25 nejlepších PC her zdarma pro hraní dnes | Gamesradar, CrazyGames – online hry zdarma

Zdarma online PC hry

Vývojář: Riot Games

25 nejlepších počítačových her zdarma pro hraní dnes

Destiny 2

Na honbě za nejlepší zdarma PC hry? Máme vás zakryté. Možná si myslíte, že kvalitní herní zážitek by měl stát alespoň něco, Ale to vůbec není pravda. Od Apex Legends po Valorant zjistíte, že některé z nejlepších her Battle Royale jsou ve skutečnosti zdarma pro kohokoli s počítačem-to je něco, co mají společné s každým titulem na tomto seznamu.

Střelci hrdinů zbraní nejsou jedinými nejlepšími počítačovými hrami zdarma. Od Life Sims po indie hororové drahokamy jsme tu, abychom vám pomohli vyhledat bezplatnou hru PC, která vyhovuje vašemu vkusu a váš rozpočet. Tento seznam praskne se složitými taktickými střelci, příběhy o anime, rozkošnými indie hity a vše mezi tím. Odložte tedy svou kreditní kartu, protože zde je 25 z nejlepších počítačových her zdarma, které vám dávají peněženku.

25. Paladins

Vývojář: Hi-Rez Studios

Paladins je silná alternativa k střelci Blizzard Hero Overwatch 2, k dispozici za mnohem nižší cenu vzhledem k tomu, že je naprosto zdarma. Fanoušci Blizzardu si všimnou několika rozdílů, zejména úchyty, které vám pomohou obejít mapu, ale nabízející holíky Hi-Rez je pozoruhodně blízko zavedeného vzorce, pokud jde o režimy her, zatímco věci přepíná o něco více ve svém velkém (a rostoucí) seznam hratelných postav.

24. Dauntless

Vývojář: Phoenix Labs

Vzhledem k tomu, že Paladins má overwatch, můžete nakreslit srovnání mezi monstrum Hunter: World (a jeho ledovou expanzí) a Dauntless. Zatímco Capcom’s Smash Hit je zážitek z plné ceny, nabídka Phoenix Labs vyvolává podobný zážitek pro absolutně nic. Není to tak široké jako dlouhodobá série, která ji inspirovala, ale stále nabízí hodiny zabíjení, s několika typy zbraní, které zvládněte, když se vydáte na cestu přes jeho zlomený, plovoucí svět s vaší párty až šesti hráči.

23. TEAMFIGHT TAKTION

Vývojář: Riot Games

Spousta společností se pokusila vydělat na fenomén „Auto Chess“, ale taktika Team Fight byla snadno nejúspěšnější. Zdá se, že Riotovo úsilí zdarma pro hraní, které používá různé postavy League of Legends a jejich mimorozměrné alternativy, se zdálo, že se dostalo do vzdálenosti, s pravidelnými aktualizacemi a dokonce i narativním prvkem, který se tká do probíhajícího LOL (a poněkud mlhavé) narativní oblouk. Sezónní změny mohou být dramatické, ale hodně pozornosti je věnována rovnováze a hlavní generální opravy zabránilo tomu, aby se TFT zastavila. Herní režim spočívá v klientovi League of Legends a pro prémiovou měnu hry jsou k dispozici bitevní průsmyk a kosmetika. Toto je jedna hra k PC, která se hraje v klientovi Epic Games, a stále je vítěz.

22. Roblox

Vývojář: Roblox Corporation

Kdysi dávno by mohlo být snadné odepsat Roblox, protože další blokovaná dětská hra právě trhala Minecraft. Nejenže tyto dny už dávno uplynuly, že kritika je nyní zcela nesprávná – a také se jedná o titul v hodnotě více miliard dolarů v desítkách milionů hráčů každý den, Roblox se pomalu stává stále více respektovaným nástrojem pro vývoj her a také vysoce Populární hra PC zdarma. Nejvýznamnějším příkladem je nedávný vpád VVVVVV Terry Cavanagh na platformu, ale sada tvůrců používá své nástroje (a vydělává z nich slušný příjem) roky. Jak se pozornost nabízí, Robloxův vlastní vývoj by mohl být fascinující, aby byl součástí součástí.

