15 nejlepších her pro prohlížeče v roce 2022 pro hraní online a relaxaci, 53 nejlepších her zdarma pro prohlížeč, které zabijí vaši produktivitu | Věci

53 nejlepších prohlížečů zdarma k zabití vaší produktivity

Contents

Carnage Car Boot je v podstatě tetrominos, i když s širší rozmanitostí kusů – několik z nich je nezbytné mít jít dovnitř, než zabijete zavřenou botu.

15 nejlepších her pro prohlížeče v roce 2022 hrát online a relaxovat

Prohlížeč

Ano, někdy si musíte uvolnit svou mysl a trochu si zahrát, abyste pustili nějakou páru. Hraní online her by mohlo být věcí, kterou byste mohli vzít z monotónní rutiny a stres na pracovišti. Na rozdíl od PC her nepotřebujete pro přehrávání her prohlížeče vyhrazený herní počítač. Kromě toho nepotřebujete výkonný, vysoce specifikační počítač, který bude hrát, protože většinu z těchto her online prohlížeče lze přehrávat přímo v libovolném prohlížeči.

V této poznámce možná budete muset do prohlížeče nainstalovat některé pluginy a doplňky, abyste mohli přehrávat některé z nejlepších online her, a váš počítač bude připraven hrát online zdarma hry. Pokud máte zájem hrát hry na prohlížeč, je k dispozici spousta možností. Nalezení toho nejlepšího je však stále výzvou, a proto jsme pro vás vybrali některé z nejpopulárnějších a nejlepších online her. Níže jsme si vybrali hry pro více hráčů a pro jednoho hráče.

15 nejlepších her pro prohlížeče pro 2022

 • 1. Pohybovat se klouzavě.io
 • 2. Darkorbit Reloaded
 • 3. Hra wiki
 • 4. Osud
 • 5. Metal War Online
 • 6. Prohlížeč
 • 7. Linerider
 • 8. Geogussr
 • 9. Tequila zombies 3
 • 10. Pokemon Showdown
 • 11. Kapesní nádrže – vysoce návyková flash hra
 • 12. Rychle, kreslit
 • 13. Pouliční bruslař
 • 14. Hra vrtulníku
 • 15. Qwop
 • 16. Forge of Empires
 • Hra bonusového prohlížeče: Dinosaurus Chrome

1. Pohybovat se klouzavě.io

Pohybovat se klouzavě.io je výbuch z minulosti. Pokud si pamatujete hadí hru z telefonů Nokia z posledního desetiletí, rychle pochopíte tuto online prohlížeč. Jako had musíte jíst zářící tečky, déle a uniknout nepřátelům. Můžete také přizpůsobit pokožku hada. Pohybovat se klouzavě.IO je zábavná hra, kterou můžete hrát kdykoli, pokud se nudíte svým hektickým plánem.

2. Darkorbit Reloaded

Hra s opětovným načtením tmavé orbity

Pokud hledáte online prohlížeč plnou dobrodružství, pak by měla být tmarmorbit vaše první volba. V této hře hrajete jako kapitán hvězdné lodi a během své cesty ve vesmíru úplné výzvy. Můžete se rozhodnout hrát jako obchodníci nebo kosmické piráty podle svého přání. Navíc má Darkorbit Reloaded také režim pro více hráčů, takže můžete hrát se svými přáteli online.

3. Hra wiki

Hra wiki

Wikipedia není jen cíl pro získání znalostí o různých tématech. Můžete také hrát hry na Wikipedii. Hra Wiki je zajímavá hra, ve které začnete z konkrétní stránky Wikipedia na téma a musíte závodit s různými odkazy, abyste dosáhli své stránky „cíle“. Souhlasím s tím, že je to hra pro geeky, ale přesto je to zábavná hra. Pokud máte rádi slovní hry a logické hry, určitě se vám bude líbit hra Wiki.

4. Osud

Doom nepotřebuje úvod. Je to klasická hra z první osoby, která byla vydána před 25 lety. Nyní můžete hrát doom ve svém prohlížeči. Musíte umožnit přehrávání flash přehrávače. Pokud máte rádi klasické videohry, Doom je jednou z nejlepších her pro prohlížeče, které můžete hrát ve svém nečinném čase. Doom online lze přehrát pomocí klávesnice a myš v jakémkoli prohlížeči.

5. Metal War Online

Metal War Online je jednou z nejlepších her pro více hráčů, které byste hráli na internetu. Hra vyžaduje, aby hráči závodili a bojovali proti soupeřům, a tak kombinovali komponenty obou žánrů her. Ve hře jsou čtyři různé typy taktik, z nichž si můžete vybrat. Pokud jste fanouškem akčního žánru, měli byste rádi tuto hru pro prohlížeč pro více hráčů.

6. Prohlížeč

Vstupte do světa dobrodružství s online obočím. Je to hra s zábavným prohlížečem, ve které hrajete jako postava, která je tam, aby prozkoumala neznámou zemi a vyplenila její poklady. Online hra má snadno použitelné ovládací prvky pro pohyb a skočení postavy. Myš můžete také použít k přesunu postavy kdekoli. Je to hra pro více hráčů, kterou lze přehrát na Firefoxu, Chrome, Safari, IOS zařízeních pro Android.

7. Linerider

Hra prohlížeče Linerider

Linerider je online simulační hra, kterou můžete hrát ve svém prohlížeči. Musíte použít své dovednosti, abyste mohli hrát tuto hru tím, že nakreslíte skladbu pro jezdce. Linerider je bezpochyby jednou z nejlepších flash her, které můžete hrát, aby se svou mysl po rušném dni práce obnovilo. Tuto hru prohlížeče lze přehrát na Chrome a Firefoxu na základě výše uvedeného odkazu.

8. Geogussr

Prozkoumejte slavná místa po celém světě zábavným způsobem tím, že sedíte přímo před vaším počítačem. Geogussr je hra online prohlížeče, ve které musíte uhodnout jméno populárních míst světa. Hra používá polo-randomizovaná umístění Google Street View. Jedná se o návykovou a náročnou logickou hru, kterou můžete hrát ve svém prohlížeči, abyste nasytili svůj putování (alespoň do jisté míry).

9. Tequila zombies 3

Tequila zombies 3

Pokud hledáte akci nabitá zombie nabitá, pak je tequila zombies 3 hra, kterou hrajete. Je to jedna z nejzajímavějších a nejlepších online her, které můžete hrát, abyste odvrátili nudu. Jak vtipné, jak to zní jméno, musíte nakopat zadky zombie a pít tequilu. Ovládací prvky jsou snadné, když zasáhnete zombie myší a přesunete znak tlačítky klávesnice.

10. Pokemon Showdown

Psst! Fanoušci Pokemona, nebudeme vás zklamat. Pokemon Showdown je zábavná hra prohlížeče, která emuluje bitvu Pokemon, aniž byste požadovali, abyste si stáhli jakýkoli soubor do svého úložiště. Můžete hrát online pokemon bitvy proti náhodně generovaným týmům, nebo také máte možnost vytvořit svůj vlastní tým a hrát proti němu.

11. Kapesní nádrže – vysoce návyková flash hra

Hry prohlížeče kapesních tanků

Pocket Tanks je vysoce návyková hra prohlížeče, ve které musíte použít strategii, abyste zabili nádrž soupeře nastavením úhlu a síly výstřelu. Toto je jedna z nejlepších her, které můžete hrát v jakémkoli prohlížeči, povolením přehrávače Flash. Je to online hra pro více hráčů, kterou můžete hrát s jedním z vašich přátel.

12. Rychle, kreslit

Hra s rychlým kreslením prohlížeče

Rychlé, losování není sama o sobě, ale je to zábavný prostředek trávit čas, pokud se nudíte. V této hře musíte nakreslit na obrazovku za méně než 20 sekund nakreslený objekt a AI pak uhodne, co jste nakreslili. Při tomto procesu trénujete neuronovou síť, protože vaše výkresy se přidávají k největšímu souboru dat na světě. Je to hra zábavného prohlížeče, pokud se nudíte a chcete zabít čas.

13. Pouliční bruslař

Hra na prohlížeči pouličního bruslaře

Pokud jste fanouškem bruslařských her, zde je hra, která vás udrží na dlouhou dobu. Když jsem poprvé spustil hru pro testovací hru, hrál jsem půl hodiny, dokud jsem nevyčistil úroveň, na kterou jsem uvízl. Je to jednoduchá hra, kterou hrajete s klávesnicí vašeho počítače. Tato hra má minimalistickou grafiku a budete ji chtít hrát znovu a znovu, dokud neporazíte své vlastní nejlepší skóre. Vřele doporučuji tuto hru online prohlížeče, pokud nemáte co dělat ve svém nečinném čase.

