25 nových PC zdarma pro hraní her 2022 – Gamerranx, seznam bezplatných PC her (aktualizován 19. listopadu 2022)

Seznam bezplatných PC her (aktualizován 19. listopadu 2022)

Contents

Vydavatel: Valve Corporation
Developer: Valve Corporation
Platforma: PC
Datum vydání: březen 2022

25 nových počítačů zdarma pro hraní her 2022

Existuje spousta epických počítačových her, do kterých se dostanete zuby, ale věděli jste, že mnoho z nich je zcela zdarma hrát? Letos vycházejí také některé skvělé zbrusu nové tituly, které by hráči PC by mohli chtít vyzkoušet. Rozhodli jsme se podívat se na některé nadcházející tituly a vytvořit seznam nejlepších 25.

Pokud tedy opravdu ve svých hrách PC a máte rádi freebie, podívejte se na tento definitivní seznam 25 nových PC zdarma pro hry pro 2022.

Zřeknutí se odpovědnosti: Raiders ARC byl odstraněn kvůli zpoždění z roku 2022.

#25 práce clony

Vydavatel: Valve Corporation
Developer: Valve Corporation
Platforma: PC
Datum vydání: březen 2022

Aperture Desk Job je zdarma hrát hru, která byla vydána teprve nedávno. Navrženo s ohledem na novou palubu Steam, je to krátká hra, která vidí, jak hráči přebírají roli testera na nízké úrovni na cloně. Testování různých typů vybavení, včetně televizorů a toalet, je hlavním cílem 30 minut dlouhé hry. Je však opravdu určen k seznámení hráčů s ovládacími prvky a funkcemi parní balíčku, takže na to určitě stojí za to hrát, pokud ji máte. Vysoce příjemná hra, která je zábavná hrát na PC, clonusový stůl, že Valve opravdu dělá skvělé hry.

#24 Mist

Mist zdarma hra

Vydavatel: Mistnft
Developer: Mistnft
Platforma: PC
Datum vydání: 2022

Přichází tento rok, Mlha je MMO RPG, kde hráči mohou prozkoumat nový svět a hrát jako jedna ze šesti jedinečných tříd postav. Představovat 3D grafiku ve stylu Roblox, Mlha je popsána jako hra NFT RPG založená. Hra bude obsahovat boj PVE i PVP, ve kterém mohou hráči vyzkoušet postavy z řady závodů a dovedností. Vypadá to jako zajímavý pohled na MMO s vizuály podobnými Robloxu, takže bude jedno, na které bude sledovat hratelnost, když se spustí v určitém okamžiku v roce 2022.

#23 Gundam Evolution

Gundam Evolution zdarma

Vydavatel: Namco Bandai Games America Inc.
Developer: Bandai Namco Studios
Platforma: PC
Datum vydání: 2022

Evoluce Gundam je FPS zdarma, která se zaměřuje na rychle se rozvíjející, pohlcující hraní hry. Na základě nesmírně populární Gundam Anime, tato hra vidí hráče pilotovat mobilní obleky, když čelí v šesti versus-šest bitvách. Tyto týmové boje jsou založeny na objektivních, což znamená, že vy a váš tým musíte skutečně spolupracovat, abyste vyhráli. Hra obsahuje různé různé mobilní jednotky z celého Gundam vesmír. Hráči si mohou vybrat, která z těchto jednotek nejlépe vyhovuje jejich stylu hry, protože všichni mají různé styly útoku a manévrů. Fanoušci bitvy s vysokou intenzitou PVP by měli opravdu dostat kop z tohoto úhledných stříleček inspirovaných anime.

#22 Super People

Super lidé zdarma hrát

Vydavatel: Wonder Games
Developer: Wonder People, Oscar Mike Studio
Platforma: PC
Datum vydání: 2022

Super lidé je titul střílečky první osoby s první osobou, který vidí hráče, kteří si vybírají 12 různých hraných kurzů. V této hře budou hráči muset převzít kontrolu nad super-vojákem, z nichž každá má vlastní sadu jedinečných dovedností a schopností. Přežijte bitvu, aby se stala posledním stojícím v tomto realisticky detaile bitvy Royale Shooter. Stejně jako u většiny titulů BR má ostrov systém sněhové bouře, kterému se hráči budou muset vyhnout, když bitva vztek. Tato hra má velmi PUBG-Esque se o tom pociťuje a mohl by být velkým hitem s těmi, kteří hledají příští generaci realistické bitvy Royals.

#21 Ragnarok: Ztracené vzpomínky

Ragnarok: Ztracené vzpomínky

Vydavatel: Gravity Interactive
Developer: Gravity Neocyon
Platforma: PC
Datum vydání: 2022

Ragnarok: Ztracené vzpomínky je strategie dobrodružství zdarma JRPG, která také obsahuje systém sběru postav a prvek boje proti kartě. Toto je zajímavý hybrid vyprávění vyprávění, RPG prvků, sběratelských předmětů a karty. Na vrcholu obsahu založeného na příběhu pro jednoho hráče má hra také PVP aréna, stejně jako schopnost připojit se k Guilds a účastnit se bitvy Guild Battles. Na základě originálu Ragnarok online Hra, toto pokračování se zaměřuje na dobrodružství vlastním tempem, abyste odemkli řadu postav a karet jako součást příběhu.

