25 her, jako je Minecraft, které hraje, které umožní vaší fantazii běžet divokou | Gamesradar, Minecraft Games �� Hrajte nyní zdarma na CrazyGames!

Hry Minecraft

Na první pohled je Colony Survival další hrou, kterou by se mohla snadno zaměnit za Minecraft (i když Minecraft s některými velmi pěknými shadery), ale ve skutečnosti je to velmi odlišná zvířata. Neobvyklá směsice obrany věže a strategie přežití jste pověřeni budováním kolonie od nuly (nebo přiřazením různých kolonistů, aby ji postavili pro vás) a bránili ji proti hordám příšer, které každou noc zaútočí na vaše osídlení. Kolonisté jsou jádrem hry, kterou můžete přiřadit k různým rolím, včetně stráží, farmářů a horníků, a obecně jsou mnohem chytřejší než váš průměrný Mumbling Minecraft Villager.

25 her, jako je Minecraft, které hraje, které umožní vaší fantazii divoce

Minecraft

Pokud jde o hry jako Minecraft, není divu, že existuje tolik fantastických alternativ. Mojangova blokovaná karanténa je stále silná a nadále je jednou z nejpopulárnějších her svého druhu kolem. Inspirující mnoho her, které vydaly v letech po jeho původně spuštění, některé z nejlepších tvorby her kolem Drew Inspiration od Minecraft.

Jako zážitek, který je navržen tak, aby vám umožnil uvolnit svou kreativitu a stavět téměř cokoli, co si dokážete představit, je Minecraft Builders Paradise, se spoustou průzkumu a zábavy, které mají být s kamarády. Ať už se vám líbí aspekt přežití – doporučujeme také prohlédnout si náš výběr nejlepších her na přežití – nebo svobodu vytvářet obsah vašeho srdce, existuje spousta her, jako je Minecraft venku, abyste si mohli vyzkoušet na různých platformách. Přečtěte si níže a objevte náš výběr 25 nejlepších her, jako je Minecraft, který má hrát právě teď.

25. Les

Platformy: PC, PS4

Les vás upustí uprostřed divočiny (docela doslova: narazíte letadlo) a nutí vás řešit zbraně a úkryt, abyste přežili proti zjevně nočnímu kmenu kanibalů. Je to naprosto jako hrát Minecraft – pokud se Minecraftovi strašidelní syčící pavouci byli krvežízniví divoši, kteří se vás snažili jíst. Pokud však výše uvedený snímek obrazovky nebyl jasný, les je mnohem děsivější, než by Minecraft kdy chtěl být. Celá věc podtrhuje skutečná zelená vibrace pekla, co se ztratíte v divočině, která vychytává jídlo, budoval úkryt před počasím a bojoval s agresivními mutanty s klubem. Ne pro děti.

24. Roblox

Platformy: PC, Xbox One, iOS, Android

Ve své směšně populární online karanténě vám Roblox umožňuje vytvořit téměř cokoli, na co si vzpomenete. Chcete postavit masivní mrakodrap, jen aby ho sledovali, jak vyhodí do vzduchu velkolepou módu, nebo hostit disco párty s blikajícími světly a DJ na pódiu? Jít na to. Svět je na vás, abyste s ním dělali, co s ním budete, a možnosti jsou díky složitým nástrojům úpravy hry nekonečné. Roblox se velmi zaměřuje na sociální aspekty budování a demontáže s přáteli, s prakticky všemi na světě vytvořeném hráči (a je jich mnoho, s více než 100 miliony aktivních uživatelů od roku 2019). Zkuste to, pokud je Minecraft příliš osamělý pro vaši představu.

