15 nejlepších her Android Tower Defense – Android Authority, 15 nejlepších herních herních her

15 nejlepších her nejlepších věží

Contents

Digfender je zábavný pohled na žánr obrany věže. Každá úroveň vám dává základní mapu. Poté budete muset vykopat svou úroveň sami a bránit cestu, kterou vykopáte. Hra obsahuje 70 úrovní, režim přežití, kde můžete vyzvat pro nadřazenost žebříčku, úspěchy a řadu upgradů. Také se může pochlubit žádnými výplatními nebo časovači čekání, takže můžete hrát tolik, kolik chcete. Je to jedna z nejvíce podceňovaných herních her.

15 nejlepších her Android Tower Defense

Hry Tower Defense jsou na mobilu populárnější, než kdy byli. Zde jsou ty nejlepší, co můžete získat.

Hry Tower Defense byly mezi prvními, které skutečně využívaly mobilní telefony. Ovládací prvky dotyku usnadňují přehrávání na obrazovkách a upgrady umožňují hloubku, kterou jste nemohli najít v příliš mnoha hrách v prvních dnech mobilních her. Jinými slovy, jsou stejně zábavné hrát na mobilních telefonech, jako jsou na jiných platformách. Žánr v posledních letech trochu stagnoval, ale tituly Tower Defense patří stále mezi nejlepší a nejzábavnější strategické hry na mobilu. Zde jsou nejlepší hry Tower Defense pro Android.

 1. 2112td
 2. Bloons TD 6
 3. Obrana dat
 4. Defenders 2: Tower Defense CCG
 5. Digfender
 6. Pěstovat hrad
 7. Infinitode 2
 1. Iron Marines
 2. Série Kingdom Rush
 3. Mysli
 4. Mýtus obrana lf
 5. Rostliny vs zombie 1 a 2
 6. Radiační obrana
 7. Útok bažiny

2112td

Cena: $ 1.99

. Na mikromanagementu se více spoléhá než vaše tradiční hraní věží. Odtud pochází obtížnost v této hře. Ve svém jádru hraje jako většina herních her Tower Defense. Umístíte obránce, upgradujete je při hraní a zkuste držet navrch proti útočníkům. Hra zahrnuje úspěchy, bojové statistiky a celkovou zkušenost s rock-solid. Je to o něco více staré školy než tyto moderní hry, ale má jednu (a upřímně levnou) cenu bez nákupů v aplikaci.

Cena: 4 $.

Série Bloons TD je jednou z nejpopulárnějších a nejúspěšnějších franšíz Defense Tower na Mobile. Nejnovější, Bloons TD 6, byl spuštěn v roce 2018. Obsahuje více než 20 map, tuny upgradů, 19 věží, tři cesty upgradu, offline podporu, nové herní režimy a další. Vývojáři přidali také spoustu dalších věcí po spuštění. . Je hezké vidět, že společnosti stále berou žánr vážně, dokonce i roky poté, co zasáhlo svou druhou renesanci. Bloons TD 6 (a předchozí hry) jsou hry Solid Tower Defense za přiměřené ceny.

Obrana dat

Cena: 4 $.

Obrana dat je hra o obranné hře s minimálním stylem s některými úhlednými nápady. Hráči staví, aby bránili své servery před vnějšími útoky. Má všechny stejné mechaniky jako tradiční obrana věže, ale mají chytrá jména pro věci, které děláte. Například namísto stavby věží instalujete obranné programy. Hra je 100% hratelná offline, zahrnuje 50 map a nabízí 30 různých věží. To je o něco více rozmanitější než některé jiné hry na obranu věže. . Není to zdaleka dokonalé, ale má jednu cenovou značku, žádné nákupy v aplikaci a žádná reklama.

Defenders 2: Tower Defense CCG

Cena: Zdarma hrát

. . Věci, které odemknete, jsou ve hře použitelné. Aspekt freemia by měl být docela zřejmý. Tato hra však může načerpat několik desítek dobrých hodin hry, než vás začne obtěžovat za peníze. . Tenhle má díky mikrotransám trochu špatnou koncovou hru, ale počáteční zkušenost je docela dobrá.

Obranná zóna 3

Cena: Zdarma hrát

. Vyznačuje se spoustou mechaniků z předchozích dvou her spolu s některými novými věcmi, které osvěží věci. Je také vybaven několika režimy obtížnosti, osm druhů věží, speciálních bitev a podpory pro 20 jazyků. Kromě toho se hra trochu nakloní k nastavení obtížnosti, takže můžete najít obtížnost bez ohledu na úroveň vaší zkušenosti. Grafika je také docela dobrá. Tenhle je o něco starší, ale je to stále docela dobré.

