26 nejlepších VR her v roce 2023, 2023 s nejlepšími VR hry

2023 S nejlepších VR her zatím

Mějte na paměti, že meta je jedním z největších hráčů ve vesmíru. A oni Nemáte dobrý záznam o udržení bezpečnosti uživatelů. Již zaplatil velké vypořádání za používání biometrických dat bez souhlasu uživatele v Illinois. Texas také žaluje meta za to samé.

26 nejlepších VR her v roce 2023

Obrázek ukazující dítě s náhlavní soupravou VR, loga několika nejoblíbenějších her VR a trofej na lehkém pozadí

Tituly VR jsou stále trochu experimentální. Pokud jdete slepě do hry, nikdy nevíte, co můžete očekávat. Bude to špatně rozvinuté? Bude to vzrušující? Bude to nejlepší interaktivní zážitek vašeho života? Je těžké to vědět bez některých základních informací o hře.

Takže my z tohoto rozhodnutí vyřadil hádání. Abychom sestavili seznam nejlepších VR her, které právě teď dostupné, testovali jsme různé tituly VR.

Tady je naše Top 10 nejlepších VR her:

Náhlavní soupravy virtuální reality jsou úžasná technologie. Ale mohou také Sbírejte klíčová biometrická data Zatímco je používáte, jako váš otisky prstů a hlasového otisku. Pokud chcete zůstat chráněni, je důležité přijmout některá bezpečnostní opatření, jako je instalace důvěryhodného VPN. Náš nejlepší výběr pro Windows, PS4 a PS5 je Nordvpn.

Nordvpn

V níže uvedeném článku se dotkneme více Jak zůstat v bezpečí při hraní VR her, A podrobně budeme diskutovat o nejlepších 26 VR hrách v roce 2023.

Hry VR jsou jedinečný zážitek. Jsou pohlcující a poutavé, že je těžké vysvětlit někomu, kdo nezkoušel náhlavní soupravu virtuální reality, než to může být fantastické. Například jsme v minulosti hráli spoustu hororových her. Ale my nikdy nezažil stejný strach Jak jsme to udělali, když jsme hráli do úsvitu: Rush of Blood na PSVR.

Technologie VR bohužel je stále v plenkách. Navzdory nárůstu hráčů a úsilí Meta a Sony o propagaci VR je stále mnoho K dispozici jsou subparské hry. Jaké jsou nejlepší hry VR, které můžete hrát? Udělali jsme kopání, abychom to zjistili.

Právě 26 nejlepších VR her, které mají hrát

VR brýle s ikonou trofeje

Tyto hry VR jsme vybrali na základě lidového a kritického přijetí. Nejedná se však jen o agregát metakritických skóre. Také jsme vzali v úvahu to, s čím jsme si užili hraní a experimentování, stejně jako Kvalita grafiky a Jak pohlcující naše zkušenost byla.

Vaše nejlepší hry VR se mohou lišit, takže nám v komentářích dejte vědět, pokud jsme zmeškali nějaké úžasné tituly! Bez dalšího povyku, zde jsou nejlepší hry VR, které můžete vyzkoušet hned teď.

1. Half-Life: Alyx: Nejlepší zážitek VR pro fanoušky poločasu

Screenshot of VR Game, Half-Life Alyx

Platformy: Jakýkoli systém SteamVR

Half-Life: Alyx je pravděpodobně ta nejbližší věc, kterou se kdy dostaneme k polovině 3. Není to pokračování Gordonova příběhu, ale spíše spin-off hry VR. Ovládáte Alyx Vance, jeden z Jen málo přeživších, kteří se snaží bojovat s kombinováním Po událostech Black Mesa. Hra vás učí mezi příběhem poločasu 1 a poločasy 2, takže je to skvělý způsob, jak se dále ponořit do tohoto světa.

Hra má skvělou zbraň, poutavý příběh, náročné hádanky, lákavé průzkum a Nezaměnitelná atmosféra poločasu. Opravdu budete mít pocit, že bojujete s mimozemskou invazí jako poslední naděje lidstva.

Screenshot of VR Game, Superhot VR

Platformy: SteamVR, PSVR, Meta Quest 2

Superhot VR je skvělý Příklad toho, co může VR technologie udělat. Je to střelec z první osoby, kde Čas se zastaví, kdykoli se přestanete pohybovat. Je to Matrix splňuje Call of Duty a je dokonale provedena. Hraní superhot VR vám dává jedinečný, vzrušující vzrušení. Cítíte se jako vysoce vyškolený vrah, který se na okamžik orbu nepřátel, a jakmile přestanete pohybovat, máte pocit, že strategie Mastermind vykresluje svůj další tah.

Své Vizuální styl nemusí být pro každého. A rozhodně to není produkce s vysokým rozpočtem. Ale díky své jedinečné mechanice hry se stal základem ve světě VR.

Screenshot of VR Game, Elite Dangerous

Platformy: Jakýkoli systém SteamVR

Pokud jste někdy snili o skákání do hvězdy a objevování galaxie, Elite: Dangerous je pro vás perfektní hra. Postaví vás to na kormidlo kosmické lodi a umožní vám prozkoumat celou naši galaxii. Máme na mysli to doslova. Elite: nebezpečné funkce a 1: 1 replika Mléčné dráhy že můžete prozkoumat s obsahem svého srdce. A není to jen prázdná rozloha. Můžeš důlní asteroidy, Boj o ostatní lodě, a dokonce sbírat odměny.

Jak byste mohli očekávat, celá tato složitost dělá elitu: nebezpečný Trochu těžké se naučit. Budete potřebovat několik hodin, abyste pochopili, jak efektivně pilotovat svou loď. Ale pro jednu z nejlepších vesmírných her venku stojí za to námahu.

Screenshot of VR Game, pokračujte v mluvení a nikdo nevybuchne

Platformy: PSVR, Meta Quest 2, SteamVR

Pokračujte v mluvení a nikdo nevybuchne je jedním z Nejlepší party hry, které můžete hrát ve VR. Bude to vyžadovat spolupráci, skvělou komunikaci a možná trochu chaosu. Ale pokud jste vy a vaši přátelé na výzvu, zjistíte, že to stále mluví a nikdo nevybuchne.