23. Terraria

Platformy: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, iOS, Android

Stejně jako v Minecraftu, mnoho stromů bude zabito na vaší cestě k budování přístřeší, když poprvé začíná ve 2D světě Terraria. Ale je to nezbytná oběť, protože v tomto světě jsou věci, které v noci narazí – věci, které by vás velmi rádi zabily, vlastně, i když se pokusíte přijít na to, co dělat s vaší neustále rostoucí hromadou přírodních ( a nadpřirozené) zdroje. Naštěstí vám Terraria dává více možností, pokud jde o likvidaci zasahujícího zla s větším důrazem na boj a jedinečné předměty; A tvorba je víc než jen prostředkem bezpečnosti proti přetrvávajícím nebezpečím světa, dobytí šéfů a dungeonů na světě.

22. Příběh hradu

Platformy: PC

Ačkoli se jedná o strategickou hru, silné zaměření Castle Story na takticky přemožení vašich nepřátel neznamená, že v tomto procesu nebudete stavět všechny druhy struktur. Potřeba účasti na hromadném odlesňování je také sdílenou vlastností s Minecraftem, ale je to pro dobrou věc; Tato dobrá příčina je neproniknutelný hrad zcela vyrobený z dřevěných bloků. Hračka Spice In Castle Story pochází z toho, že se navrhne vlastní obranu, v tom, co se rychle promění v úžasně návykové manželství kreativity a taktiky.

21. Stardew Valley

Platformy: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, iOS, Android

S celou rozsáhlou výstavbou je snadné zapomenout na to, že Minecraft má šanci si dopřát podceňované radosti a malá vítězství vlastnictví a péče o zahradu nebo dokonce plně foukanou farmu. Stardew Valley je celá hra, která se točí kolem stejné myšlenky. To znamená, že je tu docela dost, co to odlišuje. Ve Stardew Valley mohou hráči poznat svou místní komunitu smyšlených postav a dokonce vyvolat romantiku s některými ze svých sousedů, pokud chtějí. Hra se také inspiruje jako zvířecí křížení a JRPG, stejně jako Minecraft, a že hybridní příroda ji brání příliš se naklánět do jednoho jediného žánru.

20. ARK: Přežití se vyvinulo

Platformy: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch

Zatímco „Minecraft s dinosaury“ je pravděpodobně příliš redukční popis, určitě vám dává představu o tom, co od Archa lze očekávat: přežití se vyvinulo. Získáte vědomí na plážích tajemného ostrova plného jurských zvířat, ale není to dlouho předtím, než se vaše dovednosti v tvorbě a boji hodí v snaze stát se králem džungle. Archa je hra posedlá darwinismem a hierarchií přírody. Začněte jako nahá kořist, staňte se apexovým predátorem. Hra se pomalu stává menším zážitkem přežití a více fantazií na moc a napodobuje koncept evoluce způsobem, jaký má jen málo dalších titulů.

19. Cubeworld

Platformy: PC

Svět Cube má své kořeny v oblasti řemeslného a postupu postav a probíhá v náhodně generovaných světech plné bloků, pokud to oko vidí. Na kosmetické přizpůsobení je silně zaměřeno, přičemž postavy jsou schopny upravit jejich brnění a další nositele pro báječný sebeobrač. Ale Cube World Cribs z her, jako je také Legend of Zelda. Cube World, inspirovaný takovými průzkumnými hrami, dává hráčům arzenál dovedností, aby jim lépe pomáhali plazit se nekonečným světem. Výběr třídy a specializace pro boj změní hru z jednoduchého průzkumného simulátoru na masité RPG dobrodružství, plné misí, šéfů a strašidelných jeskyní k prozkoumání.

18. Trove

Platformy: PC, PS4, Xbox One

Trove je hra voxel, takže její podobnosti s Minecraftem jsou okamžitě zřejmé, alespoň z vizuálního hlediska. Akční MMO zaměřená na Akce Trion World obsahuje miny a jeskyně, které se plazí s nepřáteli a příslib nevýslovných odměn, a nechává hráče se spojit s přáteli, aby pokročili jejich charakter a dobývali značný seznam úkolů Trove. Trove se však více zajímá o to, že je MMO než klon Minecraft, s jeho rozsáhlým rozsahem tříd navržených tak, aby usnadnily a podporují změnu v Play Style. Jeho zaměstnání kořistí, šéfů a dungeonů znovu čerpá ze studny RPG tropů, aby se odchýlila od konvencí své estetické inspirace.

