2023 Destiny 2 Roadmap: Lightfall and Beyond, Destiny 2 Development Roymap> Zprávy |

Plán Destiny 2

Ováhy jsou ledoborce – jednoduchý způsob, jak poděkovat díky hráčům, s nimiž jste ocenili hraní. V průběhu času budou hráči hromadit tunu různých pochvalu, které pomáhají vybudovat příběh o tom, jak vás ostatní v Destiny 2 vnímají.

2023 Destiny 2 Roadmap: Lightfall and Beyond

Twabs Bungie (zkratka pro blogové příspěvky „tento týden v Bungie“) jsou vždy skvělé čtení, ale jejich každoroční aktualizace her, Vidocs a Live Events jsou ještě lepší.

Je třeba říci, že Bungie je jedním z nejtransparentních vývojářů AAA a množství informací, které sdílejí o budoucnosti Destiny, je působivé.

Ale jako vždy, je to Těžko sledovat ze všech nadcházejících funkcí a slíbených změn a pamatujte si, co přichází a kdy. Doufejme, že tato vizuální verze plánu Destiny 2 vám pomůže zůstat na vrcholu plánu Destiny 2.

2023 Destiny 2 Roadmap Blueberriesgg V1.03

28. února 2023

6. ročník: Lightfall

Období Defiance (S20)

Nový systém načítání

Jak je dále podrobně popsáno v Bungie’s BuildCrafting Evolvered Post:

Být schopen uložit načítání a snadno se přepínat mezi nimi ve hře bylo dlouho požadovanou funkcí a příští měsíc dorazí s Lightfall! Bereme sílu rychlého přepínání mezi pečlivě vytvořenými sestavy a zpřístupňujeme ji ve hře.

Zcela nový nájezd

O tomto nájezdu není známo mnohem víc, Bungie potvrdila, že vydá 10. března 2023.

Jak bylo potvrzeno na oficiální stránce Lightfall:

Převeden z neznámého času a místa, byla detekována strašidelná přítomnost. Nyní musíme konfrontovat starodávnou hrozbu rostoucí u našich dveří.

Vylepšené legendární zbraně

Jak bylo potvrzeno v Bungie’s Enhances Weapon Crafting Post:

Všimněte si, že Master Raid Adept Enhance bude představen několik týdnů po vydání Lightfall Master RAID. Funkce bude zpětně kompatibilní s adeptovými zbraněmi Lightfall RAID, které jste již získali, ale nezahrnuje předchozí nájezdy.

Stávky a setkání refresh

Jak je potvrzeno v Bungie’s Lightfall and the Year Acreater Post.

Pokud jde o obnovení úderů:

Toto úsilí začne osvěžením stávek jezera Shadows and Arms Dealer. Obě aktivity měly své cíle a setkání znovu si představeny a upgradovány tak, aby odpovídaly úrovni bojových angažovaností některých z našich nedávných záznamů, jako je Lightblade a dokazování.

Kromě toho také provádíme stávky, které nebyly v poslední době aktualizovány, jako je Crash Exodus a Inverted Spire, a dramaticky snižuje jejich přítomnost v seznamu skladeb Vanguard Ops a zároveň je vyloučit z setkání zasnovení.

K Vanguard Ops bude také přidáno více bitevních zemí:

Do seznamu Playlist Vanguard Ops bude přidána sezóna 16 a sezóna 19.

Týkající se změn zamíření:

Opravdu se nám líbí rychlý, nepřátelský chaos bitevních zemí, takže letos také přidáme výběr bojitelů jako soumdy.

Tento proces začne s tím, že Mars Heist Battleground bude součástí rotace zamítnutí v sezóně vzdoru, a očekáváme, že více bojiště bude sledovat každou sezónu oblek.

A více.

Jak bylo potvrzeno v Bungieho Lightfall and the Year Acreet Post, další změny očekávané v období vzdoru jsou:

Demontážní engramy

Po odemčení sezónního zaostření, pokud chcete soustředit engram do konkrétní sezónní zbraně nebo brnění, vše, co budete potřebovat, je záblesk a sezónní engram. Kromě toho budou sezónní engramy uloženy a sledovány na sezónních prodejcích.

Odstranění sezónních měn ve prospěch klíčů hrudníku

Také vás nebudeme žádat, abyste drželi velké hromádky sezónní měny, abyste na konci každé sezónní aktivity odemkli hrudník. Místo toho budeme po celou dobu přehrávání spadnout singulární klíče, které vám umožní extrahovat lepší odměny z hrudi na konci sezónní aktivity.

Méně upgradů dodavatele

Hráči mohou očekávat méně celkových upgradů dodavatele, přičemž každá jednotlivá upgrade je účinnější a některé upgrady dokonce nabízejí rozptyl na způsobu, jakým komunikujete se sezónní činností.

