28 nejvíce specializovaných simulačních PC her, které jsme mohli najít | PCMag, 15 nejlepších herních simulačních her na PC, pokud se vám líbí Sims 4

15 nejlepších simulačních her na PC, pokud se vám líbí Sims 4

(Kredit: René Ramos; Software SCS, Lucas Pope, The Iregular Corporation, Red Dot Games, Steel Crate Games)

28 nejvíce specializovaných simulačních počítačových her, které jsme mohli najít

Existuje obrovský a rozmanitý svět PC her, který vám umožní řešit světský. Power Wash Pavement, Sestavte počítač nebo obsluhujte vozidlo s těmito podivnými a úžasnými tituly.

Hlavní analytik zabezpečení

Od mého začátku v roce 2008 jsem pokrýval širokou škálu témat od vesmírných misí po recenze faxových služeb. V PCMAG byla velká část mé práce zaměřena na služby zabezpečení a ochrany osobních údajů, jakož i na videohru nebo dva. Píšu také občasné bezpečnostní sloupce, zaměřené na to, aby byla zabezpečení informací praktické pro normální lidi. Pomohl jsem zorganizovat unie Ziff Davis Creators Guild Union a v současné době slouží jako jeho předseda jednotek.

Moje kariéra mě provedla eklektickým sortimentem polí a spojila mě s lidmi ze všech životních oblastí. Tato zkušenost zahrnuje stavbu, profesionální vaření, podcasting a samozřejmě psaní. Od roku 2009 píšu Geeky, nakonec přistávám na volné noze v PCMag. Tento rozkvět se v roce 2021 rozkvetl na pozici technických analytiků na plný úvazek, kde půjčuji svůj osobní vhled do záležitostí webhostingu, streamování hudby, mobilních aplikací a videoher.

Aktualizováno 13. června 2023
https: // www.PCMag.com/ticks/nejvíce výklenek-simulace-pc-her-we-recel-find

  • PŘÍBUZNÝ:
  • Nejlepší simulace PC a hry na budování světa
  • Nejlepší hry PC zdarma

(Kredit: René Ramos; Software SCS, Lucas Pope, The Iregular Corporation, Red Dot Games, Steel Crate Games)

Většina her visí své klobouky na filmových příbězích nebo výkonech reflexů tančících knoflíků, ale skromná simulace bude mít vždy místo u stolu. Kategorie simulace je však plná odrůdy. Můžete si užít nejrealističtější letový simulátor, jaký kdy byl vytvořen, nebo si můžete odpočinout a (možná) si užít některé neobvyklejší nabídky.

Komplexní simulace a PC herní pár jako chléb a máslo. Lidé určitého věku si bezpochyby vzpomenou na mnoho titulů Sim a Tycoon, které vám umožní ovládat komplikovaný systém nebo organizaci z makro úrovně. Například zoo Tycoon vám za úkol vytvořit zoologický park finančně solventní. Rollercoaster Tycoon byl podobný; Stačí nahradit „nebezpečně slabé ploty na krytu tygra“ za „netestovanou vysokorychlostní horskou dráhu.”

Tento žánr měl vždy pruh bizarního. Will Wright, tvůrce simulačních žánrových titulů, jako jsou SimCity a The Sims, také řešil mikroskopii se Simantem; agrární s Simfarmem; Stav amerického zdravotnického systému v roce 1994 se SimHealth; a složitost rafinérií Chevron Oil se simrefinery.

Chcete více novinek, recenzí, výstroje a triků na úroveň vaší hry? Zaregistrujte se do našeho herního e -mailového zpravodaje.

Úniku úniku

I když je vytvořen k kritice nebo zvýšení povědomí, je zábava eskapismus, který nám umožňuje prozkoumat nové světy a zkušenosti. Ve videohrách můžeme prozkoumat role vojáků, fantasy válečníků a koz.

To je však jen jeden druh úniku. Hry jako Microsoft Flight Simulator jsou uzemněny (zamýšlená hříčka) ve svém realismu stejně jako jejich podívaná. Vzrušení pochází z přístupu ke světu, který je věrný životu, ale mimo dosah průměrného člověka. Kolik lidí může tvrdit, že při přenášení přeletěli na transatlantickém běhu? Dokonce i SimCity se spojuje do základní lidské touhy vytvořit a vidět naše úsilí nl ovoce. I když ne každý se snažil pontifovat, nadcházející papežní simulátor jistě najde nějaký druh publika.

O toku simulátorových her je také třeba hodně říci. Například při hraní Stardew Valley je snadné spadnout do uklidňujícího rytmu péče o vaše plodiny: sklizeň, spánek, opakujte. Tento druh opakování není zdaleka nudný. Stejný druh posedlosti, který přiměje člověka, řekněme, dokončí náročný plošinovka, lze snadno obrátit na správu fotbalového týmu prostřednictvím finančních a sociálních nejistot Brexit.

Kromě toho je něco sladkého o extrémním fandiu, který tráví měsíce zdokonalováním modelového vlaku dioráma nebo vedení nákladních vozidel z Lindz do Berlína. Ačkoli tituly Shoot-Shoot Bang-Bang, jako je Fortnite.

S ohledem na to představujeme (daleko od úplného) seznamu našich oblíbených extrémně specializovaných simulátorových her. Všichni jsou divní a krásné svým vlastním způsobem.

15 nejlepších simulačních her na PC, pokud se vám líbí Sims 4

15 nejlepších simulačních her na PC, pokud se vám líbí Sims 4

Odpočiňte si s naším výběrem The Best Life Sim Games.

Pro mnoho z nás jsou hry způsob, jak uniknout realitě. Díky nim můžeme převzít role různých hrdinů a pustit se do nebezpečných dobrodružství, abychom zachránili svět. Na druhé straně se některé tituly zabývají světským zážitkem, dole na zemi.

Hry simulace života na PC patří do druhé kategorie. Obvykle jim chybí nastíněný spiknutí a poskytuje relaxační hraní místo bojových scén nabitých akcí. Jedním z jeho nejpopulárnějších zástupců žánru je franšíza EA The Sims, která dlouhodobě umožnila vyjadřovat se vytvářením příběhů virtuálních lidí.

Aktualizováno 29. června, 2023: Do hodnocení jsme přidali další 3 hry. Zahrnovali jsme také odstavec o nadcházejících hrách Life SIM.

Jaké jsou nejlepší hry SIM LIFE na PC?

Tento seznam obsahuje nejlepší hry Life SIM, které budou přímo na ulici těch, kteří milují hraní s životem. Ať už se chcete stát všemocným bohem nebo YouTuberem, jste povinni něco najít pro sebe. Bez dalšího povyku, začněme naše sestavy simulačních her jako The Sims 4!

Stardew Valley (součástí PC Game Pass)

Bezpochyby je Stardew Valley populární mezi znalcemi Life Sim Games. Je to však stěží překvapivé. Tato zdánlivě jednoduchá zemědělská hra poskytuje hodině zábavy s poutavou herní smyčkou. Kromě toho je to docela cenově dostupné a běží dobře i na rozpočtových notebookech.

Pokud jde o jeho funkce, přirozeně vám to umožní postarat se o vaši farmu. Pěstování plodin je však pouze jednou z mnoha možných možností. Některé z nich zahrnují chov zvířat nebo výroba vinařství. Navíc se můžete zapojit do různých vedlejších aktivit, jako je těžba nebo rybolov. Bez ohledu na to, co si vyberete, určitě si to užijete.

Stardew Valley

-12% s GGDEALS12 -24%
-12% s kopií GGDEALS12
-12% s kopií GGDEALS12
Zobrazit 1 podobnou nabídku
Zobrazit 2 podobné nabídky

Pokud byste chtěli vyzkoušet údolí Stardew, ale placení plné ceny není možnost, zvažte připojení k PC Game Pass. Je to služba předplatného společnosti Microsoft, která uživatelům umožňuje přístup k neustále rostoucí knihovně her. Níže jsou uvedeny nejlepší aktuální nabídky.

Stále nepřesvědčený? Podívejte se na seznam nejlepších nezávislých her na XGP, abyste zjistili, kolik vynikajících titulů je zahrnuto do nabídky.

Xbox Game Pass pro PC - 3 měsíce (nestavitelné)

Žádné nabídky k dispozici pro Xbox Game Pass pro PC – 3 měsíce (nestavitelné) dosud.
Vytvořte upozornění a získejte oznámení pro nové obchody nebo přidejte do svého seznamu přání.

Vytvořte upozornění Upravit výstrahu

Xbox Game Pass Ultimate - 2 měsíce nestabilní

Žádné nabídky k dispozici pro Xbox Game Pass Ultimate – 2 měsíce nestabilní dosud.
Vytvořte upozornění a získejte oznámení pro nové obchody nebo přidejte do svého seznamu přání.

Vytvořte upozornění Upravit výstrahu

Disney Dreamlight Valley (součástí PC Game Pass)

Už jste někdy přemýšleli, jak by Disneyova odpověď na přechod zvířat vypadala? Poté bylo vaše přání uděleno. V Dreamlight Valley vytvoříte svůj malý ráj spolu s ikonickými postavami, jako je Mickey the Mouse, Goofy a Wall • e. Kromě zdobení vašeho domu a sousedství můžete lovit, vařit, zahradu a další.

Kromě toho jsou hodiny hry synchronizovány se skutečným, podobně jako v produkci Nintendo. Nebuďte překvapeni, když vidíte, že hrdinové spí, když se je pokusíte navštívit o půlnoci. Celkově, i když to nemusí být pro každého, fanoušci simulačních her na PC si jistě užijí.

Disney Dreamlight Valley

-12% s kopií GGD012X
-12% s kopií GGD012X
Zobrazit 1 podobnou nabídku
-10% s GG.Deals10 kopie
-10% s GG.Deals10 kopie
Zobrazit 1 podobnou nabídku
-12% s GGDEALS12 -41%
-12% s kopií GGDEALS12

Coral Island (součástí PC Game Pass)

Pokud si přejete, abyste mohli vyzkoušet křižovatku zvířat, měli byste dát Coral Island. I když je to v mnoha ohledech velmi tradiční zemědělská hra, nastavení je jedinečné. Hra vás přepravuje do malebného města obklopeného korálovými útesy, které jsou ohroženy kvůli nedávnému úniku ropy. Naštěstí se můžete vrhnout do vody a pomoci z ostrova lepší místo pro Townsfolk a Wildlife.

Navíc jsou vizuální prvky působivé, zejména ručně kreslené portréty místních obyvatel. Vývojáři také zajistili, že obsazení postav bylo rozmanité, takže každý mohl najít někoho relativního.

Korálový ostrov

-12% s GGDEALS12 -19%
-12% s kopií GGDEALS12
-12% s kopií GGD012X

Cech 3

Chcete -li zažít život jako evropský středověký burgher, měli byste vyzkoušet cech 3. Vaším hlavním cílem ve hře je vytvořit rodinnou dynastii, která bude stejně úspěšná jako dlouhodobá.

Hra se obecně zaměřuje na rozvoj vlastního podnikání. Rozhodnete se však, zda budete čestnými řemeslníky nebo úředníky úpravy a jednáte na úkor vašich konkurentů. Během přehrávání se můžete připojit k různým cechům a sdružením, což vám umožní rozvíjet vaše schopnosti. Je to bezpochyby nutností pro ty, kteří se chtějí ponořit do jedné z nejvíce autentičtějších her středního věku Sim SIM.

Cech 3

Hokko život

Při pohledu na život Hokko je zřejmé, že je nakreslena inspirací z nejnovějších splátek zvířete více než jakýkoli jiný titul na tomto seznamu. Opravdu mají hodně společného, ​​od antropomorfních zvířete městských pobytu po crafting systém. Nicméně, odepsání jako levný klon by však bylo nespravedlivé. Hra má nepopiratelně své výhody.

Některé funkce jsou rozvinutější než ve výrobě Nintendo; Například nástroj pro návrh nábytku poskytuje mnohem kreativní svobodu. Kromě toho se hráči mohou po celém světě volně potulovat a nejsou vázáni na reálném čase, takže mohou postupovat svým vlastním tempem.

Hokko život

Zobrazit 3 podobné nabídky
-12% s GGDEALS12 -90%
-12% s kopií GGDEALS12
-12% s GGDEALS12 -86%
-12% s kopií GGDEALS12
Zobrazit 1 podobnou nabídku
-12% s kopií GGDEALS12
-12% s kopií GGDEALS12
-12% s kopií GGDEALS12
-12% s kopií GGDEALS12
Zobrazit 3 podobné nabídky

Kaliko

Calico je útulná hra, kde hráči provozují svou kavárnu plnou zvířat, včetně koček, psů a mývalů. Přirozeně vše začíná vytvářením postav. Pak jste připraveni zažít nejroztomilejší svět v celé své slávě.

Během hry se můžete spřátelit s mazlivými stvořeními, ozdobit kavárnu a připravit lahodné pečivo. Jednou z nejpozoruhodnějších funkcí je přizpůsobení, protože hra se plní sběratelským oblečením, příslušenstvím a nábytkem. Celkově vzato, jeho pomalé tempo a nízké sázky dělají Calico vynikajícím titulem pro likvidaci.

Kaliko

-10% s kopií GGDEALS10
-12% s GGDEALS12 -97%
-12% s kopií GGDEALS12
-12% s GGDEALS12 -96%
-12% s kopií GGDEALS12
Zobrazit 1 podobnou nabídku
-12% s kopií GGDEALS12
-12% s kopií GGDEALS12
-12% s kopií GGDEALS12
-12% s kopií GGDEALS12
Zobrazit 3 podobné nabídky

Povolení lektvaru

V povolení k lektvaru přebíráte roli chemika, který není jen žádný specialista, ale nejlepší v jejich obchodě. Navíc před vámi leží důležitý úkol, protože musíte vyléčit dceru starosty. Mezitím však musíte zacházet s obyvateli Moonbury.

Máte hodně na talíři, od diagnostiky pacientů po nalezení ingrediencí pro lék. A co je ještě horší, svět je nebezpečný, s mnoha příšerami se v lese rojí. Ale pokud uspějete, můžete vařit léky ve svém kotli a ušetřit dalšího vesničana.

Povolení lektvaru

-10% s GG.Deals10 kopie
-10% s GG.Deals10 kopie
-10% s GG.Deals10 kopie
-10% s GG.Deals10 kopie
Zobrazit 3 podobné nabídky
Zobrazit 3 podobné nabídky

Worldbox: Boží simulátor

Jak pravděpodobně můžete hádat, tato hra vám umožní stát se všemohoucím tvůrcem a vykonávat kontrolu nad celým světem. Je jen na vás, zda se rozhodnete být milosrdný a starat se o lidi nebo na ně přinést rány, chaos a zničení.

Nejprve si vytvoříte vlastní půdu, která bude v průběhu času osídlena zvířatami a inteligentními bytostmi, jako jsou lidé, elfové a orky. Ten má rozlišovací charakteristiky a architektonické styly. Navíc s pokrokem se civilizace mohou zapojit do konfliktu, nespokojené s jejich současným postavením. Nejlepší na tom je, že můžete aktivně podporovat jednu ze stran místo pasivního sledování.

Worldbox - Bůh simulátor

Ušetřete 4% s diskontovanými dárkovými kartami parní peněženky
-12% s kopií GGDEALS12
-10% s GG.Deals10 kopie
-10% s GG.Deals10 kopie
Zobrazit 1 podobnou nabídku

Kynseed

Na první pohled se Kynseed může zdát trochu podobné uměleckým hrám Pixel, jako je Animal Crossing. Předpokladem je rozšířit dědictví vaší rodiny zaměřením na jednu nebo více činností, včetně provozování firmy, zemědělství a vaření.

Můžete také bojovat s děsivými tvory, pokud se cítíte obzvláště odvážně. Boj kombinuje systémy v reálném čase a tahu, díky čemuž je boje velmi příjemným zážitkem. Musíme zmínit, že některé prvky hry musí být ještě v budoucnu implementovány. Přesto stojí za to podporovat vývojáře při vytváření jedné z nejsložitějších a vizuálně ohromujících simulačních her na PC.

Kynseed

Ušetřete 4% s diskontovanými dárkovými kartami parní peněženky

The Sims 3 (součástí PC Game Pass)

No, bylo by to zločin, nemluvě o alespoň jedné splátce seriálu Sims na seznamu nejlepších simulačních her, a protože ani první, ani druhý není v současné době k prodeji, zaměřme se na Sims 3. Tato splátka zcela změnila franšízu zavedením otevřeného světa, progresi příběhu, který zajistil, že vaši sousedé žili svůj vlastní život, a barevné kolo, které hráčům umožnilo měnit předměty jako nikdy předtím.

Tyto revoluční rysy však velmi ovlivnily výkon hry. Ani dnes to některé špičkové počítače nemohou spustit dokonale. Přesto to velmi doporučujeme vyzkoušet to ze dvou důvodů. Za prvé, pokud hledáte hry jako Sims 4, není lepší volba. Za druhé, jeho hraní je v některých aspektech složitější než poslední položka.