17. Starbound

Platformy: PC

Slogline pro Starbound je docela dobrý shrnutí toho, co lze očekávat: „Přežít, objevovat, prozkoumat a bojovat.„Kromě toho nekonečný vesmír znamená, že v jeho štědrých hromadách 2D kooperativní hry existuje spousta možností, v neposlední řadě, pokud jde o formování světa a objevování nových míst k nastavení obchodu. Zkoumání hry s přáteli – ať už je to jen na farmě, zkuste ruku při průzkumu vesmíru nebo vytvoření zbraní pro úkoly – je navrženo tak, aby bylo samo o sobě příjemné, spíše než jen prostředkem k cíli. A i když se jedná o otevřený zážitek, přidání úkolů a NPC prohlubuje hru s kontextovým účelem, na rozdíl od dobrodružství Minecraftu bez vyprávění.

16. Přežití kolonie

Platformy: PC

Na první pohled je Colony Survival další hrou, kterou by se mohla snadno zaměnit za Minecraft (i když Minecraft s některými velmi pěknými shadery), ale ve skutečnosti je to velmi odlišná zvířata. Neobvyklá směsice obrany věže a strategie přežití jste pověřeni budováním kolonie od nuly (nebo přiřazením různých kolonistů, aby ji postavili pro vás) a bránili ji proti hordám příšer, které každou noc zaútočí na vaše osídlení. Kolonisté jsou jádrem hry, kterou můžete přiřadit k různým rolím, včetně stráží, farmářů a horníků, a obecně jsou mnohem chytřejší než váš průměrný Mumbling Minecraft Villager.

15. Kerbal Space Program

Platformy: PC, PS4, Xbox One

Ve svém jádru je Minecraft hlavně o uvolnění kreativity a řešení problémů. Potřebujete postel, abyste shromáždili materiály, uspořádali je podle potřeby a postavili postel. Program Kerbal Space je téměř stejný. Ne, nejste ve budově divočiny masivní repliky slavných lokalit, ale používáte dovednosti kritického myšlení, abyste pomohli roztomilým kresleným zvířatům přežít tvrdou realitu vesmírného cestování. A stejně jako Minecraft byl učiteli ve školách jako vzdělávací nástroj používán Kerbal Space Program. Podívejte se, hry mohou být zábavné a vzdělávací!

14. Nepohlavějte

Platformy: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, iOS, Android

Popírák zůstane vždy králem, pokud jde o tvorbu přežití, ale NepohlavějteKonsorcium tvorů se přiblíží k dethroningu této ikony Minecraft. Podobnosti se také rozšiřují tak, aby se zdůraznilo důraz na zůstat naživu prostřednictvím tvorby nástrojů a přístřeší, navzdory vašim neuvěřitelně omezeným zdrojům. Hra však stojí odděleně díky úžasně gotické estetice, která vypadá jako dětská kniha fúzovaná s H.Str. Lovecraft. A jak název napovídá, Roguelike Klei Entertainment používá hlad jako pouze první výzvu pro hráče, aby závodili proti tvrdému zážitku z přežití jako nehty. Zůstat vyživovaný nikdy nebyl tak intenzivní a oheň nebyl nikdy větší přítel.