21. Crusader Kings 2

Vývojář: Paradox Development Studios

Crusader Kings 3 mohl nahradit svého staršího bratra na vrcholu pořadí paradoxního klování, ale pokud hledáte velkou strategii s rozpočtem, je to snadno nejlepší místo pro začátek. Základní hra, která vám dává na starosti vaši vlastní část středověké Evropy, je nyní zcela zdarma. Pokud se chcete rozšířit o tento již vynikající zkušenost, obrovské množství doplňků DLC hry je nyní k dispozici prostřednictvím předplatného služby, která stojí 4 $.99 za měsíc, ale i bez veškerého dalšího obsahu jsou v nabídce diplomacii, válčení a podpruho.

20. Válečná bouře

Vývojář: Gaijin Entertainment

Další z nejlepších zdarma PC her je War Thunder. Je to trochu neformální než opravdu hardcore vojenské simíky tam venku, ale pokud hledáte nějaké souboje nebo potyčky tanků s určitou skutečnou hloubkou, nabízí obrovský stupeň mistrovství. Fanoušci pozemního, vzduchu a námořního boje jsou postaráni, se širokým seznamem vozidel, které se táhnou desetiletí od některých z největších vojenských sil na světě, a podrobné přizpůsobení znamená, že si můžete vybrat styl, který vám vyhovuje a opravdu ovládat vaše soupeře. Placené DLC nabízí způsob, jak odemknout nová vozidla rychleji, ale lze je také vydělat s měnou ve hře. Je to jeden z mnoha důvodů, že War Thunder patří mezi nejlepší zdarma PC hry.

19. Raketová liga

Vývojář: Psyonix

Směs fotbalových a raketových automobilů poháněných raketami by se mohla kdysi zdát zvláštní, ale po příjezdu Rocket League v roce 2015 byly jakékoli pochybnosti okamžitě potvrzeny. Prémiové vydání od té doby vytvořilo cestu pro model bezplatného hraní financovaného kosmetikou inspirovaným rostoucím počtem crossovers, od F1 po Jurassic Park. Stejně jako hrací hrací hrací pixel, díky které je nabídka společnosti Psyonix nabízející jednu z nejlepších závodních her, masivní strop dovedností a spousta zajímavých variantských režimů zajišťuje, že je dost, aby vás udržovala tuto bezplatnou hru PC na epických hrách po celá léta.

18. Spelunky Classic

Vývojář: Derek Yu

Pokud jste svědili vyzkoušet nezávislý jev, ale nechcete platit za privilegium znovu a znovu (a znovu), původní Spelunky je bezplatný, pixel-Art předchůdce s rozbitím 2012 a jeho Nedávné pokračování. Cílem je ovládat Spelunker, který ovládá Fedoru a Bullwhip, cílem je dostat se kolem nebezpečí, která čekají v obří, procedurálně generované jeskyni a shromažďují co nejvíce pokladů, kolik můžete na cestě dolů dolů. Navzdory své rozkošné estetice však Spelunky skrývá temnou stránku s dostatečným způsobem, jak vás zabít, že se budete stále učit jeho tajemství desítky hodin.

17. Brawlhalla

Vývojář: Hry Blue Mammoth
Platformy: PS4, Xbox One, PC, Mac, iOS, Android

Bohužel nebudete moci hrát na PC Super Smash Bros na PC, ale je k dispozici spousta alternativních bojovníků na platformě. Navzdory multivessus prokazující spravedlivou konkurenci je Brawlhalla pravděpodobně vůdcem smečky, pokud jde o šílené arkádové bojovníky. Stále se může pochlubit pravidelnými aktualizacemi sezóny, obrovským (a rostoucím) seznamem bojovníků a spoustou zbraní a gadgetů, aby se zajistilo, že boje se vždy cítí svěží a že existuje dostatek příležitostí k zvládnutí vašich oblíbených stylů. Kosmetické předměty a nové postavy lze zakoupit s prémiovou měnou, ale existuje také měna ve hře, která vám pomůže postupovat. Je to bezplatná PC hra, která vás bude divit.

