25 nejlepších modů Skyrim všech dob (2023) | Gaming Gorilla, 11 nejlepších modů Skyrim ke stažení na Xbox, PlayStation a PC 2023 – Dexerto

11 Nejlepší mody Skyrim ke stažení na Xbox, PlayStation a PC 2023

Contents

Tento mod přidává řemeslnou lucernu, kterou může vaše postava připojit k pásu nebo nosit, pokud se cítíte tak nakloněni.

25 nejlepších modů Skyrim všech dob

Nejlepší mody Skyrim

Skyrim je jednou z největších a nejoblíbenějších her na světě. Pátá splátka ve franšíze Elder Scrolls, tato hra prodala přes 30 milionů kopií na všech platformách, což z ní činí jednu z nejprodávanějších her všech dob.

Přestože byly propuštěny pro PC, PS3 a Xbox 360, stále je to stále silné a nevykazuje žádné známky zastavení.

Přestože Vanilla Skyrim má šílené množství opakovatelnosti, zejména s novými funkcemi zavedenými v výročí vydání, tisíce modů rozšiřují základní hru a zcela ji transformují v nový zážitek.

Nejlepší mody Skyrim všech dob

Pokud chcete změnit způsob, jakým zažíváte Skyrim, ale nechcete procházet všechny mody sami, máte štěstí.

Práce jsme udělali, takže nemusíte a našli jsme pouze nejoblíbenější a nejvíce rozvinuté mody, které si můžete stáhnout hned teď.

Zde je náš seznam 25 nejlepších modů Skyrim všech dob:

25. Zajímavé NPC

Nejlepší mody Skyrim všech dob - zajímavé NPC

Zajímavé NPCS je jedním z nejlepších modů pro Skyrim, pokud chcete do světa kolem sebe přidat více života.

I když v základní hře je mnoho NPC, často mají jen omezenou částku a mnoho z nich nenabízí další úkoly ani výhody.

Tento mod se snaží zlepšit Skyrimovy NPC a učinit lidi kolem vaší postavy mnohem nevyřešitelnější a zajímavější.

Přidává mysli 250+ plně vyjádřených NPC, 25+ vyjádřených následovníků s dialogem specifickým pro umístění, 15+ nových možností manželství a 50+ zbrusu nových úkolů.

Jednoduše řečeno, tento mod promění jednu z největších map otevřeného světa v historii videoher na ještě dynamičtější a zajímavější místo k prozkoumání.

Pokud chcete přidat další obsah a poutavější postavy k dalšímu přehrávání, zajímavé NPCS je mod, který nechcete přehlédnout.

24. Jednoduše lepší rychlosti pohybu

Nejlepší mody Skyrim všech dob - jednoduše lepší pohyb

Pokud jde o mody Skyrim, někdy i ty nejmenší změny mohou zlepšit způsob, jakým hrajete hru, což je nepochybně pravdivé pro jednoduše lepší rychlost pohybu.

Ačkoli tento mod nepřidává NPC nebo úkoly, je to pohyb realističtější a věrohodnější.

S tímto modem se rychlosti chůze a plížení mírně zvýšily, zatímco běh byl mírně snížen a sprinting zůstává stejný.

Výsledkem je mnohem přirozenější a živější hnutí, které se o hře nemusí hodně změnit, ale určitě to může zlepšit ponoření.

23. Pohodlné koně

Nejlepší mody Skyrim všech dob - pohodlné koně

Koně mohou usnadnit obcházení obrovských map Skyrima, zejména proto, že často neposlouchají zákony fyziky a mohou vyšplhat i na nejstrmější hory.

Koně však v základní hře však ponechávají hodně žádoucí v jiných ohledech, a to je místo, kde tento mod přichází.

S pohodlnými koňmi bylo provedeno mnoho změn, včetně píšťalky, které vám umožní svolat namontované konverzace, namontované konverzace, automatické rabování z koní, rychlejšího sesednutí, zásoby koní a zbrusu nové koňské vybavení, jako jsou brnění a sedla.

Pokud se vám líbí používání koní, abyste se obešli, jedná se o mod, který si budete chtít stáhnout, abyste mohli ze svých přátel co nejlépe využít.

22. Příběhy měsíčního svitu – vlkodlak a generální opravu

Nejlepší mody Skyrim všech dob - Moonlight Tales

Skyrim zůstává právě jednou z nejpopulárnějších videoher, přestože byl vydán v roce 2011.

To je částečně kvůli fantastickým DLC, jako je Dawnguard, které vrhají upíry Skyrima do centra pozornosti a daly hráčům schopnost stát se divokým upírským lordem.

