1994 S Star Wars: Tie Fighter Remade s moderní grafikou, Star Wars ™: Tie Fighter Special Edition в Steam

Купить Star Wars Tie Fighter

To, na co se díváte, je Tie Fighter: Celková konverze , Kravata Fighter. Místo toho je to mod pro své pokračování, 1999 X-Wing Aliance, Přenesení menu a misí původní hry do robustnějšího motoru a poté na vrcholu více modů že (The Projekt upgradu aliance X-Wing), aby všechno vypadalo hezčí.

Kravata Fighter Byl přepracován s modernějšími vizuály

Klasika z roku 1994 je zpět jako mod, s podporou VR a také některé přepracované mise

Publikováno 5. července 2021
Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.
GIF: TIE FIGHSTER COLFUT CONVERSION

Pokud EA je Nebylo to úplně v rozsahu, v co jste doufali od svého Hvězdné války Letové hry, nikdy nevadí: Vždy můžete přehrávat klasiku 1994 Kravata Fighter, .

The Witcher 3 se setká s napjatým roguelike PVE-bojováním v Rogue Mage
Stylový střelec s bruslením ve stínu Rollerdrome Vypadá to, že je to čistá radost na kolech
Prvních deset nejvíce hraných her na palubě Steam: leden 2023 vydání

To, na co se díváte, je Tie Fighter: Celková konverze , což ve skutečnosti není originál Kravata Fighter. Místo toho je to mod pro své pokračování, 1999 X-Wing Aliance, Přenesení menu a misí původní hry do robustnějšího motoru a poté na vrcholu více modů že (The Projekt upgradu aliance X-Wing), aby všechno vypadalo hezčí.

Poté, co byl projekt ve vývoji po celá léta, byl konečně a plně propuštěn o víkendu a je mnohem víc než jen “Kravata Fighter s lepším osvětlením. „Protože to muselo být přestavěno v celé jiné hře, vývojáři se rozhodli využít příležitosti k pohrávání s originálem a navrhli kampaň„ reimaginovaná “, která jde na 37 misí a přidává„ více lodí, větších bitev [a] V některých případech zcela nové mise. “

Soundtrack byl také remasterován, je k dispozici správná rozlišení širokoúhlých obrazovek a je zde také podpora VR. I když je důležité si uvědomit, že jak tyto reimaginované mise, tak soundtrack jsou volitelná vylepšení; Stále můžete hrát původní kampaň a poslouchat starý soundtrack MIDI, pokud chcete.

miluji Kravata Fighter Tolik jsem se nedávno vrátil a zkontroloval to, takže pokud byste chtěli rekapitulaci, proč je to jedna z nejlepších PC her, jaké kdy byly vyrobeny, můžete to zkontrolovat zde:

Je úžasné, jak dobře tato hra drží. Ano, vizuální prvky se mohou v tomto příspěvku zdát základní-Squadrony World (polygony vydání z roku 1994 jsou blátivé a vydání z roku 1998 má několik icky nabídek), ale co se týče toho, jak se zabývá, jak se mise odehrávají, necítí se – tak, jak to často dělá PC hry 90. let – že vy “ Přehrávat něco pomalého, příliš komplikovaného, ​​tupého nebo matoucího.

. Je to, co žánr vyžaduje, téměř všechno, co potřeboval. Dalo vám dostatek systémů, aby vyhodily věci, ne dost na to, aby vás zmást, a pak udělal boj tak rychlým a vzrušujícím, jak to bylo třeba.

Myslím, že to je důvod, především (dokonce i pokles joysticku), že kosmický bojový žánr odešel. Proč Velitel křídla zaměřeno na prezentaci, nikoli na hraní. Proč TIE BONGESTER pokračování, X-Wing Aliance, není nikdy zmíněn stejným dechem. Proč dokonce Squadrony, Se všemi svými podporou a zpětným pohledem je spíše střelcem arény než skutečným SIM SIM.

Protože Kravata Fighter byl do značné míry dokonalý. Bylo to všechno, co kosmický střelec kdy musel být. A stále je .

Купить Star Wars ™ Classic Collection набор (?)

Staňte se náborářem císařského námořnictva pod velením Darth Vader a pilotní kosmická vozidla, která vás nechá dechová.

V návaznosti na bitvu u Hotha, prostřednictvím jejich zrady v Yavinu, Aliance rebelů a dalších zločinců ohrožovala samotný základ mírové říše. . Jako pilot Starfighter v císařském námořnictvu budete chránit ImPalied Lives Itver the Galaxy. Připojte se k příčině císaře při odstraňování povstání rebelů, když se Empire udeří zpět!

