24 Minecraft Village Build Ideas – maminky dostaly věci, Minecraft Village Nápady: Top 20 návrhů na vyzkoušení.

Nápady Minecraft Village: 20 nejlepších návrhů

Contents

Můžete určit různé sekce pro plodiny, zvířecí pera a dokonce i stodolu, abyste z této vesnice vytěžili maximum. Kromě toho stojí za vyřezávání cest, takže se neztratíte a vždy jste si vědomi, jakým směrem se postupovat.

24 Minecraft Village Build Ideas

Tyto nápady na budování vesnice Minecraft vás inspirují k vytvoření vlastní skvělé vesnice. Existuje tolik různých věcí, které můžete přidat do své vesnice, od domů po farmy po obchody a další.

Bez ohledu na to, jaký styl nebo velikost vesnice chcete, tyto nápady vám pomohou začít.

Pokud hledáte klasickou vesnici, zvažte budování dlážděných ulic a útulných chaty. Můžete také přidat malé zahrady, studnu a zvonici, aby se cítil jako skutečné město.

Pro něco trochu modernějšího, přemýšlejte o současné architektuře s elegantními vzory.

Samozřejmě se nemusíte držet tradiční vesnické vibrace. Středověké vesnice je zábavný způsob, jak zvětšit váš svět.

Ať už si vyberete jakýkoli typ vesnice, ujistěte se, že je to ten, který odráží váš vlastní kreativní styl.

S těmito nápady a návrhy si určitě vytvoříte úžasnou vesnici Minecraft, která zapůsobí na všechny vaše přátele.

1. Stáje na koně

Stáje na koně

Pro všechny své čtyřnohé přátele můžete postavit skvělou koni stáj. Přidejte do své vesnice stáje koně pro rustikální pocit.

2. Rajčatové pole

Rajčatové pole

Neexistuje nic jako pěkné, šťavnaté rajče. Zasaďte některá rajčatová pole kolem vaší vesnice a užijte si lahodné plody vaší práce.

3. Portál Dragon Skull

Portál Dragon Skull

Pro ty, kteří hledají kouzelnější dotek, zkuste si vytvořit portál Dragon Skull. To přidá trochu tajemství a intrik do vaší vesnice.

4. Minecraft Treehouse

Cool Minecraft Treehouse

Stromové domy jsou skvělým způsobem, jak do vaší vesnice přidat další zábavu a dobrodružství. Postavte jeden vysoký ve stromech a nezapomeňte jej zpřístupnit s žebříky.

5. Dřevěný jeřáb

Dřevěný jeřáb

Pokud hledáte vesnici více průmyslového stylu, zkuste přidat dřevěný jeřáb. To lze použít k přesunu materiálů nebo zásob po celém světě, což mu dává skvělou parníku nebo středověkou vibraci.

6. Zahradní dekorace

Zahradní dekorace pro Minecraft

Přidejte do své vesnice další osobnost se zahradními dekoracemi, jako je altán, vodní fontána, houpačka stromů, pikniková přikrývka, piknikový stůl a další. Na YouTube můžete sledovat tutoriál pro tuto zahradu.

7. Městský hotel

Městský hotel

Vytvořte perfektní místo pro vaše vesničany k odpočinku a relaxaci přidáním městského hotelu. To dá vaší vesnici příjemnou a přátelskou atmosféru.

8. Středověké, nether, džungle a hradní stěny

Středověké, nether, džungle a hradní stěny

Dejte své vesnici nějakou zvláštní ochranu se stěnami, jako je středověká zeď, zdi, stěna džungle nebo hrad.

Díky tomu bude vaše vesnice vypadat působivější a lze je dokonce použít k zabránění nepřátelských dav.

9. Elegantní návrhy stěn

Elegantní design stěny

Pro ty, kteří hledají něco trochu dekorativnějšího, přidejte do vaší vesnice nějaké elegantní návrhy zdi do vaší vesnice. Na Instagramu si můžete prohlédnout úplný tutoriál.

