozbrojených sil, protože se neustále mění v každé hlavní kampani v každé hlavní kampani.

Jednoduchá, ale účinná 3D grafika hry, pohodlné překryvy uživatelského rozhraní a užitečný tutoriál zajistí, aby hráči měli dobrý výhled na terén, jednotky, které mají k dispozici, a jak různé herní systémy interagují At-A-Lance a bez zbytečného zmatení. Kombinace osvědčeného designu válečné hry smíchané s inovativními funkcemi (pro simulační válečné hry) činí jednotu velení 2 nejen nejlepší válečnou hrou všech dob, ale jednou z nejlepších strategických her všech dob.

Některé z pokrytí, které najdete u kultivovaných supů, obsahují přidružené odkazy, které nám poskytují malé provize založené na nákupech provedených z návštěvy našeho webu. Pokrýváme herní zprávy, filmové recenze, zápas a mnoho dalšího.

Počítačové válečné hry

Sponzorovaná reklama z Adalbert Mountain

Sponzorovaná reklama z National Mah Jongg League

Více udržitelné produkty

 • PC hry a příslušenství
 • Hry kompatibilní s PC
 • MAC hry a příslušenství
 • Hry kompatibilní s Mac
 • Starší systémy
 • Hry, konzole a příslušenství Xbox One
 • Hry Xbox One

Videohra digitální stahování

Vaše nedávno viděné položky a doporučené návrhy

Po prohlížení stránek podrobností o produktu se podívejte zde a najděte snadný způsob, jak se navigovat na stránky, o které máte zájem.

 • Prodávejte produkty na Amazonu
 • Prodat se na Amazon Business
 • Prodat aplikace na Amazonu
 • Stát se přidruženou společností
 • Inzerujte své produkty
 • Samo-publikovat s námi
 • Hostujte Amazon Hub
 • ›Podívejte se na další peníze s námi

Amazon Platební produkty

 • Amazonská vizitka
 • Nakupujte s body
 • Znovu načtěte svůj zůstatek
 • Amazonský měnový převodník
 • Amazon a Covid-19
 • Váš účet
 • Vaše objednávky
 • Přepravní sazby a zásady
 • Vrací a náhrady
 • Spravujte svůj obsah a zařízení
 • Amazon Assistant
 • Pomoc