20 nejlepších automobilových her všech dob, Best Xbox Racing Games pro 2023 – CNET

Nejlepší závodní hry Xbox pro 2023

The Gran Turismo franšíza má silné představení na našem seznamu 20 nejlepších. Ale 13. (!) splátka v sérii, Gran Turismo Sport, praskne naše Top 20 díky své silné online závodní přítomnosti a obrovskému výběru automobilů a skladeb (i když to souvisí s jinou hrou – opravdu jsme se nemohli rozhodnout mezi nimi). Představeno v roce 2017 a neustále aktualizováno za poslední tři roky, Gran Turismo Sport Nabízí více než 300 aut na výběr, desítky závodních sérií a více než 30 skladeb. Je to nejoblíbenější gran turismo.

20 nejlepších automobilových her všech dob

Od Forzy po Super Mario Kart jsou to hry založené na jízdě, které milujeme.

Aktualizováno: 19. března 2021 v 9:43 AM ET

Vzhledem k tomu, že nadšenci automobilů tráví v těchto dnech méně času na silnici, stále existuje jeden způsob, jak získat opravu: automobilové videohry. Jedním z největších vynálezů 20. století, konzole videoher, je tu, aby udržel nohu na plynovém pedálu, metaforicky – dokonce i v těchto zkušebních časech. Ale jedna otázka přetrvává: Jaká je nejlepší videohra na bázi vozidla všech dob?

S novými splátkami Forza, Gran Turismo, Špína A další, kteří nadále saturují trh, jsme si mysleli, že je nutné plevel téměř čtyři desetiletí digitálního řízení a sestavil seznam toho, co považujeme za 20 nejlepších automobilových videoher všech dob všech dob. Některé hry již od roku 1982, k jiným teprve v současné době. Je bezpečné říci, že ne každý bude souhlasit s našimi volbami, takže neváhejte a zanechte jakoukoli rozzlobenou zpětnou vazbu v sekci komentářů níže.

20. Gran Turismo Sport (kravata)

The Gran Turismo franšíza má silné představení na našem seznamu 20 nejlepších. Ale 13. (!) splátka v sérii, Gran Turismo Sport, praskne naše Top 20 díky své silné online závodní přítomnosti a obrovskému výběru automobilů a skladeb (i když to souvisí s jinou hrou – opravdu jsme se nemohli rozhodnout mezi nimi). Představeno v roce 2017 a neustále aktualizováno za poslední tři roky, Gran Turismo Sport Nabízí více než 300 aut na výběr, desítky závodních sérií a více než 30 skladeb. Je to nejoblíbenější gran turismo.

20. Cruis’n World (kravata)

Cruis’n World je jednou z mála skvělých arkádových her na tomto seznamu. Pokračování zásahu z roku 1994, Cruis’n USA, SvětArcade vydání z roku 1996 přidalo více skladeb, automobilů a míst než jeho předchůdce – jak napovídá jeho název, mnoho z angažovaných skladeb bylo v zemích jako Egypt, Japonsko a Čína. A pro vydání Nintendo 64 z roku 1998 vývojáři dokonce přidali Měsíc (ano, Měsíc) jako pohotovostní úroveň. Jen si dejte pozor na pixelovaná zvířata překračující silnici.

19. iracing

Se sezónou NASCAR je dočasně držena, iracing měl hodně dobré publicity. Profedinti (prostřednictvím vlastních domácích závodních souprav) použili iracing v posledních několika týdnech bojovat navzájem prakticky na trati a určitě to pro dobré t.PROTI. Série předplatného (stojí to asi 99 $ ročně) od roku 2008 a fanoušci je však široce považován za jeden z nejrealističtějších závodních simulátorů kdekoli kdekoli. A není to jen NASCAR; iracing zahrnuje téměř všechny typy závodů, na nečistotách, asfaltu a jinak.

18. Ráj vyhoření

Trvalo to nějakou dobu Vyhořet série, aby našel jeho postavení. Jistě, člověk by to mohl tvrdit Vyhoření 3: zastavení šíření je klasika, ale v roce 2008, Ráj vyhoření úplně změnil žánr. Ráj představili nás poprvé do konceptu otevřeného světa a přinesli s sebou stovky nelicencovaných, mimo značkou, odemknutelných automobilech a více závodech (a shazování) událostí, z nichž si vybírají. Bohužel další Havárie vyhoření! fanoušci a kritici nebyli tak vysoce považováni za.