13. Dragon Quest Builders 2

Platformy: Nintendo Switch, PS4, PC

Další hra, která nosí svou inspiraci Minecraft na rukávu, je Action Survival-Craft RPG Dragon Quest Builders 2. Hra vás vrhne do okouzlující blokové fantasy země, která je utlačována zlým kultem. Cíle kultura? Eliminovat všechny ty, kteří se odváží být kreativní. Výsledkem je, že svět klesá na kousky a je vaší prací vzdorovat kultu a pomáhat lidem rekonstruovat jejich zničenou zemi. Stavět na desetiletí trvajícím úspěchem série Dragon Quest se hra liší od své inspirace se zahrnutím různých úkolů ve stylu RPG, stejně jako známé prvky řady, jako je Slimes, nepředvídatelný dialog a okouzlující retro soundtrack od série Pravidelný, skladatel Koichi Sugiyama.

12. Zlato krále Arthura

Platformy: PC

Svoboda navrhovat a postavit hrad je stejně zábavná jako v Minecraft. Budete se kopat do středověké půdy kolem vašeho příbytku a obecně používáte životní prostředí k odrazit invazivní hráče. Jak odměny za konstrukci, tak veselost ničení jsou místem, kde se zlaté zlaté krále Arthura vynikají. A s až 32 hráči v multiplayeru může být zlato krále Artuše divoce chaoticky, ale vždy dobrým způsobem. Hráči se budou muset naučit, jak správně využít tři třídy, a zároveň si zvyknout na fyziku bojových nástrojů hry, jako je Catapult. Také existují žraloci a žraloci jsou úžasní.

11. Lego světy

Platformy: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch

Lego Worlds je těžce založen na Minecraftu, který sám o sobě má hodně inspirace od samotného Lego, takže jo, můžete říci, že tyto dvě hry mají docela trochu společné. V LEGO Worlds můžete zničit a stavět „en masse“ a ztrhnout celé prostředí v jednom faulovém swoopu, abyste vytvořili fantastické struktury pomocí sady robustních řemeslných nástrojů. Ale je tu také režim kampaně, sběratelské předměty, klasický hraní ve stylu LEGO a úžasně divadelní Peter Serafinowicz vyprávějící celou věc. Lego Worlds přináší do žánru klasické kouzlo Lego, že je částečně zodpovědný za vytvoření, což propůjčuje hru infekční kvalitu, která se dokáže neustále okouzlit kalhoty od kohokoli, kdo se pohrává v jeho biomesech založených.

10. Faktorio

Platformy: PC

Survival splňuje správu zdrojů v této časové earech ze softwaru Wube. Po havárii přistání na mimozemské planetě je jen na vás, abyste postavili stroje, abyste přežili (a potenciálně unikli) tento nepřátelský nový svět. Vývojáři neučinili žádné tajemství, že byli inspirováni minecraftovými mody, jako je Industrialcraft, a duch budování a přežívání není v faktoru žádným tajemstvím. Hra je na tomto seznamu jednou z nejsložitějších, ale s časem na investování a pečlivou organizaci můžete být brzy vlastníkem nového průmyslového rozrůstání. Dejte si však pozor: mimozemská divoká zvěř probíhá lekce z zombie a popínavých popínavých a bude k vám stále více nepřátelské!

9. Plamen v povodní

Platformy: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch

Pro každého, kdo má uspokojení z dynamiky her pro přežití, ale je spálen na hraní stylu první osoby, která poprvé vznikla s Minecraftem, existuje velká šance, že plamen v povodni bude přímo na vaší uličce. Na rozdíl od většiny her pro přežití jste neustále v pohybu plamene v povodni a míří po proudu v vyplaveném USA, abyste našli zdroj rádiového signálu. Tento obrazný a doslovný tok tempa, kromě okolních vizuálů a lidového soundtracku, umožňuje plameni v povodni skutečně vyniknout, takže stojí za to jeho poměrně vyšší požadovanou cenu. Plus, který nemá rád myšlenku loajálního psa pro společníka v těchto zkouškách?