#20 Kartrider: Drift

Kartrider: Drift

Vydavatel: Nexon America
Developer: Nexon Korea
Platforma: PC
Datum vydání: 2022

Tato hra slibuje rychlé, barevné a nepředvídatelné driftové závody bezplatného meziplatformního závodníka pro křížové platformy. Kartrider: Drift v současné době je v uzavřených aktualizacích beta a beta testu ukazuje, že hra již rozhodně kreslí publikum, s více než 2 000 beta testery dosahující úrovně 20in0game. Kart Rider: Drift přináší klasický arkádový pocit žánru Kart Racing, ale dává této hře moderní grafické člověka, který určitě zapůsobí na nové hráče. Tato závodní hra, vyvinutá v Unreal Engine 4, vypadá svěží a vzrušující a s tím, že je možnost multiplayeru napříč platformami, budete se pohybovat kolem svých přátel napříč různými závodními skladbami Kart v žádném okamžiku.

#19 UndeceMober

UndeCempar

Vydavatel: Line Games
Vývojář: Potřebuje hry
Platforma: PC
Datum vydání: 2022

UndeCempar je bezplatný hack a slash akční RPG, který je plánován pro vydání letos. ARPG shora dolů, který se zdá, že nabízí brutálně uspokojivý boj, hráče s vzemními úkoly s tím, že se stanou lovci runy a překonávají řadu pokusů. Některé z nich patří chaosové dungeony, velké nájezdy na multiplayery, strategické bojiště cechu a 8-hráč PVP Battleground známý jako křížová výprava slávy, aby postupovali jejich šampióny prostřednictvím příběhu a vyrovnáni svůj zařízení. Zemědělství pro runy se jeví jako hlavní součástí UndeCempar, Dávat hráčům svobodu kombinovat řadu dovedností a odkazů, aby přizpůsobil jejich lovce runy na jejich preferovaný styl Play Style.

#18 Frontline: Nová revoluce

Frontline New Revolution

Vydavatel: Wise Labs – Produkce
Developer: Wise Labs – výroba
Platforma: PC
Datum vydání: říjen 2022

Frontline: Nová revoluce je nadcházející nezávislý střelec třetích osob, který lze přehrát v online i offline režimech. V této hře prozkoumáte vysoce ponětné narativní dobrodružství zasazené do futuristického vesmíru. Kromě toho existuje řada herních režimů PVP, jmenovitě zabíjet, vlajku, sebevražedné mise, zombie a týmové zabíjení zápasů, které vyzkoušejí stranou od režimu příběhu. Hráči převezmou roli RAZR, který spolu se svým věrným robotickým společníkem Jas prozkoumá svět stylu kyberpunku a pokusí se chránit svět před pokračujícími hrozbami zlomené interdimenzionální bariéry. Rozhodně jeden, který bude sledovat, pokud se vám líbí vaše dobrodružství třetí osoby s plátkem sci-fi na boku.

#17 Deadhaus Sonata

Deadhaus Sonata

Vydavatel: Apocalypse Studios
Developer: Apokalypse Studios
Platforma: PC
Datum vydání: 2022

Deadhaus Sonata je nadcházející kooperativní akce RPG, který je silně řízený vyprávěním. Hráči se uvidí, jak se věnují roli nemrtvých, bojujících po celém světě živého a zabývající se smrtí a devastací v katastrofickém měřítku. Představovat asymetrický styl hry, Deadhaus Sonata dává hráčům přístup k seznamu strašidelných tvorů, kteří budou hrát, zatímco na živém chaosu způsobují chaos. Hra také zahrnuje kooperativní hraní až pro šest lidí, takže se můžete spojit se svými přáteli, protože způsobujete chaos pro chudé duše smrtelného světa, pokud máte rádi.

#16 Sheepy: Krátké dobrodružství

Sheepy: Krátké dobrodružství

Vydavatel: MrsuicideSheep
Developer: MrSuiciDesheep
Platforma: PC
Datum vydání: červenec 2022

Sheepy: Krátké dobrodružství je platforma pro umělecké umělecké plošiny indie pixelů, který uvidí hráče zažívat svět jako ovčí, opuštěná plyšová, která byla oživena. Bude na vás, abyste vedli ovce skrz podivný, opuštěný svět a objevili jeho tradice a poklady po cestě. Zkoumání temných a atmosférických kanalizací pod městem brzy zjistíte, že tento podivný nový svět skrývá spoustu tajemství a budete muset odemknout určité dovednosti pro Sheepy, abyste mohli postupovat. Tato hra je plánována na vydání v létě a bude se jednat o fanoušky Indies a Pixel Art Games.

#15 Crowz

Crowz

Vydavatel: Thumboge
Vývojář: Royalcrow
Platforma: PC
Datum vydání: 2022

Tato hra neformální přežití zdarma se zaměřuje na masivně multiplayerové bitvy, přičemž hráči převzali roli žoldáka známého jako Crow. Aby mohli ve hře přežít, hráči obývají roli najatého vojáka a musí soutěžit ve skupinách, aby dosáhli cílů stanovených mocnými národy, které najali. Hráči si mohou užít Crowz jak v online družstevních nebo online režimech PvP. Hra je v současné době v raném přístupu, takže neexistuje obrovské množství známé jako ještě jiné než její bojová mechanika ve stylu milice, která je hit s fanoušky her jako PUBG a Bojiště.