16. Starcraft II

Hra, která pravděpodobně nastartovala Esports Craze, Starcraft II udržuje prosperující konkurenční scénu více než deset let od původního vydání, což dokazuje, že je solidní volbou uprostřed nejlepších zdarma PC her. V návaznosti na události z roku 1999 rozšíření původní hry z roku 1999, pokračování pokračuje v Epic Space Opera Blizzard s návratem svých tří ikonických frakcí. Klasické vyprávění se mísí s hlubokou taktickou hraní oceánů, aby se vytvořila jeden z nejlepších příkladů tohoto ikonického žánru. Bezplatná verze nabízí přístup k celé kampani Wings of Liberty of Liberty, stejně jako k režimům pro více hráčů, ačkoli srdce roje a odkazu rozšiřování prázdnoty jsou placeny přírůstky do příběhu.

15. Pevnost

Vývojář: Bay 12 her

14 let ve výrobě as desetiletích ještě jde, trpasličí pevnost je jednou z nejhlubších a nejsložitějších nejlepších klasických PC her vůbec. Skutečnost, že se zdvojnásobí jako skvělá hra zdarma, je jen bonus. Hraní hráčů s otevřeným konceptem hráčů s založením a provozováním kolonie trpaslíků v automobilovém světě s vlastní jedinečnou historií. Původní textovou grafiku může být obtížné analyzovat (ačkoli jsou k dispozici modifikované alternativy) a trestná povaha světa může být vypnutá, ale vytrvalá a budete se setkat s nesmírně ponolným zážitkem s úrovní úrovně Detailum tvrdě odpovídat v jakékoli hře, kterou nehrajete s D20.

14. Valoranta

Vývojář: Riot Games

Ne úplně overwatch, ne úplně Counter-Strike, Valorant je zajímavou směsí žánrů taktických a hrdinů, které se podaří zachytit to nejlepší z obou. Jeho rozmanitý a rostoucí seznam postav mu pomohl na cestě stát se jednou z nejlepších bezplatných PC her, které si dnes vyzvedne, a necháte vás zamířit do nejlepších kulatých soutěží za nejlepší z 25. Jeden tým se snaží zasadit a bránit výbušnou „špičku“, zatímco druhý se je pokouší zastavit, než se role obrátí v polovině času. Postavy jsou rozděleny do několika tříd na základě jejich bojových schopností, ale každý má přístup ke stejným zbraním, což znamená, že budete muset zvládnout jak ostré zbraně, tak i schopnosti měnit mapy, aby uspěly. Je to určitě jedna z nejlepších PC her zdarma, pokud jste milovníkem antiků zachycení.

13. Dopad Genshin

Vývojář: Mihoyo

Jeden z největších útěkových hitů z roku 2020, rozumný výtah výtahu pro dopad Genshin by to mohl popsat jako „anime dech divočiny“, ale to je daleko od celého obrázku. Jeho bojový boj se čtyřmi hráči vám umožní přepínat mezi postavami za běhu a pomocí jejich elementární magie vytáhne bláznivé komba. Během prostojů můžete prozkoumat masivní otevřený svět Teyvat, lezení, klouzání a plavání, abyste odemkli mnoho tajemství. Přístup k mikrotrankcím ve stylu gachy nebude u všech populární, ale nezabrání tomu, aby Genshin byl jednou z nejambicióznějších PC her zdarma na tomto seznamu.

12. Halo nekonečný

Vývojář: 343 průmyslových odvětví

Halo’s Premium Xbox Heritage by kdysi učinilo Halo zvláštní volbou pro hru bez PC, ale s vydáním Infinite se hra mění. Zatímco kampaň bude placenou zkušeností, multiplayer Halo Infinite je zcela zdarma a nabízí ostrý zážitek, který je o něco více arkádového stylu než něco jako Counter-Strike nebo Destiny. Není to jen jedna z nejlepších her Halo, ale určitě jedna z nejlepších her FPS zdarma tam venku.

