15 nejlepších karanténních her, jako je Minecraft, měli byste hrát (2022) | Beebom, 7 nejlepších her jako Minecraft pro ty, kteří touží po dolech – Chuggernauts

7 nejlepších her jako Minecraft pro ty, kteří touží po dolech

Platforma: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One a Windows
Stažení: Parní (29 $.99)

15 nejlepších karanténních her, jako je Minecraft, měli byste hrát

15 nejlepších karanténních her, jako je Minecraft, měli byste hrát

Minecraft je právě jednou z nejpopulárnějších her na planetě právě teď. A má všechna práva na takové místo. Poskytuje nám skutečně otevřené a jedinečné světy plné jedinečných biomů, nespočetných davů, úžasných okouzlení Minecraft a nekonečné způsoby, jak se přiblížit ke hře. Když je v diskusi stimulace kreativity, nic se blíží Minecraftu. I když po deseti letech úspěšných běhů je čas trochu zatřást. Za to jsme tady s několika úžasnými hrami na karanténu, jako je Minecraft, které by nemohly dethrone krále, ale rozhodně mu dávají tvrdou konkurenci. Ale mohou být někdy dost dobří, aby nahradili Minecraft? Pojďme to zjistit!

Nejlepší hry na karanténu jako Minecraft (2022)

Každá z her na našem seznamu zpochybňuje Minecraft v různých aspektech, od hraní po tvůrčí svobodu. Ujišťujeme si však, že žádný z nich není falešné klony Minecraft. Seznam navíc není zařazen, takže si můžete prohlédnout každou hru podle vaší zvědavosti.

1. Terraria: 2d hra jako Minecraft

Terraria je hra s karanténou stejně jako Minecraft, kde musíte Prozkoumejte hlubokou rozlohu lesa, abyste se přežili. Začnete s pickaxe a mečem, abyste našli zdroje a bránili se před zombie, kostry a létajícími očima (jo!). Mějte však na paměti, že na rozdíl od 3D hry Minecraft máte 2D hru v lineárním postupu v Terraria.

1. Terraria

 • Platforma: Windows, MacOS, Linux, iOS, Android, PlayStation (3, 4 a 5), ​​Xbox (360, One & Series X/S), Nintendo (3DS & Switch), Wii U, Windows Phone a PS Vita
 • Stažení:Parní ($ 9.99)

2. ECO

ECO je další z nejúžasnějších her, jako je Minecraft. Musí udržovat ekosystém a zároveň hledat nové způsoby, jak přežít. Pokud spálíte uhlí, vzduch se znečišťuje. Podobně, pokud snížíte více stromů, lesní ekosystém je křehký.

2. Eco - hry jako Minecraft

 • Platforma:Windows, MacOS, Linux
 • Stažení:Parní (29 $.99)

3. Subnautica

Subnautica je hra pro přežití, která je založena na podvodních průzkumech v oceánech a nalezení nových způsobů, jak zůstat naživu na vzdálené planetě. Můžeš Prozkoumejte oceán a najděte jedinečné kameny, řemeslný materiál, a více. Stejně jako musíte čelit davům v Minecraftu, musíte čelit oceánským tvorům všeho druhu.

3. Subnautica - hry jako Minecraft

 • Platforma: Windows, MacOS, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch
 • Stažení:Parní (29 $.99)

4. Trove

Trove je jedinečná hra voxel, což znamená, že hra je postavena na pixelech ve tvaru krychle stejně jako bloky Minecraft. Výsledkem je, že svět Trove vypadá podobně jako Minecraft. Je to však především Hra s více hráči, přičemž každá postava má zřetelný styl a schopnost.

4. Trove

Také vesmír Trove je docela velký s mnoha jedinečnými postavami a entitami. To znamená, že Trove má podobné téma jako Minecraft: Musíte utvářet svůj svět vytvořením zbraní, spoluprací s ostatními členy a bojovat s nepřáteli. Hra je také lépe se hodí pro hráče, kteří milují akci. Pokud hledáte hru jako Minecraft, ale ve větším měřítku, měli byste určitě hrát Trove.

 • Platforma: Windows, MacOS, PS4, Xbox One a Nintendo Switch
 • Stažení:Parní (Volný, uvolnit)

5. Roblox

Roblox je herní platforma pro více hráčů Umožňuje uživatelům vytvářet hry, jak si přejí. Svým způsobem je to podobné Minecraft, protože oba sdílejí téma Create-Your-Own-World. Umožňuje vám vytvořit svůj vlastní vesmír, udělat úkryt, vytvářet zbraně a najít nejlepší zdroje, jak zůstat naživu.