#14 Exomecha

Exomecha

Vydavatel: Twistedred
Developer: Twistedred
Platforma: PC
Datum vydání: 2022

Zcela nový online konkurenční střelec první osoby zdarma, Exomecha se koná na nově objevené planetě OMECHA. Vydává se ven do nedotčené planety, která obsahuje řadu exoticky vyhlížejících scenérií, setkáte se s některými poměrně velkými (dobře, obrovskými) mechy, které se nezdají být příliš vstřícné. Budete je však moci sami ovládat, protože se stanou součástí vašeho vlastního bojového arzenálu. Exomecha je zkušenost s multiplayerem bojiště, která vám umožní převzít vlastní obří Mech ve snaze ovládnout nepřátelský tým a shromáždit zdroje planety. Hra má být spuštěna začátkem roku 2022, takže bychom měli brzy vidět datum vydání.

#13 The Cycle: Frontier

Cyklus: hranice

Vydavatel: Yager
Vývojář: Yager
Platforma: PC
Datum vydání: 2022

Další titul nastavený na opuštěném, ale mimozemským světem naplněným zdrojem je Cyklus: hranice. V tomto volném hraní, vysokých sázkách PvP a PVE první střelce, budete muset udržet svůj rozum, abyste přežili. Zdánlivě opuštěná planeta nemusí být tak neobývaná, jak se poprvé objeví! Kromě tajemných tvorů, kteří mohou číhat, se mohou ostatní hráči pokusit ukrást vaše zdroje z vás. Když procházíte tímto volatilním novým světem, budete muset hledat materiály a kořist, a také se ujistit. Tato hra je hlavně o lovu pokladů a ochraně vašich kořistí, s jiným světovým zvratem.

#12 páteř

Páteř

Vydavatel: Nekki
Developer: Banzai hry
Platforma: PC
Datum vydání: 2022

V současné době ve vývoji, ale očekává se, že vyjde tento rok Páteř, Akční hra založená na týmu, ve které si hráči vybírají stranu v dystopickém světě. Hráči se mohou rozhodnout, že se stanou bojovníky svobody nebo aktivátorů systému Nového světa, ve kterém AI transformovala město, které hra odehrává v novém „ráji“. To však není úplně to, jak to bojovníci odporu vidí, takže existuje spousta konfliktů a bojů, aby se skočil. Bojová mechanika zahrnuje kombinaci zbraní studené oceli a střelných zbraní pro různý pocit ve vašem bojovém stylu. Páteř Funkce online multiplayer v režimech kooperací a PvP se očekává, že při spuštění nabídne úplný crossplay.

#11 Transformice Adventures

Transformice Adventures

Vydavatel: Atelier 801
Developer: Atelier 801
Platforma: PC
Datum vydání: 2022

Tato multiplayerová akce RPG je nastavena ve světě Transformace. Jedná se o živé a barevné prostředí plné různých typů zvířat, dobrodružství a samozřejmě myší. Tento MMO pro jednoho hráče také obsahuje online kooperační a PVP režimy, aby hráči mohli zažít různé herní režimy mimo hlavní příběh hry. Prozkoumejte dungeony sami nebo s přáteli, shromažďujte kořist, sledujte děj a pečli o řadu sběratelských mazlíčků v tomto roztomilém, kreslené RPG dobrodružství. Pokud se vám líbí nepředvídatelná indie hra s útulnými vibracemi, pak Transformice Adventures je určitě skvělá hra, kterou si můžete vyzkoušet, až bude spuštěna tento rok.

#10 Gangstar New York

Gangstar New York

Vydavatel: Gameloft
Vývojář: Gameloft
Platforma: PC
Datum vydání: 2022

Tato stylově vypadající hra na adventure sandbox vám dává celý New York jako vaše hřiště. Nastaveno téměř v současné době, dystopická budoucnost, kde zločinec podsvětí vede ulicemi města, Gangstar New York dává hráčům šanci vytvořit si svůj vlastní osud jako konečný král. V této hře se město ohýbá vaše pravidla, když závodíte, střílíte, chodíte na loupeže a používejte parkour, zipline, zápas nebo váš jetpack pro prozkoumání herního světa. Představujeme sólovou hru, kooperaci nebo PvP, vypadá to, že online multiplayer bude silnou součástí této hry, pokud je to váš preferovaný styl hry.

#9 SCP: Fox s devíti sledovanou

SCP devět-ocastená liška

Vydavatel: Třetí subdivision Studios
Developer: Třetí subdivision Studios
Platforma: PC
Datum vydání: únor 2022

SCP: Devět ocasně je nedávno vydaný hororový titul přežití. V současné době je k dispozici v raném přístupu, je součástí SCP franšíza a Clearance úrovně 5 franšíza. Tento poslední vstup do hororového série Survival je založen na SCP – Porušení zadržování, a úkoly hráči s opětovným obsazením různých únikových anomálních monster a subjektů (známých jako SCP), kterým se podařilo osvobodit se uvnitř přísně tajného výzkumného zařízení. SCP: Devět ocasně staví hráče do jádra nějaké taktické hraní střelce jako hlava mobilní pracovní skupiny. Je to vysoká akce a lze jej přehrávat v režimech pro více hráčů, kooperativního multiplayeru nebo multiplayeru PVP. Bojujte s narušením zadržení a ujistěte se, že uniklé příšery nemohou dále uniknout. Jen se pokuste nezabíjet po cestě.

#8 Vampire: Maškaráda – Bloodhunt

Vampire: Maškaráda - krevní linie

Vydavatel: Sharkmob AB
Developer: SharkMob AB
Platforma: PC
Datum vydání: září 2021

V současné době v raném přístupu, ale s uzavřenými nejvyššími nejvyššími, Vampire: Maškaráda – Bloodhunt je hra multiplayerů třetí osoby, která se staví ve světě Darkness Universe. Hraje jako upír, je jen na vás, abyste přežili lov krve v Praze, kde budete muset využít všechny své nadpřirozené síly, stejně jako řadu dostupných zbraní, abyste zůstali naživu a přežili, aby byli loveni všemi ostatními. Nastavit ve stylovém světě Vampire: Maškaráda Franšíza, tato bitevní royale je skvělý způsob, jak se seznámit se světem temnoty zdarma. Je nastaveno na spuštění letos na jaře.