11. Cesta vyhnanství

Vývojář: Hry broušení výstroje

Diablo 4 je izometrická volba pro mnoho lidí, ale cesta exilu pravděpodobně zůstane významným soupeřem pro trůn pro procházení dungeonu. Cesta obrovského stromu dovedností a pravidelných expanzí Exile se změnila na jednu z nejvíce hraných her na Steam a nevykazuje žádné známky zpomalení. Zachycení temné fantasy přírody a nekonečných kořistí cyklů klasických ARPG, je tu dost, aby fanoušci žánru pobavili stovky hodin, a nasáli nováčky, aniž by se obávali dohánění desetiletí lore.

10. Klub literatury Doki Doki

Vývojář: Team Salvato

Je těžké vysvětlit, co dělá Doki Doki Literature Club tak vynikajícího vizuálního románu, aniž byste rozdávali to, co je tak zvláštní. Začíná to jako docela standardní seznamovací sim zasazený do poezie klubu tradiční střední školy, ale vyvíjí se v něco mnohem zajímavějšího, jak čas pokračuje, což vede k jednomu z nejdůležitějších a nejvýznamnějších příkladů jejího žánru kdekoli kdekoli. A pokud se ponoříte podruhé, bude to ještě více posunout limity žánru a změní celou hru kolem vás při hraní. Věřte nám, toto je jedna zdarma PC hra potřeba hrát alespoň jednou.

9. Legendy Runeterry

Vývojář: Riot Games

Většina sběratelských karetních her je zpočátku k dispozici zdarma, ale vyžadují docela významné výdaje pro ty, kteří doufají, že zůstanou na vrcholu žebříku měsíce po měsíci. Cílem Legends of Runeterra z vývojáře League of Legends Developers Riot Games je prolomit tento cyklus, nabídnout hráčům velkorysé odměny a prostředky k získání karet, které skutečně chtějí. Pravidelné expanze přispívají do seznamu dostupných šampionů, což umožňuje hráčům zdokonalovat styl Play, který pro ně pracuje, a to vše při budování na fascinujícím světě Runeterry v jedné z nejlepších zdarma PC her v okolí.

8. Runescape

Vývojář: Jagex

Nejen relikvie v polovině let, Runescape stále prosperuje jako jeden z nejlepších MMORPGS, s moderní verzí a alternativou staré školy pro ty z vás, kteří stále touží po starých dobrých dobách před rokem 2007. Obě hry nabízejí tuny bezplatného obsahu rozšířené po jejich masivních světech, ale získáte přístup k mnohem více prostřednictvím placeného předplatného. Naštěstí Runescape zpřístupňuje své členství s měnou ve hře, takže pokud jste připraveni trochu ponořit vážný čas do nového MMO, je to skvělý způsob, jak to udělat zdarma při zvládnutí dovedností od modlitby a převzetí nepřátelé od skromných skřítků k obrovským světovým monstrostům.

7. EVE Online

Vývojář: Hry CCP

Eve Online může být jednou z nejstarších her na tomto seznamu, ale je to také jedna z nejhlubších a nejambicióznějších zážitků, které můžete mít na počítači, mohla být jednou z nejstarších her na tomto seznamu. Obrovská vesmírná sim CCP je domovem jedné z nejzajímavějších komunit, které najdete kdekoli na světě, doplněné vlastní ekonomikou, bojujícími politickými frakcemi a rozloženými vesmírnými bitvami, které se zdají být přímo z filmu Star Wars. 14 $.99 Předplatné nabízí přístup k více lodím a dovednostem, ale noví rekruti mohou najít vše, co potřebují k zahájení zdarma.

6. Destiny 2: Nové světlo

Vývojář: Bungie

Destiny 2: Nové světlo je základní hra na hraní zdarma, spolu s dvěma z jeho raných rozšíření jsou k dispozici zdarma. Společně nabízejí přístup k výjimečnému hraní vývojáře vývojáře Bungie a mnoha jejím konkurenčním režimům a také přístup k rozlehlému a ambicióznímu příběhu. Ať už chcete zastínit své soupeře v PVP, rozbít hordy nepřátel v PVE, nebo se jen ujistěte, že tam máte nejhlubší vesmírné brnění, najdete stovky hodin zábavy v Destiny 2 2.