Přečtěte si více:

Cena:

Digfender je zábavný pohled na žánr obrany věže. Každá úroveň vám dává základní mapu. . Hra obsahuje 70 úrovní, režim přežití, kde můžete vyzvat pro nadřazenost žebříčku, úspěchy a řadu upgradů. . Je to jedna z nejvíce podceňovaných herních her.

Pěstovat hrad

Grow Castle je jednou ze zajímavých herních her věže. Tenhle vám dává skutečnou věž, kterou musíte bránit. . Existuje 120 hrdinů, z nichž každý má své vlastní schopnosti formovat kontext hry. Hra také obsahuje systém hodnocení, cechy a další. Je to hra freemium. To je pravděpodobně to, co se nám na tom líbí nejméně. Je to zábavná hra.

Infinitode 2

Cena: Zdarma hrát

Infinitode 2 je minimální obranná hra s poměrně jednoduchou grafikou. Minimalismus hry vám umožňuje stavět jako šílenec a má na seznamu některé z nejhlubších upgradů jakékoli obrany věže. Má 14 typů věží, 11 typů nepřátel a více než 40 úrovní. Kromě toho hra umožňuje hráčům vytvářet mapy a sdílet je s ostatními hráči, což je jedinečná funkce v tomto prostoru. Můžete také synchronizovat svůj pokrok s verzí PC. S touto hrou je velmi málo špatné a všechny nákupy v aplikaci lze získat zdarma, pokud hrajete dostatečně dlouho. Toto je jeden z těch opravdu dobrých, lidi, není o tom pochyb.

Iron Marines

Cena: 4 $.99 s nákupy v aplikaci

Iron Marines je nejnovější hrací hra Tower z Ironhide Game Studio. Máme také jejich franšízu Kingdom Rush o něco dále. Tenhle patří mezi novějších herních her. Je vybaven 14 misemi kampaně, deset dalších speciálních misí a nemožný režim pro další výzvu. Existuje také řada věží a hrdinů. Jsou odemkli a upgradovatelné. Je dodáván s úspěchy a dalšími. Je to 4 $.. Tento je také k dispozici na Google Play Pass, pokud jej používáte.

Hry Kingdom Rush

0 $.99-4 $.99 s nákupy v aplikaci (každý)

Série Kingdom Rush je jednou z nejplodnějších a vysoce hodnocených franšíz obrany věže na seznamu. . Existují čtyři celkem, včetně Kingdom Rush, Kingdom Rush Frontiers, Kingdom Rush Origins a nejnovější název, Kingdom Rush Vengeance. Všichni mají podobnou mechaniku s malými mechanickými změnami, jak postupujete v řadě. První hra Kingdom Rush je zdarma bez nákupů v aplikaci, což z ní činí skvělý skákání. .

Zde máme více herních seznamů:

Mysli

Volný, uvolnit

Mindustry Screenshot 2023

Mindustry je hra na obrannou hru ve stylu karanténu. Stavíte továrny, abyste nakrmili munici věže a další zásoby, zatímco odrazíte vlnu po vlně padouchů. Existuje také mechanik, kam jdete a zachytíte nepřátelské základny. Díky tomu je to trochu více strategické hry, ale věřte nám, je tu spousta herních her věže. Toto je určitě jeden z více jedinečných položek na tomto seznamu, zejména s ohledem na to, že je zdarma hrát. Na Google Play je klasická verze, ale je to docela staré.

Mýtus obrana lf

Cena: Zdarma / 2 $.99-$ 3.

. Základní mechanikou je čistě obrana věže. . V režimu kampaně je 18 map, dvě úrovně obtížnosti, 22 věží (spolu se třemi pasti), 33 celkových úrovní a podpora více jazyků. . V seriálu jsou dvě hry (Mýtus Defense LF a Mýtus Defence 2) a oba jsou relativně levné. Stojí za to. Obě hry jsou k dispozici také na Google Play.

Rostliny vs zombie 1, 2 a hrdinové

Cena: Zdarma hrát

Hry rostlin vs Zombies jsou pravděpodobně nejoformujícími hráči na obranu věže na seznamu. Nevypadá to jako vaše klasická obrana věže, ale je tam mechanika. . Dlouho to byla jedna z nejpopulárnějších her pro obranu věže. Navíc je to zábavná hra a je to skvělé pro příležitostné hráče. Vývojáři byli také v souladu s přidáním nového obsahu pro ty, kteří dosáhli konce hry. Rostliny vs Zombies Heroes jsou také slušné, pokud chcete, aby se karetní hra otočila na mechanice hry.