8. Vytvářejte svět

Platformy: PC, iOS

Podzemní labyrint potřebuje průzkum a těžbu a Vytvářejte svět ponechává skupinu trpaslíků pod vaším velením, aby zjistila, co potřebují k vytvoření fantastických pevností. Jakmile je to provedeno s jejich denním stavebním projektem, je čas řešit zbraně, předměty, střelivo a další prostřednictvím knihovny ve hře jednoduchých receptů. Ale na rozdíl od Minecraftu, kde jste jen jedinou přítomností na světě, Craft the World vám dává skupinu homunculi žijících na Zemi, která pomáhá s různými úkoly. Potřebujete nějaký navíc svaly? Nařídit jim, aby odrazili blížící se baddies. Co takhle nastavení některých pastí? Dejte sem a tam několik kliknutí a můžete je poslat na jejich veselou cestu.

7. Sky žádných mužů

Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch

Pokud Minecraft poprvé popularizoval koncept procedurální generace, Sky žádných mužů vzal tu myšlenku a vypustil ji na Sky-High do Velké rozlohy. Nezkoumáváte jediný svět, ale více než 18 kýlových planet, i když tato známá tvorba přežití je zde živá a dobře; Nyní jsou také zapojeny jen kosmické lodě a mimozemšťané. Hra měla hrubý začátek, protože nebyla schopna splnit vznešená očekávání hráčů. Od té doby to však bylo zcela přepracováno a přetvořeno do skutečně užitečného zážitku, který praskl s věcmi, co dělat. Znuděný s planetou? Není třeba vytvářet nový svět, stačí naskočit do své kosmické lodi a odletět k jinému.

6. Fallout 4

Platformy: PC, PS4, Xbox One

Jako RPG z Bethesdy z otevřeného světa, Fallout 4 Pravděpodobně vás okamžitě neudeří jako duchovní spin-off do Minecraftu. Ale podívejte se na systém vypořádání, ve kterém můžete demontovat struktury, abyste získali zdroje a stavěli úžasné základny. Tato funkce se může pochlubit všemi charakteristickými znaky klasické hry Minecraft a Bethesda se v minulosti stydlivá vyjádřit svou laskavost pro tuto franšízu. Skutečností je samozřejmě, že funkce vypořádání Fallout 4 je jen malá část mnohem větší hry a můžete ji zcela ignorovat, pokud chcete. Ale experimentování s sortimentem výřezů Fallout 4 přináší své vlastní jedinečné odměny, které nikde jinde nelze najít.

5. Vesmírné inženýři

Platformy: PC

Klasické kosmické karantény, vesmírné inženýři vám umožňují inženýrské kosmické lodě, vozidla a planetární základny v režimech přežití i kreativních. S jeho neobvyklým objemovým fyzickým motorem můžete kopat, stavět a zničit absolutně vše, co vidíte (a pokud to není v duchu Minecraft, nic není). Technologie ve hře je navržena tak, aby byla realistická a přesná vůči tomu, co by mohlo být v blízké budoucnosti vytvořeno v reálném životě, takže je to také vzdělávací (druh)! Multiplayer vám umožní hrát s až 16 hráči na světě, což vám umožní spolupracovat nebo bojovat proti druhému. A komunita zdravé moddiny hry vám dává přístup k novým lodím k létání a planetám, které můžete prozkoumat.

4. Junk Jack

Platformy: PC

Hráči se k vám mohou připojit Junk Jack Pro přátelské tvorby a prozkoumání (nebo znepokojivé zabíjení a odchyt) na tomto pixelovaném 2D hřišti. Prostě nikdy nevíte, co se stane, když se kopíte příliš hluboko nebo se odvážíte daleko od domova, ale obvykle to končí smrtí. Mnoho her tohoto ilku má tendenci hráče přehrávat do nového světa a nechat je běžet divoce. Junk Jack zaujímá jiný přístup. Dlouhý tutoriál představuje předpoklad a pomáhá nováčkům skutečně porozumět nuancím hry, zatímco jednodušší tvorba používající recepty položek také pomáhá uvést méně zkušených hráčů. Tato jednoduchost nepřichází na oběť k účelu, která přichází ve formě několika cílů ve hře k dosažení.