5. Roblox

Můžete si vyvinout virtuální ekosystém a objevit výzvy a dobrodružství po cestě. Můžete také soupeřit proti jiným komunitám na webu a zachránit svůj svět před zničením. Nejlepší část o Robloxu je, že je to docela pohlcující, což z něj dělá mnohem lepší hru než Minecraft pro mnoho hráčů. Jako byste dokonce mohli hrát s chobotnicí v Robloxu se svými přáteli, a Roblox může být dokonce nainstalován ve vašem Chromebooku, aby si užil hry se školními přáteli.

Platforma: Windows, MacOS, iOS, Android a Xbox One
Stažení: Oficiální webové stránky (Volný, uvolnit)

6. Astroneer

Astroneer je fantastická hra objevu a dobrodružství na nejvzdálenější planetě našeho vesmíru. Hra je stanovena během 25. století, kdy se mezigalaktické cestování stalo možností. Můžete být astroneer a prozkoumat vesmír, abyste našli vzácné zdroje a vyřešili záhadu za existencí vesmíru.

6. Astroneer

Téma je velmi podobná Minecraftu, kde Musíte riskovat svůj život a najít nové způsoby přežití sám. Můžete si vytvořit kosmickou základnu a nová vozidla, která vás mohou odvést na jinou planetu. Celkově vzato, Astroneer je skvělá hra na přežití jako Minecraft, ale zasazená do vesmíru.

Platforma: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One a Windows
Stažení: Parní (29 $.99)

7. Lego světy

Lego Worlds je hra, která je opravdu jako Minecraft s nesčetnými objevy, překvapení a schopnost vytvářet cokoli s cihlami Lego. Sleduje také podobné hry, kde můžete vytvořit krajinu a konstrukce ve 3D procedurálně generovaném světě. Kromě toho můžete vytvořit různé zbraně, vozidla jako vrtulníky a jedinečné stvoření.

7. Lego Worlds - hry jako Minecraft

Čím více shromažďujete vzácné objekty podél cesty, tím více odměny dostanete. Odměny můžete použít k odemčení další úrovně hry. V podstatě je to rodinná hra a děti by si to jistě užily při interakci s různými předměty a budováním věcí.

Platforma: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One a Windows
Stažení: Parní (29 $.99)

8. Starbound

Starbound sleduje stejný princip jako Minecraft a v této hře musíte vytvořit svůj vlastní svět a zachránit jej před nepřáteli. Hra začíná po zničení Země, kde prozkoumáte mezigalaktické planety v kosmické lodi.

11. Starbound

 • Platforma: Xbox One, PlayStation 4, Windows, Linux, MacOS a PS Vita
 • Stažení:Parní(14 $.99)

9. Vytvářejte svět

Craft the World je nová hra zasazená do jedinečného světa, kde vedete tým trpaslíků, abyste osvobodili své osídlení od nebezpečných tvorů. Hra podporuje průzkum, budování zdrojů a schopnost řešit zbraně z objektů, koncept podobný Minecraftu. Budete muset postavit trpasličí pevnost, abyste mohli kontrolovat nebezpečné stvoření a udržet je mimo svůj biom

9. Craft the World - hry jako Minecraft

 • Platforma: iOS a Windows
 • Stažení:Parní(18 $.99)

10. Sky žádných mužů

Vezmeme-li termín „otevřený svět“ do doslova kosmického měřítka, není obloha žádného člověka hlavní výzvou pro zdánlivě nekonečný terén Minecraftu. Tato hra vám nabízí průzkum, boj, přežití a obchodování ve velkém vesmíru. Můžete objevit planety, setkat se s hráči, nárokovat pozemky a dokonce objevit jedinečný druh flóry a fauny.

Nikdo

Stejně jako Minecraft, nikdy nevíte, co získáte, dokud neprozkoumáte konkrétní místo. A díky vozidlům na rychlost boha ve hře nemusíte ani bojovat s komplexním cestováním, jako je teleportace v Minecraft. Pokud tedy hledáte moderní minecraft, který je uvolněn na řemeslný prvek, není pro vás hra žádná hra.

 • Platforma: Xbox One & Series S/X, PlayStation 4 & 5, Windows a MacOS
 • Stažení:Parní(59 $.99)

11. Můj čas v Portii

Můj čas v Portii je v podstatě Minecraft, pokud jste se omezili pouze na všechna nejlepší semena vesnice. Zaměřuje se na zemědělství, zvyšování domácích davů, A navazování přátel po městě. Nezapomenout, svět této hry má také vítanou dětskou přátelskou vibraci, i když spiknutí se sídlem v post-apokalyptickém světě.