Hra VR je jednoduchá: jedna osoba nosí náhlavní soupravu a vidí oni Bomba, kterou musí zneškodnit. Ostatní hráči vidí pokyny, jak tuto bombu zneškodnit bez pohledu na skutečné zařízení.

Je to nesmírně zábavné, může to být docela napjaté a je to skvělá ukázka toho, co může VR udělat.

Screenshot of VR Game, Beat Sabre

Platformy: SteamVR, Meta Quest 2, PSVR

Pokud si vzpomínáte na dny Guitar Hero II s Glee, musíte zkusit Beat Sabre. Pravděpodobně jste už tuto hru viděli v kompilacích lidí, kteří dělají bláznivé komba, a z dobrého důvodu. Je to jedna z nejlepších her VR.

Beat Sabre je také jedna z nejlepších rytmických her. Je to uspokojivé, občas docela náročné a má úžasný výběr skladby.

Ale Beat Sabre nefunguje jako vaše průměrná hudební hra. Místo toho, abyste hráli falešné nástroje, vyrazíte meče na různé barevně kódované bloky, které se směrem k vám, a to vše při kachně z překážek. Na rozdíl od většiny hudebních her je to velmi aktivní, takže to dělá Skvělé cvičení.

Screenshot of VR Game, No Man Sky

Platformy: SteamVR, PSVR

Žádný muž’s Sky neměl jeden z nejpřekvapivějších oblouků od vykoupení v historii videoher. Jejich strašné uvedení na trh vedlo k desítkám podstatných aktualizací, které nestalo oblohou žádného člověka na Mistrovské dílo pro průzkum prostoru je to dnes. Můžete prozkoumat rozsáhlou galaxii, řemeslné nové předměty, stavět svou základnu, hrát s přáteli (dokonce i napříč platformami) a mnoho dalších. Pokud chcete prozkoumat prostor, žádná obloha není jednou z nejlepších her.

Pokud se chcete ještě více ponořit do tohoto světa, můžete také hrát ve VR. Do hry nepřidává žádný nový obsah ani mechanik, ale pocit, že tyto planety prozkoumáte ve virtuální realitě, není nic jako základní hra.

Screenshot of VR Game, Moss

Platformy: Meta Quest 2, SteamVR, PSVR

Moss je jediný hráč dobrodružná hra v okouzlujícím světě. V tomto nejste živým tvorem, ale spíše „vyšší“ bytost, která může manipulovat s životním pohledem z ptačího pohledu.

Tyto síly použijete k pomoci rozkošnému brku Vyřešte hádanky, Procházejte životním prostředím, a dokonce porazit příšery, Vše v její snaze zachránit svého strýce. Moss je okouzlující dobrodružství, které můžete vyrazit za 4-5 hodin. Takže i když se nejedná o turné, o čem je náhlavní souprava VR schopna, vřele to doporučujeme.

Screenshot of VR Game, Tes v Skyrim

Platformy: SteamVR, PSVR

Starší Scrolls V: Skyrim se stal trochu meme, kolik Bethesda tento titul znovu vydal od roku 2011. Ale pro všechny bláznivé přístavy a legendární vydání, TES: V ve VR bylo užitečné opětovné vydání.

Není to nic příliš zvláštního, ale stále je to Skyrim, které všichni známe a milujeme (a možná trochu nenávidíme). Stanete se Dragonborn, připojte se k Dark Brotherhood, prozkoumejte Skyrim a zažijte ikonickou úvodní sekvenci. Ale vidět to všechno ve VR dělá Zažijte to mnohem pohlcující. Takže zatímco všichni čekáme na zprávy na Elder Scrolls VI, Skyrim VR je dobrý způsob, jak hráči virtuální reality projít časem.

Screenshot of VR Game, Iron Man VR

Platformy: Meta Quest 2, PSVR

Pokud máte rádi Marvel, není lepší titul VR, aby se ponořil než Iron Man VR. Pokud jste někdy chtěli být superhrdina, je to tak blízko, jak se můžete dostat do VR.

Hra je vše, co očekáváte. Musíte hrát Tony Stark uvnitř obleku Iron Man. Je tu dokonce příběh (i když to není kánon na MCU nebo cokoli jiného) a pocit, že budete létat po obleku Iron Man, je vzrušující. Hry Mechanika je dobře vyrobená a návykové, takže byste se k tomu mohli vrátit, jen letět kolem. Pokud se rozhodnete použít Meta Quest 2 k hraní této hry, určitě budete mít pohlcující zážitek prostřednictvím Vylepšená grafika a silná síla zpracování této náhlavní soupravy VR.

Screenshot of VR Game, Horizon Call of the Mountain

Platformy: PSVR 2

Horizon: Call of the Mountain je jedním z nejnovějších titulů VR a je to exkluzivní PlayStation. Je tedy k dispozici pouze pro hraní na PlayStation VR 2, ke kterému ne každý má přístup.

Ale je to nezapomenutelný zážitek. Nehrajete jako Aloy (i když se s ní setkáte v určitém okamžiku hry). Spíše vás volání hory staví do bot Ryas, a zneuctěný voják, který je na snaze vykoupit sám sebe.

Hra je plná intenzivního boje, puzzle sekvencí, hodně lezení a úchvatným výhledem. A je to ve světě horizontu. Pokud jste milovali dobrodružství jako Aloy, budete se cítit jako doma v Call of the Mountain.

Screenshot of VR Game, chapadlová

Platformy: PSVR, Steam VR

Chapadlo se ptá, co kdyby mořská příšera byla skutečná a také opravdu pěkná. Je to útulná hra, kde hrát chapadlo monstrum, které pomáhá občanům malého města v jejich každodenním životě řešením hádanek. Ale může to být také chaotická hra, ve které se ucpáváte ostrovany, jak můžete nebo se vytvoříte Srdce se tvaruje z přepravních kontejnerů. Jen buďte připraveni na to, abyste byli potrestáni nešťastnými oběťmi vašich antiky.

Screenshot of VR Game, TWD Saints and Sinners

Platformy: SteamVR, PSVR, Meta Quest 2

Hry Walking Dead byly v minulosti hitem nebo slečnou. Pro každou fantastickou Telltale’s TWD je tam zklamáním instinktu přežití.