17. Mario Kart Wii

Z mnoha Mario Kart Hry – franšíza se táhne až do roku 1992 – Mario Kart Wii přichází jen na druhém místě Super Mario Kart. To se může zdát jako zvláštní volba, ale vysvětlejme. Inovativní řadič pohybu a příslušenství volantu Nintendo Wii přidal do franšízy zcela nový prvek. Poprvé byste mohli skutečně hrát Mario Kart Jak bylo zamýšleno: se správným volantem. A nové skladby, karty a postavy, které mají jít s aktualizovanými klasickými prvky, jen vylepšily zábavu. Mario Kart Wii byla podceňovaná hra.

16. Super Off Road Ivan Ironman Stewart

Závodní hry nejsou mnohem jednodušší než Ivan “Ironman” Stewart’s Super Off Road. Každá skladba se skládá pouze z jedné obrazovky a jedinou hlavní akcí na obrazovce jsou auta kolem kurzu. Navzdory hraní Barebones je to jedna z nejzábavnějších závodních her vůbec, zejména v arkádě.

Čtyři lidé mohli hrát najednou a každý člověk má svůj vlastní volant a pedály. Na rozdíl od skutečného kola však není bod zastavení. Chcete -li se tvrdě otočit, byste to tvrdě bili, nechte to volně se točit a pak ho chytit ve správný čas. Zkušenost nebyl nic jako skutečná jízda, ale stále obrovský vzrušení.

15. Potřeba rychlosti: podzemí

Prvních několik splátek Potřeba rychlosti Franšíza byla docela základní: dostat se za volant exotický. Což je samozřejmě super zábava. Ale první Potřeba rychlosti: podzemí převrátil skript. Hráči si mohli poprvé přizpůsobit svá vozidla a seznam automobilů obsahoval více prosazovatelné možnosti, jako jsou Honda Civic, Mitsubishi Eclipse, Nissan Sentra a další. Rovněž vám to umožnilo soutěžit ve více událostech, jako je tradiční závod s obvody, stejně jako knockout závody, sprintové závody a dokonce i driftování. Byla to zdaleka nejintuitivnější hra NFS, když byla spuštěna.

14. Need for Speed: Porsche Unleashed

Pátá splátka Potřeba rychlosti splátka byla na rozdíl od jakéhokoli předtím. V roce 2000 vydáno pro PlayStation, Windows a Gameboy Advance, Need for Speed: Porsche Unleashed (jak název napovídá) byl vytvořen speciálně pro Porsche Fanboys. Bylo zde několik jedinečných typů her, včetně kariérního režimu, který od roku 1955 založil hráče s vozidly Porsche, a režim „továrního ovladače“, který byl prvním skutečným příběhem v celku NFS série. Při spuštění hra nezískala tolik ocenění jako ostatní NFS splátky před tím, ale o 20 let později je to kultovní klasika.

13. Daytona USA

Daytooonaaaa! Tato hra vás přiměla v arkádě tím, že křičela jeho název v tom, co z nejchytřejších kousků hudby videoher vůbec. Po upuštění do svých čtvrtí musíte zažít nejlepší arkádovou závodní hru té doby.

Daytona USA Nabídni hráčům fantastická grafika (pro čas) a vzrušující model jízdy, který byl perfektní směsí realismu a arkádové zábavy. Dokonce i malé dítě mohlo auto rozbít do skluzu a unášet za roh. Věci se ještě více bavily, pokud jste našli spoustu síťových skříní, které přidaly vzrušení multiplayeru k zážitku. Nebylo nic jako sláva vyzývání vašich rodičů nebo sourozenců do hry a bití je v závodě.

12. Twisted Metal 2

Originál Zkroucený kov vyšel na PlayStation v roce 1995 a představil nás do divokého světa vozidel poháněných klauni, kteří se stříleli navzájem raketometmi odpalovači. Ale franšíza nezasáhla svůj krok až do vydání Twisted Metal 2 v u.S. o dva roky později. Nová hratelná krajina jako L.A., Moskva a Paříž; divoká vozidla; A spousta dalších zbraní přidala ještě větší hloubku do hry, která už byla zábavná jako peklo. bohužel, Twisted Metal 3 nikdy nenašel stejný úspěch, ani mnoho, mnoho iterace, které následovaly.