10. Krásný větrný mlýn

Krásný větrný mlýn

Pro další nádech kouzla zkuste do své vesnice přidat větrný mlýn. To mu dá klasický vzhled a pocit a zároveň poskytne energii pro vaše vesničany.

11. Malá stodola se zvířecím perem

Malá stodola se zvířecím perem

Postavte si malou stodolu a zvířecí pero pro ovce, prasata, kuřata a další. To vám pomůže udržet všechna vaše zvířata v bezpečí a šťastná.

12. Plodiny pro farmu

Plodiny pro farmu

Přidejte několik zajímavých plodin, aby se kořenilo vaši vesnici. Zkuste přidat meloun, kukuřici, dýně nebo prokleté květiny.

13. Studna

studna

Voda je skvělý způsob, jak poskytnout svým vesničanům přístup k čisté, sladké vodě.

14. Jednoduchá stodola pro zvířata

Jednoduchá stodola pro zvířata

Pokud nechcete stodolu plné velikosti, zkuste přidat jednoduché zvířecí pero. To poskytne dostatek místa pro všechna vaše zvířata, aby zůstala v bezpečí.

Nezapomeňte si přečíst první komentář ve video tutoriálu, abyste viděli vše, co pro tuto sestavu potřebujete.

15. Svatební oblouk

Postavte svatební oblouk

Pokud chcete, aby vaše vesnice byla romantická, přidejte svatební oblouk. Tím se vytvoří perfektní pozadí pro jakoukoli svatební nebo speciální akci. Shaders: BSL Texture Pack: Mizuno’s 16 řemesel.

16. Lehká věž

Lehká věž

Účelem světelné věže je pomoci lidem vést lidi ve tmě. Světelná věž také způsobí, že vaše vesnice bude vypadat trochu kouzelně, zvláště když se světla v noci rozsvítí.

17. Rozsah lukostřelby

Rozsah lukostřelby

Nastavte rozsah lukostřelby pro další zábavu a zábavu. To lze použít jako praktická oblast a dá vám něco udělat, když potřebujete přestávku od každodenního grindu.

18. Jednoduchá zahrada

Easy Garden tutoriál

Přidejte do své vesnice trochu zeleně pomocí jednoduché zahrady. Vaše zahrada může být naplněna nejrůznějšími květinami a rostlinami, což z ní činí ideální místo pro nějakou relaxaci.

19. Kašna

Designy fontány

Každá vesnice potřebuje fontánu. Přidejte jeden k svému na další dotek krásy a kouzla. Na YouTube můžete sledovat návody Fountain Tutorials.

20. Zastřešený most

zastřešený most Minecraft

Přidejte zastřešený most pro připojení dvou různých částí vaší vesnice nebo k vytvoření zajímavého vchodu. Podívejte se na výukový program Bridge na YouTube, pokud chcete tento most postavit sami.

21. Portál s meči

Portál s meči

Pro skutečně jedinečný dotek vytvořte portál meče. Tím se přidá do vaší vesnice další vrstvu záhady a lze jej dokonce použít jako způsob cestování mezi světy. Podívejte se na návod pro portál pro tento meč na YouTube.

22. Měsíční dům

Dům ve tvaru měsíce

Přidejte do své vesnice dotek rozmaru s měsíčním domem. To vám poskytne perfektní místo pro hvězdné hrany nebo jednoduše vezměte krásu noční oblohy.

Buzz Craft má video na YouTube, které vám ukazuje, jak vyrobit tento měsíc v měsíci.

23. Skleník

skleník

Skleníky jsou skvělým způsobem, jak do vaší vesnice přidat další život a barvu. Naplňte jej rostlinami a květinami pro další zeleň.

24. Rybářský přístaviště

Minecraft Fishing Dock

Uvolněte se a užijte si vodu s rybářským doku. Tato fotografie vám dává nápady, jak vzít rybářský doku od noob do Pro.

Toto jsou jen některé z mnoha různých nápadů, které můžete použít při vytváření vaší vesnice Minecraft. S těmito nápady budete moci vytvořit vesnici, která je plná osobnosti a kouzla.