3. Fortnite

Platformy: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, iOS, Android

Možná jste více obeznámeni s jeho režimem Battle Royale, ale Fortnite má také kooperační režim, víte! Ve Fortnite: Zachraňte svět, začnete mít nic, ale obří pickaxe, který můžete použít k rozbití stromů, skál a v podstatě cokoli jiného, ​​co by se rozpadlo na materiály ve vaší snaze postavit nejchladnější pevnost vůbec. Ta pevnost bude muset být také zřízena po spěchu, protože zombie jsou na pochodu a chtějí zničit vše v jejich cestě. Zní to docela minecraft-y. A pokud vás dělat Chcete se podívat na Fortnite: Battle Royale, zjistíte, co se stane, když se tvorba přežití setká s PvP.

2. Subnautica

Platformy: PC, Mac, Xbox One a PlayStation 4

Jedinečná značka podvodní, futuristické přežití Subnautica vás nechá uvíznout na záhadné a vodnaté planetě 4546b, oceánský svět, který se hemží nepřátelským životem. Stejně jako Minecraft je vaším úkolem jako osamělý přeživší prozkoumat svět, překonat jeho nebezpečí a shromažďovat zdroje pro vytváření základů, ponorků a nových nástrojů. Na rozdíl od Minecraftu, stejně jako zůstat krmeni a zdraví, budete muset dávat pozor na hladinu kyslíku, když ponoříte hloubky oceánu! Na rozdíl od svého prekurzoru založeného na bloku má také Subnautica také správný záplet, který hráči objeví (nebo un-water), když objevují svůj domov. Hra také těží z podpory VR, což vám poskytuje skutečně pohlcující zážitek.

1. ECO

Platformy: PC

ECO zabírá nejvyšší místo na našem seznamu, protože to bere nadace položené Minecraftem a staví na nich, aby vytvořily něco, co se cítí jako významný postup těchto myšlenek. Stejně jako Minecraft byl Eco používán jako nástroj pro výuku i jako hra a z dobrého důvodu. V tomto světě je vše propojeno a musíte vybudovat civilizaci od základů. To znamená, že nejen sekání stromů, abyste postavili místo, kde si můžete vytvořit své různé recepty, ale také sekání stromů v místech, kde tak činí, narušuje půdu a udržujete odpad vedlejší produkt vašeho řemeslného řemeslného omezeného omezeného A tak, aby nedotkl vodu. I když existuje mnoho způsobů hry, pravděpodobně nejnáročnější je vybudovat společnost s ostatními hráči, která je schopna zastavit meteor z ničení všeho. to jo. Hodně štěstí!

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Hry Minecraft

Vstupte do světů procedurálně generované pixelované zábavy! Neexistuje žádný nedostatek her inspirovaných velkým minecraftem. Tuto sbírku her Minecraft můžete třídit na míru pomocí top, nového a nejvíce hraného filtru.

Bloxd.io

NOOB: Zombie vězení útěk
NOOB HONER: Útěk z vězení
Nečinný noob Lumberjack
Hrady.CC (krychlové hrady)

Mine-Craft.io

Red Stickman vs Monster School 2

Shooterz

Herobrine vs Monster School
Red Stickman vs Monster School

Grindcraft

Stickman Parkour Skyland
Monster School Herobrine Siren Head
Kogama: Crazy Coasters

Kogama: Crazy Coasters

Zombiecraft.io

WorldZ

Kogama Minecraft

Noob vs Pro: Zombie Apokalypsa
Kogama: Útěk z vězení

Kogama: Útěk z vězení

Scratchria

Řemeslo ničí

Důl střelce: Zachraňte svůj svět
Terraria (Scratch Version)

Terraria (Scratch Version)

