2 Ver Of Suleiman of Ottomans? Uvidíme, co se sem dostala civilizace, Ottomané se poprvé podívali a analýza – civilizace VI: Shromažďování bouře | TL; DR Filmové recenze a analýza

TL; DR Filmové recenze a analýza

Velký přírůstek k Ottomanů je jediný jedinečný guvernér ve hře (v době psaní). Nejenže je to jedinečné pro Ottomany, ale je také jedinečný, protože je to jediný guvernér, který může jít do zahraničních měst. To může opravdu posunout hru, zejména pokud využijete některé z jeho útočných výhod. Upřímně řečeno, Ottomané se na mém ‘jen velmi vzrostliAch ne, jsi první seznam skautů.

Co? Dvě verze Suleimanu Ottomanů? Podívejme se, co se sem dostal!

Civilizace 6 Osmanská

V předchozím Civilizační hry, Byli jsme zvyklí vidět více vůdců jediné civilizace. Ale od Civilization 6’s Gathering Storm Expansion, Tato situace se trochu vyvinula. Nyní existují dvě verze jednoho vůdce. Catherine de Medici, Teddy Roosevelt, Kubilai Khan a Eleanor jsou vůdci, kteří mají dvě své verze. Nyní, Suleiman z Ottomanů se připojil ke straně!

Od nejnovějšího vydání Leader Pack neexistuje pouze „Suleiman“. Nyní si vyberete „Suleiman (Kanuni)“Nebo„Suleiman (Muhteşem)“. Jaké jsou tedy rozdíly, plusy a minusy? Uvidíme!

Suleiman (Kanuni)

Civilizace Ottomans Suleiman Kanuni

Začněme tím, co znamená „Kanuni“. Znamená to „Lawgiver“ v angličtině. Tento titul je dán Suleimanovi lidmi Osmanská říše. Protože revidoval a upravil osmanské zákony a navzdory turkickému a Islámské tradice, Usadil správný právnický systém pro říši. Vydal rozkaz do osmanské komunity a veškeré tyto úsilí bylo jednou z největších věcí, díky nimž se stal skutečným vládcem.

Kanuni Suleiman je pravidelným osmanským vůdcem, na kterého jsme si zvykli Civilizace 6 Od Shromažďování expanze bouře. Je jediným vůdcem ve hře, který má jedinečného guvernéra, Ibrahim. S jeho měničem herních militaristických dovedností jako „Serasker“ a výchozí dovednost “paša” Ottomané získají super výhodu při vítězství nadvlády.

Suleiman (Muhteşem)

Civilization Suleiman Mutìhtesem

Velkolepá verze je spíše jako odkaz na staršího a moudřejšího Suleimana místo plného urážlivého a teplého porozumění, které měl ve svém Younghoodu. Navíc je to jasný fakt a obdivovaný každým slušným akademikem historie, jeho období bylo zlatým věkem pro Osmanská říše A díky nádherné verzi vás tato skutečnost cítí.

Ottomané jsou většinou známí svými válečnými a dobytími. Ale zejména z Mehmed II na Selim II (Suleimanův syn) Ottomané byli pokročilí buď technologickými nebo kulturními způsoby. Nejslavnější východní spisovatelé, básníci, inženýři, architekti, admirálové a generálové byli Osmany generováni během tohoto období.

Takže, dává kulturním a vědeckým výhodám Ottomany, aby se přesunul pravidla? Pokud znáte Suleimanovu éru, můžete snadno říct ne, je to určitě spravedlivé.

Suleiman strategie, které mají být v krátkém sledování

S „Skvělý turecký bombardovací“ schopnost Osmanské říše, to je Vždy výhodné stavět obléhací jednotky, dobýt města a udržovat je loajální. Ale způsob, jakým se to změní podle vašeho výběru mezi dvěma verzemi Suleiman.