Související články:

  • 16 snadných věcí, které můžete postavit v Minecraftu
  • 20 Nejúžasnější nápady na sestavení Minecraft
  • 40 nápady a tutoriály Minecraft House

Vítejte v MGTS! Najdete spoustu inspirace pro váš další zábavný a kreativní projekt. Miluji představovat širokou škálu koníčků pro všechny!

  • O
  • Zásady ochrany osobních údajů · Podmínky
  • Zveřejnění · Přístupnost · Kontakt

Jako spolupracovník Amazonu vydělávám z kvalifikačních nákupů.

Nápady Minecraft Village: 20 nejlepších návrhů

Přečtěte si a nakreslete inspiraci z tohoto hloubkového průvodce, který spočívá v některých skvělých vesnických nápadech pro Minecraft.

Matt Hunter 26. prosince 2021 Poslední aktualizace: 24. března 2023

Hráči z celého světa pokračují v neuvěřitelných sestavách v Minecraftu a opravdu neváhejte do práce. Dalo by se to udělat, vzhledem k tomu, že už jste si vědomi toho nejlepšího Nápady Minecraft Village kolem. Sestavili jsme tuto příručku, která vám pomůže čerpat inspiraci z vynalézavosti ostatních hráčů Minecraft, takže můžete implementovat své vlastní nápady po silnici. Máme několik skutečně vzrušujících nápady na vesnici, které s vámi sdílíme, které vypadají a cítí se ne méně než skvěle.

Nejlepší nápady Minecraft Village

Pokud se nepovažujete za veterána hry, doporučujeme si procvičit své dovednosti v kreativním režimu hry, než se vydáte v režimu přežití.

Režim hry Minecraft Survival

Ten se rovná základní zkušenosti, kde jste postaveni proti davům všeho druhu a musíte se vydat ven a shromažďovat zdroje sami. Některé z nejlepších Village Projects může být docela složitý, takže posouďte úroveň vaší dovednosti, abyste se vyhnuli plynu.

Pojďme se hned ponořit do příspěvků bez dalšího chit-chat.

1. Starter Minecraft Village

Nápady Minecraft Village House

Pokud jde o nejvyšší hodnocené nápady na budování vesnice Minecraft, tento design vám poskytne nejmenší množství potíží. Prvním krokem pro začátek se startovací vesnicí je najít slušný terén.

Tvůrce designu radí, že ideálním prostředím pro tento design je tmavý dubový les se smrkovým lesem poblíž a také bažiny. Kromě toho je obvod vesnice pokryt hory, takže by to mělo postavit docela okolí pro vaše stvoření.

Protože se jedná o jednoduchou startovací vesnici, o které mluvíme, můžete na začátku postavit některé nekomplikované domy a pak odtud postupně pracovat. Vytvoření malé úložné místnosti se samostatnou oblastí pro vaši postel by mělo pěkně fungovat.

2. Úžasná vesnice Minecraft

Zdroj: FWHIP

Awesome Minecraft Village vypadá jako kruhově ohraničený design, když se na to dívá shora a má na to několik skutečně zajímavých funkcí. Zahrnuje sbírku různých domů, vyhrazené pero, které udržuje vaše zvířata, a velká opevněná struktura uprostřed působící jako monumentální postava.

Infrastruktura samotné vesnice se hemží dekoracemi a může se může pochlubit širokou škálou zdrojů, které ji zkrášlují jako celek. Do této sestavy budete muset investovat spravedlivé množství času a úsilí, i když uvažujete o jeho vytvoření v kreativním režimu.

Než začnete hromadit ve vesničanách, ujistěte se, že máte spravedlivé množství startovacích domů. Kromě domů má Awesome Minecraft Village také větrný mlýn uvnitř, který slouží více než estetickým účelem, ale dělá v něm mimořádně skvělou práci.

3. Japonská zemědělská vesnice

Nápady na budování vesnice Minecraft

Japonsko má bohatou kulturu a neuvěřitelně magistriální krásu, takže není divu, že mnoho nápadů je inspirováno tímto severovýchodní Asijskou království. Japonská zemědělská vesnice je synonymem pro vysoce výnosné plodiny, domy a výjimečné stromy Sakura, které zasáhnou nejvyšší úroveň podobnost s zemí vycházejícího slunce.