Obrana armády Creeper
Kogama: Škola je jen super

Kogama: Škola je jen super

Kogama: Hallow Special – Trick nebo Treat

Kogama: Hallow Special - Trick nebo Treat

Pixel Mine Challenge

OSTROVAN

Kogama velké dobrodružství

Kogama velké dobrodružství

Cubox.io

Mineparkouk.club

Kogama: Windwalk

Nubik vs Herobrinova armáda

Craftnite.io

Papír Minecraft

Pixelová zbraň apokalypsa 3

Pixelová zbraň apokalypsa 3

Zombie Arena 3D Survival

Zombie Arena 3D Survival

Obrana Minecraft Tower

Obrana Minecraft Tower

Populární značky

Takže jaké hry můžete hrát mimo World of Minecraft Classic? Naštěstí, protože Minecraft byl tak vlivný, existuje spousta titulů inspirovaných Minecraftem, které vás převedou za oblast popínavých popínavých a procedurálně generovaných světů. Přemýšlel jsem někdy, jak bude vypadat 2d Minecraft? A co online parkour? Podívejte se na Bloxd.io.

Originální minecraft

Pokud však chcete hrát původní hru před vydáním, Mojang vydal Minecraft Classic pro desetileté výročí hry. Tato verze je založena na alfa verzi hry založené na prohlížeči, což je velká kousek nostalgie pro původní minecrafters venku.

V tomto žánru je spousta her s karanténou, která se pohybuje v podobných hrách. Některé z těchto her jsou samozvatelné klony Minecraft jako Mine Clone 3, které obsahují mnoho podobností s původní hrou.

Hry inspirované Minecraft

Existuje spousta inovativních titulů, které berou prvky Minecraft k vytvoření zcela nové hry. Podívejte se na Merge Pickaxe pro hru, která kombinuje prvky Minecraft a Idle. Obrana Minecraft Tower je další skvělá hra inspirovaná Minecraft s návykovou mechanikou obrany věže! Pro hru FPS, která vás bude připojit, je Warfare Pixel Warfare klasická hra FPS s estetikou ve stylu Minecraft.

Minecraft Zombie Games

Pokud se vám líbí váš blokovaný svět plné akce pro více hráčů, hry jako Pixel Gun Apocalypse 3 uspokojí požadavek na hraní rychle se rozvíjejícího FPS v prostředí podobném minecraftu. Jiní, jako Shooterz a WorldZ, zahrnují boj o přežití v a-blokalyptické zombie krajině. Ve svém webovém prohlížeči můžete hrát spoustu her Minecraft Zombie, které můžete hrát.

Chcete -li získat více bezplatných her Minecraft, procházejte sbírkou her a podívejte se, co můžete najít! Všechny tyto tituly lze přehrávat zdarma ve vašem webovém prohlížeči, není nutné žádné stahování.

FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější hry Minecraft?

 1. Bloxd.io
 2. NOOB: Zombie vězení útěk
 3. Pixel Warfare
 4. Voxiom.io
 5. Stickman Parkour 3
 6. Můj klon
 7. Noob Trolls Pro
 8. Důl bloky
 9. NOOB HONER: Útěk z vězení
 10. Řemeslný svět

Jaké jsou nejlepší hry Minecraft na mobilních telefonech a tabletech?

 1. Bloxd.io
 2. NOOB HONER: Útěk z vězení
 3. NOOB: Zombie vězení útěk
 4. Minecraft.io
 5. Nečinný noob Lumberjack

Jaké jsou některé podceňované hry Minecraft?

Co jsou to hry Minecraft?

Hry Minecraft jsou založeny na hře Minecraft. Obsahují několik prvků z původní hry, zejména pixelované 3D bloky. Hry Minecraft berou toto jedinečné téma a použijte jej k vytváření kreativních her s zcela novými cíli. Zde můžete dokonce hrát originál!

Hrajte nejlepší online hry Minecraft zdarma na CrazyGames, není nutné stahovat ani instalace. �� Hrajte Bloxd.io a mnoho dalších právě teď!