17 nejlepších her na přežití na Steam – zkuste tvrdé průvodce, сообщество Steam: Survival Games

Mezi nejlepší hry na přežití patří staré oblíbené, jako jsou 7 dní, než zemřete, Dayz, Neopatření společně a projekt Zomboid spolu s nedávnými vydáními, jako je Ark, Ground a Raft a všechno mezi nimi. Podívali jsme se na herní obsah, recenze, dostupnost a hratelnost vytvořit tento seznam doporučení kurátora. Tyto hry mají pozitivní recenze od tisíců hráčů a jsou i nadále hratelné/udržovány vývojáři (s). Pojďme se do každého z nich ponořit!

17 nejlepších her na přežití na páře

Pokud hledáte nejlepší hry na přežití na Steam, máme seznam doporučení, která stojí za to vyzkoušet!

Podle: Christine Mielke – Vyslán: 13. ledna 2023, 10:14 MST ‐ Aktualizováno: 13. ledna 2023, 14:35 MST

Nejlepší hry na přežití Steam Rust

V posledních několika letech se herní žárovka přežití skutečně stala velmi populární u stále více a více vydání her každý rok. Výsledkem je, že existuje mnoho možností, které si můžete koupit, takže jsme sestavili seznam nejlepších her pro přežití ve Steam, které vám pomohou užší seznam některých nejlepších uchazečů o vaše peníze. Hry pro přežití jsou pod žánrem her založených na akcích a obvykle jsou zasazeny do nepřátelských, post-apokalyptických nebo blížících se světu a map, jako je svět převzatý zombie.

Hráči jsou často odděleni nebo uvízli od ostatních a musí pracovat samostatně, často shromažďují zdroje, staví nástroje a/nebo přístřeší, aby přežili, zatímco jiné hry mohou být kooperativní a umožňují hráčům spolupracovat se společným cílem na mysli. Většina her přežití má jeden cíl: Kdokoli přežije nejdéle … vyhrává.

Máme také seznam nejlepších bezplatných her přežití ve společnosti Steam, které stojí za to zkontrolovat, pokud máte rozpočet nebo chcete jen vyzkoušet žánr přežití nejprve.

Nejlepší hry na přežití na Steam

Mezi nejlepší hry na přežití patří staré oblíbené, jako jsou 7 dní, než zemřete, Dayz, Neopatření společně a projekt Zomboid spolu s nedávnými vydáními, jako je Ark, Ground a Raft a všechno mezi nimi. Podívali jsme se na herní obsah, recenze, dostupnost a hratelnost vytvořit tento seznam doporučení kurátora. Tyto hry mají pozitivní recenze od tisíců hráčů a jsou i nadále hratelné/udržovány vývojáři (s). Pojďme se do každého z nich ponořit!

7 dní do smrti

Nejlepší hry na přežití Steam 7 způsobů, jak zemřít

7 dní do smrti je horor s otevřeným světem, přežití, střílečka z první osoby, která také využívá prvky obrany věže a hraní rolí. Vydalo se v roce 2013, ale zůstává jednou z nejdokonalejších her na přežití napříč sociálními médii, jako je Reddit, a na Steam s více než 150 000 velmi pozitivními recenzemi. . Za 7 dní na zemřít se musí hráči vypořádat s pádem civilizace a musí přežít, když prozkoumávají otevřený svět sami nebo s přáteli, zatímco staví nástroje, zbraně a úkryty, aby odrazili oživené mrtvé.

7 dní zemřít je k dispozici na Steam za 24 USD.99 (v době publikování), ale v minulosti byl také k dispozici v prodeji Steam pro významnou slevu, pokud můžete počkat na další prodej.

ARK: Přežití se vyvinulo

Nejlepší přežití her Steam Ark

ARK: Přežití se vyvinulo staví hráče na tajemný ostrov, kde jsou nuceni přežít, zatímco se setkávají s tvory už dávno, které se potulují po zemi. Ostrov se nazývá Archa a hráči budou muset shromažďovat zdroje, řemeslné předměty, pěstovat jídlo, výzkum a sestavit úkryty. Můžete zabít, krotké a/nebo plemeno dinosaury a další pravěké stvoření! Tento jedinečný pohled na herní žánr přežití nabízí 100+ různých tvorů, které můžete zkrotit. Ve společnosti Steam je více než 450 000 recenzí a hráči ohromující zanechali velmi pozitivní recenze pro tuto hru vyvinuté společností Studio Wildcard a Instinct Games.