K vývoji plodin budete potřebovat zdroj vody. V době, kdy neoprávněně vytvoříte zdroj vody, nezapomeňte použít houby k namočení veškeré kapaliny a obnovení normálu.

4. Vlastní vesnice Minecraft

Vlastní vesnice Minecraft

Vesnice Minecraft je taková, která se stará o všechny vesničany v Minecraftu. Je vybaven dům pro každou profesionálovou profesi, což je automaticky jedním z nejlepších Nápady Minecraft Village. Vyžaduje to, abyste předem vytvořili potřebné domy, takže vše, co je potřeba. Pokud jste však ještě nestavěli dům, můžete s tím také snadno začít.

Jakmile máte počáteční rozvržení správně, dalším krokem je navrhnout cesty vedoucí k jednomu vesnickému domu po dalším. Kromě toho musí být cesta postavena určitým způsobem, takže jde všude kolem a vrací se zpět do bodu původu.

Je esteticky vhodné vyvinout plodinovou farmu poblíž farmářského domu, což je v podstatě značný dům s podpisem větrný mlýn.

5. Jednoduchá vesnice Minecraft

Nápady Minecraft Village House

Letecký pohled na vesnici Minecraft by se mohl vydat jako děsivá, ale je to něco, co nejlépe popisuje dotyčnou vesnici. Toto je stavba, která zahrnuje hlavně domy vyrobené ze dřeva, což je docela pravděpodobně nejjednodušší materiál, který se má vytáhnout brzy ve hře.

Jediné, co musíte udělat, je udeřit některé stromy a z nich dostanete dřevo jako bláznivé. Poté můžete sestavit řemeslný stůl pomocí některých prken a poté si získat sekeru.

Pokud tak učiníte, bude ještě snazší získat dřevo a vytvořit jednoduchou vesnici Minecraft. Dalším požadavkem dotyčné sestavy je dláždění. Vytváření vesnice těsně ze dřeva by bylo docela nevýrazné, takže musíte implementovat nějaký druh variace pro nějaký tolik potřebný vkus.

Můžete také vytvořit některá kuřecí pera vedle svých domů a dokonce i krávy pera pro nastavení zdroje jídla a kůže.

6. Kompaktní vesnice Minecraft

Minecraft Středověké nápady vesnice

Kompaktní vesnice Minecraft je zasloužená, aby měla na tomto seznamu místo s ohledem na některé mimořádně skvělé nápady Minecraft Village. Vyznačuje se více středověkého designu než moderního, ale jsme ochotni jej přivítat přesto jednoduše kvůli jeho impozantnímu vzhledu a požadavku nízkého zdroje. Jak můžete pochopit z výše uvedeného obrázku, dlážděné jsou bloky, které pro tento design budete většinou potřebovat.

Přední vchod lze vytvořit s některými plotovými bránami, takže můžete bez námahy jít dovnitř a ven z vesnice. Můžete také postavit studnu uprostřed vesnice a zvýšit její vzhled se zvonkem na jeho dřevěném stropu. K dispozici je také prostor pro malou farmu v kompaktní vesnici Minecraft, která může produkovat slušné množství výnosu, v závislosti na tom, jaký typ farmy nastavujete.

7. Pouštní vesnice Minecraft

Nápady z pouštní vesnice Minecraft

Vesnice pouštní Minecraft je čistý a elegantní nápad, který se nejlépe projevuje v pouštním biomu, který se skládá hlavně z písku. Kaktusy můžete strategicky umístit, aby vaše vesnice vypadala autenticky a prezentovaně. Kromě toho si udělejte čas navrhování podobně smýšlejících domů uprostřed písku pouštních biomů pro všestranný zážitek.