#7 Heroes of the Dark

Hrdinové tmy zdarma hrát

Vydavatel: Gameloft
Vývojář: Gameloft
Platforma: PC
Datum vydání: říjen 2021

Další titul nastavený ve viktoriánské éře je Hrdinové tmy, Strategie RPG, která vidí lidi, upíry a vlkodlaci, kteří čelí frakci AR pro přežití a dominanci. Hráči si mohou vybrat frakci, do které patří, a začít zkoumat temnou viktoriánskou krajinu v tomto multiplayerovém RPG. Je vybaven bitevním systémem 5V5 pro hráče, kteří si mohou rozvíjet své bojové dovednosti, a také nabízí řadu dungeonů a světového průzkumu pro hráče, aby jejich postava zvedli. Herní svět je trvalý, což znamená, že se stále vyvíjí, i když jste pryč od slávy. Toto je zajímavá nová IP a rozhodně stojí za to se podívat, pokud jste do RPGS s tmavým zvratem.

#6 Oheň a manévr

Oheň a manévrujte zdarma

Vydavatel: Historie křesla interaktivní
Vývojář: Interaktivní historie křesla, Targon Studios
Platforma: PC
Datum vydání: červen 2022

Přichází letos v létě Oheň a manévr, Nová strategická hra zasazená v minulých dnech viktoriánských časů. Představujeme nějakou nádherně ilustrovanou grafiku, Oheň a manévr Zaměřuje se na kreslení rovnováhy mezi historickými informacemi a vzrušujícími bojovými hrami na založení. Hráči se na přelomu 19. století přesouvají za největší evropské armády, protože postupují v řadě fakticky inspirovaných bitů. Prožívání války ve viktoriánském stylu bude vyžadovat strategické myšlení, zejména proto, že během této části historie se neustále provádí nové technologické a taktické pokroky. Rozhodně jeden pro historické nadšence, aby se zasekli.

#5 Multiversus

Multiversus - zdarma hrát Battler

Vydavatel: Warner Bros
Developer: Player First Games
Platforma: PC
Datum vydání: 2022

Tato hra na hraní hraní se zaměřuje na obsah crossover popkultury, protože je to USP. Tato hra je v současné době ve vývoji, ale aktivní přijímání registrací pro testování play-testování. Zaměřuje se na bitvy 2v2 a využívá obrovský soupis hrdinů. Postavy zapojené do Multiversus Pocházejte z obrovského množství titulů ze světa filmů, televize, komiksu, karikatur a dalších. Multiversus bude také k dispozici křížový platforma. Tato hra má zjevně online multiplayer (v režimech družstev i PvP) jako základní součást, ale také obsahuje místní hraní, takže se můžete spojit s (nebo čelit proti) přátelům online nebo doma. Tohle je určitě jeden, kdo se bude dívat, pokud si užijete beat-em-up a vždy jste to chtěli dělat s podobnými Tom a Jerry, Arya Stark a Harley Quinn.

#4 Overprime

Nadměrné přehodnocení zdarma

Vydavatel: Netmarble F & C
Developer: Netmarble F&C, Team Souleve
Platforma: PC
Datum vydání: 2022

Strategická hra MOBA, Nadměrně prime je týmová akční hra, kde se dva týmy pokoušejí zničit navzájem základny. Tato hra využívá nějakou pěkně dynamicky vypadající grafiku a využívá 3D pohled na TPS na akci. Existuje řada hlavních hrdinů, z nichž si můžete vybrat, když procházíte sci-fi inspirovanými mapy bojiště, a učení o každé z jejich jedinečných dovedností a taktiky bude klíčem k vašemu úspěchu v boji. Nadměrně prime bude hratelné v online družstevních a online režimech PvP a vypadá graficky docela působivě z toho, co bylo zatím škádleno online. Pokud se vám baví bitevní aréna pro více hráčů, což je vše o rozdrcení základny vašich soupeřů, pravděpodobně si tento opravdu užijete.

#3 Projekt Z

Projekt Z - Zdarma hrát hrůzu přežití

Vydavatel: 314 Arts
Developer: 314 Arts
Platforma: PC
Datum vydání: 2022

Se očekává, že se letos uvolní, ale s datem, dosud je stále neohlášené, je Projekt Z. Toto je kooperační střelec z první osoby postaven na pozadí druhé světové války. Jo, a je to všechno o zabíjení zombie. Hráči se ocitnou na havarování na tajném německém ostrově, kde, jak se ukázalo, nacisté provozovali řadu opovržlivých projektů, jejichž cílem bylo proměnit zombie na válečné zbraně. Budete muset přežít a bojovat s nimi, když obýváte jednu z různých hlavních postav hry. Zajímavě, Projekt Z obsahuje rozbočovač jako svou hlavní základnu, který implementuje režim budovy podobný Fallout 4Režim stavby vypořádání. To je zajímavý doplněk ke střelcové hře, a tak to dělá, aby sledoval, pokud jste také v budování základny.