Naštěstí Svatí a hříšníci padají přímo do bývalé kategorie. To je Skvělé VR dobrodružství s Ponořená bojová mechanika To může být občas docela brutální. Úplně se nezbavuje pocitu Janky VR, ale je to dost poutavé. Zatímco boje je nejsilnějším prodejním místem této hry, má také docela přesvědčivý příběh v New Orleans, doplněný s Tvrdé morální volby.

Poznámka:

Přívěs obsahuje grafické snímky. Je doporučen divák diváky.

Screenshot of VR Game, Pistol Whip

Platformy: Meta Quest, PSVR, Windows Mixed Reality

Pistolový bič je neortodoxní rytmická hra, která Nenutí vás k sledování konkrétní melodie s vašimi činy. Hra se spíše přizpůsobuje rytmu, který vytvoříte. A to z něj dělá jednu z nejlepších her VR.

Je to klasický zážitek ze střelce na železnici smíchaný s pozitivní hudbou a svobodou vytvořit si vlastní rytmus. Díky tomu je to skvělé pro hráče, kteří mají rádi myšlenku rytmických her, ale nedokážou si úplně dostat Hang of Beat Sabre nebo Guitar Hero. Stačí přijít na trénink. Hra zahrnuje slušné množství pohybu kolem vašeho pokoje, aby se vyhýbalo překážkám.

Screenshot of VR Game, Resident Evil 4

Platformy: Meta Quest 2

Resident Evil 4 je hlavní zážitek z přežití. V roce 2005 posunula sérii správným směrem a mnoho jejích mechaniků drží dodnes.

Opětovné vydání VR přináší hodně Zlepšení kvality života. A samozřejmě vám umožní hrát hru ve virtuální realitě. Pokud jste sérii dosud nezažili, je to dobrý výchozí bod.

Jen buďte připraveni na datované vizuály. Bez ohledu na to, kolik doteků se tato hra dostane, Grafika má stále vibraci na počátku dvacátých let jim. Pokud se s tím nechcete vyrovnat, Resident Evil 7 a 8 jsou k dispozici také ve VR. Zejména Resident Evil Village (osmý titul) je úžasné hrát ve virtuální realitě.

Screenshot of VR Game, mezi námi VR

Platformy: Meta Quest 2, PSVR, Windows Mixed Reality

Mezi námi dobyli internet v roce 2020. Foukalo v popularitě s nepředvídatelným mixem mechaniky hry podobné mafii a jedinečnému prostředí.

Mezi námi je rozhodně po jeho rozkvětu, ale není úplně mrtvý. A pokud hledáte Více vzrušení a děsivějšího zážitku, Můžete vyzkoušet mezi námi VR. Je to přesně stejná hra, jen trochu osobnější a děsivější. Slyšíte někoho, kdo se věnuje, když se snažíte dokončit úkol, zasáhne trochu jinak s úkolem nebo PlayStation VR připoutaným na hlavu, zejména když jsou světla vypnutá.

Screenshot of VR Game, Subnautica

Platformy: Meta Quest, Oculus Rift

Subnautica je Oceněná hra o přežití s ​​jedinečným nastavením. Uvízli jste na planetě mimozemské oceánu plné bizarních tvorů a krásných krajin. Vaše první podnikání přežívá. Pak se můžete starat o záhady planety a vaše budoucí plány.

Toto nastavení je přesně to, co dělá Subnautica skvělý ve VR. Své Hluboké mořské stvoření a ohromující prostředí jsou mnohem více vzrušující objevit ve virtuální realitě. Neočekávejte však klidný zážitek. Tak krásná jako Subnautica, je to také domov mnoha děsivých tvorů, které vás vidí jako další jídlo.

Screenshot of VR Game, Star Wars Squadrons

Platformy: SteamVR, PSVR, Meta Quest 2

Pokud jste někdy Snil o pilotování X-Wing kolem torpédoborců, tady je vaše šance. Jako Elite: Dangerous, Star Wars Squadrons vám umožní naskočit do kokpitu hvězdice. Ale squadrons se stará méně o průzkum. Je to více zaměřeno na EPIC 5V5 Space Battles.

Hru můžete hrát v jednom hráči nebo multiplayeru, jako buď rebelové nebo říše. Můžete komunikovat se svými spoluhráči jako v bitvě o skutečné vesmír, a pokud máte letové tyčinky, Zkušenost je mnohem přesnější. Squadrons má dokonce režim příběhu, pokud se chcete ponořit hlouběji do tohoto světa.

Pokud jsou vaše děti také fanoušci velkých hvězdných válek (kdo není?), ujistěte se, že se na tuto akci nezachránějí příliš závislé. Závislost na videoher může být pro děti vážný problém, takže to je nejlepší být opatrný Když je necháte hrát videohry.

Screenshot of VR Game, Gran Turismo 7

Platformy: PSVR2

Gran Turismo 7 netlačí PSVR2 na své limity. Ve skutečnosti vy Nemohu ani použít smyslové řadiče řídit vaše auto. Budete muset použít běžný ovladač nebo kolo kompatibilní s PlayStation. Navíc můžete použít náhlavní soupravu pouze během závodů.

Pokud jste s touto dohodou v pořádku, Gran Turismo 7 Zkušenost s jízdou je bezkonkurenční. Velká fyzika a úžasná pozornost k detailům téměř proměňují tuto hru na simulátor jízdy. Navíc máte spoustu upgradů automobilu, takže můžete získat docela slušný čas přehrávání z GT7.

Screenshot of VR Game, očekávám, že zemřete

Platformy: SteamVR, PSVR, Meta Quest 2

Očekávám, že zemřete, je jednou z nejlepších VR her, pokud máte rádi špionážní filmy a únikové pokoje. Hádanky jsou stejně vzrušující a náročné, zatímco nastavení se cítí přímo ze špionážního švihu. Jste agent, který potřebuje použít rozum a telekinetické schopnosti uniknout smrtelným situacím v dobře vytvořených prostředích.

Očekávám, že zemřete, je krátká hra. Ale pokud máte rádi jeho vtípky, můžete kdykoli přehrávat pokračování. Navíc je na cestě třetí splátka s plánovaným datem vydání v roce 2023.

Screenshot of VR Game, The Room VR

Platformy: Meta Quest, Steam VR, PSVR

The Room VR: Temná hmota je strašidelná hra VR VR. Je to fantastický titul plný tajemství, spousta strašidelných sekvencí a náročné krabice pro puzzle. Hra se koná v roce 1908 po zmizení egyptologa v Londýně přiměje policii vyšetřovat.

