15 nejlepších her pro milovníky robotů |, Nejlepší mechové hry, které se hrají po obrněném jádru 6

Nejlepší mechové hry hrát po obrněném jádru 6

Koncept mecha existuje už dlouho, od té doby, co lidé viděli první sérii Gundam. Po vydání této série se koncept obřího robota kopajícího zadku a názvy stal romantikou člověka z dobrého důvodu. Koneckonců, kdo nechce pilotovat obřího mechanického robota hromadného ničení?

15 nejlepších her pro milovníky robotů

Zkopírovat do schránky

Někteří lidé by bez váhání řekli, že mecha je romantika člověka a obvykle se mýlí. Koneckonců, nic není tak cool jako pilotování obřího mechanického robota a ničení vašich nepřátel na poli s ním. Jsme tedy tu, abychom ukázali několik nejlepších her Mecha, které si můžete hrát na vaší platformě výběru.

Jaký je žánr mecha?

Koncept mecha existuje už dlouho, od té doby, co lidé viděli první sérii Gundam. Po vydání této série se koncept obřího robota kopajícího zadku a názvy stal romantikou člověka z dobrého důvodu. Koneckonců, kdo nechce pilotovat obřího mechanického robota hromadného ničení?

Od vydání a následná popularita Mazinger Z, došlo k přílivu skvělých pořadů mecha a her, které byly vydány. Nejen v Japonsku, ale po celém světě. Mezi příklady toho patří Gundam, Transformers, Power Rangers (Tokusatsu s obřími bitvami Mecha), Evangelion (Dekonstrukce žánru) a další.

Co jsou hry Mecha?

Nejlepší hry Mecha

Mecha hry jsou hry, které ve své hře promítají mechy a mecha. Především jsou tyto hry Mecha obvykle zkušenosti s 1. osobou/3. osobou, kde hráči pilotní obří roboti bojují proti nepřátelům. Některé hry však mají mecha, které nejsou 1. osobou/3. osoby Beat-Em-Ups a jsou místo toho taktické záležitosti. V typech her mecha je k dispozici mnoho rozmanitosti, které jsou pro hráče k dispozici. Záleží tedy na hráčích při rozhodování, jaký druh chtějí jít.

15 nejlepších her mecha

Nejlepší hry Mecha

Titanfall 2

Brigador

Mecha

Foto z Amazonu

Co dělá dobrou hru mecha? Záleží na tom, co hledáte. Mnoho her na tomto seznamu obstarává hráče, kteří chtějí bojovat s velkými skupinami nepřátel s obří Mecha. Konkrétně, obrněné jádro, Daemon X Machina, Strike Suit Zero: Režisér’s Cut a další. Mezitím mají další hry další hry, než se hráči mohou dostat do svého obřího robota hromadného ničení, jako je Titanfall 2. Pak je tu Horizon Zero Dawn, který loví a ničí obří dinosaury mecha, což je jeho vlastní věc.

Pokud z toho musíte něco vzít, je to tak, že existuje mnoho druhů her mecha. Neexistuje žádný důvod se omezit na jednu z her zde. Jděte na cokoli, co zasáhne váš zájem o žánr mecha.

Nejlepší mechové hry hrát po obrněném jádru 6

V mnoha žánrech jsou skvělé mechové hry. Zjistíme ten, který se pro vás nejlépe hodí.

Vyslán 30. srpna 2023 Autor: Tiago Manuel

Obrněné jádro 6 SGF ruce mimo náhled souboje

Už jste skončili Obrněné jádro 6, A chcete více mechové akce, ale nechcete se pokoušet o bláznivou běh bez zbraně, abyste do hry vdechli nový život? Neboj se! Já a někteří z destruktoidních zaměstnanců jsme přišli se seznamem divoce rozmanitých her založených na mech, které jsem si jistý, že toto svědění poškrábá.

Hlavní obsazení xenogears

Xenogears

Pokud máte rádi Final Fantasy série, ale myslíte si, že by to mohlo použít více mechů a mít více anime vzhledu Xenogears je hra pro vás.