5. Counter Strike: globální útočné

Vývojář: Ventil

Poslední iterace klasické série taktických střelců Valve už nemusí být nejnovějším dítětem v bloku, ale zůstává to typickým příkladem žánru. Neexistují žádné honosné schopnosti, které by se zde skrývaly – úspěch spočívá ve vaší znalosti mapy a zvládnutí zbraně ve vašich rukou. Ale zatímco CS: Go je ve srovnání s novými konkurenty poněkud rozložen, zůstává jedním z nejvíce klinických moderních střelců, za zcela nepřekonatelnou cenu jako jednu z nejlepších bezplatných počítačových her vůbec.

4. Warzone 2

Vývojář: Infinity Ward

Když Call of Duty: Modern Warfare II přistál, jak jsme měli vědět, že to nebude hlavní událost, ale bezplatná hračka Battle Royale, která by nás nejvíce zapůsobila? Warzone 2 je zdaleka jednou z nejlepších her Call of Duty, která kombinuje vzrušující bitvu Royale Action s jedinečnou DNA COD, aby vytvořila střílení arény pro více hráčů jako žádný jiný. Pokud chcete bojovat o přežití a vítězství, budete potřebovat ostrý, uvažovaný taktický přístup a režim DMZ pro jednoho hráče vám dá přestávku od akce PvP, pokud máte náladu na vyprávění založenou na vyprávění. Je to určitě jedna z nejlepších zdarma PC her, které můžete hrát dnes, pokud máte prostor pro jeho stažení.

3. Apex legendy

Vývojář: Respawn Entertainment

Dobře, nemusí to být Titanfall 3, ale Apex Legends je hodná alternativa. Ve stejném světě jako střelec založený na Mechově založeném na Respawn, Apex Games spojují klasickou bitvu Royale s dovednostmi založené na charakteru Hero Shooter, za konečný produkt, který dokáže být nejlepší z obou světů. Po mírném klidu po svém epickém spuštění je Apex v současné době na skvělém místě s velmi rozmanitým seznamem a rotujícím plánem tří skvěle podrobných arén.

2. League of Legends

Vývojář: Riot Games

Od skromných začátků se League of Legends rychle rozrostla v jednu z největších her na světě a zůstala tam roky. Cíl MOBA 5v5 je jednoduchý – zničte základnu soupeřů nebo spojování, než mohou zničit vaši – ale s více než 150 šampiony je tu obrovské množství učit se. Ta křivka učení je vážně strmá, takže pokud začínáte, najděte si šampiona, kterého se vám líbí, a nejprve je zvládnete. Jakmile však budete nad tímto počátečním kopcem, existuje také obrovská globální scéna esports, romány tradice a neustále se vyvíjející konkurenční prostředí, které se ztratí v. Prémiová měna vám může pomoci odemknout nové postavy rychleji, ale je většinou vyhrazena pro kosmetiku.

1. Fortnite

Vývojář: Epické hry

Fortnite už nemusí být na vrcholu své moci, ale je nemožné popřít fenomenální dopad, který Bitva Epic Royale měla. Po rychlém pivotu od původního zachránit svět se Fortnite stal alternativou k rychle rostoucímu žánru, který se stal rodinnou alternativou, doplněnou ikonickým mechanikem budovy. Od té doby je stanovena nový měřítko pro tempo změn pro vyvíjející se hry, s neustále prohlubujícím vyprávěním, ambiciózními crossover událostmi a virtuálními koncerty ve hře, které v milionech přitahují diváky. Prémiová měna „V-Bucks“ je vyhrazena výhradně pro kosmetické nákupy.

Podívejte se na naše tipy nejlepších Nové hry 2023 za to, na co se letos dohlížet.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Zdarma online PC hry

Bloxd.io

Smash Karts

Evowars.io

Děravý.IO Battle Royale

Kostky 2048.io

Kirka.io

Deadshot.io

Mini Royale: Nations

Příležitostné hry

Crazy Roll 3d

Drift šéf

Man Runner 2048

Ryby Eat zvětšují

Logické hry

Farm Merge Valley

Drop a sloučit čísla

Čtyři barvy

Ludo King

UVSU

Tic tac toe online

Akční hry

Tanks Arena IO: Craft & Combat
Toalety Skibidi: Infekce
Město Sandbox – auta, zombie, ragdolls!