Můžete také stavět stránky, které hluboce opevněte svou vesnici a aby to vypadalo skvěle vedle sebe. Nezapomeňte přidat plodiny pšenice nebo jakoukoli jinou plodinu, z nichž byste chtěli poskytnout zdroje. V pouštní vesnici neexistuje prakticky žádný omezení počtu domů, které můžete vytvořit, vzhledem k tomu, že odpovídajícím způsobem rozšíříte obvod vesnice.

8. Underground Mountain Village

Zdroj: Jintube

Underground Mountain Village je pomník toho, jak ve hře existují téměř nekonečné možnosti, když se scvrkává na věci, které můžete udělat a jak je můžete vyrobit. Pokud se stane jednoduchá, jednoduchá vesnice je příliš světská pro vaši představu, co takhle kopat vchod do plnohodnotné hory a vyřezávání vaší vesnice od nuly?

Nejlepší nápady na budování vesnice Minecraft se mohou pochlubit idiosynkratickými rysy a podzemní horská vesnice zářící pod hranicí skalnaté struktury není o nic méně než velkolepé. Má několik domů, které pojmou vesničany a stabilní zásobování potravinami se zahrnutím různých plodin. Jednoduše není přeskakování tohoto designu vesnice, pokud jste všichni o budovách, co je v podzemí v Minecraftu.

9. Obyčejná vesnice Minecraft

Obyčejná vesnice Minecraft

Pokud jste někdy přemýšleli o zřízení své vlasti vedle osvěžujícího panoramatu vody. Tato sestava neobsahuje žádné složité funkce, ale sportovní samostatné sekce pro plodiny, tuny domů a spoustu zeleně – všechny se spojí, aby poskytly vysoce reprezentabilní dokončovací vzhled.

Vesnice prosté Minecraft má zvířecí pera, která zřídí místo odpočinku pro davy, jako jsou krávy a kuřata. Je to určitě jeden z nejlepších nápadů Minecraft Village House, pokud jste po snadném budování a jednoduchosti nad každou jinou vlastností.

10. Minecraft Survival Village

Nápady na vesnický dům Minecraft

Vesnice pro přežití Minecraft je jednou pro nadšence hry. Toto je velmi podrobná sestava, která umožňuje hráčům vytvářet ne méně než říši pro jejich Minecraft World. Farmy, stodoly, domy – pojmenujete to, tato vesnice to již dostala.

Je to určitě jeden pro odborníky, kteří žijí a dýchají Minecraft, ale pokud jste začátečník, který právě začal s touto hrou, vystřelte kreativní režim a okamžitě se dostanete k cvičení. Nakonec se tam dostanete s časem a úsilím. Jakmile víte, že hrubý odhad zdrojů, které tato sestavení vyžaduje, můžete začít vytvářet v režimu přežití.

Nejprve se doporučuje zapouzdřit oblast s hranicí, aby se zabránilo jakýmkoli přerušením nepřátel. To můžete udělat implementací použití dubových dřevěných bloků a dlažebního prostoru k zajištění obvodu.

11. Izolovaná vesnice Minecraft

Skvělé nápady Minecraft Village

Izolovaná myšlenka Minecraft Village je vyhlídka, která stojí za to projevit. Tato podstatná stavba vám může trvat několik dní, než se postavíte, protože je umístěno množství složitých funkcí, farmy, stodol a zvířecích pera. Existují i ​​domy i pro mnoho typů vesničanů, pokud se rozhodnete je udržet a rozmnožovat je. Návrh má také velkou loď se složitými detaily a je vyroben většinou z bloků na bázi dřeva.

Totéž platí i pro samotnou izolovanou vesnici Minecraft. Je to poměrně sestavení rané hry, která vytváří krátkou práci ohromujících komplikací. Pokud máte čas a jste ochotni vložit práci, bude to jeden z nejlepších návrhů Minecraft Village, se kterými se kdy setkáte, a mít privilegium stavět ve svém Minecraft World.

Vytvoření impozantní usedlosti přímo na vodu je skvělý způsob, jak vychloubat své dovednosti, takže zvažte vyzkoušení tohoto designu.