11. Forza Motorsport 7

V na adrese bylo mnoho dobrých titulů Forza Série – už jsme představovali nejnovější Horizont splátka uvedená v pěti nejlepších. Podobně nejnovější iterace zaměřená na trať Motorsport Franšíza je nejlepší ze všech díky velmi široké škále automobilů, stop v reálném světě a fyzikálnímu motoru, který nabízí skvělou kombinaci realismu s dostatečnou arkádovou flairem, aby zabránila tomu, aby byla křivka učení příliš extrémní. Je to také podporováno silnou online komunitou závodníků, a přestože je to trochu datováno, je to stále důkladně uspokojivý SIM, dokud příští generace Xbox Series X a její nové nabídky dorazí později v roce 2020.

10. Crazy Taxi

“Crazy” je klíčová slova zde. Oblíbená hra taxi pro každého byla vydána na konzole Sega v roce 1999, stejně jako ve většině arkád ve stejném roce, než se dostala do systémů, jako jsou GameCube, Dreamcast a PlayStation 2 v následujících letech. Cílem bylo co nejrychleji vrhnout cestující do jejich destinací. Mohlo to být v měřítku realismu relativně nízké, ale bylo to vysoké na stupnici zábavy. Je to čas, snad pro aktualizovanou hru s názvem Crazy Uber?

9. Raketová liga

Většina her na tomto seznamu je zaměřena na závody, ale ale Raketová liga (Vydáno v roce 2015) zaujímá zcela odlišný přístup. Přemýšlejte o tom jako na vnitřní fotbal, ale místo toho, aby používal lidi. Až osm lidí může hrát najednou, rozděleno do dvou různých týmů, přičemž zápasy obvykle trvají asi pět minut. A za pouhých pět let, Raketová liga se proměnil v fenomén eSports, třením série Rocket League Championship a započtení kvalifikovaných hráčů stovky tisíc dolarů v hotovostních vítězstvích. Několik dalších her na tomto seznamu mělo tolik počátečního úspěchu jako Rocket League a stále stoupá.

8. Colin McRae Rally

Co by mohlo být lepší než klouzání virtuálních subarus a mitsubishis kolem některých z nejnáročnějších špičkových stop na světě? Colin McRae Rally – nyní známo jednoduše jako Špína – byl poprvé představen v roce 1998 pro systém PlayStation a Microsoft Windows a zahrnoval různé automobily, stopy a možnosti přizpůsobení z Get Go Go. Bylo to nejbližší, co jste se mohli dostat na scénu Rally, aniž byste museli dostat bláto pod nehty a vytvořili 11 různých nástupců, včetně poslední instalace, Nečistota 4, který byl spuštěn začátkem tohoto roku.

7. Need for Speed ​​III: Hot Pursuit

Originál Potřeba rychlosti Hra v roce 1994 Kickstartovala velmi milovanou franšízu na konzole Playstation Console, ale to bylo teprve až do třetí splátky v roce 1998, kde NFS Děj opravdu zasáhl jeho krok. Need for Speed ​​III: Hot Pursuit dal vám šanci utéct od policajtů (nebo být policajtem), zatímco za volantem některých nejexotičtějších supercarů na planetě; Všechno od Ferrari 550 Maranello, přes Jaguar XJR-15, až po Mercedes-Benz CLK GTR.

Originál Divoké pronásledování Titul vytvořil pět dalších pronásledovaných potřeby pro rychlostní hry. Ačkoli postrádal koncept otevřeného světa, který fanoušci franšízy zamilovali v pozdějších splát. Byl jsi dítě běžící od policajtů, jednoduché.

6. Forza Horizon 4

Není pochyb o tom, že v moderní oblasti SIM závodních titulů Forza Horizon Série zdůrazňuje arkádovou akci nad přísnými simulacemi jízdy. To znamená, že jen málo závodních titulů je stejně návykové jako Horizon 4 Díky naprosto masivní knihovně automobilů – téměř 700 v nejnovějším počtu, která zahrnuje vše od koenigsegg agera RS po Ford Cortina a dokonce i oblíbené mikrokar, The Peel P50. Grafika je naprosto ohromující v rozlišení 4K a online prostředí otevřeného světa zahrnujícího anglickou krajinu je s možností závodění, driftu, pusťte se do dobrodružství nebo jen plavbu s ostatními hráči ve vaší oblíbené přizpůsobené jízdě.