Moonlight Tales je však mod, který konečně dává vlkodlaky a zabývá se pozorností, kterou si zaslouží, přidáním dalšího obsahu, většího přizpůsobení a mnohem více ponoření.

Tento mod dává hráčům přístup k více než 200 jedinečným formám WireBest s kůžími a texturami vytvořenými některými z nejplodnějších modelů Skyrimu.

Mějte na paměti, že tento mod také poskytuje lunární transformační systém a schopnost šířit svůj „dárek“ útokem na NPCS.

Dokonce i léčba lycanthropie byla přepracována, takže je to zajímavější a poutavé, protože vaše zvířete se k vám nebude snažit, abyste se toho zbavili.

To vše pouze poškrábají povrch všech věcí, které tento mod. Je to ruce dolů nejlepším modem Skyrim pro hráče, kteří se chtějí více kontaktovat s jejich divokou stranou dovahkiinu.

21. Pěkné bojové animace

Nejlepší mody Skyrim všech dob - Pretty Combat Animation

Původní Skyrim představoval spoustu animací, ale z nějakého dalšího zdokonalení by mohli určitě těžit.

Pěkné bojové animace Opravují mnoho animací zbraní, včetně nečinných animací, aby byly plynulejší a přirozenější.

To má za následek lepší pohyb znaků, který se dobře spáruje s jednoduše lepšími rychlostmi pohybu.

Přestože je to jednoduché zlepšení, tento mod dělá hraní Skyrimu trochu pohlcující.

20. Campfire – Kompletní systém kempu

Nejlepší mody Skyrim všech dob - táborák Complete

Thárák je jedním z nejpopulárnějších modů Skyrim a je to nutnost pro fanoušky, kteří chtějí zlepšit kvalitu jejich dalšího hry.

Jako největší a nejvíce rozvinutý samostatný kempový mod, táborák dává hráčům konečný zážitek z ponoření tím, že jim umožňuje hledat zdroje, stavět nebo vytváří nebo koupit jedinečné kempové vybavení.

Existuje dokonce speciální dovednost jen pro kempování, který vám umožní postupně vytvářet lepší požáry, najít více zdrojů a zdokonalovat své instinkty přežití.

Navzdory všem těmto funkcím je tento mod neuvěřitelně lehký a nezachytí hry s mnoha skripty.

Funguje to perfektně, zda začínáte novou hru nebo ji instalujete uprostřed aktuálního přehrávání.

Tento mod sloužil také jako základ pro další úspěšné mody pro Skyrim, včetně extrémně populárního přežití modů Frostfall 3 a Last Seed.

Pokud chcete přežít ve Skyrimu skutečnou výzvou, je to pro vás mod.

19. Zapomenuté město

Nejlepší mody Skyrim všech dob - zapomenuté město

Ze všech nejlepších modů Skyrim to byla první v historii, která získala cenu National Writers ‘Guild Award za jeho neuvěřitelný scénář a má dokonce svůj vlastní web.

Pokud jste to začali hrát, aniž byste věděli, že to byl mod, mohli byste si vážně zamyslet za to, že jste oficiálním DLC.

Zapomenuté město vezme hráče na epické šest až osmihodinové vražedné záhadné dobrodružství ve starověkém podzemním městě.

Násilí není jedinou možností, kterou můžete použít, a v mnoha případech vás to ani příliš nedostane.

Místo toho tento mod vyzývá hráče, aby prozkoumali, kladli otázky a odvodili ty nejlepší akce k vyřešení této ukládání puzzle.

Příběh reaguje na vaše rozhodnutí a všechna složitá morální rozhodnutí, která vás nutí učinit.

Existuje několik různých konce a cesta k jejich odemknutí je neuvěřitelně nelineární.

Zapomenuté město je opravdu hra ve hře, a pokud jste hráli celou dobu Skyrima, může to být zábava a uvítací přestávka od hry, na kterou jste zvyklí.

18. Phenderix Magic se vyvinul

Nejlepší mody Skyrim všech dob - Phenderic Magic se vyvinul

Ačkoli Skyrim je jednou z nejlepších her RPG PS4, stále existuje několik mechaniků a funkcí, které si fanoušci přáli, aby byly o něco více vysílány, magický systém byl hlavním příkladem.

Tento mod zavádí 400 nových kouzel organickým a přátelským způsobem. Tato kouzla lze zakoupit od prodejců, nalezených v hrudnících nebo vypleněno z nepřátelských míst.

Kouzla také spolupracuje soudržným způsobem, který umožňuje hráčům způsobit další poškození.

Například kouzlo vody kombinované s elektrickým kouzlem způsobí celkově více poškození než jedno nebo druhé samotné.