ARK: Vyvinuté přežití je k dispozici na Steam za 19 USD.99 (v době publikování).

Conan Exiles

Nejlepší hry na přežití Steam Conan Exiles

Conan Exiles je hra s přežitím s více hráči, která se odehrává ve stejném světě jako Conan Barbarian. Bude vám mít za úkol přežít v obrovském karanténě s otevřeným světem, kde musíte postavit své vlastní království, abyste přežili proti nepřátelům. Hra je k dispozici pro sólovou hru nebo můžete hrát s přáteli. Původně byl vydán v roce 2018 společností FunCom, ale je jednou z nejlepších herních her v sub-žáru Survival. Hra obdržela více než 50 000 recenzí, které hráči celosvětově hodnotili jako „většinou pozitivní“.

Conan Exiles je k dispozici za 39 $..

Dayz

Nejlepší hry na přežití Steam Dayz

Dayz je zasazen do post-apokalyptického světa, který se stal překročením infikovanou populací podobnou zombie. Hráči soutěží proti jiným pozůstalým o zdroje, které se staly poměrně omezené, takže se můžete seskupit s cizími lidmi nebo zůstat silní se svými spoluhráči nebo dokonce hrát sami sami. Hra debutovala v roce 2018 a byla vyvinuta společností Bohemia Interactive, ale zůstává v žánru přežití vytrvalou možností. S více než 250 000 recenzemi a „většinou pozitivním“ zážitkem je pro ty, kteří si mohou tuto hru s vyšší cenou dovolit v žánru!

Dayz je k dispozici za 44 $.99 (v době publikování) na Steam, ale v minulosti byl zahrnut do různých prodejů páry.

Nepohlasíte spolu

Nejlepší hry na přežití Steam Don't Starve

Nepohlasíte spolu je sledování neuvěřitelně populární a úspěšné hry přežití nehladit (což bychom také doporučili!). Tato hra původně vydaná v roce 2016 společností Klei Entertainment. v Spolu, Budete součástí zážitku pro více hráčů, kde budete bojovat, farmu, stavět a prozkoumat společně v nekompromisní divočině Nepohlavějte vesmír. Můžete hrát v soukromých hrách nebo ve veřejných hrách, což vám umožní hrát s přáteli nebo najít nové přátele. Pokud chcete jen hrát sólo, můžete si prohlédnout původní nehlazení, ale verze pro více hráčů se hraje více na Steam.

Nepohlavění společně je k dispozici za 14 $.99 (v době publikování) na Steam.

Empyrion Galactic Survival

Nejlepší hry na přežití Steam Empyrion

Empyrion Galactic Survival je hra o přežití, která je zasazena do otevřeného světa, která je v prostoru. Hra vydaná v roce 2020 a byla vyvinuta společností Eleon Game Studios. Hráči budou stavět vesmírné lodě, vesmírné stanice a navštíví osady, když dobývají a vykořisťují planety přes Empyrion. Pro ty, kteří si užili Sky žádných mužů, To by to mohlo být pěkný doplněk pro něco podobného, ​​ale dost odlišného. Hra obdržela více než 25 000 recenzí a je hodnocena jako velmi pozitivní hráči globálně.

Empyrion Galactic Survival lze zakoupit za 19 USD.99 (v době publikování) na Steam.

Zelené peklo

Nejlepší hry na přežití Steam Green Hell

Zelené peklo je hra s otevřeným světem, která přijímá hráče do Amazonské džungle a využívá techniky přežití v reálném životě, jako je lov, shromažďování, boje a tvorba v této simulaci. Budete dokonce muset spravovat své rány a zranění spolu se svým duševním zdravím. Tuto hru lze hrát samostatně nebo jako multiplayer. Od svého debutu v roce 2019 od vývojáře Creepy Jar vydělala téměř 40 000 recenzí hráčů po celém světě, kteří jsou „velmi pozitivní.“

Zelené peklo je k dispozici za 24 $.99 (v době publikování) na Steam.