14. Hra vrtulníku

Museli jste hrát hru Flappy Bird, která se stala internetovým pocitem. Hra vrtulníků je hra pro prohlížeče založená na stejném konceptu. Musíte se vyhnout vrtulníku únikem ze stropu a blokováním pomocí kláves se šipkami. Je to návyková hra a do hry se stále více zapojíte, když překročíte obtížné úrovně. Je to jedna z nejlepších her pro prohlížeče, pokud máte na ruce volný čas.

15. Qwop

QWOP je na rozdíl od jakékoli jiné hry, kterou jste hráli; Je to jednoduchá, ale velmi obtížná hra pro prohlížeč online . Je to velmi jednoduché, protože máte jen čtyři tlačítka – Q, W, O, P. Vaším cílem je, aby sportovec provozoval výběrem správné kombinace čtyř klíčů. Mohlo by to znít, jako by QWOP je snadno hra, kterou hrají jen 4 tlačítka, ale vsadíme se, že to bude trvat alespoň 10krát, než zjistíte správnou kombinaci klíčů.

16. Forge of Empires

Pokud jste v MMOS a strategických hrách, měli byste se určitě podívat na Forge of Empires. Nejen jméno, ale hra se cítí jako oceněný věk říší, což je skvělá věc, protože pro hraní hry potřebujete pouze webový prohlížeč. Forge of Empires bere hráče na cestu od doby kamenné k budování vysoce pokročilých civilizací.

Kromě toho je úžasné, že hra je nejen omezena na webové prohlížeče; Tento titul můžete hrát na zařízeních iOS a Android a pokrok s sebou. Forge of Empires obsahuje 20 různých fází postupu prostřednictvím civilizací, což je pro hru prohlížeče vzácnou věcí. Celkově vzato, Forge of Empires je ruce dolů jednou z nejlepších her pro prohlížeč, které můžete hrát v roce 2022.

Hra bonusového prohlížeče: Dinosaurus Chrome

Chrome Dragon Game

Opravdu jste očekávali, že v tomto článku nezmiňujeme populární dinosaurskou hru Google Chrome o nejlepších hrách prohlížeče? Hra se obvykle objeví, když vaše připojení klesne. Je to „Internet nefunguje, takže pojďme zabít čas, dokud se znovu neobjeví spojení“. Hra Chrome Offline T-Rex můžete hrát zadáním „Chrome: // Dino/“ v části URL prohlížeče Chrome. Zde máme také článek o hacknu a vyhrávání hry Google Chrome Dinosaur pokaždé, když ji hrajete.

Sbírka nejlepších her pro prohlížeče

Takže jsme získali nejlepší online hry zdarma, které můžete hrát ve svém volném čase. Některé z nich lze přehrát s vašimi přáteli, zatímco existují některé, které lze přehrát v režimu pro jednoho hráče. Kromě tohoto seznamu online her můžete také navštívit webové stránky, jako je MiniClip.com a svědění.io pro více.

Přečtěte si také: Jak hrát hru Chrome Dinosaur, zatímco je online? Mohu si to stáhnout?

Nejlepší hry pro prohlížeče dotazy

Co je to hra prohlížeče?

Hra prohlížeče je jakákoli hra, kterou můžete hrát online ve svém prohlížeči bez stahování souborů. Některé hry pro prohlížeče vyžadují, abyste se zaregistrovali na webových stránkách, které ho pořádají hru, zatímco existují některé online hry, které můžete hrát okamžitě.

Jaký je nejlepší prohlížeč pro hry?

Podle několika webových stránek pro prohlížeče je nejlepším prohlížečem pro hry Mozilla Firefox. Chrome a Safari nedávno zavedli aktualizaci, která zabraňuje běhu her prohlížeče.

Jaké jsou nejlepší hry pro prohlížeč zdarma?

Ve výše uvedeném seznamu jsme získali nejlepší hry pro prohlížeče, které můžete hrát bez stahování jakýchkoli dalších souborů.

Jaké hry můžete hrát na google?

Google také nabízí mnoho her pro prohlížeče, které můžete hrát ve svém volném čase. Jednou z nejlepších her pro prohlížeče od společnosti Google je hra Chrome Dinosaur, kterou jsme zmínili výše.

Jaké jsou 10 nejlepších online her?

Pokud se těšíte na hraní nejlepších her pro prohlížeče, můžete si vybrat z hry Wiki, Doom, Linerider a další z výše uvedeného seznamu nejlepších her pro prohlížeče.

Anmol je technický novinář, který zpracovává reportáž o kybernetické bezpečnosti a Apple a OnePlus zařízení na Fossbytes. Je to ambivert, který se těžko snaží uklidnit existenciální krizi jídlem, psaním a procházením memy.

53 nejlepších prohlížečů zdarma k zabití vaší produktivity

Je to v pořádku, dnes jsi stejně neměl co dělat. Udělal jsi?

2. července 2023 / 11:00 BST 2. července 2023 / 12:10 BST

Screenshot nejlepších her pro prohlížeče zdarma

Ta opravdu důležitá věc, kterou potřebuje dělat? Jo, to se nestane, protože jsme zaokrouhlili ty nejlepší hry pro prohlížeč zdarma – a všichni jsou zdarma.

K jejich spuštění budete potřebovat dobrý prohlížeč – Chrome je nejlepší sázka. V opačném případě se ponořte a užijte si hry, které jsou tak dobré, že zapálíte svůj Xbox a žijete život zcela uvnitř webového prohlížeče.

(Oh, dobře, nejsou docela že Dobré, ale pokud nemůžete ztrácet šílený počet hodin hraní těchto skvělých her, musí to být proto, že nenávidíte zábavu sama.)

Naše nejnovější výběr nejlepších prohlížečů zdarma

Získejte okamžitou opravu s hrou webového prohlížeče zdarma, která lechtá naši fantazii.

Hra hesla

Tato hra je psychotická. Začíná to jako zábavná satira při vytváření hesel, požaduje, aby vaše heslo bylo nejméně pět znaků dlouhé a zahrnuje číslo, velké písmeno a speciální charakter. A pak to všechno jde bonkers. Netrvalo dlouho, bojujete s algebraickou šachovou notací, potýkáte se atomovým číslem a zjistíte, kde byla na světě pořízena fotografie a udržovala naživu kuře, které zjevně nechce být naživu, a v jednom nezapomenutelném okamžiku – zběsile zkouší zachránit svou tvrdou práci, když vaše heslo chytí palbu. Brilantní, ale rozzuřené věci. Už nikdy nebudete chovat, když web podává pravidla hloupé hesla, když zajistíte účet.

A zbytek…

VěciDefinitivní seznam nejlepších her pro prohlížeč zdarma pro váš počítač nebo Mac (a v mnoha případech mobilního zařízení), ať už máte rádi rozbíjení mozků hádankami, převzetí virtuálních světů nebo kopání do retro naplněné arkádové akce.

Temná místnost

Temná místnost

Pocházející od stejného vývojáře jako Gridland (také v tomto seznamu) a dodávku podobné výzvy „Thrive“ n ‘Survive’, Temná místnost Přesto si vezme velmi odlišný. Je to dobrodružství řízené textem a nabídkou, ve kterém se stavíte a udržujete úspěšnou komunitu v drsné divočině. Logistika a řízení dodávek jsou stejně důležité jako přežívající útoky na zvířata a dobrodružství může být dlouhé a vyčerpávající. Naštěstí můžete uložit pokrok ve svém prohlížeči a pokračovat později.

Téměř pong

Pamatuješ si Pong? Dva netopýři. Jeden míč. Nekonečná frustrace, když si oba hráči uvědomili, jak se nešťastní, že se vracejí, řekl míč. Tato hra je, jak navrhuje její přezdívka, „téměř“ Pong. Místo dvou hráčů jste tu sami. A spíše než ovládat netopýr, ovládáte míč.

Prostor (nebo kohout) způsobí, že minimalistický protagonista trochu skočí. V průběhu času se netopýři zmenšují a hra zrychluje. Je to jako koncept za sebou Flappy Bird byl chycen po brázdě Tardis a vrhl se zpět do roku 1972, přímo do Atariho klína. Také se to vynoří vaše ego, pokud si arogantně myslíte, že můžete pokračovat na dobu neurčitou.