Pokud vás podkopáte magický systém ve vanilkové hře a chcete se konečně stát nejmocnějším mágem ve Skyrimu, Phenderix je mod, který nebudete chtít předat.

17. Apachiiskyhair

Nejlepší mody Skyrim všech dob - apachiiskyhair

Přiznejme si to, účesy ve Skyrimu necháme hodně být žádoucí a určitě jim chybí velké realismy.

ApachiiskyHair to napraví a dává vám mnohem více rozmanitosti při vytváření lidské, elfské nebo orcishové postavy.

Tento mod přidává 216 nových možností vlasů pro mužské a ženské postavy, přičemž některé účesy jsou přeměněny z čarodějů, zapomnění a sims modů.

Každý z těchto nových účesů vypadá ve srovnání s vanilkovými možnostmi mnohem přirozeněji a dynamičtější a jedinou skutečnou nevýhodou je, že pravděpodobně strávíte ještě více času ve tvůrci postav a rozhodováním, který z nich vypadá nejlépe.

16. Nositelné lucerny

Nejlepší mody Skyrim všech dob - nositelné lucerny

Nositelné lucerny jsou o ponoření a dává hráčům možnost zapálit cestu v tmavých jeskyních a kryptech, aniž by museli ručně držet dotek.

Tento mod přidává řemeslnou lucernu, kterou může vaše postava připojit k pásu nebo nosit, pokud se cítíte tak nakloněni.

Pokud máte nainstalovanou DRAGONBORN DLC, bude k dispozici také možnost řemesla papíru.

Pokud vás unavuje, že se musíte vzdát ruky v boji, aby se dotkl kolem, měly by být do vaší objednávky určitě přidány nositelné lucerny.

15. Pláště Skyrima

Nejlepší mody Skyrim všech dob - pláště Skyrimu

Jako jedna z nejsevernějších provincií v Tamriel, Skyrim zchladne a nechat svou postavu potulovat se po Winderold v krátkých rukávech, aniž by odpaloval oko, může být trochu ponoření.

Naštěstí tvůrci Cloaks of Skyrim upřednostňovali poskytnutí hráčům téměř 100 různých plášťů přátelských k trasům, aby jejich postavy mohly zůstat v teple a vypadat skvěle, zatímco to dělají.

Ploky Skyrim je přímý mod Skyrim, ale určitě to může výrazně ovlivnit vaši hru, zejména pokud jde o přežití.

14. Racemenu

Nejlepší mody Skyrim všech dob - racemenu

Zatímco Skyrim může být jednou z nejpopulárnějších videoher všech dob, jeho nabídka pro vytváření postav není tak důkladné nebo podrobné, jak se někteří hráči mohou rádi.

To vedlo k mnoha modům Skyrim, jejichž cílem je změnit. Nikdo však nebyl tak úspěšný nebo se stal tak populární jako Racemenus.

Racemenu dává hráčům mnohem více možností, když hrají Skyrim, a funguje to se všemi závody, dokonce i vlastními vlastními.

Existují číselné hodnoty pro všechny posuvníky, úpravy těla, vlastní barevné možnosti pro vlasy a podpora pro ovladače.

Jediným požadavkem na tento mod je prodlužovač skriptu Skyrim, který lze stáhnout pouze z jeho hostitelského webu a není k dispozici na Nexus.

Je to však dostatečně jednoduchý doplněk, který stojí za instalaci pro výhody, které může Racemenus poskytnout.

13. Pohlcující brnění

Nejlepší mody Skyrim všech dob - pohlcující brnění

Brnění ve Vanilla Skyrim je působivé a je jich na výběr.

Poté, co se mnohokrát hraje ve hře, to prostě skončí trochu opakujícím se.

Pohlcující brnění Skyrim je jedním z nejlepších modů Skyrim pro sady brnění přátelských k trasům a neustále se aktualizuje, aby hráčům přineslo větší výběr zařízení.

V současné době existuje 55 nových sad brnění, z toho 60 variant, v tomto modu a tunách dalších věcí, jako jsou oční epaty, náušnice, šátky, čepice a 396 nových štítů!

Pokud jste došli zajímavé brnění na nošení a chcete změnu z obvyklého brnění Daedric nebo Dragonbone, je to jeden z nejlepších modů, které si můžete stáhnout.

12. Pohlcující zbraně

Nejlepší mody Skyrim všech dob - pohlcující zbraně

Při stahování pohlcujících brnění možná budete chtít zvážit stahování pohlcujících zbraní, abyste přidali ještě větší rozmanitost a volbu k dalšímu přehrávání.

Tento mod zbraní drasticky mění rozmanitost zbraní, které najdete po celém světě rozptýlené.