 • Zahrnuje HVĚZDNÉ VÁLKY™: kravata Fighter a HVĚZDNÉ VÁLKY™: Tie Fighter – Defender of the Empire, Oba verze 1994 (DOS) a 1998 (Windows) a HVĚZDNÉ VÁLKY™: Tie Fighter – nepřátelé říše .
 • Získejte zametení v linii příběhu nabité velkolepými filmovými cutscenes!
 • Vstupte do 3D světa naplněného císařským a rebelem!

Системные требования

  Минининининnakыные:

  • О: Windows XP/Vista/7/8
  • Процессор: 1.8 GHz
  • Оперативная память: 1 GB озу
  • Видеокарта: 3D grafická karta kompatibilní s DirectX 7 (DirectX 9 Doporučeno)
  • Место на диске: 406 MB
  • Дополнительно: Verze Windows Star Wars: Tie Fighter (1998) vyžaduje ovladač nebo joystick. Star Wars: Tie Fighter (1994) lze hrát s myší a klávesnicí.

  Hvězdné války: kravata Fighter

  Star Wars: TIE FORESTER FORESTER FORESTER

  . Stejně jako u X-Wing je postava hráče ve hře nepojmenována; Průvodce strategií zahrnutého novela a prima publikování pojmenujte charakter maarek stele a poskytne narativ na pozadí

  Hvězdné války: kravata Fighter je simulátor kosmického letu z roku 1994 a videohra s vesmírným bojem, pokračování Star Wars: X-Wing. Umístí hráče do role pilota Imperial Starfighter během událostí, které se vyskytují mezi Empire Strikes Back a Return of the Jedi. Hrajte Star Wars: Tie Fighter Online!

  Star Wars: TIE TIE Fighter Game Popis

  Jste členem císařského námořnictva, dychtivě bojovat proti alianci Rebel a další spodinu posílit vládu Darth Vader a císaře.

  Následování na X-Wing je simulace kosmického boje zasazená do vesmíru Star Wars. Existuje 7 kampaní, přičemž přebírá více než 50 misí. Často máte křídla, kterým vám mohou být přidány rozkazy, které vám pomohou. Podrobný příběh je řízen cutscenes. Budete létat různé řemesla z nízkého bojovníka k rychlému odchytce na vázanou kravatu Advanced. Na každém z nich je vyvážení poměrů motoru/laseru/štít v reálném čase zásadní k získání nejvíce energie a bezpečnosti.

  Hra za letu je podobná X-Wing, hrál především u první osoby, ale s možností přepnutí na třetí osobu. Celý let se odehrává ve vesmíru; Hráč se nesetkal s gravitačními nebo atmosférickými efekty. Role mise, včetně souboje, doprovázející nebo deaktivace jiných řemesel, kontroly vozidel a útočících na kapitálové lodě a vesmírné stanice. Počáteční mise umístí hráče do nevázaných bojových variant; Jak hra postupuje, hráč získává přístup k pokročilým bojovníkům s štíty a lepšími výzbrojemi.

  Laserové děla a iontové děla slouží jako zbraně s krátkým dosahem, poškozující nebo deaktivující cíle. . Stejně jako u X-Wing, Hráč musí vyvážit alokaci energie mezi zbraněmi, motory a štíty (je -li k dispozici); Některé řemeslo také vyžaduje, aby hráč další vyvážil energii pro paprskovou zbraň. Hráč může také změnit režimy střelby zbraní svého bojovníka (například mít pár laserových děl, které spolu střílí nebo střídavě) nebo střídavě). Pokud má loď štíty, hráč si vybere rovnováhu štítů mezi přední a zadní.

  Štíty jsou dobíjecí; chrání před poškozením, ale při absorpci poškození jsou vyčerpány. Když je plavidlo hráče neotřesené, nepřátelský oheň poškodí trup hráče. Poškození trupu může deaktivovat systémy, jako jsou motory nebo cílení na počítač. Systémy zdravotně postižených budou pomalu opraveny; Kravata Fighter . Poškození trupu může také způsobit, že se displeje kokpitu rozbijí, což je činí zbytečným po zbytek mise. Těžké poškození trupu zničí kosmickou loď hráče. Když je hráčské plavidlo zničeno před dokončením mise nebo je mise jinak selháním, může se hráč pokusit o misi znovu. .

  Navzdory podobnostem X-Wing, Kravata Fighter Zavádí několik změn hry. Systém cílení umožňuje hráčům zacílit na komponenty kapitálových lodí a vesmírných stanic, jako jsou generátory štítů a zbraně. . Stav cíle mise je přístupný ve hře, stejně jako protokol zpráv za letu.

  Hrajte Star Wars: Tie Fighter Online

  Můžeš Hrajte Star Wars: Tie Fighter Online Zde, ve webovém prohlížeči zdarma!