5. Super Mario Kart

Průkopník žánru Karting ve videohrách, originál Super Mario Kart stále drží. V seriálu došlo k četným pokračováním, z nichž všechny sledují stejný vzorec, ale musíte věnovat to, co to všechno začalo. Nabídl to snadný vstup pro hráče z jakékoli úrovně zkušeností, ale jeho stopy držely spoustu tajemství a zkratky pro ty, kteří chtěli mít nejrychlejší čas ze všech svých přátel – přátelé, kteří samozřejmě seděli vedle vás na gauč. Jo, a stále má nejlepší bitevní režim jakéhokoli Mario Kart hra.

4. Gran Turismo 4

Určitě je třeba něco říci o originálu Gran Turismo, protože to byl vážný měnič her (zamýšlený hříčka) pro závodní hry. nicméně, Gran Turismo 4 Vzal franšízu novým směrem. Nejenže to bylo spuštěno se 650 auty, ale také zavedla řadu reálných skladeb do série, včetně Mighty Nürburgring Nordschleife a Circuit de la Sarthe. Nejen to, ale dobrodružní hráči mohli řešit obě skladby v 24hodinových vytrvalostních sezeních. Dvacet čtyři rovných hodin hraní? Peklo. Ano.

Gran Turismo 4 Rovněž vyniká mezi zbytkem, protože se zabýval dalším klíčovým aspektem, který sdílejí všichni nadšenci automobilů: láska k pořizování skvělých fotografií chladných aut. Nový fotografický režim GT4 byl snadno použitelný, což umožňovalo hráčům umístit auta na vlastní místa nebo chytit akční výstřely na jakékoli stopě a nastavení byla taková, že někdy bylo těžké říct herní fotografii od skutečného.

3. Předběhnout

Předběhnout je méně závodní hra a více hnací hry. Řidič, zdánlivě vy a blonďatá jízda po krásném, zvlněném terénu v kabrioletu Ferrari Testarossa. Před začátkem hry vyberte svou preferovanou skladbu a poté cestujte pěti etapami na cílovou čáru. Větranné cesty znamenají, že existuje celkem 15 oblastí, které je třeba prozkoumat, a prostředí ukazuje významnou rozmanitost, včetně všeho od silnic s větrným mlýnem po jízdu pod nespočet kamenných oblouků. Aby byl zážitek ještě více pohlcující, luxusní verze arkádového kabinetu má kokpit s jedním sedadlem, který se pohybuje s akcí.

2. Poloha pole

V prvních dnech hraní – 1982, přesněji – to byla definitivní závodní hra a velmi populární arkádová atrakce. Položka Pole byla první závodní hrou, která obsahovala skutečnou stopu, Fuji Speedway, a byla tak populární, že měla stand-up arkádové pokračování, pozici Pole II. Hra byla přenesena do četných raných konzol, včetně Atari 2600, Atari 5200 a inteligence, a stále stojí zkoušku času s působivou pozorností k detailu.

1. Gran Turismo 2

Gran Turismo 2 Vzal si úspěšný originální koncept závodní hry založené na polygonu z první splátky a explodoval ji s více auty, dalšími stopami a lepší grafikou. Upřímně řečeno, tlačilo to PlayStation na svůj limit. Pozdější splátky samozřejmě nabízely úžasnou grafiku a stovky možností trati a vozidla, ale tehdy to bylo méně o tom, jak auta vypadala a více o výběru, schopnosti přizpůsobit se a ty úžasné úhly kamery a zametání v opakování. Připište tuto hru explodem žánru Forza a další nakonec vstoupili.

Čestná uznání

Carmageddon: Přímé závodní hry jsou zábavné, ale závody, zatímco se do sebe narazily a sečení co nejvíce chodců, je pravděpodobně ještě zábavnější. Hra je o fantazii, o tom, co by ve skutečném světě nikdy neudělalo, a Carmageddon vlastní tento prostor. Pokud bychom dělali seznam top 11, Carmageddon by provedl řez.