Každý přírůstek je integrován způsobem přátelským a všech 230 zbraní bylo vytvořeno tak, aby byly co nejvíce vyvážené.

Tento mod je také často aktualizován novými položkami a funkcemi, takže se určitě nikdy nudí všechny skvělé zbraně, které nabízí!

11. Revizi Skyrim Flora

Nejlepší mody Skyrim všech dob - Oprava flóry

Skyrim je obrovský a krajina je nádherná. Není opravdu žádným překvapením, že tato hra zůstává jednou z nejlepších her PS4 na otevřeném světě, a to i bez úprav.

To znamená, že pro Skyrim není nedostatek velkých modů, které vylepšují jeho již tak krásnou krajinu. Oprava Skyrim Flora je jen jeden fantastický příklad.

Tato generace přináší různé flóry nalezené během hry do příští generace zlepšením jejich vzhledů a variací.

Výsledkem je ohromující, s plnějšími, živějšími stromy, lusher trávami a hojností nové barvy.

10. Apokalypsa – Kouzlo Skyrimu

Nejlepší mody Skyrim všech dob - Apokalypse Magic

Dalším významným přepracováním pro hráče, kteří chtějí skutečně splnit titul Arch-Mage, Apocalypse-Magic of Skyrim, je nejoblíbenějším balením kouzla v komunitě Modding a na Nexus byl stažen šest milionůkrát na Nexus.

I když to „pouze“ přidává 155 nových jedinečných kouzel (31 do každé školy magie), ve srovnání s 400 Phenderixů, tento mod je také přichází se zbrusu novými svitky a stavy.

Může to být také o něco méně ohromující než Phenderix, což z něj činí dobrou volbu pro ty, kteří chtějí více rozmanitosti, aniž by prosévali stovkami nových kouzel.

Pokud chcete vyvážený mod kouře, který vás nezachytí s příliš mnoha možnostmi, apokalypsa je pro vás perfektním mod.

9. Klima Tamriel – počasí – osvětlení – zvuk

Nejlepší mody Skyrim všech dob - Climates of Tamriel

Pokud hledáte mody počasí, nehledejte nic jiného než podnebí Tamriel.

Nejvíce schválený a stahovaný počasí a osvětlovací mod pro Skyrim a může se pochlubit působivými 11 miliony stahování na Nexus, tento mod opravdu nelze dostatečně ocenit.

Klima Tamriel zcela přepracovává veškeré počasí ve Skyrimu, poskytuje hráčům nové variace a také přidává zbrusu nové zvuky pro Thunder and Interiors.

Vážně, zvuky jsou v tomto modu tak neuvěřitelné, určitě budete chtít investovat do dvojice kvalitních sluchátek, abyste to zažili, a dokonce můžete získat některé z nejlepších herních náhlavních souprav pod 50 $ 50 $. Věř nám; atmosféra stojí za to.

Přestože je počasí ve vanilkové hře působivé, tento mod je o 10x lepší a určitě byste si na to neměli nechat ujít při zahájení dalšího přehrávání.

8. Kvalitní mapa světa a mapa solstheimu – s silnicemi

Nejlepší mody Skyrim všech dob - kvalitní mapa světa

Mapa Vanilla Game je působivá, ale může být obtížné číst, zejména pokud jde o nalezení nejúčinnější trasy na místo.

To znamená, že mnoho hráčů skončí jen pomocí koně, aby se přinutil po horách, aby se dostali tam, kam se snaží jít.

Naštěstí nám tento mod umožňuje dát našim koňům přestávku tím, že skutečně ukazuje, kde jsou všechny silnice na světě.

Dokonce reviduje textury mapy, takže je ještě podrobnější než ve vanilkové hře.

Ačkoli přepracování mapy nemusí znít měnící hru, opravdu to způsobuje, že se obcházení dodržuje, a díky tomuto mod je mapa neuvěřitelně krásná na to, aby se podíval.

7. Skyui

Nejlepší mody Skyrim všech dob - Skyui

Kyui je nezbytným mod pro každého, kdo hraje Skyrim na PC. Tento mod značně zlepšuje uživatelské rozhraní a usnadňuje nalezení všeho, co hledáte.

Tento mod způsobuje, že procházením inventářem je hračkou, a vše, co byste mohli kdy potřebovat, lze snadno uspořádat v prostém textu.

Jakmile provedete přechod na toto rozhraní, začnete se ptát, jak jste někdy dokončili přehrávání.

6. Skyrim HD – 2K textury

Nejlepší mody Skyrim všech dob - HD 2K Textury

Skyrim HD je nejvíce staženým modem textury HD pro Skyrim, s ohromujícím 24 miliony stahování na Nexus.