#2 Ztracená archa

Ztracená archa - zdarma hrát mmorpg

Vydavatel: Amazonské hry
Developer: Smilegate RPG
Platforma: PC
Datum vydání: únor 2022

Nesmírně populární nový MMO vzal svět bouří od doby, kdy byl vydán v únoru. Ztracená archa je zážitek pro jednoho hráče zasazeného do masivně multiplayerového online světa. Ponořte se do této bohatě podrobné hraní hry a prozkoumejte epické nastavení otevřeného světa, které na vás čeká. Stejně jako u většiny her MMORPG mohou hráči dobrodružství, jak považují za za vhodné, ale Ztracená archa Nabízí řadu úkolů, dungeonů, pvp duelů, nájezdů a dalších bitev, které si můžete vyzkoušet. Spojte se s přáteli v kooperaci pro více hráčů nebo si jen užijte svět v režimu pro jednoho hráče; v Ztracená archa, volba je na tobě.

#1 Vypuknutí ostrova: kyvadlo

Ostrov vypuknutí: kyvadlo zdarma

Vydavatel: HypetterAin Digital
Developer: Drobné kouzelníci
Platforma: PC
Datum vydání: 2022

Verze simulace přežití zdarma Ostrov vypuknutí, Tato hra má hráče s řešením tajemství havárie jejich letadla pomocí fotoaparátu a nástrojů, které mají k dispozici. Ostrov vypuknutí: kyvadlo je na ostrově Erlsen, nádherně atmosférický, ale potenciálně smrtící svět, který vás uvidí bojovat za váš život. Jak se ukázalo, populace ostrova po tajemném experimentu společně ztratila mysl, takže se musíte naučit, jak se s nimi vypořádat, když přežijete ve svém novém prostředí. Tato hra vypadá, že to bude skvělá zábava pro ty, kteří si ve svém vyprávění vyprávějí trochu záhady, stejně jako fanoušky žánru Sim Survival SIM.

Bonus zdarma hraní zmínky

Mimo 25 nejlepších hraní PC pro rok 2022 je několik připravovaných titulů, které si zaslouží bonusovou zmínku. Pokud žádná z nich již zmíněná upoutala vaši pozornost, dávejte pozor na tyto dvě také očekávané hry.

Open Mod

Open Mod - zdarma

Vydavatel: Hyper Gamey
Developer: Hyper Gamey
Platforma: PC
Datum vydání: 2022

Aktuálně v raném přístupu, Open Mod Získá bonusovou zmínku jako střelec s první osobou s komunitním zaměřením. Vyvinul dva nezávislé devs, Open Mod je taktický, extrémní titul FPS, jehož cílem je stát se veřejným FPS a vypadá, že pomalu roste tím. Jedná se o výklenek, která má pomalejší tempo než většina střelců z první osoby, s konkurenčními režimy založenými na založení, které by měly potěšit hráče, kteří si užívají ponoření bitvy.

Jupiter Moons: Mecha – Prolog

Jupiter Moons: Mecha - Prolog

Jupiter Moons: Mecha – Prolog
Vydavatel: Rock & Bushes
Developer: Rock & Bushes
Platforma: PC
Datum vydání: 2022

Zatím se oznámí datum vydání stanoveného, Jupiter Moons: Mecha – Prolog je třeba dávat pozor. Tato hra působí jako prequel k plné hře Jupiter Moons: Mecha a kombinuje deckbuilding a taktický boj v dobrodružství Roguelike. Tato hra se nachází ve vesmíru, je o režimu Gauntlet, ve kterém hráči pracují v boji proti bitvám, vybavte svůj přizpůsobitelný mech a orovnají svého pilota, dokud nedosáhnou konečné fáze šéfa. Měl by to být hit s fanoušky her na deckbuildingu a dá hráčům pocit, co má přijít v plné hlavní hře Jupiter Moons: Mecha.

Seznam bezplatných PC her (aktualizován 19. listopadu 2022)

Seznam bezplatných PC her (aktualizován 19. listopadu 2022)

Náš výběr nových herních her na Steam tento týden:

Nakreslete vše v tomto dungeonovém prolézajícím roguelike! | Nechat

Většina her zdarma na Steam je buď špatná, nebo je navržena tak, aby vás vypustila mikrotransakcemi, naštěstí existuje pár PC her, které Nedávno spuštěno na Steam jako zdarma A vlastně vypadají docela dobře. Zkontroluj je:

 • Castle of Secrets: Prolog je krásný a okouzlující vizuální román představující mnoho zajímavých úkolů, mechaniky a hádanek, jako jsou řemeslné předměty, inventář, ovládání kamery a ovládání znaků ve 3D prostoru.
 • Vaření naživo – Italský kuchyňský simulátor – Mamma Mia! Vaření Live kombinuje prvky podnikání v oblasti podnikání, času a vaření. Pokrok skrz spiknutí krok za krokem a odemkněte nové tematické kavárny a krásná místa.
 • Sketch Crawler je super thereativní paluba budování roguelike RPG, ve kterém Doodlers zachraňují krále karikatur ze zlých grafů Warlocks a Tricksters. V tomto světě je kresba skutečná magie. Být varován, hra přichází s mikrotransakcemi, ale můžete udělat spoustu, aniž byste si koupili cokoli.

V této době můžete také chytit pár Zdarma DLC je na Steam! Získejte zdarma Svět válečných lodí Starter Pack DLC zde a a Need for Speed ​​Payback DLC To odemkne 3 legendární auta právě tady.

Získejte Splinter Cell Tom Clancy na Ubisoft Connect

Stáhněte si tuto legendární stealth hru zdarma v obchodě Ubisoft na omezenou dobu! Získejte bezplatnou kopii Splinter Cell Tom Clancy na Ubisoft Connect do 30. listopadu! Odkaz je pro americký obchod, pokud jste mimo nás, vyhledejte hru v místním obchodě a přidejte ji do košíku.