Uzemněn

Nejlepší hry na přežití Steam Ground 1

Uzemněn Zmenšuje hráče na velikosti mravenců a staví je do světa, se kterým se seznámili … na dvorku. Nyní, když máte velikost mravenců, je vše náročnější a obtížnější, protože budete muset bojovat skrz hmyz a podobně se pokusit udělat cestu domů. Tuto hru lze hrát samostatně nebo s až tři přátele. Debutoval v roce 2022 od vývojáře Obsidian Entertainment a již obdržel téměř 40 000 velmi pozitivních recenzí od hráčů Steam. V současné době je hodnoceno 83 na metakritice.

Uzemnění je k dispozici za 39 $.99 (v době publikování) na Steam.

Sky žádných mužů

Nejlepší přežití hry pára bez mans oblohy

Sky žádných mužů bylo premiérové ​​vydání, když debutoval v roce 2016 vývojářem Hello Games. Je to hra, která propojuje hluboké průzkum a přežití ve světě bez konce-je to doslova nekonečně generovaný vesmír, který je vydán ve vydání. Když prozkoumáte svět bez člověka, narazíte na nebezpečí, různé formy života a planety. Můžete být dobří nebo zlí nebo někde mezi. Je to neuvěřitelně otevřený svět, který na vás čeká, až ho prozkoumáte. Existuje téměř 200 000 recenzí, které hru ohodnotily většinou celkově pozitivní.

Sky žádný muž není k dispozici za 39 $.99 (v době publikování) na Steam.

Projekt zomboid

Nejlepší hry pro přežití Steam Project Zomboid 1

Projekt zomboid zůstává populárním doporučením pro každého, kdo chce začít zkoumat žánr hry pro přežití. Hra debutovala v roce 2013 a nashromáždila se přes 120 000 velmi pozitivní Recenze na Steam od té doby. V této hře Zombie Survival budete pracovat sami nebo v režimu pro více hráčů, abyste stavěli, řekli, bojovali, farmy a ryby, když se snažíte přežít na rozsáhlé mapě a přizpůsobitelném karanténu svět.

Projekt Zomboid je k dispozici za 19 USD.99 (v době publikování) na Steam.

Vor

Nejlepší hry na přežití parní vola

Vor je hra Oceanic Adventure, která zahrnuje bitvu o přežití, když se hráči dostanou přes obrovské moře plné nebezpečí a nepřátel. Hráči shromáždí trosky, vychytávají útesy a musí si vybudovat svůj vlastní plovoucí domov a vyhnout se nepřátelům, jako jsou žraloci. Hru můžete hrát samostatně nebo s přáteli v režimu online co-op. Hra debutovala v roce 2022 a byla vyvinuta společností RedBeet Interactive, ale rychle se stala názvem must-play s více než 200 000 velmi pozitivními recenzemi na Steam.

Raft je k dispozici za 19 $.99 (v době publikování) na Steam, ale v minulosti byl také zahrnut do prodeje.

Rez

Nejlepší hry na přežití Steam Rust

Rez je jednou z nejhranějších her přežití v žánru! Budete muset přežít na ostrově naplněném divočinou, neznámými obyvateli a jeho tvrdém prostředí a existuje jen jeden cíl: přežít další noc. Tato hra debutovala v roce 2018 vývojářem Facepunch Studios a nashromáždila více než 700 000 velmi pozitivní Recenze na Steam.

Rzi je k dispozici za 39 $.99 (v době publikování) na Steam.

Subnautica

Nejlepší hry na přežití Steam Subnautica 1

Subnautica zkoumá podvodní svět, který je úžasný i nebezpečný. Když prozkoumáte svěží, podmořský svět korálových útesů, jeskyní, sopků a dalších. Tato hra vydaná v roce 2018 a obdržela téměř 200 000 ohromně pozitivních recenzí (jeden z nejvyšších markerů) na Steam.

Subnautica je k dispozici za 29 $.99 (v době publikování) na Steam.

Les

Nejlepší hry na přežití pálí les

Les Vyžaduje, abyste přežili jako jediný přeživší paprsky spolujezdce, která přistála v neznámém lese. Při budování, zkoumání a navigaci tohoto nebezpečného prostředí budete muset přežít proti společnosti kanibalistických mutantů. Hra původně vydaná v roce 2018 Developer Endnight Games Ltd., A obdržela přes 350 000 ohromujících pozitivních recenzí na Steam – jeden z nejvyšších hodnocení, které hra může získat.

Les je k dispozici za 19 USD.99 (v době publikování) na Steam.