S Kanuni Suleiman, spěchat do Guvernér Ibrahim na Urychlete své militaristické produkce. Přidává do svého města výrobu +%20, když produkuje vojenské jednotky. Když to zkombinujete s produkcí +%50 pro obléhání jednotek (ve hře to mají pouze Ottomani). Také s názvem „Serasker“ Ibrahima můžete získat další bojovou sílu při útoku na města v řadě 10 dlaždic. Samozřejmě, s velkou tureckou hrozbou bombardování, vaše obléhací jednotky již mají +5. Zvažte tedy, že vaše obléhací jednotky mají při útoku na města +15 bojové síly. Ještě jsem ani nezačal mluvit o velkém generálovi poblíž vašich strojů …

V podstatě tedy Kanuni Suleiman má ve hře nezastavitelnou militaristickou sílu. A co Muhteşem Suleiman? Je 360 ​​stupňovým lídrem a může vás vést k jakémukoli typu vítězství. Během zlatého věku bude mít vaše říše +%15 vědeckých a kulturní produkce a svůj zlatý věk můžete prodloužit se všemi svými pokroky.

To je perfektní, ale co když nedosáhnete zlatého věku? Nebojte se! Pokud jste ve standardním nebo temném věku, vaše jednotky budou mít bonusy bojové síly proti civilizace které nejsou ve zlatém věku. Takže v podstatě, pokud jste ve zlatém věku, Muhteşem Suleiman dělá tento zlatý věk ještě jasnější. Pokud jste ve standardu nebo temném věku, Suleiman vás může určitě vést ke zlatému nebo hrdinskému v další éře.

Jsou tyto verze historicky přesné?

Abych byl upřímný, existuje obrovská chyba, která byla učiněna civilizací s jedinečnými jednotkami. Začlenili Janissary jednotku Kanuni Suleiman a Barbary Corsair do Osmanské říše. Ale vlastně to má být jeho opak. Protože oddělení Janissary bylo založeno v 13. století Murad I a jejich vzhled pokračoval až do 19. století. Pro Suleimana to tedy rozhodně není jedinečné, ale pro říši. Barbary Corsairs však nebyly ani skutečné jednotky. Oni byli Severoafrický Corsair Společnosti učinily věrnostní přísahu Suleimanovi a poslouchaly jeho vládu. Pro Suleiman to bylo přesně jedinečné. A neexistuje žádný přijatelný důvod zrušit Janissaries pro Suleiman nádherný.

Co jsou plusy a minusy proti sobě?

Konečný verdikt

Kanuni Suleiman je silnější ve způsobu nadvlády, ale pokud chcete vybudovat civilizaci, která závodí také ve vítězství vědy a kultury, můžete hrát s ním Muhteşem Suleiman spíše než kanuni.

TL; DR filmové recenze a analýza

Recenze filmů v jedné větě (nebo víte jako celá věc, ať už se vaše loď vznáší)

TL; DR filmové recenze a analýza

Ottomané první vzhled a analýza – civilizace VI: Shromažďování bouře

Suleiman z Ottomanů v civilizaci 6 shromažďování bouře. Obrázek kredit: Firaxis Games

Bonusy Ottomanů

Vůdce civilizace: Suleiman
Agenda civilizace:
Civilizační kapitál: Istanbul (ne Konstantinopol)
Civilizační bonus: Skvělý turecký bombardovací – +Výroba obléhacích jednotek, +bojová síla pro obléhací jednotky, dobyvaná města neztrácejí populace, města, která nejsou založena Otomany, získají +vybavení a +věrnost.
Bonus vůdce: Grand Vizier – Může Ibrahima použít jedinečného guvernéra
Unikátní jednotka: Turecký voják – Začíná bezplatnou propagací, silnější a levnější než musketman, stojí populaci na stavbu (pokud není zabudováno do shodné město)
Unikátní jednotka: Barbary Corsair – Nestojí žádný pohyb k pobřežnímu náletu, nelze vidět, pokud vedle něj nejsou jednotky hned vedle něj.
Unikátní budova: Grand Bazaar – Extra hromadění strategických zdrojů u městských strávníků, + vybavení pro každý vylepšený luxus u městských strávníků
Řeky: Řeka Litani, Kızılırmak Řeka
Horská řady: Balkánské hory
Pouště: Povodí Tanezrouft

Osmanova analýza

No, držte se svých nadměrných (ale ne tak nadměrných, jak byste mohli dostat) klobouky, protože oblíbený fanoušek a veterán civilizace Ottomané jsou zpět s většinou novou sadou bonusů v Shromažďování bouře.

Tam, kde Ottomané budou zářit, je ve hře nadvlády, přičemž téměř všechny jejich bonusy se starají o armádu nebo alespoň při sousedství. Získáte silné obléhací zbraně, abyste zvedli ty městské stěny, což je důležité, protože budete chtít, aby města zajala, aby poslala vaše Janissaries. Získáte bonusy za zachycení a udržování měst, nebo pokud chcete, můžete jen zůstat podél pobřeží a drancovat vše v dohledu.

Velký přírůstek k Ottomanů je jediný jedinečný guvernér ve hře (v době psaní). Nejenže je to jedinečné pro Ottomany, ale je také jedinečný, protože je to jediný guvernér, který může jít do zahraničních měst. To může opravdu posunout hru, zejména pokud využijete některé z jeho útočných výhod. Upřímně řečeno, Ottomané se na mém ‘jen velmi vzrostliAch ne, jsi první seznam skautů.

Pro mě nejsem hráč nadvlády, rád budu stavět spíše než strhnout … Suileman však vzbudil můj zájem a možná bych to mohl jít. A ne, to není jen proto, že jeho hra vousů je 100% na místě … dobře, může to být proto, že jeho hra vousů je 100% na místě.

Dobře se držte své nadměrné (ale ne tak nadměrné, jak byste mohli dostat) klobouky, protože oblíbený fanoušek a civilizační veterán Osmani jsou zpět s většinou novým bonusem nastaveným Shromažďování bouře.

Tam, kde Ottomané budou zářit, je ve hře nadvlády s téměř všechny bonusy, které se starají o armádu, nebo alespoň přilehlé vojenské. Získáte silné obléhací zbraně, abyste zvedli ty městské stěny, což je důležité, protože budete chtít, aby města zajala, aby poslala vaše Janissaries. Získáte bonusy za zachycení a udržování měst, nebo pokud chcete, můžete jen zůstat podél pobřeží a drantit vše na místě.

Velký přírůstek k Ottomanů je jediným jedinečným guvernérem ve hře (v době psaní). Nejenže je to jedinečné pro Ottomany, je to také jedinečné, protože je to jediný guvernér, který může jít do zahraničních měst. To může opravdu posunout hru, zejména pokud využijete některé z jeho útočných výhod.

Pro mě nejsem hráč nadvlády, rád budu stavět spíše než strhnout … Suileman však dosáhl vrcholu mého zájmu a možná bych to mohl jít. A ne, to není jen proto, že jeho hra vousů je 100% na bodech … Dobře, může to být proto, že jeho hra vousů je 100% na místě.

Ottomané se poprvé podívají

Zde si můžete prohlédnout všechny funkce v civilizaci VI: Shromažďování Storm a připojit se k diskusím na fórech Civfanatics

Zde si můžete prohlédnout naši civilizaci plnou mapu

Brian MacNamara: Sledujte Briana na Twitteru zde, když nevídá o filmech a televizi, bude mluvit o mezinárodních vztazích nebo sluneční soustavě.

Co byste chtěli vidět v Civ 6 Shromažďování bouře?, Dejte nám vědět, co jste si mysleli v komentářích níže, neváhejte a sdílejte tuto recenzi na kterékoli ze sociálních médií a můžete nás sledovat zde. Podívejte se na všechny naše minulé recenze a články zde a přeji šťastný den.

Civilization 6 Ottomans Guide – Krok první: Build Janissaries, krok dva: Build Janissaries

Další rozšíření civilizace VI je nyní venku. Hráli jsme to už nějakou dobu, a zatímco jsme zjistili, že nové systémy se cítí trochu nepodstatné, milovali jsme nové Civs, jak si můžete přečíst v naší civilizaci 6: Shromažďování Storm Review.

Abychom vám pomohli co nejvýhodnější z nejvýraznějších a nejpříjemnějších civinek v legendární sérii, píšeme pro každého podrobného průvodce. Budeme diskutovat o jedinečných rysech každého vývje a nabídneme praktický průvodce, jak jejich co nejlépe využít. Pokud jste stavitel, ochránce přírody nebo diplomat, můžete si prohlédnout naše stávající průvodce Inků, Maori nebo Švédska. Ale pokud to pro vás všechno zní trochu příliš klidně, přišli jste na správné místo – dnes diskutujeme Ottomany.