Střelba útěku

Pouze nahoru 3D parkour: jdi acced
NOOB: Zombie vězení útěk
Loutkový bojovník 2 hráč

Hnací hry

Sky jezdci

Super Star Car

Moto X3M

Dálniční závodník

Crazy For Speed

Super Bike the Champion

Super Bike the Champion

Šílený drift

Sportovní hry

Světové turné stolní tenis

Světové turné stolní tenis

8 míčových kulečníků klasika

8 míčových kulečníků klasika

Snímky klepnutí

Soccer Legends 2021

Basketbalové hvězdy

Free Kick Classic (3D KICK)

Střelba

Bullet Force

Forward Assault Remix

Forward Assault Remix

Air Wars 3

Vězení Stickman: Napadení pultu

Time Shooter 2

Hrát si s přáteli!

Místní multiplayer

Hrajte na stejném zařízení Prozkoumejte hry

Online multiplayer

Hrajte na samostatných zařízeních prozkoumat hry

Hry klikání

Clicker Capybara

Klikací hrdinové

Evoluce planety: nečinný klikání

Doge Miner 2

Dobrodružné hry

SKILLFITE.io

Adoptovat děti a vytvořit vaši rodinu

Adoptovat děti a vytvořit vaši rodinu

Stickman vs Villager: Uložte dívku

Na mělčině

Kompaktní konflikt

Mystery Mansion: útěk z puzzle

Kosmetické hry

Fashion Challenge: Motawalk Run
Instadiva Kylie se obléká
Legrační účes Angela

Hrajte nejnovější hry okamžitě

CrazyGames obsahuje nejnovější a nejlepší online hry zdarma. Můžete si užít hraní zábavných her bez přerušení ze stažení, rušivých reklam nebo vyskakovacích oken. Stačí načíst své oblíbené hry okamžitě do webového prohlížeče a užijte si to zážitek.

Naše hry můžete hrát na stolních mobilních zařízeních. To zahrnuje vše od stolních počítačů, notebooků a chromebooků po nejnovější chytré telefony a tablety od Apple a Android.

Online hry na CrazyGames

Existuje spousta online her pro více hráčů s aktivními komunitami na CrazyGames. Na našem najdete mnoho z nejlepších bezplatných titulů pro více hráčů .Stránka IO Games. V těchto hrách si můžete hrát se svými přáteli online a s ostatními lidmi z celého světa, bez ohledu na to, kde jste.

Hrát naše nejlepší hry

CrazyGames má více než 7000 zábavných her v každém žánru, který si dokážete představit. Některé z našich nejoblíbenějších her jsou:

Prozkoumejte žánrem

Najdete hlavní kategorie, jako je Clicker, Hand Games a Shooting Games v horní části jakékoli stránky, ale existuje také řada podkategorií, které vám pomohou najít perfektní hru. Mezi oblíbené značky patří automobilové hry, Minecraft, Fireboy a Watergirl, 2-hráčové hry, Horror a Mahjong.

Navrhněte hru

Existuje hra, kterou máte rádi, ale nemůžete najít na CrazyGames? Navrhněte nám hru a uvidíme, co můžeme udělat, abychom ji získali. Můžete nás také kontaktovat pro jakékoli obecné návrhy nebo vylepšení.

O CrazyGames

CrazyGames je herní platforma bezplatného prohlížeče založená v roce 2014 společností RAF Mertens. Od té doby se platforma rozrostla na více než 20 milionů měsíců.

Naše mise je jednoduchá – vytvořit platformu pro prohlížeče, která hladce pracuje pro uživatele po celém světě, a odměňuje vývojáře velkých i malých. Navštivte naše firemní stránky a dozvíte se více o CrazyGames.

Podívejte se na naše otevřené pracovní pozice nebo se podívejte na naši platformu pro vývojáře her, pokud máte zájem o odeslání hry.

Mluvíš španělsky? Visita Nuestra web de juegos en español.

Tu Parles Français ? Découvrez nos Jeux Sur Notre Site Français.

Od ledna 2023 jsme hodnoceni 4.7 s 876 recenzemi o TrustPilot.