Co je zdarma v obchodě Epic Games tento týden?

Evil Dead 1

Společnost Epic Games Store tento týden rozdává dvě bezplatné počítačové hry:

 • Evil Dead: The Game, Hra PVP s postavami z hororové komedie Evil Dead Series bude zdarma ke stažení v obchodě Epic Games do 24. listopadu.
 • Tmavé božstvo je strategická hra založená na staré škole podobné taktice Ogre. Pokud máte rádi japonské strategické hry, nezapomeňte tuto hru PC získat zdarma na Epic před 24. listopadem 2022.

hvězdné války

Příští týden na Epic Můžete získat perutě Star Wars! Mimochodem, sledujete Andor na Disney+? Je to zatím nejlepší show Star Wars. Možná vedle Mandaloriana.

Sledujte IndieGameBundles na YouTube, Twitteru, Facebooku nebo Steam, abyste zůstali ve smyčce a získali oznámení, když se spustí další bezplatná hra!

Jakékoli další nové nabídky bezplatných her bez DRM?

Indie Gala nabízí v tuto chvíli zdarma 6 zdarma PC her. Všechny následující přicházejí jako stahování bez DRM:

 • Smlouva s ďáblem – neformální skrytá hra objektu.
 • Secrets of Magic: The Book of Spells-zápas-3 hra inspirovaná Harrym Potterem.
 • Tajemství magie 2: čarodějnice a čarodějové – více stejných
 • Dead Hungry Diner – Feed Zombies, upíři a vlkodlaci.
 • Extrémní závody na dálnici – je to hra o extrémních závodech na dálnici.
 • Volný oblek Larry – Magna Cum Laude – další špinavé Larry Adventure.

Získejte 3 zdarma kódování online kurzů

Kurzy nabízené v tomto balíčku zdarma:

 • 1 hodina CSS (jazyk ve stylu listu)
 • 1 hodina javascript (programovací jazyk)
 • 1 hodina HTML (značka jazyka)

Hry zdarma s Amazon Prime za listopad 2022:

Amazon Prime Free Games pro listopad 2022 odhaleno

Mám Amazon Prime?

Seznam bezplatných her, kterým každý s hrami Amazon Prime Gaming může získat zdarma během měsíce listopadu 2022:

 • Fallout: New Vegas Ultimate Edition-Procházejte post-apokalyptickou pustinou Mojave při hledání mužů, kteří vás ve vaší minulosti zaváděli. Bojujte se svým způsobem k přesné pomstě, a to vše, zatímco má dopad na tisíce post-apokalyptických obyvatel pouště v tomto procesu.
 • Indiana Jones a The Last Crusade-Od Lucasarts a Disney přichází klasické dobrodružství point-and-click v Evropě, 1938. Ztracená archa byla jen zahřívání! Velké zlo je po nejmocnějším talismanu ze všech – Svatý grál. V cestě stojí několik statečných mužů. Naštěstí je jedním z nich Indiana Jones. A tentokrát má svého otce s sebou.
 • Zařízení 47 – Cesta vzdáleným výzkumným zařízením v hlubinách mrazivé Antarktické tundry, řešení vzrušujících hádanek podél cesty a odemknutí nových míst kolem zařízení.
 • WRC 9-Přiblížit stopy po celém světě v přední franšíze simulace v terénu, nyní s ještě realističtějším hraním a více obsahem než kdy jindy: tři nové shromáždění, 35 nových speciálních pódií, schopnost vytvářet vlastní vlastní šampionáty a zcela přepracované zvuky motoru motoru a zcela přepracované zvuky motoru!
 • Etherborn-Jděte ven a vyhledejte svůj účel, když se ponoříte do environmentálních puzzle platformer postavených na průzkumu a porozumění strukturám ohýbání mysli, gravitačního posunu.
 • Šeptající vrby– Spojujte se s duchy mrtvých, vyřešte složité hádanky tajemného sídla a pomozte Eleně najít jejího pohřešovaného otce v této hrůzné/dobrodružné logické hře.
 • Poslední den června– Interaktivní, hluboký, filmový dobrodružný příběh soustředěný kolem lásky a ztráty, se poslední červen ptá hráče: „Co byste udělali, abyste zachránili ten, kterého milujete?“

Jak si nárokovat bezplatné hry s Prime?

 • Pokud jste členem Amazon Prime: jen zamířte sem a nárokujte hry.
 • Pokud nejste členem Amazon Prime: Tyto hry můžete získat zdarma s zkušebním účtem. Chcete -li získat všechny výše uvedené hry, stačí se přihlaste k odběru Amazon Prime (který také zahrnuje Prime Gaming, dříve známý jako Twitch Prime) zdarma. Po počátečním období bezplatného zkušebního období (Že můžete zrušit kdykoli), Amazon Prime Náklady od 2 $.99 až 12 $.99 za měsíc v závislosti na vaší zemi. Pokud plánujete „chytit hry a zrušit předplatné“, nezapomeňte se odhlásit!
 • Přečtěte si o tom více zde.

8 nejlepších zdarma VR her k hraní právě teď

Podívejte se na můj seznam nejlepších VR her, které můžete v tuto chvíli chytit.