Nahrazuje přes 600 základních textur textury 2K s vysokým rozlišením, které zcela transformují svět.

Tento mod pokrývá celou krajinu, včetně architektury ve všech městech a okolí. Doslova, pokud si na to myslíte, tento mod s větší pravděpodobností vypadal lépe.

Pokud chcete, aby vaše další přehrávání vypadala stejně dobře jako některé z nejlepších her PS4, které právě teď hrají, je to pro vás mod.

5. Sofia – vtipný plně vyjádřený následovník

Nejlepší mody Skyrim všech dob - Sofia The Funny následovník

Tento veselý následovník je jedním z nejunikátnějších a nejzábavnějších, se kterými se setkáte, a velmi se doporučuje, abyste s ní cestovali alespoň jednou.

Sofia je plně vyjádřena a bude komentovat různá místa a body v hlavním úkolu.

Díky svému vlastnímu dialogovému systému má v celé hře jeden z nejdelších a nejpodrobnějších dialogů.

Přestože je postavou vytvořenou fanouškem, Sofia se stala milovaným společníkem pro mnohé a její smysl pro humor a vtipné poznámky ztěžují, aby se do ní nezamilovala.

4. Nexus Mod Manager/Mod Manager

Nejlepší mody Skyrim všech dob - Nexus Mod Manager

Správce MOD Nexus je pro uživatele mod go-to po celá léta a je to nutné, pokud plánujete stahovat některý z modů na tomto seznamu.

Tento manažer MOD je neuvěřitelně snadné nainstalovat mody Skyrim a vše, co musíte udělat, je stáhnout mod pomocí možnosti „Stáhnout Mod Manager“ a poté aktivovat MOD!

Bohužel, NMM byl nahrazen Vortex Mod Manager na Nexus, ale nejnovější vydání NMM je stále k dispozici ke stažení na stránce Nexus Vortex.

Pokud budete stahovat jakékoli mody pro Skyrim, vřele doporučujeme nejprve stahovat jednoho z těchto manažerů mod, aby proces instalace mnohem rychleji a snadnější.

3. Falskaar

Nejlepší mody Skyrim všech dob - Falskaar

Falskaar je masivní mod a jeden z největších modů Skyrim Quest, který si můžete stáhnout.

Přidává neuvěřitelných 20+ hodin další hry, včetně nových úkolů, dungeonů a plně vyjádřených postav.

Země Falskaar je zcela oddělená od Skyrimu a je zhruba velikost dvou až tří Skyrim drží, což je docela velké.

Zde najdete 26 jedinečných úkolů, z nichž devět se týká hlavního příběhu mod.

Pokud jste viděli všechno, co je vidět ve Skyrimu a chcete nové dobrodružství Elder Scrolls, měl by být Falskaar určitě přidán do vaší objednávky zatížení.

2. Enderal: zapomenuté příběhy

Nejlepší mody Skyrim všech dob - Enderal zapomenuté příběhy

Tento titan mod se může pochlubit více než 30 až 100 hodinami hry, což stačí k tomu, aby některé z nejprodávanějších her PS4 všech dob běželo za své peníze.

Ve skutečnosti tento mod není tolik dodatkem pro Skyrim, protože je to samo o sobě úplně jiná hra!

Enderal je příběhový mod, který představuje novou zemi s vlastními biomy, hratelností, tradicí a vyjádřenými postavami.

I když budete muset tento mod stáhnout přímo z Steam, protože verze Nexus již není podporována, vzhůru je to, že nyní můžete při přehrávání přehrávat speciální výsledky Steam!

Pokud chcete zažít zcela novou hru vytvořenou uvnitř Skyrimova motoru, nemohli bychom Enderal doporučit více vysoce.

1. Neoficiální Skyrim Legendary – Enderal zapomenuté příběhy

Nejlepší mody Skyrim všech dob - neoficiální Skyrim Legendary

Neoficiální náplast Skyrim je nutností, nejen proto, že opravuje mnoho chyb nalezených v původní hře, ale protože mnoho modů Skyrim vyžaduje, aby byly nainstalovány, aby správně běžely.

Cílem tohoto mod je nakonec opravit každou jednotlivou chybu ve hře, kterou Bethesda vynechala, aby Skyrim mohla běžet co nejhorší.

Když vidíme, že hry Bethesda jsou známé svými chybami – er, funkce – toto je monumentální výkon.

Tento mod se však podařilo napravit jakékoli problémy, které nebyly nikdy oficiálně opraveny.