Zde nic příliš chytrého ani komplikovaného; Ottomané jsou dominantní občan s některými přímými, ale mocnými bonusy. Janissary je jednou z nejlepších jedinečných jednotek ve hře a platí za brilanci s jedinou nevýhodou, které se snadno vyhýbá, zatímco více produkce na obléhání jednotek je obrovským přínosem, který nikdy nepřestane ohrozit. Stejně jako u všech nadvlády Civs je vítězství s Ottomany o tom, jak z těchto jedinečných vojenských sil vytěžit maximum. Čtěte dále a zjistěte, jak.

Civ 6 Ottomans Guide

  • Vůdce: Suleiman The Magnificent, jehož schopnost Grand Vizier poskytuje jedinečného guvernéra – Ibrahima – a jeho vlastní osobní jedinečná jednotka: Janissary.
  • Suleimanova jednotka: Turecký voják. Odemkne se na střelném prachu. Silnější (60 vs. 55 síla) a levnější (120 vs. 240 Produkce) než musketman nahrazuje a začíná bezplatnou propagací, ale stále vyžaduje niter. Konzumuje jednu populaci města, ve kterém je vyškoleno, ledaže by toto město nebylo dobyné.
  • Suleimanův guvernér: Ibrahim. Zvyšuje vojenskou produkci a bojová síla kolem přátelského města, ale může se také zřídit v zahraničních hlavních městech, kde může snížit jejich stížnosti proti vám a dokonce zrušit jejich věrnostní tlak.
  • Unikátní schopnost: Skvělý turecký bombardovací. Granty +50% výroba vůči všem obléhacím jednotkám a +5 bojové síly proti obranné obraně okresu. Města neztrácí populaci, když jsou dobyty Osmany, a získají +1 občanství a +4 loajalitu za kolo pod osmanskou kontrolou.
  • Unikátní jednotka: Barbary Corsair. Odemkne na středověkých Fairs. Rychlejší (5 vs. 4) než soukromý pracovník nahrazuje a může provádět pobřežní nájezdy, aniž by utratil jakýkoli pohyb. Stejně jako soukromý pracovník, je to neviditelné, pokud nejsou přilehlé nepřátelské jednotky.
  • Unikátní budova: Grand Bazaar. Odemkne bankovnictví. Levnější (220 vs. 265) než banka nahrazuje v komerčním centru. Poskytuje další strategický zdroj pro každý jiný strategický zdroj, který město zlepšilo, a jednu vybavení pro každý luxus, který se zlepšil.
  • Agenda: Suleimanova agenda AI je zákonodárce: Snaží se udržet své lidi šťastný a loajální a má rád další civisy, kteří dělají totéž, zejména pokud vzali města od ostatních. Nemá rád ty, kteří bojují se štěstím nebo loajalitou, nebo kteří vlastní několik dobývaných měst.

Průvodce strategií

Janissary a velký turecký bombardovací jsou skutečné MVP Osmanů. Janissaries jsou fantastickou jedinečnou jednotkou – o něco silnější než musketmen pro neuvěřitelných polovina výrobní náklady. Používá se dobře, mohou pro globální dobytí vytvořit velmi silnou platformu, takže byste se měli pečlivě připravit na jejich příjezd.

Musíte je postavit v dobývaném městě, nebo nebudete moci vyrobit tolik, kolik byste měli. To znamená, že musíte někoho ze hry vytáhnout dostatečně brzy, aby rozvinul své nejlepší město do budoucího tréninku Janissaries, a to je místo, kde se hodí velký turecký bombardovací. Katapulty jsou při prvním vyvinutí drahé, ale vaše schopnost dává k nim +50% produkci (rovná se 33% slevě). To nikdy nepřestává být nesmírně užitečné, protože obléhavé jednotky patří vždy mezi nejmocnější a nejvíce nákladnější hry, ale je to zvláštní požehnání, když potřebujete vzít rané město.

Váš první okres (nebo dva) by měl být pravděpodobně kampusem. Chcete se dostat na katapulty a poté do Janissaries co nejrychleji. Komerční rozbočovače by měly následovat – domácí obchodní trasy pomohou vašemu dobytému městu růst a silná ekonomika je nezbytností pro vítězství nadvlády, zejména proto, že budete mít spoustu jadernériálů a jsou levné na stavbu, ale ne udržovat. V ideálním případě by město (nebo města), která je vytvoří, by mělo mít průmyslové zóny a tábory.