Radiační obrana

Cena: Zdarma / 0 $.99

15 nejlepších her nejlepších věží

Elton Jones Headshot

Klávesnice a strategisté ovladače mají dva hlavní typy her, které věnují své herní návyky-mluvíme o strategických hrách založených na tahu a v reálném čase, díky nimž je velitel malé skupiny postav nebo masivní milice složená z hrdinů & vojáci. V případě nejlepších her na obranu Tower máte možnost nastavit (doufejme!) neproniknutelná sada obrany, aby vaše obrana zabránila pádu nebo převzetí proti protichůdné straně. Po letech trávení času zuřivě kliknutím na myši a klepání jako bláznivý člověk na našich mobilních zařízeních se nám podařilo vylézt z naší jeskyně herních zázraků, abychom promluvili na nejvyšších herních hrách, které musíte hrát hned teď.

Nejlepší hry na obranu věže

Bloons TD 6 nabízí 1jl6n

1. ‘Rostliny vs. Zombie

K dispozici na: PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PS3, Xbox 360, PC – Steam, PS Vita, Nintendo DS, iOS, Android

Nikdy za milion let bychom si představovali hru obrany věže, kde náš hlavní zdroj obrany skončil jako zahrada plná odvážného rostlinného života! Rostliny vs. Zombie je certifikovaný OG žánru obrany věže a jedním z barevnějších a snadno přístupnějších žánrů pro hráče všech úrovní dovedností. Obrovský výběr rostlin Zombie-Zappingové hry vedl k vysoce poutavé klasice obrany věže, kterou je stále těžké položit.

2. „Bloons TD 6“

Jeden z nejslavnějších 2.5D vydání v žánru Tower Defense je hra vše o používání opičích jednotek k sundávání těch obtěžujících „Bloons.„Ve svém současném stavu, Bloons TD 6 .

3. “Kingdom Rush Vengeance”

K dispozici na: PC – Steam, iOS, Android

Být chlapem tašky občas dělá vaši obvyklou hru obrany věže o něco lepší, než se očekávalo. Vengeance Kingdom Rush dává hráčům tuto možnost, když se dostanou do bot temný čaroděj Vez’nan a vedou svou zlou armádu na cestě čisté zničení. Stavba věží v blízkosti cesty každé mapy a použití kombinace hrdinů a jejich posílení, aby se tyto věže neporušily, se cítí jako destruktivní síla v celé zemi. Musíme také vykřiknout tuto hru za to, že mají některé z nejlepších bojů šéfů, jaké kdy žánr o obraně věže viděl.

4. ‘Orkové musí zemřít! 3 ‘

K dispozici na: PS5, Xbox Series X | S, PS4, Xbox One, PC – Steam

Orkové musí zemřít! Série odvedla skvělou práci při prezentaci klasického boje mezi mágy a orky jedinečným způsobem, který kombinuje bojovou a věž obranu třetí osoby. Orkové musí zemřít! 3 Zabalí sérii s úhledným lukem díky režimu, který postaví hráče proti největší a nejdivočejší orkovým armádám, jaké kdy kdy viděli. Ochrana magických trhlin na vlastní pěst s kolegy hrdinským mágem při používání rozsáhlých pastí, aby byly tyto neúprosné orky na uzdě vždy vede k zábavné době.

. „Obránci dungeonu“

K dispozici na: PS3, Xbox 360, PC – Steam

Cítíte se jako ty staré Rukavice Arkádové hry pokračovaly a injikovaly nějakou solidní obrannou mechaniku věže, aby osvěžily obvyklou akční RPG vzorec. Během zuřivých křížových výprav se tato hra lámavá šílenství této hry proti přicházejícím hordám nepřátel a zároveň chrání ty cenné „krystaly Eternia Crystals.„Cutesy Art Style nás přitahoval k této hře na prvním místě, ale nakonec jsme zůstali zůstat, abychom zažili jeho zábavné sloučení charakterového masteringu třídy postav, sběru kořistí a epických šéfů setkání.

. „Obrana věže Steamworld“

K dispozici na: Nintendo DS

. To pouze digitální Hra spinoff je důkazem, že vývojový image a forma může přizpůsobit jejich podpisovou IP do jakéhokoli možného žánru. Obrana Steamworld Tower je kapesní triumf pro žánr obrany věže, kterým je všechno o tom, jak bít zpět lidské zloděje s roboti, kteří bojují o udržení jejich zlatých a těžebních zařízení mimo své drsné ruce.