12. Minimální vesnice Minecraft

Nápady na budování vesnice Minecraft

Minimální vesnice Minecraft je návrhová myšlenka, kterou lze použít k nastavení poměrně chvályhodné usedlosti v režimu přežití hry. Zahrnuje celkem 8 domů, z nichž některé jsou obchodními sestavy, zatímco zbytek jsou pro přímé předkrmy.

Pokud hledáte sestavu, která vás může s hrou přimět správným směrem, je to jeden z nejlepších nápadů na budování vesnice Minecraft, které vyvažují jednoduchost a eleganci jako žádný jiný, na který se můžete obrátit.

K vytvoření této vesnice budou potřeba zdroje jako dub a smrkové dřevo spolu se spoustou dlažebního masa a pravidelných kamenných bloků. Budete také muset vyčistit cesty pro každý dům a vložit vesničany, aby je úspěšně chovali a rozvíjeli vesnici.

I když začnete malý, nezapomeňte se rozšířit a transformovat minimální vesnici Minecraft na něco složitějšího a hloubkového.

13. Mountain Minecraft Village

Zdroj: Theythicalsausage

Myšlenka Minecraft Mountain Village pochází z mimořádně kreativní mysli, která zkoumá možnost vyrobit kavernózní vesnici z ohromující hory. Pro tento nápad designu budete muset najít ten správný biom, ale pokud jste již v takové oblasti ve vašem světě Minecraft, je čas blízko k výstavbě. Můžete to naplnit startovacími domy, farmami, stodoly a zvířecími pery, abyste co nejlépe vytěžili z vesnice a získali si plnohodnotnou usedlost.

Můžete implementovat všechny nápady Minecraft Village House, které jste měli v této sestavení – je to tolik prostorná záležitost. Z 1.17 Vydání hry na relativně nejnovější 1.18, dotyčný design lze použít pro všechna vydání hry.

Mountain Village Minecraft se může pochlubit krásně vytvořeným zavěšeným domem, který křičí odborné znalosti a slušnost ve stejné míře. Kromě toho najdete spoustu chvályhodných funkcí, které lze přejít na váš Minecraft World.

14. Fantasy Minecraft Village

Zdroj: Theythicalsausage

Fantasy Minecraft Village je přímo z fikčního románu. Je umístěn krásný design se třemi plodinami ve tvaru kruhu plus a několika dalšími domy, které se mohou pochlubit dotykem novinky. Rozhodně chcete ve svém minecraftovém světě tak hladké jako tenhle. To znamená, že to v žádném případě není něco, co by se mělo brát lehce. Pokud uvažujete o stavbě této vesnice v režimu přežití hry, budete potřebovat statné množství zdrojů.

Proto je vhodné, abyste se starali o své touhy v tvůrčím režimu s sestavením tak inkluzivním jako tento. To znamená, že budete muset investovat značné množství času zdobení celého místa, aby to skutečně vyniklo ze zbytku Minecraft Worlds. Obsahuje dokonce značnou japonskou Minka někde pod středem centrální oblasti, což je tradiční japonský dům.

15. Fortified Desert Village

Minecraft Village Myšlenky Přežití

Obožňovaná pouštní vesnice je zastrašující budova, která se skládá z široké škály různých sekcí. V každém rohu má stránky, které se dívají daleko do pouště pro jakékoli nebezpečí směřující k vaší usedlosti. Dokonce i nebezpečí, která vznikají v mrtvých noci, jsou pro tuto neproniknutelnou pevnost neškodné. Pokud jde o to, co leží v této statné doméně, můžete vytvořit několik různých domů, včetně různých typů vesničanů.

V této vesnici máte také koňské stodoly a další zvířecí pera, která lze chovat a udržovat pro konečný zážitek z života. V obohacené pouštní vesnici nemá nulový nedostatek hloubky, protože existuje jen šílená úroveň detailů, kterou můžete replikovat pro svůj vlastní herní svět. Kromě toho má také jeden z nejlepších nápadů na rozvržení vesnice Minecraft, které používají směs různých zdrojů.

