15 nejlepších her Android Survival – Android Authority, 10 nejlepších her pro přežití září 2023 | Načtení

10 nejlepších her pro přežití září 2023

Dále je les hrůzou přežití ve svém absolutním prvku. Ocitnete se, že jste uvízli úplně sami v A, uhodli jste to, les, po planoucí letadlo. Dost děsivé, správně? Špatně. Házejte vlny kanibal mutantních hord běžících na inteligentní AI pro vývojáře Endnight a máte sami úžasně vytvořené, ale skutečně děsivé prostředí.

15 nejlepších her pro přežití Androidu

Přežití arch se vyvinulo nejlepší hry na přežití na Androidu

Hry pro přežití jsou jedny z nejoblíbenějších na mobilu. Je to také jeden z mála, kde je primární mechanik ve jménu. Musíte přežít. Hráči obvykle zakládají základnu, vytvářejí různé věci, vytvářejí obranu z vnějších hrozeb, najdou jídlo a občas si najdou přátele. Existuje mnoho různých příjmů na základní hraní mechanice. Většina her přežití má výrazný pocit přežití, ale podaří se zůstat od sebe přiměřeně odděleně. Zde jsou nejlepší hry o přežití pro Android.

Máme také úplný seznam nejlepších her Battle Royale. Nejsou to hardcore přežití, ale mají prvky přežití. Doporučujeme také tam: Ω vydání (Google Play). Je to vynikající, ale za několik let to nebylo aktualizováno. Tato válka mé (Google Play) je také dobrá, navzdory jeho problémům s chybou.

Nejlepší hry pro přežití pro Android

 1. Alien: Izolace
 2. ARK: Přežití se vyvinulo
 3. Cataclysm: Tmavé dny dopředu
 4. Crashlands
 5. Den R přežití
 6. Nepohlavějte
 7. Doom & Destiny Worlds
 8. Dysmantle
 1. Forager
 2. Poslední den na Zemi: přežití
 3. Život
 4. Minecraft
 5. Prospektor: Survival Rush
 6. Rebel Inc
 7. Tulák

Alien: Izolace

Cena: 14 $.99

Alien: Izolace je hra pro přežití, která se odehrává v mimozemském vesmíru. Hrajete jako Amanda Ripleyová, dcera Ellen Ripleyové, když jde na vesmírnou stanici, aby vyřešila tajemství toho, co se stalo její matce. Ukážete se nedostatečně přípravným a nedostatečným, a proto začíná zážitek z přežití. Existuje celá řada položek a zdrojů, které vám pomohou žít skrze všechno, jak postupujete v příběhu. To je celkově vynikající hra a věrný přístav originálu. Cena je trochu vysoká, ale neexistují žádné nákupy v aplikaci, které by se věci potlačily.

ARK: Přežití se vyvinulo

Cena: Zdarma hrát / 4 $.99 za měsíc / 39 $.99 za rok

Ark: Survival Evolved je hra pro přežití s ​​některými prvky budováním města. Hráči zakládají domovskou základnu, vytvářejí svůj prostor, krotké dinosaury a odrazují maraudingové bandity a další špatné věci. Začnete sami a neozbrojeni a musíte se stavět v podstatě nic. To zahrnuje zbraně, budovy, zdroje a další věci. Hra si může hrát s volitelným předplatným, které dává hráčům různé výhody. Existují také sociální prvky, které si můžete hrát s přáteli, tvorbou a spoustou půdy, kterou můžete prozkoumat. Navíc je to jedna z nejvíce graficky intenzivnějších her na mobilu, takže by měla vypadat vynikající na špičkové obrazovce.

Cataclysm: Tmavé dny dopředu

Cena: Volný, uvolnit

Cataclysm: Dark Days Aread je jednou z těch diamantů ve hrách drsných přežití. Je to zdarma a otevřený zdroj se stovkami přispěvatelů. Začnete s ničím a pokusíte se přežít v náhodně generovaném světě. Máte monstra porazit, věci, které můžete sbírat, a člověka na ochranu. Grafika je retro styl a systém menu není skvělý, ale pokud to dokážete projít, je to překvapivě dobrá hra. Existují také dvě verze. Spojili jsme se s tím, který je stále aktivně aktualizován. Je tu další, starší, který není. Můžete jít s jedním.