Pokud chcete nainstalovat Skyrim Mods, budete chtít začít s tímto, ai když neplánujete stahovat spoustu modů, neoficiální oprava vás může stále ušetřit před spoustou chyb To vám může nastavit hodiny.

souhrn

Doufáme, že se vám líbil náš seznam 25 nejlepších modů Skyrim všech dob.

Tyto mody jsou absolutně nejlepší a nejdokonalejší mody, které byste měli nainstalovat, pokud chcete znovu představit způsob, jakým hrajete Skyrim.

Od změn životního prostředí po plně rozvinuté přírůstky příběhů DLC je na tomto seznamu něco milovat.

Zde je rychlá rekapitulace 25 nejlepších modů Skyrim všech dob:

 1. Neoficiální Skyrim Legendary Edition Patch
 2. Enderal: zapomenuté příběhy
 3. Falskaar
 4. Nexus Mod Manager/Vortex Mod Manager
 5. Sofia – vtipný plně vyjádřený následovník
 6. Skyrim HD – 2K textury
 7. Skyui
 8. Kvalitní mapa světa a mapa solstheimu – s silnicemi
 9. Klima Tamriel – počasí – osvětlení – zvuk
 10. Apokalypsa – Kouzlo Skyrimu
 11. Revizi Skyrim Flora
 12. Pohlcující zbraně
 13. Pohlcující brnění
 14. Racemenu
 15. Pláště Skyrima
 16. Nositelné lucerny
 17. Apachiiskyhair
 18. Phenderix Magic se vyvinul
 19. Zapomenuté město
 20. Campfire – Kompletní systém kempu
 21. Pěkné bojové animace
 22. Příběhy měsíčního svitu – vlkodlak a generální opravu
 23. Pohodlné koně
 24. Jednoduše lepší rychlosti pohybu
 25. Zajímavé NPC

11 Nejlepší mody Skyrim ke stažení na Xbox, PlayStation a PC 2023

Nejlepší mody Skyrim

Bethesda

Používáním modů v Skyrimu si můžete přizpůsobit své zkušenosti ve hře tak, aby otřesení hry jakýmkoli způsobem, který se jim líbí, a jsou k dispozici na konzole i PC. Zde jsou nejlepší mody Skyrim, které jsou k dispozici pro Xbox One & Series X/S, PS4, PS5 a PC, které se mají použít v roce 2023.

I když v těchto dnech je k dispozici nespočet her s otevřeným světem, Bethesda’s Skyrim stále zůstává neuvěřitelně populární, z velké části díky oddané komunitě, která vytváří jedinečné mody, které umožňují hráčům přizpůsobit svět Skyrima a celkovou hratelnost.

Článek pokračuje po reklamě

Některé mody mohou poskytnout výzvy s vyššími diffikultami, zatímco některé mohou zvýšit vhodnější aspekty hry a jiné jsou jen přímočaré a vtipné a vtipné. Zatímco mody mohou být občas buggy, mohou být také hodně zábavy.

Článek pokračuje po reklamě

Pro ty, kteří si chtějí užívat Skyrima, ale nevidí potřebu využívat všechny systémy ve hře, mohou být mody obzvláště užitečné. Například se možná budete snažit hrát jako vlkodlak nebo upír, ale chcete se vyhnout omezením, která přicházejí s těmito transformacemi, nebo by někteří hráči mohli jen chtít najít legendární podváděcí místnost.

Článek pokračuje po reklamě

Níže jsme sestavili seznam nejlepších modů Skyrim dostupných na Xbox One & Series X/S, PS4, PS5 a PC, které si můžete stáhnout v roce 2023.

Obsah

 • Jak nainstalovat mody Skyrim na PC
 • Jsou k dispozici mody Skyrim na Xbox & PlayStation?
 • Nejlepší mody Skyrim na PC
 • Nejlepší mody Skyrim na Xbox & PlayStation

Skyrim Mods může opravdu okořenit hru.

Jak nainstalovat mody Skyrim na PC

Hráči mohou stahovat a nainstalovat mody Skyrim na PC po níže uvedených krocích:

Článek pokračuje po reklamě

 • Otevřete Skyrim a vyberte ‘Mods ‘ z hlavní nabídky.
 • Vyberte mod, který chcete nainstalovat, a poté vyberte ‘Stažení’.
 • Nainstalujte mod, jakmile je stažen a aktivovat to ve stejné nabídce.
 • Jakmile je aktivován, Načíst existující hru nebo Začněte nový hrát.

Nyní byste měli být schopni používat mody, které jste stahovali, když spustíte hru. Pamatujte, že můžete také přidat mody z Bethesdy.síťový web a vyberte Přidat do knihovny volba.