Simpsons Road Rage: Myslete na tuto hru jako na riff Crazy Taxi, Až na to, že to všechno děláte s postavami Simpsons a při jízdě některých z nejpodivnějších a nejdivočejších aut z milované kreslené série. Publikováno v roce 2001, Road Road Krátce nato byl následován Simpsons Hit & Run, což bylo méně Crazy Taxi více velká automobilová krádež, a ne zdaleka tak dobré.

Půlnoční klub: Tato série je hra s otevřeným světem zasazená do virtuálních rekreací hlavních světových měst. Řídíte nelicenční auta-e.G. „Citi Turbo“, který vypadá pozoruhodně jako upravený EJ-Series Honda Civic-a motocykly. Nejlepší na tom, buďme upřímní, byla schopnost rozbít, havarovat, skákat a driftovat virtuální vozy všude kolem potemněných ulicích města, včetně bouchání do jiného počítačového provozu a použití upgradu posilovače dusíku a oxidu dusíku. Nebylo to moc realistické, ale byla to obrovská zábava.

  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílejte na Twitteru
  • Sdílejte na LinkedIn
  • Sdílet na Flipboard
  • Připnout
  • Sdílet na Reddit
  • Sdílejte na WhatsApp
  • Odeslat na e -mail

Nejlepší závodní hry Xbox pro 2023

Po dlouhém dni řízení, střelbě a psaní o autech vystřelím svůj Xbox a trávím večery řídím digitální auta. To jsou moje oblíbené.

Editor / auta Antuan Goodwin

Antuan Goodwin získal své automobilové znalosti staromódní cestou tím, že otočil klíče na příjezdové cestě a vyzvednutí vstupenek. Od technologie hnacího ústrojí a elektrifikace po zvukové instalace a techniky kabiny, pokud je to na kolech, Antuan je dobře informován.

  • Severoamerický auto, nákladní automobil a SUV roku (NACTOY) uděluje porotce

8. května 2023 12:00 str.m. Pt
Nejlepší hra Xbox Racing Celkově
Nejlepší závodní hra Xbox Circuit
Assetto Corsa Competizione
Nejlepší Xbox Racing Sim
Nejlepší závodní hra Xbox Formula 1
Horká kola uvolnila
Nejlepší hra Xbox Arcade Racing
NOVÝ! Prodloužení CNET nakupování
Získejte nejnižší cenu za vše
Nejlepší závodní hra Xbox Rally
Nejlepší simulátor v terénu Xbox
Nejlepší hra Demolition Derby Xbox

Závodní žánr je plný neuvěřitelných her, od hardcore závodních simíků až po arkádové závodníky Kart. Jednou z nejlepších platforem pro závodní hry je Xbox, může se pochlubit spoustou titulů z franšízy, jako je Forza Horizon, Forza Motorsport a další. Pro někoho zvenčí mohou všechny závodní hry vypadat stejně, ale ostřílení speedsters mohou rozeznat rozdíl mezi hrou, která se cítí autentická pro jeho vozidla, a hrou, která se snaží rozbít přes cílovou čáru.

Hardcore Racing Sims napodobují, jaké to je řídit nejrychlejší auta na Zemi a umožňuje vám pohrávat si s motory. Existují také vaše arkádové hybridy, které vám řídí skutečná auta v často nádherných a vždy extravagantních prostředích. A pak jsou tu vaši arkádoví závodníci, kteří vzdorují fyzice s výstředními vozidly a efekty. Odtud seznam pokračuje a dále a dále. Proto jsem tu, abych vám usnadnil a doporučil některé z nejlepších dostupných závodních her Xbox.

Tento seznam není v žádném případě vyčerpávající, spíše se jedná o sbírku nejlepších a závodních her pro rodinu konzolí Xbox, které jsem osobně hrál a užil si to. Hrál jsem všechny tyto hry na nejnovější řadě Xbox X, ale všechny jsou také hratelné na Xbox Series S a jsou zpětně kompatibilní s předchozí konzoly Xbox One Generation Consols . Všiml jsem si, které z nich jsou k dispozici bez dalších nákladů s vynikajícím předplatném herního průchodu, ale hry z této služby přicházejí a odejdou.