Zkuste také: Nejlepší roguelike dungeon prohledávače pro Android

Crashlands

Cena: 4 $.99

Crashlands má tolik různých herních prvků, že to zablokuje mysl. Najdete RPG, přežití, akci, dobrodružství a dokonce i sběr monstrum. Hra se točí kolem mezigalaktického trucker, který se uvízne na mimozemské planetě. Vaším úkolem je bojovat proti padouchům, stavět základnu, dodávat ztracené balíčky a zachránit svět před zlem. Je intenzivně hluboká, má více než 500 položek, které můžete vytvořit, a můžete dokonce zkrotit stvoření, abyste bojovali spolu s vámi. Nezemřete, pokud neděláte věci jako jíst, takže puristé si to nemusí užívat stejně jako ostatní. Lov stvoření, shromažďování položek, budova domů a mechanika řemeslného předmětu jsou tam a lepší než většina ostatních her. K dispozici je také podpora a úspěchy úspory cloudu. Přichází také za slušnou cenu a je jednou z nejunikátnějších her pro přežití. Tento je také zdarma prostřednictvím Google Play Pass, pokud jej máte.

10 nejlepších her pro přežití září 2023

Nejlepší hry pro přežití: Voják je vidět na pozadí vody

Jaké jsou Nejlepší hry na přežití? Hry přežití vás otestují na vaše limity. Od apokalyptických světů po mezigalaktické záhady, rozsah pro vytvoření hry na přežití a vytváření nových světů je obrovský a není divu, že vyvolal mnoho vývojářů, aby to udělal jen. S téměř nekonečnými možnostmi přichází mnoho titulů, které se mohou vyzkoušet, což se může cítit trochu ohromující, když se vydáte na průčelí v naději, že si vyberete něco nového. Naštěstí jsme pro žánr přežití vybrali deset nejlepších.

Náš nejlepší průvodce hry pro přežití vás bude lákat s jedinečnými možnostmi na každém tahu. Ať už je to poslední muž stojící v online multiplayeru nebo záhadnou magii temných, předtuchajících zemí. Hry pro přežití se však vždy setkávají na jednom místě a to je v boji, aby porazilo izolaci a dokázal, že jste v těchto herních světech schopni žít, někdy i prosperující. Jakmile jste si prohlédli náš seznam, je tu mnoho dalších titulů pro přežití v našich nejlepších hrách na přežití PS5 a nejlepších průvodcích přežití Xbox, pokud chcete získat více specifické pro konzoli.

10 nejlepších her pro přežití je:

 • Rez
 • Subnautica
 • Minecraft
 • Les
 • ARK: Přežití se vyvinulo
 • Valheim
 • Sky žádných mužů
 • Nepohlavějte
 • Dlouhá tma
 • Tato válka moje

Nejlepší hry na přežití: Boj na ulici lze vidět

1. Rez

Pokud jde o přežití her, Rust From Facepunch Studios občas přimějete se stočit do míče a vzdát se. Na tuto existenciální křižovatku dorazíte téměř okamžitě, když jste vzhůru nahý, sami a bojíte se v neodpustitelném terénu Rust’s Servers.

Ale nejsi sám. Ne, daleko od toho. Tento titul pouze pro více hráčů má hojnost ostatních hráčů, kteří čekají, aby se ujistili, že neuspějete, ukradete veškerý svůj tvrdě bojovaný kořist v devastujícím PvP a nakonec vás přímo nevyhovují ze hry. Pokud chcete z tohoto světa, můžete si představit, že žijete, nebo alespoň přežít, budete muset rychle myslet.

Jak se Rust popisuje sám, „všechno chce, abyste zemřeli“ z divoké zvěře, do životního prostředí, k jiným pozůstalým. Nebude to snadné. Nemůžeme to dostatečně zdůraznit. Ale pokud do toho investujete čas a naučíte se lana, můžete ovládnout ostrov, formovat aliance a cítit hloubku komunity, kterou Rust vytvořil po dobu téměř desetiletí.

Právě teď můžete chytit rzi na PS5, Xbox a PC.

Nejlepší hry pro přežití: Podmořský oceán lze vidět s podmořskou klouzavou

2. Subnautica

Pokud se chcete cítit skutečně, opravdu sami, Subnautica je titul, na který se můžete obrátit. Jediný přeživší na vzdáleném mimozemském podvodním světě, musíte prozkoumat hloubky ve snaze přežít, zatímco stvoření pod tím, aby vám ublížila. A protože většina hry je pod vodou, máte také neustálou bitvu o to, abyste dohlíželi na svůj vyčerpávající kyslík, stejně jako hlad, žízeň a zdraví.