VR místnost je součástí a Velká franšíza mobilních her, A to znamená úplný posun série od této scény do světa VR. A jaký to byl úspěšný posun. Místnost VR obdržela téměř jednomyslné kritické uznání. Pokud chcete vstoupit do tohoto atmosférického světa, můžete přehrávat místnost VR na téměř jakýkoli systém.

Screenshot of VR Game, Lone Echo

Plošina: Oculus Rift, Meta Quest

Lone Echo je jedním z nejlepších Single-hráč, Zážitky bohaté na příběh Můžete hrát ve VR. Budete ovládat Jacka, robota AI, který spolupracuje s kapitánem Olivií, aby odhalil tajemství toho, co je Pomalu ničí vesmírnou stanici jsou na.

Lone Echo má poutavý příběh, uvěřitelné postavy, větvení možností dialogu a jedinečnou mechaniku VR. Způsob, jakým ty létat kolem nulové gravitace prostředí je intuitivní, ale občas to může být také velmi náročné. A pokud se do tohoto světa zamilujete stejně jako my, budete rádi, když víte, že již existuje pokračování.

Screenshot of VR Game, Astro Bot Rescue Mission

Platformy: PSVR

Nintendo není ve světě VR příliš velký. Ale pokud by byli, pravděpodobně by udělali něco velmi podobného záchranné misi Astro Bot.

To je Fantastický platforma s chytrým, úrovním designem a rozkošné postavy. Záchranná mise Astro Bot byla typickou zkušeností s VR, když byla vydána v roce 2018. A právě teď je to jedna z nejlepších her VR. Pokud chcete zachránit roztomilé roboty do živých melodií, vězte, že budete potřebovat PSVR a PS kameru, abyste to přehrávali.

Screenshot of VR Game, Minecraft VR

Platformy: Windows Mixed Reality, Oculus Rift, Meta Quest, PSVR

Minecraft pravděpodobně v tomto bodě nepotřebuje žádný úvod. Své pixelovaný umělecký styl a návyková hraní smyčka učinili z něj celosvětový jev. Dokonce i lidé, kteří nehrají videohry, pravděpodobně slyšeli o Steveovi a jeho blokovaném antice.

Pokud to nějak takhle, tady je rychlý rozdrcení. Minecraft je a Hra na tvorbu přežití S jedinečným vizuálním stylem, ve kterém vytváříte nové nástroje, důlní zdroje, mazlíčky roztomilé kočky a pokračujte v jakémkoli dobrodružství, za které vaše srdce touží. Od svého uvedení na trh v roce 2011 se stala masivní hrou a nadále dostává nový obsah na konstantním základě.

Stejně tak je minecraft lepší ve VR? Myslíme si, že to je, ale je to jen na vás, abyste se rozhodli. VR zasáhne jinak pro různé lidi, zejména kvůli nemoci pohybu. A protože Minecraft VR do hry nepřidává nic nového, nemusí to být na vaší uličce. Ale rozhodně to stojí za vyzkoušení, zejména proto, že vy Za verzi VR nemusíte platit nic navíc hry.

Screenshot of VR Game, Project Cars 2

Platformy: Oculus Rift

Pokud chcete a Realistický závodní sim, Project Cars 2 je pro vás nejlepší VR hra. Má obrovský výběr přesných automobilů a stop, což je standardní pro takový vysoce profil simulátor. Kromě toho má projekt Cars 2 také Realistické prostředí a účinky počasí. Ty vypadají nejen skvěle, ale také mají Přímý dopad na zážitek z jízdy.

A pokud chcete jít na plnou realismus, můžete zakázat HUD a zapojit kolo dovnitř. To je stejně autentické, jak se dostanete, aniž byste vypnuli počítač a šli na skutečnou stopu. My také Doporučte použít kolo místo ovladače VR. Tyto typy ovladačů mohou shromažďovat informace o vašem okolí ve spojení s infračervenými senzory, které Mapujte místnost, ve které jste.

Screenshot of VR Game, princip Talos

Platformy: Jakýkoli systém SteamVR

Princip Talos měl velmi dobrý recepci, když byl spuštěn v roce 2014, díky svému Inovativní hádanky a podmanivé prostředí. V principu Talos hrajete robota zkoumající bludiště a jedinečné prostředí, které kombinují starověké ruiny a pokročilé technologie.

Princip Talos je také považován za Zkušenost provokující myšlenky. Samotná postava bojuje s hlubokými otázkami o identitě a účelu.

Pokud jste již hráli princip Talos, verze VR nebude výzvou. Ale pokud jste hru ještě nezkoušeli, je to nejlepší verze, která si užijete princip Talos.

Screenshot of VR Game, ztracené recepty

Platformy: Oculus Rift, Meta Quest

Pokud máte rádi vaření (nebo si jen užíváte vaření simulátorů), ztracené recepty jsou jednou z nejlepších VR her, které můžete hrát.

V něm jste pověřeni Vytváření historicky přesných jídel Pod vodicí rukou různých duchů ze ztracených civilizací. Je to rychlý a relaxační zážitek plný zajímavých postav a skutečných receptů, které můžete vyzkoušet v reálném životě.

Ztracené recepty mají jeden z Nejlepší interakce objektů Viděli jsme ve hrách virtuální reality, takže je to užitečný titul právě pro to. Bohužel pro majitele PlayStation je k dispozici pouze na úkolu.

VR brýle se špionážními okami a ikonou zlomeného visacího zámku

Náhlavní soupravy VR jsou úžasným tlakem vpřed pro technologii. A navzdory jejich pomalému přijetí široké veřejnosti se zdá, že VR má jasnou budoucnost. Mezi meta tvrdě tlačí na svůj VR World a Sony spuštěním PSVR2 Dostatek finančních prostředků na pomalu nastartování tohoto výklenku.