Začíná to tolik jiných RPG PlayStation 1, s venkovským rodným městem hrdiny. Teprve tentokrát to není zlý čaroděj – je to obří mechy přímo z toho, co se v budoucnu zdá jako stovky let. To je Xenogears ‘ způsob, jak říct hráčům, že se chystají zažít něco jako nikdy předtím.

Kromě dobrého příběhu a hraní, která zůstává dodnes zábavná, Xenogears Kickstartoval herní vesmír, který nám dal podobné Xenosaga a Xenoblade.

Xenoblade Chronicles x

Xenoblade Chronicles x

Pokud čtete, o čem jsem právě napsal Xenogears a pomyslel jsem si: „To je to, co chci, ale modernější a ještě lépe lepší“, pak je to pro vás ten.

Xenoblade Chronicles x je prozatím nejlepší mecha RPG. Dokonale kombinuje klasické prvky herní hry s modernějšími a více akčními bitvami RPG, které vidíte ve hrách jako Final Fantasy XV. Jeho nádherný svět je také zázrakem. Škoda, že je to hra, která se nedostala na přepínač.

Pohled z kokpitu v ocelovém praporu

Ocelový prapor

Není mnoho lidí, kteří se někdy museli plně zažít Ocelový prapor Pro originální Xbox, protože hraní, jak to bylo zamýšleno, požadovali hráče, aby získali řadič 200 $, který obsahoval tři pedály, dva joysticks a jeden peklo spousty tlačítek. Přesto má jen málo lidí, kteří se dostali do tohoto kokpitu pro co nejrealističtější mechový zážitek. Tolik pro původní Xbox nemá originální tituly.

Ocelový prapor dostal online pokračování pro Xbox a další volal Ocelový prapor: těžké brnění to vyšlo na Xbox 360, ale ve srovnání s originálem velmi blednou. Doporučuji vám odolat nutkání je koupit jen tak, abyste pro tento masivní ovladač získali další použití.

Anubis v zóně Enders: 2. běžec

Zóna Enders: 2. běžec

Originál Zóna Enders, Konami’s Space Mecha Action Title for the PlayStation 2 Rocks. Ale to je ten, který obsahuje podpis Hideo Kojima na obálce, takže víte, že je to skutečný obchod.

Zlepšuje se i na silných stránkách originálu Zoe, A také dělá mnohem lepší práci se spiknutím i prezentací než první hra. Zatímco mít chmurný dítě jako protagonista má tendenci přinést překvapivě pozitivní výsledky v žánru mecha, Zoe 2 Swaps The Kid, které jsme hráli jako v originálu s dingem, vesmírný badass, který vypadá a také má jméno, které zní hodně jako Dante. Konami také nahradila 3D cutscenes první hry s plnými anime cutscenes a výsledek je prostě krásný.

Pokud se vám líbí původní verze, zkuste dát Zóna Enders: 2. běžec – Mars, Hra je úžasná remaster PS4, Go.

Hasičská filisa ve fantomové brigádě

Phantom Brigade

Hledáte taktickou hru založenou na mech, která má více západního vzhledu a pocitu? Pak Phantom Brigade může být pro vás jen ten. Pokud jste oba do mech a her jako XCOM, Pak je to určitě ten, kdo to vyzkouší. Eric Van Allen z Destructoidu říká, že mu to připomíná Gundam‘S 08. tým MS Série správným způsobem, což je poměrně vysoká chvála.

Jen si pamatujte, že stejně jako u všech věcí XCOM-Stejně jako tento poskytne obrovskou výzvu – i když to pravděpodobně neukáže problém, pokud hledáte ještě více mech her Obrněné jádro 6 Hodil tě kolem.

Mech z Battletech

Battletech

Battletech je název vesmíru Mechwarrior a Battletech, Hra, je nejnovější a nejlepší způsob, jak zažít tento vesmír.