7. „Rock of Age 2: Bigger & Boulder“

K dispozici na: PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PC – Steam

. Druhá hra je ta, která se cítí nejvíce rafinovanější a jasný oblíbený mezi většinou fanoušků Skála věků franšíza. Přidání bitev 2v2 Boulder dělá toto pokračování mnohem více chaotického dobrého času, plus upgradovaný fyzický systém a větší shromáždění věcí, které by zničily, představují obrannou hru Tower, která je prostě čistá hloupá zábava.

8. „Anomálie: Warzone Earth“

Anomálie: Warzone Earth Zahrnuje svůj přezdívku, že je zážitkem „obrany reverzní věže“, protože hráči přikazují svému mocnému týmu, aby opotřebovali defenzivní věže obklopující sestřelenou mimozemskou kosmickou loď. Jít na ofenzívu, aby se sundal hlavní prvek žánru, který hráči obvykle hájí, je pěknou změnou tempa v tomto sci-fi-tematickém zážitku. .

9.

Zpátky na Xbox 360 jsme vždy dostali kop z kontroly všech menších nezávislých her, které posypaly Xbox Live Marketplace. Když jsme přišli Iron Brigade Nevěděli jsme, co očekávat. Jsme tak rádi, že jsme na to vzali hazard, protože je to tak skvělá kombinace obřího boje založeného.„Vždy se podíváme zpět na přesunutí našeho zastrašujícího„ příkopu “, abychom šli do války přes různé bojiště a zároveň nastavili„ propojení “, abychom posílili naši obranu.

10. „Gemcraft – Chasing Shadows“

Drahokamy jsou všemocné předměty, které jdou dlouhou cestou k tomu, aby naše obranné věže a pasti byly mnohem impozantní. Gemcraft – Chasing Shadows Plně se ponoří do tohoto skvělého konceptu pro jednu z nejlepších herních her, které se drží středověkého fantasy tématu. Je to tak dobré proniknout do magických schopností našich mystických drahokamů a použít je k vyhlazení povodní zasahující armády „The Forgetten“. Archdemon musí zemřít!

11. „Sanctum 2“

K dispozici na: PS3, Xbox 360, PC – Steam

Jsme tak zamilovaní Sanctum 2 Protože je to další z těch obranných her Tower, je to hybridní zážitek díky své mechanice střelce první osoby. Je to tak potěšitelné, když si vybudujete nejlepší kombinace věží, zbraní a výhod a poté pokračujte ve velkém postavení proti planetě plné běhajících mimozemšťanů. Pokud tak učiníte se čtyřmi dalšími spojenci.

12. „2112TD: Přežití obrany věže“

K dispozici na: PC – Steam, iOS, Android

. Toto náročné úsilí je ve středu této retro stylizované obranné hry věže, která z 90. let zvedá nejlepší části strategických her v reálném čase. neustále nám dává Příkaz a dobytí vibrace při implementaci nejlepších částí klasiky obrany věže shora dolů.

13. “Otttd”

Přes obranu nejvyšší věže (které raději voláme Otttd, Samozřejmě) je silná směs obrany věže, strategie v reálném čase a her RPG. . Množství možností, které máte v této hře, je závratě. , Otttd Rychle dostane do vás své drápy. Všechny krupobití herocorp!

14. „Creeper World 4“

K dispozici na: PC – Steam

Místo toho, abyste byli nuceni bojovat za svůj život proti chůzi nebo procházení nepřátel, Creeper World 4 Přijde vás proti fialovému úniku, který vás může přemoci, pokud nejste příliš opatrní. Úroveň napětí během každé z bitvy této hry je vždy vysoká, protože vyzkoušíte vše, co je v síle, aby zabránila „kapalině“ tekutinu, aby ukončila vaši nejnovější misi na pochmurnou notu. Nikdy jsme nevěděli, že boj s tekutou hrozbou může být tak zábavné ve hře na obranu věže, dokud jsme se nebrali Creeper World 4 pro točení.

15. „MindUstry“

K dispozici na: PC – Steam, iOS, Android

V neposlední řadě je to další hra o obraně věže, která se odděluje od smečky házením strategických prvků v reálném čase. Navíc, Rovněž hodí zdravou porci mechaniky budování továrny, aby skutečně vynořil jeho vítězný vzorec. . Mysli .