Proto musíme mít na paměti, co tento tlak vpřed může znamenat pro naše soukromí. VR technologie a implicitně jakoukoli VR hru, představuje několik rizik soukromí. To je Protože Náhlavní soupravy VR shromažďují mnoho citlivých informací o tobě. Převodovka je vybavena výkonnými senzory pohybu a dalšími nástroji pro sběr dat, jako je kamera a mikrofon, který může mít podobná rizika soukromí například jako inteligentní reproduktor, například. Tyto senzory mohou shromažďovat a zpracovávat osobní údaje jako:

  • Oko a prst pohyby
  • Biometrická data jako otisky prstů, skenování sítnice, otisky rukou a hlasové otisky
  • Žádný data, která komunikujete prostřednictvím náhlavní soupravy, včetně přihlašovacích údajů, kolíků nebo benigních detailů, které lze potvrdit za účelem vytvoření osobního profilu

Tato údaje je zvláště důležitá pro zvážení pro náhlavní soupravy VR. The Vysoce osobní zkušenosti máte ve VR, aby to bylo velmi Těžko anonymizovat data shromážděno.

Mějte na paměti, že meta je jedním z největších hráčů ve vesmíru. A oni Nemáte dobrý záznam o udržení bezpečnosti uživatelů. Již zaplatil velké vypořádání za používání biometrických dat bez souhlasu uživatele v Illinois. Texas také žaluje meta za to samé.

Jak zlepšit své soukromí při hraní her VR

Všechna rizika, která jsme nastínili výše Zůstaňte chráněni při hraní nejlepších her VR. Všechny naše tipy pro procházení webu se vztahují také na hraní her VR, ale můžete udělat více pro svou ochranu. Zde je několik Osvědčené postupy zvyšující ochranu soukromí Chcete -li mít na paměti při hraní VR her:

  1. Nezveřejňujte žádné osobní údaje Při nošení náhlavní soupravy.
  2. Nainstalujte důvěryhodnou VPN Pro Windows nebo PS4 a PS5, v závislosti na tom, co používáte k hraní nejlepších VR her. To skryje vaši IP adresu, takže je těžké připojit data shromážděná náhlavní soupravou VR zpět.
  3. Omezte, kdo vidí vaši aktivitu. Většina náhlavních souprav VR vám umožní skrýt vaši aktivitu. Tyto možnosti jsou obvykle v nastavení ochrany osobních údajů náhlavní soupravy VR.
  4. Zakázat hlasové příkazy. Tím se zajistí, že váš hlasový otisk nebude sledován při hraní VR her.

Závěr: Nejlepší hry VR

Half-Life Alyx, Beat Sabre, Elite: Dangerous a Horizon: Call of the Mountain jsou některé z nejlepších VR her, které můžete hrát právě teď. Ale jen proto, že se nám líbí, neznamená, že musíte také. S novým PSVR2 a meta prosazujícím svět VR tuna úžasných titulů tam venku.

Přestože jsou hry VR skvělou zábavou, musíme vždy Zajistěte, abychom zůstali v bezpečí během jakékoli online aktivity. Biometrická data, přihlašovací údaje a jakákoli jiná forma osobních údajů shromážděných během hraní s náhlavním soupravou VR mohou ohrozit naše soukromí.

Použití VPN se zařízeními, jako je PS4 nebo PS5, zvyšování nastavení ochrany osobních údajů nebo deaktivace hlasových příkazů je některé způsoby, jak můžeme Chraňte se během hry VR a zajistit, aby škodliví herci nezískali přístup k citlivým informacím.

Co hrajete ve virtuální realitě? Jaká je pro vás nejlepší hra VR? Zanechte nám komentář níže.

Nejlepší hry VR: Často kladené otázky

Stále si nejste jisti, co hrát na vaší náhlavní soupravě virtuální reality? Pojďme si projít několik často kladených otázek, abychom věci vyjasnili.

Jaká je hra číslo 1 VR?

Je těžké se rozhodnout o hře číslo jedna VR. Beat Sabre Přichází na mysl jako jeden z prvních titulů, které se staly populárními, a jedinečný zážitek pro virtuální realitu. Ale poločas: Alyx, Superhot VR, Elite: Nebezpečná a žádná obloha bez člověka stojí za to.

Hra číslo jedna VR pro vás závisí na tom, co chcete hrát. Naštěstí máme zaokrouhlení z 26 nejlepších VR her, takže můžete přijít na to, co se vám líbí.

Jaká je nejoblíbenější hra ve VR v roce 2023?

Beat Sabre je jednou z nejpopulárnějších her VR v roce 2023, jako tomu bylo v předchozích letech. Rytmická hra s meči oříznutím. Phasmfobie, superhot VR a žádná obloha Žádná člověka tam jsou také.

Jaké hry bych měl získat pro svůj VR?

Typy her, které byste měli získat pro svůj VR, budou záviset na tom, jaké hry chcete hrát. Pokud jste do Adventures pro jednoho hráče, Vyzkoušejte poločas Alyx, Lone Echo a Twd: Svatí a hříšníci.

Jestli chceš vzrušující simulátory, Možná se vám bude líbit Elite: Dangerous, Star Wars Squadrons a Project Cars 2 další. A pokud chcete a Chaotická party hra, Nenechte si ujít dál mluvit a nikdo nevybuchne. Na našem webu jsme zaokrouhlili více z nejlepších her VR.

Jaké jsou pět nejlepších VR her?

Pět nejlepších VR her založených na našem pohledu je poločas: Alyx, Superhot VR, Elite: Dangerous, pokračujte v mluvení a nikdo nevybuchne a porazil Sabre. Ale Vaše pět nejlepších se může lišit.

Což je nejdelší hra ve VR?

Dokončení mnoho her může trvat desítky hodin. Ale kdybychom si měli vybrat něco, co jsme potopili nejvíce hodin, pravděpodobně by to byla Minecraft. Technicky, Hra nemá konec, Takže to můžete dál hrát navždy. Jen se ujistěte, že to děláte bezpečně s VPN.

Autor Theodor Porutiu

Techský spisovatel

Theodor je spisovatel obsahu vášnivý pro nejnovější technické vývoj a marketingové strategie obsahu. Má rád software přátelský k soukromí, SEO Tools, a když nepíše, snaží se přesvědčit lidi, že by měli odinstalovat Tiktok.

Doposud nejlepší hry VR 2023

Žena na sobě náhlavní soupravu virtuální reality

Virtuální realita je ohromující zážitek, ať už jen sledujete film v divadle Netflix, vypracování nebo hraní videohry. Přestože VR nabízí všechny tyto zkušenosti a další, hraní je skutečně aktivitou, kterou budete chtít pokusit vytěžit maximum z vaší náhlavní soupravy VR.