Alter ego

Alter ego

Alter ego není hezká – vizuálně nebo z hlediska obsahu. Tento remake starověké PC hry založené na prohlížeči se zabývá pokrokem v každodenním životě. Je to daleko od The Sims Jak si také dokážete představit-namísto roztomilých malých idiotů, kteří omylují, dostanete ostré ikony a text s více možnostmi výběru.

Ale je tu hloubka, s chytrým (pokud je to, pokud si je to lehce konzervativní) skript napsaný psychologem, který nabízí rozvětvovací pokrok, který by vás mohl vést k šťastnému stáří nebo náhle umírat jako batole, s krkem nalezeným pod umyvadlem.

Alter ego

Nesmí se zaměňovat s ostatními – a mnohem staršími – Alter ego hra, o které jste pravděpodobně jen četli, toto Alter ego je záhada na platformě. Vyvrhnete o sestavách jedné obrazovky s platformami a žebříky, vyhýbáte se nepřátelům a nashromáždíte drahokamy. Pouze věci nejsou tak jednoduché, protože každý váš tah je zrcadlen Phantom Twin.

Naštěstí řekl, že dvojče není zlé ani na vás-pomůže vám uniknout nepřátelům a chytit mimořádné drahokamy, prostřednictvím omezených swapů, které můžete provést. Mix žánrů vás udržuje na nohou: budete potřebovat mozkovou sílu a Rychlé reakce na duch šance na vítězství.

Old School Cool: Webrcade

Alter ego je část Webrcade, online emulační systém. Hru najdete v sekci NES a můžete ji ovládat pomocí kláves se šipkami, Z a návrat/Enter. Prozkoumejte však Webrcade – má spoustu homebrew dobrot pro klasické systémy. Můžete také přidat vlastní hry prostřednictvím vlastních kanálů.

Boulder Dash

Boulder Dash

Tento oficiální online remake osmdesátých let osmdesátých let najde Rockford kopající se nečistotami, popadl diamanty a snažil se vyhnout se rozdrcení titulárními balvany nebo vyhozen výbušnou podzemní divočinou.

Vypadá to hrubě, ale směs záhadné a arkádové akce zůstává velmi přesvědčivá. To není docela Konverze individue-například některé rychlosti jeskyně jsou například vypnuté, ale škrábají konkrétní retro svědění, když máte několik minut na upravu, a je mnoho kilometrů od Commodore 64.

Candy Box 2

Candy Box 2

Začátek Candy Box 2 je tak minimální, jak může být. Candy pult zaškrtne nahoru a můžete jíst všechny své bonbóny, nebo se podívat na zem. Ale nashromáždit dost sladkých dobrot a Candy Box 2 Rychle jde trochu divně.

To, co se začalo připomínat zbytečný klikání se transformuje na podivný RPG. Koupíte si „stavový řádek“ a pak nějaké zbraně, než prozkoumáte vesnici i mimo něj, pustíte se do epických úkolů, kde získáte celou bodnutí s mečem ASCII. Protože to je poslední kousek bonkers: Candy Box 2 Vypadá to, že je to rozzářeno od domácího mazlíčka – a je to slavné.

Carnage Car Boot

Pokud nemůžete dostat dost čiré paniky napěchování věcí do zadní části vašeho auta, než se vydáte na dovolenou, vyhledejte pomoc. Ale musíme říci, že koncept přináší vynikající hru.

Carnage Car Boot je v podstatě tetrominos, i když s širší rozmanitostí kusů – několik z nich je nezbytné mít jít dovnitř, než zabijete zavřenou botu.

Nejprve je to dost snadné, když musíte vypořádat pouze s malými předměty. Ale brzy jste čelili mačkání ve stanech, grilování a dokonce (pravděpodobně ne strašně šťastní) psi.

Cardhoard+

Cardhoard+

Docela možná zobrazující přesné zobrazení situace pracovníka v gigantickém skladu, Cardhoard+ Najde letní zaměstnanost skákat a aplikovat balicí pásku na gigantické kartonové krabice. Jakmile jsou nalezeny, mohou být nakloněny krabice, což vysvětluje stav, ve kterém jsou, když se objeví u vašich dveří.

Aby byl váš malý pracovník „motivován“, jsou krabice občas nahrazeny kostkami, které emitují smrtící laserové paprsky. A pokud by hromada krabic dosáhla řady zkázy, rozpadne se a je nahrazena nezničitelnou trestnou kostkou.

To je rychlá, zběsilá, satirická zábava, která by v ten den vytvořila skvělý titul Game Boy.

Combo fond

Combo fond

Něco, co by se mohlo stát, kdybyste zaklepali Trojice! do bazénu, Combo fond Najde vás, jak vypálíte barevné koule do malé arény. Pokud se dva shodují, sloučí se a upgradují na další barvu, dokud nakonec dohromadujete pár výbušných růžových koulí.

Twist je, že máte energetický bar – rozbíjejte koule do arény, aniž byste je kombinovali a váš život rychle vychvaluje. Jeden pro Wannabe Trick Shot Masters, v neposlední řadě proto, že doskoky značně zvyšují vaše skóre.

Klikač cookie

Klikač cookie

Je těžké vědět, o co dělat Klikač cookie. Na jedné straně je to v podstatě krabice Skinner, která odměňuje hráče s ničím zejména za ně kliknutí jako blázen. Zdá se však, že to je také zábavná satira ve stavu moderních „nečinných“ her.

Zpočátku kliknete a získáte cookie. Čím více cookies máte, tím více napájení si můžete dovolit, včetně kurzorů, kteří kliknou na vás. Nakonec používáte časové stroje k přivedení cookies z minulosti, „předtím, než byly dokonce snědeny“ a přeměny syrového světla na cookies s obřími hranoly, aby přinesly miliony cookies za sekundu. Na to, jakým cílem? VěciNejsem si jistý, ale v současné době má 509 miliard cookies ve opravdu velké plastové krabici, pokud máte rádi.

Spudy se nám líbí: SpacePlan

Další kliknutí orientované na potraviny, SpacePlan rozdrtí brambory a absurdismus. Je založeno na nepředvídatelné AI a věci, které se s vesmírem pokazily. Takže vystřelíte Spudniks na oběžné dráze a používáte probata k přistání na planetárních tělech-zajištění, že jsou zabaleni do fólie, aby odolali opětovnému vstupu. Všichni vědecky přesní, jsme si jisti.

Drop Wizard Tower

Tento milostný dopis klasickým hrám s jednou obrazovkou Bubble bobble, Snow Bros. a Tumblepop najde kouzelníka, který se ponoří, usiluje o to, aby vyrazil nepřátele a poslal je navíjejícím s kopem.

Snag je, tento čaroděj nemůže zastavit. Takže nasměrujete jeho autorunningové antiky tím, že nasadíte klíč zleva nebo pravé šipky, pečlivě načasovací platforma Touchdowns, protože to je, když vyzařuje magický výbuch. Šéfové a vyrovnávací matice dále zajišťují, že spadáte pod kouzlo této hry.

Popové věci: Bubble bobble

Tento pico-8 Bubble bobble Demake úžasně balíčky téměř vše od Taito’s 1986 Arcade Classic, se dvěma leapy dinosaury fouká bubliny na pasti a vyhodit do vzduchu monstra. Je to přesvědčivé (pokud je útulné v režimu dvou hráčů) a odpouštějící než originál. Jen si nám nestěžujte, kdy že Nalaďte se do hlavy.

Hospodárný

Hospodárný

Plošinovka s jednou obrazovkou, kde skočíte, vyhýbejte se rizikům a zamířte k odchodu? Dokonce i spektrum Zx to zvládlo. Ale počkejte, protože Hospodárný má zvrat: Používáte kliknutí k zasazení praktických krabic, které vám pomohou dosáhnout věcí – nebo blokovat smrtící hroty.

Snag je, že krabice stojí peníze. Dosáhněte svého cíle Postříkání příliš mnoho peněz a hra se směje ve tváři. (Vlastně tomu tak není, ale nezískáte ocenění zlaté a stříbrné hodnocení, čímž se ve skutečnosti ukazuje, že jste ve skutečnosti odpadky.)

Útěk z kozy

Útěk z kozy

Tato hra na platformě se cítí jako milostný dopis pro hraní osmdesátých let, s jeho retro infuzovanými vizuály a rozhodně podivným příběhem, které se stanou kozím. Pouze to není obyčejná koza – vidíte, je to fialová a také se stala uvězněno za čarodějnictví.

Následuje spousta hádanek s jednou obrazovkou, kde se skočíte, spustí přepínače, které posunují stěny, a přitom se snaží přijít na cestu k výstupu. Nejste ani sami – také se spojíte s přátelským křečkem, na koho můžete teleportovat pomocí magického klobouku. Protože samozřejmě můžete.

Muž, hry z 80. let byly podivný.

Pět slov

Hra pět slov

Pokud jste únava Wordle, Pět slov dává vám další rotaci na denní výzvě Daily Word. Vytáhnete slova na pět po pěti mřížce, skončíte se spoustou slepé uličky, trochu zavrčejte, všechno překonfigurujete a pak se cítíte jako génius při používání každého čtverce. Dokud neuvidíte, jak dlouho to trvalo.

Až budete hotovi, nemusíte jít dál. Jen buďte opatrní, že vás neberou celý den, v kterém okamžiku budete v děsivé smyčce spánku/jídla/tlumiče, bez konce na místě.

Freeciv

Freeciv

Pokud jste hráli nějakou inkarnaci Civilizace, Budete vědět, jaký je to dřez. Tento titul strategie založený na online tahu, velmi silně inspirovaný klasickou hrou Sid Meiera, je proto stejné části působivé, poutavé, hratelné a děsivé.

Jako vždy začnete s průzkumníkem a některými pracovníky, hledáte mapu a jednáte s jinými klany (prostřednictvím diplomacie nebo fisticfufů). Váš konečný cíl: Šíření se po celém světě – v ideálním případě spíše nad nadvládou než v doslovnějším smyslu s vašimi vnitřními.

Hra bomb

Hra bomb

Hra bomb transformuje Bomberman do masivně multiplayeru online retro arkádové zážitky. Předpoklad zůstává stejný jako vždy: Abble o, zasaďte bomby, aby vytáhli zdi a monstra, utekli z bomb, aby vás nevyhodili na kousky a sbírali vše, co je nalezeno v retro krveprolití. Rozdíl je zde v obřích mapách a je schopen bombardovat (nebo se spojit s) lidmi z celého světa. A pamatujte: Pokud máte pochybnosti, utíkejte!

Bohové budou sledovat

Bohové budou sledovat

V roce 2014 se rozšířil na celou hru, Bohové budou sledovat Inkarnace prohlížeče je odizolovaná a rozhodně bezútěšná příběh o přežití point-a-click. Tým na pokraji šílenství je uvízl, hladovějící a chladný. Aby toho nebylo ještě horší, rozbité rádio, což buď znamená bez kontaktu s záchrannou flotilou nebo žádnou BBC Radio 6 Music. Hrozné v obou směrech. Vaším cílem je dostat všechny do 40 dnů, vyvážit všechny jejich potřeby (pozornost; výživa; teplo; zdraví) prostřednictvím svého ubohého množství „denních“ pohybů.

Dobrý dojem

Dobrý dojem

Tento simuluje čiré čištění paniky, ke kterému dochází, když se vaše matka neobjeví neohlášené, a zdá se, že váš byt měl nešťastný incident zahrnující odpadky, prádlo a vysoké výbušniny.

Doufejme, že váš vlastní příbytek není tak ponurý jako tento student hovel plný nemytých kalhot a kousků pizzy. Bez ohledu na to máte tři minuty, abyste získali všechno lodě.

Nemyslete si, že můžete jen skrýt vše – maminka této hry upravuje karty pro čistotu a nebude stát za studenou pizzu v pračce.

Gridland

Gridland

Gridland připomíná typický zápas-tři puzzler, ale je to opravdu něco úplně jiného. To se však vyjasní až po několika neúspěšných pokusech o práci po dni (stavební struktury s vašimi výdělky) a poté bojuje s zlými hrůzami ve tmě, když Night Falls.

Říkat více by zkazilo skvělou hru, ale je tu jeden tip, který je třeba mít na paměti: Pokud příliš často zemřete, změňte svůj přístup. Den a noc jsou velmi Různá zvířata.

Nemožná mise

Nemožná mise

Jiný návštěvník! Zůstaň chvíli! Zůstaňte forevarrrrr! Pokud jste kdysi vlastnili C64, může být do vašeho mozku spálen profesor Elvin Atombender’s Deranged Rant; I když jste nováček, podívejte se kolem blokované grafiky a najdete Nemožná mise je jednou z nejlepších herních her v okolí.

Vaším cílem jako tajného agenta je prohledat pevnost Atombender pro kousky puzzle, které tvoří heslo; Toto je poté sestaveno v kontrolní místnosti jako prostředek k zastavení Armageddonu. Bohužel, agent je buffoon a jeho jediná obrana proti smrtelným robotům, kteří potulují platformy pevnosti, je utéct nebo přeskočit na ně, spíše než je vyhodit na kousky opravdu velkou zbraní.

Spec Chum: Manic Miner

Zatímco méně sofistikované než Nemožná mise, Manický horník je přinejmenším jako ikonický a najde se horníka Willyho, který se pokouší sbírat objekty ve 20 stále těžších fázích jedné obrazovky. Toto je vynikající port originálu ZX Spectrum, který vám umožňuje restartovat z jakékoli fáze, kterou jste dosud dokončili.

Přetížení útočníka

Přetížení útočníka

Originál Vesmírní vetřelci je klasická a jedna z nejdůležitějších videoher všech dob – ale je to také opravdu nudné. Taito už dávno přišel na to, že se vyhýbají mimozemšťany a pomalé kulky, není vzrušující kombinací, a proto zvyšuje rychlost a chaos pro Space Invaders Extreme, Space Invaders Infinity Gen, a Arkanoid vs Space Invaders.

Invader přetíží riffy z prvního z nich, ale jako by to bylo na NES. Je to rychlé, zběsilé, nekonečné a svařuje základní zápasovou hru s mixem – uchopte tři barevné bloky v řadě a můžete uvolnit smrt superweaponu na mimozemských skalášů. Popadněte dost mincí a jsou tu i šéfové.

ISLEWARD

ISLEWARD

Jsme zde v území MMO Rougelike, když si vezmete malou postavu a kolem mapy hledáte poklad a duffikujete příšery. Pouze kvůli bitu MMO to nebudete muset dělat všechno samostatně.

Počáteční minuty s hrou by mohly přepádit – zabalit velmi krátké úvod, jen vám to umožní vyrazit a přijít na věci. Wiki by však měla poskytnout cestu k blingovému, spíše než se pravidelně – a trapně – odesláno rozzlobenými zajíčkami.

I-SPY

I-SPY

Pokud je vaším cílem, spíše než se ponořit do arkádového jízdného založeného na prohlížeči, I-SPY Mohlo by se to hodit. Je to přímý test nalezení, kde jste pověřeni hledáním konkrétních postav na podrobném ilustraci.

Je tu časovač, ale je to docela uvolněné, více vás naléhá na to, než vás panika. I když byste si mohli myslet jinak, když vás hra přestane žádat, abyste hledali lidi, a místo toho požaduje, abyste našli nepříjemně drobné a překvapivě nepolapitelné ryby.

LCD hry

LCD hry

Trochu zde podvádíme, protože se jedná o web, který pečlivě znovu vytvořil spoustu LCD her, takže můžete zjistit, jaké ruční hry byly před tím, než byl Game Boy dokonce záblesk v kalhotách Nintendo.

Existuje zde několik klasiků, když jste prodávali klíče, abyste trhli svého protagonisty doleva a doprava, vaše oči a reakce se přizpůsobují nedostatku tekuté animace. Hry jsou stále docela chytré, mysl.

Malá alchymie 2

Malá alchymie 2

Fancy zkoušejte ruku v „Science“ založené na prohlížeči? Pak vystřelte Malá alchymie 2, který vás účtuje ze syntézy stovek položek. Začnete s holými základy (vzduch, země atd.), Ale brzy zjistíte, co byste mohli získat kombinováním jakéhokoli páru pro mravence, kaviár, louže a pštros.

To není přesně Perníkový táta, pak se řešení nepodobají tomu, co byste našli v učebnicích. Místo toho hra má myslet laterálně, rozmarně nebo dokonce neskutečně, abyste našli kombinace. Například letadlo je kovový pták. Zjevné, když o tom přemýšlíte ..