Další kurátorské seznamy bezplatných her na IndieGameBundles:

 • Gog: 50+ zdarma klasické hry, které si můžete stáhnout právě teď
 • Top 10 bezplatných hororových her, které stojí za hraní
 • Top 10 nejlepších bezplatných mmorpgs pro hraní v roce 2022
 • Top 10 bezplatných podivných dobrodružných her na Steam

Chtějí více her zdarma PC? Sledujte nás na Twitteru, Facebooku nebo Steam a získejte oznámení o budoucích bezplatných herních dárcích.

Chcete -li zjistit, o jakých dalších hrách zdarma, o kterých jsme psali, podívejte se na kategorii FreeBies.

Chcete -li zjistit, co bylo v předchozích týdnech zdarma, podívejte se na značku „Weekly Update“.

Související články

PC hry zdarma tento týden (24. září 2023)

PC hry zdarma tento týden (24. září 2023)

Prehistoric Platformer Doug a Lily jsou v Indiegale zdarma

Prehistoric Platformer Doug a Lily jsou v Indiegale zdarma

Popadněte noc králíka zdarma jen tento víkend.

12 komentářů

Yashik Zdarma na Indiegale https: // freebies.Indiegala.com/yashik
ZDARMA ZDARMA … Úder řeky AT Itch https: // hoglet.svědění.IO/River-Strike
Děkujeme za 3 online kurzy kódování zdarma

Osobně si myslím, že tyto příspěvky nepořád pouze na stránce s omezeným časem zdarma, protože každý jednotlivý příspěvek je nová hra s omezeným časem zdarma, s výjimkou těchto příspěvků, které také používají jednu z bezplatných her v uvedeném příspěvku jako banner/miniaturu stránky, takže se zdálo Jako by to byla nová omezená hra, když to není to, co mi upřímně považuji za zavádějící. Pokud chce někdo zkontrolovat, zda jim chyběl jakýkoli příspěvek, vše, co musí udělat, je překročit dolů na stránce bezplatných her, dokud nepřijde známý banner, který je nejen rychlejší než otevření těchto „rekapitulačních“ příspěvků, ale také vyžaduje řečeno, často posouvání, často časy více než dřívější možnost. Říkám to jen proto, že mi opravdu záleží a vážím si tohoto webu a uvědomil jsem si, že tyto příspěvky rekapitulace jsou docela nedávné, takže to musí být majitelé stránek, kteří se snaží něco nového, ale mám pocit, že to bylo, z důvodů, proč jsem uvedl, byl docela docela lepší. ^^

 • NeganloveSlucille 19. listopadu 2022 v 18:28

Mluvit za sebe. Nekontroluji tento web každý den a rád mám všechny frebees v jednom velkém příspěvku každý víkend. Méně práce než otevírání 10 příspěvků a jejich kontrola všech ručně.

Nejste si jisti, která část „I osobně si myslím“ jste nedostali. A i když dáváte přednost příspěvkům o hrách toho týdne, pak je problém, který jsem uvedl týden, který je častější než ty, které chcete, takže problém ovlivňuje obě perspektivy.

Panda, děkuji za zpětnou vazbu. Neváhejte a přeskočte týdenní aktualizační příspěvek, pokud sledujete den IGB den. Jakékoli velké hry zdarma, které stojí za sdílení. A mimochodem, obálkové fotografie pro týdenní aktualizaci jsou vždy herní umění z mé oblíbené „velké“ hry z toho týdne, v tomto případě je to jasně rozstřikovací buňka, takže opravdu nedostávám, jak jsou obalové fotografie zavádějící. V každém případě děkujeme za péči o dost na to, abyste učinili tak velký komentář. Užij si víkend.

Oh, jsou zavádějící, protože to vypadá, jako by to byla další nová hra sama o sobě, nebo dlc uvedené hry v banneru, jako by mě cítil, jako by měl více obsahu roztřístko svůj vlastní příspěvek téhož týdne

 • NeganloveSlucille 24. listopadu 2022 v 9:35

Mohl bys být oprávněn? Ježíši Kriste, přísahám, že američtí hráči jsou někdy nejhorší. Snažit se hrát oběť na blogu, který píše o bezplatných hrách? Ježíš h. Kristus na hůlce.

Nejlepší hry zdarma pro PC v roce 2022

Nejlepší hry zdarma pro PC v roce 2022

Pokud jste upgradovali nebo dokonce dostali zbrusu nový herní počítač během prázdnin, budete ho chtít hned vyzkoušet, s celou řadou her, které vás zaměstnávají v tomto tichém novoročním období. Nejlepším místem, kde můžete začít, je bezpochyby široká škála her zdarma k hraní k dispozici na PC právě teď, což vám dává šanci vyzkoušet si ruku v řadě her, aniž byste se museli zavázat k nákupu. Obzvláště výhodné, pokud jste nový hráč PC.

V tomto článku se podíváme na některé z nejlepších her zdarma na PC právě teď, ale váš výběr není v žádném případě omezen pouze na těchto pět. Existuje tolik her zdarma nebo zdarma, že je nepravděpodobné, že by někdo měl dost hodin, aby se dokonce dotkl stran. Chcete -li je najít, jednoduše hledejte „zdarma“ ve vašem oblíbeném obchodě s hrami, jako je Steam, Epic Games nebo Microsoft Store. Nezapomeňte také sledovat společnosti, které dělají propagační akce, jako je aktuální obchod Epic Games Freebies.

Nejlepší hry PC zdarma

Fortnite

Fortnite nejlepší nejlepší zdarma PC hry 2022

Fortnite je bezpochyby jednou z největších her v okolí, více než čtyři roky od jeho vydání. I když jste nikdy nehráli, určitě stále budete vědět o barevném, bitvě třetí osoby, Royale Shooter.