Existují klasické hry VR, jako jsou „Superhot“ nebo „Beat Sabre“ a také zdarma VR hry, které si můžete vyzkoušet na své náhlavní soupravě VR, abyste zjistili, jaké herní styly se vám líbí. I když hrajete hry na konzoli nebo počítači, možná zjistíte, že vaše preferované žánry se tam nepřekládají do nastavení VR. Například můžete milovat střelce z první osoby s myší a klávesnicí, ale naprosto nenávidíte je na vaší náhlavní soupravě VR.

Svět her VR se rychle rozšiřuje, s novými hrami nebo VR iteracemi existujících populárních her. Již letos byly vydány desítky her VR, ale zaokrouhlili jsme 12 nejlepších možností. Stojí za zmínku, že některé hry mohou být k dispozici pouze na vybraných náhlavních soupravách, jako jsou PSVR 2 nebo Meta Quest 2.

Když už mluvíme o náhlavních soupravách – Pokud jste zvědaví na virtuální realitu, ale zatím si nevybrali zařízení, podívejte se na náš průvodce, na kterém náhlavní soupravy VR právě stojí za to koupit právě teď.

Horizont volání hory

Horizont Call of the Mountain VR

Předtím, než Sony dokonce oznámila podrobnosti o tom, jak by vypadala PlayStation VR2, nebo kdy dorazí, společnost odhalila, že „horizont volání hory“ bude prvním exkluzivním PSVR 2. Tento titul, který se staví ve světě dalších her „Horizon“, vám umožní prozkoumat masivní otevřený svět, vyřešit záhady a lovit stroje.

V “Horizon Call of the Mountain” hrajete jako Ryas, zneuctěný bývalý voják na misi, aby rozpadl záhadu, která vám pomůže vykoupit se a zachránit své lidi. Chcete -li dosáhnout těchto cílů, vystoupíte na vrcholy CARJA Sunvěta a cestu do divočiny. Po cestě se setkáte s Aloyem a dalšími známými tvářemi ze série „Horizon“.

Obě předchozí hry v řadě „Horizon“ jsou ctěny za to, že jsou vizuálně ohromující. Naštěstí se tato hra neliší a můžete si užít veškerou krásu zabudovanou do světa s pohlcujícím 360 stupňovým zážitkem. Budete mít pocit, že jste v vlasti Carja a Nora, a každé setkání s postavou nebo nepřátelským strojem se bude cítit bohatší.

Vzhledem k tomu, že hry „Horizon“ jsou historicky exkluzivní pro PlayStation – alespoň na začátku – není divu, že „Horizon Call of the Mountain“ je exkluzivní pro náhlavní soupravu PSVR 2. Můžete hrát tuto hru sedět nebo stát a je snadné strávit hodiny hraním, takže pravděpodobně budete chtít získat nějaké příslušenství pro svůj PSVR 2, díky kterému bude váš zážitek pohodlnější.

Propagace: Paradise Hotel

Propagace: Paradise hotel hra

V „Propagaci: Paradise Hotel“ jste uvězněni uvnitř hotelu s příšerami. Zvláštní nemoc nakazila lidi v hotelu a jeho okolí a proměnila je v divoká stvoření. Byli jste odděleni od své sestry a je jen na vás, abyste se bezpečně navigovali do hotelu, abyste ji našli.

Jako Emily Diaz použijete Stealth and Exploration. Vyprávění vyprávění v „Propagaci: Paradise Hotel“ je vynikající a budete cítit, že se každá emoce cítí při hraní. Shromažďujete zdroje, setkáváte se spojencům a snažíte se, co je v co nejlépe, aby přežili děsivá setkání v děsivé únikové místnosti, která vás každých pět minut hází. Zvukový design, volba osvětlení a vizuální děsivé spolupráce spolupracují na vytvoření skutečně strašidelného, ​​pohlcujícího zážitku.

Tato hra by měla fungovat s jakoukoli náhlavní soupravou PC VR a měla by se brzy objevit na PlayStation VR2. Můžete hrát při sezení, ale budete se muset ujistit, že máte kolem sebe dostatek místa.

Vertigo 2

Hra Vertigo 2 VR

„Vertigo 2“ je střelec s jedním hráčem, který vám posílá průzkum prostřednictvím mimozemské flóry a fauny z jiných vesmírů, zatímco najdete cestu domů. Tato hra byla postavena od základů pro VR a dokonce nakreslela srovnání s legendárním názvem VR “Half-Life: Alyx.”

Probudíte se v kvantovém reaktoru VII a když začnete dělat cestu zpět domů, začnete se setkat s flórou a faunou z jiných vesmírů, které unikly do oblasti kvantového reaktoru VII. Nesete arzenál 14 zbraní a všichni mají jedinečnou mechaniku opětovného načtení a jiný pocit. Hlavní kampaň je mnohem delší než původní hra „Vertigo“ a narazíte na 10 nových šéfů. „Vertigo 2“ přináší zpět mnoho postav z původního „Vertigo“ a jsou plně vyjádřeny, aby byla hra pohlcující.

Toto je hra pouze VR, takže ji nebudete moci hrát na konzole nebo počítači bez náhlavní soupravy virtuální reality. „Vertigo 2“ je kompatibilní s náhlavními soupravami PC VR a vývojář doufá, že nakonec hru vydá na náhlavní soupravě PSVR 2 také.

Obloha

Hra Financore VR

Pokud se vám líbilo klasické dobrodružné hry „Myst“ a „Riven“, budete chtít vyzkoušet „Fourantament“, nejnovější hra z Cyan Worlds. „Financování“ je hra s adventure puzzle, která obsahuje bohaté vyprávění a budování světa. Když poprvé zahájíte hru, zdá se, že svět je opuštěn, ale ožívá, když prozkoumáte a odemknete záhady tří říší.

Když prozkoumáte tři říše, nesete s sebou zařízení s názvem Adjunct. Adjunct je vaše rozhraní, když řešíte hádanky a odemknete tajemství. Tři říše jsou plné obřích, tajemných strojů a budete muset přijít na to, proč jsou na světě. Budete mít šikovného ducha, který se objeví, když začnete zkoumat, a ona vám pomůže a zároveň sdílí bity o svém vlastním příběhu.

Když si zakoupíte „Financování“, budete ji moci hrát ve standardním režimu na platformě, na které si ji koupíte, stejně jako na kompatibilní náhlavní soupravu VR. Tato hra je kompatibilní s většinou náhlavních souprav VR, včetně indexu Valve, HTC Vive a Meta Quest 2. Je snadné přehrávat „Furente“ při posezení a existují funkce dostupnosti, jako je povolení hladkého nebo snapského otáčení, rychlé cestování a kvantizace výšky.

F1 23

F1 23 VR hra

„F1 23“ je oficiální videohra představující mistrovství světa FIA Formula 1 z roku 2023, která obsahuje známé obvody a nejlepší ovladače F1. Když si koupíte „F1 23“, získáte přístup ke standardní hře a verzi VR. Obsah v každé verzi je stejný, ale hraní „F1 23“ na počítači versus s náhlavní soupravou VR jsou dva zcela odlišné zážitky.

Vr verze „F1 23“ vás staví za volant neuvěřitelně rychlých automobilů, když soutěžíte o nejlepší místo ve více obvodech. Existují nové obvody Las Vegas a Katar, které si můžete vyzkoušet, a hra nyní zahrnuje červené vlajky jako autentický strategický prvek, které můžete zvážit při závodech.

K dispozici je také nová kapitola v klasickém režimu brzdného bodu hry. Mnoho lidí nehraje závodní hru pro příběh, ale kampaň je dostatečně zajímavá a je to skvělý způsob, jak vyzkoušet hru v režimu VR. Když dokončíte výzvy a získáváte zkušenosti, získáváte upgrady, díky nimž je vaše auto rychlejší a výkonnější. Poté můžete vylepšit auto v režimu pro více hráčů a soutěžit proti cizincům v žebříčku.

Je docela snadné hrát „F1 23“ v režimu VR, zatímco sedíte. Hra pracuje s náhlavními soupravami PC VR, ale není kompatibilní s PSVR 2. Pokud však máte Meta Quest 2, HTC Vive Pro 2 nebo něco podobného, ​​měli byste být dobré jít.

Peaky Blinders: Královský výkup

Peaky Blindmers Kings Ransom VR

Tato hra VR je založena na populárním televizním seriálu „Peaky Blindmers“, který původně vysílal na BBC Two. Přehlídka je britské dobové zločinecké drama, které sleduje několik postav na drsných ulicích naplněných gangsterem z 20. let Londýna a Birmingham. „Peaky Blindmers: The King’s Ransom“ nesleduje vyprávění show přesně, ale bude to mít pocit, že stejní fanoušci vesmíru se poznali a milovali.

Hra obsahuje mnoho ikonických míst z pořadu, včetně Garrison Tavern, The Shelbys ‘Betting Shop a Charlie’s Yard. Budete mít rozhovory s legendárním Tommy Shelby a Arthur Shelby, oba vyjádřeni původními herci, stejně jako některé skvělé nové postavy. Když se ocitnete na útěku z palebné skupiny, obrátíte se k Tommy Shelby o pomoc a zamotáte se do ještě většího spiknutí.

„Peaky Blindmers: The King’s Ransom“ je k dispozici pro náhlavní soupravy Meta Quest 2 a Pico 4. Podobně jako u jiných průzkumných her můžete tuto hru hrát pohodlně z pozici sedící.

Resident Evil Village VR

Resident Evil Village VR

Když v roce 2021 vyšla „Resident Evil Village“, vzalo to svět bouří. Lidé byli zamilovaní do Lady Dimitrescu, velké darebáness, a přáli si, aby měla ve hře více času na obrazovce. Ačkoli nemusí mít další čas na obrazovce ve VR Edition „Resident Evil Village“, hráči mohou zažít své legendární linie dodávané v pohlcujícím prostředí. VR režim „Resident Evil Village“ byl propuštěn jako bezplatný DLC každému, kdo již vlastnil základní hru. Pokud nevlastníte základní hru, můžete vyzkoušet režim VR na PSVR 2 zdarma s krátkým demem, než se rozhodnete, zda stojí za to náklady.

Tato hra vás staví do Ethanových bot, když prozkoumáte děsivé scénáře a zapojte se do strašidelných postav. Držíte ruku, abyste blokovali útoky a provedli své vlastní útočné pohyby, a můžete vyměnit mezi různými zbraněmi, které shromažďujete během hry. S PSVR 2 hra využívá 3D zvukové a oční sledování, aby se hraní ponořilo a můžete svým přátelům a rodině ukázat, co děláte ve hře na displeji 4K HDR.

Hry „Resident Evil“ byly často vydávány jako exkluzivní PlayStation, ale hra „Resident Evil Village“ je ve skutečnosti k dispozici na všech hlavních platformách. Verze VR je však exkluzivní pro náhlavní soupravu PSVR 2. I když musíte vlastnit základní hru, abyste mohli hrát VR DLC, můžete vlastnit základní hru na Xboxu nebo Steam a stále hrát v režimu VR, pokud vlastníte PSVR 2.

Lidstvo

Hra lidskosti VR

„Humanity“ kombinuje řešení hádanek a vyvolávání akcí pro jedinečný výsledek. Ovládáte davy lidí a velíte jim všechny, aby dělali různé akce, jako je skákání, otáčení, tlačení, plovoucí, střílení nebo lezení. Režim příběhu hry obsahuje 90 různých fází, které si můžete zahrát, a na cestě se dokonce setkáte s některými bitvami šéfů.

Pokud se nechcete hrát v režimu příběhu, existuje spousta uživatelských úrovní vytvořených prostřednictvím tvůrce ve hře ve hře. S touto stále rostoucí knihovnou uživatelsky vytvořených etap, hádanek nebo soch je vždy něco nového v „lidskosti„ lidskosti “.„Hráči mohou ohodnotit úroveň nebo fázi, jakmile ji zahrají, takže je snadné zjistit, které úrovně jsou mezi nejlepšími.

Když hrajete „lidstvo“ s náhlavním soupravy VR, cítíte se ještě více ponořeni do role osamělého Shiba Inu, který velí hromady lidí. Máte pocit, že se nad všemi tyčíte, když vynoříte pokyny.

„Humanity“ je k dispozici na většině náhlavních souprav VR a můžete hrát z pohodlné židle – není třeba vůbec stát. Když si koupíte „lidstvo“, budete moci hrát standardní hru na platformě, od které si koupíte, a také VR verzi hry na kompatibilní náhlavní soupravě.