MackerElmedia Fish

Pamatujte, když Macromedia Flash vládl internetu? Tato hra ne, trvající na webu byl primárně poháněn MackerElmedia Fish. A pokud si myslíte, že to bere piscine, stěží jsme prošli povrch jeho podivných hloubek.

To, co zde vytvořila Nathalie Lawhead, je rozrušená narativní hra, která se vrací zpět do dnů luridních webových stránek, zatímco rifuje na přechodnou povahu online domovů. Na straně plus je zde hlodavec s odkazem, jehož roztomilá malá tvář vyvažuje temnější příběh o probíhající ztrátě digitální historie.

MOBS INC

MOBS INC

Když se svalově vázané hunky a průvodci dappery oheň přes dungeony, nikdo si nemyslí na přisluhovače-ale poskytování výzvy pro dobrodruhy je práce na plný úvazek. Přesněji řečeno, je to vaše práce.

v Mobs, vč., Existuje spousta ořechů ovládajících meči, které jsou ovládány a musíte je všechny zabít, pomocí myši, abyste nasměrovali svůj pohyb, a kliknutím je uspokojivě nakrájejte na dva.

Dělejte dobře a jste povýšeni, což znamená více práce – ale vyzbrojeni kouzly. Zemřete a dostanete tikání od šéfa, než se vrhnete zpět do roztřesu. Zabijte se čtyřikrát a vy jste propuštěni. Vzhledem k tomu, že se váš šéf zdá být masivním démonem, se zachráníme, abychom si mysleli, co to znamená.

Monolit

Monolit

Tento stylový střelec z Greyscale zjistí, že vaše loď přibližuje monolitu na obzoru. (Hry, eh?) Přirozeně řekl, že Monolit je silně ozbrojený.

Můžete střílet zpět, ale teprve poté, co se váš systém odpadků zamkne. Začíná tedy „hyperkinetická“ hra o vzorcích z kuliček, mazaných Feints a uzamčení nepřátel, aby uvolnila výbušnou smrt rakety. (Všichni, v každém případě pro jeden mizerně bod. Bah.)

Jeden klepnutí

Jeden klepnutí

Představte si polo-randomizovaný retro RPG v kombinaci s válcováním skály do kopce, abyste viděli, co se stane. To je Jeden klepnutí, Což vám poskytne slávu jediné kliknutím/kliknutím. Tato akce má váš hrdina vyrazil a pochodoval vzhůru, aby rozhodně vydal nepřátele a zachytil power-up na jejich cestě.

Trik je načasování, že vše důležitý začíná, takže váš hrdina Stabby to dokáže projít různými nepřáteli a přijmout velkého, špatného šéfa s dostatečnou energií neporušenou. Je to směšné, ale přesvědčivé. Spravovali jsme 16 600 bodů a byli jsme správně po králičí díře při objevování přes Reddit, že můžete hacknout počet monster hry.

Online solitaire

Solitaire? Opravdu? Dobře, ano. Přináší objednávku na hromady karet je hluboce naplněno hraním her, protože každý, kdo se po úspěšném kole Microsoftovy verze dosvědčil každý, kdo skákal po obrazovce. Tento web je mnohem lepší než tenhle.

Bohužel, postrádá skákací karty, ale má ostré vizuální prvky, se hromádkami, které se optimalizují pro výřez. Nastavení vám umožní pohrávat se s návrhy autoplay a paluby. A vy si vyberete mezi Klondike, Spider a Freecell. Nastavte si účet a můžete dokonce převzít celý svět v denních výzvách a žebříčku.

Otteretto

Tato hra palindromických sekvencí vás zve k odstranění barevných čtverců ze studny. Čím déle vytvoříte řetězec, tím více bodů získáte. Snadný. Pouze to není, protože jakmile vyplníte měřič bodů, další úroveň vyžaduje, abyste získali ještě více bodů pomocí stejného maximálního počtu bloků.

Jedná se o chytře (potenciálně) nekonečné hádanky, které vás nutí myslet dopředu. Sekvence jen několika bloků to neřeže. Jako bonus hraje také opravdu pěkně na mobilu, i když fanoušci používající PC nebo Mac mají další výhodu, že jsou schopni vystříkat několik libovolných v plné verzi hry s zapojením extra režimů.

Rychle, kreslit

Rychle, kreslit

Vychutnejte si něco umělce? Uveďte své dovednosti skicování v tomto ďábelském převzetí založené na AI Pictionary, ve kterém jste za úkol nakreslit každodenní předměty („Fire Engine“, „Clarinet“, „Panny“ atd.) A nechte je uznat soudcem založeného na hlubokém učení Google. Pokud váš surový škrábání zasáhne značku, musíte znovu a znovu nakreslit další, dokud nezklamete.

Rampy

Rampy

Další ambiciózní hra Pico-8, Rampy narazí jako Power Drift a Stunt Car Racer měl dítě. Připojíte se do robustního motokára a ohranizujete podél pěti skladby žaludku, které mají více společného s horskými dráhami než tradiční závodní jízdné. Je to vzrušující věci. Brzy zjistíte, že ignorujete robustní grafiku v retro stylu a křičíte, když vás agresivní počítačový přehrávač odvrátí z trati, stálo vás drahé sekundy a svou šanci vzít šachovnicovou vlajku.

Rowdy Wrestling

Rowdy Wrestling

Jsme fanouškem podivných bojových her Colina Laneho, o čemž svědčí Knight Brawl Vítězství aplikace týdne před časem. Rowdy Wrestling je jednodušší, starší úsilí. Jsou to stejně bonkers, ale více se hodí pro hru založenou na prohlížeči.

Jste lobováni do prstenu s partou dalších oafů vázaných na svaly. Vaše vířivka a země se zdá, že tvoří trampolíny. Zatímco bojujete s protivníky a fyzikou hry, musíte zůstat v ringu – něco občas usnadnilo, když jste předali židli, aby se nesportovaně rozběhla nad něčí hlavou!

Salvagette

Myslím, že střelci z bullet-hell by bylo jednodušší, kdybyste mohli obrazovku pozastavit podle libosti? ani náhodou. Tak jako Salvagette dokazuje, že skončíte s dalším časem na přípravu na svůj nevyhnutelný zánik. I když je to částečně proto, že kdokoli vás strčil do malé a nepřátelské arény na jedné obrazovce.

Vaše hodně je tedy RAM opozice do zapomnění. Modré koule užitečně poskytují varování ohledně toho, kdy každý nepřítel vystřelí projektil, a musíte vykreslit cestu, která vás nebude okrást o vaše čtyři životy. Obchod a více koncovek přidávají další hloubku a můžete si také prohlédnout předchůdce Zachránit, Chcete -li vidět, kde to všechno začalo.

Scrambird

Tato začarovaná mash-up klasické arkádové kabiny Scramble a mobilní název Flappy Bird Připravte vás proti nekonečné neonové krajině spuštění raket a palivových bank, které vyhladíte, abyste doplnili své zmenšující se zásoby. Je to jednorázové: Každý kohoutek uvolňuje bombu, vystřelí raketu a Zvyšuje vaši nadmořskou výšku.

Zůstat naživu je jako žonglování – chybíš raketa a vy jste mrtví. Klepněte příliš mnohokrát a rozbijete se proti stropu. Je to rozzuřené a brilantní. Zkontrolujte také ABA mnoho Další tituly, včetně klaustrofobického spřádání platformy R Kolo, Frenetic se vyhýbejte Hrom, a Pillars 3d – Lightning Fast 3D Survival Hopper, který byl reimaginován na ZX81.

Budeme golf?

Budeme golf?

Neobvykle pro online mini golfovou hru, twist in in Budeme golf? nejsou podivné kurzy. Ve skutečnosti jsou to nudné, boxy, 2. záležitosti. Čerstvost této hry – a hodně z její výzvy – místo toho vychází z ní těžce čerpající Had. Spíše než přesunout jeden golfista kolem kurzu, máte řadu hráčů, z nichž každý může být předán klubem. Úspěch závisí na manévrování vaší golfové conga, aby vytvořil cestu k díře, golfisté se stávají bariérami, když kdokoli má klub, který míč rozbije svou cestou.

Spelunky

Spelunky

Původně chutný kousek PC freeware, Spelunky Pak se stal miláčkem scény PS Vita Indie. Je snadné pochopit proč: mix pastí, příšer, vyhledávání tras a tajemství a rychlá klasická platformová akce napříč náhodně generovanými mapami, je opojná věc.