Příbuzný:

Nejlepší hry Assassin’s Creed se umístily, od AC1 do Valhalla

Článek pokračuje po reklamě

Další mody lze také stáhnout z modů Nexus pro Skyrim na PC.

Jsou k dispozici mody Skyrim na Xbox & PlayStation?

Ano, jak PS4, tak Xbox One mají přístup k modům Skyrim. Bethesda je jednou z mála společností, které zpřístupňují mody hráčům konzoly, a také se snadno použijí. Chcete -li aktivovat Skyrim Mods na konzole, jednoduše postupujte podle těchto kroků:

 • Vybrat ‘Mods ‘ Možnost v hlavní nabídce, poté vyvoláte seznam modů, které si můžete stáhnout.
 • Stažení mody, které byste chtěli vyzkoušet.
 • Vybrat a aktivovat ten mod, jakmile byl stažen.

Uvědomte si však Skyrim má na Xbox a Playstation k dispozici omezený počet modů Ve srovnání s PC. Některé mody Skyrim na konzole také nefungují s ostatními tak dobře, proto se snažte nepoužívat příliš mnoho najednou. Pokud vaše hra havaruje nebo běží pomalu při používání určitého mod, zkuste se jí v budoucnu vyhnout.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Pamatujte, že tyto mody jsou vyrobeny komunitou, nikoli samy Bethesda, proto každá díla, ale nejsou oficiálně podporována.

Dovahkiin procházka městem

Skyrim vypadá starší, ale Mods pomáhají udržovat čerstvé.

Nejlepší mody Skyrim na PC

Zde je šest nejlepších modů Skyrim, které si můžete stáhnout na PC:

Zkroťte zvířata Skyrim 2

Tento mod v podstatě umožňuje proměnit Skyrima v něco, co se podobá Pokemonovi. Nejenže můžete zkrotit divoká zvířata a nechat je následovat, ale můžete jim také přikázat, aby vás bojovali a chránili před nebezpečím, která se skrývají po celé zemi. Patch také přidává více rozmanitosti, pokud jde o volně žijící zvířata, dokonce přidává některá nová zvířata k boji a krotká.

Článek pokračuje po reklamě

Tame Beast in Skyrim

Fancy Zkrocení tygra Sabre-Tooth, aby byl vaším kamarádem ve Skyrimu?

Neoficiální Skyrim Legendary Edition Patch

Jak milované jsou hry Bethesdy, jsou také známé svým velkým objemem chyb a závad. Tato věc byla v roce 2011 považována za nepředvídatelné, ale v roce 2022 je svět méně odpouštějící, pokud jde o nedokončené hry. Tento mod zapíná většinu zbývajících chyb ve Skyrimu a umožňuje uživatelům PC mít nejhladší možný zážitek.

Článek pokračuje po reklamě

Ultimate Skyrim

Tento mod je ve skutečnosti 16 různých modů zaváděných do jednoho, i když nemusíte mít všech 16 aktivních najednou. Změny, které byste chtěli použít pro každý přehrávání. Hlavním remízou modelu Ultimate Skyrim je však úpravy realismu, které ve hře provádí, například vaše postava může být vytvořena tak, aby trpěla chladem nebo hladem a přidala do hry nový prvek. Mod také přidává realističtější bojový systém. To zvyšuje sázky bitev, díky čemuž je mnohem smrtelnější.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Skyrim Armor

Ultimate Skyrim mod může být ten nejslavnější, jaký kdy byl vyroben.

Staňte se vysokým králem Skyrima

Pokud se rozhodnete na straně Stormcloaks a odstranit Skyrim z říše, nakonec nakonec skončíte s Ulfric Stormcloak nejvyššího krále Skyrimu. Jediným problémem je, že jsi dragonborn – ne on. A ty jsi ten, kdo udělal veškerou práci. Pokud jste věnovali pozornost, uvidíte, že Skyrim jednoduše vyměnil jednoho diktátora za jiného. Tak proč si nebrat práci sami? S tímto modem můžete být Skyrimovým benevolentním vůdcem – nebo můžete vládnout železnou pěstí. Volba je na tobě.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Skyrim HD – 4K textury

Skyrim je jedním z nejúžasnějších otevřených světů, jaké kdy byly vytvořeny, ale hra je nyní přes deset let stará a to se začíná ukazovat. Zatímco remastery a opětovné vymazání vykonávají kompetentní práci při aktualizaci vizuálů Skyrimu, je jasné, že je zapotřebí více práce, aby se v roce 2022 uvedla více práce s hrami v roce 2022. Tento mod dělá úžasnou práci při dávání Skyrimu 4K Glow. Zatímco hra stále vypadá mírně datovaně, Mod 4K Textures mu pomáhá stát po boku s nejmodernějšími tituly.