Můj čas v Portii

 • Platforma: Nintendo Switch, Android, PlayStation 4, Xbox One, MacOS, iOS a Windows
 • Stažení:Parní(7 $.49)

12. Pixark: Pokemon hra jako Minecraft

Pixark je hra, která se stane, když Minecraft se setká s Pokemonem. Je vybaven většinou blokovaným otevřeným světem naplněným mýtickými stvořeními a jedinečnými strukturami. Naším cílem je shromažďovat zdroje, řemeslné předměty a zkrotit davy, aby nakonec dominovaly světu vytvořením základny. Ale to není všechno. Stejně jako Minecraft můžete zlomit téměř každý blok v Pixark díky vlastnímu systému budování bloků voxelů.

Pixark - hry jako Minecraft

 • Platforma: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One a Windows
 • Stažení:Parní(39 $.99)

13. Garry’s Mod

Hry zahrnující zbraně, prakticky necítí nic jako Minecraft. Garryho mod zpochybňuje tuto představu. Umožňuje hráči, aby šel divoce s jejich kreativitou a vytvářel vlastní světy, které mohou být jednoduché, divoké nebo jen čistý chaos. Pokud jste obeznámeni s nejlepšími vlastními mapami Minecraft, Garry’s Mod vám umožní vytvořit z nich nejsilnější verze.

Garry

 • Platforma: MacOS, Windows a Linux
 • Stažení:Parní($ 9.99)

14. Mechanik šrotu

Mechanik šrotu

 • Platforma: Okna
 • Stažení:Parní(19 $.99)

15. Dreams: Světová tvorba hry jako Minecraft

Poslední hra podobná minecraft na našem dlouhém seznamu je také pravděpodobně nejmocnější. Zůstat věrný svému jménu, sny vám dovolují Vytvořte téměř vše, o čem můžete snít. Ať už se jedná o umělecké nebo celé videohry, může něco oživit ve snech díky své mechanice „Dreamshaping“.

Sny - hry jako Minecraft

 • Platforma: PlayStation 4 a 5
 • Stažení:Oficiální webové stránky (7 $.99)

Hrajte hry na karanténu jako Minecraft právě teď!

To byl náš seznam her, jako je Minecraft, které mají podobné téma, otevřený svět a sdílejí stejnou strategii přežití. Všichni milujeme ty nejlepší mody Minecraft, protože nám umožňují zažít naše tvůrčí stránky jako nic jiného. V souladu s tím existuje mnoho her, které jsou postaveny na stejném tématu, ale přinesly do hry další dimenzi. Tyto hry jsme skutečně zmínili na tomto seznamu. Takže, jděte do toho, hrajte hry a překonávejte výzvy. A pokud víte o jakékoli jiné hodné soutěži Minecraft Competition, dejte nám vědět v komentářích!

7 nejlepších her jako Minecraft pro ty, kteří touží po dolech

Minecraft je hra, která zcela revolucionizovala, jaká by mohla být videohra. S více než 200 miliony prodaných kopií není divu, že hráči hledají další velkou těžební hru. Existuje spousta skvělých her, jako je Minecraft, které poškrábají svědění pro příležitostný herní zážitek. Od 2D akčních her, jako je Terraria po realističtější přežití, jako je Rust, jsou tam nekonečné možnosti.

Od jeho vydání byl vliv minecraftů v herním průmyslu masivní. Ať už je to prostřednictvím těžby, blokované grafiky nebo pouze obecného otevřeného konstrukčního mechanismu, můžete si všimnout vlivu Minecraftu ve většině moderních videoher.

7 nejlepších her jako Minecraft

Terraria

Kupte si Terraria z pokorného obchodu

Počet hráčů 1-8
Typ hry 2d, tvorba
K dispozici na PC, Xbox, PlayStation, Switch
Cena 10.99 $ (v závislosti na verzi)

Pro lidi, kteří milují Minecraft, ale přeji si, aby to mělo více arkádového pocitu, Terraria opravdu zasáhla místo. Terraria vezme veškerou těžbu a budovu na dvourozměrnou rovinu. S mnohem větším zaměřením na bití šéfů a budování jedinečných zbraní a brnění.

Skvělá věc na Terrarii je množství podpory vývojáře. S poměrně neustálými aktualizacemi již tak obrovského světa je vždy co dělat. Plus šéfové jsou těžší a těžší, takže vždy existuje dobrý důvod trávit čas budováním většího a lepšího vybavení.

Uspokojivý

Uspokojivý vstupuje do „nové fáze výroby“ směrem k 1.0 | PCGamesn

Počet hráčů 1-4
Typ hry Budova továrny, řemeslná výroba
K dispozici na PC
Cena 33.99 $

Uspokojivá je skvělá hra, která kombinuje zkoumání, těžbu a správu továrny. Jak hra začíná, jste hodili do neznámého světa s ničím jiným než sadou plánů. Odtud je to divoké dobrodružství, jak zjistit, jak vyrobit to, co potřebujete, a nakonec automatizovat celý proces.

Tato hra začíná pěkně a pomalu, takže se necítíte okamžitě ohromeni amonutem možností, které máte. Než to víte, budete stavět automatizované továrny, zdokonalovat vzácné minerály a hromadně produkovat předměty, které potřebujete k postupu ve hře. Nakonec budete mít složitou síť nákladních vozidel, dronů, železničních způsobů a dalších.

Sky žádných mužů

505 her »Žádný muž

Počet hráčů MMO s 2-4 hráči večírky
Typ hry Průzkum prostoru
K dispozici na PC, Xbox, PlayStation, Switch
Cena 30 $ v závislosti na verzi

Žádná obloha muže nemůže být do značné míry známá pro svůj skalní start v herním světě. Po sérii hlavních aktualizací definujících hru se NMS stala neuvěřitelně hlubokou hrou na průzkum vesmíru. Získáte veškerou těžbu, kterou milují hráči Minecraft, v kombinaci s prozkoumáním zdánlivé nekonečné neschopnosti hlubokého prostoru. Chytré použití procedurální generace vytváří spoustu různých typů planet a tvorů, které je obývají.

Pouhá velikost oblohy žádného člověka není nic neuvěřitelného. S téměř 18 kýtami planetami byste mohli prozkoumat po zbytek svého života a nikdy nevidět stejné místo dvakrát. Což také znamená, že narazíte na jiné hráče pouze tehdy, když se tak rozhodnete deformujte do jejich regionu (nebo budete mít neuvěřitelně štěstí).

Roblox

Vytvořit - Roblox

Počet hráčů Liší se mezi hrami
Typ hry Vytváření her
K dispozici na PC, Xbox
Cena Zdarma ke stažení

Pokud máte nějaké děti mladší 16 let, než jste už o Robloxu slyšeli. Fanoušci Minecraftu okamžitě rozpoznají blokovaný umělecký styl. Podobnosti však nejdou příliš dále.

Roblox je milion her v rámci jedné hry. Je to online místo, kde lidé chodí hrát hry každého jiného nebo si dokonce vytvořit vlastní. Je to kreativní atmosféra, která vytváří svůj vlastní ekosystém kolem měny „robux“, kde hráči řeší, vytvářejí a stýkají se a socializují.

Deep Rock Galactic

Deep Rock Galactic

Počet hráčů 1-4
Typ hry Sci-fi, kooperační střelec
K dispozici na PC, PlayStation, Xbox
Cena 39.99

DEEP Rock Galactic posouvá těžbu na další úroveň, když kopete, vystřelíte a bojujete s procedurálně generovanými jeskynními sítěmi. V Deep Rock Galactic jsou cíle stanoveny před vámi, ale to, jak je dosahujete, je zcela na vás. S nekonečnými způsoby, jak dokončit své mise, je jediným omezením vaše představivost.

Na rozdíl od většiny her na tomto seznamu je DRG kooperativní střeleckou hrou se silným důrazem na boj. Vezměte si malý soubor Spelunkingových trpaslíků do hodů mimozemské invaze je hluboce odměňující družstevní zážitek.

Trove

Steam Community :: Trove

Počet hráčů MMO se večírky
Typ hry MMO
K dispozici na PC, Xbox, PlayStation
Cena Zdarma s IAP

Fanoušci Minecrafts Blockty Graphics budou potěšeni, když uvidí, že se vrátí v Trove. Samotná hra se však liší od Minecraftu. Trove je masivně multiplayerová hra, kde si hráči vybírají své třídy, upgradují své vybavení a připravují se na boj s epickými bitvami.

Nekonečné říše mají plně ničitelné prostředí pro hráče, kteří si mohou hrát a stavět své domácí základny. Jakmile se cítíte dostatečně silní, je čas odvážit jeden z mnoha dungeonů při hledání vzácných kořistí. Tato hra kombinuje tradiční hraní MMO s budovou Open World Base.

Rez

Recenze rzi | PC hráč

Počet hráčů 8 týmů hráčů
Typ hry Přežití
K dispozici na PC (přichází na konzole)
Cena 39.99 $

Toto je pravděpodobně nejrealističtější hra na tomto seznamu. Rust vezme tradiční hru přežití na úroveň 11 tím, že herní mechanismy jsou co nejrealističtější.

Toto je jen několik z obrovského množství her, jako je Minecraft, dnes na trhu existují, takže pokud jste nenašli to, co hledáte, nedělejte si starosti. Wether hledáte řemeslný simulátor, hru na karanténu nebo jen něco s zábavnou blokovou grafikou, pro každého je něco.