Originál byl v roce 2012 přepracován pro prohlížeč a zůstává skvělá zábava – i když byste mohli nesouhlasit, když je váš roztomilý malý dobrodruh najednou vystřelen ze vzduchu s jedovatým šipkou nebo klubem k smrti rozzlobeným jeskynním.

Tetr.io

Fantazie relaxační hra Tetris? Nebudete to tady dostat, protože Tetr.io je o stohování bloků rychlostí. Začnete „trénovat“ v sólových režimech, které vám závodí na 40 řádků nebo dostanete vysoce skóre proti hodinám. Je to zběsilé věci.

Nakonec se ponoříte do režimů pro více hráčů – a rychle zjistíte, jak šíleně dobré Tetris Hráči mohou být. Vytvořte top 20 v hlavní hře a máte nippier číslice než Věci. Naštěstí existuje také méně manická vlastní pokoje a 1v1 zápasů, dokud nebudete připraveni vzít to nejlepší na světě.

Tetris

Tetris

Alexey Pajitnov zasáhl herní zlato na tvorbě Tetris. O deset let později zůstává jeho kombinace třídění tvarů a napjaté nekonečné akce opojné-alespoň když vydavatelé nezničí nákupy v aplikaci.

Naštěstí je tato online verze přímá aféra: otáčení tvarů; Vytvořte úplné řádky; Pokračujte, dokud se jamka nenaplní; uvědomte si, že jste strávili 14 hodin přímým hraním Tetris.

Něco fantastického Tetris-ish, ale trochu jiné? Multiplayer Tetr.IO je jinde v tomto seznamu. Ale také se podívejte Tetris drahokamy, kde používáte bloky k kopání do nečistot proti hodinám a tato rozkošná aproximace původní elektronika 60 Tetris.

Sestup hada

Špatný typ zloděje má z starověké Mesoameriky ucpaný bling – a pak ho opustil na různých místech. Je vaší prací sbírat a vrátit všechno Chichen Itza před solárním rovnodenností. Selhat a světový povodeň. Žádný tlak.

Hra se hraje jako rodinná, zippy, arkádová hra shora dolů. Protože se jedná o vzdělávací název, jste v různých bodech, když jste nahlédli do toho, co vyzvednete. A jakmile podáte předměty, dostanete kvíz, díky kterému si přejete, abyste věnovali více pozornosti těmným bitům.

Noc mluvila naše jména

Správa zdrojů splňuje Yahtzee (druh) v této podivně napjaté hře. Cílem je zajistit dostatek jídla a dřeva, aby se prošli hrozící a smrtící zimní noc, která je pouhý týden pryč. Každý den hodíte kostky a přiřadíte je k akcím, jako je rozšíření vaší strany nebo učení nových dovedností.

Klíčem je pochopit, jak jsou akce spojeny. Naučte se komunikaci a můžete duplikovat kostky. Další schopnosti usnadňují naučit se nové dovednosti nebo masivně zvyšovat, kolik dřeva si můžete zajistit před jedinou rolí. Je pravděpodobné, že se po několika půjdech otravně přiblížíte k vítězství.

Hra wiki

Hra wiki

Víte, že celou tu dobu trávíte slepě kliknutím na odkazy na Wikipedii? V tomto Wiki založeném Speedrunnerovi to dobře využijte. Hrajte proti online soupeřům, máte počáteční a koncové stránky a musíte se dostat mezi nimi.

Pokud byste dokončili svůj úkol před tím, než časovač nahoru, získáte bonusové body a vyskočte na stůl s vysokým skóre nalezením alternativních tras. A hej, můžete se dokonce přesvědčit, že ve skutečnosti je ve skutečnosti práce ve skutečnosti práce – školení pro vaši další výzkumnou relaci. Pravděpodobně.

Trojice!

Troje!

Pro mnoho, Trojice! je mobilní Tetris – Směšně nutkavý a opakovatelný puzzler ideálně vhodný pro smartphony, a že vášnivě pohlcuje váš čas. A je také k dispozici online, takže díky za to, vývojáři. Naše produktivita pro vás neznamená nic? (Asi ne.)

Hra vám přiměje přejetím očíslovaných dlaždic kolem čtyřk-čtyř mřížky a sloučit páry, aby se zvýšila jejich počet. Dalo by se říci, že to zní strašně podobně 2048, ale 2048 je ve skutečnosti odpadkový klon Trojice!, Takže se držte originálu a blaženě ignorujte všechny ty termíny, které se rozběhnou kolem uší.

Městský skrypník

Neexistuje žádné bodování Městský skrypník, ani žádný cíl, ale prozkoumat. A hra je o to o to lepší, poskytuje meditativní a promyšlený zážitek, když nadacemi nadací do nekonečného oceánu a začnete stavět.

Hodně z radosti Městský skrypník je při určování svých pravidel. Jak vytvoříte maják? Co vám síťová zahrada spíše než betonu? Všimněte si, že mobilní podpora je omezená stejně jako prostor, na kterém se staví – pokud se vám to líbí, ale chcete více, kupte si plnou verzi.

Vlnový běh

Vlnový běh

Tento rychle se rozvíjející plošinovka je inteligentní výzvou pro časový útok, která vás sprintuje a létáte 33 úrovní.

Hra se může zdát dotykem známým, ale všechno je zde prvotřídní: robustní retro grafika; Jaunty Soundtrack; responzivní ovládací prvky a dobře posuzované fyziky při tryskání vzduchem; A pevný design na úrovni, který vás nutí věnovat pozornost, pokud se nechcete neustále nabodnout na hroty.

Průvodce Wor

Průvodce Wor

Průvodce Wor Zdá se, že je remake C64 přeměny starověké arkádové hry založené na prohlížeči založeném na prohlížeči! Což je trochu divné. Je to však fantastický titul ze staré školy, kde se potulujete klaustrofobické bludiště a monstra výbuchu, než vám odtrhnou obličej. Nejlepší ze všeho je, že existuje současný režim dvou hráčů. Hit Shift a Player One (Blue) mohou používat AWSD a SHIFT, zatímco hráč dva (žlutá) používá kurzory a vstup. Vzhledem k tomu, že se také můžete „náhodou“ střílet.

POZNÁMKA: Použijte Firefox pro tento.

Wordle

Nejlepší slovní hry jsou nejjednodušší a Wordle je určitě jednoduché. V podstatě anagramy rozdrtily Mastermind, Je to logická hra pro porušování kódu, kde hádáte pětipísmenné slovo dne v maximálně šesti kolech.

Během každého kola jsou písmena zbarvena. Šedé nejsou ve slově. Žluté jsou, ale na jiném místě. A zelená znamená, že jste přibili dopis a umístění. Uspět a na Twitteru můžete sdílet mřížku barev. Bonus!

Největší na světě Pac-Man

Svět

Postaveno pro propagaci originálu Pac-Man30. výročí (vyrůstají tak rychle!), Největší na světě Pac-Man provádí dvě hlavní změny v původním názvu. Nejprve jsou dva tunely zabalení nahrazeny čtyřmi dveřmi, jeden na každém okraji obrazovky, což vám umožní uniknout do jiného bludiště. Za druhé, tvůrci umožnili každému odeslat mazé. Během týdne bylo více než 10 000. Nyní jsou stovky tisíc-dost na to, aby vydržely i ty nejhorlivější dot-muncher několik životů.

25 nejlepších prohlížečů, které můžete vyzkoušet v roce 2023

V tomto článku jsme kurátovali seznam 25 nejlepších herních her, které byste měli hrát v roce 2023.

Napsal Dwaipayan Sengupta aktualizován 30. května 2023 | 11:57 AM IST | 2.4m
25 nejlepších prohlížečů, které můžete vyzkoušet v roce 2023

Nejlepší hry prohlížeče, které můžete vyzkoušet v roce 2023

Podívejte se na seznam nejlepších her pro prohlížeče, které můžete vyzkoušet v roce 2023

Klíčový zvýraznění

Počítačové hry prošly dlouhou cestou, pokud jde o grafiku, hratelnost a další aspekty v posledních letech. Věděli jste však, že existuje mnoho her založených na webových prohlížečích, které nevyžadují, abyste si koupili výkonný počítač nebo herní konzoli? Tyto hry můžete hrát kdykoli ve webovém prohlížeči vašeho počítače, ať už mezi vaší prací nebo po skončení vaší třídy online.