Článek pokračuje po reklamě

Skyrim 4k

Skyrim vypadá úžasně ve 4k, zejména po tomto mod.

Více sledujících

Následovníci jsou ve Skyrimu velmi užitečné, nejenže pro vás mohou nést věci a udržovat vám společnost na vaší cestě, ale mohou také bojovat po vaší straně. I když je možné mít v základní hře Skyrima více sledovatelů nějakým záludným prostředkem, tento mod umožňuje tak učinit kdykoli, aniž byste padli faul na mechaniku hry. To vám umožní dát dohromady vyváženou skupinu, než půjdete a prozkoumáte Skyrim dohromady jako skupina. To také brání následovníkům v náhodně bití a bojovat proti sobě.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší mody Skyrim na Xbox & PlayStation

Níže jsme sestavili seznam pěti nejlepších modů Skyrim, které si můžete stáhnout na konzole pro Xbox One & Series X/S, PS4 a PS5:

Wolf Follower (Buck)

Vlci jsou děsivě vypadající zvířata ve Skyrimu, dokonce i huskies, které můžete najmout, nevypadají jako průměrně. Nikdy však nemůžete najmout jako následovníka – dosud. Tento mod umožňuje zachránit Buck z čarodějnice, která ho drží v kleci. Jakmile to uděláte, Buck se stane vaším věrným společníkem vlků. Bude vás následovat, bojovat po vaší straně a dokonce pro vás nosí nějaké předměty. Je to všestranný dobrý chlapec. Buck se také nepočítá jako váš zvířecí společník, takže můžete také najmout jiného psa, pokud máte rádi.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Buck in Skyrim

Buck může vypadat děsivě, ale bude to tvůj nejlepší přítel.

Rychlejší vyrovnání

Pokud se chcete rychle dostat do aspektů Skyrimu na koncové hře, pak je rychlejší vyrovnávací mod pro instalaci na konzoli. Dělá přesně to, co název navrhuje, a poloviny čas potřebný k získání úrovně nahoru, což vám umožní rychle se umístit vaše dovednosti. Jedná se o mod, který je navržen pro hráče veteránů, aby vytvořili své ideální Dragonborn, aniž by tak strávili více než 40 hodin.

Cheat Room

Cheat Room je jedním z nejlepších modů konzoly Skyrim, protože vám umožňuje přístup k téměř všemu od začátku hry. Můžete vybavit jakoukoli brnění, zbraň nebo kouzlo a dokonce dokonce přizpůsobit hru různými jinými způsoby tím, že rychle vyrovnáváte a zajistíte, aby Skyrim pracoval na vaše tempo. Jedná se o obzvláště užitečný mod pro ty, kteří dříve Skyrim dokončili, a chtějí jen skočit zpět do svých oblíbených kousků, aniž by do hry znovu hromadili hodiny a hodiny.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Skyrim Cheat Room

Mod Cheat Room ve Skyrimu vám umožní používat Endgame Gear od začátku.

FPS Boost

Na konzole Skyrim nemá některé z úžasných grafických modů, ke kterým mají PC hráči přístup. Naštěstí je FPS Boost jedním z nejlepších modů Skyrim, který pomáhá hře hladce při přehrávání na PS4, PS5 a Xbox One & Series X | S. Samozřejmě budete také potřebovat televizi schopnou spustit vysokou snímkovou frekvenci, ale pokud ano, pak je to perfektní mod, který Skyrimovi pomůže cítit se jako mnohem modernější hra.

Už žádné mrtvé následovníci

Skyrim pes

Meeko je pes, jehož majitel zemřel. Tento mod z něj dělá neporazitelný společník.

Jedná se o velmi užitečný mod, pokud chcete používat více sledujících a kittingu je s některými z vašich nejlepších zařízení. V zásadě to dělá všechny následovníky nesmrtelné a zabraňuje jim, aby byli zabíjeni nepřáteli, životním prostředím nebo dokonce vámi. Následovníci budou stále mít koleno, když jsou zraněni, ale nakonec se uzdraví a vrátí se, aby se připojili k vaší straně. Mod také pracuje na zvířatech, jako jsou psi, trollové a vlci. Takže, pokud jste někdy chtěli, aby vás nezničitelný Meeko sledoval ve vašich dobrodružstvích, nyní můžete!

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Takže to máte, to jsou nejlepší mody Skyrim, které si můžete stáhnout na Xbox One & Series S/X, PS4, PS5 a PC v roce 2023. Další obsah Skyrim a Mods najdete v našich průvodcích níže: