25 Strategické doporučení pro videohry pro parní letní prodej, 20 nejlepších PC vojenských her, které se hrají na páře

20 nejlepších PC vojenských her na páře

Toto je konečný taktický zážitek z druhé světové války s měřítkem 1: 1. Žádná hra to nedělá lépe, ani bojovat. Je těžké se do toho dostat a bude to vyžadovat nějaké sledování návodů a manuální čtení, ale není nic podobného. Než to přehrajte, lépe se naučte, jak jednotky budou strávit nějaký čas pokládáním drátů na poli, které jednotky jsou v dosahu křiku a které z nich potřebují rádiový kontakt, aby vykonávali svou práci. Žádná komunikační linie? Jak bude váš velitel dělostřelectva vědět, kdy a kde střílet? Je to taková hra. A je lepší jít s určitým porozuměním taktice a jednotkových organizací druhé světové války. Gravitateam Tactics: Mius Front nevytáhne žádné údery, ale je to úžasné.

Nejlepší válečné hry na Steam

The Steam Summer Sale je každoroční akce pořádaná společností Steam, populární online herní platforma. Během prodeje si lidé mohou kupovat hry za zlevněné ceny, včetně strategických her.

Toto je článek pro nezasvěcené! Pro radost z strategických her brzy. Veteráni, kteří znají rozdíly mezi AUSF. A a Ausf. G nebude překvapen a mnohem méně pobaveno některými z zde uvedených videoher. Pokud však nemůžete spatřit Dyrenkov z Shermana v přeplněném muzeu, je tento článek pro vás. Využijte plně výhody parního letního prodeje a zabalte svou knihovnu plnou skvělých her. Nikdy nebyl lepší čas získat některé z největších strategických titulů, které kdy byly vytvořeny. Prodej probíhá do 13. července.

Je to skvělá příležitost pro hráče rozšířit svou sbírku her a vyzkoušet nové tituly. V tomto článku vám poskytnu 50 doporučení videoher, která si můžete zakoupit během parního letního prodeje.

Moje 25 nejlepších doporučení musí mít

Abych vytvořil tento seznam doporučení, podíval jsem se na celou řadu faktorů, včetně mechaniky hry (a jak odlišné by mohly být od sebe), grafiky, pozitivní recenze a popularitu. Cílem bylo poskytnout vám rozmanitý výběr strategických her, které přitahují různé typy lidí, od začátečníka právě začne, až po veterána. Jsou to v pořadí, které bych upřednostňoval. Pokud máte omezený rozpočet, posledních 5 nabízí nejlepší třesk pro vaše peníze.

Přihlaste se k odběru dalších seznamů a doporučení!

25 – srdce železa IV

Hearts of Iron IV je velká strategická hra (z paradoxu) stanovená během druhé světové války, kde hráči mohou vést jakýkoli národ na světě k vítězství nebo porážce. Hra nabízí obrovské množství obsahu, s různými scénáři a více frakcí, z nichž každá má vlastní jedinečné cesty. Je to hra s karanténou, kde nastavíte své vlastní podmínky vítězství a prozkoumáte alternativní cesty k historii skutečného života. Nejedná se o tvrdý vojenský simulátor, ale dělá to skvělou práci, když vás uvolní do temných časů druhé světové války.

24 – FTL

Příběh úspěchu Kickstarter, FTL, je nepoctivá zkušenost, která staví hráče do bot kapitána lodi a úkoly je spravováním různých členů posádky a modulů, výběrem cílů zbraní, správu distribuce energie, odrazováním na palubní strany, zachovávání požárů pod kontrolou a nad čímkoli jiným- vyhněte se umírání za každou cenu. Má nejlepší zvukový doprovod videoher všech dob. Je prostě slavné poslouchat a nikdy se mi nepodaří rozesmát, když píšete jeho zvuk.

Vytvořím také další seznam s rozmanitějším výběrem her z jiných žánrů, jako je Tycoon a Management, a další s jinými ad-hoc doporučeními. To je zaměřeno hlavně na bojové strategické hry.

23 – Atlantická flotila

Máte rádi šanci na potopení bismarku? Myslíš, že vaše HMS kapuce nemusí nakonec rozbít na polovinu? Atlantická flotila je nejlevnější způsob, jak tyto dovednosti z křesla zkoušet. Hry Killerfish poprvé zasáhly, Atlantic Fleet je takový taktický a strategický námořní boj a hráči mohou vést jak královské námořnictvo, tak Kriegsmarine přes kampaň v Atlantiku. Je to jednoduchá hra, která moc nedělá ve způsobu realismu, ale pokud jste landlubber a nikdy jste vstoupili do Battlecruiser, pak je tu nejhorší místa, kde začít. Atlantická flotila je vybavena vynikající sadou tutoriálů, které se snaží procházet hráči přes oceánské složité proudy. Má také asi tři desítky historických misí, velký režim dynamické kampaně a vlastní editor bitvy. Mnoho lidí je milováno pro svou jednoduchost a jak snadné je zapojit se do svých systémů, čímž se hráči staví na starosti řídícími loděmi a střílí své hlavní zbraně.

22-taktika GraviTeam: Mius-Front

Toto je konečný taktický zážitek z druhé světové války s měřítkem 1: 1. Žádná hra to nedělá lépe, ani bojovat. Je těžké se do toho dostat a bude to vyžadovat nějaké sledování návodů a manuální čtení, ale není nic podobného. Než to přehrajte, lépe se naučte, jak jednotky budou strávit nějaký čas pokládáním drátů na poli, které jednotky jsou v dosahu křiku a které z nich potřebují rádiový kontakt, aby vykonávali svou práci. Žádná komunikační linie? Jak bude váš velitel dělostřelectva vědět, kdy a kde střílet? Je to taková hra. A je lepší jít s určitým porozuměním taktice a jednotkových organizací druhé světové války. Gravitateam Tactics: Mius Front nevytáhne žádné údery, ale je to úžasné.

21 – Celková válka: Warhammer II

Je to nejlepší hra s totální válkou z posledních 10 let. Pokud nemáte peníze na nákup nic jiného, ​​kupte si celkovou válku: Warhammer II. Říkejte tomu zvláštní, neobvyklé, podmanivé, poutavé nebo přesvědčivé. Bitvy Warhammer II jsou však mnohem zajímavější než ti nudné a otravné lidi, kteří si navzájem strčí díry. Draci, zombie piráti, duchové, elfové, obří stromy, ještěrky, skaven a chaos věci čelí navzájem s nejvíce absurdními armádními kombinacemi. Jsou kentaurs pepřeny warp palbou? Šek. Zničený trup lodi se dvěma nohama střílel ruční děly na liniích vysokých elfů? Šek. Jsou divoké Manticores a čarodějnice, které se navzájem trhají? Šek.

20 – taktika Gears

Taktika Gears je solidní hra, s podprůměrným dějiny a vynikající vizuální prezentací. Přidává spoustu toho, co dělá Gears of War tak rozpoznatelné do fantastické a zábavné hry 3D taktiky, která je tažena nedostatkem možností, opakovatelnosti a agentury pro hráče. Je to promarněná příležitost, která mohla být jednou z nejzábavnějších her žánru, pouze pokud dokázala přibít vrstvu řízení a také to taktickou.

19 – nekonečná legenda

Nekonečná legenda je videohra 4x strategie založená na tahu vyvinutá společností Amplitude Studios a vydaná v roce 2014. Hra je zasazena do fantazijního světa Aurigy, záhadné a krásné země, která je plná starověkých ruin a tajemství čekající na objevení. Jednou z jedinečných rysů nekonečné legendy je začlenění drobných frakcí, nezávislé skupiny, které lze spřátelit nebo dobýt. Tyto frakce mohou poskytnout jedinečné bonusy a jednotky, což z nich činí cenné spojence nebo nebezpečné nepřátele. Nekonečná legenda je vysoce strategická 4x, která nabízí jedinečnou směs průzkumu, diplomacie a boje

18 – Battle Academy

Nikdy předtím nehrál válečnou hru, ale připravil se na skok do grog-bitatu? Udělejte si s Battle Academy, nejpřátelštější váleční hry. Battle Academy si zaslouží místo v knihovně každého začátečníka a pro méně než levnou, nezdravou snídani, opravdu neexistuje žádná omluva. Hra nabízí rozmanitou škálu jednotek, včetně pěchoty, tanků, dělostřelectva a letadel, každá se silnými a slabými stránkami. Jednou z klíčových rysů Battle Academy je její inovativní kontrolní systém, který umožňuje hráčům snadno vybírat jednotky, pohybovat je kolem bojiště a zapojit se do boje. Rozhraní hry je navrženo tak, aby bylo intuitivní a uživatelsky přívětivé, což hráčům umožňuje soustředit se spíše na strategii a taktiku než na zápas s komplikovanými ovládacími prvky. Za nízkou cenu dolaru, co víc se můžete zeptat?

17 – nejtemnější dungeon

Průkopník žánru PTSD-RPG, Sweetheart Early Access a jedna z nejlepších strategických her založených na RPGS/ Turn, jaké kdy byly vyrobeny, nejtmavší dungeon vás vezme prozkoumáním nejtemnějších rohů nejhlubších jeskyní. Posílání jiných lidských bytostí hlouběji a hlouběji do studní šílenství, když se vydávají, beznadějné a vyděšené proti starověkým tvorům minulosti. Po celou dobu se snaží rozmotat to, co se stalo, že vedlo váš rodinný majetek do zříceniny. Pozoruhodná estetika, neobvyklé třídy postav, trestání boj, aspekt řízení a myšlenka, že vaši hrdinové nejsou ničím jiným než křehkými lidmi, které mohou, za jednu sekundu. doručit kritický úder, který vyhraje den, a v příštím běhu Dungeon se mohou setkat s krátkým zážitkem blízké smrti, který je pošle do nechutného mentálního zhroucení. Toto zaměření na duševní zdraví vašich postav a skutečný dopad, který má na hraní, pomáhá pokračovat v myšlence, že šílenství a smrt hrají podél, ruku v ruce, v nejtemnějších dungeonech.

16 – válečné kotle

Válečné kotle jsou divné a nádherné hry. Na jedné straně je to opravdu jiný druh hry od toho, na co jsem zvyklý a pokud je něco nového, obvykle mě to vzrušuje. Na druhou stranu je to tak rychlé a tak jednoduché, že mám tendenci ztrácet zájem o kampaň, kterou v současné době hraji, a pokaždé, když hru zavádím, začnu novou. Hra se dokonce popisuje jako „na turn založenou strategickou válku, kterou spustíte, kdykoli chcete, aby váš výstřel z WW2, ale nemáte čas na strategickou hru monster“. Je to pěkná mix mezi volným způsobem, jak se vybírají, světová válka 2. Dává vám pocit, že jste v Berlíně nebo v Moskvě a činí na vysoké úrovni strategické rozhodnutí bez všech chmýří a mikromanagementu, jako je Heart of Iron.

15 – Warhammer 40 000: bitevní

Warhammer 40 000: Battleshector je sama o sobě skvělá hra. Balení inteligentního taktického rozhodování s masivními mariňáky sportovní astronomicky (a nepřiměřeně) velké zbraně potřísňující tyranidní hmotu k království přijde. Nejedná se jen o velmi dobrou taktickou hru založenou na tahu, ale také nejlepší strategická hra založený.

14 – rozhodující kampaně Ardennes ofenzíva

Rozhodující kampaně: Ardennes Ofensive je nejlepší válečná hra na provozu, jakou jsem kdy hrál, období. Rozhodnutí zůstat dál od abstraktnějších aspektů jiných válečných her na operační úrovni a statečně implementovat nové rysy by mělo sloužit jako učebnicový příklad toho, jak mnozí považují za zatuchlé a dávno kolem svého prvočísla. se správnými znalostmi, vášní a inspirací. Pro jít nad rámec Call of Duty byly rozhodující kampaně uděleny první zlaté strategii a válečnou pečeť schválení v roce 2021.

13 – Bad North: Jotunn Edition

Bad North: Jotunn Edition je strategická hra v reálném čase s Rogue-Lite Meta-Layer, kde hráči přebírají roli náčelníka kmene a jsou nuceni bránit své více islandské království před Vikingskými útočníky. Docela úhledný koncept, který brilantně provádí svou minimalistickou taktiku v reálném čase omezením hraní smyčky tím, že hráč je vždy na defenzivě a cílem je vždy zabránit Vikingům zapálit budovy na každý ostrov.

12 – Shadow Tactics: Blades of the Shogun

Pokud je něco, co jsem se naučil z hraní obou stínových taktik: Blades of Shogun a Desperados 3 je, že hry Mimimi jsou mistry v jejich řemesle a že zdokonalili žánr tajnosti a oživovali závorku v hraní, která dlouhodobě zahynula. Důvod, proč vám doporučuji vyzvednout stínovou taktiku místo Desperados 3, je jednoduše kvůli ceně. Pokud máte rozpočet a můžete získat zoufalství. Také, pokud si nejste jisti, zda je to pro vás ten správný žánr, Shadow Tactics.

11 – Stronghold Crusader

Vzhledem k tomu, jak levná je tato hra vždy, neexistuje způsob, jak bych ji nestanovil poblíž mého osobního top 10. Společnost Stronghold Crusader byla v první splátce definitivním zlepšením tím. Jeho uctivá rekreace atmosféry Svaté země je prostě fantastická. Nová mechanika dává hře pocit místa a způsobuje, že se cítí odlišný od svého předchůdce: nové jednotky, zemědělskou půdu, žoldáci, nová obrana a rychlý posun ve hře estetický křižák pro pevnosti označuje vrchol série. Muslimští vládci jsou zábavnou změnou tempa ze svých evropských protějšků, přičemž Salahadin vsadil štěstí na jeho středně zmlčené arabské meči a bowmen. Kalif, pod jeho Keffiyeh, používá otroky k obtěžování a oslabení ekonomik hráče před zasažením. Sultán slouží jako komická reliéf parta (podobně jako krysa byla v prvním). Křesťané také získají Richarda Lionheart a císaře.

20+ nejlepších PC vojenských her na páře

Hledáte dobré PC vojenské hry na páře? Už nehledejte, protože hodnotíme nejlepší parní vojenské hry, které určitě zjistíte, že stojí za svůj čas. Obchod s parníkem může být frustrující procházet, protože často jsou příliš bezdůvodné se svým systémem označování. Chcete -li zajistit, že najdete přesně to, co hledáte, procházejte tento seznam nejlepších vojenských PC her na Steam.

Vojenské hry se týkají strategie a jedním známým příkladem je Counter-Strike, objektivní, multiplayer, vojenská hra první osoby střelce zaměřená na protiterorismus. Mezi cíle této vojenské hry patří vše od zneškodnění bomby po vyjednávání rukojmí. V Rising Storm jsou hráči upuštěni do vojenské hry první osoby ve druhé světové válce. Je to samostatný rozšiřující balíček Red Orchestra 2, s nastavením se přesunul do Pacific Campaign a představoval nový arzenál zbraní pro U.S. a Japonsko.

Hlasujte vojenské hry na páře, které byste doporučili jiným hráčům, a snižte vše, co jste hráli, ale nelíbilo se to.