Invaze Everslaught

Everslaught Invasion VR Game

„Invaze Everslaught Invasion“ je akční hra, ve které vaše postava přijímá hordy nepřátel s bojem založeným na fyzice, dovednosti týkající se speciální třídy a tunu jedinečných zbraní. Je tu příběh, který je třeba prozkoumat, i když bojové a postavové systémy jsou skutečně tím, co dělá tato hra VR Shine.

V průběhu hry budete běžet, pomlčet, skočit a vykládat si cestu různými fantasy prostředími. K boji proti svým nepřátelům můžete použít zbraně na blízko a na dálku a odemknete nové zbraně, mapy a položky s tradicí, jak postupujete. Budete také moci upgradovat své zbraně a své jedinečné charakterové dovednosti, které vám pomohou v boji.

K dispozici jsou tři odlišné třídy, válečník, rogue nebo předvoje. Každá třída má různé úrovně mobility, odporu, rozsahu a melee, stejně jako speciální charakterové schopnosti. Hra lze hrát samostatně, ale lépe se hraje jako kooperační hra s přítelem. Poté si můžete vybrat jednu třídu, váš přítel si může vybrat jinou a své dovednosti můžete využít k tomu, aby nepřátelské hromady co nejúčinněji vyhladily.

„Everslaught Invasion“ se většinou hraje na Meta Quest 2, ale je kompatibilní s více náhlavními soupravami PC VR. To pravděpodobně není hra, kterou můžete hrát sedící, protože se musíte rychle podívat na své okolí a mít celou škálu pohybu.

Ovoce ninja vr 2

Hra ovoce ninja vr 2

„Fruit Ninja“ začala jako divoce populární mobilní aplikace dostupná pro zařízení Android i iOS. Tyto verze hry používají dotykovou obrazovku vašeho smartphonu k transformaci prstu na zbraň a prořezávají ovocem, když padá z nebe ve hře. Mobilní aplikace od svého původního spuštění zaznamenala spoustu aktualizací a Halfbrick Studios se rozhodla transformovat svou aktualizovanou mobilní aplikaci na zážitek z virtuální reality.

“Fruit Ninja VR 2” je pokračování prvního vpádů na Halfbrick Studios do VR Gaming. Spíše než používat prst k prořezání ovocem na dotykové obrazovce, používáte ovladače VR k vybavení zbraní a používání paží a prostoru před vámi doma k proříznutí padajícího ovoce. Tato nová verze obsahuje větší sbírku čepelí a luků, které můžete vybavit, a existují tři režimy, které si můžete vyzkoušet – klasické, zen a arkáda.

Ve světě Fruitsia existuje spousta oblastí, které můžete prozkoumat, a můžete dokonce potkat lidi z celého světa v sociálním centru a soutěžit proti nim v prostředí arény. Můžete hrát minihry, odhalit tajemství v Fruitsiasii a dokonce nakrájet ovoce k hudbě.

Hra vyžaduje, abyste měli přístup 360 stupňů, takže hra by buď musela hrát vstanou se spoustou prostoru, nebo pokud máte 360 ​​stupňovou rotovatelnou židli, můžete si při hraní sednout.

Breachers

Hra narušení VR

Pokud máte rádi vojenské střelcové hry jako „Counter-Strike“ nebo „Tom Clancy’s Rainbow Six Siege“. Můžete se rozhodnout jít na ofenzívu a hrát jako donucovač, který odstraní nepřátele, odzbrojující bomby a infiltrujte nepřátelskou základnu. Protivníky můžete chytit překvapením tím, že se otočíte okny, vyhodíte do povětří stěny nebo používáte gadgetry, jako jsou drony, maskovací zařízení nebo porušují pěnu.

Nebo se můžete rozhodnout hrát jako revolter a bránit svou domovskou základnu před vynucovacími pracovníky. Jako revolter se snažíte zabránit druhé straně v odzbrojení bomby. Chcete -li to provést, používáte blokátory dveří, výletní doly, statické pole a senzory blízkost, takže víte, kdy byl porušen vstup na vaši základnu. Všichni hráči budou moci zakoupit a přizpůsobit zbraně, která zahrnuje pistole, SMG, brokovnice, útočné pušky a další – to vše lze upravit pomocí příloh, aby vyhovovaly tomu, jak se snažíte hrát.

Tato hra byla postavena pouze pro VR, což znamená, že nebude existovat standardní verze, kterou můžete hrát na konzoli nebo PC, ale bude zvláštní pozornost k detailům s tím, jak hra ve vaší náhlavní soupravě VR funguje. K dispozici je také režim diváků, který si můžete prohlédnout bez hardwaru VR. Sedící hratelnost není oficiálně podporována a budete pravděpodobně muset stát, abyste se mohli rychle rozhodnout a použít celou škálu pohybu.

Drums Rock

Hra na bubny rockové VR

Pokud jste milovali hraní bicí v „Guitar Hero“, pravděpodobně si užijete „bicí“ rock “. „Guitar Hero“ vždy zahrnoval některé těžší rockové skladby, ale bylo tam také spousta populární hudby. S „bicí rock“ budete moci zaseknout klasiku v žánrech jako Hard Rock, Heavy Metal a další. Můžete hrát prostřednictvím hitových písní jako “I Love Rock ‘n Roll” a “Black Betty.”

Pokud jste kreativní nebo hudebně nakloněni, můžete také vytvořit vlastní písničky, které můžete hrát. Nebo můžete hrát prostřednictvím pětihodinové kampaně a převzít obtížné šéfy s každou ze čtyř dostupných úrovní obtížnosti. Hra vám také umožňuje konkurovat přátelům nebo cizincům a porovnat vaše nejvyšší skóre.

Skvělá věc o hře jako „Drums Rock“ je, že bude pravděpodobně i nadále přijímat nové písně po nějakou dobu. Pokud je poptávka pro novou hudbu dostatečně skvělá, může existovat samostatná DLC, ale do stávající hry budou pravděpodobně přidány některé další písně bez dalších nákladů. Navíc, „bicí rock“ lze přehrát, což je skvělé, pokud máte tendenci onemocněné pohybem, když stojíte a hrajete na náhlavní soupravě VR.