V Subnautice to může opravdu temné, aby se opravdu stal rychlým, když vás cyklus hry a noc vrhl do propasti. Naštěstí můžete skrz to spát nebo, ve skutečném režimu přeživších, použít jako čas lovit ryby a pracovat na vaší základně. Subnautica také podporuje náhlavní soupravy VR, což znamená, že se můžete skutečně ponořit do oceánského světa … pokud jste dost stateční.

Cestujte do hloubky na přepínači PS5, PS4, Xbox, PC a Nintendo.

Nejlepší hry na přežití: V Minecraft je vidět více lidí a zvířat

3. Minecraft

Nepřekvapuje, že v našem seznamu nejlepších her přežití přichází nejprodávanější hra všech dob, Minecraft. Titul pro přežití karantény má také zvláštní místo v našich 22 nejlepších hrách všech časových seznamů pro svůj rozsáhlý svět, příležitosti pro kreativitu a ve svém jádru hru přežití, která otestuje vaši trpělivost.

Existuje tolik serverů Minecraft, které si můžete vybrat z plného mini-her, průzkumu, rekreace ikonických titulů a mnohem více, což znamená, že vaše možnosti uvnitř Minecraft jsou obrovské. Nebo, pokud chcete jen hospodařit a pícniny, je to úplně vaše výsada. Jistě, Minecraft možná existuje už více než deset let, ale i když začínáte od nuly, stále se můžete uvíznout přímo dovnitř.

Minecraft je k dispozici na přepínači Xbox, PS4, Nintendo a PC. Navíc jej můžete chytit na herního průsmyku Xbox, pokud máte předplatné.

Nejlepší hry pro přežití: Hráč je vidět, jak popraskají krk NPC

4. Synové lesa

Dále je les hrůzou přežití ve svém absolutním prvku. Ocitnete se, že jste uvízli úplně sami v A, uhodli jste to, les, po planoucí letadlo. Dost děsivé, správně? Špatně. Házejte vlny kanibal mutantních hord běžících na inteligentní AI pro vývojáře Endnight a máte sami úžasně vytvořené, ale skutečně děsivé prostředí.

Stejně jako názvy, které přišly před ním na našem seznamu, je denní a noční cyklus vážné podnikání. Důraz je kladen na vytváření a opevnění základny během dne, který vám bude dobře sloužit pro přežití v noci, kdy nápor opravdu vstoupí do zářezu.

Synové lesa právě teď jsou k dispozici pouze na PC.

Nejlepší hry na přežití: Je vidět více dinosaurů

5. ARK: Přežití se vyvinulo

Jak máte rádi své šance na hru přežití na tajemném ostrově, který se hemží prehistorickými zvířaty a dinosaury? Není to jen zabíjet nebo být zabit, protože máte příležitost zkrotit určité divoké zvěře. Divoce zábavný koncept, ale také neuvěřitelně výhodný pro přežití v archu: přežití se vyvinulo.

Budete muset postavit základnu, lovit, sklízet zdroje, pěstovat plodiny, sklizeň zdroje a mnohem více, abyste mohli prosperovat všeho, když žijete v zemi plné jiných hráčů, kteří jsou přítelem nebo nepřítelem. Chytrý systém ve hře vás bude reagovat podle svého prostředí. Až se zahřeje, budete potřebovat více vody. Když zchladne, budete muset postavit oheň, abyste zůstali v teple. Je toho hodně co udělat, aby zůstalo naživu a založení kmene by to mohlo usnadnit peklo. V číslech je síla, správně?

Datum vydání přežití Ark ARK je nastaveno na spuštění v říjnu a přináší původní titul na další generaci se spoustou lesklých vylepšení. Mezitím si můžete hru zakoupit na Xbox a PlayStation. Nebo to popadněte s nebo bez vydání Ultimate Survivor na Xbox Game Pass.

Nejlepší hry na přežití: Dva lovci sedí kolem ohně

6. Valheim

Valheim, inspirovaný norskou mytologií, je neodpustitelný a občas je přímo brutální titul přežití zavěšený na samotném bohu války, Odin. Převzetí role vyhnaného Vikingu v 10. světě, Valheim, musíte zabít monstra, vybudovat osady a dokázat, že jste hodni vykoupení.

Svět generovaně generovaně je bohatý na příležitosti k prozkoumání a mechanik přizpůsobení přidává do této hry přežití vrstvy, která jej udržuje velmi zajímavou. Budete muset rychle rozšířit své zbraně, abyste mohli převzít mnoho starověkých protivníků. Stejně jako ostatní tituly na našem seznamu musíte trávit čas moudře.

Zpočátku, pouze v raném přístupu na PC, byl náhled hry Valheim spuštěn na Xboxu v březnu 2023 a může být popadnut v průčelí nebo jako součást Game Pass.

Nejlepší hry na přežití: Na planetě lze vidět více lidí

7. Sky žádných mužů

Nekonečně procedurálně generovaný svět oblohy bez člověka je docela nastavením titulu přežití. Pokud vesmír hojný s planetami, který prozkoumává plovoucí loď nebo letí vaši kosmickou loď, pak je to pro vás. Po smíšeném recepci při spuštění vývojář Hello Games ji sledoval s palbou aktualizací, aby splnil očekávání.

S tak obrovskou rozlohou k prozkoumání jsou příležitosti téměř nekonečné, jak se rozhodnete spustit svou hru. Piráti bitevního vesmíru, budování kolonií, formy přátelství, rasy exkraft, je to opravdu na vás. V tomto titulu přežití je také režim specifický pro přežití, který způsobuje náročnější zkušenost, která vám umožňuje přístup pouze k omezeným zdrojům a také zvyšování ante na nebezpečí a nepřáteli.

Naštěstí není k dispozici žádná obloha člověka na Xbox, PS5, PS4, s podporou PSVR a PSVR 2 a Switch Nintendo.

Nejlepší hry na přežití: Osoba lze vidět v aréně

8. Nepohlavějte

Ozdobné přežití s ​​rozmarným zvratem? Nepohlavějte přepravy hráčů na 2D kreslenou estetiku, která má magii. Začnete s ničím a opravdu to musíte přijít na to. Existuje také eklektická směs nepřátel, když se z temnoty vynořují podivná stvoření, jako je slurtor, Terrorbeak nebo Treeguard.

V nehlazení, přežití závisí na řemeslném prvku, což znamená, že se musíte zaneprázdnit shromažďováním a vytvářením zdrojů, abyste přežili. Pokud to nechcete vydržet sám (doslova, existuje spousta tyčinek), pak expanze pro více hráčů, nešťastné hladově.

Sestupujte do temnoty s nehlazením na PlayStation, Xbox a PC.

Nejlepší hry na přežití: Je vidět postavu

9. Dlouhá tma

Až navíc nejsou zde žádné příšery kromě samotné matky přírody. Dlouhá tmavá zakládá v nastavení prvotřídní pro izolaci. Po havárii na severní kanadské divočině po bouři přejmete roli pilota, Will Mackenzie, k boji proti mrazivým prvkům a nebezpečím přírody.

Jíst, spát, pít a zůstat v teple, abyste přežili. Scourring the Wild pro zásoby a vyhýbání se zvířatům, která vás chtějí lovit. Název společnosti Hinterland Studio zahrnuje množství herních režimů včetně působivého příběhového režimu pěti epizod, Wintermute. Bohužel, pokud to chcete hrát s přáteli, neexistuje žádná podpora pro více hráčů.

Naštěstí to však můžete chytit nyní na Xbox a PlayStation. Je to také součástí PlayStation Plus.

Nejlepší hry na přežití: Je vidět více pokojů domu

10. Tato válka moje

Nakonec, uprostřed města zpustošeného probíhající válkou, musíte vést skupinu civilistů k přežití. Tato válka Mine převrátí obvykle vyprávěné vyprávění o válečných hrách jako bojové poháněné, aby místo toho vyprávěla příběh o tom, jaké by se mohlo cítit žít prostřednictvím vytrvalého nebezpečí z každodenní perspektivy.

Cílem je zůstat naživu, dokud nebude během hry vyhlášen příměří v náhodném bodě. V průběhu války má hráč na starosti poučení a ochranu více přeživších, skrývání a tvorby během dne uvnitř znesvěceného domu a vydává se na prozkoumání a shromažďování zdrojů v noci. Vyberete si cestu, kterou se vydáte s množstvím konce, což znamená, že se můžete vrátit do této hry, hrát ji znovu a napsat svůj vlastní příběh o válce.

Tato válka je na Xbox, PC, PlayStation a Nintendo Switch.

Skvělé hry však nezačínají a nekončí tituly přežití. Nezapomeňte si prohlédnout náš průvodce nejlepšími hrami PS5, nejlepší hry Xbox Series X a nejlepší hry Nintendo Switch všech dob. Šli jste hledat přežití a máte mnohem víc.

Více z načtení

Grace Dean Grace píše o herních a technologiích po většinu jejího žurnalistického života. Naleznete ji hraní Call of Duty s přáteli a psaní o Starfield a dalších střeleckých hrách.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.