V případě, že to zní jako hodně, mějte na paměti, že nemusíte stavět příliš mnoho osadníků. Města, která dobýváte, jsou silnější než ty, které jste stejně našli, tak proč se obtěžovat? Odpověď je na zásobování niter. Janissaries to stále potřebuje a chcete tolik janarií, kolik můžete vyrobit. Když Gunpowder konečně odemkne, proveďte okamžitý průzkum niter na vašem území a jinde na mapě. Podle potřeby vyrovnat nové hromady. Není to špatný nápad mít připravenost osadníka – nebo zlaté rezervy na nákup jednoho – předtím, než zasáhnete střelný prach.

Sledujte zdroje v každém městě – ti, kteří mají dobrý přístup ke zdrojům. Velké bazary ve městech se strategickým zdrojem, který je ne Niter má přiměřenou šanci poskytnout niter a nepodceňujte hodnotu vybavení, které mohou nabídnout. Města, která dobýváte, získají +1 vybavení pod vašimi schopnostmi, ale jakékoli další zdroje jsou vítány, protože budete dělat hodně bojů, a můžete tedy očekávat hodně válečné únavy.

V tomto okamžiku je Ibrahim velkou pomocí v mnoha situacích, se kterými se pravděpodobně setkáte. Řekněme, že odebíráte vojenského soupeře, ignorujete šťastný, zalidněný, kulturní civ na své druhé hranici; Řekněme, že jste si vzali něčí kapitál a přecházejí k vašemu dalšímu cíli, zatímco je necháte naživu; Řekněme, že jste kousli víc, než můžete žvýkat a potřebujete odpočívat a opravit bez obav. Ibrahim může s tím vším pomoci snížením stížností a zrušením věrnostního tlaku.

Kultura je do značné míry sekundárním hlediskem, ale upřednostňujte nacionalismus Civic, jak můžete – kombinace Janissaries do sboru vám pomůže používat je efektivněji a udržovat je konkurenceschopné s jednotkami průmyslové éry, dokud je nebudete moci upgradovat na pěchotu. Náboženství lze bezpečně ignorovat, stejně jako The Barbary Corsair, abych byl upřímný. Je to o něco rychlejší soukromý pracovník, který dokáže snadněji zaútočit na pobřežní dlaždice.

Za předpokladu, že se můžete dostat do Janissaries brzy a postavit je v číslech posílením z vašich levných obléhacích jednotek, můžete být nejsmrtelnějším civnem na planetě až do moderní éry. Janissaries dorazí k ideální fázi ve hře, s několika praktickými pulty – dokonce i kavalérie jsou jen dva body silnější. Jedinou věcí, na kterou si můžete opravdu dávat pozor, je Cuirassier, shromažďování Storm’s Nový upgrade pro rytíře – pokud je váš další cíl je postaven, přidejte několik štipkých a zastřelte do vaší vojenské směsi a upgradujte je na posádky co nejdříve.

Chybí jakékoli zprávy? Zde je vše, co shromažďuje Storm přidává do Civ 6

Jinak se platí standardní strategie nadvlády – zabijte všechny, které můžete, zatímco Janissaries jsou stále relevantní. Upřednostňujte největší hrozby, poté konsolidujte své zisky, upgradujte své armády a opakujte. Udržujte své Janissaries naživu a budou stejně smrtící, když jsou upgradováni na pěchotu, vzhledem k všem zážitkům, které měli, zatímco vaše schopnost vytáhnout levné obléhací jednotky v jakékoli fázi hry není nikdy nižší než obrovská hrozba. Pokud chcete vyhrát s jiným typem vítězství, podívejte se na našeho průvodce nejlepším vůdcem CIV 6 pro každý typ vítězství.

Richard Scott-Jones Rich nenávidí klišé, takže jeho oblíbená hra jsou přirozeně Dark Souls. Je to strategické hry, totální válečné hry a Warhammer Games Nerd. Zeptejte se ho na svůj osud 2 hrací čas.