16. Vesnice Savanna Minecraft

Vesnice Savanna Minecraft

Vesnice Savanna Minecraft zahrnuje velkou plochu ve světě Minecraft a zahrnuje jednoduché domy, nepodesvětavé stodoly a snadné dekorace. Toto je jeden z těch nápadů na budování vesnice Minecraft, které nepožadují otravu těžko získatelných zdrojů.

Pokud jste ochotni buď udeřit nebo nakrájet nějaké stromy a dostat se na spoustu dřeva, budete se vyrovnat s vesnicí Savanna Minecraft bezbolestně. Doporučenou oblastí pro stavbu tohoto designu je jakýkoli lesní biom, se kterým se můžete setkat během hry.

Kromě toho jsou ve vesnici vlastní rybníky, kde můžete lovit nebo jednoduše vyhřívat v záři čerstvého vánku. Převládají také různé domy pro vesničany, jako je The Leatherworker.

Můžete vzít věci do zářezu pomocí bloků, jako je hladký křemen, pískovec, dlážděné a kámen, abyste zkrášlili vesnici. Než se pokusíte tak masivní sestavení v původním režimu hry, ujistěte se, že začnete v kreativním režimu.

17. Malá vesnice Minecraft

Skvělé nápady Minecraft Village

Malá vesnice Minecraft se doporučuje pro hráče, kteří právě začínají s režimem přežití hry. Jakmile shromáždíte dostatek inventáře, můžete si jednoduše vybrat jakýkoli biom – zřejmě ten, který má poblíž značný zdroj vody – a jít s řemeslným.

Můžete určit různé sekce pro plodiny, zvířecí pera a dokonce i stodolu, abyste z této vesnice vytěžili maximum. Kromě toho stojí za vyřezávání cest, takže se neztratíte a vždy jste si vědomi, jakým směrem se postupovat.

Jedním z hlavních vrcholů malé vesnice Minecraft je loď, kterou se chlubí. Ačkoli to slouží pouhému kosmetickému účelu, jednotka zvyšuje celkový vzhled vesnice a způsobuje, že se vyniká ze zbytku konkurence.

Využívá futuristickou strukturu pomocí bloků, jako je bílý beton a šedý beton. Solidní kombinace těchto dvou zdrojů téměř vždy vede k nejlepším výsledkům, takže se určitě díváme na jeden z nejlepších nápadů Minecraft Village o Mile.

18. Středověká vesnice Minecraft

Středověká vesnice Minecraft

Středověká vesnice Minecraft se může pochlubit pozoruhodnou podobností se středověkem s ohledem na jeho primitivní design. Je to óda pro některé z nejvíce klasických nápadů, jak vytvořit živou vesnici, a pokud jste do konstrukci paradigmatických návrhů, jako jsou tyto, oheň s vesnicí po ruce. Existují různé typy domů, které všechny používají své vlastní jedinečné barevné schéma. Můžete vidět, jak to funguje jako docela definitivní na obrázku výše.

Kromě toho existuje poměrně směs různých zdrojů, které byly v této vesnici použity. Od různých typů bloků na bázi dřeva po dláždění, kámen a dokonce i mechanismy orientované na redstone.

Co zvyšuje celkový vzhled vesnice a možná z něj dělá jeden z nejlepších středověkých vesnic Minecraft, je jeho poloha u Waterside. Mít biom, který odpovídá popisu, se vám nikdy nemůže špatně, zvláště pokud jste venku a chystáte se vyvinout vesnici ze starých, ale zlatých časů. Opravdu doporučujeme střílet pro tuto sestavu v kreativním režimu a nahoru vaše hry jako nikdy předtím.

19. Malá pouštní vesnice Minecraft

Malá pouštní vesnice Minecraft

Malá pouštní vesnice Minecraft je pro všechny ty, kteří se nemohou držet dál od pouštního biomu ve hře. Mluvte o relativně menším počtu zdrojů potřebných pro stavbu této vesnice shora dolů. Můžete dokonce začít konstruovat design po ruce v režimu přežití hry, pokud se můžete držet před nebezpečími, která se v noci skrývají.