V tomto hloubkovém článku jsme tedy uvedli některé z nejlepších her pro prohlížeč, které existují online. Některé z nich můžete buď hrát sami, zatímco jiní podporují hry pro více hráčů.

Nyní, bez dalších úvodních rozhovorů, se dostaneme do seznamu nejlepších her pro prohlížeč, který si můžete hrát online v roce 2023.

25 nejlepších her pro prohlížeče v roce 2023

1) Wordle

Wordle Game

Jak název napovídá, Wordle je titul pro stráž slova založený na prohlížeči, který vyžaduje, aby hráči uhodli správné pětipísmenné slovo, které je přiřazeno pro tento den, a je to stejné pro všechny hráče na světě. Je však třeba zmínit, že hra poskytuje pouze jediné slovo pro tento den a jakmile to uhodnete správně, budete muset počkat další den, než titul přiřadí další slovo.

Nyní, uprostřed pandemie, se Wordle stal docela populární mezi Twitteratis a na jiných platformách sociálních médií kvůli jeho zábavě, hádání faktoru. Pokud tedy máte rádi hry fyzického slova jako Scrabble, měli byste určitě vyzkoušet Wordle.

2) Slither.io

Hra Slither.io

Pamatujte si ikonickou mobilní hru “Snakes”? Pohybovat se klouzavě.IO je podobná hra prohlížeče, která vás po určitou dobu udrží, když se sklouznete kolem černého plátna naplněného nespočetným barevným tečkou. Jako červ budete muset jíst barevné tečky, abyste se dostali do velikosti, i když stojí za zmínku, že ostatní hráči na vašem serveru nebudou k vašemu červu laskaví. A to z něj dělá docela náročnou hru, navzdory svému jednoduchému konceptu.

Pokud jde o ovládací prvky, jedná se o poměrně jednoduchou hru, která vyžaduje, abyste přesunuli kurzor, abyste ovládali směr vašeho červa. Můžete také kliknout na levý kliknutí, abyste zvýšili rychlost červa, abyste jedli větší tečky rychleji než ostatní červi na serveru.

3) QWOP

Hra QWOP

QWOP je jedinečná hra prohlížeče, která vypadá jednoduše. Když však řeknu, že je to jedna z nejtěžších her, které jsem hrál, nebudu lhát! Ve hře jsou vaše ovládací prvky, jak název napovídá, Q, W, O a P Keys na vaší klávesnici, které řídí pohyb stehen a telat ve hře avatar ve hře. Cílem je přimět ho, aby provozoval 100 metrů sprintu pomocí kontrolovaných pohybů a získat nejlepší skóre. Můžete se podívat na QWOP z výše uvedeného odkazu a dejte nám vědět své nejlepší skóre v komentářích níže.

4) Freeciv-Web

Hra FreeCiv-Web

FreeCiv-Web je bezplatná hra založená na strategii, kterou můžete hrát ve svém prohlížeči kdykoli jste zdarma a znuděni. Můžete hrát režim pro jednoho hráče titulu nebo zahájit kampaň pro více hráčů se svými přáteli. I když v tom nejsem dobrý, možná se vám to bude líbit. Nezapomeňte to tedy zkusit.

5) Game of Thrones

Hra Game of Thrones

Překvapený, když na tomto seznamu vidíte uber-populární název? Pokud jste fanouškem série založených na epické fantasy románové, hra oficiálně licencované prohlížeče je pro vás jen to věc. V této hře budete moci vychovávat své vlastní draky, ovládat svou oblíbenou postavu, vést svou armádu do bitvy a zažít vesmír mistrovsky vytvořený George RR Martin.

Přestože hra je založena na prohlížeči, existuje podpora vysoce kvalitní 3D grafiky, díky níž je virtuální svět přesnější. Je to titul pro více hráčů, ve kterém budete také moci konkurovat hráčům po celém světě.

6) Linerider

Hra Linerider

Linerider je jednoduchá, ale obtížná hra a je jednou z nejlepších her založených na fyzice. V zásadě musíte nakreslit cestu pro postavu sedící na saních a na základě spolehlivosti vaší nakreslené linie se jezdec saně posouvá. Pokud je cesta příliš strmá, příliš vysoká nebo má drsné hrany, je pravděpodobné, že jezdec padne.

Pokud jste však fanouškem simulace založené na fyzice, jsem si jist, že přijdete s vhodnou cestou a dokonce i přimějte jezdce dělat kousky a to vše pomocí správné hybnosti a rychlosti. Vyzkoušejte tedy tuto hru prohlížeče a udělejte nejlepší střelbu.

7) Copter

Hra koppající

Copter je klasická hra pro prohlížeč založená na Flash, která pobaví všechny. Je to podobné jako uber-populární mobilní titul Flappy Bird a vyžaduje, abyste klikli na myši a ovládají pohyby nahoru dolů pohyblivého vrtulníku. Vaším cílem bude dostat vrtulník co nejvíce, aniž by se narazil na četné překážky a složité cesty. Prvních pár letů může být drsné, ale jakmile se ho chytíte, budete si užívat ovládání vrtulníku a dovedně se vyhýbat překážkám.

8) divočiny.io

Pokud jste fanouškem bojových a rabovových her založených na přežití, budete milovat Wilds.io. Jedná se o hru s nízkým vyžádáním prohlížeče, která vám umožní prozkoumat virtuální půdu, bojovat s nepřáteli, kopírovat jejich majetek a přežít co nejdéle. Přestože je třeba vyzkoušet mnoho režimů, výchozí režim je režim ruin a v tomto můžete prozkoumat jako jeden z členů týmu tří osob.

Budete moci ovládat pohyby své postavy pomocí obvyklých klíčů WASD a skočit pomocí vesmírného lištu na klávesnici. Můžete také použít tlačítka myši a posouvání k provádění různých akcí ve hře, jako jsou útoky na útok, role a blokujte nepřátelské útoky. Pokud se vám tedy líbí hry pro prohlížeče akultivy pro akce, zkuste tuto hru.

9) Prince z Persie

Hra Prince of Persia

Pokud jste byli ve svém dětství nadšencem her a byli jste dítě 90. let, jsem si jist, že tato hra pro prohlížeče založená na Flash přinese zpět nějaké staré vzpomínky. Populární společnost pro rozvoj hry Ubisoft postavila Prince z Persie založeného na Flash, aby popularizovala svůj původní popový titul. Nyní můžete vyzkoušet hru ve svém prohlížeči prostřednictvím emulátoru volánku a určitě to bude příjemné, když procházíte skrz pasti naložené dungeony a další překážky v průběhu hry. Kudos vám, pokud dokončíte hru, protože je to docela těžké tak učinit.

10) Fallen London

Fallen London Game

Fallen London je hra pro prohlížeče založené na strategii, ve které hrajete jako nováček v regionu Underground London. Budete muset udělat několik významných rozhodnutí, abyste posunuli vyprávění dopředu a vyžádali si boční úkoly, abyste odhalili tajemství podzemního města. Prohlížeč je vyvinut společností FairBetter Games, společnost, která vytvořila další hry pro prohlížeče jako Sunless Skies a Sunless Moře, které jsou zahrnuty do stejného padlého londýnského vesmíru.

11) Shapez.io

Hra s tvarem.io

Shapez.IO je jednoduchá hra založená na budově, která vám umožní vytvářet automatizované systémy pro extrakci daných tvarů z extraktoru a doručit je do zadané krabice. Získáte potřebné nástroje pro extrakci, řezání, kombinování a barvy.

Nyní stojí za zmínku, že verze prohlížeče Shapez.io je jen demo verze hry. Pokud tedy máte rádi myšlenku názvu, můžete získat plnou verzi od Steam s více úrovněmi, nástroji a podporou pro Dark Mode.

12) Krunker.io

Hra Krunker.io

Pokud jste fanouškem titulů FPS, budete milovat Krunker.io. Jedná se o plnohodnotnou hru pro prohlížeče střelců z první osoby, která vás staví na jednu ze čtyř map se zbraní a musíte na server zaměřit a zabít své soupeře na serveru. Když zemřete, budete respawn a cyklus bude pokračovat pro všechny hráče, dokud nedojde časovač. K pohybu a střelbě můžete použít myši a klíče od WASD. Svým způsobem tato hra prohlížeče dává vibraci Counter-Strike 1.6, což byl titul OG FPS minulosti.