Chceme, aby si jakýkoli hráč přečetl jméno něčeho a okamžitě pochopil, co dělá; Stručně řečeno, trávit více času hraním a méně času snahou pochopit, co mají dělat.

Změny tvorby zbraní

Méně z našich celkových zbraní bude řemeslné a více našich zbraní s dlouhodobými zdroji získá hodnotu z náhodných rolí Perk.

Nikdy neuvidíte hluboký pohled na zbraň, pokud to není něco, na co musíte dosáhnout postupu vzoru. Když uvidíte ve hře červenou hranici, budete vědět, že je to cenné.

Schopnosti ladění

Mírně zvyšujeme schopnost dobití času napříč širokým výběrem našich schopností, jak je uvedeno v náhledu ladění schopností minulý týden

Upravujeme množství odolnosti proti poškození poskytnuté odolností a zvyšujeme náklady na energii odolnosti modů z 1 na 2 pro menší mody a 3 na 4 pro hlavní mody.

Nový systém strážců

Jak bylo potvrzeno v Bungieho Lightfall and the Year Acreater Post:

Účelem strážců Guardian je to být bez námahy, jak strážci sdílejí své místo na své cestě mezi sebou navzájem. Už nebude číslo vedle vaší štítku reprezentací toho, jak moc jste rozbalili sezónu; Místo toho je to reprezentace vaší zkušenosti jako strážce a výzvy, kterým jste čelili a překonali.

Nový systém pochvalu

Jak bylo potvrzeno v Bungieho Lightfall and the Year Acreater Post:

Ováhy jsou ledoborce – jednoduchý způsob, jak poděkovat díky hráčům, s nimiž jste ocenili hraní. V průběhu času budou hráči hromadit tunu různých pochvalu, které pomáhají vybudovat příběh o tom, jak vás ostatní v Destiny 2 vnímají.

Vyšší obtížnost nepřítele

Jak bylo potvrzeno v Bungieho Lightfall and the Year Acreater Post:

Nedávno jsme byli spokojeni s úrovní výzvy přítomné v seznamu skladeb základních loupežnických pásů. Abychom toho dosáhli, použili jsme obtížné knoflík, který vynucuje, jak nadměrně na úrovni necháme hráče ve srovnání s nepřáteli, s nimiž bojují.

Tento knoflík obtížnosti bude znovu použit v roce 6:

  • Seznam skladeb Battlegrounds v sezóně Defiance použije stejné nastavení.
  • Stejné vylepšení obtížnosti bude použito na seznamu skladeb Vanguard Ops, ale v menší míře.
  • Tento přístup k moci a obtížnosti bude také přítomen, když hlídá Neomuna.
Nový režim a změny kelímku

Jak bylo potvrzeno v Bungieho Lightfall and the Year Acreater Post:

V období Defiance se snažíme dostat odpočítávání zpět do hry spolu s respawn variantou herního režimu, kterou nazýváme odpočítávání Rush.

Naším cílem je také spustit řadu kelímků laboratoří, včetně režimu, kde se dramaticky změní karanténa hráče. Poškození zbraní, doba dopadu schopností a dokonce i munice jsou všechny upraveny v novém režimu předběžně s názvem „Checkmate Control.“

A konečně, v konkurenceschopnosti chceme zlepšit rychlost, při které hráči vyšplhají do hodnosti, která většina odpovídá jejich kelíbné dovednosti a zajistí, že je jasné, proč jste vyhráli nebo ztratili konkrétní počet hodnocených bodů uvedených po zápase.

Plán Destiny 2 Development

Hej, všichni. Před několika týdny jsme zveřejnili aktualizaci DEV s některými podrobnostmi o našich plánech pro Destiny 2. S prvním z těchto stahování ze dveří sledujeme rozhovor s jasnějším výhledem na to, kdy do hry dorazí další funkce a obsah. Tento plán obsahuje řadu aktualizací, které jsou naplánovány na přistání v příštích týdnech a měsících.

Vše, co najdete níže, bude doručeno každému hráči Destiny 2. Některá z těchto termínů doručení se mohou změnit, ale vše, co zde vidíte, se týká týmu. I když jsou ve vývoji větší projekty, jedná se o vylepšení hry, která najdete ve své bezprostřední budoucnosti. Pokud se některá z těchto nasazení změní, dáme vám vědět.

Počínaje zítra a v následujících týdnech se ponoříme do podrobností o výše uvedených funkcích, představujeme snímky obrazovky nebo komentáře pro vývojáře. Pokud se tato prognóza změní, budeme sdílet novou verzi s novými daty a očekáváními. Víme, že máte nové otázky o všem, co jste právě četli, a těšíme se na ně.