Pozývá hráče na hluboký a rozlehlý zážitek CRPG, který kombinuje to nejlepší ze série her Mechwarrior, a také nejlepší prvky série Tabletop, aniž by požadovali, aby hráči platili přehnané ceny, aby získali všechny skvělé věci navíc.

Do porušení

Do porušení

Do porušení Vypadá to jako taktika starého RPG RPG, což je skvělé pro hodnotu nostalgie, ale nenechte se oklamat. Je to také nesmírně moderní hra, která nabízí nejrůznější zlepšení kvality života oproti nejznámějším titulům žánru.

I když to nemusí obsahovat honosnou grafiku nebo nepřetržitou akci, ITB je jednou z nejlepších taktických strategických her, jaké kdy byly vytvořeny – uvnitř nebo mimo bublinu Mecha.

Obrněné jádro

Jakákoli hra v Obrněné jádro série

Osobně věřím, že se série mnohem lépe, když z přepsání Ac série se svými lekcemi získanými při výrobě Dark Souls, Bloodborne, a Elden Ring. Ale starší hry v sérii stále mají hodně hodnoty.

Pokud chcete vidět, jak to všechno začalo, vyzkoušejte originál Obrněné jádro. Je to hra, která, přestože je na straně hry jednodušší, ve skutečnosti obsahuje mnohem více možností přizpůsobení než Obrněné jádro 6. Pokud chcete vidět první trhlinu Hidetaka Miyazaki Ac, Pak zvažte dávání Obrněné jádro: Pro odpověď Zkuste, když to nařídil, jen rok předtím, než se dostal do originálu Démonovy duše.

Nakonec zvažte dávání Obrněné jádro v výstřel, i když jen vidět, kolik se série vyvinula od svého posledního vstupu. Všechny jsou velmi zajímavé prozkoumat v důsledku posledního odběru žánru hry Mech Game v Obrněné jádro 6.

Mech před Mission 3

Přední mise 3

Máš rád Taktika Final Fantasy Ale nenajděte Final Fantasy Badass dost? No, pak si můžete hrát Přední mise 3 Protože je to jako Taktika Final Fantasy Ale s mechy. Co nemilovat-myslím, co si nechutná úplně ne emocionálním způsobem?

Všechny vtipy stranou, Přední mise 3 je nejlepší hra v seriálu a hra, která odvedla neuvěřitelně dobrou práci při tlačení PlayStation 1 na své limity, když došlo k grafice a hloubce hry.

Plakát Titanfall 2

Titanfall 2

Rád se vplížím Titanfall 2 do v podstatě jakýkoli seznam nejlepších, s nimiž jsem přišel. Není to jen jedna z nejlepších mech her, ani to není jen jedna z nejlepších her FPS, která byla kdy vyrobena – je to jedna z nejlepších celkových her, jaké kdy byly vyrobeny.

Bang for Your Buck poměr je zde absurdní. Představuje některé z nejuznávanějších akcí FPS, jakou jste kdy viděli. Cítíte se jako Série Call of Duty byl zastaralý? Neboj se! Zde najdete všechny inovace, které tuto sérii unikly.

Titanfall 2 Poskytuje jeden z nejlepších zážitků pro více hráčů, jaké kdy byly vyrobeny, nebo by to poskytlo, kdyby to bylo dost lidí. A to není místo, kde končí dobroty: TF2 Představuje také neuvěřitelně úžasnou novou mechaniku v každé jednotlivé misi své kampaně způsobem, díky kterému stojí prst špička na špičku s kampaněmi Poloviční život 2 a Halo 3. I znamenat že.

Existuje ještě více mech her, které neudělaly řez tohoto seznamu, ale neváhejte a sdílejte více vašich oblíbených následných her mech Obrněné jádro 6 V komentářích.

Tiago je nezávislý pracovník, který psal o videohrách, kultech a kulturách videoher. Nyní píše pro Destructoid ve snaze ocitnout se na vítězné straně, když přijde povstání robota.