13) Winter Rush

Zimní spěchá hra

Tato jednoduchá hra pro prohlížeče je pro ty, kteří rádi hrají lyžařské hry. V tomto ovládáte osobu lyžování na nějakém drsném svahu. Cílem je projít hřištěm, aniž byste padali na sníh. Na klávesnici můžete stisknout tlačítko Shift Aslerate a klíč Ctrl k brzdě. Když jste ve vzduchu, můžete použít klíče odleva a pravé šipky k ovládání leteckých pohybů postavy a udělat nějaké šikovné triky. Je to podobné populárnímu dobrodružství Alto Mobile Game a určitě byste to měli vyzkoušet, pokud to máte rádi.

14) Snail Bob

Hra hlemýžď

Snail Bob je jednoduchá a zábavná hra založená na strategii, která vyžaduje, abyste vedli Boba šneka přes různé úrovně a vedli ho k odchodu. Na každé úrovni získáte přístup k různým druhům nástrojů, které lze použít k tomu, aby BOB pomohl vyhnout se překážkám a posunout se vpřed. Jakmile to dostanete, budete rádi dokončit úrovně a vést Bob blíže k jeho ukradenému jídlu.

15) Strašidelné bludiště

Strašidelná hra bludiště

Myslíte si, že máte plnou kontrolu nad ukazatelem myši? Tato jednoduchá hra prohlížeče bude otestovat vaše kurzorové dovednosti, když pohybujete malou modrou koulí různými druhy bludišť, aniž byste se dotkli zdí. Zatímco první dvě úrovně jsou poměrně snadné, hra je tvrdší a tvrdší, když postupujete na úrovně. Nezapomeňte tedy udržet ruku v klidu a vést modrou kouli na konci všech děsivých bludiště.

16) online solitaire

Online solitaire hra

Pokud jste byli fanouškem hry Microsoft založené na kartě Solitaire, která byla předem nainstalována v Windows zpět v den, budete milovat tuto hru prohlížeče. Kliknutím na karty a přetažení je přesuňte na obrazovku a hromadí je na sebe. Cílem je vytvořit uspořádané hromady karet k získání nejvyššího skóre. Pokud tedy máte rádi karetní hry, zkuste tuto hru.

17) Téměř pong

Téměř pongová hra

Téměř Pong je jedinečná, ale jednoduchá hra pro prohlížeče, která vás bude nějakou dobu udržovat, když se budete cítit znuděni. Hra se opírá o jediný klíč, to je kosmický panel, prostřednictvím kterého můžete ovládat bílou, čtvercovou tečku a zabránit jí v pádu na zem. Musíte použít mezerník, aby se tečka skočila a zasáhla bílou zbarvenou oblast na každé straně obrazovky. I když to zní snadno, věř mi, když říkám, že tomu tak není. Nezapomeňte tedy vyzkoušet svou ruku na téměř pongu a dejte nám vědět své zkušenosti v komentářích níže.

18) Street Skater

Hra pouliční bruslař

Pro fanoušky retro her v arkádovém stylu by mohla být Street Skater perfektní hrou prohlížeče. V této hře ovládáte pohyby pouličního bruslaře a vedete ho průběhem cesty naplněné překážkou. Klíčový skok můžete použít a provést některé jedinečné triky k získání bodů. Nezapomeňte však vyhnout se plovoucím balvanům a železným tyčům, protože je zasažení povede k smrti a není to příjemný pohled.

19) Skribbl.io

Skribble.io

Skribble.IO je jednoduchá hra s házením slov, kterou lze hrát s přáteli online. Můžete se připojit k náhodnému týmu hráčů nebo vytvořit svůj soukromý pokoj, který si můžete hrát se svými přáteli a rodinou. Cílem hry je, že jeden hráč něco nakreslí na dané plátno a zbytek bude muset uhodnout, co kreslí. Na základě představení budou hráči hodnoceni a ten s nejvyšším skóre vyhraje hru. Takže, pokud jste ve svém dětství milovali deskové hry přátelské k rodině, dejte Skribbl.io zkuste. Je to také dobrá sociální platforma pro setkání a interakci s cizími lidmi.

20) váleční makléři

Hra válečných makléřů

War Brokers je plnohodnotný titul střelce z první osoby ve formě hry pro prohlížeče. Ačkoli grafika je trochu kreslená, hra je zážitek z rychlé pohybu a přestřelky. Velíte postavu vybavenou různými druhy zbraní, jako je automatická puška, granáty a tak. Pohyby můžete ovládat pomocí klíčů WASD a myši a oheň pomocí levého kliknutí. Hra má různé mise a dokonce i bitvu Royale.

21) Tetris

Tetris hra

Klasická hra založená na blocích Tetris prošla dlouhou cestou v těchto retro ručních konzolech až po moderní verze. Tato barevná verze Tetris sleduje stejný koncept, ve kterém získáváte body a budete hrát hru, pouze pokud uspořádáte příchozí bloky konkrétním způsobem tak, že vodorovné čáry na dně zmizely. No, kdo to vysvětlím? Pravděpodobně už víte, jak hrát Tetris, a také víte, jak to může být zábavný zabíječ času, když se naprosto nudíte. Proveďte tedy tuto hru prohlížeče a dejte nám vědět své zkušenosti v komentářích.

22) Převrácení o

Flip o

Pamatujte na klasickou pinballovou hru, kterou jsme v prvních dnech hráli na našich počítačích? To je jen to, že v avataru jednoduché hry prohlížeče. V této hře ovládáte pohyby dvou hrotů, které brání pádu míče a vyloučení. Vaším cílem je rozbít příchozí cihly z vrcholu, než dosáhnou hrotů. Je to poměrně jednoduché, ale dovolte mi, abych vás varoval, že hra není tak snadná. Vyzkoušejte otočení, pokud jste v minulosti milovali pinball a chcete zabít několik hodin volného času.

23) Dobré dojmy

Dobrá dojmová hra

Dobré dojmy je zábavná a jednoduchá hra pro prohlížeč simulací, ve které hrajete postavu, která dostala nový byt, a jeho máma se blíží k prohlédnutí bytu. Vzhledem k tomu, že byt je druh bakalářské podložky, řekněme jen hygienické. Vaším úkolem je tedy vyčistit celý byt a vložit rozptýlené objekty na vlastní místa v daném časovém limitu. Je to zábavný zabíječ času a určitě byste to měli vyzkoušet ve volném čase.

24) I-SPY

i-spy hra

Toto je jedna z relaxačních her prohlížeče, která nezahrnuje konkurenci nebo závodění časovače. Místo toho poskytuje esteticky příjemný obrázek s mnoha jedinečnými postavami. Pak hra poskytne konkrétní postavy, které musíte najít na obrázku. Je to jako ty novinové hry, které jsme hráli ve školních dnech. Pokud tedy rádi hrajete relaxační hry, tato hra pro prohlížeče je dnes jen vyzkoušet.

25) T-Rex Chrome Dino Game

Hra T-Rex Chrome Dino

Pravděpodobně jste tuto hru hráli na Chrome, když byl váš internet dole. Hra Chrome Dino je jedním z nejpopulárnějších velikonočních vajec z Google a hra Chrome Dino T-Rex je její verzí prohlížeče. V této hře provedete T-Rex přeskočit překážky a projít cestou, abyste shromáždili nejvyšší skóre. Na rozdíl od původní verze však tato hra prohlížeče umožňuje přidat do hry různá témata. Ve skutečnosti existuje Mario Bros. téma, které je docela úžasné. Podívejte se na to z výše uvedeného odkazu.

S tímhle tedy uzavírám svůj seznam nejlepších herních herních her, které bych mohl vyzkoušet v roce 2023. Hry můžete hrát z daných odkazů a dejte nám vědět zážitek vašeho prohlížeče v komentářích níže. Můžete také navrhnout své oblíbené hry prohlížeče, pokud jsme je zmeškali na našem seznamu.

Časté časté

Co jsou hry prohlížeče? Hry prohlížeče jsou obvykle hry založené na Flash, které lze snadno přehrávat na podporovaném webovém prohlížeči, jako je Google Chrome, Microsoft Edge a další. Hry pro prohlížeče vyžadují jakýkoli další hardware? Ne, hry prohlížeče nevyžadují žádný další hardware a mohou běžet na nejnižších specifikacích. Hry jsou obvykle jednoduché a nemají mnoho grafických nebo zpracovatelských potřeb. Jsou hry prohlížeče návykové? I když existují určité hry pro prohlížeče, které by se mohly stát návykovými přesčasy, většina z nich se jedná o příležitostné hry, které se můžete pokusit zabít svůj čas.