Dlouhá tma

Nejlepší hry na přežití pálí dlouhou temnotu

Dlouhá tma Zahrnuje průzkum a přežití, ke kterému dochází ve zmrazené divočině, která je výsledkem geomagnetické katastrofy. Nejsou zde žádné zombie, jen extrémní chlad a hrozby, které na vás příroda hodí. Hra debutovala v roce 2017 od vývojáře Hinterland Studio Inc. a obdržel více než 80 000 velmi pozitivních recenzí od parních hráčů po celém světě.

Dlouhá tma je k dispozici za 19 $.99 (v době publikování) na Steam.

Valheim

Nejlepší hry na přežití Steam Valheim

Valheim je hra pro přežití zabijáků, kterou lze hrát samostatně nebo s až 10 hráči, protože můžete prozkoumat a přežít v očistci inspirované Vikingy. Budete muset stavět, bojovat a dobýt si cestu tímto vikingským světem. Hra vydaná v roce 2021 od vývojáře Iron Gate AB. Od té doby obdržela přes 325 000 pozitivních recenzí na Steam (jedno z nejvyšších hodnocení!).

Valheim je k dispozici za 19 USD.99 (v době publikování) na Steam.

V rostoucí

Nejlepší hry na přežití Steam V Rising

V rostoucí je hra na přežití založená na upírech, kde začnete jako upír a musíte lovit krev v nedalekých oblastech, zatímco se vyhýbáte slunci. Poté budete muset postavit hrad a přežít v otevřeném světě. Hráči budou muset lidi převést, aby se stali služebníky na svém hradě, odrazují svaté vojáky a spojence s ostatními nebo sólo. Hra byla vyvinuta společností Stunlock Studios a debutovala v roce 2022. Od té doby obdržela více než 50 000 velmi pozitivních recenzí.

V rostoucí je k dispozici za 19 USD.99 (v době publikování) na Steam.

Čestná uznání

Jak jsme již řekli dříve, herní žánr přežití získal trakci a existuje spousta her, které by stálo za to hrát. Zde je několik dalších titulů, které stojí za prozkoumání, pokud potřebujete více doporučení!

Doufáme, že náš seznam nejlepších her pro přežití ve společnosti Steam vám pomohl najít novou hru pro přežití, která si vyzkoušíte, až budete příště hledat jeden z těchto typů her! Existuje hra pro přežití, kterou jste vyzkoušeli? Sdílejte níže v komentářích!

Příbuzný: Seznam

Christine Mielke

Christine Mielke píše obsah pro web více než 15 let. Je známá pro stručný, informativní obsah a její průhlednost. Christine je absolventkou programu JD/MBA v roce 2011 po absolvování v roce 2007 na University of California v Irvine s b.A. v ekonomii a b.A. v politologii.

Hry přežití na Steam

© Valve Corporation. Ве права защищены. Торговые марки являются собственносdělá. #footer_privacy_policy | #footer_legal | #footer_ssa | #footer_refunds

Hry přežití

Статистика

Глобальные достижения

Hry pro přežití jsou střelce Voxel pro přežití více hráčů v neustále se měnícím světě plného tajemství, pastí, divokých zvířat a pokladu. Hrajte v 64 hrách her online ve třech různých herních režimech. Zombies, Battle Royale a Arena jsou nyní k dispozici.

Игра в раннем
Получите мгновенный доступ к игре; следите за процессом разработки. Подробнее.
Самый популярный контент. (?)
Hra stále havaruje

Hra neustále havaruje. Můj notebook je v pořádku a může provozovat nejpokročilejší hry, ale ne tenhle. Někdy havaruji na obrazovce, kde čekám na bitvu Royale. Někdy před tím havaruji. Podařilo se mi jednou vstoupit do Battle Royale a když jsem vyskočil z letadla. Pokaždé, když chytím modrý plán na letišti, kde čekám, až se rozmnožím, havaruje hru. Upraveno! Vše kromě plánů funguje nyní. Vše je v pořádku.

Mít otázku pro devs? Zeptejte se zde!

Milujeme naše fanoušky a vždy se snažíme vzít v úvahu, co lidé chtějí ve hře vidět. Jakékoli požadavky na funkce, dotazy, stížnosti nebo obavy, neváhejte se zeptat a my se snažíme odpovědět.