V současné době jsme v kapitole 3, sezóna 1 docela noví, takže i když jste ve hře nováčkem, je skvělý čas. Před koncem sezóny je spousta času na to, abyste se zapojili a orovnali svůj bitevní průkaz a seznámením s obrovským příběhem, který Fortnite nabízí.

Zatímco Fortnite je zdarma ke stažení a hraní, budete se muset rozloučit se svými skutečnými penězi, pokud chcete plnou bitevní průkaz. Chcete-li získat celý průchod, budete muset utratit 950 V-bucks, které lze zakoupit se skutečnými penězi. Avšak plně vyrovnáním bitevního průchodu každou sezónu máte šanci vydělat dostatek zdarma V-Bucks, abyste dostali průchod na začátku příští sezóny. Hrajte tedy dost a měli byste kdysi muset platit jen jednou se skutečnými penězi. A nedělejte si starosti, stále si můžete hrát a vyrovnat bezplatnou bitevní průsmyk a stále si vydělat některé z úžasných odměn.

Call of Duty Warzone

Call of Duty Warzone Top Nejlepší zdarma PC hry PC 2022

Další střelec zdarma, Cod Warzone, vzal franšízu Call of Duty a proměnil ji v nesmírně populární bitvu Royale. Pokud se vám nerealističtější styl Fortnite nelíbí, můžete se lépe hodit pro válečný realismus Warzone.

Battle Call of Duty Battle Royale také používá sezónní systém, s bezplatným i placeným bojovým průchodem. Stejně jako u většiny z těchto her zdarma k hraní stále získáte stejný zážitek ze hry z bezplatné verze, budete vám chybět většinou kosmetické předměty, které nenesou žádnou konkurenční okraj. A stále můžete vyrovnat bezplatnou bitevní průsmyk, stačí získat další kosmetické předměty a treskové body s placenou stopou.

Spadněte do COD Warzone Pacific, abyste zažili novou mapu Caldera, představenou na začátku prosince 2021.

Halo nekonečný

Halo Infinite Top nejlepší zdarma na hraní PC Games 2022

Další zbrusu nová hra Na konci roku 2021 se Halo Infinite okamžitě stala značkou jako jedna z největších her roku. A zatímco kampaň Halo Infinite je placena, již velmi populární multiplayer je zdarma na konzolech Xbox a Windows PC. Ať už máte zkušenosti s předchozími tituly Halo nebo ne, není důvod, proč nebudete vyzkoušet Xbox a PC-exkluzivní střelec první osoby.

Stejně jako u většiny z těchto her zdarma je zde i obchod ve hře a mikrotrankce, na které si utratíte své skutečné životní peníze, pokud si přejete. Vzhledem k tomu, že tyto položky zakoupitelné jsou opět avatar, možnosti přizpůsobení zbraně a profilu, neexistuje konkurenční prospěch ve hře.

Na tomto seznamu by měli být i další podobné střelce z první osoby, jako je CS: Go a Valorant, ale myslíme si, že musíme diskutovat o některých hrách, které nejsou střelci. Ale pokud jsou to vaše věc, pak tito dva určitě stojí za to se také podívat.

Dopad Genshin

Genshin Impact Best Free-to-hra PC hry

Genshin Impact je krásný akční RPG s anime stylem a byl přirovnáván k dechu divočiny pro jeho ohromující mapu otevřeného světa. Jedná se o mnohem klidnější hru než střelci výše, takže pokud se nesnášíte nepřátele na bojišti, možná byste se mohli dostat na lepší rybolov po vodách Teyvatu a spřátelit se s rozmanitými řadou NPCS.

Nyní má dopad Genshin také mikrotrankce a to je o něco méně kosmeticky než ostatní hry na tomto seznamu. Budete si moci koupit určité položky, které vám pomohou při vaší hře. To však neznamená, že pokud dokážete odolat návnadě obchodu ve hře, nemůžete úspěšně projít dopadem Genshin, aniž byste se rozešli s skutečnými penězi. Může to trvat trochu déle. Ale hej, více času na prozkoumání Teyvat.

Brawlhalla

Brawlhalla Nejlepší zdarma PC hry

A konečně, jen abychom znovu vzali věci jiným směrem, dokončujeme seznam s Brawlhallou. Brawlhalla je bojovník na platformě připomínající některé z nejlepších, klasických bojových her. Bitva proti hraní královské hodnosti jako Rayman a Shovel Knight, oblíbené televize, jako jsou princezna Bubblegum a Steven Universe, nebo postavy komiksů Hellboy a Nimue.

Další hra, která je zcela zdarma na hraní bez hraní hry, se můžete okamžitě zaseknout do tohoto zábavného bojovníka a ne, že se nemusíte zastavit, až se do toho dostanete.

Pokud jste v PC Gaming nováčková nebo máte nové nastavení, zjistěte, jaké hry dokáže váš počítač, jak zjistit specifikace PCS, a podívejte se na některé z našich stránek s požadavky na systémové požadavky, jako je Fortnite, Genshin Impact a Valorant.

WEPC je podporován čtenářem. Když nakupujete prostřednictvím odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace

Posláním společnosti WEPC je být nejdůvěryhodnějším webem v technice. Náš redakční obsah je 100% nezávislý a každý produkt, který zkontrolujeme, jsme prostřednictvím přísného procesu testování řekli, než vám řekneme, co si myslíme, co si myslíme. Nebudeme doporučit nic, co bychom sami nepoužili. Přečtěte si více