V této vesnici jsou zřetelné domy, které jsou postaveny pomocí různých různých pískových bloků. Některé z různých variant pískových bloků zahrnují červený pískovec, duší písek a hladký pískovec.

Vždy můžete do své vesnice přidat další barvu a všestrannost tím, že vytvoříte některé zahrady podél zadní části domů. Také by vám bylo dobré vytvořit si vlastní zdroj vody v oblasti, kde stavíte malou pouštní Minecraft Village.

Pak je jednou z charakteristických znaků pouště zahrnutí kaktus. Když už mluvíme o tom, dekorační bloky mohou být ve hře nesmírně užitečné.

20. Snadný dům vesničanů

Snadný dům vesničanů

Poslední položkou na tomto seznamu není technicky nápadem na vesnici, ale je to jeden z nejlepších nápadů ve vesničce, které implementujete dříve nebo později ve vaší vesnici Minecraft. Je to minimální a nevyžaduje statné zatížení zdrojů, takže tuto strukturu můžete snadno vytvořit také v režimu přežití hry.

Většinou to zahrnuje bloky na bázi dřeva, jako je smrk a dub, ale budete potřebovat nějaký dlažník, abyste tento dům skutečně vložili do svého prvku. Můžete také použít kamenné bloky k přidání nějakého dalšího vkusu k celkovému designu tohoto domu.

Pokud máte ve vaší vesnici spoustu vesničanů, zvažte postavení spoustu těchto snadných vesničanů. Pro jeden dům je zapotřebí plocha 12 x 11, ale vzhledem k tomu, že jste založili značnou vesnici. Položky používané pro kosmetické účely zahrnují travní bloky, rámy položek a květiny uvnitř květináčů.

K vytvoření počáteční sestavení domu můžete použít kamenné cihly a poté se vydat na cestu pomocí různých bloků, jak je uvedeno na obrázku výše.

Závěr

Minecraft nehraje s úrovní svobody, kterou vám dává v režimu tvůrčího a přežití. Obloha je limitem při konstrukci nejúžasnějších sestav ve hře je. V názvu karantény se vám nikdy nedostane věci, které byste měli dělat-potenciál zabíjení času je s tímto rozhodně obrovský a není o tom pochyb o tom.

Vesnice v Minecraft jsou jemným způsobem, jak rozšířit hloubku vašeho světa Minecraft, ale ne všechny návrhy, které vidíte na internetu, stojí za další úsilí. Proto jsme prošli prací zaokrouhlování nejlepších nápadů Minecraft Village, takže nemusíte. Rádi bychom slyšeli vaši zpětnou vazbu k tomuto zápisu, pokud vás některý z uvedených návrhů inspiroval nebo vás přiměl pracovat na vlastním nápadu. Jako vždy, Expiter vám přeje šťastné hraní her!

Minecraft Village Ideas FAQ

Nápady, co stavět v mé vesnici Minecraft?

Ve své vesnici Minecraft si můžete postavit tunu zajímavých věcí, jako jsou vesničkové domy, obří lodě, zvonkové studny a visící domy, které vyzařují vysokou kvalitu.

Co by mělo být ve vesnici Minecraft?

Vesničané domy, zdroj vody, dekorativní předměty, stodoly, zvířecí pera, travní bloky a stromy by měly být ve vesnici Minecraft, nemluvě o zdánlivě roztomilých a nevinných vesničanech také.

Jak mohu zlepšit svou vesnici v Minecraftu?

Vaše vesnice můžete zlepšit v Minecraftu změnou jeho rozvržení, rozšířením a stavíním více domů a přidáním dalších vesničanů.

Jak rozložíte vesnici v Minecraftu?

Můžete rozložit vesnici v Minecraftu tím, že vymyslíte počáteční formát, abyste stanovili své základní bloky. Můžete také nastínit rozvržení vesnice s předměty, jako je nečistota, abyste měli snadnější konstrukci celé věci

Byl tento článek užitečný?

dík! Sdílejte s námi svou zpětnou vazbu. ⚡

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit? Prosím, pomoz nám. ✍